Ky PEEL EN MAAS VC Phoenix'75 BADMINTON HVK GEMEENTEPRAAT Schietvereniging „De Treffers" I II K \y> RED CAPS VENRAY Zwemlessen particulieren efierukikb Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning verleend Hinderwet Bestemming kampeerterreinen in commissie jeugd, sport en recreatie Commissie financiële en economische zaken over verhoging van tarieven „Tekens aan de wand" en „Venray toen-Venray nu" Commissie openbare werken c.a. vergadert Hinderwet II Phoenix 1-Olsredlem Zaterdag trad Phoenix tegen Olsred- lem aan. Het liep van begin af aan goed bij Phoenix. Via een goede opslag liep Phoenix al snel uit naar een grote voor sprong, die Olsredlem niet meer kon in halen. Setstand 15-3. De 2e set was het evenbeeld van de le. Olsredlem meende dat ze een puntje meer hadden, maar ja dat moet je dan ook verdienen hé?! Phoenix liet weer goed aanvals- en opslagwerk zien en won deze set met 15-4. De 3e set bracht voor Olsredlem geen verbetering. Ook niet nadat de coach zichzelf ingewisseld had. na drie kwar tier kon de ploeg uit Melderslo afdrui pen maar het kleedlokaal. Een gemakkelijke overwinning voor Phoenix: eindstand 3-0. Overige uitslagen: Dames Phoenix 1-VC Tornado 0-3 Dames Phoenix 2-Olsredlem 1 0-3 Wedstrijden zaterdag 3 nov.: Heren: VC Kessel-Phoenix 1 v. 18.00 Dames: Phoenix 2-Nevoc 2 a. 17.00 Phoenix 1-Holyoke 1 a. 18.30 Tellers Phoenix 2: T. Stevens, P. Haa- zen. Tellers Phoenix 1: Y. Klaassens, R. Lansbergen. Team 4 heeft tegen 't Pupke 2 in Sevenum 'n onverwacht moeilijke over winning behaald. Vooral de dames hadden het moeilijk tegen hun tegen standsters. Uitslagen: Wik 1-Venray 1 8-0 Trim 5-Venray 2 2-6 Roat 1-Venray 3 7-1 Pupke 2-Venray 4 3-5 Programma zondag 4 nov.: BVM 3-Venray 5 10.00 Uitslagen: Leunen 1-Maasbree 1 1075-1044 Beste schutter: G. Loonen 275 punten. Helden 2-Leunen 2 1048-1058 Beste schutter: P. Martens 267 pnt. Leunen 3-Helden 3 1041-1013 Beste schutter: A. Smits en L. Bartels 265 pnt. Horst 2-Leunen 4 1015-1016 Beste schutter A. Lurensse en J. van Soest 259 pnt. Maasbree 3-Leunen 5 970-947 Beste schutter: Th. Jansen 250 pnt. De uitslag van twee weken geleden van het 5e team, waarvan de tegenstan ders niet kwamen opdagen is: Leunen 5 923. Beste schutter: Th. Jansen en P. Willemse 245 pnt. Uitslagen: De Treffers-Trefpunt 1009-1038 ringen Hoogste schutter: M. Smits 262 ringen. Treffers 2-Juliana 3 922-942 Hoogste schutter: H. Kersten 242 r. I J1 VR0UWEfv KATHOLIEKE VROUWENVERENIGING Dinsdag 6 november a.s. houden we een ledenavond. Deze avond wordt ver zorgd door Elma van Schijndel-Jacobs. Zij vertelt het een en ander over droog bloemen en demonstreert hoe men droogbloemstukjes kan maken. Iede reen kan hier ook vragen over stellen. Ook bestaat er de mogelijkheid om deel te nemen aan een korte cursus van een middag of avond. Na afloop van de avond kan men zich hier voor opgeven. De avond begint om 20.00 uur in zaak ,,ln den Engel". huisvrouwenkontakt brukske Indien U belangstelling heeft voor stenen, en in het bijzonder voor gezond heidstenen, dan is ons volgende pro- gramma vast iets voor U. Dinsdag 6 no vember gaan we naar Oeffeit, waar we deskundige uitleg krijgen over dit stukje natuur en waar we kunnen zien hoe de stenen geslepen worden. Vertrek om 9.00 uur vanaf wijcentrum De Kiosk. We zijn weer terug vóór 11.30 uur. De creche is die morgen gewoon geopend. Wilt U meegaan dan kunt U zich aan melden bij Lenie Gosling (81059) of bij Ria v. Brederode (87042). De kosten be dragen ƒ3,25 incl. koffie). Wilt U ons bovendien laten weten of U een auto ter beschikking heeft. (U krijgt natuurlijk benzine vergoed). Voor meer vragen kunt U bij bovenstaande personen te recht. Eindstanden competitie '84 honk- en softball: Honkbalsenioren eindigde in de degradatiepoule bovenaan, ongeslagen met 15 pnt. uit 8 wedstrijden, hiermee stelden zij het behoud in de le klasse rayon veilig. Softballsenioren eindigde in de 2e klasse B met 21 pnt. uit 14 wedstrijden op een gedeelde 2e/3e plaats. Een mooi resultaat met dit jonge team. Honkbaljunioren behaalden een 3e plaats, ze hebben lang mee aan de top gedraaid. Jammer van de laatste wed strijden! Honkbalaspiranten behaalden een 2e plaats met maar 5 verliespuntjes uit 15 wedstrijden. Hier hing alles af van de laatste wedstrijd tegen Deume. Helaas speelden de zenuwen een te grote rol, waardoor onze aspiranten verloren. Honkbalpupillen, het jongste team van onze vereniging, met zelfs een speler erbij van zes jaar en een inzet van het hele team, waar anderen een voor beeld aan konden nemen, behaalden onze benjamins een 3e plaats. Deze prestatie mag extra genoemd worden, omdat de gemiddelde leeftijd van dit team nogal wat lager ligt dan de overige teams uit deze klasse. Al met al heeft Red Caps Venray een goed seizoen gedraaid. Dan nog het volgende: Vanaf 13 nov. a.s. beginnen we weer met onze weke lijkse clubavond in „De Springplank" van 19.00 tot 21.00 uur. Heren en dames senioren, laat uw gezicht ook een keer zien! Zondagavond j.l. werden, tijdens een feestelijke bijeenkomst in café Janssen te Merselo, de uitslagen bekend ge maakt van de die dag verreden onder linge samengestelde lustrumwedstrijd. Aansluitend werd de sekretaris-pen- ningmeester de heer Bistervels verrast met de zilveren bondsspeld van de Ned. Kath. Bond van Land. Rijverenigingen. Deze onderscheiding werd hem toege kend vanwege zijn 40-jarige dienstbaar heid als commandant, jurylid, sekreta- ris en penningmeester en werd hem namens de bond opgespeld door dhr. Jan Vlemminx, voorzitter van de Kring Venray (foto). De uitslag van de wedstrijd was als volgt: Pony's: le pr. Petra Jacobs, Flika 2e pr. Ester Janssen, Natasja 3e pr. Petri Kessels, Tanara 4e pr. Marie-Josee Clevers Paarden: le pr. Jan Janssen, Viola 2e pr. Ton Arts, White Lady 3e pr. Josef van Well, Wendy 4e pr. Conny van Duynhoven, Wietske PONYCLUB „ST. ISIDORUS" Uitslagen kringwedstrijd te Oirlo 14 okt. j.l.: Ind. dressuur BII Ring 1 Anita Linskens met Bartje 136 p. le pr. Ind. dressuur M Ring 9: Charlotte Coenen met Witje 111 p. 2e Ind. dressuur B II Ring 14: Banca Peters met Lind 126 p. 3e pr. Springen klasse B: Silvie Sie bers met Tricorn Gladys 6e pr Springen k?lasse M: Charlotte Coenen met Witje 5e pr. Springen klasse Z: Anouk v. d. Meulen met Black Sprite le L.R.V. ST. ISIDORUS Uitslagen kringwedstrijd te Venray, 21 okt. j.l.: Ring 1 Ind. dress. B II: Mej. A. Jongmans met Tiffany 119 p. lepr. Ring 7 Ind. dressuur LII: J. Gieles met Wijnand 123 p. 2e pr. Ring 8 Ind. dressuur L II: Mej. J. Peeters met Ulexco 125 p. 3e pr. Ring 10 Ind. dressuur LII: Mej. N. Coenen met Perena 123 p. 2e pr Springen klasse B:; J. Gieles met Wijnnd 3e prijs Springen klasse L: P. Basten met Sjieka 3e prijs Fr. Verschuuren met Untouchable 4e pr Venrays team in grote vorm Voor de tweede maal hebben de Venrayse dammers in de bondscompe- titie genadeloos toegeslagen. Ditmaal werd damvereniging B.D.O. uit Oss het slachtoffer. D.C. Venray speelde in eigen home, waarbij voorzitter Noyens in zijn openingswoord nog even herinnerde aan de vorig jaar gespeelde uitwedstrijd die toen voor Venray met 6-12 verloren werd. Opvallend was de overwegend hoge kwaliteit van het spel op alle borden. Dit bleek uit het feit dat er na 2/z uur spelen nog geen enkele schijf voordeel op een der borden viel te bespeuren. Dat wil toch wat zeggen als er 360 schijven tegen elkaar oprukken. Het eerste materiële voordeel ont stond voor Bakker op bord zes. Maar de eerste Venrayse winnaar werd toch genoteerd op bord 9 voor Th. Zaal, die met een zeer fraaie damcombinatie en een werkelijk schitterend afspel voor de eerste puntjes zorgde. Bakker volgde toen spoedig zijn voorbeeld en kort daarna ook Wester, die weer een uitstekende positionele overwinning op het bord bracht. Zo was het na drie uur spelen reeds 6-0 voor D.C. Venray. De Ossenaren waren kennelijk aange slagen en hun speelsterkte nam ziender ogen af. Op het eerste bord had Noyens een belangrijk tempo-voordeel bereikt. Zijn tegenstander probeerde dit via een wissel-afruil ongedaan te maken maar doorzag de na-slag niet waardoor Noyens korte metten met hem maakte. Daarna vielen de punten als rijke appels. Tijssen strafte een blunder van zijn tegenstander resoluut af. Kroh viste eveneens twee punten uit het toen reeds verslagen B.D.O. middels een fraaie eindspel finesse. Ook Th. Peek op bord drie deelde in de zege met een voortreffelijk gespeelde positie-partij, waarin het klassieke sterke centrum de doorslag gaf. Op bord 2 had alleen batist het moeilijk met een schijf minder, maar met een fraaie doorbraakcombinatie, wist hij de partij weer in evenwicht te brengen. Hier behaalde B.D.O. dus hun eerste tegen- punt. Tenslotte besloten Berhitu en zijn tegenstander in een gelijkwaardige stand tot remise, zodat D.C. Venray binnen vier uur met maar liefst 16-2 wist te zegevieren. Een ongekend resultaat, wat grote verwachtingen wekt voor de nog komende vijf wedstrijden. winterschilders omdat schilderen een zaak van vertrouwen is. cor reijnders dr. poelsstraat 14 venray telefoon: 82810 OPLEIDING A DIPLOMA Aanvangsleeftijd: 5 jaar Cursusduur: 24 lessen, 2 x per week op de daarvoor vastgestelde tijd en data. Kosten: 80,50 voor kinderen tot 16 jaar, inclusief entree. Cursusaanvang: 19 november Lestijden groepen: ma. t.m. vr. 16.00 tot 18.00 uur za. 11.00-12.00 uur. OPLEIDING A DIPLOMA Aanvangsleeftijd: vanaf 16 jaar Cursusduur: 24 lessen, 2 x per week op de daarvoor vastgestelde tijd en data. Kosten: 104,00 inclusief entree. Cursusaanvang: 19 november. Lestijden: ma. en dond. 20.00-20.30 uur ma. en dond. 20.30-21.00 uur OPLEIDING B DIPLOMA Aanvangsleeftijd: tot 16 jaar en in bezit van het A-diploma. Cursusduur: 12 lessen, 1 x per week op de daarvoor vastgestelde tijd en data. Kosten: 40,25 inclusief entree. Cursusaanvang: vanaf 21 november tot en met 20 februari 1985. Lestijden: woensdag van 16.45 lot 17.15 uur. OPLEIDING ZWEMVAARDIGHEIDSDIPLOMA Aanvangsleeftijd: tot 16 jaar en in bezit van het A- en B-diploma. Cursusduur: 12 lessen, l x per week op de daarvoor vastgestelde tijd en data. Kosten: 40,25 inclusief entree. Cursusaanvang: vanaf 21 en 24 novem ber t.m. 9 en 20 februari 1985. Lestijden: woensdag van 17.15-18.00 uur zaterdag van 12.00 tot 12.45 uur Inschrijven aan de kassa van het zwembad voor bovengenoemde cursus sen, maandag tot en met vrijdag van 15.45 tot 18.45 uur en zaterdag van 10.45 tot 13.45 uur. MODELBOUW GEREEDSCHAPPEN Hofstraat 6 Venray Tel. 04780-81069 DONDERDAG 1 NOVEMBER 1984 Nr. 44 HONDERDENVIJFDE JAARGANG Voor kleine en grote drukwerken van den Munckhof b.v. Grotestraat 68 - Venray - natuurlijk mag U bellen: 82727 NOTITIES EN MEDEDELINGEN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G A. Schutte. Bureau ooi-lichting Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om, in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan, bouwvergunning te verlenen voor; de bouw van een legkippenstal aan de Deurneseweg 116 te Ysselsteyn, t.n.v. J. Philipsen, Groenewoud 15 te Deurne; de uitbreiding van een varkensstal aan de Straat 11a te Merselo t.n.v. J.M.P.M. Poels. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen me dewerking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 2 november 1984 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke or dening en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventu ele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 1 november 1984. De burgemeester van Venray Mr. H.J.M. Defesche Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 24 oktober 1984 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van één of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 dagen na deze publicatie. de bouw van een woning aan de Urbanusweg 12 te Leunen t.n.v. W.L. Jenniskens, Rondeveld 7 te Leunen; de bouw van een woning aan de Urbanusweg 14 te Leunen, t.n.v. F. van Hooft, Ypelaar 38 te Vegchel; de bouw van een berging/ tuinhuisje aan de Allegrostraat 46 te Venray, t.n.v. P.G. Hendriks; de bouw van een woning aan de Pioniersstraat 46 te Ysselsteyn, t.n.v. P.J.G.M. Muijsers, Coppelenberg 18 te Ysselsteyn; de bouw van een berging en het vernieuwen van de achtergevel aan de' Vullingsstraat 28 te Leunen, t.n.v. A.H.M. Lucassen; Venray 1 november 1984 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op art. 12 van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne; ma ken bekend: dat op 5 oktober bij hen een aan vraag is ingekomen van J.A.E. Voesten, Begijnhofweg 7 te Heide, voor een ver gunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een varkensmesterij, gelegen aan de Be gijnhofweg 7 te Heide; dat op 5 oktober 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van P.W.J.M. Timmermans, Laagriebroekseweg 32 te Leunen, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een varkens- fokkerij, gelegen aan de Laagriebroek seweg 32 te Leunen; dat op 5 oktober 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van J. Poels, Weverslo 6 te Merselo, voor een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden van een rundveehouderij en varkensmesterij, gelegen aan de We verslo 6 te Merselo; dat op 5 oktober 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van P. Arts, Timmermannsweg 129 te Ysselsteyn, voor een vergunning ingevolge de Hin derwet voor het ex art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een varkens- fokkerij, gelegen aan de Timmermanns weg 129 te Ysselsteyn. De aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel tot 1 december 1984, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Desgewenst kan al daar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.3U tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt ver zocht, (afd. openbare orde en veilig heid, telefoon 04780-83838, toestel 158), kunnen tot één week voor bovenge noemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een ge- dachtenwisseling over de aanvraag tus sen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Venray, 1 november 1984 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet A.L.G. Janssen. De commissie voor jeugd, sport en re creatie komt op dinsdag 6 november a.s. om 17.00 uur in openbare vergade ring bijeen in kamer 127 van het raad huis. Deze commissie zal zich o.m. bezig houden met twee nota's over groeps kampeerterreinen en een natuurkam peerterrein, zoals genoemd in de Aspec tennota. Er zijn drie terreinen, die de bestem ming groepskamperen kunnen krijgen nl. de voormalige pits van het motor crosscircuit „Janslust", eigendom van het kerkbestuur Heide, een gemeentelijk terrein aan de Hoogriebroekseweg en een gemeentelijk terrein aan de Paarde- kop in Ysselsteyn. Deze terreinen zijn geschikt voor het kamperen door groepen, al dan niet Scouting gebonden. De inrichting kan eenvoudig zijn, waarbij gedacht wordt aan een watertappunt, enige tentplaat sen, een praat/stookhoek, een parkeer plaats voor ten hoogste zes auto's en een hudohoek of toilethuisje. Om aangewezen te worden als na tuurkampeerterrein, wordt gedacht aan een terrein aan de Kuulenweg in Vrede- peel, waarin de stichting Goed Kamp sterk is geïnteresseerd. De commissie wordt gevraagd advies te geven over het verzoek van de stichting. Natuurkamperen vereist nagenoeg geen voorzieningen omdat natuurkam- peerders al tevreden zijn met een stukje grond waarop een tent kan/mag worden gezet. De commissie zal zich verder bezig houden met de aanpassing van de tarie ven sportaccommodaties en de gemeen tebegroting voor het volgend jaar voor zover het onderwerpen betreft, die de commissie De commissie financiële en economi sche zaken, die op woensdag 7 novem ber a.s. om 17.15 uur in het openbaar vergadert in het raadhuis, zal zich in hoofdzaak bezighouden met het verho gen van een aantal tarievén. Het gaat met name over het verhogen van de ta rieven van de leges verordening, markt- gelden, afvalstoffenheffing, begrafenis- rechten en hondenbelasting. Over de verhoging van de onroerend- goedbelasting zal de gemeenteraad beslissen bij de behandeling en vaststel ling van de begroting voor 1985. Vervolgens zal deze commissie het college moeten adviseren over het be schikbaarstellen van 15.000,- zijnde de eenmalige kosten van de invoering van het „gebouwensysteem". Tot slot van de vergadering zal de commissie zich bezig houden met de be groting voor het jaar 1985. In het kader van de veertigste herdenking van de bevrijding worden in het raadhuis tot en met 30 november twee tentoonstellingen gehouden. In de „Infotiek" gaan het verleden en het heden in beelden voorbij. Tussen 1933 en 139 trok een gewelddadige vervolginsstorm door Nazi-Duitsland, die culmineerde in de bezetting van verschillende Europese landen, in rassenver- volging en uitroeiing van gehele bevolkingsgroepen. In „Tekens aan de wand" wordt teruggekeken over de jaren tot 1945 en wordt de toeschouwer opnieuw getuige van de opkomst van het nationaal soci alisme in Duitsland en de gevolgen daarvan. Niet voor niets heeft de tentoonstelling de naam „Tekens aan de wand" meegekregen omdat uitgerekend in de maand, waarin Venray de veertigste ver- jaardig van de bevrijding herdenkt, de gemeente op een onplezierige wijze in het nieuws is gekomen. Neo-fascisten en neo-nazistische groeperingen zouden in Ysselsteyn hun beruchte bijeenkomsten houden; een teken aan de wand, dat er lieden zijn, die nog niets hebben geleerd van die afschuwelijke periode tussen 1933 en 1945. Maar ook deze tentoonstelling laat deze zorgwekkende en beklemmende ver schijnselen zien als een dreiging, dat de geschiedenis zich zal herhalen. Iedereen zal ze aan kunnen vullen met andere voorbeelden. De tentoonstelling beoogt slechts een greep te doen uit de veelheid.... In de burgerzaal wordt de tentoonstelling „Venray toen-Venray nu" gehou den. Deze expositie geeft een uitvoerig beeld van Venray voor de oorlog, tij dens de oorlog, de gevolgen van het bombardement, de verwoesting voor, tij dens en na de bevrijding, de evacuatie en de wederopbouw. Tenslotte wordt een overzicht gegeven van het Venray van heden. Bij voldoende belangstelling wordt 's morgens om 11 uur en 's middags om half vier de film „Haarlem helpt Venray" vertoond. De lagere scholen en de scholen voor voortgezet onderwijs zijn momenteel bezig met een educatief projekt over de bevrijding, waarvoor een lessenpakket is samengesteld. Intussen is ook voor de scholen een videoband beschikbaar gekomen waarop zes leerlingen van het Boschveldcollege vragen stellen aan Venrayse mensen die de oorlog, bevrijding en wederopbouw hebben meegemaakt. De scholen zullen ook een bezoek brengen aan beide tentoonstellingen. Op maandag 5 november komt de commissie voor openbare werken, ver keer en agrarische zaken om 18.00 uur in openbare vergadering bijeen in kamer 127 van het raadhuis. De commissie zal het college van b. en w. van advies moeten dienen over het beschikbaar stellen van ƒ66.000,- ten behoeve van de uitvoering van fase 3 Kulut (bestemmingsplan Veltum II). Het heeft betrekking op de uitvoering van openbare werken voor de in aan bouw zijnde houtskeletwoningen. Verder moet worden geadviseerd over de aankoop van ca. 2150 mJ grond van de fa. Venrode. Deze grond ligt in het centrumplan en is nodig voor de par keergelegenheid „Gouden Leeuwter rein". Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder voorwaarden om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen, op 10 september 1984 vergunning is ver leend ingevolge de Hinderwet naar aan leiding van de aanvraag van: W.A.M. Bastiaansen, Moostdijk 1 te Ysselsteyn, voor het uitbreiden en wijzigen van een varkensmesterij en rundveehouderij, gelegen aan de Moost dijk 1 te Ysselsteyn; A. van de Velden, Twistweg 14 te Vredepeel, voor het ex art. 6a, uitbrei den wijzigen van een legkippenboude- rij, gelegen aan de Twistweg 14 te Vre depeel; Hendrix' voeders B.V., Veerstraat 38 te Boxmeer, voor het ex art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een var kensmesterij, -fokkerij en legkippen- houderij, gelegen aan de Twistweg (on genummerd) te Vredepeel; P. van der Zanden, Johan van Wytten horst weg 12 te Vredepeel, voor het ex art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een legkippenhouderij, gelegen aan de Twistweg (ongenummerd) te Vredepeel; Automobielbedrijf Wolters, Horsterweg 200 te Venlo, voor het oprichten en in werking hebben van een herstelinrichting voor personenauto's, waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamelijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Stationsweg 111 te Venray. A. Leeyen, Moostdijk 11 te Ys selsteyn, voor het wijzigen van een rundveehouderij, waar propaan wordt gebruikt, gelegen aan de Moostdijk 11 te Ysselsteyn; H. Kusters, Timmermannsweg 47 te Ysselsteyn, voor het uitbreiden van een varkensmesterij, gelegen aan de Timmermannsweg 47 te Ysselsteyn. De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel van 1 november 1984 tot 1 december 1984 elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen gedu rende bovengenoemde periode ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien (na telefonische af spraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne staat tot 1 december 1984 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van dé Wet algemene bepalingen milieuhygyëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belangehebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de be schikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorzièning. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en wor den gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Hét verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikkingen worden niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 1 november 1984 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet A.L.G. Janssen. CAFE RESTAURANT VLAKWATER V^V U bent er uit én dicht bij huis Kempweg 162 5801 VV Venray Telefoon 04780-82318 Jacques en Bep Panken .O»' $1 lï.VÖSttfcv-1:

Peel en Maas | 1984 | | pagina 9