Kom naar de Scheepjeswol breimode-show 84 OUDE FOTO'S WOLBOETIEK AGENDA fiat-ikty Rotweiler Clubdag Nederlands kamerorkest 27 september in Venray Openbare Bibiliotheek Venray Oproep Verwarring over Europees rijbewijs Venrayse atletiek meerkampen geslaagd Jaarprogramma specifiek welzijn 1985 Kursus „Toneelspelen" Bazar St. Anna Vredes- spellenmiddag bij poort van Peelbasis Kursus Dansekspressie in Venray SPORTHAL DE WETTELING GEVONDEN VANAF 86,- PER DAG! In het voorjaar van 1984 ging in Well de NRC Rotweiler Werkgroep Noord Limburg i.o. van start. Een groep en thousiaste Rotweilerliefhebbers stelden zich ten doel mensen die wat meer met hun hond willen doen dan alleen maar opzitten en pootjes geven, de gelegen heid te bieden cursussen te volgen met hun honden. Op dit ogenblik zijn er een 18-tal leden ingeschreven, die trouw elke week met hun hond komen trainen. I Op zondag 23 september a.s. organi- seert de werkgroep een NRC-clubdag, j waarop Rotweilers uit het hele land door deskundige ogen worden beoor- I deeld op hun uiterlijke kwaliteiten. Elke ingeschreven Rotweiler krijgt een ver- Een orkest met internationale reputa tie zal volgende week voor het eerst in Venray te beluisteren zijn. De kwaliteit van dit orkest staat buiten kijf en de echte muziekliefhebber kan er daarom eigenlijk niet onderuit, om dit uitste kende concert te bezoeken Er worden werken uitgevoerd van Mozart (fluitconcert KV 313), Haydn (symfonie nr. 44) en van Schönberg (Verklarte Nacht). Het is te hopen, dat muziek-minded Noord-Limburg ook aanwezig zal zijn, opdat in de toekomst meerdere van deze ensembles gecontracteerd kunnen wor- den. Een eerste vereiste voor een optreden I van een dergelijk ofkest is, dat er ook voldoende publiek zal zijn. In Venray laat het publiek het bij de muziek nogal eens afweten. Dat is jammer, want het I aanbod verdient beter. Zo kan men volgende week op zondagochtend ook een internationaal bekend staande groep HET AMSTERDAMS GITAAR TRIO in Venray beluisteren. Weliswaar voor de echte liefhebbers, maar als kwaliteit bepalend is om naar het theater te gaan, dan ligt hier opnieuw een kans. Nu de winter weer voor de deur staat met zijn gezellige lange avonden, willen I wij nog eens uw aandacht vestigen op de bibliotheekvoorzieningen. U weet, dat de bibliotheek beschikt i over een groot aantal jeugd- en volwas senenboeken, studieboeken, naslagwer ken, enz. Maar is het u ook bekend, dat u in de bibliotheek dia-series kunt j lenen? In de bibliotheek bevindt zich een aantal dia-series over de meest uit eenlopende onderwerpen. Een kleine greep hieruit: vreemde lan den en steden, natuurkennis, EHBO, bromfietsen op de weg, tuinideeën, pottenbakken, spreekwoorden, fabels I van la Fontaine, diverse onderwerpen j uit de geschiedenis, aardrijkskunde, na tuurkunde, enz.enz. Bij de dia's zijn verklarende teksten I gevoegd en u kunt op een lichtbak be kijken of het gebodene aan uw verwach- tingen beantwoordt. U kunt de dia's I gewoon tussen de boeken vinden. I Voor het lenen van een dia-serie wordt/ 1,berekend. I Op het moment is het assortiment nog niet zo groot, maar het ligt voor de I hand, dat dit zal worden uitgebreid, in- i dien er voldoende vraag naar de j dia-series blijkt te zijn. j Een ander punt, dat misschien ook nog voldoende bekend is, betreft de studiezaal van de bibliotheek, waar u een keur van tijdschriften kunt lezen. 1 Heeft u een hobby, of wilt u zich b.v. op een reis voorbereiden, kom dan eens kijken wat er op dat terrein voor u voor handen is op het gebied van boeken, tijdschriften of dia's. Voor volwassenen kost het lidmaat- schap van de bibliotheek 23,per jaar. Niet veel, als u bedenkt, wat u daarvoor allemaal in handen kunt krij gen. 2 leden van de werkgroep emancipa tiebeleid zijn per 1 september een oplei ding gaan volgen en stellen hun plaats in de werkgroep ter beschikking. Wie graag mee wil denken over en werken aan een gemeentelijk emancipatiebeleid en belangstelling heeft voor deze werk groep, kan voor nadere informatie kon- takt opnemen met de ambtenaar eman cipatie toestel 227. Natuurlijk kunnen ook mannen aan deze werkgroep deel nemen. slagje waarin zijn uiterlijk nauwkeurig beschreven staat. De clubdagen hebben in het verleden bewezen gezellige, bonte evenementen te zijn, waarop ten volle de gelegenheid is om lang en breed te praten over aller lei ervaringen met Rotweilers. Mensen die zin hebben om een hond te kopen kunne zich uitgebreid infor meren. De Rotweilerclubdag vindt plaats achter de Grote Waay te Well. De richting staat aangegeven vanaf de Rijksweg. Om 10.00 uur beginnen de keuringen en van 14.00-14.30 uur is er een demonstratie „Verdedigingshond" met drie getrainde Rotweilers. Verder zijn belangstellenden daar elke zondag om 10.00 uur welkom, om de trainingen bij te wonen. Voor informaties kunt U o.m. terecht bij: Herman Peters-Rit, Papenberg 604 5855 BE Well, tel. 04783-2156. Bijdrage van de Venrayse automobiel en garagebedrijven. Er blijkt nogal wat onduidelijkheid te bestaan over de wijze waarop het Europees rijbewijs in Nederland wordt ingevoerd. Zóveel verwarring, dat helaas ook in de officiële mededelingen hierover een fout is geslopen. Reden waarom wij hieronder in 't kort een juiste samenstelling geven. Op 1 januari 1986 wordt in ons land definitief het Europees rijbewijs inge voerd. In verband hiermee is nu een overgangsregeling van kracht, die voor al van belang is voor degenen die sinds 1 januari 1984 hun rijbewijs B hebben ge haald en met een aanhangwagen of ca ravan willen gaan rijden. Wie dit jaar en volgend jaar zijn rijbewijs haalt, krijgt al een Europees rijbewijs, dat in zoverre van het oude afwijkt dat nu uitsluitend de letters B, C of D worden afgestempeld, al naar ge lang de categorie waarin men met succes het rijexamen heeft afgelegd. De ,,E" die aangeeft dat men met de auto een aanhangwagen mag trekken, wordt niet afgestempeld. Wil men dat wel, dan is dat in de B- categorie alleen toegestaan als het ge wicht van de aanhangwagen of caravan inclusief het laadvermogen, niet meer dan 750 kg. bedraagt, of als het gewicht van de aanhanger inclusief het laadver mogen niet meer bedraagt dan het leeg- gewicht van de trekauto. Daarbij geldt een maximum van 3500 kg voor het maximaal toelaatbare totaal gewicht van aanhanger en trekauto samen. Indien deze grenzen worden over schreden moet een aanvullend examen worden gedaan,, waarmee het E-stem- pel op het rijbewijs kan worden verwor ven. Degenen die al vóór 1 januari 1984 in het bezit waren van een rijbewijs B/E behouden, ook als zij hun rijbewijs ver nieuwden, de volledige .^"-bevoegd heid. VERNIELINGEN Zinloze vernielingen werden aan gericht aan het theehuis in het St. Oda- park aan de Merseloseweg. Zeven ruiten werden er ingegooid. Drie eigenaren kwamen, bij terug keer bij hun aan de Raadhuisstraat ge parkeerde auto's tot de ontdekking dat vandalen vernielingen hadden aange- richt.Voor elk van hen een flinke scha depost. DIEFSTAL FIETSEN Het afgelopen weekend werden weer drie fietsen gestolen. Jammer is het dat nog steeds eigenaren van fietsen verge ten merk, kleur, en registratienummer te noteren, waardoor opsporing gemak kelijker kan zijn. Daarnaast blijken ook nog altijd eigenaren van fietsen het niet nodig te vinden, in hun fiets de post code te laten aanbrengen. De Venrayse atletiekvereniging kan terugzien op uiterst geslaagde Meer kampen voor Junioren C/D en Pupillen A/B/C. Verheugend is vooral te noemen het record aantal deelnemers. 46 leden namen deel hetgeen een over duidelijk bewijs mag heten dat de atletiek in Venray in de lift zit. In de diverse categorieën ging het er spannend aan toe, zodat pas op de tweede dag van deze meerkamp de uiteindelijke winnaars en winnaressen vastgesteld konden worden. Op de Venrayse accommodatie De Wieën werden naar verhouding enkele uitste kende tijden op de klokken gezet. De eindstanden en voornaamste re sultaten in de diverse categorieën waren: Pupillen meisjes A/B: le Ilsae Her mans 902 pnt.; 2e Marieke v. Meurs 539 pnt.; 3e Judith v. Boxtel 532 pnt. Jongens Pupillen: le Peter Faessen 1445 pnt.; 2. J. Cox 1102 pnt.; 3. David Nabben 1029 pnt. Meisjes D: 1Bathasja Sörensen 2268 pnt. (klubrecord) ver: 4.19 m (klubre- cord); 2. Anouk Janssen 1779 pnt., speerwerpen werd een nieuw klubrecord met 15.69 m; 3. Veronique Hulsman 1577 pnt. Jongens D: Hier was Tom Alkim uit stekend op dreef en won de meerkamp in een nieuw klubrecordtotaal van 3565 pnt. Hij vestigde verder klubrecords met speer (31.90 m) en hoog (1.45 m). 2. Wah Ling Tseng 3019 pnt.; 3. Alwin Crooymans 2764 pnt. Meisjes C: Mirelle Crooymans eiste hier deze zege op met een totaal van 2842 pnt. Met name haar 6000 m in 1.56.0 was van goed gehalte. 2. Sandra Hofmans 2686 die de 6004 m won in 1. 51.0; 3. Esther v. d. Berg 2560 pnt. (speer 22 m). Jongens C: le werd hier Marvin Gal las met een recordaantal van 4569 pnt. Zijn 100 m Horden was een klubrecord in de tijd van 17.0. Ook zijn discusworp van 30.38 m was van goed gehalte. Op dit onderdeel moest hij echter Danny Hoedemakers (31 m) voor laten gaan. Danny Hoede- makers werd in totaal 2e met 4498 pnt. en won de 1000 m in 2.56.04; 3. Cameron Quigly 4205 pnt. Met nog een tweetal onderlinge wed strijden te gaan, lijken er nog kleine ver- schuiviongen mogelijk alvorens de definitieve kampioenen gehuldigd kun nen worden. Het beloven spannende weken te worden voor de atletjekjeugd van de Venrayse vereniging. Door het college van b. en w. is het ontwerp-welzij nsprogramma 1985 vast gesteld. Dit welzij nsprogramma vormt een integraal onderdeel van de gemeen tebegroting 1985. Het programma is een uitwerking van hetgeen in de gemeentebegroting is vastgesteld (zal worden vastgesteld) met betrekking tot bezuinigingen, prio riteiten, budgetten etc. voor het zoge naamde welzijn, exclusief het reguliere onderwijs. In de loop van de week zullen alle organisaties en instellingen, die vermeld staan in het programma, dat deel van het jaarprogramma ontvangen dat op hen betrekking heeft. Tot 15 oktober a.s. kunnen belang hebbenden schriftelijk reageren op het programma. Deze inspraakreakties moeten worden gezonden aan het college van burgemeester en wethou ders. Vervolgens is er de mogelijkheid om bij de behandeling van het jaarpro gramma, gelijktijdig met de gemeente begroting 1985, in de commissie voor Jeugd, Sport en Recreatie, de commis sie voor Cultuur en de commissie voor Maatschappelijke Zorg, nog eens mon deling een ingezonden reaktie toe te lichten. De werkelijke vaststelling van het jaarprogramma zal plaatsvinden bij de vaststelling van de gemeentebegroting 1985 door de gemeenteraad, tegen het einde van het jaar. De laatste tijd kunnen we gelukkig een groeiende belangstelling voor het amateurtoneel constateren. Mensen ko men achter het „Kijkkastje" vandaan en gaan zélf gezellig toneelspelen of er naar kijken. In Venray starten we ook dit seizoen weer met een kursus toneel. Een kursus waarin veel plezier beleeft wordt in het spel, zowel in de rol van toeschouwer als in het spelen zelf. Het eerste gedeelte van de kursusperi- ode wordt besteed aan het leren van al lerlei „Toneeltechnieken" en het ont dekken van ieders eigen mogelijkheden daarin. Aandacht wordt o.a. besteed aan: - het zich verplaatsen in verschillende rollen. - het opbouwen van een spelsituatie - zomaar lekker improviseren en je fantasie laten werken - het spelend verwerken van korte stukjes^tekst etc. etc. In het tweede gedeelte werken we aan een eindvoorstelling. Deze wordt opge bouwd uit verschillende korte stukjes. De inhoud én de vorm wordt opge bouwd door de cursisten en de docente. Dus het is niet alleen belangrijk wót we op de planken brengen maar ook hóe we dat doen. Cursusduur 25 weken 2 uur. Start: le maandag in oktober. Plaats: Dingus half acht. Leeftijd: 18 jaar tot 100 Woensdag 3 oktober 1984 wordt er op St. Anna weer de jaarlijkse Bazar gehouden. Deze Bazar is ondertussen traditio neel geworden daar deze al voor de vijfde keer gehouden wordt. Op deze Bazar zullen de zelfgemaakte spullen van de bezigheidstherapieën: de Klef- fen, Donatus, Sylvanie, de Heuvel en het Kempke verkocht worden. Hier kunt u van alles aantreffen zo als: een grote sortering gebreide baby kleertjes, truien voor volwassenen, tafelkleedjes (smyrna - geknoopt en ge borduurd), pitriete mandjes en lampen, houten speelgoed zoals poppenwiegjes, wandkleden en raamdekoraties. De Bazar is geopend van 10.00 uur tot 16.00 uur. Het idee om een Bazar te gaan hou den is ontstaan op de therapie „de Kleffen". De eerste Bazar vond dan ook in de hal van de Kleffen plaats. In de loop der jaren hebben zich steeds meer therapieën hierbij aangesloten. De lokatie de Kleffen werd al gauw te klein zodat we verhuisd zijn naar het Restau rant. Om ook het accent op de tentoon stelling te leggen demonstreren enkele bewoners verschillende technieken tus sen de marktkraampjes in. Het geheel wordt dit jaar ook nog op geluisterd door de muziektherapie. En natuurlijk ontbreekt de koffieshop niet. Het belooft weer een gezellige dag te worden. Dus tot ziens op de Bazar op St. Anna. Personeel van de therapieën, St. Anna De vredesbewegingen in de Peel organiseren op 23 september het begin van de jaarlijkse VREDESWEEK, een spellen-middag voor de poort van vlieg basis de Peel. Er worden alleen spellen gedaan. Iedereen is van harte welkom. Het begint om 14.00 uur en duurt tot 16.00 uur. Het geheel wordt muzikaal opge luisterd. Op zondag 30 sept. a.s. vindt de 8e Volkstocht plaats. Vanuit meer dan 70 plaatsen in Oost-Brabant, Noord-Lim burg en de regio Nijmegen komt men rond 14.00 aan bij de hoofdpoort van de vliegbasis Volkel, waar uiting gegeven wordt aan de verontwaardiging over de ontwikkelingen op bewape- ningsgebied. Met de inmiddels traditioneel gewor den tocht sluit deze regio de Vredesweek aktiviteiten af. Dansekspressie is voor velen nog steeds een onbekend en vaag begrip. Dikwijls wordt hierbij gedacht aan vreemde misterieuze en spirituele toestanden! In de kursus dansekspressie, waarmee we ook dit seizoen weer starten kan ie dereen, die daar belangstelling voor heeft, zélf ervanren dat dit helemaal niet „griezelig" is! Er wordt aandacht besteed aan danstechnieken, houding etc. in de warming-ups. Het tweede gedeelte van iedere les wordt besteed aan improvisaties: b.v. dingen (situaties, gedichten, typetjes) uitbeelden op muziek, of samen met de docente een dans uitwerken n.a.v. een muziekstuk dat iemand uitgezocht, heeft. De kursus is opgebouwd uit verschil lende blokken waarin telkens een nieu we dansekspressietechniek wordt uitge werkt. De gevorderden groep werkt sa men met de toneelgroep aan de eind- voorstelling! De beginnersgroep sluit het jaar af met een openbare les! Op de helft van het kursusjaar zal voor zowel de toneelgroep als voor de dansgroep een „Workshopdag" gehou den worden. - Cursusduur: 24 weken a 1V* uur. - Start: le dinsdag in oktober - Plaats: „Vrije Academie" - Leeftijd: vanaf 18 jaar. Bij eventueel voldoende belangstelling kan ook gestart worden met een oude- rengroep. Verdere informatie kunt U verkrijgen op de open dag bij docente Mariet Tans. BOTSINGEN Een autobestuurder uit Venray reed over de Westsingel en lette kennelijk niet op de in werking zijnde verkeers lichten bij de kruising met de Merselose weg. Prompt botste hij dan ook tegen een auto welke met groen licht de West singel overstak. Maar het bleef beperkt tot materiële schade. Op de kruising Noordsingel-St. Ursulastraat wilde een Venrayse auto bestuurder linksaf de Ursulastraat inrijden. Op dat moment werd zijn auto ingehaald door een bestuurster van een personenauto uit Deurne en beide auto's raakten met elkaar in de knel. Ook bij deze botsing bleef het bij materiële schade. Een Venrayse autobestuurder ver oorzaakte schade bij het wegrijden, na geparkeerd te hebben op de Hensius- straat, 'door tegen een geparkeerde auto te botsen. Hij reed weg zonder dat hij zijn visitekaartje achterliet. De bena deelde eigenaar van de auto stelde zelf een onderzoek in en toen bleek dat buurtbewoners het kenteken van de andere auto hadden genoteerd. Die ver klaarde echter niets gemerkt te hebben van de botsing. De schade zou alsnog onderling geregeld worden. Op 4 oktober om 20.00 uur in de schouwburg te Venray, gepresenteerd door de van t.v. bekende LENNY LIST DANCERS. Dit beloofd net als vorig jaar weer 'n groot succes te worden. Ook nu weer koffie met gebak van Pierre Pijpers Toegangskaartjes in de winkel 7.50 Merseloseweg 20 Venray (Nu ook voor Uw Annie Blatt garens.) El PROGRAMMA SPORTHAL DE WETTELING van 21 t.m. 27 sept. 1984 Vrijdag 21 sept.: 18.00-20.00 Manual tr. 20.00-24.00 KNVB zaalv. comp. Venrode-Raadhuisplein 2 Venrode 2-Pauline 2 Venrode 3-SVCB 2 SVCB 3-Siebers Fruithal Zaterdag 22 sept.: 09.00-12.00 KNVB zaalv. comp. 12.00-17.00 Lyceum volleybaltoer nooi 17.00-19.00 Batu Badaun zaalv. vr. 19.0 0-2130 Jumpers basketbal 21.30-23.30 KNVB zaalv. comp. Zondag 23 sept.: 10.00-13.00 Badminton comp. Venray 2-Vin 4 Venray 3-Roermond 3 Venray 4-BCN 1 12.00-19.00 Taekwan-do nat. kamp. 19.00-20.00 Old Calahan zaalv. vr. 20.00-21.00 Thetru zaalv. vr. 21.00-22.00 de Bruyn zaalv. vr. Maandag 24 sept.: 18.00-21.00 VC Rooytr. 21.00-24.00 KNVB zaalv. comp. Hento-Wetteling Hento 2-Reuver 2 Huukske-MVC 2 Dinsdag 25 sept.: 18.00-21.00 VC Rooytr. 21.00-23.00 Badminton 23.00-24.00 Veronica zaalv. vr. Woensdag 26 sept.: 18.00-23.00 Badminton Donderdag 27 sept.: 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooytr. van 10 t.m. 16 sept. 1984 Blauwe pet met de naam A. Pelzer erin. Twee sleutels aan een ring van het merk Yale en L&F. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de administratie van de gemeente politie Venray, Leunseweg4, tel. 04780- 84888 tst.227. ONBEPERKT RIJDEN: Excl. b.t.w., incl. alle kilometers van de Ven Leunseweg 47a, tel. 04780-85696 In de vijftiger jaren werd er ook volop gevoetbald door de schooljeugd. Iedere school had wel een elftal. Deze foto laat een schoolelftal zien van de St. Petrus Bandenschool. In 1958 werden zij kampioen en daar om het „sterren"-elftal genoemd. Deze wedstrijden werden meestal op Koninginnedag gespeeld op het St. Servatiusterrein. Hun leider was mees ter Wim Barrels. Denamen zijn: boven v.l.n.r. Henk Vorst, Mart Lerou, Huub Clephas, Henk Wfeijers, Theo Hendriks, Pieter Gommans, Marcel Schwachöfer. Onderste rij v.l.n.r.: Math Arts, Leopold Sala, Hans Swaghoven, Henk Peeters, Tonny Kennis, Toon Vollen- berg. Hebt U ook 'n interessante oude foto, dan willen wij die graag in Peel en Maas plaatsen. Gezien de aktualiteit willen we de ouderdom van de foto's maximaal op 50 jaar stellen. Aan plaat sing zijn geen kosten verbonden en de foto's krijgt men onbeschadigd retour. Over het algemeen kan men afdruk ken van de in deze rubriek geplaatste foto's verkrijgen bij J. v. d. Putten, Westsingel 18, telefoon 89803. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Francken, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: A.FRANCKEN Allegrostraat 43 tel. 82824 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: J. DE VOCHT Henseniusstraat 13a tel. 81878 DOKTER VAN DONGEN Kabroekstraat 12 America Telefoon 04764-1707 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. ST ODA Passage 1 tel 81255 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H.PEETERS Tel. 83478 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M.G.A.M. Loonen Mgr. Hanssenstr 42 Oostrum tel. 82690 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden en E.M. Ruymbeek tel. 04780-81336/83829 E.M RUYMBEEK Briennenlaan 5 Venray tel, 83829 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. TIGGELOVEN Florishof 23 tel. 82411 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN Florishof 23 tel 82411 Afspraken maken elke ochtend tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 18 en 19 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit- leenarlikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgyranastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tol 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Weslsingel 5 Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Telefonische opvang voor homoseksuele mannen/vrouwen Postbus 316 - tel. 88809 bgg 10211 JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33, Venray tel. 85251 RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in het Vormingscentrum, Bevrijdingsweg 2a, Venray (nabij de LTS). Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 KAMERBEMIDDELINGSBURO Hoenderstr. 33, tel. 85251 Algemene Vereniging Paliëntenbelangenbehartiging Spreekuur elke maandag in de Clockert van 14.00-16.00 uur. Tel. 83100 REUMA VERENIGING VENRAY E.O Tel. 81127

Peel en Maas | 1984 | | pagina 3