GEMEENTEPRAAT Met ingang van woensdag a.s. wijzigingen in verkeerscirculatie en parkeren in centrum van Venray m gemeente venray NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schütte, Bureau Voorlichting Hinderwet Comité recreatie sport Venray organiseert ook in 1984 sport- kader- opleidingen in samenwerking met de N.K.S. Subsidiëring geestelijke bedienaren in commissie maatschappelijke zorg Tentoonstelling Martelen is Mensenwerk PEEL EN MAAS uw weekblad Gemeenteraad maakt dinsdag kennis met begroting voor volgend jaar Hinderwet Hinderwet Lustrum kerkdorpen fietstocht ERKEND GEWETENSBEZWAARDE ALS BEHEERDER 11e Recreatief Volleybal toernooi op 27 en 28 oktober INSCHRIJFFORMULIER INLEVEREN VÓÓR 12 OKTOBER In de vroege ochtend van woensdag 26 september a.s. zal men in het cen trum van Venray worden geconfronteerd met een veranderde verkeerscircu latie in het centrum. Ter voorbereiding daarvan heeft men al kunnen ken nismaken metop de weg geschilderde onderbroken witte lijnen met een fiets- symbool, waarmee wordt aangegeven dat op dit weggedeelte alleen mag wor den gefietst (of gebromd) AUTO'S MOGEN BESLIST NIET OP DEZE FIETSSTROKEN STILSTAAN. Met ingang van volgende week woensdag geldt voor het centrum van Venray een z.g. BLAUWE ZONE voor het par keren. In de Patersstraat, Poststraat, Henseniusstraat (noordelijk deel), Henseni- usplein (oostelijk deel). Merseloseweg tussen Deken Thielenstraat en Hense- niusplein, Jan Hensenstraat, Schoolstraat, Grote Markt, Wilheiminastraat en Eindstraat tussen Marktstraat en Kerkpad mag ALLEEN VOOR DE DUUR VAN 1 UUR worden geparkeerd op de aangegeven parkeervakken en -stroken. Het gebruik van een parkeerschijf is daarbij verplicht. Langpar- keerders worden verwezen naar de grote parkeerterreinen: De Gouden Leeuw, Rose Vlek, Julianasingeld (achter muziekschool) en bij het raadhuis, waar onbeperkt en zonder parkeerschijf kan worden geparkeerd. In de afgelopen weken hebben we zeer uitvoerijjtgepubliceerd over de nieu we verkeersmaatregelen, welke vanaf woensdag 26 september van kracht wor den. Om nog meer duidelijkheid te ge ven over het verkeerscirculatieplan wil len we hieronder enkele voorbeelden ge ven. VIA BINNENRING Men kan er van uit gaan, dat hel cen trum van Venray altijd te bereiken of te verlaten is via de z.g. binnenring, welke bestaat uit de Langeweg, Paterslaan, Oude O'ostrumseweg, Julianasingel, Raadhuisstraat, Noordsingel, Over- loonseweg, Sint Jozefweg. Vanaf dit gesloten circuit zijn in ieder geval alle grote hierboven genoemde parkeerter reinen te bereiken. Wil men - komende vanaf de binnenring in het gebied van de blauwe zone komen, dan gelden de vol gende regels: KOMENDE VAN DE NOORDSIN GEL het autoverkeer kan via de Over- loonseweg en de Eindstraat rijden tot Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder voorwaarden om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen, op 12 september 1984 vergunning is ver leend ingevolge de Hinderwet naar aan leiding van de aanvraag van Aldi Best B.V. de Maas 14 te Best, voor het oprichten en in werking hebben van een opslag- en verkoopruimte van levensmiddelen, waar elektromoren worden gebruikt met een gezamelijk vermogen van meer dan 1.5 Kw. gelegen aan de Kiosk 24-28 te Venray. Mevr. H.P.A. van Thiel-Schaafs, Jan van Swolgenstraat 10 te Swolgen voor het oprichten en in werking hebben van een friteskraam, waar voedings- en genotmiddelen worden gebakken in oliën en vetten, gelegen aan de Mathi- asstraat (ongenummer) te Castenray. De beschikking en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel van 20 september 1984 lot 20 oktober 1984 elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen gedu rende bovengenoemde periode ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien (na telefonische af spraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne staat tot 20 oktober 1984 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygyëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belangehebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de iWet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de be schikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. .Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en wor den gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 20 september 1984 Burgemeester en wethouders het parkeerterrein aan de Eindstraat bij de Meikers. Alleen fietsverkeer mag de Schoolstraat in de richting van het Hen- seniusplein rijden. Bromfietsers niet. Komende van de Overloonseweg kan men ook via de St. Jozefweg op de Lan geweg komen. De Hoenderstraat is voor het autoverkeer alleen opengesteld tot aan de ingang van het parkeerterrein Rose Vlek (bij voormalige Eeuwige Len te). Het inrijden van de Deken Thie lenstraat is vanaf de Hoenderstraat ver boden. Fietsen en bromfietsen mogen wel vanaf die kant de Deken Thie lenstraat inrijden. Zij mogen ook in de richting van de Marktstraat rijden. Fiet sers mogen rechtsaf de Schoolstraat in, bromfietsen niet. Brommrs en fietsen mogen op dit punt wel linksaf richting Eindstraat, of rechtdoor de Marktstraat in. KOMENDE VANAF RICHTING WESTSINGEL Via de Merseloseweg kan alle verkeer zonder belemmeringen rijden tot aan de Schoolstraat/Henseniusplein/Leeu- recreatiesport WAAROM CURSUSWERK? De Nederlandse Katholieke Sportfe deratie bepleit en bevordert de vorming van bestuurskader en technisch kader en van de jeugdsportleiders, omdat daar door de begeleiding van de jeugdigen op levensbeschouwelijke grondslag gewaar borgd wordt. De leiders/sters drukken hun persoonlijke stempel op de gehele inhoud van de sportbeoefening, dus ook op de persoonlijkheid van de jeugdige sporters. De jeugd ontmoet in de sport vereniging, als aanvulling en voortzet ting van het eigen gezins en leefmilieu, in de leider/ster de volwassene en diens opvattingen. WELKE CURSUSSEN WORDEN ER GEGEVEN? De N.K.S. heeft daartoe een aantal kursussen opgezet, waarvan verschillen de in nauw overleg met de betrokken sportbonden. Algemene Basis Opleiding Kursusgeld 57.50 kursusduur 30 klok uren oftewel 10 avonden. Recreatiesportleider A Kursusgeld 275,- kursusduur 70 klok uren en 25 uren stage Bestuurskadercursus Kursusgeld 25,- kursusduur 15 klok uren Jeugdvoetballeider/ster Kursusgeld 70,- kursusduur 40 klok uren Jeugdatletiekleider/ster Kursusgeld 110,- kursusduur 60 klok uren. De kursussen zijn voor iedereen toe gankelijk vanaf de leeftijd van 17 jaar en ouder m.u.v. de A.B.O. opleidingen n.l. 16 jaar. Bij voldoende aanmeldin gen (15 personen) worden de kursussen in Venray gegeven. E.e.a. in overleg met de betrokken docent. Inlichtingen Gemeente Venray, Buro Sportzaken en Recreatie, Raadhuisstraat 1 te Venray. Tel. 04789-83838 tst. 243. wstraat of via de Jan Hensenstraat naar het parkeerterrein Rose Vlek, Ook kan alle verkeer via de Jan Hensenstraat links en rechtsaf de Schoolstraat in. Auto's mogen vanaf het Henseni- usplein NIET de Schoolstraat inrijden; bromfietsers en fietsers wel. Fietsen en bromfietsen mogen de Kempweg tussen Langeweg en Merse loseweg IN BEIDE RICHTINGEN berij den. Voor auto's geldt eenrichtingsver keer vanaf de Langeweg. Deze rijrich ting is ongewijzigd evenals die van de Kruitweg. Vanaf de Kempweg kunnen auto's gemakkelijk het parkeerterrein Gouden Leeuw bereiken. KOMENDE VANAF DE RAAD HUISSTRAAT JULIANASINGEL Alle verkeer kan - zoals thans ook mo gelijk is - via de Hofstraat naar de Grote Markt en via de Marktstraat naar de Hoenderstraat. Auto's en bromfietsen mogen vanaf de kruising Marktstraat/Schoolstraat niet linksaf de Schoolstraat in; wél rechtsaf in de richting van de Eindstraat. KOMENDE VANAF DE LEUNSE- WEG. Voor alle verkeer blijft hier de verkeerscirculatie ongewijzigd. Via de Patersstraat bereikt alle verkeer het Henseniusplein en kan het via de Leeuwstraat weer terug. De rijrichtin gen van de Poststraat en van de Hense niusstraat blijven ongewijzigd. GOEDE RAAD Wanneer men het bovenstaande goed bekijkt dan kan er in feite na woensdag 26 sept niets mis gaan. Als goede raad kunnen we slechts meegeven: Houdt de verkeersborden in de gaten. En bovenal: in iedere auto behoort een parkeerschijf te liggen. Deze is o.m. gratis verkrijg baar bij Boekhandel van den Munckhof (zolang de voorraad strekt). De commissie voor maatschappelike zorg zal zich in haar openbare vergade ring van woensdag 26 september - aanvang 17.00 uur - o.m. bezig houden met de subsidiëring van geestelijke be dienaren. Vorig jaar heeft de commissie over dit onderwerp uitvoerig gediscus sieerd, nadat tijdens de begrotingsbe handeling deze subsidie aan de orde was gesteld. Het advies van de commissie wordt nu gevraagd over het standpunt van b. en w. om deze subsidiering prin cipieel voort te zetten. Het college baseert zijn voorstel op de volgende motieven: - de activiteiten, die door geestelijke bedienaren worden verricht in de sfeer van maatschappelijke hulp en dienstver lening; - de vaak specifieke aard en kleur van deze activiteiten waardoor deze duide lijk te onderscheiden zijn van andere vormen vanb hulpverlening; - de gebleken behoefte bij inwoners in het algemeen en o.a. bejaarden in het bijzonder. De commissie zal praten over de nota „bijpraten" waarin een overzicht wordt gegeven van de belangrijkste ontwikke lingen met betrekking tot de W.V.G. welke afkorting staat voor Wet Voorzie ningen Gezondheidszorg. Daarna wordt een advies voor het college opgesteld naar aanleiding van een voorstel aan de gemeenteraad inzake het aangaan van een gemeenschappelijke regeling „taakopdracht Uitvoering Wet Voor ziening Gezondheidszorg. Tenslotte zal een notitie over de afdeling Sociale Za ken worden besproken. In de infotiek is op dit moment de tentoonstelling „Martelen is mensen werk" te bekijken. De tentoonstelling wordt gehouden in het kader van een landelijke aktie van Amnesty Internati onal en wordt georganiseerd door de Venrayse afdeling. De tentoonstelling blijft tot 1 oktober a.s. te bezichtigen. Tijdens de openbare raadsvergade ring van dinsdagavond a.s. (aanvang 7 uur) zal de gemeenteraad voor het eerst geconfronteerd worden met de begro ting voor 1985. Dit financiële nieuws zal de gemeenteraad worden aangeboden, waarmee de eerste stap is gezet voor het belangrijkste werk van de gemeente raadsleden met hun achterbannen. In eerste instantie zullen de verschil lende commissies zich gaan bezig hou den met de onderdelen, die de commis sies aangaan, waarna op 20 november de algemene beschouwingen kunnen worden gehouden. De behandeling en de vaststelling van de begroting vindt plaats in de openbare vergadering van 10, 11 en 12 december. TOERISTENBELASTING Vorig jaar heeft de in de gemeente Venray van kracht zijnde verordening op de heffing en invordering van een toeristenbelasting heel even op de hel ling gestaan, maar de commissie voor fi nanciële en economische aangelegenhe den adviseerde het college evenwel om deze belasting te handhaven. Dit is voor b. en w. aanleiding geweest om een ge heel nieuwe verordening te ontwerpen. Deze verordening wordt a.s. dinsdag de gemeenteraad ter vaststelling aangebo den. Eigenlijk zouden voor alle overnach tingen in de gemeente Venray toeristen belasting kunnen worden geheven. Het college stelt echter voor om hotels en daaraan gekoppeld de pensions niet in de toeristenbelasting op te nemen. Te vens willen b. en w. voor het verblijf van jeugdgroepen in „De Peelhaas" te Ysselsteyn, alsmede jeugdkampen in blokhutten e.d. buiten deze belasting houden. De belasting gaat dus alleen gelden voor overnachtingen op campings en andere officiële kampeerplaatsen. Omdat het zeer moeilijk is het aantal overnachtingen te controleren wordt voor het berekenen van het te heffen be lasting tarief uitgegaan van een gemid delde. Verspreid over het gehele jaar worden zes z.g. hoteldagen gehouden. Het gemiddelde aantal overnachtingen wordt vermenigvuldigd met 0,35 aldus verwacht het college een meer opbrengst van de toeristenbelasting van ƒ3000,- boven de 14.000,- welke in de begro ting is opgenomen. Wanneer een campinghouder of eige naar van een kampeerplaats kan aanto nen, dat er minder overnachtingen zijn geweest dan de gemeente in haar aan slag aangeeft dan kan vermindering van belasting worden gegeven. OVERIGE AGENDA Wanneer de belangrijkheid van deze vergadering afmeet aan de hand van het aantal agendapunten dan valt deze ver gadering „buiten de prijzen" want er komen slechts 13 punten aan de orde zo als: - verlenen van medewerking voor de vervanging van versleten meubilair en de eerste aanschaf van meubilair ten be hoeve van het documentatiecentrum voor de lagere school de Kemp; - Verlenen van medewerking voor het vervangen van tijdens een inbraak ver nielde kasten in de hoofdenkamer in de St. Fransiscusschool; - beschikbaar stellen van gelden voor het aanschaffen van meubilair en leer- en hulpmiddelen voor een groep zéér jeugdigen aan de L.O.M. school ,,'t Groenewold"; - wijziging van het Algemeen Ambte naren reglement, waardoor het college van b. en w. wordt opgedragen de com missie georganiseerd overleg kennis te geven van een voorgenomen wijziging van dae inrichting van een of meer dienstonderdelen. Tevens moet het col lege regels en afspraken maken, die in acht moeten worden genomen ten aan zien van de fase van overleg, de in spraak van de ambtenaren en over de personele gevolgen daarvan; - beschikbaar stellen van gelden voor de bouw van 12 bejaardenwoningen in Landweert II. De woningbouwvereni ging is van plan hier 69 woningen te bouwen, onderverdeeld in 28 woning wetwoningen en 41 premiehuur-non profit woningen. Tot de 41 woningen behoren de 12 bejaardenwoningen; - het benoemen van de heer J. Coppen te Roermond tot lid van de Welstand scommissie Venray voor de duur van 4 jaar; - het beschikbaar stellen van een kre diet van 1.900.000,- voor verbouwings en inrichtingskosten t'.b.v. het I.M.B.O. in het pand Leunseweg 2; - behandeling van hel beroep van de heer H. Hoebers te Castenray tegen wei gering van bouwvergunning voor het la ten aanbrengen van een aanbouw aan zijn woning;' - het nemen van een voorbereidings- besluit gedeelte bestemmingsplan „Uit breidingsplan in hoofdzaken" i.v.m. de uitbreiding van het tuincentrum Thuyls- hof b.v. aan de Langstraat. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op art. 12 van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne; ma ken bekend: dat op 31 aug. 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van L.v.d. Mor tel Ericaweg 7 te Oirlo voor een vergun ning ingevolge de hinderwet voor het uitbreiden van een varkensmesterij en fokkerij gelegen aan de Ericaweg 7 te Oirlo; dat op 31 augustus 1984 bij hen een aanvraag is binnengekomen van Varkensmestbedrijf Nijssen B.V. Veu- lenseweg 20 te Veulen voor een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het wijzigen van een varkensmesterij, gele gen aan De Hoef 18 te Leunen; dat op 31 augustus 1984 bij hen een aanvraag is binnengekomen van J.J.F. Hendrikx Horsterweg 18 te Leu nen, voor een vergunning ingevolge de hinderwet voor het oprichten en in wer king hebben van een varkensmesterij, gelegen aan de Horsterweg (ongenum merd) te Castenray; Dat op 31 augustus 1984 een aan vraag is binnengekomen van M.A. Derks, Puttenweg 134 te Ysselsteyn (Lb) voor een vergunning ingevolge de hin derwet voor het uitbreiden en wijzigen van een varkensmesterij en legkippen- houderij, gelegen aan de Puttenweg 134 te Ysselsteyn (Lb.); dat op 3 september 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van M.H.C. Lenssen Hoopweg 36 te Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden van een varkensfok kerij gelegen aan de Hoopweg 36 te Venray; dat op 3 september 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van C.H.H. Steeghs Zandhoek 2 te Oirlo, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzigen van een rundveehouderij, waar propaangas wordt gebruikt, gelegen aan de Zand hoek 2 te Oirlo; dat op 6 september 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van H. Camps Deurneseweg 168 te Ysselsteyn (LB) voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex. art. 6a uitbreiden/wijzigen van een aardappel- bewaarplaats en reparatiewerkplaats voor eigen materiaal, waar elektromoto ren worden gebruikt met een gezamelijk vermogen van meer an 1,5 Kw gelegen aan de Deurneseweg 168 te Ysselsteyn (Lb.). De aanvraag en andere ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel tot 20 oktober 1984, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Desgewenst kan al daar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt ver zocht, (afd. openbare orde en veilig heid, telefoon 04780-83838, toestel 158), kunnen tot één week voor bovenge noemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een ge- dachtenwisseling over de aanvraag tus sen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Venray, 20 september 1984 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet A.L.G. Janssen. Kennisgeving bekendmaking ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: Hendrix voeders B.V. Veerstraat 38 te Boxmeer, voor een vergunning in gevolge de hinderwet voor het ex art. 6a uitbreiden/wijzigen van een var kensmesterij, fokkerij en legkippenhou- derij, gelegen aan de Twistweg (onge nummerd) te Vredepeel; A. van de Velden, Twistweg 14 te Vredepeel voor een vergunning ingevol ge de hinderwet voor het uitbreiden/wijzigen van een legkippen- houderij aan de Twistweg 14 te Vrede peel; P. van der Zanden, Johan van Wyttenhorstweg 12 te Vredepeel, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het het ex art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een legkippen- houderij, gelegen aan de Twistweg (on genummerd) te Vredepeel. positief te beschikken onder voor waarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel tot 4 oktober 1984, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van een van de aanvragen en een ieder die aantoont, dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 20 september 1984. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A.L.G. Janssen. Op zondag 30 sept. a.s. vindt alweer de 5e kerkdorpen fietstocht plaats. De tocht zal ongeveer 80km lang zijn, maar daar kan de hele dag over gedaan wor den. In ieder kerkdorp van de gemeente Venray lean gestart worden. STARTPLAATSEN Venray: sporthal „de Wetteling" Oostrum: Café van Dijk Smakt: Pelgrimshuis St. Jozef Merselo: cafe Jansen Vredepeel: gemeenschapshuis de Kleine Loef Ysselsteyn: café van Dijk Heide: gemeenschapshuis „Gelderkoel" Veulen: zaal 't Veule Castenray: café Cuypers Oirlo: café Marjacq Leunen: café Martens Starttijd: tussen 10.00 en 12.00 uur. Kosten: tot 14 jaar 1.50 vanaf 14 jaar 3.00. Iedereen ontvangt een leuke her innering. TOT ZIENS OP 30 SEPTEM BER. Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Bij de gemeente Venray kan geplaatst worden van het wijkcentrum Brukske - openen en sluiten van het gebouw; - bijhouden bezettingsschema; - barbeheer; - kleine onderhouds- en schoonmaakwerkzaamheden Belangstellenden kunnen binnen 10 dagen kontakt opnemen met de heer F. Vossen, gemeente Venray, tel. 04780-83838, tst. 328 Op beide toernooidagen wordt exact om 9.30 uur gestart. Er wordt de gehe le dag, tot ongeveer 18.00 uur, in drie poules gespeeld nl. DAMES, HEREN en GEMENGD. Bij de gemengde teams dienen minimaal 3 dames opgesteld te zijn. Aan dit toernooi waar iedereen aan mee kan doen, volleyballer of niet, staat gezelligheid en sportiviteit hoog in het vaandel. Een team bestaat uit minimaal zes en maximaal acht spelers. Er mogen per team niet meer als twee spelers opgesteld zijn die in NEVOBO- competitieverband spelen, leder team moet verder één leider hebben en ie mand die als scheidsrechter kan fungeren. Het toernooi wordt gehouden in sporthal ,,De Wetteling". Inschrijving kost f 30,- per team. INSCHRIJVING IS MOGELIJK MIDDELS ONDERSTAAND IN SCHRIJFFORMULIER. DEZE FORMULIEREN DIENEN VOOR 12 OK TOBER GEZONDEN TE WORDEN AAN HET GEMEENTEHUIS TE VENRAY, BUREAU SPORTZAKEN EN RECREATIE. U ontvang na inschrijving automatisch bericht m.b.t. regelementen en poule-indeling. Inlichtingen: Gemeentehuis Venray, afd. 11D, Sportzaken. Tel. 04780- 83838, tst. 244 t.n.v. W. Smits. Team:dames heren gemengd. Spelers: Leider: 1 2scheidsrechter: 3 4telefoon: 5t 6voorkeursdag: 7

Peel en Maas | 1984 | | pagina 11