GEMEENTEPRAAT Wat dan nog als je twee vingers kwijtraakt door 'n kanonslag. Je kon toch al niet tot tien tellen. NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schutte, Bureau Voorlichting Commissie Openbare werken bekijkt situatie Schoolstraat Bouwvergunning verleend Commissie vergadering gaat niet door Algemene ontheffing vuurwerk Bekendmaking Vuurwapenwet Hinderwet Hinderwet Kerstvakantie voor gemeente-archief Hinderwet Hinderwet Route voor gevaarlijke stoffen Ophalen huisvuil rond de feestdagen Hinderwet Algemene ontheffing sluitingsuur Gemeentelijk zwembad Op maandag 7 januari koml de com missie voor openbare werken, verkeer en agrarische zaken om 18.00 uur bijeen in kamer 127 van het raadhuis om het college van b. en w. te adviseren over een aantal zaken. Op de agenda staat als bespreekpunl de verkeerssituatie op de Schoolstraat als gevolg van de invoering van het verkeerscirculatieplan. Zeer tot ongenoegen van de winkeliers aan de Schoolstraat is de rijrichting voor auto's omgedraaid terwijl het voor auto's ver boden is de Schoolstraat vanaf het Hen- seniusplein in te rijden. De commissie zal worden voorgesteld om bij wijze van proef gedurende een aantal maanden ook de rijrichting voor het autoverkeer tussen Henseniusplein en Jan Hen- senstraat om te draaien waarbij het au to's verboden wordt dit gedeelte Schoolstraat in noord-zuidrichting te berijden. GRONDTRANSACTIES In deze vergadering wordt een groot aantal grondtransacties aan de orde gesteld. Begonnen wordt met het geven van advies over de verkoop van een tweetal percelen landbouwgrond. Voor gesteld wordt ca. 2.18.10 ha voor 106.067,- te verkopen aan de heer L.J.H. van Dijck aan Venrays Broek en ca. 0.82.10 ha aan de heer E.G. Derckx, Buitenweg, voor 37.260,-. De com missie krijgt inzage van een lijst van mo gelijk te verkopen landbouwgronden. Verder wordt advies gevraagd over: verkoop ondergrond garage ter grootte van 22 m2 aan de Houten Hoek aan de heer W. Franssen; verkoop van ca. 8 m2 grond, no dig in het kader van verbouw winkel, aan de heer Kessels te Oostrum; verkoop van 635 m2 grond aan het Rectoraat St. Antonius van Padua te Veulen. Het betreft hier grond, waarop voorheen de kleuterschool heeft gestaan; aankoop van ca. 1.520 m2 grond in Ysselsteyn van de Slichting Gemeen schapshuis Ysselsteyn tegen de symboli sche prijs van 1,- totaal. Het gaat hier bij over de Dillingstraat. De woningen aan deze straat zijn destijds, onder beta ling aan de gemeente van een exploita tiebijdrage via een makelaarskantoor gebouwd. Abusievelijk is daarbij de on dergrond niet overgedragen; het verlenen van recht van er fpacht t.b.v. de oprichting van een garage-caravanbedrijf te Ysselsteyn aan de heer H.L. Baartmans. Tenslotte zal worden gesproken over de verbetering van de Mgr. Nolensstraat en de Hoenderstraat. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 19 december 1984 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van eén of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 dagen na deze publicatie. hel verbouwen van een schuur aan de Haag 6a te Merselo, l.n.v. A.H.A. Egelmeers; de bouw van een woning met ga rage aan de Dr. Poelsstraat 17 te Ven ray, t.n.v. L.K.H. Oudenhoven, Deken Thielenslraat 20 te Venray; de uitbreiding van een produktie- hal en de bouw van een trafohuisje aan de Smakterweg 15 te Venray, t.n.v. Ja- ko b.v. Metaalwarenfabriek Venray; het vernieuwen van een opsla gruimte aan de Henri Dunantstraat te Oostrum, t.n.v. Amstelland Vastgoed b.v., Willemsplein 24 te Arnhem; het verbouwen en verplaatsen van een fietsenstalling aan het Kennedyplein 1 te Venray, t.n.v. Gemeente Venray; de bouw van een woning met ga rage aan de Albionstraat 4 te Leunen, t.n.v. G.C.J. Arts; de bouw van een carport aan de Castelostraat 11 te Castenray, t.n.v. J.E. Saris; de bouw van een carport aan de Castelostraat 13 te Castenray, t.n.v. P.H.E. Reijnders. Venray 28 december 1984 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. De voor donderdag 3 januari vast gestelde vergadering van de commissie voor Ruimtelijke Ordening en Volks huisvesting gaat niet door wegens het ontbreken vap voldoende agendapun- De burgemeester van Venray, gelet op artikel 3, lid 2, van de Algemene Politie verordening Venray, besluit: I. een ieder boven de leeftijd van 16 jaar ontheffing te verlenen van het in artikel 57a, lid 2, van de Alge mene Politieverordening Venray vervatte verbod om op of aan een weg of op een voor het publiek toe gankelijke plaats vuurwerk te bezi gen of bij zich te hebben, als be doeld in de lijst van vuurwerken (letters A t.m. K), genoemd in arti kel 4, lid 1onder f, van het Regle ment Gevaarlijke Stoffen (R.G.S.); II. de ontheffing te beperken tot het vuurwerk als bedoeld onder de let ters A, B, C, D, F, G, 1 en J en tot de tijd: 29 en 31 december 1984, voor wat betreft het bij zich hebben; 31 december 1984 na 8.00 tot (1 januari 1985) 02.00 uur, voor wat betreft (het bij zich hebben en) het bezigen (afsteken); III. aan de ontheffing de voorwaarde (het voorschrift) te verbinden, dat het bezigen van vuurwerk geen ge vaar, schade, hinder van ernstige aard of overlast mag veroorzaken en dat eventuele aanwijzingen van de politie, strekkende tot bescher ming van voornoemde belangen, stipt moeten worden opgevolgd. Venray, 7 december 1984 de burgemeester voornoemd, H.J.M. Defesche. TOELICHTING Op grond van vorenstaande onthef fing mag gedurende de daarin vermelde tijd het volgende vuurwerk in het open baar worden afgestoken: zichzelf al dan niet voortdrijvend vuurwerk, waarvan de houder na ont steking al dan niet geheel of gedeeltelijk uit elkaar springt, zoals rotjes, ka nonslagen, zevenklappers, Romeinse kaarsen, Bengaals vuurwerk zonder ontstekingskop, vuurpijlen met of zon der knaleffect, voetzoekers en luchthui- Iers (letters A t.m. D van R.G.S.); kamervuurwerk, zoals boscocylin- ders, confettibommen en cotillenvruch- ten; fop- of schertsvuurwerk, zoals knalpennetjes, knallucifers, knalstenen en flitswatten; boobytraps of trektouwt- jes en derbyplaatjes (letters F, G, I en J van R.G.S.). Het gebruik van zogenaamd „klein vuurwerk" zoals wonderkaarsen, Ben gaalse lucifers en klappertjes (amorces), was reeds toegestaan (letters E en H van R.G.S.). Evenals vorige jaren is het tijdvak waarbinnen vuurwerk mag worden af gestoken (gebezigd) sterk beperkt. Met model-bepalingen van de Vereni ging van Nederlandse Gemeenten, die van rijkswege zeer worden aanbevolen, wordt op dit punt landelijk naar unifor miteit gestreefd. Dat alles in het kader van de maatre gelen tegen de geluidshinder. Regionaal is daar al gevolg aan gegeven en dat wil zeggen, dat in de meeste Noord- Limburgse gemeenten, overeenkomstig bovenstaande ontheffing, het volgende zal gelden: a. verkoop vuurwerk op 29 en 31 de cember aan personen boven 16 jaar; b. afsteken vuurwerk op 31 december vanaf 8.00 uur tot (1 januari) 02.00 uur. De burgemeester van Venray, hoofd van de plaatselijke politie in de zin van de Vuurwapenwet 1919, maakt ten be hoeve van houders van een algemene of bijzondere machtiging tot het voorhan den hebben van vuurwapens of munitie bekend, dat het merendeel van deze machtigingen op 15 januari 1985 zijn geldigheid verliest. Wie na voormelde datum houder van een geldige machtiging wenst te blijven, dient zijn machtiging tijdig ter verlen ging aan te bieden of een nieuwe mach tiging aan te vragen. Ingevolge de wet wordt een machti ging alleen verleend voor zover enig re delijk belang dat vordert en misbruik van de machtiging of van het vuurwa pen niet te vrezen is. Bij vernieuwing van de machtiging dienen twee recente pasfoto's te worden bijgevoegd. Bij verlenging is zulks niet nodig. Aanbieding of aanvraging van de machtiging kan vanaf heden geschieden bij de afdeling openbare orde, veiligheid en milieuzaken van de gemeente, kamer 119. Leden van een schietvereniging die nen tevens hun schietpaspoort, ter con trole, aan te bieden. Venray, 28 december 1984 de burgemeester voornoemd, mr. H.J.M. Defesche Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Kennisgeving bekendmaking ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: F. van Gerven, Raadhuisstraat 30 te Venray, voor een vergunning ingevol ge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzigen van een motorbrandstoffenver- kooppunt annex automatische wasseret te, gelegen aan de Raadhuisstraat 30 te Venray, gedeeltelijk positief te beschikken on der voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervan gen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel tot 11 januari 1985, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld legen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van een van de aanvragen en een ieder die aantoont, dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 28 december 1984. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A.L.G. Janssen. Kennisgeving bekendmaking aanvraag en ontwerp-beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op de artikelen 12 en 29, eerste lid, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend: dat op 20 november 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van A. Vis sers, Midden Peelweg 8 te America, voor een vergunning ingevolge de Hin derwet voor het oprichten en in werking hebben van een aardbeienplantenselec- tiebedrijf, waar electromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Erica weg 1 te Oirlo, Dat zij voornemens zijn de vergun ning te verlenen onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omge ving te ondervangen. De aanvragen, de ontwerp-beschik king en andere ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 28 januari 1985, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Desgewenst kan al daar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. Indien daarom telefonisch wordt ver zocht, (afd. openbare orde en veilig heid, telefoon 04780-83838, toestel 151), kunnen tot één week voor bovenge noemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een ge- dachtenwisseling over de aanvraag tus sen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en de belanghebbenden die aantonen dat zij daartoe redelijkerwijs niet in staat zijn geweest, naar aanlei ding van de beschikking beroep in kun nen stellen bij de Kroon. Venray, 28 december 1984 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet A.L.G. Janssen. In de periode van 24 december 1984 tot en met 2 januari 1985 zal het gemeente-archief gesloten zijn. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op art. 12 van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne; ma ken bekend: dat op 15 november 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van W. Swinkels, Paardekopweg 13 te Ys selsteyn, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden van een varkens- en rundveehouderij, gele gen aan de Paardekopweg 13 te Ys selsteyn; dat op 15 november 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van M.M. Swinkels, Kempkensberg 50 te Ysselsteyn, voor een vergunning inge volge de Hinderwet voor het uitbreiden van een varkensmesterijgelegen aan de Kempkensberg 50 te Ysselsteyn; dat op 15 november 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van E. Emonts, Steegse Peelweg 87 te Veulen, voor een vergunning ingevolge de Hin derwet voor het uitbreiden van een var kensfokkerij en -mesterij, gelegen aan de Steegse Peelweg 87 te Veulen; dat op 19 november 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van T.D.J.M. Cornellissen, Heidseweg 26 te Heide, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een varkensmeste rij, gelegen aan de Deurneseweg 89 te Heide; dat op 19 november 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van P.H.M. Geurts, Putlenweg 85 te Ysselsteyn, voor een vergunning ingevolge de Hin derwet voor het uitbreiden van een rundveehouderij en varkensmesterij, ge legen aan de Puttenweg 85 te Ys selsteyn; dat op 19 november 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van J.G.M. Classens, Moostdijk 4 te Ysselsteyn, voor een vergunning ingevolge de Hin derwet voor het uitbreiden en wijzigen van een rundveehouderij en var kensmesterij, gelegen aan de Moostdijk 4 te Ysselsteyn; dat op 19 november 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van E. Pe ters, Gunhoekweg 15 te Oirlo, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzigen van een legkippenhouderij, gelegen aan de Gun hoekweg 15 te Oirlo; dat op 20 november 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van P.J.H. Keysers, Kraakse Pas 10 te Leunen, voor een vergunning ingevolge de Hin derwet voor het uitbreiden van een var kensfokkerij en -mesterij, gelegen aan de Kraakse Pas 10 te Leunen; dat op 20 november 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van G. Jen- niskens, Paardekopweg 9 te Ysselsteyn, voor een vergunning ingevolge de Hin derwet voor het uitbreiden van een var kensfokkerij en kalkoenmesterij, gele gen aan de Paardekopweg 9 te Ys selsteyn; dat op 20 november bij hen een aanvraag is ingekomen van P. Verhoe ven, Timmermannsweg 100 te Ys selsteyn, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex art. 6a, uit breiden wijzigen van een rundveehou derij en varkensfokkerij, gelegen aan de Timmermannsweg 100 te Ysselsteyn; dat op 18 december 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van H.M. Willems, Wilgenstraat 1 te Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een motorfietsbedrijf, gelegen aan de Langstraat 64a te Venray. De aanvragen en andere ter zake zijn de stukken liggen in het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 28 januari 1985, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Desgewenst kan al daar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De betreltende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt ver zocht, (afd. openbare orde en veilig heid, telefoon 04780-83838, toestel 158), kunnen tot één week voor bovenge noemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een ge- dachtenwisseling over de aanvraag tus sen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Venray, 28 december 1984 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet A.L.G. Janssen. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder voorwaarden om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen, op 12 december 1984 vergunning is ge weigerd ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van: Gebr. Poels, Beekweg 92 te Vre- depeel, voor het uitbreiden van een leg kippenhouderij, gelegen aan de Bee kweg 90, 92 en 94 te Vredepeel. De beschikking en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel van 28 december 1984 tot 28 januari 1984 elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen gedu rende bovengenoemde periode ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien (na telefonische af spraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne staat tot 28 januari 1985 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygyëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikking worden na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de be schikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en wor den gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking worden niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 28 december 1984 Burgemeester en wethouders Burgemeester en wethouders van Venray, maken hierbij bekend dat bij besluit d.d. 25 oktober 1977, nr. 1730, van de raad dezer gemeente, is vast gesteld de „Routeringsverordening ver voer gevaarlijke stoffen", (gewijzigd bij raadsbesluit d.d. 10 augustus 1982, nr. R 1159), welke verordening in het raad huis (kamer 119) ter inzage ligt, en dat ter uitvoering van die verodening bij hun besluit d.d. 12 december 1984 1522a (onder intrekking van hun besluit d.d. 9 november 1977, nr. 1795): 1. wordt aangewezen als route, waar langs de gevaarlijke stoffen als be doeld in artikel 5 van bijlage 2, hoofdstuk II, van het V.L.G. van het Reglement Gevaarlijke Stoffen (Stb. 1968, nr. 207, gewijzigd bij Stb. 1978, nr. 436) zonder onthef fing mogen worden vervoerd: de doorgaande route Midden Peelweg, gevormd door de plaatselijk bekende wegen: Puttenweg, Lovinckplein (gedeeltelijk), Jan Poelsweg, Peel weg en Ripseweg; zoals deze wegen en weggedeelte in rode kleur zijn aangegeven op de bij hun besluit d.d. 9 november 1977, nr. 1795, be horende kaart en voor zover deze binnen de gemeente zijn gelegen, in voorkomende gevallen met inachtne ming van tijdelijke verkeersomleg- gingen; 2. wordt aangewezen als „Melding scentrum Gevaarlijke Stoffen", waaraan aanvragen om ontheffing als bedoeld in artikel 5 van de Route ringsverordening vervoer gevaarlijke stoffen dienen te worden gericht: Meldingscentrum voor gevoer van gevaarlijke stoffen in Noord Lim burg, bureau gemeentepolitie, Ryn- beekstraat 1 te Venlo, telefoon 077- 49944. Venray, 27 december 1984 Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester J.M. Poels, secretaris Omdat er op de dinsdag 25 december en 1 januari uiteraard geen huisvuil wordt opgehaald, wordt op ZATER DAG 29 DECEMBER huisvuil opge haald in de straten waar normaal op dinsdag de vuilniswagen komt. VRIJDAG A JANUARI sporthal «de WETTELING aanvang 10.00 -12,30 en 13.30-16.00 WAT IS ER ALLEMAAL TE VOEN Je kant diveAAe {,tlmA zien en en zijn menóen die In^onmatle geven en demomtnatleó geven oven: - flet&cnoAAen Tnampollne&pnlngen/ Honk-Sofitbai Taekwon-do Sunken Handbooaóchleten schaken konfi bat ModelvLiegen Ta{eltennló en nog veel meen. Bij de mee&te venenlglngen mag je de Apont ook nog zeJt(pnobenen, daA neem je ApontApullen mee. - GROOT LUCHTKUSSEN, - Kuaa eng ev echt en denkopdnachten. ENTREE 11.50 per dagdeel Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder voorwaarden om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen, op 12 december 1984 vergunning is ver leend ingevolge de Hinderwet naar aan leiding van de aanvraag van: fam. Michels, Steegse Peelweg 73 te Leunen, voor het uitbreiden van een pluimveehouderij met een propaanga- sinslallatie ten behoeve van huishoude lijk gebruik, gelegen aan de Steegse Peelweg 73 te Leunen; A.G.M. van Rens, Begijnhofweg 4 te Heide, voor het uitbreiden en wijzi gen van een rundveehouderij, waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Begijnhof weg 4 te Heide; C. van de Kroon en P. Janssen, Kuulenweg 15 te Vredepeel, voor het uitbreiden van een rundveehouderij, waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Kuulenweg 15 te Vredepeel. De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel van 28 december 1984 tot 28 januari 1984 elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen gedu rende bovengenoemde periode ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien (na telefonische af spraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne staat tot 28 januari 1985 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wel algemene bepalingen milieuhygyëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek i wordt gedaan tot schorsing van de be schikking dan wel tot hel treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en wor den gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur. Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikkingen worden niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 28 december 1984 Burgemeester en wethouders De burgemeester van Venray verleent hierbij, gelet op de artikelen 54, 3 en 6 van de Algemene Politieverordening Venray, algemene ontheffing van het sluitingsuur voor horecabedrijven in de nacht van 31 december 1984 op 1 janua ri 1985, met dien verstande dat deze ont heffing niet geldt voor horecabedrijven die worden geëxploiteerd door een sportvereniging of -stichting. Venray, 20 december 1984 Zaterdag 29 december 8.30-9.45 uur 13.30-15.30 uur, speelinstuif Maandag 31 december 9.00-12.00 uur 13.00-15.30 uur, speelinstuif Oudejaarsavond gesloten Dinsdag 1 januari GESLOTEN Woensdag 2 januari 9.00-12.00 uur 13.00-15.30 uur, speelinstuif Donderdag 3 januari 9.00-12.00 uur 13.00-15.30 uur, speelinstuif De zwemtijden 's avonds blijven, ten zij vermeld, ongewijzigd.

Peel en Maas | 1984 | | pagina 10