badminton 09 AGENDA Presentatie jubileumboek VENRAY Grote vlooien markt te Castenray Nederlandse hartstichting Passie Musical Oud bewoners van de Hoenderstraat organiseren reünie PEEL EN MAAS Groenkursus SPORTHAL DE WETTELING GEVONDEN tow'MM Oriënterend onderzoek bodem verontreiniging ANTIEKMARKT TE VENLO-BLERICK Oude foto A.s. zondag 24 maart zal de officiële start plaatsvinden van de festiviteiten rondom hei 40-jarig jubileum van Sportvereniging Venray. De gebeurt tij dens de rust van de wedstrijd Venray 1- Almania 1, op het sportveld van SVV in het sportpark ,,De wieën", wanneer de twee jongste leden van SVV, een jongen en een meisje, aan twee oud-voetballers van het eerste uur. Jan Gommans van Servatius en Piet Schellen van De Valk, het jubileumboek aanbieden. Vier redacteuren van „Rooyse Rak kers". de heren Jos Janssen, Ad van Zwol. Wim Janssen en Sijf Roos, hebben negen maanden lang al hun vrije tijd opgeofferd om dat boek samen te stellen. Ze hebben daarvoor vele gesprekken gevoerd met een ongekend aantal Venrayers en ze hebben alle mogelijke bronnen aangeboord, zoals b.v. ook de wekelijkse verslagen en mededelingen uit ons blad. Het jubi leumboek is een anders dan andere uitgave geworden, zonder reclame-ad vertenties. Een jubileumboek waarin bewust een plaats is ingeruimd voor een hommage aan de onopvallende werkers, zonder welke geen club kan bestaan: de mannen aan de kassa zoals Harry van Soest; Wim van Tits, die alle materialen verzorgd; Harry Toonen voor de kantine; Gerrit Poels voor de verzor ging van de Lotto; de vele jeugdleiders, in het bijzonder wat Peter Bisschops heeft gedaan voor de jeugd van SVV. Aandacht natuurlijk ook voor de geschiedenis van SVV. Haar geboorte uit de twee plaatselijke clubs, de een van het klooster Servatius en de ander uit het dorp; de daarmee gepaard gaande rivaliteit; rivaliteit ook bij de derby's tegen Wittenhorst; de vele ups en downs; maar óók de toppers, als het beslissende duel tegen het Budelse BSV op het Helmondia-terrein. Ook wordt in het jubileumboek aandacht geschonken aan de groei en bloei van SVV; aan zijn verschillende voorzitters en bestuursleden die ieder een eigen visie hadden; aandacht aan de trainers, maar ook intervieuws met oud-spelers als Joep Arts, Wimke Arts, de gebroeders Coppus, Sjaak Kusters, Piet Philipsen, Sjang Siebers. En niet te vergeten met de twee aanvoerders: Jan Gommans van Servatius en Piet Schel len van De Valk. Beiden volgen nog steeds de verrichtingen van hun oude liefde: SVV. Waren voor jaren terug meerdere sporten bij SVV ondergebracht, zoals tafeltennis, atletiek, honkbal, softbal en turnen, thans is het nog alleen maar voetbal en daar heeft het bestuur de handen aan vol. SVV is met zijn senioren, jeugd en dames nog altijd een van de grootste sportverenigingen die Limburg kent. Wij komen op de feestviering rond dit 40-jarig jubileum nog nader terug. Een feestviering welke over een aantal maanden wordt verspreid. Wij vermelden gaarne nog, dat bij de overhandiging van de eerste exemplaren a.s. zondag, ook de ongeveer honderd personen zijn uitgenodigd, die aan de totstandkoming van het jubileumboek hebben meegewerkt. Gezien de weersomstandigheden is de kans groot dat de wedstrijd tegen Almania afgelast wordt. De uitreiking van het boek gaat dan toch door in de kantine. De uitreiking zal dan om 14.30 uur plaatsvinden. KEUKENBRAND Voordat een brandje in de keuken van een woning aan de Julianasingel ergere vormen kon aannemen, hadden de bewoners deze reeds geblust. De in recordtijd aanwezige brandweer be hoefde alleen maar een nacontrole te houden en voorzieningen te treffen. Het bleef voor de bewoners bij wat rook en roetschade. Op zondag 24 maart wordt door de LVB traditiegetrouw de tweejaarlijkse vlooienmarkt georganiseerd. Dit is in het verleden steeds een groot succes ge weest, mede door de gezellige sfeer, dier er heerste bij de verkoop van spullen uit grootmoeders tijd. Op zaterdag zal het bestuur van de LVB een rondgang houden door het dorp, om alles wat bruikbaar is op te halen. De waardevolle stukken worden door twee veilingmeesters bij opbod verkocht, maar ook voor de kleinere snuisterijen kan men er terecht. Om de inwendige mens te versterken, zal er koffie, broodjes, bier en frisdrank te koop aangeboden worden. Dit hele gebeuren vindt plaats in het gemeenschapshuis aan de Matthi- asstraat te Castenray. De zaal gaat open 's middags om 13.15 uur, de verkoop begint om 13.30 uur. De LVB verwacht, dat vele mensen de weg naar het Casten- rayse gemeenschapshuis zullen vinden, zodat dit weer een gezellig evenement wordt. Dus tot ziens op 24 maart. De collecte van de Nederlandse Hartstichting is dit jaar van 15 t.m. 21 april a.s. Het thema is: ,,Laat je hart spreken!". Reeds vanaf 12 april zullen televisie en radio bijna dagelijks aan deze collecte en het werk van de Hartstich ting aandacht schenken. Om die collecte in Venray mogelijk te maken dienen wij te kunnen beschikken over een groot aantal vrijwilligers die huis aan huis „financiële steun" vragen. Dat is niet altijd een even plezierige taak; het kan koud zijn, regenen, en soms moet je twee maal terugkomen want men was niet thuis! Soms krijg je ook nog een grote mond op de koop toe! Maar het heeft ook plezierige kanten: je komt in kontakt met mensen en wat geeft het niet een voldoening als je het eindresultaat ziet.... Jouw steentje heeft ertoe bijgedragen dal wij in Venray in 1984 ruim 16.500,- bijeen collecteer den. Een geweldig resultaat. Dank aan alle collectrices en collec tanten die dit mogelijk maakten. Dank ook aan de gulle gevers van de hele gemeente Venray. Maar... nu weer een vraag: Tast ook dit jaar weer diep in Uw beurs tijdens de collecte in april. Wie wil zich nog opgeven om te collecteren in Venray centrum? Dat kan op de onderstaande adres sen: Henriëtte Poels-Peters, Dr. Poels straat 16, tel. 81782 en Nell Schaeffers- Neymeyer, Zandakker 2, tel. 87461. Alvast bedankt! Op woensdag in de Goede Week, 3 april, voert de Nijmeegse groep Exem pel in de Grote Kerk van Venray een Passie-musical op. Exempel is een uit 50 jongens bestaand koor en alom erkend als een volwaardig gezelschap, dat duidelijk zal maken, dat ook het passieverhaal in deze tijd nog alles te zeggen heeft. Een uitvoering die wij van harte kunnen aanbevelen en waarop wij volgende week nader terugkomen. De toegang tot deze passie-musical is gratis. Reeds te veel jaren ziet de bebouwing van het eerste gedeelte van de Hoender straat er uit als een slecht gebit, waar hier en daar nog een tand in staat. In de loop der jaren werden er slechte maar ook goede „tanden" verwijderd. Nu is het zover dat ook de laatste huizen de tand des tijds niet meer zullen door staan en gaan verdwijnen, zodat de Hoenderstraat een geheel ander aanzien krijgt. Als afscheid van dit gedeelte van de Hoenderstraat zijn enkele mensen op het idee eekomen. om in het naiaar een reünie te organiseren van oud- bewoners die er woonden van 1920 tol 1945. Men wil de hele Hoenderstraat uitnodigen. De nog in leven zijnde ou ders en kinderen dat waren toen onge veer 55 gezinnen. Als U familieleden hebt die niet in Venrdy wonen of deze krant niet ontvangen, wilt U hun dan van deze reünie op de hoogte stellen. Als men zich opgeeft bij een der onderstaande adresen, krijgt men t.z.t. een persoon lijke uitnodiging. U kunt bellen of schrijven naar Mia Willems-Smits, Peter Zuidstraat 2, Overloon, tel. 04788-1252 of naar Engelbert Oudenhoven, Oranjestraat 16, Venray, tel. 04780-85047. Graag voor 30 april. Hier volgen de namen van de families: Links: In de Rijp, Keizers, Verbeek, Goumans, Goumans, Evers, Janssen, Oudenhoven, Voesten en v.d. Voort, Smits, Gooren, Voesten, Arts, Steen straten, Oudenhoven, Oudenhoven, Weijs, Peeters, Peeters, Janssen, Cop- pis, Sanders, Verkoeien, Sijbers, v.d. Ven, Basten, Siebers, Siebers, Hen driks, Sijbers, Dekkers, v.d. Goor, Creemers, v. Gerven, Derks, Loonen. Rechts: Pijpers, Coppis, Jeuken, Brouwers, de Bruin, Messemakers, v.d. Berg, Siebers, v. Opbergen, Lamers, de Bruin, Sijbers, Sijbers, Arts, Derks, Vermeulen, Janssen, Cortenbach, Wil- lems, Janssen, Gerrats. Mochten wij vergissingen gemaakt hebben dan willen wij dat graag van U vernemen. AANHOUDING Wegens diefstal en inbraken werden vorige week woensdag twee knapen van 16 en 17 jaar aangehouden. Ze hebben vier inbraken bekend, waaronder de inbraak in het Turks ontmoetingscen trum (waar kaas en worst werd ont vreemd), een inbraak in een woning in Landweert en twee inbraken in de friturezaak van het Brukske, waar snoepgoed en een hoeveelheid sigaretten werd ontvreemd. Een gedeelte van de buit kon nog worden achterhaald. Na enkele dagen in hel politiebureau ingesloten te zijn geweest, werdep de knapen huiswaarts gezonden. BESTUURSTER WERD GEWOND Zondagmiddag geraakte een perso nenauto uil Horst op de Horsterweg onder Castenray, door de gladheid uit de juiste koers en botste tegen een boom. De 51-jarige bestuurster werd met hoofdverwondingen naar het zie kenhuis vervoerd. De auto liep zware schade op. 23-24 maart 1985 VENRAYSE KAMPIOENSCHAPPEN De Badmintonclub Venray organi seert a.s. weekeinde weer de Venrayse kampioenschappen in sporthal De Wetteling. Zowel op zaterdag als op zondag zal van 9.00 tot 19.00 uur worden gespeeld. Het ook dit jaar weer grote aantal aanmeldingen heeft een record aantal partijen van ruim 300 opgeleverd. Zaterdag speelt de jeugd in twee categoriën. In de categorie tot 14 jaar gaat wegens te weinig aanmeldingen alleen het meisjes enkelspel door. Favoriet voor de eindstrijd ziin daar Liesbeth Stevens en Marlène van Zwol. In de categorie tot 18 jaar is bij het meisjes enkelspel Karina Hendriks huizenhoog favoriet. Voor tegenstand van enige betekenis lijkt alleen Esther «Krook in staat. Bij het jongens enkelspel ,zal naar verwachting de strijd om de titel gaan tussen de tweeling Eric en Gert-Jan Hof, terwijl bij de dubbelspelen de combinaties goed aan elkaar gewaagd lijken. Ook op zaterdag zullen de wedstrijd- spelers (klasse 1) met elkaar strijd leveren. Favoriet voor de titel bij de dames is Janny Boom. Zij zal echter op geduchte tegenstand kunnen rekenen van Hannie Aarts en Petra Sengers. Bij de heren in deze klasse heeft de loting in de voorronden op papier een aantal zeer boeiende partijen opgele verd. Naar alle waarschijnlijkheid zal het in de finale gaan tussen John Wienen en Fransis Aarts. In het gemengd dubbelspel zijn Hannie Aarts en John Wienen titel verdedigers. Om het succes van vorig jaar te kunnen verlengen zullen ze naar verwachting Janny Boom en Fransis Aarts moeten verslaan. De veruit talrijkste groep, de recrean ten, uitkomende in klasse 2, spelen op zondag. In het enkelspel dames zijn in deze klasse meerdere kandidates aan te wijzen zoals Rinie Simons, Aria Vissers, Truddie van Zwol en wellicht ook Karin Hendriks, de juniore. Omdat bij de recreanten geen afzon derlijke tussenpoule voor „sterke" heren kon worden samengesteld, zijn alle heren in één poule samengevoegd. Favoriet zijn Dave Colin en Winnie Peeters, de finalisten van vorig jaar. Met name in dit onderdeel zijn echter verrassende uitslagen te verwachten, omdat van een behoorlijk aantal deelnemers de sterkte niet bij de organisatie bekend is. Bovendien zal Dave Colin op zondag mogelijk de rekening gepresenteerd krijgen voor het feil dat hij zaterdags ook slag wil leveren in klasse 1. De dubbelspelen in klasse 2 zullen naar verwachting een gelijkopgaande strijd te zien geven. In het onderdeel gemengd dubbel nemen maar liefst 39 combinaties deel, zodat voor de over winning een lange weg te gaan is. In het heren dubbelspel zullen Rob Boshoven en Dave Collin proberen opnieuw kampioen te worden terwijl bij de dames de combinatie Nel Oomen en Rinie Simons de vorig jaar behaalde tweede plek zullen willen verbeteren nu de winnende combinatie van het vorig jaar ontbreekt. Dit alles levert wellicht sportief vuurwerk op in een gezellige sfeer, iets wat U beslist niet mag missen. Supporters zijn van harte welkom. De toegang tot het toernooi is gratis. De finalepartijen in klasse 1 zullen zondag omstreeks 13.30 uur beginnen. De prijzen zullen zondagavond om streeks 19.00 uur worden uitgereikt door de hoofdsponsor van dit evene ment, de heer jan van Nies van Jan van Nies Autotechniek b.v. De prijsuitrei king zal plaatsvinden in de kantine van de sporthal. TIENJARIG BESTAAN VAN DE BADMINTONCLUB VENRAY De badmintonsport mag zich in een toenemende belangstelling verheugen. Ook Badmintonclub Venray groeit nog steeds gestaag en viert op zaterdag 30 maart a.s. haar tweede lustrum. Geko zen is voor een bescheiden opgezet jubileum, dat intern gevierd wordt in de kantine van De Wetteling. De vereniging is ontstaan in 1975 uit een kleine groep enthousiasteingen die hun wekelijkse partijtje badminton in de gymzaal van Coninxhof toegankelijk wilden maken voor meer mensen. Met meer leden zou ook het competitie element meer tot zijn recht komen. In de afgelopen 10 jaar is het ledental gegroeid tot 180, 98 dames en 82 heren waaronder 43 jeugdleden. In 1980 werd voor het eerst in competitieverband in het district Lim burg gespeeld en inmiddels is het eerste team al opgeklommen tot de landelijke competitie. Voor het eerst werd in 1982 een open Venrays kampioenschap georganiseerd. Dit eerste kampioenschap was meteen een groot succes door het overweldi gende aantal inschrijvingen, voorname lijk van buiten de vereniging. Sindsdien is dit evenement, dat dit jaar op 23 en 24 maart wordt gehouden, een niet meer weg te denken hoogtepunt in het nu 10-jarige bestahn van deze sportieve én sezellige vereniging. 'n leesbare krant Groen is in. In onze omgeving constateren we een steeds groeiende belangstelling en zorg voor onze woon- en leefomgeving. De natuur is een onverbrekelijk onderdeel van deze omgeving. Die belangstelling voor de natuur uit zich in allerlei voermen. Van het eenvoudig genieten van het buiten zijn lot het diepgaand bestuderen van de natuurlijke verschijnselen om ons heen. Als IVN hebben we gemerkt, dat veel mensen behoefte hebben aan een steun tje in de rug om die belangstelling manifest te maken. Wij, IVN, willen die mensen helpen door het organiseren van een zogenaamde „groencursus". HOE DOEN WE HET? We hebben zeven avonden en vijf ochtenden gepland in de tijdsduur april t.m. juni 1985. De eerste avond gaan we kijken hoe de bodem waarop we ons dagelijks bevinden, waarop we lopen, waarvan we eten etc. is ontstaan. De vijf volgende avonden praten we over gekozen natuurgebieden. We onder steunen dit met het gebruik van kaarten, dia's, geluiden, dood en levend materiaal etc. We proberen daarbij ook een antwoord te geven op de vragen die er ongetwijfeld zullen rijzen als U zelf aan het ontdekken gaat. Wij stellen het op prijs dat de deel nemers tevoren, dat wil zeggen vóór de avond waarop het gebied besproken wordt, eerst zelf het natuurgebied gaan verkennen. U krijgt daartoe een route beschrijving en een aantal vragen cq. opdrachten. Dit kunt U alleen doen of met Uw familie of met groepjes, die we tijdens de cursus formeren. De praatavond wordt weer gevolgd door een excursie naar het betreffende gebied. Vijf landschappen rond Venray komen op deze manier aan de orde: het landgoed Geijsteren, de Boshuizer Bergen, de Maasheggen, de Peel, het Loobeekdal. Op 1 juli vindt de slotavond plaats met uitreiking van certificaten. Avondbijeenkomsten om maandagen om 20.00 uur in de Wieënhof te Venray. Excursies zijn zondags om 9.30 uur. Voor verdere informatie: J. Gootzen, 84178, L. Bakens, 89034 en F. Albert, 82559. Deelname en aanmelden via opgaveformulier „Groencursus" te ver krijgen bij R. AJbert, Kempweg 119, 5891 VP Venray VERNIELINGEN EN DIEFSTAL In de nacht van zondag op maandag werd door een inwoner aangifte gedaan dat in de late zondag avond zijn personenauto, welke op de parkeerplaats bij de Zuid Ooster geparkeerd stond, vernield was. Het bleek dat hij kort daarvoor een meningsverschil had gehad met een 43-jarige plaatsgenoot en die toen buiten de deur had gezet. De politie hield die persoon aan, als verdacht van die vernielingen. Deze hield vol die vernielingen niet t*' hebben gepleegd. Een nader onderzoek zal nu moeten uitwijzen wie de dader is. Tussen vrijdag en zaterdag werd van een personenauto welke op de Akelei in Landweert geparkeerd stond, het linker voorportier en de antenne beschadigd. In het afgelopen weekend werd bij de metaalbewerking van het psychia trisch ziekenhuis St. Servatius een ruit vernield, waardoor onbevoegden toe gang verkregen tot die afdeling. Een bureau bleek geforceerd te zijn. Er werd een klein geldbedrag vermist. INBRAAK Uit een afgesloten ruimte van een tuinbouwloods van Pascalis aan de Wanssumseweg werd een generator ter waarde van 2.750,- ontvreemd. Uit een ingesteld onderzoek bleek dat de toegangsdeur op een sepciale wijze te openen was; dit heeft de dader kennelijk geweten. van vrijdag 22 t.m. donderdag 28 maart Vrijdag 22 maart. Manual training 18.00-20.00 KNVB Zaalvoetbal comp. 20.00-24.00 Wijk N.W.-GFC 2 Veronica-Baarlo Veronica 2-Reuver 2 Klomp-Venro de 3. Zaterdag 23 maart. Badminton kamp. 9.00-19.00 Jumpers comp. 19.00-21.30 KNVB zaalvoetbal comp 21.30-23.30 Venrode-Pauline (dames) Koets- huis-Huukske. Zondag 24 maart. Badminton kamp. Manual De Bruyn zaalv. vr. Thetru zaalv. vr. 9.00-19.00 19.00-20.00 20.00-21.00 21.00-22.00 22.00-23.00 v. Sinderen zaalv. vr. Maandag 25 maart. VCRooytr. 18.00-21.00 KNVB zaalvoetbal comp. 21.00-24.00 SVCB-Grashoek SVCB 2-MVC 2 Sieber fr.h.-Hento 2. Dinsdag 26 maart. VCRooytr. 18.00-21.00 Badminton 21.00-23.00 Woensdag 27 maart. Badminton 18.00-23.00 Donderdag 28 maart. Manual tr. 18.00-21.30 VCRooytr. 21.30-23.00 Een bastaard herder, kleur zwart-geel herder, bruin-blond pauw, kleur blauw. Voor inlichtingen kunt U zich wen den tot de administratie van de gemeen tepolitie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780-84888, tst. 227. A PARAPLUIES Grote Markt 13 Venray In het bodemsaneringsprogramma 1984-1987 zijn door de provincie loka- ties aangegeven waar een onderzoek zal worden ingesteld naar eventuele veron treinigingen van bodem en grondwater. Omdat gebleken is dat bij voormalige gasfabrieken in een aantal gevallen een (ernstige) verontreiniging van bodem en grondwater heeft plaats gevonden, zal ook een onderzoek worden ingesteld bij de voormalige gasfabriek aan de Gasstraat. Het lag in dv. bedoeling dat deze week, ingenieursbureau „Oranje woud" b.v. te Oosterhout met het on derzoek zou beginnen. De onderzoekers zijn echter maandag jl. onverrichter za ke teruggegaan omdat op het terrein, waarop tegenwoordig het isolatiebedrijf W. de La Roy bv gevestigd is, door een betonnen binnenvloer moest worden ge boord. Dat was voor de directie van het isolatiebedrijf, zonder nadere afspraken wel iets te gortig. Naar wij vernamen is een dergelijk onderzoek ook gepland op een lokatie aan de Endepoel waarop een autowrak- kenopslagplaats is gevestigd. Voor deze lokatie is gekozen omdat zij gelegen is binnen een zone van het waterwingebied Merselo. Dit onderzoek zal worden uit gevoerd door het Ingenieurs en Archi- tectenburau Haskoning te Nijmegen. Vrijdag 22 maart 18.00-22.00 uur Zaterdag 23 maart 13.00-18.00 uur Zondag 24 maart 11.00-18.00 uur in gemeenschapshuis „De Staay" Ruim assortiment betaalbaar antiek! openbare bibliotheek LO, venray Nieuwe aanwinsten voor de afdeling volwassenen. Anthony, Evelyn. Moord in Venetië. De Britse geheime dienst raakt betrok ken bij een serie moorden die in verschillende Europese landen plaats vinden. Broeke-Bruins, Ine ten. Harten in de branding. Levensverhaal van drie jonge mensen die pas na grote innerlijke strijd ontdekken wie hun partner zal worden. Chand, Meira. Bonsai. Als een jonge moderne Engelse vrouw trouwt met een Japanse textielbaron, gaat dit niet zonder aanpassingsmoeilijkheden. Cherryh, CJ. De gedoofde zon: Kesrith. Het verhaal van twee machtige rassen die voor een melkweg strijden. De mensheid en de raadselachtige regul. Cortazar, Julio. Bestiarium. Bizarre verhalen. Dard, Frédéric. Pe adderbeet. Als een onderwijzer verliefd wordt op een jonge onderwijzeres, besluit hij zijn veel oudere vrouw uit de weg te ruimen. Dibell, Anssen. Stormvloedgrens. Op een door verschillende wezens bewoon de planeet dreigen hevige konflikten rond de opvolging van een vertrokken heersen. Edson, J.T. Gevecht voor recht en eer. Roman over de strijd die een jongeman voert in het 19e eeuwse Arizona tegen dieven en moordenaars. Innes, Hammond. Het paard van Troje. Een uitgeweken joodse inginieur probeert een verbeterde dieselmotor te ontwikkelen die het verloop van de oorlog zou kunnen beïnvloeden. Kraa, G.J. De verte roept. Rond 1850 emigreren een aantal Twentse families naar de V.S., waar zij een hard leven tegemoet gaan. HET WATERONDERZOEK IN VENRAYS BROEK Het regelmatig grondwater- onderzoek op en rond de voor malige vuilstortplaats hel Ven rays Broek heeft zeer gunstige resultaten opgeleverd, aldus wet houder Claessens in de com missievergadering van deze week. Het rapport van de tweede wateranalyse geeft aan, dat in een enkele peilput giftige stoffen zijnaangetrofffen. Bij het vorige tevens eerste onderzoek werden in één peilput sporen van arce- nicum aangetroffen. Dat was nu niet het geval. Reden waarom men vermoedt dat de vorige monstername niet helemaal juist is geweest. In ieder geval was dat vorige onderzoek voor de provincie al voldoende aanleiding om onder zoek van haar kant stop te zetten. De gemeente Venray wil echter safe spelen en heeft toen besloten het bodemwateronder- zoek nog een aantal jaren voor eigen rekening te laten doorgaan. De resultaten van het tweede onderzoek rechtvaardigen een zekere mate van optimisme over de vervuiling en vergiftiging van de daar liggende gronden. Deze week een foto van de Eind examenklas Mulo Venray, vermoedelijk in 1942. Bovenste rij v.l.n.r. Jo Rouvroye, Jeu Jansen, Piet Jans (Geijsteren), Jac Delissen, Piet Gommans, Math Coenen (Horst), Frans v. Opbergen, Pierre Reinders (B'wijck). Tweede rij: Broer Sijbers, Jac Stevens (Maashees), Harrie Tissen (Well), Theo Wetterhaan, Frits Verhey, Frans Engels (Merselo), Gerard Michiels (Merselo), Martin Peeters (Oirlo), Jos Driessen (Heide), Johan Schaeffers, Piërre Phi lipsen (Smakt). Onderste rij: Leraar Bosman, kapl. Bijten, Hr. Revis (directeur), leraar Gerlach, Leraar P. Janssen. Hebt U ook 'n interessante oude fo to, dan willen wij die graag in Peel en Maas plaatsen. Gezien de aktualiteit willen we de ouderdom van de foto's op maximaal 50 jaar stellen. Aan plaatsing zijn geen kosten verbonden en de foto's krijgt men onbeschadigd retour. Over het algemeen kan men afdruk ken van de in deze rubriek geplaatste fo to's verkrijgen bij J. van de Putten, Westsingel 18, telefoon 89803. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Francken, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: W. BLOEMEN Stationsweg 15 tel 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: T VAN TIEL tel. 88800 DOKTER VAN DONGEN Past. Jeukenstr. 6 Horst-America. Telefoon 04764-1707 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. ST ODA Passage 1 tel. 81255 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtiuikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: C. V. GEMERT. Tel. 80700 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M.G.A.M. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42 Oostrum tel 82690 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M. en J. van Winden, E.M. Ruymbeek en A. Derkx, A. DERKX Tel. 81336 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. TIMMERMANS Broekhuizen tel. 04763-1466 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Florishof 23 tel. 82411 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a. tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1,5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NY'IH COC afd. Venray Telefonische opvang voor homoseksuele mannen/vrouwen Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 84145 bgg 10211 JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33, Venray tel. 85251 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in wijkcentrum DE KI OSK in het Brukske. Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 KAMERBEMIDDELINGSBURO Hoenderstr. 33, tel. 85251 Algemene Vereniging Patiëntenbelangenbehartiging Spreekuur elke maandag in de Clockert van 14.00-16.00 uur. TY1..83100 REUMA VERENIGING VENRAY E.O Tel. 83127 STICHTING BLIJF VAN M'N LIJF Tel. 077-71361

Peel en Maas | 1985 | | pagina 3