VERENIGINGSNIEUWS N Heilderzieken SPRINGPLANK cav27mc ^■NJ 0 Venrays Mannenkoor Orkest vereniging Venray Tfrry» O.J.C. de Brak SURINAAMSE VERENIGING Gilde St. Jan De Zonnebloem WIJKVERENIGING VELTUM Venray Regionale Playback en Parodisten- wedstrijd WIJK NOORD-WEST St. Pe\^S Verenigingsnieuws s.v.p. zo vroeg moge lijk inleveren, uiterlijk dinsdags 10 uur. Donderdag 21 juni om 19.30 uur re petitie tenoren en om 20.00 uur gehele koor. 23 En 24 juni concertreis naar Saul- heim. Vertrek v.a. het gemeentehuis om 8.00 uur 's morgens in uniform. Van de ze reis wordt U a.s. donderdag 'n perio diek uitgereikt met het volledige pro gramma en alle gegevens die belangrijk zijn (denk aan PAS). Donderdag 28 juni om 19.30 uur re petitie bassen en om 20.00 uur gehele koor. Geen repetitie wegens vakantie op 19 en 26 juli en 2 aug. onderbroken door het jaarlijkse fietstochtje naar Geysteren op 21 juli. Naar de jarige Fons. Afmelden bij R. van Mil, tel. 86917 of clublokaal Vlakwater, tel. 82318. Aan alle zangers een prettige en succes volle concertreis toegewenst. KONINKLIJKE HARMONIE EUTERPE VENRAY HARMONIE Donderdag 21 juni. Concert Schuttersveld. Aanwezig zijn om 19.15 uur Concertuniform. Zondag 24 juni. Serenade neomist Vredeskerk bijeen komst parkeerterrein Vredeskerk om 11.30 uur. Donderdag 28 juni. 19.30 uur repetitie AGENDA Donderdag 21 juni. Concert Schuttersveld. Zondag 24 juni. Aubade b.g.v. priesterfeest. Vrijdag 29 juni. Buitenconcert Markt Venray. Donderdag 5 juli. Barbequeavond Zondag 7 oktober Concert te Blerick met Horst. Zondag 4 november gemeentelijk muziektournooi. Zaterdag 17 november. [Ceciliafeest. LEERL1NGENOPLEID1NG Donderdag 21 juni. Concert Schuttersveld. Aanwezig zijn om 18.15 uur aldaar. Donderdag 5 juli. Barbeque. DRUMBAND Zondag 24 juni. Géén repetitie wel serenade. Bijeen komst om 11.30 uur parkeerterrein Vre deskerk. Donderdag 5 juli Barbeque Afmelden harmonie-orkest bij de se cretaris, tel. 80225; leerlingen bij de heer Raedts, tel. 82803 en drumband bij de heer van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. boekhandel van den munckhof is ook dinsdags de gehete dag geopend Agenda: Vrijdag 22 juni. om 19.00 uur repetitie voor het hele koor. Zondag 24 juni Om 10.15 uur Hoogmis in de Paters kerk Maandag 25 juni Om 18.45 uur voor de nieuwelingen met aansluitend om 19.30 uur spelavond voor alle jongens. Dinsdag 26 juni. geen repetitie. Woensdag 27 juni geen repetitie. Afmelden: Secr. Langstraat 104, tel. 81690. Algemeen: Vanaf dinsdag 26 juni a.s. begint voor ons koor weer de vakantie, dus geen repetities en Hoogmissen meer. Half augustus zullen we beginnen. Lees daarvoor de aankondiging in dit blad. we rekenen op een goede opkomst bij de repetitie van a.s. vrijdag en de Hoogmis a.s. zondag. Verder wensen we alle koorleden en hun ouders van harte een goede en vooral zonnige vakantie toe. DAMESKOOR Zondag 24 juni medewerking aan de Hoogmis in de Vredeskerk t.g.v. de eerste Mis van de kapelaan, om 10.30 uur in officiële kleding. Weest U s.v.p. om 10.15 uur aanwezig in het zaaltje. Woensdag 27 juni om 20.00 uur repe titie. Zaterdagavond 30 juni fietsenrally Woensdag 11 juli is onze laatste repe titie vóór de zomervakantie. Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevr. Sijbers, tel. 81353, of aan Mevr. v.d. Bekerom, tel. 83332. Zondag 24 juni. Zijn wij vrij. Woensdag 27 juni. Van 18.30-19.30 uur repetitie in het ak- tiviteiten centrum, Kennedyplein 1. Dit is de laatste repetitie voor de vakan tie. Gaarne trouwe opkomst! Ook nieuwe leden zijn van harte wel kom en kunnen zich opgeven. Ook graag mannen. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij nummers 81719 of 81451 Woensdag 22 en 27 juni om 20.15 uur orkestrepetitie o.l.v. L. Boogaarts en re petitie van het Barokensemble o.l.v. M. Stelten. Voor het barokensemble is de 22 ste de laatste repetitie. Repetitie ruimte de M.L.K. school De Essel. Afmelden Pie Noten tel. 87858 Na 27 juni dus geen repetities meer. Wij wensen iedereen een heel fijne vakantie toe. De repetities starten weer wanneer de scholen beginnen dus woensdag 22 augustus. Vrijdag 22 juni Repetitie voor het hele koor van 16.15- 16.45 uur. Zondag 24 juni Receptie Vlakwater om 12.45 uur. Blokfluitgroep. Blokfluit en muziek en standaard mee nemen en natuurlijk de muziek Eindelijk is het dan zover, onze kape laan is priester geworden. Nog even een geheugensteuntje i.v.m. de receptie a.s. zondag. Zoek je mooiste jurk of pakje uit de kast, neem je zonnigste humeur en gezicht mee en zorg dat je om kwart voor een op het Vlakwater bent. Daar moet nog het een en ander uitgedeeld worden, dus kom beslist op tijd, en van zelfsprekend zien we jullie vrijdag op de repetitie. We rekenen erop dat jullie er alle zijn, want het is een groot feest. Tot slot wensen we jullie en jullie ouders, een fijne maar vooral zonnige vakantie toe, en zien we jullie weer terug op vrij dag 24 augustus, dan beginnen de repe tities weer. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Dinsdag 26 juni, 20.00 uur repetitie voor het hele koor in de Essel Ursu- lastraat. Dinsdag 3 juli 20.00 uur repetitie voor het hele koor in de Essel. Tevens laatste repetitie voor de vakantie. Na de pauze gezellig samenzijn in het Upke, Markt. Dinsdag 21 augustus starten we weer met de wekelijkse repetities. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of bij mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Gedurende de openingstijden van het tuincentrum Henk Smits kunt U oud papier deponeren in de loods achter het centrum. Foto-dia middag in de Wieënhof Op zondag 24 juni a.s. wordt er een foto-en dia middag georganiseerd voor alle pergrims van de mei bedevaart. Eve neens worden diegene uitgenodigd die geintresseerd zijn in het Lourdes gebeu ren van de Nationale Bedevaarten. Ook zij die gewoon eens wat foto's en dia's over Lourdes willen zien of informatie willen over de komende bedevaarten zijn uiteraard van harte welkom. Wilt U wat praten met pelgrims of met een van onze propagandisten, men staat U gaar ne te woord. Deze foto-dia middag wordt gehouden op zondag 24 juni in het gastencentrum ,,De Wieënhof" Leunseweg Venray, Aanvang 44.00 uur. De Nationale Bedevaarten organiseerd de eerstvolgende bedevaart naar Lour des van 19 t/m 26 juli. GRATIS AFSCHEIDSCONCERT Donderdag 21 juni zal voorlopig de laatste donderdag zijn dat er een band speelt in de Brak. Dit i.v.m. een verbou wing. Er komt namelijk een heel nieuw podium achter aan het gebouw daar achter kleedlokaal etc. Deze laatste don derdagavond zal gevuld worden et de Nieuwe Nijmeegse band" „Poppi Uk" de groep besaat uit 3 man. Ger, gi taar, zang: Tonny, drums dr synth. Donderdagavond club van 18.15-19.45 voor de jeugd van 6 tot 9 jaar Jeanne Trudy Monique Jolanda Hedi Truus gaan knutselen met jullie. Vrijdagavond club van 19.00-21.00 uur voor de jeugd van 9 t/m 12 jaar. Groep 4 verzorgd het programma dus Astrid Martin, Wim, Twan en Henk. Zaterdag club voor de jeugd van 13 t/m 16 jaar we zijn open van 19.30-21.30 uur. Slotdag: a.s. zaterdag 30 juni hebben we zoals gewoonlijk een slotdag we gaan met zijn allen naar Wanroy, we vertrek ken om half 10 bij het clubgebouw en zijn rond 18.00 uur weer terug. De vrij dag en de zaterdag groep gaan met de fiets, de donderdag groep wordt ge bracht met auto's. Neem je zwemspul len mee en zorg dat je fiets in orde is. Lever zo gauw mogelijk het formulier in voor de slotdag. Wij willen gaan pick nicken met zijn allen daarom willen we graag weten hoeveel kinderen er mee gaan (zelf hoef je dus niet voor boter hammen te zorgen). We vragen wel een bijdrage van 2,- p.p. voor deze slot dag. KAMP Jongelui denken jullie aan de kamp- formulieren, liefst zo gauw mogelijk in leveren bij Henk, Eikenlaan 28, ook de jeugd van Zuid die geen lid zijn van de Springplank mogen mee op kamp als zij dat willen. Inlichtingen kun je krijgen op Eikenlaan 28 tel. 85688. SCOUTING DE PEELSPEURDERS De kabouter, welpen en gidsen van Scouting de Peelspeurders leverden weer een geweldige prestatie tijdens de vierdaagse. Proficiat met jullie onder scheidingen! Leiding: bedankt voor jul lie enthousiaste inzet en begleiding van de kinderen. En nu op naar de kampen! Nog een paar kleine weekjes en dan is het zover. Succes met de voorbereidin gen. Inmiddels hebben wij al wat aan meldingen voor nieuwe leiding binnen, maar we zijn er nog niet helemaal. Wie 17 jaar of ouder is, belangstelling heeft voor scouting en graag met kinderen wat wil doen, is bij ons vanharte wel kom. Er kan nog leiding geplaatst wor den bij de kabouters, welpen, gidsen en sherpa's. Nieuwe kinderen kunnen schriftelijk of telefonisch aangemeld worden bij ons secretariaat Rumbastraat 1 tel. 84755. Mini-scouts 6 jaar jongens en meisjes Kabouters en welpen 7 -10 jaar Gidsen en verkenners 10 - 14 jaar. Graag vermelden naam, adres, tele foon, geboortedatum en welke speltak. De S.V. Venray organiseert op vrij dag 29 juni 1984 ter gelegenheid van de dag der vrijheden een grote feestavond. Het programma ziet er als volgt uit: vanaf 20.00 uur tot 2.00 uur 's nachts gaan we dansen met het zeer populaire orkest ,,Wasi Na Doja" uit Rotterdam; verder is er een „electric boogie" dans wedstrijd; ook zal er voor U optreden de bekende dansgroep „Hawaïn Soul Angels". Het gebeuren vindt plaats in zaal „In den Engel", Poststraat 1 te Venray. Hans, bas, zang. De muziek zeggen ze zelf wij maken geen eenvoudig in het ge hoor liggende muziek, als invloeden van buitenaf valt misschien Captain Beef- heart en Birthday Party te noemen zelfs Turkse en Afrikaanse geluiden. Bij een optreden van de groep valt de intensiteit van de nummers op. Geen ellenlange improvisaties en solo's, maar strak gestruktureerde nummers, de groep valt te beluisteren op de cassette Provincie Pop '83 opgenomen in de Melkweg, en waarschijnlijk binnenkort op de le 12 inch. Aanvang 22.30, entree GRATIS. Schutterij 't Zandakker Afgelopen zondag 17 juni heeft de schutterij het Zandakker deelgenomen aan het 2e bondsfeest van de Bond Juli ana. Onze Sappeurs behaalde een eerste prijs proficiat. J. Stiphout en J. Gijsbers. Bij de schietwedstrijden be haalde ons A team 18 punten B 16 pun ten Cl 17 punten C2 14 punten C3 16 punten. De agenda voor komende week luid als volgt: Heden donderdag 21-6-84 oefenen schieten, op het schiet- terrein de Endepoel aanvang 19.30 uur. A.s. zaterdagmiddag oefenen voor het tamboer en fluiterkorps in de school „de Keg". A.s. zaterdagmiddag alles opbouwen voor een schietaktiviteit, be gin opbouwen uiterlijk 14.30 uur op het schietterrein Endepoel. Zondag 23 juni eerste H. Mis van kape laan v.d. Vegt in de Vredeskerk. Bijeen komst in het zaaltje bij de Vredeskerk uiterlijk 10.00 uur vertrek. Afhalen var. de kapelaan 10.15 uur. Zondagmiddag is de jaarlijks 6 en 3-tallen schiet wedstrijd in Egchel Panningen. Vertrek vanaf café „De Klomp" 14.00 uur. Koning van Ere Zondagmiddag j.l. schoten de be gunstigers om de eretitel, genaamd Ko ning van Ere. De titeldrager van vorig jaar, Mevr. Stiphout kon dit jaar we gens het schuttersfeest van Tegelen, de titel niet komen verdedigen. Na een ge zellige en spannende wedstrijd wist mevr. Dien van de Rijt deze titel van Koning van Ere te bemachtigen. Wij wensen haar van harte proficiat. BROEKHUIZEN VORST Zondag 24 juni a.s. geven we show optreden in Broekhuizenvorst. De le den worden verzocht om kwart voor ne gen (8.45 uur dus) in kostuum in het Gildehuis te zijn. SPORTTERREIN ST. SERVATIUS De regio Venray van de Zonnebloem organiseert vor haar gasten een ont spanningsdag. Op dinsdag 26 juni a.s. vertrekken we om 10.00 uur vanaf de parkeerplaats „de Wetteling". Om 16.45 uur hopen we weer terug te zijn. Hoogtepunt zal zijn de geplande Piek Nick die we houden bij de „Bosrand", Leermarkt 17 te Arcen. Tel. 04705- 1235. Bij minder goed weer is voor een alternatief gezorgd. Deze dag is slecht bestemd voor die gasten, die hiervoor persoonlijk zijn uitgenodigd. WANDELVIERDAAGSE Evenals vorig jaar heeft C.A.V. weer met succes geassisteerd bij de wandel vierdaagse van Venray. Mede door de uitstekende organisatie van de wan delsport federatie verliep alles uitste kend. En dat onze mensen langzaam maar zeker op elkaar zijn ingewerkt bij het verlenen van assistentie bij andere verenigingen en manifestaties behoeft geen betoog, houwen zo, en we hopen volgend jaar weer te rekenen op dezelf de ploeg en hetzelfde weer want ook dat heeft ook voortreffelijk meegewerkt, ook toevallig.... Allen hartelijk dank Voor het vierde jaar een dikke blaar, maar dat mocht toch de pret niet druk ken of het nu wel of niet zou lukken. Een blaartje meer of minder, daarvan hadden jullie geen hinder. En waar een voer liep in de knel, daar was het rode kruis zeer snel. Vier keer vijftien is geen tachtig maar de zestig deden jullie prach tig. Op de rust een appel of een ijs, op de 4e dag weg met de le prijs. Uit bo venstaand rijmpje blijkt duidelijk dat onze groep het uitstekend heeft gedaan op de wandelvierdaagse van Venray. Vorige jaren liepen ze nog de tien km Nu de 15 een hele overgang als men be denkt dat onze eigenlijke hobby zenden is, en met wandelen niet zoveel te maken heeft. Daarom willen wij op de eerste plaats die mensen bedanken die geen lid zijn van C.A.V. en onze groep hebben versterkt door deel te nemen aan de wandelvierdaagse samen met C.A.V., hartelijk dank. Er waren dit jaar twee uitvallers te betreuren Maria uit Oirlo, en Marcel uit Venray, onze pet af voor jullie maar met een spierontsteking in de benen kom je niet aan de start, doorzet tingsvermogen mag maar de gezondheid gaat voor. De verzorging was zoals reeds bekend voor onze groep in handen van Hans en Jo. Rest ons nog een harte lijk dank voor onze leden die ook dit jaar weer hebben meegelopen, en een speciaal dankwoord voor onze leidsters, Annemie, Jaqueline en Feli. ASSISTENTIE M.C.C. A.s vrijdag 22 juni rond de klok van 17.00 uur staat er weer een ploeg van C.A.V. klaar om te assisteren bij het motorcross circuit de Peel. Daar er ter plekke al herrie genoeg is, vragen wij ee nieder die toevallig zijn bakkie aanzet, om het kanaal waar wij op zitten te wer ken vrij te laten. Uw hobby is ook onze hobby, bij voorbaat dank. Medewer kers van C.A.V. voor dit gebeuren, zorg allen op tijd aanwezig te zijn. Instructies krijgen jullie ter plaatse. Verenigingsnieuws s.v.p. dinsdags voor 10 uur inleveren. ZESKAMP VELTUM Op zondag 24 juni is het weer zo ver. De Veltumse Zeskamp wordt gespeeld. Alle mensen die al eens mee gespeeld of gekeken hebben weten dat dit een grandioos festijn is. Nu belooft het nog spannender te worden dat voor gaande jaren. We hebben spellen kun nen huren waar eens de professionele zeskampen mee gespeeld werden. Daar wij de Zeskamp echter zien als een fami lie dag hebben we de spellen aangepast aan de leeftijden. De zeskamp begint om 12.00 uur op het Speelveldje aan de Pettenmakerstraat. Er zijn al een aantal ploegen die zich opgegeven hebben, aanmelding om mee te doen is nog steeds mogelijk. In schrijfformulieren zijn verkrijgbaar in Wijkcentrum 't schöpke of bij W. Conjaerts-Bos Eligiusweg 5 tel. 85519. Sorry dat er afgelpen week niets in Peel en Maas heeft gestaan, maar zo als jullie zien nu weer nieuws. Allereerst zal ik maar de excursie aankondigen van zondag a.s. Stefan leidt dan een excursie naar De Bult, het gebied waar door afd. Venray nog steeds fanatiek wordt geïn ventariseerd voor het project dat ko mende winter wordt beëindigd. Er is echter nog veel te doen. Zondag wordt er veel naar planten en insecten geke ken. Vertrek om 12.00 uur vanaf het schouwburgplein. Dan is er de week daarop, zaterdag 30 juni de afdelings excursie naar het meest oostelijk ge deelte van Winterswijk. Ik wil jullie er nu alvast op attent maken dat je je voor deze trein excursie je je nu al op kunt ge ven bij Willy tel. 82128. De kosten zijn slechts 10,- per persoon (de rest wordt door de afdeling bekostigd) Ik hoop op veler belangstelling voor deze excursie. Volgende week hoor je hier nog meer van en je krijgt er nog informatie over in de bus. Tot op de excursie. PEEL EN MAAS EEN ABONNEMENT WAARD Deze wedstrijd wordt gehouden tij dens de zomerfeesten te Venray d.d. 13 juli 1984. Zij die een artiest(e) of ar tiesten kunnen imiteren d.m.v. een play back optreden of live, of zij die een leu ke parodie kennen, kunnen zich opge ven voor deze open kampioenschap. Diegene die deze strijd wint zal zich een jaar lang regionaal kampioen mogen noemen en zal in het bezit komen van een fraaie prijs. Er zullen twee eerste prijzen zijn en wel voor de beste Play- backer en voor het meest talentvolle op treden. De jury zal beoordelen op o.a. Orginaliteit, showelementen en ventuele kwaliteit, van de band, cassette of mon tage. De deelnemer behoort zelf voor een plaat, band of cassette te zorgen. Apparatuur is aanwezig. U kunt zich opgeven op tel. 04780-88216 b.g.g. 82904. U krijgt dan een regelement en bevestiging toegestuurd. Alle verdere in formatie kunt U natuurlijk ook krijgen op bovenstaand telefoonnummer. De aanvang van de wedstrijd zal zijn 13.30 uur. Inschrijven dus. Ook dorps en/of wijkraden Venray kunnen zich opgeven. Vanaf 11.00 uur zijn de kramen geopend waar men een drankje en/of hapje kan kopen en een terras waar deze genuttigd kunnen wor den. Ook de kleinere kinderen worden niet vergeten. Wij hebben voor jullie de „SPEELKAR" gehuurd. Daarin zitten 25 spellen waar jullie de hele middag gratis mee kunnen spelen. Er is voor jul lie ook een speciale kraam waar je snoep, ijs en limonade kunt kopen. DANSAVOND De dag zal worden besloten met een grootse Dansavond. Hier is iedereen welkom, zowel deelnemers, supporters, toeschouwers, en verder iedereen die Veltum een warm hart toedraagt. Voor U speelt het grandiose orkest „The Roc king Starfighters", met muziek uit de 50-60 er jaren. De aanvang van de dan savond is: 20.30 uur. De ENTREE is GRATIS. Tot ziens in Veltum op 24 ju ni. DISCO DISCO Voor de jeugd Zaterdag 23 juni aan vang 19.00 uur. Vergeet je pasje niet. Tijdens de disco een grote Rock and Roll demonstratie o.l.v. Dansschool Lon Wetjens. Entree 2,- a Afgelopen zondag hadden zich 2 per sonen te weinig opgegeven om als groep te laten inschrijven voor deelname aan de vierdaagse hetgeen ze niet kon weer houden toch een vaandel te bemachti gen. Ook de opkomst voor het blaren- bal is iets tegengevallen maar toch is ook de avond door de aanwezige personen tot in de kleine uurtjes op een gezellige wijze afgesloten. Al met al zal deze acti viteit het volgend jaar weer herhaald worden. Verdere activiteiten in de maand juni. Zaterdag 23 juni: Dansavond voor alle wijkbewoners waarbij de muziek verzorgd gaat wor den door de Montana's. Entree vrij. Zondag 24 juni: Koffie uurtje van 10.00 tot 12.30 uur 's avonds gezellige kienavond t.b.v. het wijkcentrum. Aanvang 19.30 uur zaal open 18.30 uur, volle kaart en Jackpot samen 15,- Woensdag 27 juni: Volksdansen aanvang 21.00 uur. Zaterdag 30 juni: Disco voor de jeugd Aanvang 19.30 uur entree 1.50 tijdens de disco om on geveer half negen zal er een show wor den gegeven in aerobic door gymclub St. Christoffel. De ouders van de kinde ren kunnen natuurlijk komen kijken hoe hun kinderen zich vermaken. Lourdescomité KOLLEKTEWEEK Deze week staat in het kader van de jaarlijkse huis-aan-huis kollekte. Niet minder dan 65 kollektebussen zijn in omloop. Mocht U deze kollekte reeds gesteunt hebben dan alvast heel harte lijk dank. Is er bij U nog niet aangebeld, dan hopen we dat ook U deze kollekte mild zult ontvangen, de opbrengst is voor de zieken uil de gemeente Venray. Op maandag 2 juli houden wij onze foto/dia-avond om 19.00 uur in Huize St. Vincentius. Hebt U nog foto's be schikbaar voor deze avond, bezorg ze dan even bij een van de bestuursleden. Deze avond is.in het bijzonder voor hen die in mei naar Lourdes zijn geweest. Maar ook familie vrienden en kennissen zijn van harte welkom. Of als men ge woon iets meer wil weten over Lourdes, staan de deuren open, ook voor hen die op 31 augustus naar Lourdes gaan. De inschrijving voor de september- bedevaart (31-8 t/m 7-9) is weer in volle gang. Diverse pelgrims hebben zich reeds opgegeven. Voor opgave en inlich tingen: G. Philipsen, Goudsmidstraat 42 Venray, tel. 04780-83575. „CAPRICCIO" Voor de laatste keer voor de vakantie begint nog de oproep om je koormap in te leveren, als dat nog niet gebeurt is. Bij een van de bestuursleden of de diri gent. „BOJEMA" Vrijdag 22 juni. 18.45 uur repetitie voor de strijkers. „SALTARELLO" Zaterdag 23 juni. 14.30 uur repetitie voor de strijkers bij Roy Sharpe. Geoefend wordt het viool concert van Stamitz. De huis aan huiscollecte afgelopen za terdag is een groot succes geworden. Het bestuur en de leden bedanken hier bij eenieder, die zijn bijdrage verleend heeft alsmede diegenen, die gecollec teerd hebben. Zondag werd het défilé van de avond vierdaagse mee opgeluisterd en dat was onder voorbehoud, het laatste optreden voor de vakantie. Alle aandacht kan nu weer gegeven worden aan de Taptoe Venray. Enkele data: 15 juli: laatste repetitie voor vakantie. 9 augustus: (donderdags) eerste repeti tie na de vakantie. 24 augustus: serenade 1 september: Tiende Taptoe Venray 9 september: Ysselsteyn 7 oktober: majorettenconcours Beek 21 oktober: Zondagochtendconcert Schouwburg 4 november: Federatietournooi Ys selsteyn 24 november: Caeciliafeest.

Peel en Maas | 1984 | | pagina 5