halve prijs AGENDA STADSPOST Zilveren Schöpke voor mevrouw Rutten-Tielen HUB FASHION HAIRSHOP KOMENDE ZOMER EERSTE F-16 TOESTELLEN OP „DE PEEL' Werner Tonck nam afscheid van de Zieken omroep Venray SPORTHAL DE WETTELING Allewinterjaponnen^ en deux-pièces j nu voor de en nog vele extra aanbiedingen op alle afdelingen. VAN OORSCHOT MODE OPENING EN OPEN HUIS IMBO PEEL EN MAAS GEVONDEN OUDE FOTO'S Afgelopen weekend mocht mevr. Rutten-Thielen een zilveren „schöpke" in ontvangst nemen. Dat werd haar overhandigd namens de Stichting Wijk centrum en de Wijkvereniging Veltum, als dank voor haar bemoeienissen bij de totstandkoming van het wijkgebouw. Het zilveren „schöpke" is een fraai uitgevoerde zilveren dennenappel die in ,'t Venrays dialect ook schöpke genoemd :wordt. Het is de bedoeling eens per jaar, ZO daar aanleiding toe is, dit sieraad uit té reiken aan hem of haar die zich voor de wijk Veltum bijzonder verdienstelijk gemaakt heeft. Deze week is de heer P. Verheijen van de Lectuurhal in de Grotestraat gestart met een „Stadspost" in de regio P'VVenray-Horst. Deze nieuwe dienst, aldus Verheijen, is goedkoper dan de PTT, bovendien halen we de post desgewenst aan huis op en wordt er nog eens een kwantumkor ting verleend bij grotere aantallen. Hij mikt hier duidelijk op poslzendingen van grote bedrijven en instellingen. De Stadspost is landelijk al meer be kend. om dicht bij huis te blijven, in Eindhoven en Helmond. Er is zelfs een landelijke organisatie, waarbij Verhei jen is aangesloten. Met een ervaring van 13 jaar post- besleller en al vele jaren verzorger van huis-aan-huis drukwerken, is Piet er van overtuigd met kennis van zaken te kun nen handelen. Voorlopig bezorgt hij de post in Vredepeel, Merselo, Ysselsteyn, Heide, Veulen, Castenray, Oirlo, Oostrum, Smakt, Leunen, Venray, Horst, America, Hegelsom, Melderslo en Meterik. Voor het sorteren en verzendklaarma- ken van de „Stadspost" heeft Verheijen in zijn woning aan de Langeweg de no dige voorzieningen getroffen. Zie ook de advertentie in dit blad. POLITIE WEER SUCCESVOL De laatste weken is de Venrayse politie zeer succesvol bij het oplossen van verschillende inbraken die in onze gemeente plaatsvonden. Zo werden het afgelopen weekend 5 jongemannen uit Venray van 17 - 19 jaar aangehouden, in verband met in braken en diefstallen. Het vijftal had op een 15-tal plaatsen, hoofdzakelijk scho len en openbare gebouwen ingebroken en voornamelijk geld ontvreemd. In to taal ongeveer 10.000,Na onder zoek en verhoor is het vijftal in de loop van zondag weer in vrijheid gesteld. Dit in afwachting van hun berechting. organiseert „lype-advies-dagen" nieuwe stijl van 28 januari t.m. 9 februari Naast het gebruikelijke advies, wat normaliter gegeven wordt bij het bezoe ken van Hub Fashion Hairshop zijn er nu extra „type-advies-dagen". Waarom? We onderstrepen enkele pun ten waar wij met nadruk dieper op in willen gaan: Uw type in het huidige mode beeld. Uw haarkwaliteit, met een paskla re oplossing bij eventuele problemen, vooral ten aanzien van de kleur. onze gedachte over Uw make-up bij de uitgekozen coupe (wij nodigen voor deze dagen nl. een visagiste uit). het brildragend publiek krijgt ex tra aandacht. Hub Fashion doet dit in samenwerking met Gerard Mijling Op tiek. Deze presenteert de nieuwste col- lektie waarmee alle individuele wensen vervuld kunnen worden, een combinatie dus van haar- en brilmode voor de toe komst. door het opstellen van een video in onze zaak kunt U kennisnemen van de activiteiten en shows die Hub Fashion in 't verleden organiseerde en waarbij Venray in de toekomst zeker be trokken zal worden. EXTRA'S Veel extra's in de vorm van produk- ten, geheel op U afgestemd en., die U gratis kunt meenemen om te proberen. En wat het belangrijkste is, een geheel vrijblijvend advies. Hub Fashion, als nieuwkomer in Venray, wil zonder enige verplichting, wat extra aandacht schenken, aldus Wilma v.d. Sterren, bedrijfsleidster voor Hub Fashion Venray. Wij willen nl. zo graag dat U weet dat wij er zijn, met een blijvende service die moet lei den tot een optimaal resultaat en een optimaal tevreden klant. Uiteraard zijn de kliënten die reeds eerder deze zaak bezochten van harte welkom. Voelt U zich aangesproken, kom dan naar deze „type-advies-dagen" en pro fiteer van deze extra's onder het genot van een kopje koffie of een glaasje wijn. Men neemt in ieder geval de tijd voor U. De heren zijn natuurlijk ook van harte welkom. Hub Fashion is niet voor een dames- en herenkapper. Want ook de man van deze tijd ziel er graag goed uit en waar hij zich bij op zijn gemak voelt. Een afspraak maken is niet nodig. Kom maar op de tijd dat het U schikt. Hub Fashion is zes dagen in de week open en tijdens de koopavond tot 's avonds acht uur. (advertentie) Hoewel vorige week officieel het ver nieuwde start- en rolbanenstelsel op de luchtmachtbasis „De Peel" werd over gedragen aan de Koninklijke Lucht macht, kan het nog wel een paar maanden duren, voordat het vliegveld kan worden gebruikt. Eerst zal op het asfalt van de drie km. lange en 45 meter brede start- en lan dingsbaan nog een slijtlaag moeten worden aangebracht voor dat de F 16- toestellen van het 306 Fototverken- ninssquadron van Volkel hier kunnen opstijgen en landen. „Het zal wel juli of augustus worden voordat de slapende basis weer tijdelijk ontwaakt", zei ko lonel Manderfeld, de commandant van de tweelingbasis Volkel-de Peel. Overste Rietveld van de Directie Ge bouwen, Werk en Terreinen vertelde bij gelegenheid van de overdracht, dat het totale werk op de Peelbasis ruim twintig miljoen gulden heeft gekost. In totaal werden op de basis wegen aangelegd met een totale lengte van Vredepeel naar Utrecht. Behalve de startbaan werd rondom de basis binnen de hekken een roodweg voor auto's aangelegd, waardoor, op één puny na, het rij- en vliegverkeer van elkaar worden gescheiden. Ook de rolbanen vanaf de nieuwe start- en landingsbaan carnaval '85 dag en nacht Na lang aarzelen heeft Werner Tonck besloten afscheid te nemen als hoofd van de programma-afdeling van de Zie kenomroep Venray. Nu zijn geesteskind gestalte heeft gekregen, als een niet meer weg te denken Venrayse ziekenom roep, gaat hij een stapje terug. Maar hij zal zitting gaan nemen in het bestuur en zodoende toch nauw betrokken blijven met het reilen en zeilen van deze om roep. Voor zijn inzet werd hem maan dagavond speciale dank gebracht. Bij de viering van het eerste lustrum werd bekend dat de Venrayse ziekenom roep nog veel plannen had, welke voor realisering vatbaar vyaren. Dat was o.a. het verzorgen van live-uitzendingen. Een proef werd reeds gedaan tijdens de Muziekfeesten van Merselo. Sinds enige maanden is men alweer een stapje ver der en zo wordt er op woensdagavond vanuit de studio van de ziekenomroep op St. Anne een live-uitzending ver zorgd naar het St. Elisabeth ziekenhuis. Na het nieuws van 20.00 uur kunnen de zieken in het ziekenhuis dan een ander half uur durend programma beluiste ren. Nu alle probleempjes zijn opgelost, zullen live-uitzendingen ongetwijfeld een vast onderdeel gaan vormen van de ziekenomroep. Daarmee is bewezen dat deze vrijwilligers het aankunnen een programma te verzorgen dat de toets der kritiek kan doorstaan. Zij weten zich daarbij gesteund door de plaatselij ke nieuwsmedia. Ook is er een goede sa menwerking met de Venrayse politie die ook op woensdagavond aan de actuali teit van deze omroep medewerking ver leent. Op donderdagmorgen wordt de live uitzending herhaald in het ziekenhuis. Vele positieve reacties hebben de vrij willigers reeds gehad. Dat moet voor hen een stimulans zijn om vol te hou den. Want het blijft een hele opgave om iedere week klaar te staan en een pro gramma samen te stellen. De andere Venrayse instellingen, St. Anna en St. Servatius, Pascalis, de Kruuze en het Schuttersveld, krijgen op een ander vast tijdstip eveneens het nieuws en de actualiteiten van de zieke nomroep, maar dat kan voorlopig nog niet live. naar de shelters werden gereconstru eerd. Bovendien werd de verlichting langs de nieuwe baan en landingslichten vernieuwd. GEVAARLIJK Overste Rietveld herinnerde er aan, dat de Peelbasis in oktober 1981 voor het laatst werd gebruikt. De landings baan vertoonde een verzakking waar door en landen door de straalvliegtui gen gevaarlijk werd. Vorig jaar werd toestemming gegeven om de baan op te knappen en binnen de daarvoor gestelde tijd kwam het werk klaar, ondanks de natte zomer en de strenge winter. BESTEMMING Zowel door overste Rietveld als door kolonel Manderfeld werd - na het be zichtigen van de gerenoveerde basis - nog eens ingegaan op de bestemming van de vliegbasis De Peel. Met nadruk werd gesteld, dat „De Peel" een slapende basis blijft, die alleen inciden teel wordt gebruikt als oefen- en uit- wijkbasis van de hoofdbasis Volkel. Wat betreft de bestemming werd her innerd aan hetgeen is weergegeven in het Structuurschema Miliataire terrei nen Hierin wordt de basis aangemerkt als een militair luchtvaarterrein, dat in vredestijd nier permanent is belegd met een gevechtseenheid, maar waarvan de plannen voorzien in een belegging met gevechtsvliegtuigen in bijzondere om standigheden en oorlogstijd. In vredes tijd zullen gedurende bepaalde perioden vliegtuigen in dit geval de F 16 vanaf dit vliegveld opereren. In geval van oorlog(sdreiging) zal een Amerikaans squadron op de basis worden ondergebracht. Beide officieren maakten er melding van, dat de werkzaamheden op de Peel nog niet zijn voltooid. Er zullen nog verdere infrastructurele voorzieningen worden aangebracht ter wijl in de toekomst nog permanente ac commodaties zullen worden gebouwd, voor het 306 foto-verkenningssquadron en in een later stadium verblijfsaccom- modaties voor het onderbrengen van een Amerikaans squadron in oor logstijd. VROUW ZOEK TIJDENS LANGLAUFEN Zaterdagmiddag was een echtpaar op de Boshuizen aan het langlaufen. Er werd op een bepaald moment afgespro ken dat ieder zijn eigen weg zou gaan, naar hun aan de Zuiderbergweg gepar keerde auto. De man was sneller en skiede de vrouw voorbij Na ongeveer een half uur wachten was de vrouw nog steeds niet bij hun auto aangekomen. Ook na een uur was er van de vrouw nog niets te zien en het zoeken door de man lev. erde niets op. Men was bang dat de vrouw ergens op de Boshuizen was gevallen of ver dwaald. De familie werd opgetrommeld en er zou met een zoekaktie worden ge start. Ook de politie werd ingeschakeld. En omstreeks kwart over zes werd zelfs de hulp ingeroepen van de politiespeur- hond. Om kwart voor acht kwam bij de politie de melding binnen „vrouw ge vonden in goede gezondheid". Wat bleek: de vrouw was tijdens het langlaufen niet uitgekomen in de buurt van de auto, maar op de Maasheseweg, waar ze de auto niet kon vinden. Ze is toen te voet naar haar huis in Leunen gelopen, alwaar zij haar man niet aan trof. Z e pakte haar fiets en is terug ge reden naar de Boshuizen om haar man te zoeken. Mensen die aan de zoekaktie deelnamen zagen toen plotseling de vrouw op haar fiets. Zij verklaarde zich niet ongerust te hebben gemaakt en vond het maar vreemd dat zoveel men sen met haar man, haar aan het zoeken waren. SCHAPEN DOOD Zaterdagmiddag ontdekte men dat in een weiland aan de Veulensewaterweg 1 schaap gedood was en 7 anderen ge wond. Nadat een dierenarts de gewonde schapen bekeken had, moesten de dieren alsnog worden afgemaakt. Er werden noodslachtingen verricht. Bij onderzoek werd een herdershond opge spoord die de schapen had aangevallen. De eigenaar van de hond zal de schade middels zijn verzekering regelen. De dode dieren werden geschat op 3000,-. INBRAKEN Via een plat dak werd ingebroken in de jongerensoos Dingus aan de Hoenderstraat. Mogelijk hebben de daders zich middels een valse sleutel toegang tot het kantoor weten te ver schaffen. van 25 t.m. 31 januari 1985 Vrijdag 25 janauari: 18.00-20.00 Manual tr. 20.00-24.00 KNVB zaalv. comp. N.W P.S.-Venrode 2 Veronica-Quatre Bras Wieën-Wijk Zuid Klomp 3-Ford Oldtimer Zaterdag 26 januari: 08.00-10.30 MHCV zaalhockey 10.30-12.30 Korfbalcomp. 12.30-19.00 VC Rooy comp. 13.00 D5-VCSD 2 14.30 D2-VCSD 1 D3-VC Tornado 2 H3-VC Meterik 2 16.30 Dl-Pancratiusbank/VCH3 H1 -Pancratiusbank/VCH 19.00-21.30 Jumpers basketbalcomp. 21.30-22.30 Batu Badaun zaalv. vr. Zondag 27 jan.: 09.00-13.00 Korfbalcomp. 13.00-17.00 Manual handbalcomp. 17.00-19.00 Korfbalcomp. 19.00-22.30 MHCV zaalhockey comp 19.00 Hl-Tegelen 20.10 Dl-Horst Maandag 28 jan.: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-24.00 knvb zaaalv. comp. SVCB-Fermonia B. Le Coq-Ford Oldtimer Pelikaan 3-IV03 Dinsdag 29 jan.: 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 30 jan.: 18.00-23.00 Badminton Donderdag 31 jan.: 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooy tr. openbare bibliotheek venray BEDRIJFSONGEVAL Maandagmiddag was een 45-jarige verwarmingsmonteur uit Tienray bezig in een verbouwde champignonkwekerij aan de Ysselsteynseweg. Op de eerste verdieping was een gat in de vloer ge maakt, kennelijk bedoeld voor een trap- pengat. Daarover was een plaat tempex gelegd. De man uit Tienray trapte op de tempex welke zijn gewicht niet kon hou den en viel naar beneden, waar hij op een betonnenvloer terecht kwam. Hij moest met verschillende verwondingen naar het ziekenhuis worden vervoerd. AANHOUDING Zondagavond werd een 21-jarige Venrayer aangehouden inzake diefstal len. Hij bleek o.m. te hebben ingebro ken in de school „Vlaswei" en daar di verse goederen te hebben ontvreemd, evenals bij de friture in Landweert. De meeste goederen konden worden achter haald, o.a. bandrecorder, versterker, dia-projector, draagbare radio-cassette recorder, kist met gereedschap en een typemachine. afd. voor volwassenen, Julianasingel 33, afd. voor de jeugd. Schoolstraat 32, Venray Tel. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten van de jeugdafdeling: A boeken [tot 9 jaar]: Heine, Helme. Visite. Eerst hebben Herman het varkens, Frans de haan en Johnny de muis helemaal geen zin in de visite van het schaapje Wolkje, maar ze worden toch goede vrienden. Ippel-Breedveld, Lenie. Joekeltje. Het kleine zwarte hondje Joekeltje heeft verschillende bazen voordat hij een eigen plekje vindt op een boerderij. Sadfer, Allen. De koning en de onzichtbare dwerg. De koning wil graag leren goochelen. Hij mag van de tove naar oefenen met een onzichtbare dwerg. B-boeken [van 9 jaar t.m. 11 jr.): Kerven, Rosalind. Het raadsel van de zeehonden. Als er bijna geen vis meer wordt gevangen in een Engels dorpje krijgen de zeehonden de schuld, maar Katie en Tom komen achter de waarheid. Lees je knetter. Verhalen van ver schillende schrijver over allerlei onder werpen die kinderen hebben aangege ven. Lennep, Liesbeth. Ik heet Kim. Een 10-jarig meisje dat in de stad woont, vindt haar ouders een beetje gek omdat ze zo verliefd doen tegen elkaar. Vriens, Jacques. De zesde tegen het soepie. Allerlei pesterijen en ruzies tussen 5e en 6e klassers maakt het leven op school wel spannend maar één streek heeft nare gevolgen. C-boeken [vanaf 11 jaar]: Berger, Ingve. Dit is een overval. De 12-jarige Magda wordt bij een bank overval als gijzelaar meegenomen. Bunting, Eva. De geesten van de Dodenpunt. Nadat Vicki is omgekomen bij een verkeersongeluk, leeft ze verder als geest. Gort, Geertje. Geen weg terug. Een Turks meisje, dat al vele jaren in Nederland woont, probeert haar eigen weg te vinden. BRANDJE Dinsdagmorgen vatte een persone nauto bij het starten plotseling vlam on der de motorkap. De auto stond aan de Ciaudiahof geparkeerd. De politie wist nog, voordat de brandweer arriveerde, het vuur te doven. De eigenaar zit met een behoorlijke schadepost want het motorgedeelte moet als verloren worden beschouwd. Grotestraat 73. Venray Helmond, Roosendaal, Boxmeer, Oss, Venray. Morgen, vrijdag 25 januari, wordt het Instituut voor Middelbaar Beroeps onderwijs aan de Leunseweg officieel geopend. Gedurende deze dag is er eerst een symposium over de aansluiting van het beroepsonderwijs en beroepsprak tijk. Dit symposium wordt georgani seerd met het Centraal Onderwijs-Ad- ministratiekantoor Venray. Later op de dag vinden de opening en een receptie plaats. Op zaterdag 26 en zondag 27 januari houdt het IMBO open huis voor ieder een die geïnteresseerd is. U bent van harte welkom om 13.00 uur tot 16.30 uur in het Instituut aan de Leunseweg 2 te Venray. Het IMBO bestaat intussen zo'n vier en een half jaar. Het is in 1980 gestart met de afsplitsing van de MHNO-afde- ling van de Scholengemeenschap Maria- num met ruim 200 leerlingen. In af wachting van een nieuw gebouw trok de school alvast in het leegstaande gebouw van het voormalig internaat van de Paters Franciscanen. Dit gebouw, dat door de gemeente Venray was gekocht met het doel het te slopen, werd op dat ogenblik voor verschillende doeleinden door de gemeente gebruikt. Het JMBO maakte een voorspoedige ontwikkeling door. In 1983 fuseerde de Intas-afdeling van „de Reindonk" in Horst met de school en werd de MEAO- afdeling aan het Instituut gestart. In 1984 zijn twee nieuwe opleidingen MDGO (middelbaar Dienstverelenings- en Gezondheidszorgonderwijs) begon nen, te weten de opleidingen Agogisch Werk en Verzorgen (AW en VZ). De school is daardoor intussen drie keer zo groot geworden. Deze groei leidde ertoe dal een steeds groter gedeelte van het gebouw door het IMBO werd ingenomen. Die gedeelten werden met medewerking van de gemeente en ministerie verbouwd. Met dit schooljaar heeft het IMBO nagenoeg het hele gebouw in gebruik en is de ver bouwing voltooid. Het zal duidelijk zijn dat niemand meer aan slopen denkt. Daarmee heeft het IMBO een accom modatie die voldoet aan alle eisen die daar voor goed onderwijs aan gesteld kunnen worden. U kunt dat zelf komen bekijken op 26 en 27 januari. Dan kunt u ook informatie inwinnen over de opleidin gen Intas, AW, VZ en MEAO. Alle vakken presenteren zich en de docenten staan voor u klaar. uw weekblad tussen 14 en 20 januari Goudkleurig dameshorloge met, wij zerplaat en bruin bandje éénpaar groene gebreide handschoenen een beige heren-regenjack, merk RIO van Mens Fashion drie sleutels aan een hanger met opschrift „Tirol" een cas settebandje Casablanca van Donna Summer. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot de administratie van de gemeentepo litie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780- 84888, tst. 227. Deze week een foto van de vrijwillige landstorm uit Leunen en Venray, ge maakt omstreeks 1925. De foto werd in Leunen voor het patronaat gemaakt. Deze groep ging naar het Malieveld in Den Haag. Samen met een groep mijnwerkers lieten ze in Den Haag zien dat ook de Limburgers zeer aktief waren voor de veiligheid van Koningin en Staat. Staande v.l.n.r.: 1. Jean Boom, 2. Grad Reintjes, 3. Jan Willems, 4. Toon Marcellis, 5. Handrie Asselbergh, 6. TiesThiesen. Knielend: 1. Ser Kuenen, 2, Sjaan Keizers (of Pooms Sjaan) bijnaam. Hebt U ook 'n interessante oude fo to, dan willen wij die graag in Peel en Maas plaatsen. Gezien de aktualiteit willen we de ouderdom van de foto's op maximaal 50 jaar stellen. Aan plaatsing zijn geen kosten verbonden en de foto's krijgt men onbeschadigd retour. Over het algemeen kan men afdruk ken van de in deze rubriek geplaatste fo to's verkrijgen bij J. van de Putten, Westsingel 18, telefoon 89803. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Francken, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: H. SCHRAVEN Stationsweg 15, telefoon 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: T. VAN THIEL Tel. 88800 DOKTER VAN DONGEN Kabroekstraat 12, America Telefoon 04764-1707 van vrijdag 18.00 tot zondag 24.00 uur Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. ST. ODA Passage 1, telefoon 81255 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. JANSSEN JR. Tel. 82557 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M. LOONEN Mgr. Hanssenstr. 42 Oostrum, tel. 82690 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M. en J. van Winden, E.M. Ruymbeek en A. Derkx, A. DERKX Tel. 81336 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. DILLEN Horst, tel. 04709-3510 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Florishof 23. tel. 82411 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit- leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleulerbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitslui.end op afspraak, telefoon 81269 Zw angerschapgy mnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, L1MAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Telefonische opvang voor homoseksuele mannen/vrouwen Postbus 316 5800 AH Venray Tel. 84145 bgg 10211 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tol 19.00 uur in het Vormingscentrum, Bevrijdingsweg 2a, Venray (nabij de LTS). Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 KAMERBEMIDDELINGSBURO Hoenderstr. 33, tel. 85251 Algemene Vereniging Patièntenbelangenbehartiging Spreekuur elke maandag in de Clockert van 14.00-16.00 uur. Tel. 83100 REUMA VERENIGING VENRAY E.O Tel. 83127 STICHTING BLIJF VAN M'N LIJF Tel. 077-71361

Peel en Maas | 1985 | | pagina 3