VENRAYSE MONUMENTJES KERKELIJKE DIENSTEN PARFUMERIE BYOUX SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN PEEL EN MAAS uw weekblad PAROCHIE GROTE KERK Zaterdag 19.00 Ned. hoogmis, Wim v.d. Munckhof en overl. fam. Anna Loonen-Gommans (buurtver. St. Jozef) Ben Franssen en Door Graats Piet Vermeulen uit dankbaarheid voor 80-jarige, Pierre Janssen. Zondag, vijfde zondag van de veer tigdagentijd: 8.00 leesmis, int. levende en overleden leden van de Stille Omgang; 9.30 Greg, hoogmis, int. Wilhelmus Janssen Henri Coenders; 11.00 Ned. Hoogmis, Anna Kurstjens- Jenneskens Harrie Tackgn (v.d. Buurt) Pierre Bertrams en overl. fam. jrd. Toon Wilmsen Tieneke Kers- ten-v.d. Ven. Maandag, Maria Booschap, aankon diging van de heer: 9.00 oude stich tingen fam. Marcellis; 19.00 Jan v. Heister, ouders en broer overl. fam. Bouten-Verschuren Dinsdag: 9.00 Geertruida Braam- Thijssen Mina Kersten-v. Bracht; 19.00 ouders Janssen-v. Gerven en overl. fam. Mien v. Lin. Woensdag: 9.00 Peter A. v.d. Munckhof, echtgenote Theodora Poels, dochter Henrica en G. Lambers Jo Custers; 19.00 ouders v. Vegchel-Muy- sers ouders Laurensse-Maassen en overl. fam. Ed Stevens en overl. fam. Stevens-Bertrams. Donderdag: 9.00 voor een jarige Elisabeth Gerrits-Hermans; 19.00 Boe teviering ter voorbereiding op het paas feest. Vrijdag: 9.00 Mieke Raedts bijz. int.; 19.00 Anna Smits-Lijssen en dochter Dinie ouders Arts-Verkoeyen fam. Peters. Zaterdag: 9.00 ouders Arts-Corne- lissen en Jenniskens-Janssen en Willy Harrie Messemaeckers Piet Pouwels en echtgenote t.e.v. O.L. Vrouw, St. Jozef, Gerardus en Antonius voor drie gezinnen. 19.00 ouders anssen-Wijnhoven en Marietje van Overveld Chris Thijssen en zoon Piet jrd. Wiel de Ia Roy en Annie v.d. Akker Wim v. Kempen Gertruda Swaghoven-v.d. Mortel. Mededeling -Donderdagavond om zeven uur is er een Boeteviering ter voorbereiding op het Paasfeest. Woensdagavond in de Goede Week is er om acht uur een Passie-musi cal die wordt uitgevoerd door een groep jongeren uit Nijmegen. Akolieten Zaterdag 19.00 Veronique Jacobs en José Aerts. Lezer: A. Noyens. Zondag: 8.00 Wilbert v. Waayen- burg, lezer: J. Wekking; 9.30 Erik en Sandra Wekking; 11.00 Anneke van Soest, lezer: G. de Groot. Misdienaars Maandag en dinsdag: 19.00 Joris Truyen en Rens v. Nisselroy. Woensdag en vrijdag: 19.00 Bart Derkx en Martine Basten. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag 18.30 Eucharistieviering met volkszang, m.m.v. het kamermu- ziekensemble Saltarello o.l.v. Falco Franken. Een themadienst voorbereid door de werkgroep. Int. Agnes Peters (de buurt). Voorganger en schriftuitleg P. Hendriks, misdienaars Gert jan Wismans en Hans Hebben. Kollekte bestemd voor Landelijke Vastenaktie voor Kenia en Brazilië. Zondag 9.30 Eucharistieviering met koor- en volkszang, meerst. nederl. gezangen. Themadienst voorbereid door de werkgroep. Int. overl. ouders Wismans-Savelkoul, assistent Br. Thie- lemans, misdienaars L. Nollé en J. Boonman. Door de week op maandag en woensdag eucharistieviering op dinsdag en donderdag woord- en communie dienst, telkens om 18.30 uur. Dinsdag 26 maart bedevaart naar de Smakt met als thema „Vluchtelingen, waarvandaan en waarheen", n.a.v. de Landelijke Vastenaktie. De eucharistie viering is om 14.30 uur in de kerk van de Smakt. Dinsdag 19.30 gespreksgroep met de bewoners. Donderdag 16.00 uur werkgroep themadienst. PAROCHIE PATERSKERK Vijfde zondag in de veertigdagentijd H. Missen 9.00, 10.15, gezongen door de Zangers van St. Frans; 11.45 en 18.00 uur. Maandag, feest van maria Booschap. Vrijdag 19.00 avondmis om Gods zegen te vragen voor de gezinnen en alle bewoners van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten, 18.30 avondmis. Intenties Zaterdag 18.30 jrg. Luc Rijnja Zondag 9.00 Johan Maas (familie) voor de parochie; 10.15 Teng Hendrix; 11.45 Ben Coolen, Riet v.d. Berk en overl. familie; 18.00 voor overledenen (offerbus). Maandag 8.00 overl. fam. v. Houdt; 19.00 Sjraar van den Bosch (buurt). Dinsdag: 8.00 fam. Utermark; 19.00 levende en overl. leden KW voor overleden zus. Woensdag 8.00 uit dankbaarheid; 19.00 jrg. Jan Michiels overl. ouders Litjens-jacobs en Spee-Rühl. Donderdag: 8.00 t.e.v. St. Antonius; 19.00 voor familie (K). Vrijdag: 8.00 overl. ouders Akker mans-Timmermans; 19.00 gezinsmis, Jan Philipse (buurt) zesw.d. Sjang v. Kessel Martinus Meijer. Zaterdag: 8.00 voor overl. fam. Akolieten en Misdienaars Zaterdag: 17.00 Leo en Johan Pouwels; 18.30 Martin Leenders. Zondag: 9.00 Tonny Vermeulen; 10.15 Martijn Smelt; 11.45 Leo en/of Johan Pouwels; 18.00 André Basten. Ma., wo., en vr.: 8.00 Theo Camps; 19.00 Twan v. Mil. Di. en do. 19.00 Per Lenssen. KERK 't zonnelied - BRUKSKE Past. G. Brugging, Klarinetstraat 32, tel. 85296. Voor het maken van afspraken liefst bellen tussen 13.00 en 13.30 uur. Zaterdag 19.00 H. Mis V. Harry Hendriks Hennie Goumans-van Wijk. VAN HYGIËNE TOT VERZORGING Verzorging van het lichaam heeft zich ontwikkeld van dagelijkse hygiëne tot dagelijkse verzorging. De vrouw van vandaag houdt zich bewuster met haar lichaam bezig. Dit uit zich inder meer door bewuster met voeding... diëten... en sportbeoefening te zijn trimmen, joggen, aerobic dancing enz. Maar ook door een behoeft aan daadwerkelijke lichaamsverzorging. Tezelfdertijd heeft de cosmétologie grote vooruitgang geboekt op het gebied van de huidver zorging. Zo ontstond CADENCE, de nieuwe lichaamsverzorgingslijn van LANCÖ- ME, waarvan de resultaten op weten schappelijke wijze door de laboratoria werden aangetoond. Cadence pour le corps bestaat vooralsnog uit drie produkten. Creme renovatrice exfoliante Deze diepreinigende crème voor het lichaam bevat vele bolvormige deeltjes en „polijst" op zachte wijze de huid. Dit heeft het volgende bewezen resul taat: de dode cellen en onzuiverheden worden hierdoor verwijderd. verstopte poriën worden gereinigd de huid wordt gestimuleerd. de oppervlakte van de huid wordt weer soepel en zacht. de huid ademt beter en hervindt haar natuurlijke glans. Lait hydratant 24 heures Met het extract van karité, bekend om haar verzachtende, beschermende en herstellende eigenschappen, heeft de lichaamslail van Cadence een direkte werking op het vochtgehalte van de bovenste huidlagen (het stratum cor- néum). Deze vocht herstellende werking houdt gedurende 24 uur aan. Zodoende herstelt de lait van Cadence het vocht gehalte van de huid, terwijl zij haar soepeler maakt, verzacht en versterkt. Creme contour amincissante Een groot aantal vrouwen heeft last van plaatselijke, weinig esthetische vet ophopingen, die meestal op het onder lichaam (heupen, dijen, knieën) voor komen. Wetenschappelijke onderzoekingen hebben aangetoond, dat dit veroorzaakt wordt doordat het onderhuidse weefsel zich in bepaalde toestand bevindt, die zich aan de oppervlakte van de huid manifesteert als een „sinaasappelschil" De creme contour amincissante helpt om plaatselijke vetophopingen te ver wijderen en verbetert het aanzien van de huid op kritieke plaatsen. Het sinaas appeleffect van de huid neemt geleide lijk af. Foto: LANCÖME Wilhelminastraat 1 a Venray Telefoon 04780-83877 Zondag, vijfde zondag van de veer tigdagentijd: 9.30 Hoogmis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochie. Deze hoogmis zal er volks zang zijn. De kindercrèche tijdens de viering zal worden verzorgd door Miriam Claessens. 11.00 Hoogmis tot intentie van de kinderen die in deze viering gevormd worden. Vijftig kinderen zullen uit handen van Mgr. Gijsen het heilig Vormsel ontvangen. Deze viering is alleen toegankeijk voor genodigden van de vormelingen. Ons gemengd Kerkelijk Zangkoor zal deze viering met zang opluisteren. Maandag hoogfeest van Maria Bood schap, aankondiging van de Heer: 19.00 hoogmis voor onze parochie. Dinsdag 8.30 H. Mis voor een ernstig zieke. Woensdag: 19.00 H. Mis voor een bijzondere intentie. Donderdag: 8.30 H. Mis voor de priesters van de kerk. Vrijdag 18.40 Kruisweg. 19.00 H. Mis voor de zielen in het vagevuur. Mededelingen: Huwelijksafkondigingen: Lea Mommen, Vivaldistraat 37 en Jan Muysers. Lektoren: zaterdag 19.00 dhr. van Dooren; zondag 9.30 dhr. Klaassen. Biechtgelegenheid zaterdag van 18.00 tot 18.30 uur. Kruisweg. Van harte uitgenodigd om samen het lijden van Christus en van deze wereld te overwegen. Vrijdag 29 maart om 18.40 uur. Vastenaktie: U hebt deze week opnieuw het vastenzakje thuis bezorgd gekregen. Laat Uw vastenoffer ten goede komen aan de mensen in Indonesië voor het herstel van hun kerkje. U kunt Uw bijdrage deponeren in de brievenbus van de pastorie, Klarinetstraat 32 of in de bus in de kerk. Met veel dank. Gezinsbijdrage. NCB bank Ven ray, rek. 23.18.06.461 of giro 2552386 t.n.v. RK Kerkbestuur Brukske, inz. Gezinsbijdrage, Marimbastraat 26. Met dank aan allen die hun bijdrage hebben toegezegd. Om over na te denken... Ware heiligheid bestaat in het glimlachend doen van Gods wil. VREDESKERK Zaterdag 18.00-18.45 gelegenheid tot biechten; 19.00 vooravondmis voor de vijfde zondag van de Veertigdagentijd, jongerenmis opgeluisterd door „Chris- ko", Toon v. Dijck Mina Jacobs-Jans jrgt. Anna Maria Strijbosch-Gom- mans overl. ouders van den Heuvel- Albers beterschap van moeder. Zondag, vijfde zondag van de veertigdagentijd: 8.30 voor het geeste lijk en tijdelijk welzijn van de parochie; 10.00 Ned. Hoogmis voor overl. familie v. Rossum-Janssen; 11.30 Her man en Lies Gerrits-Hermans en overl. ouders; 18.30 v. overl. ouders Smits- Flinzenberg. Maandag, Maria Boodschap, Hoog feest van de aankondiging van de Heer: 8.00 Toos Wismans-Sanders voor Priesterroepingen en roepingen tot het religieuze leven; 19.00 geen H. Mis. Biechtviering (boeteviering met gelegen heid tot biechtgesprek). Dinsdag: 8.00 overl. fam. Beuvens overl. Toon v. Dijck voor de levende en overleden familie de Haart-Cree- mers; 15.00 gelegenheid tot het bidden van de rozenkrans; 19.00 overl. ouders Maassen-Swaghoven overl. Thijs Arts en Jeu Arts Miet Hendriks-Wilmsen overl. moeder Agatha Theuvenet. Woensdag: 8.00 overl. ouders v. Dijk-Janssen; 13.15 vertrek fietsbede vaart naar Smakt; 14.30 H. Mis met predicatie in het St. Jozefkapelletje te Smakt; 15.00 plechtige huwelijksin zegening van het huwelijk Lia Mommen en Jan Muysers, in de kapel van Veltum; 19.00 voor Martin Creemers en overl. familie /jrd. Hans Gommans. Donderdag: 8.00 voor eerherstel aan het H. Sacrament; 19.00 jrgt. Wilhel mus v.d. Ven overl. fam. Gommans- Bouten jrgt. Bernard Weys. Vrijdag: 8.00 eerherstel aan het H. Hart van Jezus; 14.30 Plechtige huwe lijksinzegening bruidspaar Tilly v. Cuyck en Perry Jacobs in de Veltumse Kapel; 19.00 jrgt. Giel Arts. Zaterdag 8.00 t.e.v. Maria, hulp der Christenen. Mededelingen Zaterdagavond zingt ons jonge renkoor Chrisko in de Kerk. Iedereen van harte welkom. Wij zitten op de helft van de vastentijd, maar nog niet op de helft van het streefbedrag 7.000,-). Er is nu ruim 2.200 binnen en we gaan verder. Met onze gezamelijke inzet moet het lukken. Vastentijd en vasten offer horen bij elkaar. Hebt U geen zakje, geen nood. Bij de uitgangen van de kerk ligt nog een voorraad. Woensdag 27 maart is de jaarlijk se bedevaart van onze parochie naar Smakt. In deze St. Jozefmaand willen wij ook St. Jozef gaan vereren. Het vertrek is om 13.45 uur bij de zij-ingang van de kerk. Zorg ervoor dat U op tijd bent want zoals vorig jaar bleek, hebben wij de tijd hard nodig! Zorg voor een goede fiets en een goed hu meur, dat is vereist. Om 14.30 uur is de H. Mis in de St. Jozefkapel. Maandagavond is de eerste biechtviering weer als voorbereiding op het komende paasfeest. Samen willen wij ons bezinnen op onze omgang met God in ons leven. Tevens is er de gelegenheid voor" een persoonlijk ge sprek met een priester. Misdienaars en Akolieten Zondag 8.30 Oscar Geurts; 10.00 John Dommeck, de gebroeders van 11.30 John Rongen; 18.30 Giel Krijnen. Maandat t.m. woensdag 8.00 Jose Cornejo; 19.00 Jos Vercauteren. Donderdag t.m. zaterdag 8.00 Eric Dijkmans; 19.00 Jos Verstegen. PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP In de dienst van 24 maart a.s. zal ds. H. van Es de voorganger zijn. Aanvang van de dienst om 10.00 uur. De koliekten zijn bestemd voor de kerk en de Diakonie. Tijdens de dienst is er kinderopvang en wordt er kinderneven- dienst gehouden. Attentie. Vanaf zondag 31 maart 1986 is de aanvangstijd van de dienst om 9.30 uur. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag 19.00 overl. fam. Madou- v.d. Elzen Helena Camps-Driessen jaard. Jacobus Driessen en Henrica Driessen-Daniëls. Zondag 8.30 jrd. Willem Jenneskens; 10.00 Harry Valckx en overl. fam. Peter Matthias van Mill uit dankbaar heid overl. ouders Sikes-Witlox overl. ouders Hulsman-jansen Jac Camps en Clara Camps-Wolters (v.w. de fam. Wolters) Koos en Jan v. Bommel (vw. de fam. Camps. Gemengd koor. Maandag 9.00 Piet Litjens. Dinsdag 9.00 jrd. Michel Jacobs en Maria Jacobs-Nooijen. Woensdag 9.00 tot zekere intentie. Donderdag 9.00 Lei Hendrix. Vrijdag 9.00 uit dankbaarheid t.e.v. O.L. vrouw voor het welslagen van een examen. Zaterdag 19.00 Gezinsmis Jan Ber- naerts Gerrit Reintjes Sjang Joosten Jeu Arts Maria Jacobs-Nooijen (v.w. de buurt) Harrij Vermeulen en overl. fam. Jan Loonen. Kinderkoor. Misdienaars Zaterdag 19.00 Jacco Camps, Ralf Bus, Bart Nellen, Gardo Linders. Zondag: 8.30 Gebr. Pluk, Rob v. Lieshout, Ton Verstraelen; 10.00 Chris- tianne Jacobs, Mieke Hoedemakers, Desiree Haegens, Marian Hendrix. PAROCHIE OIRLO Zaterdag 19.00 gez. H. Mis (jonge gardekoor) Johanna Bots-ten Haaf Maria versleijen-Joosten. Zondag: 8.30 H. Mis, Herman Kerk- hoff Anna Steegs-van Rijswijck; 10.00 Hoogmis, mnd. Handrie Camps, mnd. Mathieu v. Rijswijck, Lambert Joosten, Wiel Baltissen v.w. de buurt, Theodora Willemsen-Opheij. Dinsdag 8.00 H. Mis t.e.v. H. Antonius uit dankbaarheid. Woensdag 8.00 H. Mis voor de parochie. Donderdag 8.00 H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw van Lourdes. Vrijdag 8.00 H. Mis overl. ouders Baltissen-v. Ooi en J. Baltissen. Zaterdag 19.00 Gez. H. Mis (Kinder koor) Hendrikus de Mulder, Theodora Jeuken, Piet de Mulder, Mia Cox-de Mulder, Antoon Arts en Gertruda Poels Sef Direcks Jan Zanders jrd. PAROCHIE CASTENRAY Misdienaars: Zat., di. en wo.: Guido en Roel; zo. 8.00, do. en vr. Martijn en Joris; Zond. 10.00 Marcel en Guido. Extra beurt: zat. Ivan en Ronny om 19.00 uur. Zaterdag 19.00 Toediening van het sacramanet van het Heilig Vormsel door Mgr. Gijsen, aan de kinderen van de 5e en 6e klas. jrd. Henk Emonts Ger Janssen. Zondag 8.00 voor het geestel. en tijdel. welzijn van alle parochianen, t.e.v. O.L. Vrouw altijdd. Bijst.; 10.00 Pastoor Litjens en pastoor Geurts (van een parochiaan). Dinsdag 19.00 t.e.v. O.L. Vrouw van Altijdd. Bijstand. Woendag 8.00 Herman Dingsh int. offeraars. Donderdag 19.00 Gerard Rambags. Vrjdag 8.00 Geert Classens. PAROCHIE LEUNEN Zaterdag 19.00 Ism. Helm Claessens en overl. fam. Joseph Litjens en overl. fam. Litjens-Lucassen. Zondag: 8.30 lsm. Leida Loenen- Poels en echtgen.; 10.00 jrd. Willem Jenniskens, jrd. Piet Loenen, echtgen. en Jan Loenen Hgm. overl. ouders Schreurs-Verdellen en overl. fam. hgm. Maria Loonen-Scheffers; 11.15 weekd. Hendrina Baltussen weekd. Gerard Litjens lsm. Gertruda Spreeu- wenberg Michel Loonen en uit dankbaarheid. Maandag 19.00 lsm. Elisabeth Voer- mans-Liljens Ine Janssen t.e.v. O.L.Vr. v. Altijdd. Bijstand. Dinsdag geen mis. Woensdag 19.00 weekd. Gerard Litjens lsm. an altussen Leida Loenen-Poels en echtgen. Donderdag geen mis Vrijdag 14.15 Huwelijk Jos v. Rengs en Henriëtte v. Vegchel; 19.00 lsm Wilh. Gommans, echtgen. en Antoon Bertus Jenniskens t.e.v. H. Antonius. Zaterdag 19.00 boeteviering aanslui tend H. Mis, lsm. Frans Rongen en overl. fam. en v. Cuyck en overl. fam. lsm. Theo Pouwels. Misdienaar: 19.00 Sander Peeters. Akolyten: za. 19.00 G. Thijssen en M. Holtackers; zo. 8.30 J. Janssen; 10.00 J. Cornelissen, Ruud Jenniskens en P. v. Zandvoort; 11.15 M. en T. Heesen. Vastenactie: Help de armsten der mensheid aan een waardig bestaan! Huwelijksafkondiging: Jos van Rengs (Meterik) en Henriëtte van Vegchel. RECTORAAT VEULEN Zaterdag 19.00 Hgm. v.d. parochie. Zondag 9.45 Hgm. uit dank, fam. Geurts-Ambrosius; 11.15 Hgm. zal. Marlie Weijs. Maandag 8.00 lsm. Antoon Drabbels MONUMENTJE VAN BONBRUCK In een uitgave van de raad van Europese Gemeenten is een lijst opge nomen van gemeenten, die een jumelage (betrekking tussen twee steden in twee verschillende landen) onderhouden. Voor Venray staat aangegeven, dat het Duitse Bonbruck de jumelagestad is, maar... op het gemeentehuis stond men vreemd te kijken toen wij informeerde met welke Duitse partnerstad nauwe betrekkingen worden onderhouden. De oplossing van het raadsel heeft evenwel een stenen gestalte gekregen op het Ysselsteynse Lovinckplein. Daar staat een klein, maar wel 300 kilo zwaar, monumentje, als symbool, dat Ysselsteyn een z.g. partnerschap onderhoudt met het 800 km ver gelegen Beierse plaatsje Bonbruck. Dit monumentje is ontworpen en gebeiteld door prof. Brenniker. In de steen staan de wapens van Bonbruck, Bodenkirchen en Landshut aan de ene kant en het wapen van Venray aan de andere kant. In Bonbruck zelf staat eenzelfde steen te herinneren aan de vriendschappelijke betrekkingen, die Ysselsteyn onderhoudt met het Beierse Bonbruck. In de jaren 1962 tot 1965 werd in het kader van de door de Duitse organisatie Kriegsgraberfürsorge begonnen actie „Verzoening over de graven" jongeren uit Beieren ingezet. Over de soldaten- graven heen reikten Duitse en Yssel steynse jongeren elkaar de hand ter verzoening. Hiermee werd tevens de Duitse dank tot uiting gebracht voor wat de Ysselsteynse bevolking heeft gedaan voor de verzorging van de graven van de in Ysselsteyn begraven Duitse militairen. Aan het hoofd van de ggroep Beierse jongeren stond destijds pastoor Kohl uit Bonbruck, die behalve leider van een gymnasium, ook raadslid was van de toenmalige gemeente Bonbruck. Na samenvoeging met drie andere gemeen ten ontstond de tegenwoordige ge meente Bodenkirchen. In de loop der jaren ging over en weer jeugd van Ysselsteyn naar deze Beierse plaats en omgekeerd. Wijlen pastoor Sjef Janssen heeft in de loop der jaren zeer veel gedaan aan de organisatie van deze uitwisselingen. Het is dus deze steen, die blijft herinneren aan de uitwisselingen tussen Ysselsteynse en Beierse jongeren, die ook vandaag de dag nog doorgaan. PORTEMONAIES Grote Markt 13 Venray Dinsdag 8.00 jgt. Ceciel v. Wylick- Engelen. Woensdag 8.00 lsm. Annie Nellissen en overl. ouders. Donderdag 8.00 lsm. Teng Arts. Vrijdag 8.00 lsm. tot bijz. int. fam, GR. Zaterdag 16.30 Hgm. uit dank bij 90e verjaardag Toon Janssen; 19.00 Hgm. uit dank fam. v. Rijswijck-Wijnhoven. Akolieten 24 mrt. C. Classenes, U. Reintjes en D. Janssen. Misdienaars M. v. Kempen en J. Lit jens. RECTORAAT HEIDE Zaterdag 19.30 avondmis, zeswe- kend. Oma Zielens Haarie Willems Sef Janssen van een vriend. Zondag 8.00 H. Mis uit dankbaar heid; 10.00 Hoogmis, gest. gezongen jrgt. Handrie Maas. Akolieten Patric Vollenberg en John v. Kempen. Mis dienaars v.d. week Richard Janssen en Michel v. Kempen. Maandag, Maria Boodschap: 8.00 H. Mis voor Gerardus Michels en Jacoba Jakobs. Dinsdag 8.00 H. Mis t.z.i. Woensdag 8.00 H. Mis t.z.i. Donderdag 8.00 geen H. Mis.; 19.30 avondmis voor Paula v. Vegchel-Lem- men v.w. de LVB. Vrijdag 8.00 H. Mis voor de overl. ouders Huisman-Paulus en overl. zoons Zaterdag 19.30 avondmis voor Mar tinus en Johanna Peeters, Sjaak Loonen en Ben Geurts, levens zes- wekendienst voor Oma Gielens voor Ger v. Kempen-Friesen. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag 19.00 H.M. Thei Janssen nms de buurt overl. ouders v. Hellemondt-v.d. Abeelen. Zondag: 8.30 H.M. overl. fam. v. Dijck-Driessen; 10.00 jrgt. Martinus Arts en Maria Janssen jrgt. Albert Peeters en Gerarda Ewals; 11.30 jrgt. Toon v. Asten. Maandag 19.00 H.M. v. Thei Janssen nms. kaartvrienden. Dinsdag 8.00 H.M. overl. parochia nen. Woensdag 19.00 H.M. Zus Bos nms. vriendin Thei janssen. Donderdag 8.00 H.M. voor overl. fam. Philipsen-Cremers. Vrijdag 14.00 H.M. uit dankbaarheid b.g.v. het huw. v. Jack Hendrix en Petra Philipsen; 19.00 jrgt. Antoon Verheijen. Misdienaars Zaterdag 19.00 Tjeerd Jenniskens en Rob Jenniskens. Zondag 8.30 Roel Smits en Peter Michels; 10.00 Bart Rongen en Tom Lemmens; 11.30 Patrick Vergeldt en Joan Lutters. Weekdagen Rob Reijnders en Mare Derkx. Huwelijksmis Mare Derkx en Rob Reijnders. Mededelingen Diensten in de goede week: Witte Donderdag 19.00 (met boeteviering); Goede Vrijdag 19.00; Paaszaterdag 19.00. Boeteviering woensdag 3 april 19.00 met H. Mis. Gelegenheid voor persoonlijke biecht op Witte Donder dag en Goede Vrijdag van 18.00 tot 18.30 uur. Willen degenen die met Pasen de H. Communie thuis willen ontvangen dit even melden bij de pastoor! Wij komen dan Tweede Paasdag tussen 9.00 en 9.30 uur. PAROCHIE MERSELO Zaterdag 19.00 Bernard Gielen en maria Arts. Zondag 10.00 Jgt. Henricus van Osch en Theodora Poels; 11.30 J. v. Dijck- Hoedemakers, M. v. Dijck-Steegs en dochter To. Maandag 8.30 Jan Mathijs Michels en Christina v.d. Hoven. Dinsdag 8.30 Antoon v. Hoof. Woensdag 8.45 schoolmis voor roe pingen; 19.00 Jac Bistervels en A. v. Rijswijck. Donderdag 8.30 Peter Joh. Ewals en maria Arnoldina v. Enckvort. Vrijdag 8.30 fam. Thijssen-Thijssen; 14.00 Huwelijk Thijssen-Wismans. Zaterdag 18.00 i.p.v. 19.00 tot in tentie van Natuurvrienden. H. Mis verzorgd door Natuurvrienden. Misdienaars Zondag 10.00 en woensdag, vrijdag en zaterdagavond Sonja Poels en Desiree Janssen; zondag 11.30 Cindy Rongen en Heidi Hendrix. Kollektanten Zaterdag Teng Emonts; zondag 10.00 H. Arts en 11.30 F. Hendrix. Kerk schoonmaken Mevr. v. Hoof-Gielen, Coppelenberg en Mevr. Emonts-v. Rhee, Coppelen berg. Zoals ieder jaar veranderen we het uur van de Mis voor de natuurvrienden van 19.00 naar 18.00 uur. Dat is gedaan omdat het anders voor de kinderen te laat wordt die vergadering die de na de H. Mis bijwonen. Vergeet niet de vastenaktie.... RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag 19.00 t.i.v. fam. J. Arts- Herpers. Zondag 10.00 t.i.v. fam. Geven. Maandag 19.00 voor overl. ouders. Dinsdag 19.00 t.i.v. fam. Bolden. Woensdag 19.00 v. Jacobus Lucassen Donderdag 19.00 v. Henk Nabuurs. Vrijdag 19.00 t.i.v. M. Jansen. Zaterdag 19.00 voor overl. ouders Weerls-Nellissen. RECTORAAT SMAKT Zaterdag 19.00 plechtige avondmis met Meerlo's Gemengd koor, voor int. van de pelgrims. Zondag 8.30 H. Mis te Holthees voor geestelijk en tijdelijke nood; 8.30 H. Mis t.e.v. H. Jozef voor fam. Bongaerts Adrie v.d. Broek-Jonkers; 10.00 Plech tige Hoogmis met Vocaal Ensemble uit Boxmeer. Int. v. overl. fam. v. Kem- pen-lochtens Arnoldus Reijnders overl. ouders fam. De Groot-Van Dijck; 11.30 H. Mis t.e.v. H. Jozef voor fam. Hendriks-Peeters en v.b.i.; 15.00 Gebedsdienst t.e.v. H. Jozef. Maandag 8.45 H. Mis voor de overledenen van de karmel. Bedevaar ten: 14.30 St. Anna; 15.00 Heijen; 16.00 Zwemvereniging Bejaarden. Dinsdag 8.45 H. Mis vor de pelgrims en alle weldoeners. Bedevaarten: 10.30 Dongen; 13.30 gebedsdienst; 14.30 St. Servatius; 15.30 Den b 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef bij een noveen. Bedevaarten: 9.30 Uden; 11.39 lof; 14.30 Vredeskerk (kapel); 14.30 Bejaarden Oirlo. Donderdag 8.45 H. Mis uit dank baarheid en v.b.i.; 11.00 H. Mis voor bedevaart Diessen. Vrijdag 8.45 H. Mis t.e.v. St. Jozef voor de Pelgrims. VAMOS A VER NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo es el domingo de la Passión en nuestra capilla, Overloonseweg 2 a las once y cuarto Misa cón cantos en Castellano. Est Misa sera ofrecida por el descanso eterno de Julian Ramil Cano D.E.JP. Después dé la Misa reunión en la salita del convento. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES Muchas gracias a todos los socios que han asistido en las exequias de Julian Ramil Cano. Coniniua el programa del Centro. Hasta la vista! JEHOVA'S GETUIGEN Hierbij nodigen wij U uit voor het bijwonen van een bijbelloespraak met als thema „Bouw uw geloop op 's mensens schepper?" in de koninkrijks zaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10.00 v.m. Gratis toegang, geen collecte. boekhandel van den munckhof Is ook dinsdags de gehele dag geopend WEER PALM PASEN-OPTOCHT VANUIT DE GROTE KERK Op zondag 31 maart om 11.00 uur willen we in een feestelijke viering in de Grote Kerk weer het feest van Palm pasen vieren. Ieder die wil, en met name doen wij een beroep op alle school gaande kinderen, nodigen wij uit om thuis zelf een „palmpasenstok" te maken en die net zoals vorige jaren, mee te brengen naar de viering van zondag 31 maart. Na de viering willen we in een grote optocht van de kerk naar „Huize Si. Vincentius" in de Heuvelstraat trekken om de palmpasenstokken aan te bieden aan de bewoners. Zo willen we hen ook laten delen in onze feestvreugde. Een palmpasenstok, wat is dat? Een paar latjes op elkaar getimmerd, omwikkeld met zilver- of crêpe papier, versierd met wat slingers en groen, behangen met aangeregen pinda's of rozijnen, een appel of een sinaasappel, een paar ingepakte snoepjes enï. én daarbovenoop prijkt een trotse palm pasenhaan van brood. Deze hanen zijn te koop bij verschillende bakkers in Venray. Ieder kan dus naar eigen idee de palmpasenstok zo feestelijk mogelijk optuigen. We hopen dat er, net als vorige jaren weer heel veel kinderen zullen meedoen. En denk aan het verzetten van de tijd in de nacht van 30 tot 31 maart. Werkgroep Gezinsviering Grote Kerk. DIEFSTAL VAN KLEDING Tegen een 23-jarige inwoonster werd proces verbaal opgemaakt terzake diefstal van kleding, meerdere malen gepleegd in en buiten Venray. Voor zover kon worden vastgesteld betreft hel goederen ter waarde van 1.000,-.

Peel en Maas | 1985 | | pagina 16