Geslaagd 03 AGENDA HYPOTHEKEN Tentoonstelling over zuivel en zuivelverwerking in het Venrayse museum sum* Uitslag ballonnen wedstrijd zangers van St. Frans 10e Noord-limburgse jeugdwielerronde Beeld bij de Hoge Beek Venrayse fietscrossers naar Engeland Wereldwinkel nieuws nogmaals RIJBEWIJZEN Voorlichtingsfilm hartpatiënten GEVONDEN Mobil deelde prijzen uit JUGENDLAGER YSSELSÏEYN/NL®I§& Duitse jeugd op soldatenkerkhof OUDE FOTO Aan de Scholengemeenschap „Ma- rianum" zijn geslaagd in 2e termijn: Voor het diploma LHNO: Anja Janssen, Venray. Voor het diploma LEAO: Inge Jacobs, Venray; Karin Schoonenberg, Well; Caroline Crooymans, Horst; Lilian Erdkamp, Horst. Voor het diploma LAO (Biol. School): Erica Rongen, Overloon; Karin de Hoog, Overloon; Vero van Dijck, Venray en Eveline Ceulemans, Venray. Aan de stichting Vakopleiding Bouwbedrijf te Mierlo waar de lande lijke examens worden afgenomen, slaagde met de beste cijfers W. v. d. Vorle voor het diploma gezet timmer man. Aan de bestuursacademie te Roer mond slaagde voor de opleiding „Soci aal Cultureel Werek" G. Martens uit Leunen. [#1VAN DIE KAMP ASSURANTIËN telefoon 04780-87575 RESTAURANT In de Keulsche Pot Fondue-, Gourmet- en specialiteiten restaurant. Voor informatie of reservering: TEL. 04788-1774 H0LTHESEDIJIC2 OVERLOON In september 1984 start in het mu seum te Venray een tentoonstelling die betrekking heeft op de zuivel en zuivel verwerking in de gemeente Venray en de naaste omgeving. Ten behoeve van de voorbereiding van deze tentoonstelling vraagt het museum Venray of er onder de bevolking nog voorwerpen foto's e.d. aanwezig zijn die hierbij gebruikt kunnen worden. De belangstelling gaat vooral uit naar voorwerpen en foto's die betrekking hebben op: De melk - De melkproductie - het melken - het vervoer van de melk van de wei naar de boerderij en later naar de fa briek. - melkbussen van de fabriek te Ven ray, met de bijbehorende attributen, zoals melkzeef, e.d. De melkverwerking - foto's en voorwerpen die betrekking hebben op de aanvoer van melk naar naar de fabriek, de verwerking in de fabriek etc. De boterproductie - verwerking van de melk op de boer derij tot boter, b.v. karntonnen, handcentrifuge etc.; voorwerpen fo to's die betrekking hebben op de boterproductie. Onze aandacht gaat vooral uit naar de periode voor 1900; 1900-1945; 1945- 1984; Indien U enige van bovengenoemde voorwerpen bezit en deze voor de duur van de tentoonstelling wilt uitlenen aan het museum Venray, dan kunt U hier voor kontakt opnemen met de beheer der van het museum de heer J.P.G. Renkens tel. 04780-83838, tst 124 en bij afwezigheid met de heer A.L.G. Jans sen, tst 121. Op zondag 27 mei jl. werden door de zangers van St. Frans diverse aktivitei- ten georganiseerd rond de Kennedy- mars. Een van die activiteiten was een ballonnenwedstrijd voor de kinderen. Enkele honderden ballonnen gingen op zondag 27 mei de lucht in. In de loop van de weken daarna werd een groot aantal kaartjes op het secretariaat van de zangers van St Frans terugontvan gen. Na enig meel werk op de landkaart is de volgende uitslag tot stand geko men. Ie prijs (cassette walkman) Ernst Voese- nek Zandakker 11 Venray, 2e prijs (Fm pocket radio) Leon Hesen, Blauwver verstraat I Venray, 3e prijs (electroni- sche wekker) Nancy Ermers, Zwarte Klef 3 Venray, 4e prijs (computer spelletje) Martine Brecheisen, Kruisstraat 8 Venray, 5e Prijs (Compu ter-spelletje) Paul Pluym, Oostsingel 42 Venray, De winnaars krijgen hun prijs thuis be zorgd. Ex-profwielrenner Piet van Katwijk heeft zaterdag in de kantine van sport hal De Wetteling de prijzen uitgereikt aan de winnaars van de tiende Noord- Limburgse Jeugdwielerronde. Merselo maakte het daarbij bijzonder interes sant, omdat één ploeg de eerste plaats bezette en een andere ploeg als laatst geplaatste eindigde maar als troostprijs een door Peter Winnen beschikbaar gestelde beker in ontvangst mocht nemen. Het slechte weer van het afgelopen weekend mocht voor 10, II en 12-jari- ge jeugd de pret niet drukken. Tot het „bittere" einde hebben ze gestreden voor de prijzen. Uiteindelijk kwamen die terecht bij Derge Heidens uit Yssel- steyn, die als eerste van de 10-jarigen geklasseerd werd. Bij de 10-jarige meisjes won Sonja Poels uit Merselo. Patrick Vergeldt uit Ysselsteyn en Marjan van de Cruijssen uit Vredepeel werden eerste bij de 11-jarigen. Bij de 12-jarigen gingen de prijzen buiten Venray, t.w. naar Theo Smits uit Hegel- som en Christel van Issum Broekhuizen. Na de Grote vakantie zal in het plantsoen aan de Noordsingel voor de Hoge Beek hei beeld „Beweging" van de Venlose kunstenaar Funs Schubbers ge plaatst worden. Het kunstwerk is gemaakt van Polyester en is 4,5 meter hoog. De maximale breed te bedraagt 3 meter. Een bijzon der kenmerk is, dat het beeld om zijn as kan draaien. Inmiddels is de gemeente begon nen met het plaatsen van de sok kel, waarop het beeld komt te staan. Funs Schubbers is in 1947 ge boren en werkt als beeldhouwer veel in steen en brons. Vanwege de omvang van het beeld „Bewe ging" en de daarmee gepaard gaande materiaalkosten, is hier gekozen voor het goedkopere po lyester. Het inwendige bestaat uit een staalconstructie. Het vervaardigen van dit kunstwerk is een zeer arbeidsin tensief karwei geweest. Als ge volg daarvan is deze in het kader van de BKR-regeling in 1982 ver strekte opdracht, nu pas klaar ge komen. Schobbers heeft al een keer eerder een polyester beeld van dergelijk grote afmetingen ge maakt. dat is het in 1980 in Ble- rick geplaatste werk „De poort" Onder de naam van Flying Flies is voor enige jaren geleden in Venray de fietscrossclub gestart. Een en ander is hier uitgegroeid van junior tot experts. En daar moeten ze veel voor doen. De eerste twee Grand-Nationale goed te fietsen, want daar komen de beste rijders tegen elkaar uit. En dat hebben 'n aantal rijders gedaan. Die zijn door de K.N.W.U. uitgeno digd om deel te nemen aan de Europese kampioenschappen, die in Engeland ge houden worden op 21 en 22 juli. Met name Patrick Claessens (7 jaar) komt oorspronkelijk uit Helden-Pan- ningen, maar lid van Flymg Flies. Herald Heidens, 11 jaar, komt uit Overloon; Petra van Doorne, 17 jaar, uit Deurne. Mare Pelzer 15 jaar uit Ven ray. Maar Marc is jammer genoeg uitge schakeld wegens een gebroken sleutel been. En dan onze enige echte cruiser Peter Stiphout uit Ysselsteyn. Allemaal veel succes in Engeland wenst jullie de hele club Flying Flies. Zoals de meeste van jullie wellicht al gemerkt hebben is de wereld winkel sinds vorige week vrijdag gesloten. Deze sluiting zal duren tot vrijdagavond 10 augustus. De verkoop van koffie, thee en wijn e.d. gaat gewoon door! Deze kan gekocht worden bij Linda Hazeu, Griegstraat 51 te Venray (89262). Nieuw, in de Wereldwinkel is de ca- feine vrije koffie uit Tanzania. Deze koffie is dus gezuiverd van de cafeine en is verder ook geheel zuiver. De op brengst gaat rechtstreeks naar de Ujama-boerencoöperatie's in Tanzania. De Wereldwinkeliers hebben drin gend behoefte aan een uitbreiding van het vrijwilligersbestand. Uit onze club van zo'n 10 mensen die het afgelopen jaar als vrijwillig(st)ers in/voor de We reldwinkel gewerkt hebben, gaat onge veer de helft studeren of zal door werk minder tijd krijgen voor de Wereldwin kel. toch blijft het werk voor en in de Wereldwinkel erg belangrijk. Wat is de globale doelstelling van de Wereldwin kel dan wel zult U zich afvragen? Deze is kort samengevat de volgende „De be volking van Venray e.o. bewustmaken van de samenhang tussen maatschappe lijke problemen in de eigen leefsituatie en het probleem van de onderontwikke ling in de Derde Wereld". Om deze fraai omschreven doelstelling te verwe zenlijken voeren wij als Wereldwinkel actie, zowel voor de derde wereld lan den als voor zaken die in Nederland/Venray belangrijk zijn. Zo voerde wij het laatste jaar aktie's en ac tiviteiten voor/over Chili (10 jaar dicta tuur), Zuid Afrika (Geldinzamelingsak- tie tegen de apartheid en als steun voor de frontlijn staten), Cuba (een informa tieavond in het kader van 25 jaar revo lutie) en waren we aktief betrokken bij de aktiviteiten van het vredesberaad Venray o.a. in de aktieweek. Je ziet een breed scala van aktiviteiten en akties, met deze aktiviteiten zijn we óók via scholing, discussie bezig. Daarnaast houden we ons bezig met de reaktie van het college van b. en w. op ons initiatief voorstel rond de rol van de gemeente Venray en de ontwikkelingssamenwer king. Een interessante club dus, die We reldwinkel in Venray, als je intresse hebt om samen met zo'n 10 andere mensen hieraan mee gaan te werken kun je con tact opnemen met: Jan Hendriks, Zuid singel 129 te Venray (89237) of Joke Reyntjes, Helfrichstraat 40 te Venray (89291). INSLUIPING Maandagavond werd uit een woning aan de Stationsweg een geldkistje ont vreemd. De dader en het geldkistje werden enkele minuten later door de politie aangetroffen, vóórdat de eige naar van het geldkistje wist wat er ge beurd was. De dader, een 33-jarige inwoner van Venray gedroeg zich verdacht en gooide iets weg toen toevallig een poltiewagen in zijn buurt kwam. De politiemannen namen het zekere voor het onzekere, hieiden de man aan en gingen op zoek naar hetgeen was weggegooid. Dat re sulteerde in het vinden van het geldkistje. Na ingesloten te zijn geweest en na een volledige bekentenis, werd hij dinsdagmorgen met de mededeling dat procesverbaal zal worden opgemaakt, weer huiswaarts gezonden. WILLEN GETUIGEN ZICH MELDEN Dinsdagmiddag tussen 13.30 en 13.45 uur werd uit een woning aan het Nas- sauplein door een tot nog toe onbekend gebleven persoon een geldkistje met 1000 gulden en waardepapieren ont vreemd. De man des huizes lag ziek in bed en heeft wel iets gehoord en gezien, doch was in de veronderstelling dat het een huisgenoot was. De dader is wel erg brutaal geweest: zó de woning binnen te gaan en het geldkistje mee te nemen. Mogelijk zijn er getuigen die rond dat tijdstip in de buurt van het Nassauplein de dader hebben zien lopen met een geldkistje. Zij worden verzocht zich in verbinding te willen stellen met de po litie. Zij zullen met de grootste discretie worden behandeld. REEGEIT WERD GEDOOD In de nacht van zondag op maandag stak plotseling een reegeit de Venlose- weg over en werd aangereden door een personenauto, bestuurd door een inwo ner uit Venray. De reegeit moest dat oversteken met de dood bekopen, ter wijl de auto behoorlijke schade opliep. Vertraging bij de afgifte blijft voortduren In tegenstelling tot eerdere mededelingen moeten wij thans berichten, dat de vertraging bij de afgifte van rijbewijzen is uitgelopen tot vijf weken. Het Bureau Rijbewijzen van de Provinciale Griffie in Maastricht kampt met interne problemen, die voorlopig nog niet opgelost zullen zijn. Voor aanvragers van rijbewijzen betekent dit, dat de aanvraag - die begint met het inzenden van een „eigen verklaring" -minstens drie tot vier maanden vóór de afloopdatum van het rijbewijs gestart moet worden. Helaas is verbetering in deze situatie voorlopig niet te verwachten. Voor de goede orde wordt nogmaals vermeld, dat de aanvragen voor een rijbewijs (of een verlenging daarvan) door de afdeling bevolkingszaken de zelfde dag waarop U de aanvraag indient, aan de Prov. Griffie worden door- ■ezonden. Zoals U begrijpt heeft het geen nut om de afd. Bevolkingszaken te bellen; U ontvangt per omgaande bericht zodra Uw rijbewijs kan worden af gehaald. openbare bibliotheek venray afd. voor volwassenen Julianasingel 33, afd. voor de jeugd Schoolstraat 32 VENRAY Tel. nr. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten voor de jeugdafdeling: 0.24.1. Lammers, J. Bibliotheek. Brochure-achtig boekje waarin aan de hand van een groot aantal foto's en een kort verhaal op duidelijke, eenvoudige wijze wordt uitgelegd hoe men gebruik kan maken van de openbare biblio theek. 216.1. Ramondt, Sophie. Mythen en sagen van de Griekse wereld. Dit goede overzicht van gegevens betreffen de de vele goden, half-goden en beken de stervelingen vormt een bonte menge ling van dapperheid, mislukking, liefde en afgunst. 365.3. Over de drempel. Introduc tie in het lerenschrijven van program ma's voor microcomputers met gebruik van de programmeertaal BASIC. Vanaf ca. 11 jaar. 599.6. Werkman, Hans. Het hart van de mens. Beknopte uitleg met schematische tekeningen van de wer king van het menselijk hart. 731. Ventura, Piero. Beroemde schilders. Aan de hand van veel gekleur de foto's en tekeningen wordt het verloop van de schilderkinst geschetst vanaf de Middeleeuwen tot en met het kubisme. 877. Schmidt, Annie M. G. Het beertje Pippeloentje. Bundel speelse versjes over het beertje Pippeloentje in voor kleuters herkenbare situaties. 898. Tien x griezelig. Tien griezelverhalen van bekende Nederland se schrijvers. 936.4. Lammers, Fred J. Beatrix Regina 1984. Hoogtepunten uit het leven van de Nederlandse koninklijke familie. 950.6. Dicks, Brian. Wereldatlas voor de jeugd. Atlas met veel gekleurde kaarten, schema's, foto's en tekeningen om de wereld om ons heen en afzonder lijke landen en gebieden uit te leggen. Vanaf ca. 11 jaar. az.z.-indo-995.4. Van ver klinkt de tifa. Leesboek voor kinderen van 10-13 jaar over Molukkers in Nederland en in hun vaderland. BIBLIOBUS In verband met de zomervakantie van de scholen, de vakantie van het biblio- buspersoneel en de onderhoudsbeurt van de bus, zal de bibliobus van maandag 30 juli tot en met zondag 19 augustus geen standplaats hebben in Blitterswijck. van 2 t.m. 8 juli 1984 2 Bankbiljetten. Bankbiljet van 25,Klein wit babyschoentje met rose streepje. Plastic zak inh. groen regenpak en zwart tasje. Horloge met blauwe wijzerplaat en metalen band. Sleuteletui met een LIPS-sleutel en een mister minit sleutel. Zwarte sporttas, opschrift „Red Strs" met inhoud. Groot aantal cassettebandjes, al dan niet met cassettehouders. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de administratie van de gemeente politie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780- 84888, tst. 227. middel. Fietsen, lopen onder bewa king zijn de belangrijkste therapieën. De patiënt en zijn familie moeten ver trouwen in zichzelf krijgen en de eigen grenzen leren bepalen. Reeds 'n jaar of tien geleden mocht het Venrayse ziekenhuis een soortgelijk filmpje ontvangen. Dat is vrijwel versleten en de nieuwe film met eigentijdse apparatuur was daarom bijzonder welkom. Mevr. Poels-Peters herinnerde nog eens aan de goede samenwerking tussen de plaatselijke afdeling van de Hart stichting en het St. Elisabeth ziekenhuis in het bijzonder met de afdeling fysio therapie. Ook zijn we hier twee jaar geleden begonnen met reanimatie-cur- sussen, aldus mevr. Poels, waarmee zeder goede resultaten in de praktijk werden bereikt. In september begint men weer met nieuwe lessen. Tenslotte kon mevr. Poels tot haar grote vreugde mededelen, dat de opbrengst van de dit jaar gehouden collecte voorHartstichting, in Venray het record bedrag van 16.000,- heeft opgebracht. Onlangs heeft MOBIL bij gelegen heid van de heropening van het geheel vernieuwde en gemoderniseerde tank station aan de Leunseweg een prijsvraag uitgeschreven. Aan de deelnemers aan deze prijs vraag werd o.m. gevraagd een slagzin in te vullen: „Ik tank bij Mobil want Het beste en kordaatste woord kwam van de familie Hirdes in de Serenade- straat met: „want mijn auto is een fijn proever". En daarmee kregen zij dus de eerste prijs, een reis naar Parijs voor twee personen met alles-er-op-en-er-aan inclusief de beste plaatsen op de Champ Elysee bij de aankomst van de Tour de France. Vier tribuneplaatsen op het circuit van Zandvoort waren beschikbaar voor de winnaars van de tweede prijs en de derde prijs bestond uit 10 finaleplaatsen voor de Nationale tenniskampioen schappen in het Melkhuisje te Hilver sum. Voor Mobil was het geen enkel pro bleem indien de winnaars de voorkeur gaven aan een prijs in contanten. Verder waren er nog 250 troostprij zen bestaande uit een Mobil-T-shirt. KERKHOF VOOR DUITSE GESNEUVELDEN +?tttï?tV YSSELSTEYN - VENRAY/ PROV. LIMBURG Tt,tj++V Foto uit het jaar 1929, waarop een groep Venrayse timmerlieden. Het aan nemersbedrijf Harrie Oudenhoven, Hoenderstraat, bouwde destijds de Kerk in Strijp bij Eindhoven. Voor het plaatsen van o.a. de kerkbanken, waren deze vaklui ter plaatse. Het zijn: staande v.l.n.r.: Toon Ou denhoven, Hoenderstraat; Thijs Kappel Kruisstraat; Joep Loonen, Gasstraat; Harrie van Opbergen, Maasheseweg; Pierre Goumans, Schoolstraat; Marinus Kelders, dr. Kortmannweg. Zittend v.l.n.r.: Piet Potten, Lang straat; Jan Verhoeven, Hofstraat; Joos Kappel, Oude Oostrumseweg. Op de achtergrond: schilder (r.) Piet Beerkens, Grotestraat. Recent overleden: Pierre Goumans; nog levende: Joep Loonen. Een hartinfarct veroorzaakt niet alleen een litteken in het hart, maar ook in de geest van de mensen, die het over leven. Veel mensen denken, dat ze na een hartinfarct nooit meer aan de slag kunnen. Maar dat is niet waar; 60% van de mensen, die een infarct hebben gehad, kunnen daarna toch weer aan het arbeidsproces deelnemen. Er bestaan nog veel misverstanden over de tijd na een infarct, zowd bij de patiënten, alswel bij zijn omgeving, fa milie. Om daar iets aan te doen heeft de Nederlandse Hartstichting een voorlich tingsfilm laten maken: „Een Nieuw be gin". Film en bijbehorende apparatuur werden dinsdag j.l. door mevrouw H. Poels-Peters namens de Nederlandse Hartstichting aangeboden aan het St. Elisabeth ziekenhuis. De film toont het verschil tussen vroeger en nu. Vroeger was bedrust het parool en werd iemand, die een infarct had gehad, eeuwig als patiënt gezien. De film probeert de angst, dat het weer gebeuren kan, weg te nemen. Therapie is daarbij een belangrijk hulp- Het staat vast, dat dit jaar weer twee groepen Duitse jongeren, in het kader van de aktie „Begrip over de graven heen, werken voor de vrede", van de Volksbund Deutsche Kriegsgrdberfür- sorge, op het Duits soldatenkerkhof in Ysselsteyn komen werken. Het is dan voor het 21e jaar dat Duitse jeugd deze aktie onderschrijft. Ook dit jaar zijn de deelnemers weer afkomstig uit de deelstaat Baden-Würt- temberg en staan onder leiding van Peter Miiller uit Plochingen. Op donderdag 26 juli zal de eerste groep, een dertigtal jongeren uit de Sportkring Reutlingen, arriveren. Op woensdag 1 augustus zullen zij door burgemeester Drs. R. Dittrich van Meerlo-Wanssum op het gemeentehuis worden ontvangen na 'n krans te hebben gelegd bij het monument van de verzetsstrijdster Hanna van der Voort uit Tienray. Wat het Nederlandse volk onder de bezetting heeft geleden, krijgt de jeugd te zien en te horen bij hun bezoek aan het Nationale Oorlogs- en Verzetsmu seum te Overloon. De groep vertrekt op woensdag 8 augustus en wordt daags daarna door een dertigtal jongeren van de Schutzen- kreis Dürmentingen afgelost. Deze groep zal op woensdag 15 aug. door burgemeester mr. H. Defesche op het gemeentehuis officieel worden ont vangen, na een kranslegging bij het monument van de Venrayse gevallenen achter de St. Petrus Bandenkerk. De Duitse jeugd die op het soldaten kerkhof te Ysselsteyn zijn vakantie op offert, betaalt naast z'n inzet ook nog een bedrag van 260 DM. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Francken, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: W. BLOEMEN Stationsweg 15 tel 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: F. DE MUINCKKEYZER Aan den Dril 17tel. 88800 DOKTER VAN KEUZER van Beurdenweg 10 Ysselsteyn Telefoon 04785-777 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. ST. ODA Passage 1 tel 81255 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: O. VERHAEGEN Tel. 82281 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W.H. KREMER Mgr. Nolenstr. 12 Venray tel. 81000 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden en E.M. Ruymbeek tel. 04780-81336/83829 M. V. WINDEN tel. 81336 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. DILLEN tel. 04709-3510 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS tel. 04780-81152 Afspraken maken elke ochtend tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 18 en 19 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. W'ijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5 Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NV1H COC afd. Venray Telefonische opvang voor homoseksuele mannen/vrouwen Postbus 316 - tel. 88809 bgg 10211 JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33. Venray tel. 85251 open ma. t.m. vr. van I0.00-K.30 uur. RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tol 19.00 uur in het Vormingscentrum, Bevrijdingsweg 2a, Venray (nabij de LTS). Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 KAMERBEMIDDELINGSBURO Hoenderstr. 33, tel. 85251 (10.00-17.00 uur)

Peel en Maas | 1984 | | pagina 3