VENRAYSE MONUMENTJES KERKELIJKE DIENSTEN PARFUMERIE BYOUX SALON DE BEAUTE ZONNEKUREN [4 MÏWWfl wmdkh PEEL EN MAAS GROTE KERK Zaterdag 19.00 Ned. hoogmis, int. Jozef Peeters Johan Moorrees en overl. fam. ouders Laurensse-Maas- sen en fam. Grad Goumans. Zondag, derde zondag van de veertigdagentijd: 8.00 ieesmis, int. Wilhelmina Rutten-Theunissen; 9.30 gregoriaanse Hoogmis, int. Wilhelmus Janssen Maria Kersten-Ticheloven Henri Coenders Lee Sala. 11.00 Nederlandse hoogmis, int. Gerrit Gossens ouders Jacobs-v.d. Loo Anna Loonen-Gommans uit dank baarheid. Maandag 9.00 oude stichtingen t.e.v. de H. Geest; 19.00 Anna Smits-Lijssen en dochter Dinie. Dinsdag 9.00 Mathieu Arts Mina Kersten-v. Bracht; 19.00 ouders Coenen Houtackers en zoon Antoon v. Osch. Woensdag 9.00 Geertruida Braam- Thijssen Elisabeth Gerrits-Hermans; 19.00 jrd. Petronella v. Dijck en zoon Frits Johan de Bruyn en-zoon Piet. Donderdag 9.00 W. Broers, echtge note en overl. kinderen Mien v. Lin. Vrijdag: 9.00 ouders Neeteson-Cus- ters Maria Voermans-janssen; 14.30 kapel St. Jozefklooster, 40-jarige be- staansfeest van de buurtvereniging St. Jozef; 19.00 ouders Bosch-v.d. Weijer Hendrik v.d. Heuvel Anna Loonen- Gommans (buurtver. St. Jozef) Ger Ehren Petronella Verstegen-Houben. Mededelingen: Huwelijksafkondiging: Hans van Dartel en José Smits. Achter in de kerk staat de bus voor de zakjes van de vastenaktie. Akolieten Zaterdag 19.00 Erik en Sandra Wekking. Lezer: T. Verbeek. Zondag 8.00 Wilbert van Waayen- burg, lezer G. de Groot; 9.30 Veronique Jakobs en José Aerts; 11.00 Anneke van Soest, lezer: W. Bistervelds. Misdienaars Maandag en dinsdag 19.00 Fieke Schwachöfer en Petra Berkers. Woensdag en vrijdag 19.00 Bart Derkx en Martine Basten. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag 18.30 Eucharistieviering met volkszang. Int. uit dankbaarheid. Voorganger: B. v. Bronkhorst. Schrift uitleg: G. v. Loene. Misdienaars: Bas Dirkx en Gert-jan Wismans. Bestem ming kollekte landelijke vastenaktie voor projekten in Kenia en Brazilië. Zondag 10 maart, 9.30 Eucharistie viering met koor- en volkszang, greg. en ned. Int. t.e.v. Antonius en Gerardus, uit dankbaarheid. Misdienaars: L. Nollé en J. Boonman. Door de week om 18.30 uur maandag en woensdag eucharistieviering. Dins dag en donderdag woord- en commu niedienst. Donderdag 16.00 uur werk groep themadienst. PAROCHIE PATERSKERK Zondag, derde zondag van de veertigdagentijd. H. Missen: 9.00; 10.15 hoogmis gezongen door de Zangers van St. Frans; 11.45 en 18.00 uur. Vrijdag 19.00 avondmis om de zegen van Gcd te vragen over de gezinnen en alle bewoners van de parochie. Zaterdag 17.00 uur gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Misintenties Zaterdag: 18.30 Jacques van Rhee overl. ouders Hendriks-Vermeulen. Zondag: 9.00 Sibilla Fleurkens Op het Broek en zoon overleden ouders; 10.15 voorde parochie; 11.45 t.e.v. St. Jozef voor algehele beterschap; 18.00 overledenen (offerbus). Maandag: 8.00 Mathilde Wasscher en t.e.v. H. Geest; 19.00 overl. ouders Lucassen-Maassen en Pater Florentius overl. familie martens-Fleurkens. Dinsdag: 8.00 overl. ouders Akker mans-Timmermans; 19.00 Wim v.d. Munckhof en overl. familie. Woensdag 8.00 levende en overl. leden van de Stille Omgang; 19.00 Antoon Luijpers Johan Janssen, zoon Martien en overl. familie. Donderdag: 8.00 Constance Snijders en Jacoba Palm; 19.00 overl. familie Janssen-Krijns. Vrijdag 8.00 t.e.v. St. Antonius; 19.00 gezinsmis; jrg. Maria Timmer- mans-Brouns Harrie Lenssen. Zaterdag 8.00 Albert v.d. Boogaard. Akolieten en misdienaars Zaterdag 18.30 Martijn Smelt. Zondag 9.00 Pepijn Dobbelaar; 10.15 André Basten; 11.45 Leo en Johan Pouwels; 18.00 Martin Leenders. Woensdag en vrijdag: 19.00 Per Lenssen. Dinsdag en donderdag: 8.00 Theo Camps; 19.00 Twan van Mil. KERK 'T ZONNELIED, BRUKSKE Pastoor G. Bruggink, Klarinetstraat 32, tel. 85206. Voor het maken van afspraken liefst bellen tussen 13.00 en 13.30 uur. Zaterdag 19.00 H. Mis tot intentie van de fam. Lenssen-Geurts. Zondag, derde zondag van de veertigdagentijd: 10.00 Hoogmis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van onze parochie, gezongen door ons Gem. Kerk. Zangkoor. De kindercrèche wordt verzorgd door Ellen Gerrits. Maandag 19.00 H. Mis voor de zielen in het vagevuur. Dinsdag 8.30 H. Mis tot bijzondere intentie. Woensdag: 19.00 H. Mis voor roepingen.- Donderdag: 8.30 H. Mis tot intentie v.d. gezinnen van onze parochie. Vrijdag 18.40 Kruisweg; 19.00 H. Mis voor overledene van de parochie. ONGEWENSTE HAARGROEI: SNEL EN AFDOENDE VERHOLPEN Zonder ons te verliezen in beschou wingen of het verschijnsel overtollige haargroei nu een cultuurgebonden verschijnsel is of een probleem van medische aard, feit is dat vele tiendui zenden vrouwen zich dagelijks zorgen maken over hun uiterlijk omdat zij lijden aan haargroei op plaatsen waar dit ongewenst is. Deze ongewenste haargroei kan men op verschillende manieren „te lijf" gaan. Over het scheermes zullen we het in dit stukje maar niet hebben. Dat wordt alleen gebruikt door dames die over enige tijd een harde stoppelbaard op benen, lichaam of gezicht wensen. Dan is het gebruik van een ontha- ringscrème, die door veel merken in de handel wordt gebracht, een veel betere methode. Vrijwel al deze crèmes zijn echter uitsluitend geschikt voor de minder gevoelige huid op benen en oksels. Een speciale ontharingscrème voor de gevoelige huid van het gezicht, zeer gevoelige oksels alsook de bikinizone is de DEPILATOIRE VISAGE van LAN CASTER: Bijzonder milde werkstoffen lossen snel en grondig, storende haar groei op zonder de huid te irriteren. De CRÈMF APRÉS EPILATION, welke in hetzelfde doosje zit bijverpakt wordt na gebruik van de ontharingscrème toegepast, kalmeert de gevoelige huid en houdt deze zacht en soepel. Wilt U voorlopig helemaal af van ontsierde haartjes, dan laat U zich eens harsen in een goede salon de beautee. Vooral in de wat luchtiere zomerkleding herkent U onmiddelijk de perfekt verzorgde vrouw. In de salon de beautee kunt U na de ontharing zelfs nog behandeld worden met FINIPIL. Een cosmetisch prepa raat waarmee men met alle garanties van dien, overtollige haargroei kan bestrijden. De haren worden zachter en lichter van structuur. Door onmidde- lijke binding aan de in Finipil aanwezige essentiële vetzuren, wordt ook het cel metabolisme negatief beïnvloed, waardoor de groei aanzienlijk wordt geremd. Maar echt voor altijd van ontsierende haartjes verlost, dat kan alleen volgens de electrische epileermethode in de salon de beautee. Een erg bewerkelijke maar absoluut afdoende methode welke door een ervaren schoonheidsspecialiste moet gebeuren. In veel gevallen wordt deze behandeling zelfs gedeeltelijk door het ziekenfonds vergoed. Foto: REVLON. Wilhelminastraat 1a Venray Telefoon 04780-83877 Mededelingen Gedoopt: Maria Henraath, Wagner- straat 1, 3 maart; Yannis janssen. Cellostraat 46, 3 maart. Biechtgelegenheid: zaterdag 9 maart van 18.00 tot 18.30 uur. Kruisweg: in de veertigdagentijd wordt elke vrijdag om 18.40 uur de kruisweg gebeden. Ook de kinderen zijn van harte uitgenodigd! Lektoren: zaterdag 9 maart 19.00 uur dhr. Francken; zondag 10 maart 10.00 dhr. van Dooren. Vastenaktie. De vastenaktie van onze parochie wordt dit jaar gehouden voor mensen in Indonesië. Katholieken op Zuid Sumatra hebben gevraagd om hulp bij het herstel van hun kerkje. Als gemeenschap van gelovigen christenen willen we hen helpen in hun nood. U ontvang deze week nog meer informatie en ook het vastenzakje. Gezinsbijdrage: Ned. Kredietbank Venray, rek. nr. 23.18.06.461 of giro 255.2386 t.n.v. RK Kerkbestuur Bruk- ske inz. Gezinsbijdrage, Marimbastraat 26. Hartelijk dank! Om over na te denken: Hoe meer wij in stil gebed ontvangen, des te meer kunnen we gevin in ons werkzaam leven. Wat wij zeggen is niet het wezenlijke, maar wat God tot en door ons zegt. PAROCHIE VREDESKERK Zaterdag: 18.00-18.45 gelegenheid tot biechten; 19.00 Vooravondmis voor de derde zondag van de Vasten. Kindermis met medewerking voor de Vredesklok- jes; Piet Zimmerman jrgt. voor overl. familie Derks-Smits Toon van Dijck (Coll.) Will Franssen (Coll.) Mina Jacobs-Jans (Coll.) overl. Wilhelmus Tijssen overl. Hendrik en Mechtilde Tissen-Pelzer overl. familie van Hoof-Wilmsen Thijs v.d. Waeter voor een ernstige zieke (R). Zondag, derde zondag van de vasten. 8.30 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie; 10.00 Toon en Mathie v.d. Beuken (Coll.), Nederland se Hoogmis; 11.30 Huub Jacobs en overl. fam. John Barents Jan Deenen sr., Jan Deenen jr. en Sraar Deenen; tot zekere intentie. Maandag 8.00 voor priesterroepingen en roepingen tot het religieuze leven; 19.00 Anpa v. Dijk-Janssen jaardienst voor Harrie Hendrikx en overl. fam. overl. familie Arts-Lenssen Frans Schmitz. Dinsdag: 8.00 voor een goede ka- techese op de basisscholen Toon van Dijck (Coll.); 15.00 gelegenheid tot het bidden van de rozenkrans; 19.00 Gertruda Kupers-Weegels. Woensdag: 8.00 voor de zieken van de parochie; 19.00 voor het welslagen van het pausbezoek aan ons land. Donderdag: 8.00 uit eerherstel van het H. Sacrament; 19.00 voor de priesters van Gods Kerk (H). Vrijdag: 8.00 tot eerherstel aan het H. hart van Jezus; 16.30 film over lourdes voor de kinderen van de lagere school, in het zaaltje bij de kerk; 19.00 H. Mis met preek. Voor een verdieping van ons eigen geloofsleven. Daarna uitstelling van het Allerheiligste, waar onder gelegenheid tot biechten. Zaterdag: 8.00 ter ere van Maria, troosteres van de bedroefden; 16.30 tot 18.30 uur uitstelling van de Allerheilig ste met gelegenheid tot biechten; 19.00 H. Mis met medewerking van het dameskoor Venrode. Voor de misinten ties zie volgende Peel en Maas; 20.00 Film over Lourdes voor volwassenen in het zaaltje bij de kerk. Mededelingen Zaterdagavond om 19.00 uur is er weer een kindermis. De preek, voorbe den en lezingen zijn aangepast aan de kinderen. Ons kinderkoor De Vredes- klokjes zal de zang verzorgen. Ouders met kinderen natuurlijk van harte welkom. Zaterdagavond 9 maart zal de nieuwe bisschop van Den Bosch in de St. Jan Kathedraal worden geïnstalleerd. Na mens de bisschop van Roermond worden wij van harte voor deze installatieplechtigheid uitgenodigd. De kerk is voqr iedereen toegankelijk. In onze parochie wordt in het weekeinde van 15 tot en met 17 maart in het kader van de veertigdagentijd een aanbod gedaan voor bezinning en verdieping van ons geloof. Vrijdagmid dag is er in het zaaltje bij de kerk een film over Lourdes voor alle kinderen van de basisscholen van onze parochie. Dit begint om 16.30 uur en de film duurt ongeveer een uur. Vrijdagavond is er een H. Mis met preek met daarna uitstelling en gelegenheid tot persoon lijk gebed. Ook bestaal de mogelijkheid om het Sacrament van Boete en verzoening te ontvangen. Zaterdag zullen de zieken worden bezocht. Van 16.30 tot 18.30 uur weer gelegenheid tot persoonlijk gebed voor het uitgestelde Allerheiligste en gelegenheid tot het ontvangen van het Sacrament van Boete en verzoening. Om 19.00 uur de avondmis met daarna om 20.00 uur de film over Lourdes voor andere belang stellenden. Iedereen is daarbij van harte welkom. Zondagmiddag om 15.00 uur zal er een danklof zijn. Alle preken in dit weekend zullen worden verzorgd door Pater Koopman SSS. Denkt U aan de vastenaktie. Deze week of volgende week krijgt U uitvoerige informatie in de bus van ons vastenactie project. Misdienaars en Acolieten 8.30 John Rongen; 10.00 Stefan Rongen, Urbain van Weert, Oscar Geurts; 11.30 Pascal van Weert; 18.30 Gile Krijnen. Maandag t.m. woensdag 8.00 Erik Dijkmans; 19.00 Jos Verstegen. Donderdag t.m. zaterdag 8.00 José Comejo; 19.00 Jos Vercauteren. LEDERWAREN ACCESSOIRES Grote Markt 13 Venray PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP Op zondag 10 maart a.s. zal Ds. H. van Es de voorganger zijn. Aanvang van de dienst is 10.00 uur. De koliekten in deze dienst zijn bestemd voor de Kerk en het Diakónaatsprojekt. Tijdens de dienst is er kinderopvang en zal er kindernevendienst worden gehouden. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 Linda Goemans Ide Min en overl. familie Piet en Harry Hermans Sjang Joosten en Maria Joosten-Camps jaard. Gerrit Reintjes Jeu Arts (vw LVB); Peter Matthias van Mill. Zondag: 8.30 Lei Janssen; 10.00 Overl. fam. Piet Camps-Vermeulen overl. ouders Op 't Veld-Braun (Gem. Koor) jaard. overl. ouders Pouwels- Minten. Maandag: 9.00 overl. fam. Vermeu- len-Coenders. Dinsdag 9.00 Maria Jacobs-Nooijen. Woensdag: 9.00 tot intentie Vermeu- len-Moorrees; 19.30 H. Mis op de Smakt (vw. OVB en LVB). Donderdag: 9.00 gest. jaard. Jan Zegers en Johanna Camps. Vrijdag: 9.00 gest. jaard. Theodoor Camps en echtgenote. Zaterdag: 19.00 Gertruda Janssen- Peeters Jean Potten en overl. fam. levende en overl. leden van buurtver eniging „Vriendschap door Samenwer king" van de Stationsweg gest. jaard. Bertha Hendriks Jan Loonen Jan Bernaerts Harry Vermeulen en overl. familie Jac Camps (vw de kaartclub Sjang Joosten en Maria Joosten-Camps Piet en Harry Hermans. Jongeren koor. Misdienaars Zaterdag 19.00 Erwin Achten, André Linders, Jos Wilms en Marco Arts. Zondag: 8.30 Noortje van Goch, Leonie Hendrix, Inge Kreutz en Esther Litjens; 10.00 Monique Wilms, Anita van Limbeek, Anke Kusters, v. Cuijck. PAROCHIE OIRLO Zaterdag: 19.00 Gez. H. Mis met medew. van het koor uit Helden-Gras- hoek: Piet Classens (koll.) Anna Steeghs-v. Rijswijck (mnd.) Lambert Joosten st. Christiaan Friesen en Catharine Thijssen st. Willem Hesen en Anna janssen. Zondag: 8.30 H. Mis, Mathieu van Rijswijck (koll.); 10.00 Hoogmis, Her man Kerkhoff (mnd.) Maria Versleij- en-Joosten (mnd.) Herman Hebing (koll.) Handrie Camps (koll.) Pater Toon Peters (koll.) antonetta Smits- Theuws Jos Driessen. Dinsdag: 8.00 H. Mis tot zekere intentie (V). Woensdag: 8.00 H. Mis voor de parochie. Donderdag: 8.00 H. Mis t.e.v. H. Machutus tot bijzondere intentie. Vrijdag: 8.00 H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw van alt. dut. Bijstand (S). Zaterdag 19.00 uur m.m.v. Dames koor Gez. H. Mis. Lei Ewals (coll.) Pieter-Jan Driessen (coll.) Handrie Custers (koll.) st. Willem Claessens, Gertrudis Ewals en Maria Baeten. PAROCHIE CASTEN RAY Misdienaars: zat., dinsd. en wo.: Marcel en Ronny. Zond. 8.00, do. en vr.: Wouter en Ivan. Zond. 10.00: Guido en Roel. Zaterdag: 19.00 tot intentie van de fam. Thielen-Tacken jrd. voor Lei Heidens. Zondag: 8.00 jrd. Pierre Janssen jrd. overl. ouders Rambags-Kuypers; 10.00 jrd. P.J. Steeghs, Maria Litjens en Anna Henckens. Dinsdag: 19.00 Josephina Seykens- Collin. Woensdag: 8.00 overl. ouders, Hein en Martinus Emonts tevens tot inten tie van de offeraars. Donderdag: 19.00 Gerard Rambags. Vrijdag: 8.00 t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende bijstand (K). PAROCHIE LEUNEN Zaterdag: 19.00 lsm. Hermine de Bruyni-Raafs en overl. fam. Leida Loenen-Poels en echtgen. overl. ouders Martens-Smedts en Henri Mar tens. Zondag: 8.30 jaard. v. Hendrik Heesen en echtgen. lsm. v. Leide Loenen-Poels en echtgen.; 10.00 Hgm. v. overl. ouders Schreurs-Verdellen en overl. fam. Maria Loonen-Scheffers Antoon v. Osche en Gertruda Kusters; 11.15 maand. v. Jozef en Gerrit Claes sens maandd. v. Michel en Elly Loonen en Elly v. Berlo weekd. v. Hendrina Baltussen lsm v. Gertruda Spreeuwenberg. Maandag 19.00: jaard. Johannes Rongen en echtgen. jaard. v. Peter Emons, echtgen. en overl. kinderen. Dinsdag: geen H. Mis. Woensdag: 19.00 weekd. v. Johanna Swinkels-v. Rijswijck lsm v. Eduard en Stans Dietz lsm. v. Leida Loenen-Poels en echtgen. Donderdag: geen H. Mis. Vrijdag: 19.00 lsm. v. Leide Loenen- Poels (v.w. bejaardenvereniging) t.e.v. O.L.Vr. van Altijddurende Bij stand (M). Zaterdag: 19.00 lsm. v. Johanna Swinkels-v. Rijswijck v. overl. ouders Martens-Smedts en Henri Martens. Misdienaar: 19.00 Mario Holtackers. Akolyten: za. 19.00: P. v. Zantvoort en J. v.d. Acker; zo. 8.30 J. Janssen; HGM. 10.00 J. en M. Hermans en R. Jenniskens; 11.15 M. en T. Heesen. Gedoopt: Willem Reintjes. Huwelijksafk.: Jos van Rengs (Mete- rik) en Henriëtte v. Vegchel. Vastenaktie: U vergeet toch niet uw vastenoffer voor de armsten der mensheid!!! De bussen staan achter in de kerk. Niemand zal kunnen ontkennen, dat eeuwenoude grenspalen monumentjes zijn. In Oirlo heeft men minstens vier van de monumentjes, allen gedoteerd 1792. Twee staan er in het perkje tegenover de kerk opgesteld. De kleinste van deze twee-staat op de grote foto afgedrukt. Verder staat een grenspaal in de voortuin van de familie Janssen in de Hoofdstraat. De vierde steen werd eerst vijf jaar geleden gevonden door de landbouwer M. Camps, bij het ploegen van zijn akker, tussen Oirlo en Castenray. Niet alleen werd zijn ploeg zwaar beschadigd, maar ook de steen kwam er niet zQnder schrammen vanaf. Een steenhouwer kreeg opdracht dit monument op te knappen en dat heeft wel enkele maanden geduurd. Van de reparatienota is men achteraf wel flink geschrokken. De gemeente en de landbouwer kwamen nogal gauw tot een akkoord. De gemeente zou de schade aan de ploeg vergoeden en Camps zou de steen dan afstaan aan de gemeente, voor een plaatsje in het museum. Nu komen wij niet elke week in het Venrays museum, maar desondanks kunnen we ons niet herinneren deze steen daar ergens opgesteld te hebben gezien.... In de 18e eeuw was Oirlo nog een zelfstandige gemeente, die zijn grenzen met Venray, Meerlo en Horst markeer de met grensstenen. Deskundigen zijn van mening dat er wel 20 stenen gelegen moeten hebben. Van vier is bekend waar ze zijn. Verschillende anderen zullen in de loop der jaren wél vernield zijn en misschien zelfs wel gebruikt zijn als fundament. Maar evengoed zijn er zeker nog een aantal begraven onder het maaiveld, die mogeiljk ooit nog eens met diepploegen of graafwerkzaamhe den aan het daglicht komen. Een paar jaar geleden kwam de heer Martens uit de Depute Petersstraat op het unieke idee. Als verwoed amateur geoloog inzake het Oirlose verleden,', heeft hij, in samenwerking met de! gemeentelijke plantsoenendienst, de- inlandse eikenbomen, die op of nabij de* grens met Meerlo-Wanssumen Horst, staan, gemerkt en in kaart gebracht. In- totaal 17 bomen. Op de kaart staat: duidelijk omschreven op welke afstand; van de boom de feitelijke grens loopt.; Inlandse eiken kunnen wel 500 jaar oud: worden. Dus in plaats van grensstenen: nu grensbo'men. RECTORAAT VEULEN Zaterdag 19.00 Hgm. zal. maria Ewals-Holtackers en overl. ouders Ewals-Holtackers. Zondag 9.45 Hgm. voor zal. Antoon Drabbels v.w. Buurt; 11.15 Hgm. voor zal. Antoon Bovee. Maandag 8.00 hgm. zal. Willem en Theodorus v. Opbergen. Dinsdag 8.00 jgt. zal. H. Vollenberg. Woensdag: 8.00 lsm. zal. Ceciel Engelen en Leen Steegh. Donderdag: 8.00 geen int. leesm. voor de parochie. Vrijdag: 8.00 geen int. lsm. voor de parochie. Zaterdag: 19.00 Hgm. zal. Lies Mulders. Akolieten: zondag W. Fleurkens, L. Reintjes, R. Weys. Misdienaars: Peter Knapen, A. Rein tjes. RECTORAAT HEIDE Zaterdag: 19.30 avondmis: gest. Jaarget. v. Engelbertus Poels en Gertruda Poels-Voesten. Zondag: 8.00 H. Mis v. Johannes Mommen, Maria Seijkens en Piet Lomme; 10.00 Hgm. jaarget. v. Truus Gielens en tevens zeswekendienst voor Oma Gielens. Akolieten: Wim Janssen en Twan Poels. Misd.: Nicole Jacobs en Petra Willems. Maandag 8.00 H. Mis voor Paula v. Vegchel-Lemmen. Dinsdag 8.00 H. Mis voor Gerardus Michels en jacoba Jakobs. Woensdag: 8.00 H. Mis voor Toon Huisman. Donderdag 8.00 H. Mis voor Piet Spee en overl. familieleden. Vrijdag 8.00 H. Mis voor overl. familieleden Janssen-Janssen. Zaterdag 19.30 Avondmis, zesweken dienst voor Oma Gielens. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 gest. H:M: v. overl. ouders Horrevoets-Havermans gest. H.M. voor Willem Spreeuwenberg en Maria Vervoort jrgt. v. Petronella v. Well-Thoone maandd. v. Thei Janssen maandd. v. Mevr. Fleurkens- Keijsers. Zondag: 8.30 H.M. voor overleden parochianen; 10.00 gest. jrgt. v. Theodora Verheijen H.M. voor Gerard, Gertruda, Wim en Jan Spreeu wenberg; 11.30 jrgt. v. Martien Hen driks. Maandag: 19.00 H.M. voor overl. fam. Jacobs-v.d. Sterren. Dinsdag: 8.00 H.M. voor Jozef Martens en overl. fam. Woensdag: 19.00 H.M. voor Thei Janssen. Donderdag: 8.00 H.M. voor bijz. intentie. Vrijdag: 13.30 H.M. uit dankbaar heid b.g.v. het huw. Petra Gijsbers en Leo Loenen.; 19.00 H.M. voor Frans Werneke nms. zwagers en schoonzus ters /H.M. voor Mevr. Gooren-Keij- sers. Zaterdag: 19.00 H.M. uit dankbaar heid maandd. v. Mevr. Bos-Janssen, Pierre en Harrie Janssen /H.M. voor overl. fam. Peeters-v. Tilburg H.M. voor overl. fam. Janssen-Thielen. Misdienaars Zaterdag: 19.00 Bart Rongen en Tom Lemmens. Zondag: 8.30 Patrick Vergeldt en Joan Lutters; 10.00 Rob Reijnders en Mare Derkx; 11.30 Mattie v. Ass en Patrick Marcellis. Weekdagen: Tjeerd Jenniskens en Rob Jenniskens. Vrij zijn Roel Smits en Peter Michels. Mededeling Broeder habets in Kameroen wacht in spanning op de financiële hulp uit Nederland! Denkt U aan het vasten zakje? De bus staat de komende weken achter in de kerk! Het banknummer van onze missie-aktie is: 15.93.15.344, Missie-akties par. H. Oda Ysselsteyn. PAROCHIE MERSELO Zaterdag: 19.00 Jozef Emonts, Maria Poels en kinderen. Zondag, 3e zondag van de veertig dagentijd: 10.00 vrouw van Rijswijck- Verhoeven; 11.30 Petronella v.d. Heu vel, overl. ouders en kinderen. Maandag: 8.30 Jac. Verlinden en echtgenoten. Dinsdag: 8:30 Lambert van Meyel en Laurentia Noyen. Woensdag: 8.45 schoolmis voor roepingen; 19.00 Antoon van Rijswijck. Donderdag: 8.30 Jan Bardoel en zoon. Vrijdag: 8.30 Martinus van Stiphout, Johanna van Rijswijck en kinderen. Zaterdag: 19.00 Jan Janssen, ge vraagd door de kinderen. Misdienaars Zondag 10.00 en zat.avond: Gerton Claessens en i van Dijck; 11.30 Arno Poels en Marc van Tilburg. Kollectanten Zaterdag 19.00 J. v. Hoof. Zondag 10.00 Teng Arts; 11.30 Teng Emonts. Kerk schoonmaken, 14 maart. Mevr. Jacobs-Lormans, Grootdorp en Mevr. Peeters, Haag. Mededelingen U ontvangt informatie over ons vastenprojekt en ook de vastenaktie- enveloppe. U kunt deze terugbrengen wanneer U wilt, in de kerk of pastorie. Op Witte Donderdag worden ze alle maal tesamen bij de offerande God aangeboden. Dit is onze manier om mee te werken aan het welzijn van de armsten. Het is ons delen met hen die weinig of niets hebben. Het is een soort kriterium van ons christelijk medeleven. Weest edelmoedig. Dank aan allen voor het welslagen van onze parochievergadering. RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag 19.00 t.i.v. fam. Geven. Zondag: 10.00 voor overl. ouders Weerts-Nellissen. Maandag 19.00 voor overl. fam. Poels-Geurts en dochter. Dinsdag 19.00 voor overl. fam. Poels-Geurts en dochter. Woensdag 19.00 t.i.v. M. Jansen. Donderdag 19.00 t.i.v. O.L.Vr. Altijddurende Bijstand. Vrijdag geen H. Mis. Zaterdag 19.00 voor Bertha v.d. Pas- Camps. Misdienaars: Angela v.d. Heuvel en Esther v.d. Velde. EEN ABONNEMENT WAARD! RECTORAAT SMAKT Zaterdag 19.00 plecht, avondmis met medewerking van het dameskoor Ven rode. Intenties voor fam. Smits-Voesten bij 55 jarig huwelijk en voor Wiel Balthissen uit Oirlo. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor geestelijk en lijdelijk welzijn t.e.v. de H. Jozef voor fam. Bongaerts- Kersten; 10.00 plecht. Hgm. Deze wordt opgeluisterd door het Overloons Gemengd Koor Logeko. Int.: Josephina en Henricus Janssen en overl. fam. G. Janssen; 11.30H. Mis t.e.v. de H. Jozef t.z.i. met medewerking van Mannen koor St. Bavo uit Raamsdonk. 15.00 Gebedsdienst t.e.v, de H. Jozef. Maandag 8.45 H. Mis voor de overledenen van de Carmel. Dinsdag 8.45 t.z.i., 14.30 H.Mis vooi bedevaart uit Wanssum met zang van het bejaardenkoor. Woensdag 8.45 H. Mis t.e.v. de H: Jozef voor overl. ouders en fam; Koenen-Derkx. Donderdag 8.45 H. Mis uit dank? baarheid. Vrijdag 8.45 H. Mis voor de pelgrimf van St. Jozef. VAMOSA VER NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo es el 3e domingó de Cuaresma; a las once y cuarto Misa con plètica y cantos en Castellano en nuestra capilla Overloonseweg 2. Des- pué de la Misa reunión en la salita del convento con un cafelito. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES El Centro estè abierto el sèbado y el domingo desde la una de la tarde. Hasta la vista! JEHOVA'S GETUIGEN Hierbij nodigen wij U uit voor hei bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema, „de geest van zelfopoffering doen herleven", in de Koninkrijkszaal aan de hendri Dunantstraat 11Aan vang 10.00 uur. Gratis toegang, geen collecte. GEWONDEN BIJ BOTSINGEN Op de kruising Langstraat-West singel-Zuidsingel werden de voorrangs- regels niet in achtgenomen. Bij een botsing tussen twee personenauto's moest een der inzittende dames met verschillende verwondingen naar het ziekenhuis worden vervoerd. Tijdens zeer zware mist vond op de afslag Horsterweg-Hoogriebroekseweg- Overbroekseweg een botsing plaats tussen een overstekende vrachtauto met aanhangwagen en een personenauto. De bestuurder van de personenauto, af komstig uit Horst, moest met snij won den naar het ziekenhuis worden ver voerd. Een 15-jarige Venrayse jongeda me slak al fietsende de Oostsingel over en botste toen tegen een personenauto. De jongedame liep diverse verwondin gen op, o.a. kneuzingen en een lichte hersenschudding. Zij werd naar het ziekenhuis vervoerd.

Peel en Maas | 1985 | | pagina 14