AGENDA van den munckhof Reünie contact oud-mariniers afd. Limburg C0ME0 Herfstconcert te Castenray Concert en Toneel De nacht der narren Zondagochtend concert Crescendo speelt dialecttoneel SCHOUWBURG- NIEUWS Aktie ZON IN DE SCHOORSTEEN Venray Koffieconcert in De Turfhoeve SPORTHAL DE WETTELING HILHORÜ Boerenbonds winkel 1 intcrcnnl GEVONDEN OUDE FOTO'S Op zaterdag 24 november 1984 wordt de jaarlijkse reünie van het Contact Oud Mariniers afd. Limburg gehouden. Deze reünie staat in het teken van de Mariniersbrigade 40 jaar geleden. Eind 1944 begin 1945 vertrokken jneer dan duizend Limburgers via Ostende naar Engeland en verder naar de U.S.A. In het Mariniers opleidings- camp',,Camp Lejeune" North Carolina ontvingen zij hun opleiding samen met de Amerikaanse Mariniers, om te worden ingezet tegen Japan. Aangezien aan deze oorlog een abrupt einde kwam door de atoombom op Hiroshima, vertrokken zij eind 1945 naar het voormalig Ned. Oost Indie en wel naar )ost Java. De meesten verbleven hier ;oen tot eind 1947 begin 1948. De onderafd. Weert, in samenwer- ng met het reünie comité, heeft dit jaar de organisatie in handen. Ieder die zediend heeft bij het korps Mariniers is van harte welkom. Het programma is als volgt: 17.00 uur Kerkdienst in de St. Marti- nuskerk te Weert. 18.00 uur kranslegging aan de Remol- duskapel. 19.00 uur opening zaal „Poort van Limburg" te Weert alwaar de reünie wordt gehouden. 20.00 uur aanvang reuni. De muziek wordt verzorgd door groep M.M. welk voor ieder wat wils brengt. Het bestuur van de onderafd. Weert heeft moeite nog kosten gespaard om deze avond te doen slagen. Voor alle OUd brigade mensen is het de gelegen heid hun makkers van vroeger te ontmoeten. Het comité voor missie en ontwikke- ingshulp van Sint Servatius, heeft de eer U te mogen mededelen dat zijne Jeiligheid Paus Johannes Paulus II ïeeft behaagd, aan onze geachte medewerker, de heer J. Besselaar, de onderscheiding Pro Ecclesia et Ponti- ice toe te kennen. De afkonsiging en uitreiking van deze ere-medaille in goud met oorkonde zal op zondag 25 november a.s. op het feest an Christus Koning, in de Vredeskerk te Venray, tijdens de Hoogmis van 10.00 uur geschieden door de Pastoor van deze parochie. Na de H. Mis is er [elegenheid lot Feliciteren. Op zondag 18 november organiseert de fanfare „Dorpsklank" uit Castenray n samenwerking met het Castgenrayse dames en herenkoor het traditionele Herfstconcert. Aaanvankelijk stond dit concert voor 28 oktober gepland maar .v.m. de Allerzielendienst en de nwijding van het nieuwe gedeelte van iet kerkhof werd het uitgesteld. De Castenrayse fanfare, die momenteel uitkomt in de tweede afdeling, was vorige week nog te horen bij het Gemeentelijk Muziektoernooi te Yssel- Iteyn. Sinds enkele jaren bestaal er een ;oede samenwerking met de Venrayse coren. Behalve het Herfstconcert wordt ook jaarlijks op tweede kerstdag samen met de koren een kerstconcert vrzorgd. Zelfs is er al eens de suggestie geopperd om het jaarlijkse onderlinge Solisten- concourst uit te breiden met koorleden. De Fanfare „Dorpsklank" opgericht in november 1977 telt momenteel 54 musicerende leden en nog een aantal eerlingen. Behalve de deelname aan het Peeltournooi en het Gemeentelijk mu- ziektournooi zal volgend jaar ook worden deelgenomen aan een concours de Limburgse Bond en wel op 13 oktober 1985 te Baarlo. Het Casten rayse muziekkorps staal al vanaf de oprichting o.l.v. dirigent Jan Bartels uit Meerlo. HEt Castenrayse Dameskoor :n de Castenrayse heren verenigd in het Kerkelijk zangkoor staan beide sinds enkele jaren o.l.v. dirigent Joop Simons uit Venray. Ook al functioneren beide koren normaal 'gesproken nog steeds gescheiden, de laatste jaren zijn ook steeds meer gezamelijke uitvoe ringen te horen. En het repertoire richt zich ook meer en meer op de profane muziek, al blijft het accent uiteraard duidelijk liggen bij de kerkelijke gezangen. Het dameskoor telt op het moment 24 leden en het herenkoor 15 leden. Met name dit laatste koor zou de toetreding van nog wat jonge leden van harte toejuichen. Het herfstconcert dat ge houden wordt in het Gemeenschapshuis te Castenray begint om 11.30 uur en is voor iedereen vrij toegankelijk. Voor de prijs van één consumptie wordt onder meer koffie met een heerlijk stuk vlaai geserveerd. Het programma ziet er als volgt uit. Fanfare „Dorpsklank" 1 „Saint Triphon" 2 „Largo" 3 „Sinfonie Concertante" Dameskoor 1 „Als op 's levenszee" 2 „Wenn Zigeuner hochzeit machen" 3 „Home on the range" PAUZE Dames- en herenkoor 1 „Dominee Salvum Fac" 2 „Waarheen leidt de weg" 3 „Luneburgerheide 4 „Slavenkoor" Fanfare „Dorpsklank" 1 „Suite Picturale Piet Stalmeier. 2 „The Acrobat" J.A. Greenwood 3 „Dancing Party" Hans Harlwig Gezamelijke afsluiting met „Casels lied" Op zondag 18 en maandag 19 novem ber zullen Oostrums harmonie Sub Ma tris Tutela en toneelgroep „De Vlas bloem" weer hun jaarlijkse concert en toneelavonden houden. Het tamboer- korps zal beide avonden openen met en kele concertwerken zoals Solistenjolijt van S. Egbers en Coming Man van M. Saxony. Hierna zal de harmonie haar concert ten gehoren brengen. De har monie zal o.a. uitvoeren de ouverture I'Italiana in Algeri en de wals Gold und Silber van Fr. Lehar. Na een korte pauze zal toneelgroep „De Vlasbloem" het blijspel „Geluk... brengt scherven" op de planken bren gen. Het is een spel van misverstanden in drie bedrijven geschreven door H. van Wijngaarden. Dit spel gaat over al lerlei misverstanden en onbegrip bij di verse bezoekers. Door een te verwach ten blijde gebeurtenis, wordt alles uit zijn verband getrokken. Zo wordt het grote geluk toegeschreven aan loterijen, gokpartijen en aan drank. Alles zal weer op zijn pootjes terechtkomen en het „geluk" zal niet afhangen van scherven alleen. Voor de liefhebber van muziek en to neel zullen dit weer onvergetelijke avon den worden. Op zaterdag 17 november zal de to neelgroep haar generale repetitie hou den. Deze uitvoering begint 's middags om 14.30 uur en is toegankelijk voor de leden van de Zonnebloem afd. Venray e.o. Alle uitvoeringen zullen worden ge houden in het gemeenschapshuis van Oostrum. Volgende week zondag 25 november om 21.00 uur heeft er in de schouwburg een wel heel bijzonder theater gebeuren plaats. Een Poëzie Festival „De nacht der Narren". Een combinatie van- Poëzie, ballet, muziek, dans en beel dende kunst. Met o.a. Simon Vinken oog, Bert Schierbeek, Ton Luiting, Helmonds Strijkkwartet en het Len Staals Ballet. Een uniek experiment, dat zowel in Helmond als in Venray op de planken wordt gebracht. Het ligt in de bedoeling om met een zekere continuiteit dergelijke manifes taties te organiseren. Wij zijn er stellig van overtuigd, dat op deze wijze de kunst in al haar facetten het publiek zeker zal aanspreken. Een nieuw experiment weliswaar, maar de combi natie van Poëzie, muziek, ballet, dans en beeldende kunst als theater- en amusementsgebeuren, geeft in menig opzicht de zekerheid, dat een minder toegankelijk onderdeel als de literatuur, -en dan de poëzie in het bijzonder-, beter tot zijn recht zal komen. Op zondag 18 november a.s zal er in de schouwburg een zondagochtendcon cert plaatsvinden m.m.v. Fanfare St Cecilia Maashees en Akkordeon Vere niging Helmond. De fanfare St Cecilia zal als eerste optreden en de navolgende nummers ten gehore brengen: Immer fest, mars van Wim Laseroms, Regina, Overture van Giacomo Rossini Divertimento, van Gerard Boedijn, Koraal van Ted Huggens. Russisch Tagaebuch, fantasie van Hans Hartwig. King Size, Mars van Fred Frank. Het programma van de Akkordeon Vereniging Helmond is als volgt: Berliner luft. The Beatles in concert. Sonne, Wein und paprika. Amboss polka West Side Story Masquerade. Rocky Mountains Suite. RESTAURANT In de Keulsche Pot Fondue-, Gourmet- en specialiteiten restaurant. Voor informatie of reservering: TEL. 04788-1774 H0LTHESEDIJK 2 0VERL00N Op zondag 18 november, in de „Beejekurf" van Venray speelt voor U „Crescendo" uit Ysselsteyn dialectto neel. Aanvang 20.15 uur. Na het succes van het vorig jaar met een toneelstuk in het dialect heeft Crescendo ook dit jaar onder regie van Gerard Trommelen, weer voor dialect toneel gekozen. Beloofd is Beloofd van J. Hemminck kamp. Donderdag 15 november Het dagboek van Anne Frank „Ik hoop maar één ding namelijk dat jodenhaat van voorbijgaande aard zal zijn, dat de Nederlanders toch zullen laten zien wie ze zijn, dat zij nu niet en nooit zullen wankelen in hun rechts gevoel. Want antisemitisme is onrecht vaardig". Dat schreef Anne Frank in haar dagboek, waarop deze toneelvoor stelling is gebaseerd. Onder regie van Jeroen Krabbé die ook de rol van Anne's vader speelt, komt dit nog steeds actuele onderwerp nu op het toneel. Het blijkt een prachtige voorstelling geworden te zijn, die overal stampvolle zalen weet te trekken. In deze tijd waarin vreemdelingenhaat en uiterst rechtse tendensen weer opgang vinden, is een dagboek van Anne Frank eigenlijk een must. Het is opmerkelijk dat veel jongeren dit stuk gaan zien en dat is een gunstige ontwikkeling. In de hoofdrollen: Jip Wijngaarden als Anne en Jeroen Krabbé als Otto Frank. Maandag 19 november Dinsdag 20 November Woensdag 21 november URBANUS De Belgische komiek Urbanus is weer druk bezig een geheel nieuw programma samen te stellen, waarmee hij dit seizoen een aantal Nederlandse theaters bezoekt. In Venray worden dat twee voorstellingen omdat wij uit ervaring weten, dat er een stormloop op de kassa zal plaatsvinden. Vooral onder de jeugd is Urbanus waanzinnig populair en wat zouden we daar nog aan toe moeten voegen? Donderdag 22 november THE LONDON SAVOYARDS IN CONCERT Operette-muziek van Gilvert and Sulli van. The London Savoyards waren reeds eerder in Venray in diverse formaties: als een groep die operettefragmenten bracht en eenmaal met een schitterende Mikado. Nu komen ze in een concert uitvoering met vier top-Solisten: Patricia Cope, sopraan, Gillian Knight mezzo-sopraan; Geoffrey Shovelton, tenor; Peter Pratt, Bariton, Ze worden aan de piano begeleid door Richard Balcombe. Dit is niet zomaar een tussendoortje van een goed gezelschap, maar een duidelijke presentatie van hun top-solis- ten. De Amerikaanse tournee, die met dit programma werd gehouden werd een triomf. Ze zingen selecties uit: Mikado, de Piraten van Penzance, Yeomen of the Guard en andere Gilbert and Sullivan successen. Voor de liefhebbers een buitenkansje van de eerste orde. Bij inlevering van Uw kleurenfilm ontvangt U gedurende de maand november een waarde bon voor een gratis vergroting op formaat 20 x 28 cm. (pocket 13 x 18 cm) JOOP WITTE Jan Hensenstraat 2 (achter de schouwburg) tel. C Korte inhoud van het stuk. Gerrit van Dam, de postbode, een vrolijke veertiger, woont nog steeds bij zijn moeder, maar heeft een oogje laten vallen op Mina Lammers een meisje van tegen de veertig. Maar haar vader Sjang Lammers wil daar niets van weten want Mina moet voor hem zorgen. Het wordt kermis in het dorp en Gerrit bedenkt een plan om zijn moeder in contact te brengen met Sjang Lammers. Intussen spelen Driek de knecht, Annet de kleindochter, met haar vriend Dolf en Frida het buurmeisje hun eigen spelletje. Maar of dat allemaal wel zo goed afloopt kunt U zien in de Schouwburg te Venray. Een ziek mens een zonniger kijk op het leven geven. Wie wil dat niet. Reeds jaren lang probeert de Zonnebloem niets anders te doen. Zij organiseert daarvoor ontspanningsmiddagen, boot tochten, vakantiewerken enz. Een van die akties wordt in de Sinterklaastijd gevoerd onder het motto „Zon in de schoorsteen". Wat is de bedoeling van deze aktie? Het gaat niet om dure kadoos, maar om een aardige attentie en gezellig pakje voor een langdurig zieke, gehandicapte of hulpbehoevende medemens te maken Wie zo'n pakje wil maken kan zich opgeven bij Mw. J. van Pelt, De Aldenweg 16 5801 HG Venray tel 04780-82740, of Dhr. Steijlen, Kolkweg 3 5802 BJ Venray tel 81221. U ontvangt dan zo spoedig mogelijk een adresfor mulier,waarop naam, adres en enkele gegevens staan, voor wie U een pakje kunt maken. DRIE DADERTJES GEPAKT Drie jongens van 13 jaar hadden de sleutel van een wegenbouwbedrijf ge vonden en met die sleutel toegang verkregen tot die aan de Leunseweg staande werk keet. Dat was door buurtbewoners opgemerkt en deze waarschuwden de politie. De knapen hadden niets meegenomen. Zij werden op het politiebureau vermanend toege sproken. Zij zullen zoiets zeker niet meer doen; maar ja, de sleutel lag voor het oprapen. A.s zaondag 18 november organiseert hjet Sevenums Mannenkoor „Die Se- vensanghers" een koffieconcert in „de Korenschuur" van Hofstee de Turf hoeve te Sevenum. Aan dit concert wordt tevens medewerking verleend door zangvereniging „Melodia" uit Kronenberg en Gemengd koor „Meru- la" uit Melderslo. Dit is het tweede koffieconcert van dit seizoen dat in de Turfhoeve wordt gehouden. De toegang is gratis. Aanvang 11.30 uur. 16-11 tot en met 22-11-1984 Vrijdag 16 november 18.00-20.00 Manual tr. 20.00-24.00 KNVB Zaalv comp. Veronica-Pauline 2, Venrode 2-MVC, Venrode 3-SVCB 3, Venrode 4-Ford Oldtimer Zaterdag 17 november 11.00-12.30 Manual handbal comp. 12.30-19.00 VC Rooy comp. 13.00 D5-Phoenix 2,14.30 D2-Hovoc 2, h3-Asterix 4, 16.30 Dl-Were Di, Hl-HBC, H2-Avoc 1 19.00-20.00 Bowl bistro zaalvoetbal 20.00-21.30 nog geen programma 21.30-23.30 KNVB zaalv komp. FC Hento 2-Klomp, huukske-Witten- horst 2 Zondag 18 november 09.00-10.00 DSV 10.00-13.00 Badminton Comp. VI-Stella Maris 1, V3-United 6, V5-Stel la Maris 4, V6-Horst 4 17.00-18.30 nog geen programma 18.30-19.30 Old Calahan zaalv. vr. 19.30-20.30 de Bruin zaalv vr. Maandag 19 november 18.00-21.00 VC Rooy tr 21.00-24.00 KNVB comp. SVCB-IVO. SVCB2-Veronica 2, NW Psn 2-GFC 3. Dinsdag 20 november 18.00-21.00 VC Rooy trainen 21.00-23.00 Badminton Woensdag 21 november 18.00-23.00 Badminton Donderdag 22 november 18.00-21.30 Manual trainen 21.30-23.00 VC Rooy tr. Makelaars- en Taxatiekantoor helpt U over de drempel Stationsweg 7b, Venray. tel. 04780-85958-82308 Morgen vrijdag zal burgemeester Defesche om 19.00 uur de Boerenbonds winkel officieel openen. Pastoor de Ceuster van Oostrum zal bij deze gelegenheid de winkel inzegenen. De boerenbondswinkel is een zaak van de C.A.V. Venray e.o. De meest uitgebreide kollektie ligt bij ons ter inzage. Prachtige kunstkaarten van onder andere Anton Pieck, Luc Godar, Rembrandt en Rien Poortvliet. Bestel vooral tijdig, uw keuze is dan 't grootst. Drukkerij - Boek- en kantoorboekhandel Grotestraat 68 Venray Tel. 04780-82727 openbare bibliotheek m venray Keuze uit de nieuwe aanwinsten voor de volwassenenafdeling: Hornman, Wim De helden van de Willemsbrug. De belevenissen van de kleine groep mariniers die tijdens de meidagen 1940 de Maasbruggen in Rotterdam met hand en tand verde digden tegen de Duitse troepen. Konsalik, Heinz G. Afspraak in de mist. Moorden in Leeuwarden en New York stellen de politie voor grote raadsels. MacLean, Alstair, Hoog Water, ^en nooroierse terroristische organ^ e, dreigt de Delta wenken te vernietijsr vals de Nederlandse regering niet al haar invloed zal aanwenden bij haar Britse Collegas om een einde te maken aan het conflict in Ulster. Malamud, Bernard. De Gratie Gods. Uit onvrede met de mensheid laat God alle leven op aarde vernietigen, maar ziet daarbij een persoon over het hoofd. Manen, Pieters, Jos van. Elke woestijn heeft zijn bron. De liefde tissen een schooladministratrice en een computer programmeur heeft gevolgen die strijdig zijn met hun geiloof. Met grote letter gedrukt. Matthwes, Patricia. De lokroep van het Paradijs. Tijdens haar huwelijkscere monie dwordt een Hawaiaanse jonge vrouw ontvoerd en naar Engeland gebracht waar zij een aantal jaren bij haar grootmoeder woont alvorens naar Hawai terug te keren. Rotterdam Rijk van. De rookstoel op het groene laken. Verhalen over in het nauw gedreven mensen. Rubens, Bernice. De uitverkorene. Een joods advocaat raakt verslaafd en wordt daardoor een hallucinerende man. Stone, Robbert. Een vlag voor zonsop gang. Lotgevallen van een aantal Amerikane met uiteenlopende bedoe lingen in een door geweld en corruptie beheerste bananenrepubliek. Stüger Frans. Het misverstand. Als een overspannen leraar in een provincieho telletje wat op verhaal probeert te komen, ontmoet hij daar een heel jong meisje waarmee hij een relatie begint. Een bruine Poedel, reu, Een bruine rechtse handschoen Een lange bruine damesj as twaalf sleutels aan een ring. In de loop der jaren zijn er bij de politie een aantal zilveren en gouden kettinkjves binnengebracht, al dan niet met een inscriptie. Zij die menen als eigenaar hiervoor in aanmerking te komen, worden verzocht zich te melden Voor inlichtingen kunt U zich melden tot de administratie van de Gemeente politie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780- 84888, t.st. 227. Zoals eerder toegezegd deze week een schoolfoto uit Merselo anno 1936 Het is klas 3, 4 en 5 van Meester van de Venne. Bovenste rij vlnr. Eerste rij Bert van Veghel, Teng van Veghel, Harry Baltissen, Harry Arts, Toon van Vegchel, Ties Michels, Gerrit Pluk. Tweede rij Nelly Arts, Tony Wismans, Mien Hendrix, Teng van Meyel, Truus Maessen, Marietje van Vegchel, Sophie Raassens, Trees Raassens? Derde rij Grada Janssen, Truus Pirlo, Tony Verheyen, To Arts, To Verstegen, Harie v. Vegchel, Dien Arts. Vierde rij Truus Janssen, Toon Wismans, Teng Pirlo, Mie Maessen, Sjang Michels, Chrit Verstraaten, Harry Michels, Bernard v Meyel, Joos Kelders. Vijfde rij Ida Michels;, Albert Michels, Jan v. Vegchel, Joop Baltissen, Frans Engels, Teng Pubben, Harry Arts, Wim v. Rijswijck. Hebt U ook 'n interessante oude fo to, dan willen wij die graag in Peel en Maas plaatsen. Gezien de aktualiteit willen we de ouderdom van de foto's op maximaal 50 jaar stellen. Aan plaatsing zijn geen kosten verbonden en de foto's krijgt men onbeschadigd retour. Over het algemeen kan men afdruk ken van de in deze rubriek geplaatste fo to's verkrijgen bij J. van de Putten, Westsingel 18, telefoon 89803. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Francken, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: H. SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: F. DE MUINCK-KEIZER Telefoon 88800 DOKTER VAN DONGEN Kabroekstraat 12, America Telefoon 04764-1707 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. ST. ODA Passage 1, tel. 81255 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: G. VALLEN Tel. 86605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M. LOONEN Mgr. Hanssenstr. 42 Oostrum tel. 82690 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden en E.M. Ruymbeek tel. 04780-81336/83829 E. RUYMBEEK Brienenlaan 5, Venray, tel. 83829 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. TIGGELOVEN Florishof 23, tel. 82411 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKD1ENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Florishof 23, tel. 82411 Afspraken maken 's morgens tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 6 en 7 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor hel afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingcn-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Weslsingel 5, Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- ÈSi BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM. L1MAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1,5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Telefonische opvang voor homoseksuele mannen /vrouwen Postbus 316 5800 AH Venrav Tel. 84145 bgg 10211 JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33, Venray tel. 85251 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in het Vormingsc'entrum, Bevrijdingsweg 2a, Venray (nabij de LTS). Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 KAMERBEMIDDELINGSBURO Hoenderstr. 33, tel. 85251 Algemene Vereniging Patientenbelangenbehartiging Spreekuur elke maandag in de Clockert van 14.00-16.00 uur. Tel. 83100 REUMA VERENIGING VENRAY E.O Tel. 83127 STICHTING BLIJF VAN M N LIJF Tel. 077-71361

Peel en Maas | 1984 | | pagina 3