«ROETEN UIT VENRAY (^yjtïuna- KERKELIJKE DIENSTEN PARFUMERIE BYOUX SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN GROTE KERK VENRAY Zaterdag: 19.00 nederlandse hoogmis int. Toon Lemmens ouders Bosch- v. d. Weijer Hein en Judith Bloemen- Verhaegen Grad Goumans. Zondag: Tweede zondag van Pasen. 8.00 leesmis, int. ouders Janssen-Ver- delien; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Albertus H. Martens, Anna Maria Muis en Maria Smits Maria Kersten-Tichel oven ouders Janssen-van Gerven en overl. fam. Jacob en Christina van Mil-Rutlen; 11.00 nederlandse hoogmis int. Anna Loonen-GommarrS (buurtver. St. Jozef) Harrie Tacken (v. d. buurt) Piet Janssen-Oudenhoven en overl. fam. Julian Ramil Cano (v. d. buurt). Maandag: 9.00 oude stichtingen ouders Custers-Oudenhoven en overl. fam.; 19.00 Hein en zus Hoehsiénbach- de Wil Harrie v. d. Putten en Jacobus van Diessen uit dankbaarheid b.g.v. 35-jarig huwelijk. Dinsdag: 9.00 bijzondere intentie (S) Johanna Wismans-v. d. Ven Miets Raedts; 19.00 ouders Thomassen-Derks Harrie Tacken (fam.). Woensdag: 9.00 Mathieu Arts Mina Kersten-van Bracht; 19.00 Sraar Spee Elisabeth Gerrils-Hermans. Donderdag: 9.00 ouders Verdijk- Voesten, overl. kinderen en kleinkinde ren Leo en Rie Wolke-Greefkens. Vrijdag: 9.00 ouders Hub Schols- Vosters en overl. fam. Theodor Creemers en overl. fam.; 19.00 Anna Smits-Lijssen en dochter Dinie ouders Janssen-Huijbers jrd. Sraar Poels. Zaterdag: 9.00 Mien van Lin bij zondere intentie; 19.00 Henri Coenders Hendrik v. d. Heuvel Jan en Grad van Soest ouders Janssen-Franssen. Mededelingen: Huwelijksafkondiging: Ilona Poels (Merselo) en Pierre Dean. De uitzending van de Eucharistie viering op zondag 21 april om 11.00 uur op de televisie vraagt om een aantal maatregelen. Op die zondagmorgen is er geen viering om 8.00 uur en om 9.30 uur vanwege de aanleg van leidingen, stellages e.d., microfoonrepetities en andere werkzaamheden. Met medewer king van de Koninklijke Harmonie Euterpe" en het Venrays Mannenkoor zal het hopelijk een mooie viering wor den, Venray waardig. Daarbij is ook de medewerking van de kerkbezoekers zeer .belangrijk, zop donderdagavond 18 april is er om 8.00 uur een repetitie voor koor en volk van de uit te voeren Petrus en Paulusmis. We verwachten dat velen in staat en bereid zijn om die repetitie mee te maken. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag 13 april: 18.30 Eucharistie viering met volkszang, int. uit dank baarheid. Voorganger en schriftuitleg: P. Hendriks; misdienaars: Bas Dirkx en Gert-Jan Wismans; lector: R. v. Veen. Zondag 14 april: 2e zondag van Pasen. 9.30 Eucharistieviering met koor- en volkszang (greg. en ned. gezangengen), int. overl. fam. Jacobs- Kortenbach, voor Mevr. Kamhuys. Lector: Br. A. Tielemans; misdienaars: L. Nolle en J. Boonman; 11.30 Viering van de Basisgroep. Door de week om 18.39 maandag en woensdag: Eucharistieviering; dinsdag en donderdag: woord en communie dienst. Vrijdag 19 april: 15.00 Eucharistie viering b.g.v. het 25-jarig dienstjubi- leum van dhr. Th. Clephas. PAROCHIE PATERSKERK Beloken Pasen. H. Missen: 9.00; 10.15 hoogmis, gezongen door Cres cendo; 11.45; avondmis 18.00. Dinsdag: Eerste dinsdag van de Anto- niusnoveen. 19.00 Avondmis met voor beden voor eigen en aanbevolen inten ties. Vrijdag: 19.00 avondmis om Gods Zegen te vragen voor de gezinnen van de parochie en al haar bewoners. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Mededeling: Dit weekend kunt u uw vastenzakje nog inleveren. Daarna sluiten we de Vastenaktie 1985 af. Misintenties: Zaterdag: 18.30 jgt. Sjaak Classens overl. fam. Kusters-Beterams Johan na Lormans-Gerrats en To Lormans overl. ouders Hendriks-Vermeulen. Zondag: 9.00 Sibilla Fleurkens-Op Het Broek en zoon; 10.15 Gerardus Arts en Maria Aarts-Marlens voor de parochie; 11.45 Piet Stoks en overl. fa milie; 18.00 tot zekere intentie (B.). Maandag: 8.00 Antoinette Elsevier en Eva Roher; 19.00 Antoon Luijpers Jan Arts (Beatrixstraat) en uit dank baarheid. Dinsdag: 8.00 overl. fam. Arts-Jans- sen; 19.00 Karei Derickx t.e.v. St. An- lonius Sjraar van den Bosch (v.w. buurt). Woensdag: 8.00 t.e.v. St. Antonius; 19.00 overl. ouders Lucassen Maassen en Pater Florentius overl. ouders Arts-Koenen en zoon Harrie. Donderdag: 8.00 overl. ouders Ak kermans-Timmermans; 19.00 jgt. Grad Hendriks Harrie Janssen. Vrijdag: 8.00 overl. ouders Janssen- Krijns en kinderen; 19.00 gezinsmis; overl. ouders Dupont-Gooren Joh. Janssen en zoon Martin en overl. fam. Zaterdag: 8.00 voor de overleden fa milie. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 Pepijn Dobbelaar. Zondag: 9.00 André Basten; 10.15 Martin Leenders; 11.45 Martijn Smelt; 18.00 Tonnie Vermeulen. Maandag, woensdag en vrijdag: 19.00 René Jansbeken. Dinsdag en donderdag: 8.00 Marcel Meijer; 19.00 Nancy Eibers. Chanel brengt twee nieuwe producten voor de droge en gevoelige huid. Chanel heeft twee doeltreffende pro ducten samengesteld met als uit gangspunt het nieuw actief cosmetisch bestanddeel lipogeen. Lipogeen helpt de zeer droge en gevoelige huid om zich be ter te kunnen beschermen, zich beter te weer te kunnen stellen en te voeden. De creme protection continue van Chanel is een ideale dagelijkse „voeding" en is zowel voedend als vochtregulerend. Zij komt darmee tegemoet aan de twee meest belangrijke problemen van de droge en de gevoelige huid: de behoefte aan vet de behoefte aan vocht. Daarom bevat de crème naast voch- tregulerende bestanddelen 5% van het aktieve kosmetische bestanddeel lipo geen. Bovendien zorgt een zonnefilter ervoor, dal de huid beschermd word teen schadelijke effecten van het zon licht. De creme nutrition continue van Chanel is een voortreffelijke nieuwe nachtcrème met zowel voedende als vochtrcgulerende elementen. Vrouwen met een droge en gevoelige huid zijn vol lof over de uitstekend resultaten. Op zichzelf is de slaap al bevorderlijk voor de celwisseling. Crème nutrition conti nue werkt dan ook 's nachts het best om de tekortkomingen aan te vullen en de weerstand van de huid te verhogen. Cre- mè nutrition continue is voedend, voch tregulerend en maakt de huid soepel. Hoe herkent U de droge huid? De droge huid maakt op het eerste ge zicht een heel goede indruk, zij is fijn, parelmoerachtig en doorschijnend, maar: Zij voelt vaak wat ruw aan en schil fert snel; zij vertoont vroegtijdig sporen van uitdroging en rimpeltjes; bij gebrek aan een beschermende of voedende creme worde de huid snel geiriteerd, droog, verbleekt gauw of wordt juist weer vlug rood. Herkent U hierin Uw eigen huid, dan is het wellicht de moeite waard even bin- ne te lopen bij Uw persoonlijke parfu merie speciaalzaak. Daar kan men vak kundig beoordelen of de twee nieuwe produkten van Chanel voor U geschikt zijn en laat men ze U dan graag probe- Wilhelminastraat 1a Venray Telefoon 04780-83877 KERK T ZONNELIED BRUKSKE Pastoor G. Bruggink, Klarinetstraat 32, tel. 85206. Voor het maken van afspraken liefst bellen tussen 13.00 en 13.30 uur. Zaterdag 13 april: 19.00 H. Mis voor roepingen tot hel priesterschap, diako- naat en het religieuze leven. Zondag 14 april: Tweede zondag van Pasen - Beloken Pasen. 10.00 Hoogmis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochie. Deze Hoogmis wordt gezongen door ons Gem. Kerke lijk Zangkoor. De kindercrèche zal worden verzorgd door Ellen Gerrits. Maandag 15 april: 19.00 H. Mis tot bijzondere intentie. Dinsdag 16 april: 8.30 H. Mis om Gods zegen te vragen over het komende pausbezoek. Woensdag 17 april: 19.00 H. Mis voor overleden hr. M. Meijer. Donderdag 18 april: 8.30 H. Mis voor een overledene. Vrijdag 19 april: 19.00 H. Mis voor de zielen in het vagevuur. Mededelingen: 1. Lektoren: zaterdag 13 april: 19.00 zr. Servaas; zondag 14 april: 10.00 dhr. Francken. 2. Hartelijk dank.... aan allen, die de vieringen met Pasen hebben voorbereid en verzorgd. Het heeft veel mensen goed gedaan en gesterkt in hun verbon denheid met onze parochiegemeenschap 3. Gezinsbijdrage: Ned. Credietbank Venray reknr. 23..18.06.461 of giro 2552386 t.n.v. RK"Kerkbestuur Brukske inz. Gezinsbijdrage, Marimbastraat 26. Bij voorbaat onze hartelijke dank! 4. Om over na te denken: Laat nooit iets je zó van verdriet vervullen, dat het je de vreugde om de opgestane Christus zou doen vergeten. PAROCHIE VREDESKERK Zaterdag 13 april: 18.00-18.45 Gele genheid tot biechten. 19.00 Vooravond mis voor de tweede zondag van Pasen. H. Mis met samenzang. Voor overl. Harrie Swinkels Piet Zimmermann Wiel Franssen (coll.) Cor en lies van den Heuvel-Albers jaardienst voor Jan Evers Jacob de Bruyn Toon van de Laar (coll.) Jan Perrée Jan van Lierop (coll.). Zondag 14 april: De tweede zondag van Pasen. 8.30 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie voor overl. grootouders van de Vegt-Boer- dijk; 10.00 Hoogmis, voor Toon en Matlhie van den Beuken (coll.) jaarge tijde voor Gerrit Flinsenberg Toos Wismans-Sanders Wim Philipsen; 11.30 voor Annie Goumans Herman en Lies Gerrits-Hermans en overl. ouders; 18.30 voor overl. ouders Smits- Flinsenberg Emilie Mathon Leonar- dus Sophie Leo Stoel. Maandag 15 april: 8.00 Herman van Ass voor Priesterroepingen; 19.00 Toon van de laar (buurt). Dinsdag 16 april: 8.00 voor Toon van Dijck (coll.) 15.00 Gelegenheid tot het bidden van de rozenkrans; 19.00 voor Miet Hendriks-Wilmsen (coll.) jgt. voor overl. moeder Agatha Theuvenet en voor het welslagen van een examen Johanna Wismans-van de Ven en Wil helmus van de Ven (namens de familie van de Ven). Woensdag 17 april: 8.00 voor een ernstig zieken van de parochie voor de zielen in het vagevuur; 19.00 voor het welslagen van een examen tot zekere intentie Thijs en Jeu Arts (A). Donderdag 18 april: 8.00 tot dank zegging; 19.00 voor Marco Basten, Mat Basten en Marie Thijssen overl. ouders Massen-Swaghoven overl. Frans Cremers. Vrijdag 9 april: 8.00 uit eerherstel aan het H. Hart ban Jezus voor een spoedig herstel; 19.00 voor een goede voorbereiding op het komende Pausbe zoek. Zaterdag 20 april: 8.00 ter ere van Maria Hulp der Christenen voor de gezinnen van de parochie. Mededelingen: 1. De vastenaktie heeft tot nu toe op gebracht 5738,80. Een mooi bedrag, maar er kan nog iets meer bij. Tot zondag 14 april kunnen de zakjes nog ingeleverd worden in de bussen van de gezinsbijdrage achter in de kerk. Daar na wordt de aktie afgesloten. 2. Langs deze weg wil ik alle mensen danken die mij hebben geholpen met de voorbereiding en de verzorging van alle vieringen rond de paasdagen. Het is ge weldig geweest. Ik noem geen namen, want dan zou ik er vergheten. Ook dank aan alle parochianen, die onze kerk be zocht hebben. Sfeer wordt niet alleen gemaakt door de priester, maar ook dor de inzet van allen, biddend en zingend. De kapelaan. 3. Vooraankondiging: Het sacrament van het vormsel wordt toegediend op zondag 28 april om 11.00 uur. De eerste communie zal plaatsvinden: voor de basisschool De Kemp op zondag 5 mei om 9.30 uur; voor de basisschool Coninxhof op zondag 12 mei om 9.30 uur. De gildemis van de schutterij 't Zand- akker gilde St. Jan is op zondag 5 mei om 11.30 uur. Misdienaars en Akolieten: Zaterdagavond: 19.00 Giel Krijnen. Zondag: 8.30 Urbain van Weert; 10.00 Oscar Geurts en Pascal van Weert; I1.30TheoKrouwel; 18.30John Rongen. PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP VENRAY e.o. In de dienst yan zondag 14 april a.s. zal Mevr. I. den Ouden-Ligtelein uit Steyl voorgaan. Aanvang vn de dienst is 9.30 uur. De koliekten zijn bestemd voor de Kerk en Evangelisatie in Ned. en Bin nenlandse doeleinden. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kindernevendienst gehou den. Na de dienst is er koffie drinken. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 ter ere van O.L. Vrouw Gerlruda Peelers Sjang Joos- ten Jeu Arts (v.w. de buurt) overl. ouders Maas-Martens Mia Claessens- Maas en Joep Janssen. Zondag: 8.30 tot zekere intentie; 10.00 Jan Bernaerts Jac. Camps en Clara Camps-Wollers (v.w. familie Wolters) overl. familie Raedls-Ver- hees gest. jaard. Gerardus Camps en Jacoba en Rosalia Hillen gest. jaard. Theodorus Claessens en Hendrina Fleurkens Nol Verstegen. Maandag: 8.00 Piel Rutten. Dinsdag: 9.00 uil dankbaarheid voor het slagen van 'n examen. Woensdag: 9.00 tol intentie Vermeu- len-Moorrees. Donderdag: 9.00 Lei Hendrix. Vrijdag: 9.00 uit dankbaarheid. Zaterdag: 19.00 Sjang Joosten Jeu Arts (namens de Harmonie) jaard. Bert Daniëls Harry Graat en Piet Ha- zens Hendrina Maria Houwen-Jacobs Jac. Camps (v.w. de kaartclub) Maria Jacobs-Nooïjen (v.w. de buurt). Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Bart Camps. Joris Ruiten, René Bonten, Jules Janssen. Zondag: 8.30 Bram Joosten, Ralf Bus. Gebr. Pluk; 10.00 Geert Verslee- gen, Paul Bovendeerdt, Pieter Rijs, Rob van Lieshout. PAROCHIE OIRLO Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Dames koor). Lei Ewals (kol.) Handrie Cus- ters (koll.) st. Toos Duijkers-Jennis- kens st. Sef Direcks Wiel Baltissen (oude buurt) int. familie Geurts-Wil- lems uit dankbaarheid familie Direcks -Opheij. Zondag: 8.30 H. Mis st. Mathieu van Rijswijck (koll.); 10.00 Hoogmis, Handrie Camps (koll.) Piet Janssen (jrd.) Maria Versleijen-Joosten (mnd) Marie Wollers-Janssen (Van Maar- schalkerwaard) Wiel Baltissen vanwe ge kaartclub. Dinsdag: 8.00 H. Mis tot bijzondere intentie (O). Woensdag: 8.00 H. Mis t.e.v. H. Machutus uit dankbaarheid (V). Donderdag: 8.00 H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw tot zekere intentie. Vrijdag: 8.00 H. Mis voor de weldoe ners der kerk. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Dames koor). Anna Steeghs-van Rijswijck (koll.) Pieter Jan Driessen (koll.) Johanna Bots-len Haaf (kol.) Wiel Baltissen namens familie Smits. PAROCHIE CASTENRAY Misdienaarsbeurten: zie in De Schans. Zaterdag 13 april: 19.00 Wim Baltus- sen (coll.) Herman Dinghs. Zondag 14 april: 8.00 Franciscus Weys (coll.); 10.00 jrd. voor overl. ouders Martin Dinghs en Maria v. d. Beuken. Dinsdag: 19.00 josephina Seykens- Collin. Woensdag: 8.00 jrd. voor Jan Weys en Catharina Cox int. offeraars. Donderdag: 19.00 Francicus Weys (coll.). Vrijdag: 8.00 voor Jacob van Kuyck- Verrijdt. PAROCHIE LEUNEN Tweede zondag van Pasen. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Theo Pou- wels lsm. v. Jan Ewals (vanw. fam. Smits) lsm. v. Johanna v., Kempen- Lochtens lsm. v. Helm Claessens en overl. fam. Zondag: 8.30 lsm. v. Leida Loenen- Poels en echtg. lsm. t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand en H. Gerardus (L); 10.00 gest. jrd. v. overl. fam. Janssen-de Mulder mnd. v. Wilhelmina, Antoon en Bernard Loonen, Beide echtgen. en Johanna Verheijen-Loonen Hgm. v. Maria Loonen-Scheffers; 11.15 gest. jrd. v. Dina Litjens lsm. v. Michel Loonen. Maandag: 19.00 lsm. v. Eduard en Stans Dietz lsm. v. overl. fam. Ver- koeijen-Janssen en Frans Verkoeijen lsm. v. overl. fam. Willems-Loonen. Dinsdag: Geen H. Mis. Woensdeag: 19.00 lsm. v. overl. fa milie (H) lsm. tot bijzondere intentie lsm. v. Leida Loenen-Poels en echtgen. Donderdag: Geen H. Mis. Vrijdag: 19.00 lsm. v. Bertus Jennis- kens en Truus Jenniskens-Droesen lsm. v. Martin Jenniskens lsm. t.i.v. fam. Willems-Loonen. Zaterdag: 19.00 maandd. v. Joseph en Gerrit Claessens lsm. v. Hermine de Bruijni-Raafs en overl. fam. lsm. v. overl. fam. Manders-Hendrikx en Vullings-Joosten lsm. v. Harrie van Soest (vanw. de buurt). Misdienaar: 19.00 J. v. d. Aker. Akolieten: za 19.00 P. Geurts en S. Peeters; zo 8.30 J. Janssen; Hgm. 10.00 Richard en Ruud Jenniskens en M. Holtackers; 11.15 M. enT. Heesen. Gedoopt: Yvonne Heidens en Dennis van den Heuvel. Vastenaktie: De bussen voor uw bij drage blijven tot en met zondag staan. Mededeling: De Stichting Pausbezoek doet een be roep op alle parochies een bijdrage te geven voor het pausbezoek aan Neder land. De kosten van het sober gehouden programma zijn geraamd op 5,1 mil joen. Hiervan zijn reeds 3,6 miljoen bijeengebracht. Om de nog ontbreken de 1,5 miljoen bijeen te brengen kunt u uw bijdrage storten in de bus die daarvoor op 20 en 21 april bij de kerk- uitgang geplaatst zal worden. Missie: Zusters Bets Reintjes spreekt dit weekeinde over haar werk in Zaïre en vraagt een bijdrage, die ieder graag zal willen geven. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 1. H. Mis t.i.v. fam. Janssen-Winnen; 2. jgt. v. Willem Vollenberg en Maria Aerts; 3. H. Mis Deze week in „Groeten uit Venray" een zeer oude prentbriefkaart van de Langstraat, die dateert van rond de eeuwwisseling en ons de Langstraat toont gezien vanuit Veltum. Deze straat was een van de belan grijkste verbindingswegen van Venray. Al het verkeer van toen (voetgangers, paard- en wagen), komende uit de rich ting Deurne, moest gebruik maken van de Langstraat, om via het centrum zijn route te vervolgen o.m. Maashees, Wanssum of richting Horst. voor Thei Janssen namens Petekinde ren; 4. H. Mis voor Toon Marcellis; 5. gest. H. Mis voor Jan Geurts. Zondag: 8.30 H. Mis voor Martinus van Lee; 10.00 1. H. Mis voor Mevr. Gooren-Keijsers; 2. gest. jgt. v. Johan nes Willemse en Francina Spreeuwen- berg; 3. jgt. v. Lamberdina Lemmens- Poels en Wilhelmus Lemmens; 11.30 H. Mis uit dankbaarheid. Maandag: 19.00 maandd. v. Mevr. Teunissen-Gerrits. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor overl. fam. Woensdag: 19.00 1. H. Mis voor Peter Johannes Philipsen en overl. fam.; 2. H. Mis voor Mathieu Arts en overl. fam.; 3. gest. jgt. v. Antoon Swinkels en Johanna van Doorn; 4. H. Mis voor Thei Janssen; 5. H. Mis voor spoedige beterschap. Donderdag: 8.00 H. Mis voor Jozef Martens. Vrijdag: 19.00 gest. H. Mis voor Fransje Vriens en Frits Vriens. Zaterdag: 19.00 1. gest. jgt. v. Anna Janssen-Spreeuwenberg; 2. H. Mis voor overl. fam. Peeters-Verhaegh; 3. mnd. v. Jacqueline Bos-Janssen, Pierre en Harrie Janssen; 4. H. Mis voor overl. ouders Arts-Gielen en Jacob en Harrie Arts. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Rob Reijnders en Bart Rongen. Zondag: 8.30 Peter Michels en Patrick Vergeldt; 10.00 Tom Lemmens en Mathie van Ass; 11.30 Tjeerd Jen niskens en Rob Jenniskens. Weekdagen: Roel Smits en Joan Lut- ters. Vrij: Mark Derckx en Patrick Mar cellis. Mededeling: KINDERKOOR: Zaterdag a.s. zingt het kinderkoor om 19.00 uur. RECTORAAT VEULEN Zondag 14 april: Beloken Pasen. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. jgt. zal. Christina Mulders en overl. ouders. Zondag: 9.45 Hgm. Hendrica van Dijck-Jacobs en overl. fam.; 11.15 Hgm. zal. Jan v. d. Aker. Maandag: 8 uur lsm. zal. Antoon Drabbels. Dinsdag: 8 uur lsm. overl. fam. Ku- nen-van Rens. Woensdag: 8 uur lsm. zal. Ceciel van Wylick-Engelen en Neel Steegh. Donderdag: 8 uur overl. fam. Rein- tjes-Jacobs. Vrijdag: 8 uur lsm. ter ere H. Anto nius voor genezing van een zieke. Zaterdagavond om 7 uur gest. jgt. zal. Joh. Burgers, echtg. en zoon Hu- bert. Akolieten voor 14 april: H. en P. Timmermans, H. Cleven. Misdienaars: P. v. Soest en J. Nijs- sen. PAROCHIE MERSELO Zaterdag 13 april: 19.00 overleden fam. Eyssen-Voncken. Zondag 14 april: 2e zondag van Pasen. 10.00 Cornelis Ewals en Wilhel mina Emonts; 11.30 Willem van Rijs wijck en Petronella Janssen en dochter Maria. Maandag: H. Stanislaus, Bisschop en martelaar. 8.30 Antoon van Hoof. Dinsdag: H. Bernadette Souberous (Lourdes). 8.30 levende en overl. fam. van Osch. Woensdag: H. Landricus. 8.45 uur Schoolmis; 19.00 Peter Mathijs Gielen en overl. kinderen. Donderdag: 8.30 Lambert van Meyel en Laurentia Noyen. Vrijdag: 8.30 Lamberdina Arts en Petronella Poels; 14.30 Huwelijks Dean-Poels. Zaterdag: H. Koenraad en Parzham. 19.00 Antoon Egelmeers. Misdienaars: zondag 13 april, woens dag en zaterdagavoi^lv Ruud Thijssen In het huis rechts op de foto woonde tot voor een paar jaar geleden de archi tect Colsen (thans woont dierenarts Breeuwsma in dit huis). Met deze prenlenbriefkaart is iets bij zonders aan de hand. Hij werd op 5 au gustus 1902 uit Venray naar Purmerend verzonden met daarop drie handteke ningen. Een daarvan is de handteke ning van de bekende Venrayer Dr. (Henri) Poels. Een andere van Jean Ver meulen. De laatste kan ik niet thuis brengen misschien zijn er onder U die deze handtekening herkennen. Ik zou en Peter Paul Rieter; 11.30 Gerton Claassen en Eric van Dijck. Kolleklanten: zaterdag 12 april: G. Ewals; zondag 13 april: 10.00 K. v. Vegchel; 11.30 J. Verhaag. Kerk schoonmaken 18 april: Mevr. v. Dijck, Kleindorp 1; Mevr. Arts-Cree- mers, Dorperveld. Zaterdagavond 20 april zullen de eerste communicanten van dit jaar zich voorstellen aan de parochiegemeen schap. Hun foto's zullen dan ook in de kerk gehangen worden. RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag: 19 uur voor Henk Na- buurs. Zondag: 10 uur voor Bertha v. d. Pas-Camps. Maandag: 19 uur voor overl. fam. Poels-Duykers. Dinsdag: 19uurvoorTonny Botden. Woensdag: 19 uur t.i.v. M. Janssen. Donderdag: 19 uur voor overleden ouders. Vrijdag: 19 uur t.i.v. fam. Bloemen. Zaterdag: 19 uur t.i.v. fam. Peeters- Janssen. Misdienaars van 14 april - 20 april: Esther v. d. Velde en Saskia Arts. RECTORAAT SMAKT Zaterdag 13 april: 19.00 Avondmis, intenties voor het rectoraat. Persoon lijke intenties, fam. Vossen, fam. v. d. Linden. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor de intenties van het rectoraat en voor Maria Linssen; 10.00 Hoogmis voor henricus en Josephina Janssen, fam. v. Esch, fam. Franken, fam. Jessen, overl. Coppis Gielen. het erg leuk vinden dat te weten en wat eventueel het verband is tussen deze drie i l— mensen. Het bijzondere van de kaart is, dat Dr. Poels volgens de geschiedschrijving van februari 1902-1904 in Venray ver-1 bleef. Dat klopt dus met de datum van afzending. Dat fotograferen toen nog een zeld zaamheid was, getuigt de belangstelling van groot en klein voor de fotograaf die deze ansicht maakte. Sjaak Laurensse Maandag: 8.45 H. Mis voor de over] ledenen van de Carmel. Dinsdag: 8.45 H. Mis uit dankbaar heid en t.zi. Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef voor intenties van de pelgrims. Donderdag: 8.45 H. Mis voor Baro-I nesse van Hugenpoth. Vrijdag: 8.45 H. Mis voor intenties van Pelgrims. VAMOS A VER NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo, el 'domingo in] albis' a las once y vcuarto Misa con cantos y plètica en Castellano. Después de la Misa reunión en la salita del convento. Después de la Misa el Padre Juan irè a Roma para asistir en el Capitulo General de la Orden. Debe estar en Roma hasta el dia 5 de Mayo; en estos domingos NO habrè Misa espafiola; SI el domingo 12 de mayo: dia de la Madre y de la primera comu- nión. Hasta la vista. NOTICIAS CULTURALES Estan disponibles hojas para solicitar becas para hijos que estudian aqui o en Espafia. En caso de urgencia se puede llamar al Sr D Jo Jacobs: 077-30969. Hasta la vista! JEHOVAH'S GETUIGEN Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema: „Goed nieuws in een wereld vol geweld". In de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10 uur v.m. Gratis toegang, geen collecte. STOMERIJ VOORJAARSTIJD-SCHOONMAAKTIJD Voor al uw overgordijnen, tafelkleden, dekens en slaapzakken Problemen met halen of brengen bel ons even! 's morgens gebracht 's middags klaar Desgewenst 1 uur-service. Voor al uw reparaties en stoppage: 24 uur-service Tel. 04780-82025 Poststraat 6 Venray MISHANDELING Op de Eikenlaan werd een 22 jarige Venrayer door twee mannen dusdanig geslagen en geschopt dat hij naar het ziekenhuis moest worden overgebracht. Daar werden o.a. gebroken ribben, ge broken sleutelbeen en kneuzingen ge constateerd. Tevens bleek een prothese vernield te zijn. Het onderzoek naar de twee daders is nog niet afgesloten. WEER INGEBROKEN IN KANTINE HOCKEYCLUB Weer moest er een inbraak in de kan tine van de Venrayse hockeyclub wor den geconstateerd. Deze keer was er niet veel verdwenen. De schade door zinloze vernielingen bedraagt enkele honderden guldens. ERGERLIJKE VERNIELINGEN AAN DE LOM SCHOOL Ook de LOM school kreeg weer be- zoek van vandalen. De buitenverlichting moest het ontgelden, terwijl ook aan ra men en deuren vernielingen werden aan- gebracht. De totale schade wordt op meer dan 1000 gulden geschat. SCHOORSTEENBRAND In de woning van de familie H aan de 1 Hoofdstraat te Oirlo brak een schoorsteenbrand uit, welke mede doqr i de tijdige ontdekking beperkt kon blij ven tot het zoldergedeelte en een slaap kamer. De eigenaar had met behulp van anderen het vuur kunnen doven De Venrayse brandweer keek alles nog eens goed na. De schoorsteenbrand was ver oorzaakt door een allesbrander. cNan

Peel en Maas | 1985 | | pagina 14