GROETEN UIT VENRA1 Wg°°* KERKELIJKE DIENSTEN ZUID SUIKER- ZIEKTE DUURT EEN LEVEN LANG ZIEKENOMROE Programma van de Venrayse Omroep Stichting PEEL EN MAAS WIJK ZIEKENTRIDUUM VENRAY Het Komitee Ziekentriduum dekenaat Venray deelt het vol gende mede: wegens een sterk beperkte mogelijkheid wat ruim te betreft in den Kerkdijk, de teruglopende belangstelling en de noodzaak van een aantal dames om met het werk te stoppen, zal het ziekentriduum niet meer wor den gehouden. Wij danken allen die al die jaren het mogelijk hebben ge maakt om dit ziekentriduum te organisereh en wij hopen dat langs andere eigentijdse wegen - radio, televisie of kerktelefoon - de zieken hun steun en bemoedi ging zullen vinden. Het Komitee Ziekentrduum PAROCHIE GROTE KERK Zaterdag: 19.00 nederlandse hoogmis int. ouders Driessen-Wagemakers Wilhelmina Janssen-Franssen (buurt Petrusstraat) overl. fam. Winnen-Ja- cobs. Zondag: Dertiende zondag door het jaar. 8.00 leesmis, int. Bets Vermeulen- Drabbels en echtgenoot Piet Lemmen en overl. fam. overl. fam. van Dijck- Geurts; 11.00 nederlandse hoogmis met kinderwoorddienst „Elkaar verstaan", int. Teng Manders Lies en Herman Jeuken-Verhulsdonk. Maandag: 9.00 oude stichtingen Theodor Creemers en overl. fam.; 1T.00 Wim Vermeulen Else Winnemtiller. Dinsdag: H. Tomas, apostel. 9.00 Piet Janssen-Oudenhoven en fam. bij zondere intentie; 19.00 Peter Jan Rutten, echtgenote en overl. kinderen. Woensdag: 9.00 Anna Maria Ranke- van Noort; 19.00 Helene Arnoldina Haenraets en deken Haenraets Mar- tinus Direks. Donderdag: 9.00 Geertruida Braam- Thijssen Miets Raedts. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. 9.00 Kitty Gilliam Clasina van Leeu wen; 19.00 fam. Hendricx-Peeters overl. ouders Janssen-Huijbers Han- drie Jans Beken en zoon Arnold Pas toor Geerits overl. ouders janssen- Bongaerts. Zaterdag: 9.00 Harrie Messemaec- kers; 19.00 oude stichtingen overl. ouders en fam. bijzondere intentie. Mededeling: Zondag is er onder de mis van 11.00 uur een kinderwoorddienst met als thema: „Elkaar verstaan". Akolieten: Zaterdag: 19.00 Wilbert v. Wayen- burg en Wiljan Wilms, lezer: A. Ver beek. Zondag: 8.00 Tom Kengen en Leon Stoffels, lezer: J. Wekking; 9.30 Anja Sijbers en Jacqueline Classens; 11.00 Erik en Sandra Wekking, lezer: L. Triïyèn. Misdienaars: Maandag: 19.00 Timo Flinsenberg en Wilco Janssen. Dinsdag: 19.00 Bart Derkx en Bianca Prinsen. Woensdag en vrijdag: 19.00 Rens van Nisselroy en Joris Truyen. KAPEL ST. SERVATIUS Zaterdag 30 juni: 18.30 Eucharistie viering met volkszang, int. fam. Ger- rits. Misdienaars: Gert-Jan Wismans en Hans Hebben. Zondag 1 juli: 13e zondag door het jaar. 9.30 Eucharistieviering met koor- en volkszang (greg. en ned. gezangen), int. fam. Seegers. Misdienaars: J. Boonman en Fr. Bierens. In de weekenddiensten gaat voor p. F. Sanders. De kollekte is bestemd voor de Ven- rayse missionarissen die het Comité Missie en Ontwikkelingshulp van het Centrum ondersteunt. Door de week iedere dag avondmis om 18.30, behalve vrijdag. PAROCHIE PATERSKERK Zondag 1 juli: H. Missen: 9.00; 10.15 hoogmis gezongen door Crescendo; 11.45; 18.00 avondmis. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. 19.00 avondmis om Gods zegen te vragen over de gezinnen van de paro chie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Mededeling: Deze week ALLEEN H. Mis om 8 uur. Misintenties: Zaterdag: 18.30 Bartholine Janssen en overl. fam. Antoinette Janssen- Flinsenberg Sjaak Classens overl. fam. Oudenhoven-Evers. Zondag: 9.00 Theo van de Laar; 10.15 Konrad Thijssen en overl. fam.; 11.45 voor de parochie; 18.00 Martin Hermans. Maandag: 19.00 Constant Pijls overl. ouders Akkermans-Timmer mans. Dinsdag: 19.00 Wim v. d. Munckhof en overl. fam. overl. fam. Ambrosius. Woensdag: 19.00 Antoinette Elsevier en Eva Rojer. Donderdag: Harrie Janssen overl. ouders Akkermans-Kersten fam. Peters-Arts. Vrijdag: 19.00 gezinsmis; jgt. Harrie van den Heuvel Godfried Philipsen, Pierre en echtgenote. Zaterdag: 8.00 Piet Baken. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 Martijn Smelt. Zondag: 9.00 Pepijn Dobbelaar; 10.15 Leo Pouwels; 11.45 Martin Leen- ders; 18.00 Johan Pouwels. Maandag, woensdag, vrijdag: 19.00 Tonnie Vermeulen. Dinsdag en donderdag: Nancy Ei bers. KERK 'T ZONNELIED BRUKSKE Pastoor G. Bruggink, Klarinetstraat 32, tel. 85206. Voor het maken van af spraken liefst bellen tussen 13.00 en 13.30 uur. Zaterdag 30juni: 19.00 H. Mis voor overleden moeder J. Doorakkers- Smeulders. Zondag 1 juli: Dertiende zondag door het jaar. 10.00 Hoogmis voor het gees telijk en tijdelijk welzijn van onze pa rochie. Deze Hoogmis wordt gezongen door ons Gem. Kerk. Zangkoor. De kindercrèche zal worden verzorgd door Bernadine de Nijs en Miriam Claessens. Maandag 2 juli: 19.00H. Mis voor de zielen in het vagevuur. Dinsdag 3 juli: Feest van de H. Tho mas, apostel. 8.30 H. Mis voor priester roepingen. Woensdag 4 juli: 19.00 H. Mis voor dhr. Lei Bos. Donderdag 5 juli: 8.30 H. Mis voor overleden mevr. Stocheck. Vrijdag 6 juli: Gedachtenis van de H. Maria Goretti. 19.00 H. Mis tot eerher stel aan het H. Hart van Jezus. Misdienaars: Zaterdag 30 juni: 19.00 Twan en Peter Franssen. Zondag 1 juli: 10.00 Tom Versteeg, Paul Verhoeven, Jurgen Vollenberg. Maandag 2 juli: 19.00 Davy Theeu- wen en Maurits Vermeulen. Woensdag 4 juli: 19.00 Luc Kemme- lings en Paul Francken. Vrijdag 6 juli: 19.00 Silvester en Maarten Bombeeck. Lektoren: Zaterdag 30 juni: 19.00 zr. Servaas. Zondag 1 juü: 10.00 dhr. Klaassen. Mededelingen: 1Huwelijksafkondiging: Andries Bekkema en Gerarda Swinkels, Marim bastraat. 2. Een fijne vakantietoegewenst aan u allen, hopelijk met veel mooie dagen. We bidden om Gods bescher ming op weg naar verre vakantiebe stemmingen en om een behouden thuis komst! 3. Gezinsbijdrage: Elkaar helpen, bij elkaar horen. Het betekent ook als deel nemer bij de gezinsbijdrage horen!!! Ned. Credietbank Venray rek, nr. 23.18.08.461 of giro 2552386 t.n.v. RK Kerkbestuure Brukske inz. Gezinsbij drage, Marimbastraat 26. Met veel dank voor uw bijdrage. 4. Om over na te denken.... de ge bruiken en voorschriften van de Kerk zijn er niet omwille van zichzelf. Zij staan niet op zichzelf, maar zij zijn on dergebracht aan een inwendige realiteit. Ze beschermen een geheim. Ze zijn kanalen van genade. PAROCHIE VREDESKERK Zaterdag 30 juni: 18.00-18.45 uur gelegenheid tot biechten; 19.00 voor avondmis voor de dertiende zondag door het jaar. De H. Mis wordt ver zorgd door ons jongerenkoor „Chris- ko". Voor Sjang Derks Anna Strij- bosch tot zekere intentie (Th.) Peter Pelzer voor overl. Cor van den Heuvel (coll.). Zondag 1 juli: Dertiende zondag door het jaar. 8.30 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie Harry Janssen (coll.); 10.00 Nederland se Hoogmis. Voor overl. ouders Spee- Seegers; 11.30 voor overl. ouders Si- mons-Willems levende en overl. leden van de familie Tijssen-Pelzer Jan de Wit (coll.) overl. ouders Stiphout-Ja- cobs en zoon Leo en als jaargetijde voor Jan Jacobs; 18.30 voor Emilie Mathon tot zekere intentie (H. V.). Maandag 2 juli: 8.00 voor priester roepingen en roepingen tot het religieu ze leven; 19.00 tot zekere intentie (Th.) overleden Rombout Appels jaarge tijde coorKees Pas. Dinsdag 3 juli: Feest van de H. To mas, apostel. 8.00 voor overleden ou ders Verheyen-van de Voort overleden heer van de Pol; 19.00 Sjeng van Maris (coll.). Woensdag 4 juli: H. Elisabeth van Portugal. 8.00 voor overl. mevr. Ver heyen-van de Voort (Bejaarden); 19.00 overleden Leonardus van Hoof. Donderdag 5 juli: 8.00 voor de zieken van de aprochie; 19.00 H. Uur voor de le vrijdag van de maand. Voor Pastoor Geerits (Th.) Christ Vollenberg jaargetijde Piet Baeten. Vrijdag 6 juli: H. Maria Goretti, maagd en martelares. 8.00 voor Agnes Maas; 15.00 plechtige huwelijksinzege ning van het bruidspaar Jac. Bonants en Thea de Louw, in de kapel van Veltum; 19.00 coor overleden familie Thielen- Hendriks overl. Annie Linders-Wel- ten (coll.) Theodora Verheyen-van de Voort (coll.). Zaterdag 7 juli: Maria op zaterdag. 8.00 ter ere van Maria hulp der Christe nen. Mededelingen: Zaterdagavond zingt ons jonge renkoor „Chrisko" weer in onze kerk. U bent van harte welkom. Donderdagavond om 19.00 uur weer H. Uur met aansluitend uitstelling van het Allerheiligste tot 20.00 uur, waaronder gelegenheid tot gebed. In deze week is de pastoor afwezig. Voor alles kunt U zich wenden tot de kapelaan: Pastorie, tel. 81274. Langs deze weg wil ik allen dan ken, die in en buiten het kerkgebouw, zondag 24 juni voor mij tot een onver getelijke dag hebben gemaakt. Het was een warm onthaal in mijn parochie, waar ik nog vele jaren hoop te werken voor U allen. Mijn hartelijke dank. Uw kapelaan. Pastoor en kapelaan wensen U alleen een fijne vakantie en behouden thuiskomst. Midienaars: Zondag: 8.30 G. Krijnen; 10.00 Urbain en Pascal van Weert, John Dommeck; 11.30 Stefan Rongen; 18.30 Oscar Geurts. Maandag tot en met woensdag: 8.00 Paul Bodden; 19.00 Ramon Broens. Donderdag tot en met zaterdag: 8.00 Jose Cornejo; 19.00 Jos Verstegen. PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP VENRAY e.o. In de dienst van zondag 1 juli zal de heer H. Spoelstra uit Amsterdam voor gaan. Aanvang van de dienst is 9.30 uur. De koliekten zijn bestemd voor Eigen Kerk en de Diakonie. Tijdens de dienst is er kindercrèche en kindernevendienst. In de Ned. Herv. Kerk aan de Maas- weg te Blitterswijck zal ook de heer H. Spoelstra uit Amsterdam voorgaan. Aanvang van de dienst is 11.00 uur. De koliekten zijn bestemd voor Res. fonds Blitterswijck en de Diakonie. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 uur Toediening van het Heilig Vormsel. Voor de vormelin gen overl. familie Direks-Hellegers overl. ouders Heldens-Hunnekens (Jon gerenkoor). Zondag: 8.30 Jan Versleijen; 10.00 Peter Matthias van Mill Jan Loonen Lei Janssen (Jongerenkoor). Maandag: 9.00 tot zekere intentie. Dinsdag: 9.00 uit dankbaarheid voor 'n geslaagde. Woensdag: 9.00 t.e.v. O.L. Vrouw van Oostrum tot zekere intentie. Donderdag: 9.00 Hannes Verberk. Vrijdag: 9.00 Hendrik Peeters; 14.30 voor het Bruidspaar Jaspers-Derks. Zaterdag: 19.00 Gertruda Janssen- Peters Jan en Jos Haegens, Annie Haegens-van Bergen Martien van Arsen. Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Bart Camps, Jacco Camps, Rob van Lieshout, Gardo Lin- ders. Zondag: 8.30 Joris Rutten, Ralph Bus, Bart Nellen, Ton Verstraelen; 10.00 René Bonten, Pieter Rijs, Gebr. Pluk. Toediening van het Sacrament van het Vormsel Zaterdag, 30 juni, zal Pater Raymae- kers onder de Eucharistieviering van 19.00 uur het H. Vormsel toedienen aan de kinderen van de 6e klas, welke daartoe door hun ouders worden aange boden. Er worden enige banken gereserveerd voor de vormelingen en hun familie, maar er is nog plaats genoeg voor vele anderen. Laten we door onze grote op komst de vormelingen bemoedigen, tonen dat we achter hen staan, dat zij op ons kunnen rekenen, dat Pinksteren ook ons weer begeesterd heeft. Laat onze jeugdige mensen, die onze steun zo hard nodig hebben, niet in de steek. Het zal een bemoediging voor hen zijn als ze zich kunnen optrekken aan het gelovige, goede voorbeeld van de volwassenen. PAROCHIE OIRLO Zaterdag: 19.00 Gezinsmis als slui ting van het schooljaar, verzorgd door de kinderen van de basisschool. Grad Verstappen (koll.) Lei Ewals (koll.) Jozef en Johannes Baten Frans Ver stappen (jrd.). Zondag: 8.30 H. Mis Maria Ver- sleijen-Joosten namens kaartclub Mo lenhoek; 10.00 Hoogmis. Herenkoor met Ensemble van de Muziekvereni ging. Pieter-Jan Driessen (mnd.) Piet Janssen (koll.) Mathieu van Rijswijck namens de buurt Jos Driessen (jnL) st. Pieter-Jozef Gelissen, Josephina Bekkers, Philomena van der Heijden, Maria Bekkers en Maria v. d. Aa. Voor de levende en overleden leden van de Muziekvereniging „Ons Genoegen". Dinsdag: 8.00 H. Mis st. Theodorus Janssen, Hendrina Litjens, Agnes Geurts en Maria Baeten Tot zekere in tentie (G). Woensdag: 8.00 H. Mis Godfried Philipsen, Pierre Philipsen en echtge note. Donderdag: 19.00 H. Uur en Eucha ristieviering, st. Wilhelm Hesen en Anna Mathea Janssen. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. Toegewijd aan de verering van het H. Hart. 14.00 pl. Huwelijksmis Bruids paar Gommans-Loonen; 19.00 H. Mis t.e.v. H. Hart en voor Priesterroepin gen. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis Piet Classens (mnd.). Maria Versleijen-Joosten (koll.). J PAROCHIE CASTENRAY Misdienaars: zat. di. en wo.: Martijn Jeuken en Xavier Weys; zond. 8 u., do. en vr.: Denny Wismans en Guido Vollenberg; zond. 10.00 Eddy Philipsen en Joris Arts. Zaterdag 30 juni: 19.00 jrd. voor Louis Roelofs. Zondag: 8.00 voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van alle parochianen, t.e.v. O.L. Vrouw van A. B.; 10.00 Ma ria Dinghs-Weys. Dinsdag: 19.00 Antonius Drabbels (coll.). Woensdag: 8.00 Ger. Janssen (jrd.). Tevens t.i.v. de offeraars. Donderdag: 8.00 Josephina Seykens- Collin. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.00 Hendrika Petr. Philipsen-Vousten (coll.); 9 u. Zieken-communie. PAROCHIE LEUNEN Dertiende zondag door hel jaar. Eerste zondag van de maand, bijzon dere collecte voor onze eiegn kerk. Uw steun blijven wij vragen omdat wij niet zonder deze kunnen. De reparatie aan Wanneer de weergoden ons goed gezind zijn, zal de Koninklijke Harmo nie Euterpe vandaag, vrijdag 29 juni, een buitenconcert verzorgen op de Grote Markt. Heel toevallig valt dit concert op de verjaardag van Prins Bernhard die vandaag 73 jaar wordt. Op de hiernaast afgebeelde ansicht kaart uit de serie van fotograaf Jos. Strijbosch uit Blerick zien we links, verscholen onder de prachtige oude kastanjebomen van de Grote Markt, dc muziekkiosk en de oude pomp staan. Op deze kiosk gaven de Venrayse gezelschappen hun romantische zomer avondconcerten, ofwel subsidieconcer ten. Ook Euterpe gaf hier jaarlijks zijn bijdrage aan. Vanaf wanneer er precies gemusi ceerd werd op deze kiosk is niet bekend. Het volgende las ik uit de feestgids van Euterpe's eeuwfeest in 1960. „In 1917 werd een besluit genomen een noodkiosk te plaatsen. Voordien moes ten de muzikanten op de grond zitten tussen een stoeiende jeugd, die de veldwachter zo goed mogelijk trachtte in bedwang te houden". Verder zien we rechts op de foto de sigarenwinkel van Pierre van Opber gen, daarnaast Jan Vermeulen (Jan de Köster), koster van de St. Petrus Bandenkerk. Het huis met de trapjes, winkel met bakkerij van Piet Custers. In de hoek nog zichtbaar café ,,'t Hert". Rechts van de kiosk zien we nog de marktpom die dus duidelijk niet midden op de markt stond. Alhoewel er vrijdag geen kiosk op de Grote Markt zal staan voor dit concert (deze werd destijds door de gemeente van de hand gedaan aan de Stichting Muziekfeesten Merselo) zal het, als het weer meezit, best een muzikale hap pening kunnen worden. De Koninklijke Harmonie Euterpe met momenteel meer dan 70 muzikanten zal zich in de buurt van 't Upke plaatsen. Sjaak Laurensse het dak slaat op het programma en wordt binnen enkele weken uitgevoerd! Zaterdag: 19.00 Gezinsmis b.g.v. het einde van 't schooljaar Ism. v. Rudy Croqué en overl. fam. gest. jrd. v. Frans Verkoeijen. Zondag: 8.00 weekd. v. Sef Gooren lsm. v. Jan Janssen en zoon Gerrit; 10.00 hgm. v. Maria Loonen-Scheffers maandd. v. Henrica Martens-Verhees, echtg. en overl. fam. gest. jrd. v. Godfr. Smits, echtg. en dochter Maria; 11.15 lsm. v. Hermine de Bruijni-Raafs en overl. fam. gest. jrd. v. Peter Joh. v. Rens, echtg. en Michel Loonen maandd. v. Gertruda Spreeunwenberg. Maandag: 19.00 lsm. t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand (v. V.). Dinsdag: 8.00 gest. jrd. v. Martinus Claessens Woensdag: 19.00 lsm. v. Sef Gooren (vanw. fam.) Istn. v. Gertruda Jennis- kens-Droesen lsm. tot bijz. intentie (J). Donderdag: 8.00 gest. jrd. v. Hen drik Marcellis en echtg. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart. 14.30 Huwelijk Reintjes-Cornelissen; 19.00 gest. jrd. v. Mathijs Litjens en echtg. Zaterdag: 19.00 lsm. v. Ant. Voer- mans, echtg. en zoon Antoon Helm Claessens en overl. fam. maandd. v. Josef en Gerrit Claessens. Misdienaar: 19.00 John v. d. Aker. Akolieten: za 19.00 M. Holtackers en G. Thijssen; zo 8.00 J. Janssen; 10.00 hgm. Rich. Jenniskens, Ruud Jennis- kens en Pascal van Zandvoort; 11.15 M. T. Heesen. Gedoopt: Patrick van Leuken. Huwelijksafk.: Jos Reintjes (Veulen) en Truus Cornelissen; Jan Bartels en Marleen Nellen (Heide); Jos v. d. Munckhof (Horst) en Nelly Vogelsangs. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 1. H. Mis voor overl. ouders Peeters-Ewals; 2. weekd. v. Jep Verhoeven. Zondag: 8.30 H. Mis voor Jep Ver hoeven nms. vriend Toon; 10.00 1. maandd. v. Pastoor Janssen; 2. jgt. v. Martinus Strijbos; 3. H. Mis voor Piet Potten nms. imkersvrienden America; 11.30 jgt. v. Giel Trommelen. Maandag: 19.00 1. H. Mis voor Jep Verhoeven nms. de buurt; 2. weekd. v. Jan Vergeldt; 3. H. Mis voor Christina Swinkels-Heijligers. Dinsdag: 8.00 H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw en de H. Gerardus. Woensdag: 19.00 1. H. Mis voor Jan Vergeldt nms. fam. Smeets; 2. H. Mis voor Thei Sanders. Donderdag: 8.00 H. Mis voor bijz. intentie (F). Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 13.30 H. Mis uit dankbaarheid b.g.v. het 25-jarig huwelijk van het echtp. H. Pijnenborg-Muskens; 19.00 1. H. Mis voor Toon Hendricks; 2. H. Mis voor overl. fam. Wismans-Droessen-Gooren 3. weekd. v. Jep Verhoeven. Zaterdag: 19.00 1. weekd. v. Jan Ver geldt; 2. H. Mis uitr dank t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Peter Michels en Rob Strijbos. Zondag: 8.30 Patrick Marcellis en Tom Lemmens; 10.00 Noël Michels en Patrick Vergeldt; 11.30 Bart Marcellis en Rob Reijnders. Weekdagen: Bart Rongen en Rob Janssen. Vrij: Mare Sijbers, Roel Smits en Joan Lutters. Huwelijksjub. vrijdag 13.30: Patrick Vergeldt en Roel Smits. Mededelingen: 1Vanaf 1 juli -12 aug. wordt er in de weekends niet gepreekt. 2. Maandag 9 juli is er géén avondmis vanwege de kermis. Dan is er ,s mor gens om 9 uur een heilige mis. 3. Op zondag 15 juli zijn de mistijden Markt Venrat|, ook veranderd, n.l. om 8.30 uur een stille mis en om 9.30 uur een stille mis en om 11.00 uur de plechtige H. Mis b.g.v. 25-jarig priesterjubileum. RECTORAAT HEIDE Dertiende zondag door het jaar, 1 juli 1984. Zondag: 8 uur H. Mis t.b.ï.; 10 uur Hoogmis: jaargetijde voor Gerardus Wismans. Akolieten: André Swinkels en Marco van Kempen. Misdienaressen van de week: Petra Drabbels en Petra Willems. Maandag: 8 uur H. Mis voor Wim Derikx en overleden familieleden De- rikx-Voesten. Dinsdag: H. Thomas, apostel. 8 uur H. Mis voor Piet Spee. Woensdag: 8 uur H. Mis t.i.v. familie Voesten-Gielen. Donderdag: 8 uur H. Mis t.b.i. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.4f H. Mis t.b.i. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Gerardus Michels en Jacoba Jakobs en tevens voor Truus Gielens van haar petekinderen. RECTORAAT VEULEN Zondag 1 juli 13e zondag door het jaar. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. zal. Jan v. d. Aker. Zondag: 9.45 Hgm. zal. Sj. Smedts zangkoor; 11.15 Hgm. zal. Marlie Weys. Maandag: 8 uur H. Mis uit dank fam. van Kempen. Dinsdag: 8 uur lsm. zal. Sef Linders en overl. ouders. Woensdag: 8 uur lsm. zal. Gertruda van Opbergen. Donderdag: 8 uur lsm. uit dank fam. van OoI-Houben. Vrijdag, eerste vrijdag van de maand, toegewijd H. Hart. 8 uur bijz. H. Mis ter ere H. Hart van Jezus. Zaterdag: Priesterzaterdag. 8 uur lsm. tot deze intentie; 's avonds om 7 uur Hgm. zal. J. en Servatius Nabuurs. Akolieten 1 juli: W. Fleurkens, L. Reintjes, R. Weys. Misdienaars: M. Spreeuwenberg en Fr. Reintjes. PAROCHIE MERSELO Zondag 30 juni: feest van H.H. Petrus en Paulus. 19.00 jgt. Bernard Gielen en Maria Arts. Zondag 1 juli: 13e week door het jaar. Eerste zondag van de maand: spe ciale kollekte voor de kerk. Kermis. 10.00 Henricus van Osch, Theodora Poels; 11.30 uit dankbaarheid (P). Maandag: 8.30 Joh. v. Rijswijck- Klassen en kinderen. Dinsdag: H. Tomas, apostel. 8.30 Mathias Manders, Regina Schanz en dochter. Woensdag: H. Elisabeth van Portu gal. Laatste schoolmis van het school jaar. 8.45 Schoolmis voor roepingen; 19.00 Theodorus Hendrix en Wilhel mina Engelen. Donderdag: H. Antonius Maria Zaccaria. 8.30 overleden fam. van Dijck-van Rijswijck. Vrijdag: H. Maria Goretti, eerste vrijdag van de maand. 8.30 ter ere van H. Hart voor wie geofferd hebben; 14.00 40-jarig jub. H. Mis Cox-Emonts. Zaterdag 7 juli: H. Maagd Maria, Zoete Moeder van den Bosch. 19.00 Henk van Meyel. Misdienaars: zondag 1 juli 10.00, vrijdag en zaterdagavond: Judith Gel- lings en Anja Versteegen; 11.30 Saskia Arts en Susan v. Kruijssen. Kollektanten: zaterdagavond 30 juni: F. Hendrix; zondag 1 juli: 10.00 G. Ewals; 11.30 K.v. Vegchel. Kerk schoonmaken 5 juli: Mevr Michels-Poels, Straat, Mevr. Verhoe ven-van Schijndel, Straat. Mededelingen: a) Hartelijk dank aan iedereen die meegewerkt heeft voor het slagen van de Sacramentsprocessie. b) De vakanties gaan klangzaam aan beginnen. Aan iedereen een mooie, ont spannende vakantie. Goede reis voor allen die wat verder gaan. Veilige terug komst. We gedenken u dagelijks in de H. Mis. RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag: 19 uur voor mevr. v. d. Pas-Camps. Zondag: 10 uur t.i.v. fam. Lenkens. Maandag: 19 uur voor mevr. v. d. Pas-Camps namens de buurt. Dinsdag: 19 uur voorTonny Botden. Woensdag: 19 uur t.i.v. M. Janssen. Donderdag: 19 uur voor Piet Vogel sangs. Vrijdag: 8.30 eerste vrijdag van de maand. H. Mis voor Willem Peters. Zaterdag: 19uur t.i.v. fam. Botden. RECTORAAT SMAKT Zaterdag 30 juni: 19.00 Avondmis voor Corry Peters, de intenties van onze Paus Johannes Paulus, voor genezing van een zieke, Christina Burger. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Tieny Martens-Heiming (buurt); 10.00 Hoogmis voor René Buijzen, fam. Vermunt voor de zieken en uit dankbaarheid. Maandag: 8.45 H. Mis voor de over ledenen van de Carmel en intenties pel grims. Dinsdag: 8.45 H. Mis v.b.i. Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef, bij een noveen en t.z.i. Donderdag: 8.45 H. Mis voor goede priesters en religeieuzen. Vrijdag: geen heilige mis in de mor gen, maar om 19.00 uur 's avonds in de Jozefkapel t.e.v. het heilig Hart; 15.00 H. Mis bij gelegenheid van het 40-jarig huwelijk Bos-de Haart. JEHOVAH'S GETUIGEN Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema: „Wat U zaait, zult U oogs ten". In de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11, aanvang 10 uur v.m. Gratis toegang, geen collecte. VAMOS A VER NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo celebraremos la fiesta de San Pedro y Pablo: a las once y cuarto, en nuestra capilla, Overloonse- weg 2, Misa con cantos y platica en Casteilano. El martes el dia 26 de junio a las 13.30 de la tarde en la Ermiia de Sanjosé en Smakt: matrimonio de Felisa Ramirez y Frank v. d. Putten. El viernes el dia 29 de junio, en la iglesia paroquial de de Steyl a las 15.30 de la tarde matrimonio de Maria del Pilar Wassaldua y Manual Hermoso. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES El miércoles el dia 4 julio: dia de l?a excursión de los monaquillos juntos con los monaquillos de Geysteren. La salida es a las 8.30 de la maflana desde de porteria de Hoge Beek con la maestra Verstralen (tel. 04780-83278); se jun- tarèn los dos grupos en la entrada del museo de Overloon. A las 12.30 almor- zaremos juntos en un hotelito de Over loon; después del almuerzo iremos en bicicleta a Wanroy (De Bergen); basta si se lleva un bocadiïlo! Hasta la vista! St. Elisabethziekenhuis Venray te beluisteren via kanaal 4. Woensdag: Eerste woensdag van maand, van 10.00 tot 11.15 uur het pr gramma „Van maand tot maand". Donderdag: van 10.00 tot 11.15 ut het programma „Nieuws en informl lies", daarna het verzoekplatenpr gramma. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Venray Maandag: van 15.00 tot 16.30 uur h programma „Non-stop lichte en veel^ vraagde muziek". Woensdag: Eerste Woensdag van i maand, van 10.00 tot 11.15 uur het pn gramma „Van maand tot maand". Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur h programma „nieuws en informatief waarna het verzoekplatenprogramma. St. Servatius, Psychiatrische Centrui Venray. Donderdag: vanaf 10.00 tot 11.3C uur het programma „nieuws en info maties", waarna het programma „V* maand tot maand en tenslotte zomat muziek. De Kruuze, Geriatrisch Centrum Venray. Maandag: van 14.00 tot 15.00 uur h programma „Houwen zo". Vrijdag: van 14.00 tot 15.00 uur h programma „nieuws en informaties'' waarna het verzoekplatenprogramma. Bejaardencentrum, Het Schutter veld. Vrijdag: van 10.30 tot 11.30 uur et speciaal programma met en voor de b woners van Het Schuttersveld. Wilt U aan familie, vrienden en/( bekenden in een van bovenstaande if stellingen een muzikale groet brengeij Wij zijn U graag van dienst. Stuur U aanvraag tijdig naar de Venrayse Op roep Stichting, Postbus 320, 5800 A Venray. VENRAYSE OMROEP STICHTINt aanvraagformulier voor verzoekplatei Deze plaat is bestemd voor dhr/mevr/mej Instelling Afdeling kamer De plaat wordt aangeboden door: dhr/mej/mevr Woonplaats EEN ABONNEMENT WAARD VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUS1CA Dinsdag 3 juli 20.00 uur repetitie vt het hele koor in de Essel. Tevens laats repetitie voor de vakantie na de Pai gezellig samenzijn in het Upke, Marl Wij wensen U allen een zeer prettige vi kantie Dinsdag 21 augustus starten we wel met de wekelijkse repetities. Bij verhindering gelieve U zich af melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg tel. 81221 of bij mevr. W. Mandei Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Gedurende de openingstijden van h tuincentrum Henk Smits kunt U oi papier deponeren in de loods achter b centrum. Dinsdag 5 juli a.s. openbare kraadsvergadering in het wijkgebou Beukenlaan 4 aanvang 20.00 uur. 1 vens kunnen de bewoners iedere vrijd gavond vanaf 21.15 uur kaarten, bilji ten enz. U bent van harte welkom.

Peel en Maas | 1984 | | pagina 14