VOOR'N EIGEN STIJL BIEDEN WIJ DF. MODE GEMEENTEPRAAT Goedkope zwem abonnementen Parkeerverbod gedeelte St. Antonius- straat Bouwvergunning aangevraagd Collektekalender april 1985 Hinderwet Oranjefeesten 1985 zaalvoetbaltournooi Hinderwet Bouwvergunning verleend VAN OORSCHOT MODE Zangers van St. Frans naar Italië Reanimatie cursus Muziekfeesten Merselo VVV Venray en de Merselose muziekfeesten Wijkgezondheids centrum 2e Paasdag grote rommel markt in de Wieenhof 90 Caravan inbraken opgelost Dartclub In den Engel NOTITIES E\ MEDEDELIM;E\ W Dl! (.i:\lEENTE VENRAY Redactie G.A. S( Initio. Bureau Voorlichting Om het bezoek aan het gemeentelijk zwembad te stimuleren heeft het college van b. en w. besloten de prijs van zwe mabonnementen in de voorverkooppe riode aanmerkelijk te verlagen. Tot 26 april a.s. betalen de kinderen tot 16 jaar 25.- en volwassenen 40.- per abon nement. Vanaf 1 mei. de dag waarop hel buitenbad weer open gaat, zal men weer het volle pond 37,50 resp. 58,50 moeten betalen. Tevens is besloten dat de abonnementen zowel gelden voor het binnenbad als voor het buitenbad wan neer beide baden gelijktijdig open zijn. Ook met deze maatregel denkt men het zwembadbezoek te kunnen stimuleren. Uit een ondezoek naar de parkeersitu atie in de St. Antoniusstraat is gebleken, dat een parkeerverbod aan de westzijde van die straat nodig is om blokkades te voorkomen. Deze maatregel zal daarom worden genomen voor het gedeelte tus sen de Paterslaan en de St. Franciscus- laan. Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om, in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan, bouwvergunning te verlenen voor: het bouwen van een varkensstal aan de Peelweg 17 te Ysslsteyn, t.n.v. H.M.G. Janssen; het bouwen van een tuinderkasje aan de Rosmoler.weg 1 te Oostrum, t.n.v. J.H.M. Wilms; het verbouwen van de boerderij aan de Gunhoekweg 12 te Oirlo, t.n.v. J.A.P. Rongen; het uitbreiden van de aanbouw van de woning aan de Rochusstraat 3 te Venray, t.n.v. R. M. Sharpe; het bouwen van een garage aan de Weipas 1 te Leunen, t.n.v. P.M.M. van Dijck; het uitbreiden van een berging aan de Bolderik 12 te Venray, t.n.v. W.A. Harrewijn; het bouwen van een varkensstal aan de Begijnhofweg 5 te Heide, t.n.v. A.M.P. Derikx; het bouwen van een uitgaanscen trum met bovenwoning (gewijzigd bouwplan) aan de Jan Poelsweg te Ys- selsteyn, t.n.v. J.C. Bos, tovinckplein 2 te Ysselsteyn; het bouwen van een bergruimte/hobbyruimte (schapenstal letje) aan de Beek 4 te Merselo, t.n.v. W. Hoekstra; het bouwwen van een woning aan de Herik te Venray, t.n.v. M.G.W. Klomp, Dakdekkerstraat 25 te Venray; het bouwen van 6 premie koopwoningen aan de Vicarieweg te Leunen, 6 premie-koopwoningen aan de Pastoor de Bolstraat te Merselo, 4 premie-koopwoningen aan de Jofferspas/Goetzenhof te Oostrum en 2 premie-koopwoningen aan de Vlies te Veulen, t.n.v. Gemeente Venray, Raad huisstraat 1 te Venray. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen me dewerking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 9 april 1985 gedu rende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke orde ning en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedu rende deze termijn kunnen eventuele be zwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 4 april 1985. De burgemeester van Venray Mr. H.J.M. Defesche Op 13 april Gymnastiek vereni ging St. Christoffel (plaatselijke aklie in hel kader van het jeugdcollecte wezen). Van 15 t.m. 22 april Hart stichting (landelijke aktie). Van 22 t.m. 28 april Nationaal Fonds Sport gehandicapten (landelijke aktie). Alleen voor deze akties is een collek- tevergunning verleend. Collekteren buiten de aangegeven pe riode is niet toegestaan. Collectanten en collectrices moeten het ligitimatiebewijs zichtbaar dragen. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op art. 12 van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne; ma ken bekend: dat op 26 februari 1985 bij hen een aanvraag is ingekomen van Th. Droesen, Droesenweg 6 te Heide, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het wijzigen van een varkensmeste- rij en -fokkerij; dat op 26 februari 1985 bij hen een aanvraag is ingekomen van J.H. van Lipzig, Jan Poelsweg 2 te Ysselsteyn (Lb.) voor een vergunning ingevolge de hinderwet voor het uitbreiden en wijzi gen van een rundveehouderij, waar elektro motoren worden gebruikt met een gezamelijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Jan Poelsweg 2 te Ysselsteyn (Lb.); dat op 1 maart 1985 bij hen een aanvraag is ingekomen van Maatschap Wismans, Oirloseheide 1 te Oirlo, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden van een legkippen- houderij en varkensfokkerij, gelegen aan de Oirloseheide 1 te Oirlo; dat op 5 maart 1985 bij hen een aanvraag is ingekomen van Stichting Regionaal Instituut voor Sociaal Cultu reel Werk, Bergweg 4 te Venray voor een vergunning ingevolge de Hindewet voor het oprichten en in werking hebben van een werkplaats, waar acetyleen en zuurstof worden gebruikt, gelegen aan de Pr. Bemardstraat 12 te Venray; dat op 12 maart 1985 bij hen en aanvraag is ingekomen van Taxi Twan Peeters, Overloonseweg 71 te Venray, voor een vergunning ingevolge de Hin derwet voor het oprichten en in werking hebben van een herstelinrichting voor auto's t.b.v. het taxibedrijf, gelegen aan de Overloonseweg 71 te Venray. De aanvragen en andere ter zake zijn de stukken liggen in het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 4 mei 1985, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur; Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Desgewenst kan al daar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 lot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt ver zocht, (afd. openbare orde en veilig heid, telefoon 04780-83838, toestel 158), kunnen tot één week voor bovenge noemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een ge- dachtenwisseling over de aanvraag tus sen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Venray, 4 april 1985 Evenals vorige jaren zal ook in 1985 het Oranjezaalvoetbaltoernooi worden georganiseerd in sporthal ,,de Welteling" in het kader van Ko ninginnedag. Iedereen die aan dit evenement wil deelnemen wordt ver zocht onderstaand inschrijfformulier in te leveren bij Bureau Sportza ken en Recreatie gemeente Venray vóór 1 april a.s. Tevens wordt men verzocht om het inschrijfgeld te voldoen bij inle vering van hel inschrijfformulier. Deelnamekosten per team bedraagt 20,- INSCHRIJFFORMULIER ORANJEZAALVOETBALTOERNOOI 1985 Hierbij geven wij ons op voor het Oranjezaalvoetbaltoernooi 1985 met: 1 herenteam* 1 damesteam* Naam van het team (heren): Naam van het team (dames): Kleur van de shirts/broek: (heren) Naam v.d. Contactpersoon: Adres: Woonplaats/postcode: Telefoon: Kennisgeving bekendmaking ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: L.J. van Casteren. Lollebeekweg 20 te Castenray voor een vergunning in gevolge de Hinderwet voor het uitbrei den en wijzigen van een rundveehoude rij, varkensmesterij en varkensfokkerij, gelegen aan de Lollebeekweg 20 te Castenray; A. Arts Twistweg 9 Vredepeel, voor een vergunning ingevolge de Hin derwet voor het uitbreiden van een rundveehouderij en varkensmesterij ge legen aan de Twistweg 9 te Vredepeel; E. Peeters, Gunhoekweg 15 te Oirlo, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzi gen van een legkippenhouderij, gelegen aan de Gunhoekweg 15 te Oirlo; P.J.C van Ass, Deurneseweg 150 te Ysselsteyn (Lb.) voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uit breiden van een rundveehouderij en var kensmesterij gelegen aan de Deurnese weg 150 te Ysselsteyn (Lb.); P.G.M. Cornelissen, Theeuwen- hofweg 18 te Leunen, voor een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden van een rundveehouderij en varkensfokkerij, gelegen aan de Theeu- wenhofweg 18 te Leunen; JAKO BV Smakterweg 15 te Ven ray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzi gen van een metaalbewerkingsbedrijf, gelegen aan de Smakterweg 15 te Ven ray, positief te beschikken onder voor waarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel tot 18 april 1985, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur; na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van een van de aanvragen en een ieder die aantoont, dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 4 april 1985 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A.L.G. Janssen. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 27 maart 1985 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van eén of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 dagen na deze publicatie. het bouwen van een paardestal aan de Nachtegaalweg 6 te Heide, t.n.v. A.M.H.M. van de Ven; het onderkelderen van de woning aan het Bergkwartier 18 te Venray, t.n.v. H.C.J. Janssen; het bouwen van een bedrijfsge bouw aan de Gezellenlaan 11 te Ys selsteyn, t.n.v. Janssen Apparatenbouw b.v. Pottevenweg 7 te Ysselsteyn; het bouwen van een bedrijfswo ning aan de Jan Poelsweg la te Ys selsteyn, t.n.v. Th. P. Theunissen; het ommuren van de houten wo ning aan de Timmermannsweg 106 te Ysselsteyn, t.n.v. G.J.P. Verhoeven, Timmermannsweg 108 te Ysselsteyn; het bouwen van een carport aan het Veenmos 29 te Ysselsteyn, t.n.v. A.R.J. Fulford; het bouwen van een terrasover kapping aan de Largostraat 4 te Venray t.n.v. W.B.M. Gilliam; het bouwen van een duiventil aan de Maasheseweg 52 te Venray. t.n.v. P.G.M. van Houdt; het verbouwen van een boerderij tot 2 woningen aan de Castenrayseweg 16 te Oirlo, t.n.v. P.J.F.M. Rongen, Julianastraat 5 te Meerlo; het bouwen van een tuinhuisje aan de Weipas 7 te Leunen t.n.v. J.H.H. Custers; het uitbreiden van de woning aan de Deken Thielenstraat 13 te Venray, t.n.v. Th. H.P.M. Vermeulen; het bouwen van een tuinhuisje aan de Randerade 19 te Oostrum, t.n.v. J.L.C.M. Verheijen; het vernieuwen van de gevels van de woning aan de Meester de Haanstraat 17 te Leunen, t.n.v. W.J.J. Geurls; het bouwen van een paardestal aan de Beekweg te Venray t.n.v. H.A.M. Diels, Broekweg 10 te Venray. Venray 4 april 1985 Grotestraat 73. Venray Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. Voor 'n eigen weg in mode In de Paasweek gaan de Zangers van St. Frans onder leiding van dirigent W. Buys weer een concertreis maken naar Italië. Deelgenomen wordt aan het 25e in ternationale koorfestival in Loreto, een Maria-bedevaartplaats in Midden-Italië aan de kant van de Adriatische Zee. Vertrokken wordt maandagmorgen 2e paasdag zes uur 's morgens met als reisdag de le dag Stanzach in Oosten rijk, waar in een Jugendheim overnacht wordt. De 2e dag gaat men via Innsbrilck naar Padua, waar een gastvrij onthaal zal zijn door een koor uit Padua, dat vorig jaar te gast was in Venray. De derde dag wordt 's morgens Venetië bezocht, waarna de reis langs de Adriatische Zee wordt voortgezet naar Loreto. Daar logeren de jongens in Pensione instituto „Scalabriniani" tot en met zondag, Waarna de terugreis via Stanzach naar Nederland. In het kader van het jaar van de muziek is bovendien een uitnodiging aanvaard van het Schola Cantorum St. Cecilia in Corridonia nabij Masce- rata gelegen in de Apenijnen tussen Ancona en Pescara. De Zangers van St. Frans waren overigens al eerder in Loreto nl. in 1982 en 1969. Hoewel Italiaans een taalbarrière vormt, heeft dit land toch kennelijk de belangstelling van de Zangers gezien hun eerdere reizen naar Rome in 1967 en 1974, alsook Nuoro (Sardinië) in 1973. Inmiddels zijn de voorbereidingen voor deze concertreis ver gevorderd. Muzikaal gezien wordt er enthousiast en met inzet gerepeteerd voor de Goede Week, Pasen en....„Italia '85" met de tourbus van Van Ham. Verdere aktiviteiten voor deze grote reis zijn klaar; overnachting, reisinfor matie, kontaktadres enz. enz. De jongens en jongemannen zullen hun beste beentje voorzetten om in het jaar van de muziek en in het jaar van de jeugd goed voor de dag te komen bij deze internationale uitwisseling waar aan koren deelnemen uit: Italië, Duits land, Zwitserland, Finland, Grieken land, Hongarije, Polen, Spanje, België en Nederland. Ieder jaar overlijden er in Nederland ongeveer 20.000 mensen aan een hartin farct. Meestal door een plotselinge stilstand van de pompfunctie van het hart. Vaak echter is het hart zelf niet on herstelbaar ziek. Het is zeer goed moge lijk de pompfunctie van het hart weer met de hand op gang te brengen door het toepassen van hartmassage en de bloedcirculatie instand te houden totdat geneeskundige hulp aanwezig is. Hart massage wordt meestal samen met kunstmatige ademhaling toegepast. Voorwaarde voor succes bij toepassing van hartmassage is, dat hulp zo snel mo gelijk na het optreden van hartstilstand wordt geboden. Ondanks de goede voorzieningen in Nederland is het prac- tisch niet mogelijk binnen vier minuten deskundige hulp te laten verlenen door profesionele krachten. Vandaar dat het zinvol is ook lekenpersonen, die veel met risico's in deze geconfronteera wor den zoals brandweer, politie, E.H.B.O. ers stadionpersoneel, sporttrainers, badmeesters en overige begeleiders van groeperingen zo veel mogelijk ver trouwd maken met de techniek van rea nimatie en hiervoor de gelegeheid te bie den een opleiding te volgen. Ook fami lieleden van hartpatiënten komen hier voor zeker in aanmerking. Tijdsverlies bij het verlenen van hulp bij hartstilstand kan hierdoor tot een mini mum worden beperkt. Het toepassen van reanimatie, met an dere woorden harmassage en kunstmati ge ademhaling genoemd is niet moeilijk. Het is mogelijk dit in drie lesavonden te leren. De cursussen worden bij voldoende deelname in diverse plaatsen in Limburg georganiseerd. De kosten worden zo laag mogelijk gehouden en bedragen momenteel 30,- per cursist voor drie avonden. De lesgroepen mogen niet te groot zijn, om aan iedere cursist vol doende aandacht te kunnen schenken. Inlichtingen en opgaven voor deelname aan de cursussen zowel voor verenigin gen als individuelen bij: Mevr. Wegh, Scheiweg 4 Leunen 04780-85421. De traditionele muziekfeesten in Merselo naderen weer. Elders in dit blad vindt U al een advertentie met de aankondiging van het programma van dit jaarlijks terugkerende Pinksterfeest. Vanaf donderdag 23 mei tot en met maandag 27 mei (tweede Pinksterdag) verwacht men in Merselo weer vele honderden bezoekers voor de verschil lende attrakties en aktiviteiten. Op de gebruikelijke adressen zijn de entree kaartjes weer in voorverkoop. De VVV Venray gaat de Public Relations van de Merselose Muziekfees ten rond de komende Pinksterdagen, buiten Venray en de regio, verzorgen. De VVV hoopt daarmee aan dit unieke feest met name aan de Aid Merselse dag meer landelijke bekendheid te kunnen geven. De VVV beijvert zich ook al geruime tijd met het coördineren van aktiviteiten en evenementen in onze gemeente. Wij zuil en daarvan maandelijkse medede lingen doen in ons blad, maar uiteraard alleen van die gebeurtenissen welke bij de VVV Venray zijn aangekondigd. De VVV is telefonisch bereikbaar onder no.10505. Vorige week publiceerden wij in dit blad een artikel naar aanleiding van een agendapunt in de gemeenteraad onder de titel: „Wijkgezondheidscen trum in financiële problemen". In dat artikele kwam tot uitdrukking dat de financiële tekorten van het wijk gezondheidscentrum Landweert over de laatste jaren door de gemeente Venray zullen worden bijgepast. Ook de komende jaren mag men op een niet on belangrijke bijdrage van de gemeente blijven rekenen. Men maakte ons er op attent, dat de titel van ons bericht in feite niet klopte, want het Wijkgezondheidscentrum is nu uit de financiële problemen die overigens voornamelijk ontstonden door een te langzame groei van Land weert en het feit dat de verschillende be woners (nog) geen gebruik maken van de diensten van dit wijkcentrum. Nu de gemeenteraad deze financiële problemen dankzij subsidies ongedaan heeft gemaakt, kan men in het Wijkge zondheidscentrum met nog meer zorg de gezondheid van de Landweertbewo- ners gaan behartigen. Op maandag 8 april organiseert bas ketbalvereniging Jumpers '76 haar jaar lijkse rommelmarkt in de Wieënhof aan de Leunseweg te Venray. Deze is van 11.00 uur tot 16.00 uur. De toegang is gratis. Er zijn weer veel spullen opge haald waaronder veel goede kleding, huishoudartikelen, kleine meubelen enz. enz. Een gedeelte van de goederen zal als volgt bij opbod verkocht worden: Is er iets wat U wilt hebben zeg dan de prijs die U ervoor wilt betalen en als er niemand in de zaal is die er meer voor wil betalen is het voor U. Dus als U goedkoop iets wilt bemachtigen kom dat op tijd want weg is weg. RIJDEN MET SLOOPAUTO Zondagmiddag werd op Landweert een DAF-personenauto waargenomen, die opvallend door de straten reed. De bestuurder merkte dat de politie belang stelling voor hem had en gaf vol gas. Hij reed zich echter vast en ging er toen te voet vandoor. Achteraf kon zijn identiteit alsnog worden vastgesteld en hij kon worden aangehouden. Het bleek een 22-jarige Venrayer te zijn, die de auto bij een sloper had gekocht. De bestuurder reed zonder geldig kenteken en zonder verzekering. De auto zal aan een technisch onderzoek worden onder worpen en is daarvoor in beslaggeno men. LICHT GEWOND Zaterdagmiddag reed een 27-jarige Venrayer met zijn personenauto op de Lorbaan. Na het inhalen van 2 auto's kwam hij, mede tengevolge van hoge snelheid, links van de weg in de berm terecht. Hij kwam weer op de rijbaan, maar geraakte aan het slingeren, schoot toen weer naar links en botste tegen een houten electriciteitspaal, die geheel werd vernield en sloeg toen over de kop. In een greppel kwam de auto tenslotte tot stilstand. De bestuurder raakte daarbij ge wond. Hij werd naar het ziekenhuis ver voerd, maar kon na behandeling naar huis worden overgebracht. Doordat de electriciteitspaal afknapte raakte de electriciteitsvoorziening in de buurt defect en moest personeel van de PLEM de stroomstoring verhelpen. De auto werd totaal vernield. ERGERLIJK VANDALISME Een ergerlijke vernieling aan een personenauto vond plaats op het parkeerterrein nabij Hubenhof. Van een aldaar geparkeerde Renault werden de beide zijkanten en 't dak bekrast, de beide voorbanden lek gestoken, de buitenspiegel, ruitenwissers en dak antenne werden afgebroken. De schade wordt geschat op enkele duizenden gul dens. Ook aan een op de Deken Berden straat geparkeerde auto werden vernie lingen gepleegd. De geschatte schade bedraagt hier 750 gulden. INBRAKEN Weer werd er een inbraak gepleegd in de Barak aan de Leunseweg. In het lokaal werden drie flipperkasten open gebroken. Het daarin aanwezige geld, enkele honderden guldens, was ont vreemd. In een woning aan de Pavanestraat werd ingebroken. Toegang werd verkre gen door forcering, aan de achterzijde van de woning. Ontvreemd werden een kleurentelevisie, video, draaitafel en wat spaarpotjes van de kinderen. De schade wordt op enkele duizenden guldens geschat. Een woning aan de Mazurkastraat kreeg ongewenst bezoek. Hier werd toegang verkregen via de achterzijde van de woning. Ontvreemd werden twee klokken, een portemonnaie met 300 gulden en een bankpasje. DIEFSTALLEN Uit de tuin van een woning aan de St. Antoniusstraat werd een wasmoten ontvreemd. Uit twee personenauto's gepar keerd in de Mambostraat, werd benzine ontvreemd. In beide gevallen was de tankdop geforceerd. De schade be draagt voor elke eigenaar 200, Vanaf een opslagplaats van een su permarkt aan de Merseloseweg werden 3 kratten pils meegenomen. Hoe dat in z'n werk is gegaan, is nog niet duidelijk. ABRAHAM GEZIEN BEL DAN 5 APRIL JAC! 't is uw voordeel. De service van de vakman. Met een 50-jarige ervaring Dank zij een tip van een passant, dii iemand op een wal vreemde plaats eei vuilniszak in zijn auto laadde kon dt rijkspolitie van Bergen meer dan 90 in braken in caravans op verschillend! campings in Noord-Limburg tot oplos sing brengen. Daaronder ook de inbra ken in 5 caravans op campin de Barrier, aan de Maasheseweg. De aangehoudet man was afkomstig uit Wijche. Intussei zijn al verschillende arrestaties verricht Het onderzoek is nog niet afgesloten et verschillende helers zullen nog moetei worden gehoord. Een deel van de gesto- len goederen is ook achterhaald. BOWLING BOND VENRAY Uitslagen huisleague: Maandag: Fall Down Disco 2000-Pinf. Wizzard 4-fl Altijd Raak-Magic Line De Steeg 2-2 Pinhunters-Close Encounters 3-1 Franssen Keukens-SVCB 2-2 Dinsdag: Strikers-Club Up Hustlers-Bowling Bistro Venray 5-lOj Red Arrows-Oud Meerlo 6-5 Sjopins-Returns 7-lj Destand: Maandag: pnti 1Magic Line 47 2. Franssen Keukens 38 3. Faal Down Disco 2000 37K 4. Pinhunters 33 5. S.V.C.B. 32 6. Altijd Raak 315i 7. Pinfall Wizzard 31 Close Encounters 22 Dinsdag Tussenronde: Eindstand: 1. Bowling Bistro Venray 71 (8) 2. Returns 71 (81 3. Oude Meerlo 63!4(8i 4. Club Up 60 Vi (8) 5. Red Arrows 58 (8? 6. Strikers 57'/j(ï 7. Sjopins 56 8. Spares 55 9. Hustlers 47'/i(8| Op dinsdag zit de tussenronde erop De twee koplopers van de gewone com petitie, de Sigma's en de Returns eindigden hier als nr. 1 en nr. 2. D( Sigma's kwamen pas op de laatste speeldag op gelijke hoogte met dt Returns. Door hun betere pinfal konden ze beslag leggen op de le plaats Er valt nog een persoonlijk wapenfeit vermelden. Hay Joosten, die bowlt b( de Returns verkeerde in supervorm. Hi; kwam tot een totaalscore over de games van maar liefst 622 (d.i. 207,3 gfr middeld). Zijn hoogste game van des avond was 256. Een schitterende pre tatie. Op maandag moesten de koplopers punten afstaan aan Altijd Raak Franssen Keukens kon hier echter niö van profiteren omdat ze zelf ook nit: verder kwamen dan een 2-2 gelijkspel Fall Down kwam echter door een sterkt 4-0 overwinning wel 2 punten dichter bij. De voorsprong van Magie Liix blijft echter riant. De uitslagen van het pubdarten van de maand maart: Old-Dutrch: 1Mat Barends 2. Abdollah Ben Brahim 3. Henk Vermeulen De Peelhaas: 1Abdollah Ben Brahim 2. Henk Vermeulen 3. Peter Willems Den Engel: 1. Trees Pubbèn 2. Mohammed DiraS 3. Doedel Picrdi-bar: 1Walter Blaaupot 2. Moniek Smeitink 3. Nadia Sebaa

Peel en Maas | 1985 | | pagina 14