GEMEENTEPRAAT 1 juli sluit kanovaren; balspelen, fiets- NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schütte, Bureau Voorlichting Bouwvergunning verleend Commissie onderwijs vergadert dinsdag a.s. Werkeloosheid en uitkering Collektekalender juli 1984 Zwemlessen particulieren Bouwvergunning aangevraagd Muziekschool viert buiten feest Opgave destructie- materiaal Lokaties gezocht voor „kamperen bij de boer" en „kort kamperen" GEMEENTELIJK COMBI-ZWEMBAD VENRAY verkoop seizoenabonnementen tarieven Kermis Merselo Hinderwet Hinderwet Adverteerders opgelet HELP HELPEN 17 Is °"L_ t-# f--L Te- si Alternatieve t, spelinstuif Als men zonder werk komt, krijgt men meestal het eerste half jaar een uit kering via de bedrijfsvereniging. Dat ge beurt op grond van de werkeloosheids- wet. (WW). Men moet dan wel in het jaar. onmiddelijk voorafgaand aan de werkeloosheid, minimaal 130 dagen ge werkt hebben om van de WW uitkering (80% van het laatst verdiende loon) ge bruik te kunnen maken. Als men na dat jaar nog steeds werkeloos is, zal men als regel een uitkering ontvangen van de ge meentelijke sociale dienst. Wanneer men 23 jaar of ouder is, dan isin dat de geval de Wet Werkeloos heidsvoorziening, (WWV) van kracht (75% van het laatst verdiende loon). Deze WWV-uitkering geldt voor maxi maal 2 jaar. Daarna valt men onder de rijksgroepsregeling Werkeloosheidswet (RWW) en ontvangt men een uitkering met als maatstaaf het minimum loon. Is men 23 JAAR OF OUDER en heeft men MINDER DAN 130 DAGEN gewerkt, dan valt men onder die RWW. jongeren ONDER 23 JAAR kunnen in aanmerking komen voor maximaal 1 jaar WWV (75% van het laatst verdien de loon) indien zij aan twee voorwaar den voldoen; - Zij moeten het jaar, direct vooraf gaand aan de werkeloosheid, minimaal 130 dagen hebben gewerkt en - in die drie jaar, voorafgaand aan het werkloos zijn, gedurende 130 dagen een dienstverband hebben gehad. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 27 juni 1984 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van eén of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 dagen na deze publicatie. de verbouw van een woning met garage aan de Langeweg 65 te Venray, t.n.v. B.C.P. Janssen; de uitbreiding van een winkel aan de Heuvelstraat 9a te Venray, t.n.v. M.C.H. Jacobs; de bouw van een tuinhuisje aan de Tamboerijnstraat 14 te Venray, t.n.v. J.G.M. Vervoort; de bouw van een tuinhuisje aan de Bolderik 3 te Venray, t.n.v. P.A. Her- msen; de uitbreiding van de woning aan de Aronskelk 39 te Venray, t.n.v. H.A.M. de Groot; de bouw van 4 meststallen aan de Veulensewaterweg te Veulen Venray, t.n.v. W.A, vd Ligt Lorbaan 14 te Veu len Venray; de bouw van een tuinberging aan de Polkastraat 15 te Venray, t.n.v. J.E.M. Beterams; de bouw van een garage aan de Ringweg 35 te Ysselsteyn, t.n.v. H. van Asten; het plaatsen van een omheining om een hondenweide aan de Horsterweg 12 te Leunen, t.n.v. H.J.M. Ouwer- kerk; de bouw van een dierenverblijf aan de Pelgrimslaan 9a te Smakt- Venray, t.n.v. L.P. Kersten; de bouw van een graanopslag- loods aan de Veulenseweg 20 te Veulen- Venray, t.n.v. Nijssen b.v.; de uitbreiding van een fietsenhok/berging aan de Bolerostraat 1 te Venray, t.n.v. G.P. de Vries; de bouw van een Tuinhuisje aan de St anthoniusstraat 22 te Venray, t.n.v. P.M. Bouwmans; de bouw van 2 fokvarkensstallen aan de Timmermansweg 98 te Ys selsteyn, t.n.v. H.J.J. Claessens. Venray, 29 juni 1984. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Op dinsdag 3 juli a.s. om 17.00 uur komt de commissie voor onderwijs en cultuur in openbare vergadering bijeen in kamer 127 van het raadhuis ter afhan deling van een bescheiden agenda. Op deze agenda - Verlenen van medewerking voor het herstellen van door vandalisme ontstane schade aan de lagere school St. Fransi- scus en - het beschikbaar stellen van 3000,- voor het project vredesonderwijs op de basisscholen. Tenslotte zullen mededelingen wor den gedaan over de begroting 1984 van de Openbare Bibilioiheek Venray. SCHOOLVERLATERS Jongeren vanaf 18 jaar, die van school komen en geen werk kunnen vin den, krijgen ook via de gemeentelijke sociale dienst een RWW uitkering. Zij moeten dan wel een wachttijd doorma ken van twee kalenderkwartalen, b.v. van 1 juli tot 1 januari, willen zij voor een uitkering in aanmerking komen. Gedurende die wachttijd hebben de ou ders recht op kinderbijslag mits de schoolverlater als werkzoekende bij het arbeidsbureau is ingeschreven. Voor schoolverlaters van 21 jaar en ouder gel den andere regels. VERLENGING WWV-UITKERING Wordt men buiten zijn schuld werk loos op een leeftijd van 57,5 jaar en ou der, dan heeft men recht op een zoge naamde verlenge WWV uitkering. Deze loopt door totdat men 65 jaar is. In veel gevallen wordt deze uitkering - op grond van een afvloeiings regeling - aangevuld door de werkgever. KOSTWINSTERS Volledige emancipatie van de vrouw is in het sociale verzekeringsstelsel (nog) niet op alle fronten bereikt. Wanneer de Voor de maand juli zijn door het college van B. en W. geen collectever- gunningen afgegeven. OPLEIDING A DIPLOMA Aanvangsleeftijd: 5 jaar Cursusduur: 24 lessen, 2 x per week op de daarvoor vastgestelde tijd en data. Kosten: 80,50 voor kinderen tot 16 jaar, inclusief entree. Lestijden groepen: Maandag 16.00-16.30 uur beginners, Donderdag 16.00-16.30 uur beginners, Maandag 16.30-17.00 uur beginners, Donderdag 16.30-17.00 uur beginners Maandag 17.00-17.30 uur Donderdag 17.00-17.30 uur Maandag 17.30-18.00 uur Donderdag 17.30-18.00 uur Dinsdag 16.00-16.30 uur beginners Vrijdag 16.00-16.30 uur beginners Dinsdag 16.30-17.00 uur beginners Vrijdag 16.30-17.00 uur beginners Dinsdag 17.00-17.30 uur Vrijdag 17.00-17.30 uur Dinsdag 17.30-18.00 uur Vrijdag 17.30-18.00 uur Woensdag 15.45-16.15 uur beginners Zaterdag 11.00-11.30 uur beginners Woensdag 16.15-16.45 uur Zaterdag 11.30-12.00 uur OPLEIDING B DIPLOMA Aanvangsleeftijd: 6 jaar en in het bezit van het A diploma. Cursusduur: 12 lessen lx per week op de daarvoor vastgestelde tijd en data. Kosten: 40,25 inclusief entree. Lestijden: Woensdag 16.45-17.15 uur OPLEIDING ZWEM VAARDIGHEID I EN II (DIPLOMA C.D.) Aanvangsleeftijd: 6 jaar en in het bezit van het A en B diploma. Cursusduur: 12 lessen lx per week op de daarvoor vastgestelde tijd en data. Kosten: 40,25 inclusief entree Lestijden: woensdag van 17.15-18.00 uur (zwemvaardigheid I) Zaterdag van 12.00-12.45 uur (zwemvaardigheid II) VERVOLGCURSUS ZWEMVAARDIGHEID I Aanvangsleeftijd: 6 jaar en in hel bezit diploma Zwemvaardigheid I Cursusduur: 12 lessen lx per week op de daarvoor vastgestelde tijd en data. Kosten: 40,25 inclusief entree. Lestijden: Zaterdag van 13.00-13.45 Deze cursus is bedoeld voor leerlingen die in het bezit zijn van het zwemvaar- digheidsdiploma I maar NIET van alle keuze-paketten. OPLEIDING DIPLOMA A EN B Aanvangsleeftijd: vanaf 16 jaar. Cursusduur: 24 lessen 2x per week op de daarvoor vastgestelde tijd en data. Kosten: 104,- inclusief entree. Inschrijven: Aan de kassa d.m.v. een in schrijfformulier. Maandag t.m. vrijdag vanaf 17.00 uur. Lestijden groepen: Maandag 20.00-20.30 uur Donderdag 20.00-20.30 uur Maandag 20.30-21.00 uur Donderdag 20.30-21.00 uur Algemeen: Voor alle cursussen inschrij ven aan de kassa d.m.v. een inschrijf formulier. Maandag t.m. vrijdag vanaf 17.00 uur. De cursussen starten vanaf 28 aug. 1984 gehuwde vrouwen, die voor een belang rijk deel in Loondienst werken, werk loos worden en verder aan eerder ge noemde (dagen) eisen voldoen, moeten zij bovendien - willen zij in aanmerking komen voor een uitkering - een bepaald percentage van de man verdiend heb ben. VAKANTIEVOORSCHRIFTEN De Algemene Bijstandswet heeft geen vakantievoorschriften. Maar wanneer men een WW- of RWW- uitkering heeft, dan kan men niet zolang als men maar wilt op vakantie gaan. Nog los van het feit of de huidige uitkeringen daar voor toereikend zijn, is dat men per jaar vier weken elders mag doorbrengen met behoudt van uitkering. Deze regel geldt ook voor buitenlanders, die hun ge boorteland willen bezoeken. Wel is hun toegestaan - in bepaalde ge vallen - de vakantie met maximaal 4 we ken te verlengen, maar voor die periode zonder recht op uilkering. Wat voor uit kering men heeft, als men op vakantie gaat is het heter, dat ook al gaat men korter dan 4 weken - bij de sociale dienst te melden. Men kan daarvoor gebruik maken van hel vakantie-meldingsformulier, dal men hij de receptie van de afd, sociale zaken van de gemeente kan krijgen. Keert men veel te laat van vakantie te rug, dan kan dit leiden tot korting <op de uitkering. Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om, in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan, bouwvergunning te verlenen voor: de bouw van 20 premie koopwoningen aan het Herderstasje en Honingklaver te Venray, t.n.v. Maas- veste b.v. Jan Smitzlaan 4g te Eindho ven; de bouw van een fietsenberging aan de Roffert 8 te Castenray, t.n.v. J.M.M. Classens; de bouw van een winkel aan de Mgr Hanssenstraat 41 te Oostrum, t.n.v. fa. Kessels; de bouw van een krullenhok aan de Putlenweg 108 te Ysselsteyn t.n.v. A.G.T. Jenniskens; de bouw van een jongveestal aan de Vredeweg 17 te Vredepeel, t.n.v. P.S.J. van Veghel; de bouw van een carport aan het Loenerveld 12 te Leunen, t.n.v. P.G.M. Litjens; de jitbreiding van een varkensstal aan het Volen 7 te Heide t.n.v. J.J.P. Michels. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen me dewerking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 29 juni 1984 ge durende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke or dening en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventu ele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 29 juni 1984 De burgemeester van Venray Mr. H.J.M. Defesche Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Zaterdag 30 juni zal de muziekschool Venray buiten een muzikaal optreden verzorgen ter gelegenheid van de ope ning van het nieuwe V.V.V. kantoor in de voormalige laiijnse school. Hierin heeft de muziekschool bijna 13 jaar lang muzieklessen verzorgd. Bij redelijk en droog weer zal dit optreden vóór de muziekschool op de Grote Markt plaatsvinden vanaf 13.00 uur. NIEUWE CURSUS CONSERVATORIUMKLAS Op 3 september start de nieuwe voor bereidingsklas voor toekomstige conser vatoriumstudenten. In deze klas worden de leerlingen op een toelatingsexamen voorbereid. Deze cursus omvat het vol ledige studiepakket, praktijk, gehoor en theorie. Opgave voor de VK is tot 1 juli a.s. bij de administratie van de school mogelijk. HET EERSTE RAPPORT Alle leerlingen tot 16 jaar ontvangen nog voor de zomer vakantie het eerste rapport van de cursus 1984. Dit gaat ge beuren tijdens een openbare- of con- tactles, waarbij de ouders van harte wel kom zijn. De uitnodigingen worden via de docent aan de leerlingen meegegeen. Mocht dit om welke reden dan ook ach terwege blijven dan kunt U gerust even bellen. „PROEFTUINTJES" Voor de I.V.M. Leerlingen worden weer ,,proeftuintjes" georganiseerd. Deze zijn om de leerlingen in de gelegen heid te stellen gedurende 6 lessen op het instrument van hun keuze te spelen. De leerlingen hoeven hiervoor geen eigen instrument aan te schaffen. Deze lessen worden naast de I.V.M.- lessen, die in december aflopen, gegeven. De proef- tuintjes starten direct na de herfstva kantie. Alle leerlingen die in aanmer king kunnen komen krijgen na de zo mervakantie meer informatie. Voor de volgende vakken is het mogelijk dan in te tekenen: viool^vedel, cello, gitaar, pi ano, klein koper, fluit, pijpersfluit en klarinet. VERDER NIEUWS Er worden voorbereidingen getroffen voor het zondagochtendconcert op 7 oktober a.s. in de schouwburg. Er komt op 3 november weer een ontmoetings dag voor de leerlingen van de Noord- en Midden Limburgse muziekscholen. De ze dag wordt gefinancieerd door het cultuurfonds van de bank van Neder landse gemeenten. ZOMERVAKANTIE De zomervakantie is gepland van maandag 9 juli tm 18 augustus a.s. Na deze vakantie gaan de lessen zonder te genbericht vanaf maandag 20 augustus op dezelfde lesdag en -tijd gewoon door. De muziekschool wenst nu reeds alle ouders en leerlingen een fijne wel verdiende vakantie toe. Voor de goede orde wordt er op gewe zen, dat bij de opgave van destructiema- teriaal het aantal dode dieren moet wor den opgegeven. In het bijzonder bij een z.g. „tonnenmelding" dient het aantal daarin aanwezige dode dieren te worden vermeld. Hel gemeentebestuur werkt momenteel aan het opstellen van een kampeerplaatsen- plan voor de gemeente, waarin o.m. het „Kamperen bij de boer" en „kort kamperen" tot de mogelijkheden gaan behoiren. Odat zowel het een als het ander in het kader van de geldende bestemmingsplanne (nog) niet is toegestaan, willen b. en w. eerst nagaan of en in hoeverre er in de ge meente belangstelling bestaat voor het toelaten van kampeerders op een boerenerf (kamperen bij de boer) óf het toelaten van maximaal 3 kampeermiddelen voor ten hoogste 72 uur op een daarvoor aangewezen terrein (kort kamperen). Wanneer het gemeentebestuur hierin een inzicht heeft gekregen, zullen de lokaties in het kampeerplaatsenplan worden opgenomen. „KAMPEREN BIJ DE BOER" houdt in da een gedeelte van het boerenerf geschikt wordt gemaakt voor recreatief medegebruik. Maximaal mogen 5 kampeermiddelen (tent, vouwwagen, kampeerauto of caravan) tegelijk bij een boerderij worden geplaatst. Een dergelijk parkeerterrein (tje) moet gelegen zijn op het gedeelte van het erf waarop ook de woning staat. Deze vorm van kamperen is alleen toegestaan in de periode van 15 maart tot en met 31 oktober en alleen op die plaatsen die zijn opgenomen in het gemeentelijk kampeer plaatsenplan. (KPP). „Kort kamperen,, betekent, dat maximaal 3 kampeermiddelen voor ten hoogste 72 uur geplaatst kunnen worden op een daarvoor in het KPP opgenomen terrein. Degenen, die een gedeelte van hun erf of terrein voor een van deze vormen van kamperen beschikbaar wil stellen kunnen 'zich voor 1 juli a.s. melden bij het ge meentebestuur. Het adres luidt: College van b. en w. postbus 500 5800 AM Venray. Daarna zal met de betrokkene worden bekeken of de lokatie kan worden opgeno men in het kampeerplaatsenplan. Wanneer dit het geval is, zal worden bekeken of tot aanpassing van het geldende bestemmingsplan dient te worden overgegaan. Eventuele inlichtingen hierover worden verstrekt door het bureau Sportzaken en Recreatie, lel. 04780-83838 toest. 242 Parkweg 2 Venray Telefoon 04780-82069 De seizoenabonnementen worden verkocht aan de kassa van het zwembad, op maandag t.m. vrijdag van 15.45 tot 18.45 uur en op zaterdag en zondag van 13.30 tot 15.30 uur. GEZINSABONNEMENT (geldig voor het hele gezin) f 120,50 PERSOONLIJKE ABONNEMENTEN Volwassenen f 56,75 Jeugd t.m. 16 jaar f 36,50 De seizoenabonnementen zijn geldig tot 1 september 1984 en uitslui tend voor het buitenbad. De openingstijden van het buitenbad zijn: maandag t.m. vrijdag van 10.00 tot 19.00 uur en zaterdag en zondag van 10.00 tot 18.00 uur. 30 juni, 1 2 en 3 juli 1984 De kermis te Merselo begint op zater dag 30 juni te 16.00 uur en duurt tot dinsdag 3 juli te 24.00 uur. De attracties van de kermis zijn dit jaar: autoscooter, per 2 persoonswa gen, 1per rit, ƒ5,voor 7 ritten en ƒ10,— voor 15 ritten. babysport 75 cent per rit, ƒ2,50 voor vier ritten. boksbal, ƒ1,voor 4x slaan. schietsalon, ƒ1,50 voor 3 schoten, ƒ5,voor 12 schoten, ƒ3,50 voor 3x kleurenfotoschieten. lijntrekspel/en of bussensport ƒ1,per spel, ƒ2,50 per 3 x spelen. balco-rotor, 25 en 50 cent per spel, naar keuze van de speelkast. Daarnaast zijn op de kermis aanwezig een nougat suikerkraam en eep vis kraam. De exploitanten mogen de attracties naar believen openen, maar op de vol gende uren dienen zij open te zijn: zaterdag te 17.00 uur. zondag te 13.00 uur. maandag en dinsdag te 16.00 uur. de viskraam telkens 2 uur later. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder voorwaarden om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen, op 20 juni 1984 vergunning is verleend ingevolge de hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van J.G.J. van Leuken Langstraat 6 te Venray, voor het ex art. 6a uitbreiden/wijzigen van een cafetaria annex cafébedrijf, waar voedings- en genotmiddelen worden gebakken in oliën en vetten, gelegen aan de Langstraat 8 te Venray. De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel van 29 juni 1984 tot 29 juli 1984 elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen gedu rende bovengenoemde periode ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien (na telefonische af spraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne staat tot 29 juli 1984 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygyëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belangehebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in slaat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de be schikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en wor den gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 29 juni 1984. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet A.L.G. Janssen. Kennisgeving bekendmaking ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: Nijssen b.v. Veulenseweg 20 te Veulen, voor een vergunning ingevolge de hinderwet voor het uitbreiden van een mengvoeder bedrijf, waar mengvoe ders worden opgeslagen en elektromo toren worden gebruikt met een gezame- lijk vermogen van meer dan 1,5 kw, ge legen aan de Veulenseweg 20 te Veulen, G. van Dijk Kleindorp la te Mer selo, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in wer king houden van een pluimveehouderij en timmerwerkplaats, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen en waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamelijk vermogen van meer dan 1,5 kw gelegen aan het Kleindorp la te Merselo, Gebr. Reintjes Drabbelsweg 1 te Veulen, voor een vergunning ingevolge de hinderwet voor het uitbreiden van een landbouwloonbedrijf, waar bestrij dingsmiddelen worden opgeslagen, gele gen aan de Drabbelsweg 1 te Veulen, positief te beschikken onder voor waarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel tot 13 juli 1984, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur; na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van een van de aanvragen en een ieder die aantoont, dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 29 juni 1984. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A.L.G. Janssen. Ons is gebleken, dat in de ge meente Venray advertentie- acquisiteurs op pad zijn om ad vertenties te werven voor „een gids voor Venray". Om alle misverstanden uit de weg te ruimen zij gemeld, dat die activiteiten niets te maken heb ben met de gemeentelijke uitgave „Venray van A tot Z" die in het begin van het jaar is verschenen en huis-aan-huis verspreid. SPORTTERREIN ST. SERVATIUS 20.." CIu Tilt Pr. Ven Bov Wij sr Cj (eter nidi vUV Mr IAR m trou Voor de alternatieve spelinstuif, eei^eu van de sportkennismakingsactiviteitenj*; hoeft U zich vooraf niet op te geveij,06. Kom gewoon meedoen met het hele ge"°' zin of alleen, er is voor ieder wat wikjQp Van jong tot oud, van teamsporter tcRiu individualist, iedereen vindt wel iets vaien zijn gading. Voor de prijs hoeft U iKgArs niet te laten want 1,50 per persoon iom niet veel voor een avondje plezier (trammee poline, voetvolley, skoop heli-swing reom cordwedstrijden, teveel om op te noeOL men) van 18.30-21.00 uur bij de Wetta^e ling. f'tei kon DIVERSE BALSPELEj^ Op 12 en 13 juli kan men van 9 tot UOns uur bezig zijn met alle soorten vaDon balspelen. Kosten ƒ5,- per persoq6521 voor 2 dagen. ET£ FIETSACTIVITEITEien ENh Op 19 en 20 juli worden van 9 tol Laar uur op het sporpark „De Wieën" allejg ju lei behendigheids- en creativiteits- actjn h viteiten op de fiets georganiseeriven Kosten 5,- per persoon voor beide d(Zege gen. 140 KANOVARE^'' Op de data 9, 10, 16 en 17 juli kav men in het gemeentelijk zwembad 09.00 tot 12.00 uur kennismaken r een nog weinig bekende watersport: kanovaren. Onder deskundige leidiifr worden de basistechnieken in hel zweit, bad bijgebracht en mogelijk word l middags van 13.30-16.00 uur een a: vaartje gemaakt in rustig stromend wiLani ter. Men kan o.a. kennismaken met k.wij i no, peddel, drijver, spatzeiltje et/danl kosten 2.50 per dag. citat cade Via het inschrijfformulier dat U al gitrou kregen heeft via de school of wandeontv vierdaagse, of af kunt halen bij het J meentelijk VVV kantoor kan de jeujA"® zich opgeven voor kanovaren (middeY'^ bare school) r balspelen/fietsactiviteiten (lageiLanj school). Ook kan men zich telefonsiCwij i aanmelden bij gemeente (04780-8383van tst 244) of VVV-kantoor. ;onve De inschrijving sluit 1 juli (a.s. Maajp®"}; dag) dus haast je voor het te laat is. in Hl gVica 5809 Lani [wij i [die i [ook, E Hl Met Ru>

Peel en Maas | 1984 | | pagina 12