VERENIGINGSNIEÜWS -Sjv SPRINGPLANK JUM Merselo Venrays Mannenkoor Kinderkoor De Bandelieren Gemengde zangvereniging St. Pe\t*S Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan De Peelspeurders Verkenners Leunen Buurtvereniging Brukske Diabetes NU! WIJKVERENIGING VELTUM VIDO L.V.B. afdeling Venray WERKGROEP EX VANAF 86,- PER DAG! Skelter wedstrijden in Maashees TRIMCLUB Open dag peuterspeelzaal Hummeltjeshoek Verenigingsnieuws s.v.p. zo vroeg moge lijk inleveren, uiterlijk dinsdags 10 uur. A.s. donderdag 23 augustus om 19.30 uur voor de tenoren en om 20.00 uur voor het hele koor in Vlakwater. Donderdag 30 augustus om 19.30 uur repetitie voor de bassen en om 20.00 uur voor hel hele koor. Zondag 23 september zondagoch tendconcert m.m.v.Mandolinevereni ging Lottum, en fanfare Merselo. 17 november 4 korenconcert te Linne. 24 november opl. 25 jarig Huwelijk G. v. Geenen. 25 december opluistering Kerstmis Grote Kerk 11.00 uur. 30 december kerstconcert Grote Kerk 16.00 uur Het is nu de moeie waard om ekstra aandacht te besteden aan het verzame len van oud papier. U weet hel achter Garage van Ham staat de container klaar. Afmelden bij R. van Mil, tel. 86917 of bij het clublokaal Vlakwater, tel. 82318. Agenda: Vrijdag 24 augustus, om 18.30 uur repetitie voor alten en so pranen (ook de nieuwelingen) om 19.15 uur voor tenoren en bassen. Zondag 26 augustus. Om 10.15 uur hoogmis in de Paters kerk. Maandag 27 augustus. Om 18.45 uur alleen voor de nieuwelin gen, aansluitend om 19.30 uur spela- vond voor alle jongens. Dinsdag 28 augustus. Om 18.30 repetitie voor de alten. Woensdag 29 augustus. Om 18.30 uur repetitie voor de sopra nen. Afmelden: Secr. Langstraat 104, tel. 81690. Algemeen: Om te bereiken dat onze nieuwe jon gens ook al tijdens de jubileumuitvoe ringen kunnen meezingen, worden zij nu al in het grote koor opgenomen en is het de bedoeling dat zij repetities op maandag en vrijdag meemaken alsmede die op dinsdag/woensdag naar gelang zij zijn ingedeeld bij alten/sopranen. Bovendien worden zij nu voortaan ook in de Hoogmissen verwacht om mee te zingen. Wij rekenen er op, dat alle jon gens deze extra inspanning zullen leve ren. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Dinsdag 28 augustus om 19.30 uur re petitie voor de sopranen en om 20.00 uur repetitie voor het hele koor in de Es- sel, Ursulastraat. Zondag 16 september uitstapje naar Ymuiden, Volendam en Amsterdam. Wilt U de formulieren tijdig inleveren? Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij mevr. W. Manders-Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Gedurende de openingstijden van het tuincentrum Henk Smits kunt U oud papier deponeren in de loods achter het centrum. „CAPRICCIO" Maandagavond 27 augustus 19.00 uur repetitie sopranen. Dinsdag 28 augustus. 19.00 uur repetitie alten. Zondag 2 september. NOG GEEN GEZAMEL1JKE REPE TITIE. BOJEMA Vrijdag 24 augustus. 18.45 de eerste samenkomst Ook nieu welingen zijn van harte welkom. SALTARELLO Zaterdag 25 augustus. Zaterdagmiddag 25 augustus en 1 sep tember houden we nog geen gezamelijke repetities, maar zou ik iedereen willen vragen de tijd te besteden voor een goe de partij repetitie met name van de Di- vertimenti van Mozart. Verenigingsnieuws s.v.p. dinsdags voor 10 uur inleveren. -s KlNDHXOOff Vrijdag 24 augustus. Repetitie le stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e stem 16.45-17.30 uur Vrijdag 31 augustus. Repetitie le stem 16.00-16.45 uur. Repetitie 2e stem 16.45-17.30 uur Vrijdag 7 september. Repetitie le stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e stem 16.45-17.30 uur Zaterdag 8 september.Wij zingen de mis van 7 uur 's avonds. Nou...ik zou zo denken dat we maar eens flink aan de slag moesten gaan! Voor de nieuwe zangertjes van ons koor is dit de eerste repetitie. We wensen jul lie een fijne tijd toe bij ons op het koor. We verwachten dat jullie met zijn allen er weer zijn want er zijn heel wat zaak jes te regelen. En... we zouden jullie nog een geheimpje verklappen, weet je nog?. Tot morgen op de repetitie. Zondag 26 augustus. Zijn wij vrij. Dinsdag 28 augustus Van half zes tot half zeven repetitie in het activiteitencentrum. Vrijdag 31 augustus Gezamelijke dagtocht naar de ardennen in België. Vertrekken om 08.00 uur en opstappen bij het Schuttersveld en het Henseniusplein. Denk aan paspoort!! Wij wensen allen een fijne dag! Ook alle leden namens het bestuur hartelijk dank voor de trouwe opkomst onder de va kantie, iedere zondag. Gaarne trouwe opkomst. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij nummers 81719 of 81451 De vakantie is weer voorbij, we be ginnen dus weer met veel enthousiasme aan het nieuwe koorjaar. Dinsdag 28 augustus starten we met de repetitie om 18.30 uur. Kinderen die willen komen kijken of zich als nieuw koorlid willen opgeven zijn welkom om 19.00 uur. We hopen dat er veel nieuwe kinderen bijkomen, zodat we met een flink koor kunnen starten en zodoende een fijn koorjaar tegemoet kunnen gaan. Op zondag 26 augustus wordt er io het schoolplein te Blitterswijck een grote rommelmarkt gehouden ten bate van het uniformen fonds van voor noemde vereniging. Op deze rommel markt kunt U in het bezit komen van de meest uiteenlopende artikelen, van oude trapnaaimachines uit grootmoederstijd tot en met kleurentelevisies. Ook voor de inwendige mens is gezorgd, op leuke terrasjes kunt U een drankje nuttigen of iets eten. Namens het organiserende komité bent U van harte welkom. Vrijdag 24 augustus a.s. brengt het korps een serenade aan het Bruidspaar Geurts-de Mulder in Ysselsteyn. Vertrek om 19.00 uur vanaf de LTS. Zondag 26 augustus is er normaal re petitie. Op deze dag komt het korps om 15.00 uur bij elkaar voor de ST. Anna Kermis. Verzamelen op het terrein van ST. Anna. Bij de verleden week aangekondigde agenda dient nog vermeld te worden een optreden te Wanssum op 30 september Orkest vereniging Venray Na een voor ieder hopelijk fijne va kantie zijn we weer fris begonnen woensdag 22 augustus. De volgende re petities zijn weer als gewoonlijk: Woendsdag 29 augustus en 5 september om 20.15 uur orkest repetitie o.l.v. L. Boogaarts en repetitie voor het Baro- kensemble o.l.v. M. Stelten. Repetitieruimte de M.L.K. school De Essel. Afmelden Pie Noten tel. 87858 Wij wensen alle leden weer een genoeg lijk en succesvol jaar toe. Programma voor komende week. Heden donderdagavond 23 augustus. Oefenen schieten op het schietterrein aan de Endepoel, aanvang 19.30 uur. A.s. zaterdag 25 augustus 3 tallen in Baarlo aanvang 14.00 uur, vertrek nog nader te bepalen. A.s. zondag 26 augustus 3 tallen in Grashoek aanvang 14.00 uur vertrek nog nader te bepalen. Beste ouders en kinderen. De Springplank zal dit weekeinde haar poorten weer wagenwijd openen voor alle kinderen van 6 t/m 15 jaar. Dat wil zeggen dat donderdag 23 augustus de kleintjes weer terecht kunnen van kwart over 6 tot kwart voor 8. De vrijdaga vond van 7 tot 9 is gereserveerd voor de 9 t/m 12 jarigen en de zaterdagavond is voor de ouderen tot 16 jaar. De entree dit eerste weekend is GEHEEL GRA TIS. Wat de donderdagavond groep be treft kunnen wij nog mededelen dat de foto's van het kamp in Wijchen klaar zijn. Deze zijn a.s. donderdag (23 aug) te bezichtigen in het klubgebouw. Ze kunnen ook besteld worden en kostaen 1,75 bij vooruit betaling. Verder ho pen wij dat we weer iedereen mogen be groeten. Dus jongelui tot de donderdag- vrijdag- of zaterdagavond. In de laatste vakantieweek ging er nog een verkennerstroep op kamp in de bos sen van Wellerlooi. Er werd daar heel wat afgesjord - 'n schitterende toe gangspoort, vlaggemast, een hangbrug met water eronder en nog véél meer. De sfeer was goed, de „Muggebeetjes" als vanouds en het weer prima! Alle kampen zitten er weer op een ge weldige pluim voor alle leiding en een welgemeend bedankt. Ook willen we de hulptroepen via deze weg bedanken, de vervoerders van kinderen en materialen en diegenen die voor de kampen op veel manieren hand en spandiensten verleen den. Afgelopen zaterdag heeft een deel van de damesleiding het gebouw weer be drijfsklaar gemaakt - fijn, we kunnen er weer even tegen, bedankt dames! De groepen zijn weer gestart met hun scout activiteiten, maar er kunnen nog steeds wat kinderen geplaatst worden. Mini scouts: jongens en meisjes van 5 Vi - 7 jaar, start: zaterdagmorgen 25 au gustus a.s. om 9.30 uur. Ook bij de wel pen, kabouters, gidsen en verkenners is nog wat plaats, aanmelden via ons se cretariaat, Rumbastraat 1 tel. 84755 of bij de leiding van het Peppelshuus. Attentie alle kabouters die overvlie gen naar de gidsen: wij verwachten jul lie op woensdagavond 29 augustus om 18.00 uur in het Peppelshuus - zorg dat je op tijd bent! Ook je ouders zijn van harte welkom. Voor alle scouts geldt: Zaterdag 22 september Opening Scoutingjaar, reser veer die dag. Vrijdag 24 augustus. Zijn we weer gewoon geopend voor de jeugd tot 15 jaar. Zaterdag 25 augustus. Zijn we voor iedereen vanaf 15 jaar ge opend. Aanvang 20.00 uur. Zaterdag 8 september. In verband met het 10 jarig jubileum van JUM zullen vanavond de groepen POWERPLAY en THE BINTANGS op het Boerenbondplein spelen. Aan vang 20.00 uur. Kaarten zijn reeds ver krijgbaar bij: Café 'T Bierhuus Hoen derstraat, Muziekhal Passage, Video theek Marktstraat, en op de JUM kosten 10,- Op de avond zelf 12,50 boekhandel van den munchhoj ii ook dinsdag* de gehete dag geopend Gevraagd. Leider tussen de 20 en 30 jaar om in een verkennersgroep te Leu nen mee te draaien. De jongens zijn in de leeftijd van 11 t/m 15 jaar. Vereisten: inzet, wilskracht, vrije tijd, openheid, goed humeur. Er is een open en gezellige sfeer, zowel bij de jongens als bij de staf (gemengd) en bij het bestuur. Wij draaien groep op maandagavond van half 7 tot half 9. Laat zo snel mogelijk iets van je horen. Tel. 87696 en vraag naar Wiland. KYNOLOGEN CLUB VENRAY EN OMSTREKEN Op 29 augustus a.s. start K.C. Venray en Omstreken met een mini cursus ring- dressuur in verband met de op 21 Octo ber a.s. te houden clubmatch. Duur van de cursus is acht weken steeds op de woensdagavond. De deelname is uitslui tend voor leden/en of aspirant leden. Kosten 10,- per deelnemende hond. Cursusleider is de heer Jos Hordijk. Op 10 september a.s. gaat de cursus A.K.K. van start. Een cursus die erop gericht is inzicht te krijgen over het functioneren van de hond als levend we zen, zijn erfelijke aanleg en de invloed van het milieu daarop, zijn voeding ver zorging, het tentoonstellingsgebeuren en de reglementen waaraan de rashon den fokkerij zich te houden heeft. Kor tom alles over en rond de hond in deze cursus Algemene Kynologische kennis. Kosten voor deze cursus 100,- exclu sief het boek van Robert van der Molen „Elementaire Kynologie" De cursus duurt van 10 september a.s. tot circa april/mei 1985. Maximale deelname 35 personen, opgeven bij de secretaris van K.C. Venray de Heer A. Bexkens, Veu- lenseweg 51, 5814 AB Veulen-Venray. Tel. 04780-84519. Beide activiteiten vinden plaats in het jeugdgebouw „de Hoefslag". De Vlies 41, te Veulen. Aanvang beide lesavon- den om 20.00 uur. Veel mensen zijn weer terug van va kantie en wij hopen dat het voor u allen een goede vakantie is geweest. We gaan ons weer bezinnen op het dagelijkse werk. Uw buurtvereniging begint op 29 augustus a.s. weer en wel met filmmid dag voor de kinderen. Aanvang 14.00 uur Entree 0,50, kinderen van leden vrij toegang. U kunt nog meedoen aan onze prijsvraag voor een vignet van Uw vereniging. Het gekozen vignet wordt beloond met een waardebon van 25,-. Inzendingen worden gaarne ontvangen op onderstaande adressen. Op 5 septem ber a.s. is er onze eerste openbare verga dering na de vakantie, iedereen is van harte welkom. Nieuwe leden zijn nog steeds van harte welkom. Hoogste con tributie 6,- per jaar voor een heel ge zin. Ja U leest het goed ƒ6,- per jaar. Komt U ons helpen, ja toch zeker?. Wij doen meer en willen meer doen dan U denkt. Aanmeldingen en nadere inlich tingen bij onderstaande adressen. Mam- bostraat 154, Mambostraat 176 Marim bastraat 21, Vivaldistraat 8, Hierbij no digen wij U uit voor de ledenvergade ring op 5 september a.s. in het wijkcen trum „De Kiosk" aanvang 20.00 uur. Agenda Opening Notulen vorige vergadering 6 juni 1984 In en uitgaande post, mede delingen. Wijkradenoverleg en bestuurlijke participatie. Verkiezingen in oktober Spreekuur voor bewoners Statuten Winterprogramma bespre king Kandidaten stichtingsbestuur Infobulletin Ledenwerving Wat ver der te tafel komt Rondvraag Slui ting. We rekenen op Uw aller komst. Iede reen is van harte welkom. Lourdescomité Volksdansvereniging Opanka stelt zich voor. Wij zijn een vereniging waar een groot aantal volwassenen tieners en kin deren kunnen volksdansen. In wijkcen trum het Schöpke (Veltum) wordt door deze groepen op maandag, dinsdag en woensdag gedanst onder deskundige lei ding. Niet alleen dansen uit ons eigen land maar ook internationale dansen uit o.a. Israel, Griekenland, Yoegoslavië en Amerika worden geleerd, enfin, het is gewoon een fijne hobby. Bij voldoende deelname start vanaf eind augustus op woensdagavond weer een tienergroep. Dus tienersvan harte welkom bij het volksdansen!! Plaats: Wijkcentrum het Schöpke in Veltum. Tijden: Klas 1 en 2 maandag 27 augustus 16.30- 17.30 uur. Klas 3 en 4 maandag 27 auugustus 17.45-18.45 uur. Klas 5 en 6 woensdag 29 augustus 17.45- 18.45 uur. Inlichtingen: Gerrie Geene Tel. 84882 afdeling Venray 101e Limburgse Bedevaart naar Lourdes Volgende week vrijdag, 31 augustus, vertrekken weer twee volle treinen van de Limburgse Bedevaart naar Lourdes. Ook uit Venray gaan weer een aantal pelgrims, waaronder twee zieken, ter bedevaart naar het Zuid-Franse Lour des. De „gele" trein komt op 31 aug. om .19.43 uur in Venlo aan en vertrekt al daar om 20.09 uur. Aankomst in Lour des zaterdag 1 sept. om 13.44uur. U wordt vanaf het station in Lourdes per bus naar uw hotel c.q. hospitaal ge bracht. Hier zijn geen extra kosten aan verboden. Bovendien kunt U met uw thuis ont vangen treinkaartje in elk gewenst station opstappen (bijv. van Venray naar Venlo) en ook hier zijn geen extra kosten aan verbonden. Na hopenlijk een zonnige week vertrekt men weer uit Lourdes op donderdag 6 sept. om 15.46 uur; de Lourdes-trein zal op vrijdag 7 sept. om 09.51 uur in Venlo aankomen. Wij wensen allen een goede reis en veel devotie. Mgr. Beel zal deze bedevaart bege leiden als geestelijk leider; pastoor Janssen uit Maastricht is ziekenaalmoe- zenier en Deken Kirkels heeft de geeste lijke zorg over de hotelpelgrims op zich genomen. Inschrijven kan ook al NU. Diabetes nu is het motto van de ontmoetingsdag voor diabeten en belangstellenden die wordt gehouden op zaterdag 13 oktober a.s. in het Cultureel Centrum te Sittard door het Gewest Limburg. Aan de ontmoetingsdag hebben tot heden hun medewerking reeds toeezegd de heren Chr. Titulaer, Dr. H.F. Dank- meijer, P. Vergeer, Fr. van der Horst, Dr. R. Rottiers, Dr. Oomen en de da mes Dr. Beintema en Cora Visser. In de namiddag wordt naast een viertal sessies een forum-discussie gehouden waaraan naast de inleiders van het morgenpro gramma de dames E. Brassé en G. Haak aan medewerken. Discussieleider is de heer V. Vancraylynghe. Parallel aan deze dag word een grote info-markt gehouden, terwijl in een van de zalen een leuk kinderprogramma word geboden. Het cultureel Centrum Sittard ligt in de nabijheid van het stati on, met goede parkeergelegenheid naast de deur, terwijl het gebouw is aangepast voor rolstoelgebruikers. Inschrijven is reeds nu mogelijk door overmaking van 15,- voor volwasse nen en 5,- voor kinderen op postreke ning 560.82.59 t.n.v. Diabetes Nu, Schubertstraat 40, 6137 RD Sittard. In deze bedragen is een lunch en een twee tal consumpties inbegrepen. Het is mogelijk de reis naar Sittard per autobus te maken. Hiervoor kan men zich opgeven op het secretariaat van de afdeling Venlo: Hr. H. Steegh Goselingstraat 48 Tegelen tel. 077-34216 de kosten voor de bus bedragen eve neens 15,-. Barbeque-avond Evenals vorig jaar is er een barbeque avond georganiseerd, en wel op 31 augustus a.s. bij Hein en Elisa van de Wildt aan de Breevennenweg. Gaarne de briefjes op tijd inleveren bij de sekretaris dhr. A. Muller, Ooster Thienweg 16a te Oostrum of bij een van de bestursleden. Imkersdag 1984 Op zaterdag 15 september a.s. vindt de 27e Imkersdag plaats in het strandrestaurant van rekreatiepark „Beekse Bergen" te Hilvarenbeek. De bond van Bijenhouders NCB heeft gezamelijk met regio „Midden Bra bant" de organisatie van deze dag. Namens de besturen van de 3 zuidelijke bonden, NCB, ABTB en LLTB bieden zij U een dagprogramma aan zoals vermeldt in „bijenteelt" juli/aug. 1984. Geïnteresseerden kunnen zich opgeven bij de sekretaris of een van de bestuursleden. Verhuur honingslinger De vereniging heeft een honingslinger beschikbaar gesteld voor de individuele imker die niet in het bezit is van een honingslinger. Inlichtingen bij de sek retaris. De vakantie is weer voorbijIedereen is weer lekker uitgerust en wij gaan dan ook weer vol enthousiasme van start met allerlei aktiviteiten. Kijkt U even mee? Zondag 26 augustus. Repetitie Musical. Alle kinderen die zich opgegeven hebben, mee te doen aan deze musical worden zondagmor gen 26 augustus om half 10 verwacht op de repetitie in het Schöpke. Donderdagmorgen. Vanaf 30 augustus starten we weer met aerobic voor vrouwen in het Schöpke. De aerobiclessen worden gegeven door Lon Wetjens elke donderdagmorgen van half 10 tot half 11Wilt U meedoen, kom dan gerust eens langs om te kijken hoe het er aan toe gaat. Aansluitend is er koffiemorgen voor iedereen uit de wijk die wat contacten wil opdoen. Zaterdag 1 september. Disco voor de jeugd, met Disco Duck, (vergeet je pasje niet). Dinsdag 4 september. Bestuursvergadering, elke le dinsdag van de maand vergadert de Wijkvereni- ging. Iedereen uit de wijk is van harte welkom deze vergadering bij te wonen. Aanvang 20.00 uur in het Schöpke. Tij dens deze vergadering nemen wij afsc heid van Giel Boonhof als secretaris van het bestuur. Een nieuwe secretaris is nog niet gevonden, daarom is iedereen wel kom die deze taak op zich wil nemen. Vrouwencontactgroep. Binnenkort wordt gestart met het opzet ten van een vrouwencontactgroep. Er is reeds een kleine kern die zich hiervoor in wil gaan zetten. Hebt U belangstel ling voor deze contactgroep of wilt U helpen met opstarten van deze activiteit neem dan contact op met Wilma Con- jaerts, tel. 85519. Danslessen voor Jeugd en Ouderen. Op verzoek van jeugd en ouderen start de Wijkvereniging weer in samenwer king met Dansschool Lon Wetjens met danslessen. Deze vinden plaats in het Schöpke, op donderdag, le les 30 au gustus voor beginners, van 18.30 tot 20.00 uur (15 lessen 50,-) Op vrijdaga vond vanaf 31 augustus voor gevorder den Jeugd en Ouderen. Voor informatie kunt U contact opnemen met de Wijk vereniging of direct met Lon Wetjens, tel. 83264. Niet alleen in een hoek maar samen in een groep Ook in Venray is een Vido-grocp, wist U dat? De bedoeling van deze gespreksgroep is vrouwen van dezelfde leeftijd circa 40 tot 60 jaar met elkaar in kontakt te brengen en samen te praten over allerlei zaken die bij deze leeftijd een rol spelen. De officiële naam van deze gespreksgroep is VIDO, dat wil zeggen, Vrouwen in de overgang. Maar behalve de opvergang spelen rond deze leeftijd ook veel andere dingen een rol. Veel vrouwen zien als een berg op tegen alle dingen die nog gedaan moeten worden of hebben geen plezier meer in de din gen die ze doen. Ze zien het niet meer zitten. Veel vrouwen hebben ook te ma ken met kinderen die het huis uitgaan: hoe geef je dan je leven weer een doel? Hoe vang je je man op als die thuis komt te zitten en maak je er samen iets van? Hoe ga je verder als je er alleen voor komt te staan en hoe wil je verder met zonder kalmerings- of slaappillen. Dit zijn allemaal dingen waar veel vrou wen tussen de 40 en de 60 jaar mee te maken krijgen. Vaak hebben vrouwen echter het gevoel er alleen mee te zitten. Durven er niet over te praten omdat ze dan zichzelf een zeur of een eeuwige klaagster voelen. In de gespreksgroep merken ze dat dit niet zo is, dat er veel vrouwen hiermee te maken hebben of Krijgen. Het praten alleen al over deze dingen in een vertrouwde groep helpt. Het is een opluchting eens kwijt te kun nen wat je dwars zit. Vrouwen luisteren en ondersteunen elkaar en geven elkaar veel aandacht en warmte. Zo proberen vrouwen samen iets aan hun situatie te veranderen en helpen elkaar als het echt moeilijk is. Binnen een VIDO groep is het mogelijk om, behalve samen te pra ten, ook dingen te ondernemen, bij voorbeeld een arts uitnodigen, samen ontspanningsoefeningen te doen, fiet sen of wandelen. Het motto van VIDO is niet alleen in een hoek maar samen in een groep. De bijeenkomsten worden gehouden elke donderdagmiddag van 13.30-16.30 uur in het V.T.C. (Vrouwentrefcen trum), Bachstraat 14b. Kosten 2,50 per persoon per middag. Inlichtingen, foldermateriaal en aanmeldingen bij: Annie: 82068, Bertha 10183, Nelly: 10503, Wies 85254. Op dinsdag 4 sept. houden we ons jaarlijks uitstapje. Dit jaar gaan we naar het witte stadje Thorn en Maastricht. Vertrek om 8.30 uur bij de Schouw burg. Hopenlijk werkt het weer mee om er een fijne dag van te maken. Iedere dinsdagavond inloopavond van 19.30 tot 22.30 uur. Op Hoenderstraat 33 te Venray. PEEL EN MAAS EEN ABONNEMENT WAARD VRIJWILLIGERS CENTRNLE VENRkY De vrijwilligerscentrale Venray is ge vestigd in „De Clockert", Bergweg 4, 5801 EG Venray, kamer 35. De openingstijden zijn: Maandag 10.00-11.30 uur Dinsdag 10.00-11.30 uur Woensdag 10.00-II.30 uur 16.00-17.30 uur Donderdag 10.00-11.30 uur Verder kunt U altijd telefonisch een afspraak maken, tel. 04780-86245. Heeft U interesse, of wilt U informa tie, kom dan eens langs! De vrijwilligerscentrale heeft momen teel in haar vakaturebestand de volgen de vrijwilligerswerkzaamheden: Nederlandse taal geven aan bui tenlandse vrouwen. Peuterspeelzaalwerk. Bibiliotheek werkzaamheden op een school goed en speeltoestellen; Opzetten van vrijetijdclubs. Kleding ruilbeurs ONBEPERKT RIJDEN: Excl. b.t.w., incl. alle kilometers van de Ven Leunseweg 47a, tel. 04780-85696 Voor alweer de vijfde keer in successie wordt in het weekend van 8 en 9 september a.s. gestreden om Skelter kampioenschap van Maashees! Het fabriek terrein van de Fa. Havens zal omgebouwd zijn tot een welhaast professioneel circuit, waar snelheid en behendigheid, moed en durf, tot spor tieve hoogtepunten zullen leiden, voor zowel deelnemers als toeschouwers. Wat de deelnemers betreft: iedereen kan meedoen: jeugd, dames, heren, kortom jong en oud wordt in de gele genheid gesteld, daadwerkelijk die sportieve sensatie te ondergaan! Ook voor niet-wedstrijdrijders be staat ruimschoots de mogelijkheid, om voor een gering bedrag de baan te ver kennen. Bijzonder spektaculair wordt de strijd om het skelterbaanrekord! Door middel van electronische tijdwaarne ming zal tot op de honderdste van een seconde, geregistreerd worden, wie zich de allersnelste mag noemen. Zin in iets anders dan een weekend Maashese Rivièra?? Doe dan mee! Veel sfeer, veel sportiviteit, veel spektakel. Zaterdag 8 sept.: Aanvang 16 uur, einde 21.00 uur. Zondag 9 sept.: Aanvang 12.00 uur. Aanvang van de finalewedstrijden: 19.00 uur met nadien prijsuitreiking. Een bijzonder weekend? Dan naar Maashees! Skelteren, Disco-avond, schiettent en voor de kinderen een leuke verrassing. Onze aktiviteiten. Lopersgroep Zaterdagmorgen duurloop van 10 km op het Ballonzuilcircuit. We vertrekken om 7.15 uur vanaf Cooperbaan- Beekweg Donderdagavond vertrek om 18.30 uur vanaf St. Anthoniusveldweg 1, doel: conditielooptraining over 10 km op hardere ondergrond voor langere af stand, Route Singels Venray Trimmers Zondag, op het Geysterse bossen cir cuit een gevarieerd trimprogramma. We verzamelen en vangen aan om 9.00 uur bij Parkeerplaats wandelpad kapel. Woensdagavond gevarieerd trimpro gramma op het circuit Geysterse bossen- Verzamelen en vertrek om 18.45 uur va- Schaepsdrift Sportveld. Inlichtingen: P. Loomans, Ouvertu restraat 14. tel. 85384. Op zaterdag 25 augustus a.s. houdt peuterspeelzaal „Hummeltjeshoek" in de Bachstraat 14a te Venray een open dag van 10.00 tot 12.00 uur. Deze dag is bedoeld als kennismaking met de peu terspeelzaal voor de nieuwe peuters met hun ouders en alle andere geïnteresseer den.

Peel en Maas | 1984 | | pagina 5