BILJARTEN DUIVENSPORT év 'N TERECHT ALTERNATIEF JEUCKEN Acht van Oostrum CLEANING VERWAARLOOS UW KOSTBARE WONING NIET!!! TTV Flop Shot RED CAPS VENRAY PEEL EN MAAS Dorpszeskamp Ysselsteyn WOLBOETIEK Hondensport L.K.I.B. I.S.V. HELP HELPEN Bridge Club Venray Bak- en transportfietsrace in Venray PEEL EN MAAS ZIEKENOMROEP Programma van de Venrayse Omroep Stichting speciaal schilderwerk ALBIONSTRAAT 27 5809 AC LEUNEN TEL. 04780 - 87195 voorkom houtrot door periodiek onderhoud, bel voor vrijblijvende informatie: voor schilder en speciaal schilderwerk wandafwerking glasreparatie betonreparatie spuitwerk Onder stralende weersomstandighe den werden het afgelopen weekend op onze tennisbanen diverse promotiewed strijden gespeeld, t.w.: In de landelijke competitie wist ons le mix-team, bestaande uit: Hélène Dielen, ilse Leytens, Mare Termote en Jan van Leek met 5-3 van Cash uit Rijen te winnen. Vooral in de dames- dubbel werden door Ilse en Hélène de sterren van de hemel gespeeld. De pro motie naar de 2e klasse is dus een feit. Hierbij van harte proficiat! Ger v. Rijswijck, Jeanine v. Rijs- wijck, Hanneke Hilgers en Joop Boer, oftewel het 2e klasse senioren mix-team heeft het helaas net niet gehaald. Na een spannende strijd, waaronder een ener verend heren-dubbel (drie-setter) verlo ren zij met 2-3 van Helden 2. Junioren-competitie TCV De laatste wedstrijddag van de kring competitie van woensdag j.l. heeft nog 1 kampioensteam naar voren gebracht en wel het meisjesteam t/m 17 jaar, be staande uit: Sascha Engbersen, Lorence Lemmens, Marielle Kuyten, Sandy van Rijswijck. Van harte gefeliciteerd met deze prestatie! Overigens stond de afgelopen week in hel teken van de promotiewedstrijden. 2 jeugdteams van onze TCV moesten de strijd aanbinden met 2 andere kam- pioensteams. Het le gemengde team t/m 12 jaar slaagde er helaas niet in het team van Topspin* 2 uit Boxmeer te verslaan. Topspin won deze partij met 3-2. Het le gemengde team t/m 14 jaar leverde wel een uitstekende prestatie door het team van Blerick met 7-3 te verslaan. Dit team, bestaande uit: Marlies Vossen, Wwendy Peeters, Mi- chiel Keetels, Sjoerd Smits en Rob van Beek, promoveert naar de le klasse in de zaterdagdistrictcompetitie. Huldiging van al onze kampioens teams zal plaatsvinden tijdens het slot feest voor de jeugd op 1 september a.s. Huldiging van al onze senior-kam pioenen zal plaatsvinden op 23 juni a.s. om 23.00 uur tijdens het Zomernachts- feestüü 1984 was wederom een succesvol jaar voor Flop Shot. Met onze 4 teams in de competitie van Noord-Limburg wisten in seizoen '83-'84 twee teams te promo veren: Junioren 1 en Senioren 1. En levens werden 2 teams 2e. Ook werden persoonlijke resultaten behaald bij de achtkampen: D. Moss 3e, L. Dekker le, H. Moss 3e, M. Custers 4e, F. Dirkx 5e. Wij wensen onze clubgenoten een goed komend seizoen toe. Wij kunnen nog enkele leden plaatsen voor recreatief tafeltennis of eventueel competitie. Mocht U interesse hebben, kunt U zich wenden tot: C. Dekker, tel. 10632. Tevens T.T.V. Flop ï>not nog enkele leuke aktiviteiten. Recreatief tafeltennissen barbe- que-toernooi 17.50 per persoon voor barbequeën en tafeltennissen. Inlichtin gen: 10632. Verder zijn er nog plannen voor 'n grootse rommelmarkt. UITSLAGEN OPEN B-C-D-TOERNOOI TE VENRAY De afgelopen week (van 9 t/m 18 juni) heeft op de banen van de Tennis Club Venray het jaarlijks B-C-D-toer- nooi plaatsgevonden. Het aantal deelnemers was wat minder dan voorgaande jaren, maar daar stond tegenover dat er in 3 onder delen ingeschreven kon worden. (Er werden 180 partijen gespeeld). In de D-categorie werd voor de enkelspelen gestart in poules, daarna afvalsysteem. In elke categorie was een Venrayse finalist. Daar er zowel zaterdag als zondag door diverse finalisten promotie gespeeld moest worden, zijn de finales gespeeld op zaterdag, zondag en als klapstuk zowel de Heren Enkel B als de heren Dubbel B finale op maandag avond. Uitslagen D-categorie: HE: 1. G. J. Verstraaten, TC Loonse Duinen; 2. J. Beterams, TC de Gagel. DE: 1. T. Lely, TC Oeffeit; 2. T. Kok, TC Venray. DD: 1. P. Boekelman, T. Kok, TC Venray; 2. R. Doreleyers, H. Lenssen, TC de Gagel. HD: 1. J. Beterams, P. Beterams, TC de Gagel; 2. G. J. Verstraaten, W. Goe- mans, TC Loonse Duinen. GD: 1. G. v. Rijswijck, J. v. Rijswijck, TC Venray; 2. T. Sengers, P. Sengers, TC Rodhe. C-categorie: HE: 1. L. Kremer, SLTC; 2. R. Tourney, TC Grubbenvorst. DE: 1. A. M. Verberkt, TC Blerick; 2. C. Hofmans, Graaf Herman. HD: 1J. v. Leek, Th. Spee, TC Ven ray; 2. M. Theelen, Slow; J. Drentje TC Rodhe. GD: 1. A. M. Verberkt, TC Blerick; R. Tour ney, TC Grubbenvorst; 2. E. Dullens, L. Kremer SLTC. B-categorie: HE: 1. Tonny Bokhorst, TC Blerick; 2. Joost Zeelen, TC Blerick. DE: 1. J. Peynenburg, TC Deurne; 2. H. Dielen, TC Venray. HD: 1. Willem Op 't Root TC Vel den; Joost Zeelen, TC Lerick; 2. Tonny Bokhorst, Rob v. Tankeren, TC Blerick. Uitslagen weekend 16 en 17 juni: SB sen. Red Caps-Venlo 22-8 HB jun. Red Caps-Maastricht 34-4 HB adsp. Phantoms-Red Caps 7-8 HB pup. All Stars-Red Caps 0-19 HB pup. Afcent-Red Caps 20-0 Wedstrijden zaterdag 23 juni: HB jun. Phantoms-Red Caps 14.00 HB adsp. Red Caps-Black Wings 11.00 HB pup. Nuenen-Red Caps 13.00 Zondag 24 juni: SB sen. Maastricht-Red Caps 11.00 EEN ABONNEMENT WAARD Zondag 24 juni Grote vrije tourtocht voor gezinnen, trimmers en tourrijders Tour- en Wielerclub uis Oostrum organiseert zondag 24 juni a.s. haar 10e grote tourtocht de „Acht van Oos trum". Reeds nu bestaat er al erg veel belangstelling uit aUe hoeken van het Limburgse, Brabantse en Gelderse land voor onze welbekende tourtocht, die onder auspiciën van de Ned. Wielren Bond verreden wordt. Als de weergoden de organisatie gunstig gezind zijn, zal het aantal deel nemers ongetwijfeld weer groter zijn dan andere jaren. Deze dag is er keuze uit drie routes, n.l. 40 km die speciaal is uitgezet voor de heel rustige ontspannen fietsers, zoals gezinnen, bejaarden, vrijgezellen, jongens en meisjes, dus voor jong en oud en die geheel los staat van de andere tochten. Starten hiervoor kan men tussen 9 uur en 12.30 uur. Deelnamekosten be dragen ƒ4,p.p. Kinderen t/m 12 jaar 3,-— p.p. Dit inclusief herinnering en onderweg een consumptie. De andere routes n.l. 150 km en 80 km, waarvan de eerste 35 km hetzelfde zijn, voeren de deelnemers langs de prachtige natuur, over de Maas en vervolgens langs de Maas tot Heijen; hier scheiden de twee groepen zich. De 150 km route loopt via de Zevenheuve- lenweg om vervolgens via Grave, Zeeland, Deurne terug te keren naar Oostrum. De 80 km gaat rechts af richting Siebengewald, over de Toeristenweg tot Tuindorp en via Wellerlooi en Well de brug over terug door Blitterswijck en Meerlo, Oirlo naar Oostrum. Tijdens de tochten zal er op de controleplaats iets door de organisatie worden aangeboden. Ook zijn er diverse materiaalwagens en motoren die rondrijden om eventueel assistentie te verlenen. Alle routes zijn duidelijk aangegeven met borden, hoewel iedere deelnemer voor het vertrek een duidelijke route beschrijving krijgt. De starttijd van de 150 km is van 7.00 tot 9.00 uur. Deelnamekosten zijn 7.50 incl. fraaie herinnering. De starttijd van de 80 km is van 9.00 tot 11,00 uur; deelnamekosten 4, p.p., incl. fraaie herinnering. Start en inschrijving bij clublokaal Bèr van Dijk, Mgr. Hanssenstraat 29 te Oostrum bij Venray. Zoals u ziet hééft ook nu weer de TWC uit Oestrum kosten noch moeite gespaard om alles zo goed mogelijk te laten verlopen. Wij als organisatie hopen op een grote opkomst. Nadere inlichtingen via Johan Philip- sen, tel. 04780-87209 of Jan Kreutz, tel. 04780-88355. Tot ziens op zondag 24 juni a.s. De KPJ Ysselsteyn organiseert op zondag 24 juni een groots opgezette Dorpszeskamp. Aanvang 13.30 uur. Het terrein ligt aan de Heidsepeelweg te Ysselsteyn. In de pauze is er een demonstratie van een Politiehonden club. V.O.P. HULDIGDE DE LANDSKAMPIOENEN Tijdens een druk bezochte receptie zaterdag 16 juni j.l. huldigde V.O.P. het jeugdteam dat in het weekend van 2 en 3 juni te Assen landskampioen werd. Dhr. J. van Oers, wethouder van o.a. jeugd- en sportzaken, was de eerste die het kampioensteam en de vele aanwezi gen, met een verrassende kennis van zaken toesprak. Hierna was het woord aan de jeugd- consul van het district Venlo e.o., dhr. M. Dewinden, die het jeugdteam van harte, namens zijn district, feüciteerde met het behaalde landskampioenschap en een blijvende herinnering aanbood. Dhr. J. v. Erp, gewestelijk jeugdcon- sul, wees in zijn eerste toespraak in deze funktie, op het belang van een gedegen jeugdbegeleiding en feliciteerde niet alleen het kampioensteam maar tevens de vereniging VOP met het behalen van dit geweldig resultaat, dat alleen behaald kan worden door de inzet van enkele mensen uit de vereniging. Dat Ernst-Jan de Graaf, Harrie Smits en Eric Dericks dit resultaat hebben kunnen behalen is dan ook mede de ver dienste van o.a. de jeugdtrainers Hub v. d. Laar en Theo Dericks, jeugdleider W. Janssen en die mensen die week in week uit voor het vervoer van de jeugd- biljarters zorgen. Het zal voor deze mensen die dit succes, mede als resul taat van hun werk zien, zeer zeker een aansporing zijn om op de ingeslagen weg verder te gaan, wat uiteraard moed geeft voor de toekomst. Harmonie Euterpe" wist dit feeste lijke gebeuren op gepaste wijze muzi kaal af te ronden, waarvoor namens V.O.P. onze hartelijke dank. Een tevreden voorzitter van VOP be dankte alle aanwezigen voor de getoon de belangstelling. Opvallend was dat met zijn wens: Wel thuis, inderdaad de meeste bezoekers van deze receptie nog een vrij lange weg naar huis hadden. P.D.V. DE ZWALUW Wedvlucht Quevy, 10 juni 1984. H. Hermans 1 3; P. Philipsen L 2 9 14 16 22 25 39 40 42 46 47 49; O-S 4 28 30; J. Janssen L 5 12 45; P. Strijbosch A 6 21; Chr. Cuppen 7 20 27 33 43; M. Aben 10 50; M. Voesten 11 36 44; v. Gerven-Vermeulen 13 38; H. v. Elzen 15; H. Peters zn 17 37; W. Vermeulen 18; H. Kleuskens 19 41; Jos Piet 23 24 48; W. Arts 26; Jos Kerstens 29; Ver- cauteren-Swaghoven 30; M. Basten 32; J. Versleijen B 34; H. Lucassen 35; P. Hendricx 51P. v. Zwamen 52. A.s. maandag 22 juni inzetten van 8 lot 9 uur voor africhten in C.C. verband vanaf Bladel. P.D.V. DE VREDESDUIF Wedvlucht Moulins, 2 juni 1984. P. Janssen K 1 2 4 5 6 15 32; W. Drabbels 3 12 39; M. Houben 7 24; J. Achten 8 23; Aben-Denessen 9; J. Janssen K 10 20 29 31 33 38; H. Bouten 11 19; M. Kusters 13 36; Br. Netten 14 30; H. v. d. Heuvel 16 25 28 35; W. P. Vervuurt 17; L. Snijders 18; Jac. Ewalts 21; J. Leyssen 22; J. Goumans zn 26; G. Hendriks D 27; P. Vollen- berg 34; L. Willems O 37. Wedvlucht Pont St. Max 3 juni 1984. J. Goumans zn 1 23 49; P. Janssen K 2 19 20 38; L. Snijders 3 15 22 53; J. Vermeulen zn 4 61; L. Willems O 5 10 18 24 28 37 40; J. Janssen K 6 7 26 34 43 2 47 57; M. Kusters 9 48 59; P. Vollen- berg 11 27; B Sanders 12 13 14 30 56; M. Houben 16 17; G. Hendriks D 21 25 36; P. Janssen H 29; Jac. Ewalts 31 45; A. Hendrix 33; L. Ewalts 35 60; W. P. Vervuurt 39 46 51 52 62; H. Bouten 41 54; H. Ewalts 42 55; Br. Nelten 44; W. Vervuurt 50. Wedvlucht Quevy, 10 juni 1984. M. Kusters 1; J. Goumans zn 2 4 21; L. Snijders 3 10 16 18; G. Hendriks D 5; H. v. d. Laar 6 9 11 15; H. v. d. Heuvel 7 12; Br. Netten 8; P. v. Zwamen 13; W. Vervuurt 14 23; Jac. Kusters 17 20; L. Willems O 19 24; B. Sanders 22. P.D.V. YSSELSTEYN Wedvlucht Quevy 10 juni 1984. G. Linders 1 2 3 7; Jac. Hendriks 4 9 13 14; J. Cox 5; P. v. Asten 6; G. Hendrix 8; H. Heudrix 10 11; Th. Arts 12. C.C. PEEL EN MAAS Wedvlucht Argenton 639 km. Aantal duiven 739. 1 J. Bastiaans Z 2 W. Drabbels V 3 H. v. d. Eynden Y 4 G. Hendrix Y 5 Th. v. d. Riet H 6 P. Janssen K V 7 H. Litjens Z 8 Th. Droesen Z 9 G. Boom Z 10 Fr. Lenssen W Wedvlucht Dourdan 437 km. Aan tal duiven 1256. 1 H. Rooymans jr. O 2 Chr. Cuppen Z 3 Th. Hendrix Y 4 J. v. d. Heyden zn W 5 L. Rongen H 6 W. Drabbels V 7 Th. Pijpers W 8 G. v. d. Heyden W 9 Fr. Lenssen W 10J. v. d. IJssel B Voor de laatste africhtingsvlucht wordt a.s. dinsdag om 10.00 uur een gezamenlijke lossing gehouden vanaf Bladel. De juiste kleuren van een trui die bij Uw kleding past zoeken wij met U uit. DIT IS VAKWERK NEVEDA - TUBOR-TUBCA SCHEEPJES - HUBNER LAN ARTE - AARLAN Merseloseweg 20 Venray - Tel. 04780-82301 (ook voor uw stoomgoed) PHV BIJ DAG EN NACHT Op zondag 17 juni jl. organiseerde P.H.V. Bij Dag en Nacht een nationale weds'rijd te Venray. Keurmeesters wa ren de Heren H.M van Kuyen (Hel mond) E.W.J. Leenders (Grubben vorst) en L.J.T Smeets (Beringen). Als helpers fungeerden de heren H. Kraan- meer (Mel4erslo) en A.G.M. Wilms (Venray). Het ochtendprogramma be gon ongeveer 9 uur. Na de middag kon den wij ons verheugen op een goede pu blieke belangstelling. Om ca. 17.30 uur maakte de voorzitter van de keuring scommissie Dhr. van Kuyen de volgende uitslag bekend. M. Verstraten 409 pnt W. Kranen 408 pnt R. Watty-Poels 405,5 pnt H. v.d. Ven 398,5 pnt J. Klomp 391 pnt J. Geerts 383 pnt J.Janssen 361,5 pnt L. van dijk 249 pnt Beste steller: Dhr. Kranen. Beste revierder: Mevr. Watty-Poels Voor de grote belangstelling en het prima werk van keurmeesters, iielpers, begeleiders en honden willen wij langs deze weg eenieder bedanken, die door hun aanwezigheid deze wedstrijd heb ben doen slagen. Hartelijk dank namens bestuur P.H.V. Bij Dag en Nacht. Venray omstreken Tafeltennistoernooi Brunssum 2e Pinksterdag 11 juni j.l. namen wij deel met zes leden aan het recreatieve toernooi in de sporthal te Rumpen- Brunssum. Onze dames-leden Nelly van Dijck, Jo Jacobs-Kortenbach en Erica van Well, de heren Twan van Dijck, Martien Gielen en Leo Reintjes, komt de eer toe, de „Venrayse kleuren" op een wardige wijze verdedigd te hebben! In klasse A blonk Twan van Dijck uit; hij won al zijn wedstrijden en kwam in de eindfinale tegen de wel erg sterk spelende v. d. Weyden van Brunssum. Twan behaalde in een goed gespeelde partij, een dik verdiende 2e plaats en kreeg een mooie standaard. Nelly van dijck behaalde in haar sterke poule een 3e plaats. In klasse B spellenden zowel Jo Ja cobs als Martien Gielen prima partijen. Vooral Martien Gielen, hij speelde als het ware „de sterren van de hemel" (was het Merselose Muziekfeest voor hem een extra aansporing geweest?!) Maar ook Jo Jacobs verdient wel een extra compliment voor haar inzet, beiden Jo en Martien kwamen in de kruisfinale tegen elkaar in het strijdperk en het was Martien Gielen die hier met de overwinning ging strijken en werd no. 1. Jo Jacobs kwam toen uit tegen dhr. Levels van Speravi Heythuysen en werd 4e. Martien Gielen moest toen nog de degens krliisen met John Kessels van Helden. Het werd een dik verdiende 2e plaats en zo kregen Martien en Twan een prachtige standaard bij de prijsuit reiking. Ook Leo Reintjes speelde in zijn poule enkele goede wedstrijden, doch hij viel niet in de prijzen. In klasse C verdient ook Erica van Well een extra vermelding voor haar spel, een duidelijke vooruitgang is hier te constateren, doch de nodige ervaring ontbreekt nog, doch deze komt vast en zeker, vooral vanwege het feit door haar constante trainingsbezoek. Allen geluk gewenst met deze mooie resultaten! Een goed verzorgde koffietafel werd aan alle deelnemers aangeboden als be sluit van deze mooie sportdag! Bezoek van Biljartclub Oostrum Traditiegetrouw zal ook deze z.g. uit wisseling dit jaar weer plaatsvinden en wel op dinsdagavond 26 jun i a.s. van 20.00 - 22.00 uur in onze gymzaal aan de Beukenlaan. Na 22.00 uur nog gezellig samenzijn met onze sportvrienden uit Oostrum in ons clubhuis: Café „Old Dutch", Leun- seweg te Venray. Voor liefhebbers(sters) is er dan nog gelegenheid om een partij „Darts" te spelen. Tot dan! SPORTTERREIN ST. SERVATIUS VRIJWILLIGERS CENTRkLE VENRKY De vrijwilligerscentrale Venray is ge vestigd in „De Clockert", Bergweg 4, 5801 EG Venray, kamer 35. De openingstijden zijn: Maandag 10.00-11.30 uur Dinsdag 10.00-11.30 uur Woensdag 10.00-11.30 uur 16.00-17.30 uur Donderdag 10.00-11.30 uur Verder kunt U altijd telefonisch een afspraak maken, tel. 04780-86245. Heeft U irteresse, of wilt U informa tie, kom dan eens langs! De vrijwilligerscentrale heeft momen teel in haar vakaturebestand de volgen de vrijwilligers werkzaamheden: onderhoudswerkzaamheden; onderwijskundige ondersteuning in de klas. reparatiewerkzaamheden aan speel goed en speeltoestellen; knutselen met kleuter meehelpen organiseren van ont spanningsavonden. documentatie-werkzaamheden mede verzorgen van warme maaltijden opzet van vrije tijd clubs speel-o-o-theek opvang van buitenlandse kinderen kleding ruilbeurs werkzaamheden t.b.v. kinderen, bejaarden, gehandicapten gedurende de vakantie periode in binnen- en buitenland administratief werk op basisscholen kindervakantiewerk verder is er een project gestart m.b.t. het buiten gebeuren: meer informatie bij de vrijwilligerscentrale. De activiteiten van de B.C. Venray in dit clubjaar lopen naar het einde. Het voornaamste, de clubcompetitie, is ach ter de rug. Clubkampioen werd het paar: Mevr. Driesen - Hr. Poels. Als tweede in deze A- groep eindigde Mevr. Poels - Hr. Pothof. Kampioen van de B- groep werd: Hr. en Mevr. Meertens, als tweede eindigde hier: Ds Hartong-Mol. Deze twee paren promoveerden naar de A groep. De beide kampioensparen ont vingen een wisselbeker en alle bovenge noemde paren kregen nog een persoon lijke herrinnering aan deze faire compe- titiestrijd. Proficiat dames en heren. Alle interne drives, al dan niet met prij zen waren een groot succes. Vooral de St. Nicolaas- en Paasdrive zullen nog lang in onze herinnering blijven. Alle prijswinnaars hier met name noemen zou te veel ruimte in deze rubriek vra gen. Mede door de belangeloze inzet en de bekwame kundigheid van de HR. Spee, die in de maanden oktober t/m fe bruari een cursus voor beginnelingen gaf, mocht onze vereniging zich verheu gen over de intrede van 24 aspirant le den, voortgekomen uit deze cursus. Dank aan deze cursusleider en ook aan de asp. leden voor hun vertrouwen op een prettige en leerzame bridgeperiode in clubverband. Onder de bezielende lei ding van Hr. Meertens hebben deze asp. leden nog een vijftal avonden intens ge oefend om daarna opgenomen te kun nen worden als volwaardige leden van onze vereniging de BC Venray. Het bestuur en de eerdere leden zullen de nieuwe leden helpen en bijstaan zich zo spoedig mogelijk thuis te voelen. In de komende vacantieweken zal er gezellig „vrij" gebridged worden. Donderdag j.l. besloot de B.C. Venray, met leden en aspirant leden, de activiteiten van het clubjaar met een aspergedrive, waaraan 27 paren deelnamen. Met asperges, roomboter en ham gingen huiswaarts: In groep geel. 1 Hrn. Corzilius - Bolwerk 2 Mv. Driessen - Hr. Poels 3 Ds. Stappers - Verbove. In groep rood 1 Mevr. Vullings - Hr. Verbove 2 Mevr. Horbach - Hr. Custers. 3 Echtp. Platenburg (asp.leden) In groep groen 1 Hrn. van Pelt - Bicknese 2 Mev. de Jong - Hr. de Mooy (asp) 3 Ds. Poels - Nollen Als troostprijs ontvingen alle andere deelnemers ook asperges, zij het dan in mindere mate. Op 6 september a.s wordt het nieuwe clubjaar '84-'85 geopend met de jaar vergadering en vervolgens komen dan weer de diverse districts- en clubaclivi- teiten. Mochten er nog bridgers zijn die lid willen worden, mag er op gewezen worden dat de B.C. Venray nog enkele leden kan aannemen. Spoedig zal onze vereniging een „vol" huis hebben. Dank aan bestuur en leden voor hun in zet, spontaniteit en vooral de goede teamgeest. A.s. zondag 24 juni wordt in Brukske te Venray voor de derde keer een bak en transportfietsrace georganiseerd. Het spektakel bestaat uit een rit van 50 km en sprintwedstrijden. Zoals mis schien bekend is dit de enige race in Limburg. Het belooft ook dit jaar weer een happening te worden. De inschrijvingen zijn al weer binnen, ditmaal ook 6 in schrijvingen uit Venray. Het programma is als volgt: Om 9.30 uur lost de burgemeester het startschot voor de 50 km race. Om 14.00 uur beginnen de sprintwed strijden. Om 17.30 uur is de prijsuitreiking. Vanaf 10 uur is er een kinder rom melmarkt. Wij hopen dat het publiek de deelne mers flink aanmoedigt, vooral de Ven rayse deelnemers om hen tot grote prestaties te brengen. Wij hopen dat het weer meewerkt. Wilt U nog inlichtingen, bel dan 04780-82355. Tot 24 juni. 'n. leesbare krant St. Elisabethziekenhuis Venray te beluisteren via kanaal 4. Woensdag: vierde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.15 uur hel pro gramma „Met band, plaat en cassette", met vandaag als middelpunt Malandos tangoorkerst Donderdag: van 10.00 tot 11.15 uur het programma „Nieuws en informa ties", daarna het verzoekplatenpro- gramma. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Venray Maandag: van 15.00 tot 16.30 uur het programma „Non-stop lichte en veelge vraagde muziek". Woensdag: vierde woensdag van de maand, van 10.00 tot 11.15 uur het pro gramma „Met band, plaat en cassette", met vandaag als middelpunt Marlando's Tango-orkest Vrijdag: van 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en informaties" waarna het verzoekplatenprogramma. St. Servatius, Psychiatrische Centrum Venray. Donderdag: vanaf 10.00 tot 11.30 uur het programma „nieuws en infor maties", waarna het programma „Met band, plaat en cassette", met vandaag als middelpunt Marlando's Tango orkest De Kruuze, Geriatrisch Centrum Venray. Maandag: van 14.00 tot 15.00 uur hel programma „Houwen zo". Vrijdag: van 14.00 tot 15.00 uur het programma „nieuws en informaties", waarna het verzoekplatenprogramma. Bejaardencentrum, Het Schutters veld. Vrijdag: van 10.30 tot 11.30 uur een speciaal programma met en voor de be woners van Het Schuttersveld. Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvraag tijdig naar de Venrayse Om roep Stichting, Postbus 320, 5800 AH Venray. VENRAYSE OMROEP STICHTING aanvraagformulier voor verzoekplaten Deze plaat is bestemd voor dhr/mevr/mej Instelling Afdeling kamer De plaat wordt aangeboden door: dhr/mej/mevr Woonplaats BOTSINGEN Door het niet verlenen van voor rang, op de splitsing Heidsepeelweg- Ringweg, botsten twee personenauto's tegen elkaar.Ze werden bestuurd door een inwoner uit Deurne en uit Yssel steyn. Een 20-jarige autobestuurster lette bij het verlaten van de parkeerplaats bij „den Hoebert" onvoldoende op het verkeer op de Westsingel. Daardoor kwam haar auto in botsing met een per sonenauto uit Neerkant. Op de Castenrayseweg werd eveneens geen voorrang verleend. Daar botsten twee auto's uit Venray tegen el kaar. Bij deze botsing werd ook nog een schrikhek vernield. Door het niet verlenen van voor rang op de kruising Pltaanstraat-Acca- siastraat botste een personenauto uit Beuningen tegen een personenauto uit Liessel. Groot was de materiële schade welke ontstond toen een autobestuurder uit Ysselsteyn, komende vanaf de Rouwkuilenweg, op de Deurneseweg geen voorrang verleende en in botsing kwam met de personenauto uit Venray. aarna kwam de auto ook nog in botsing met een op de parkeerstrook staande personenauto met aanhanger. In alle gevallen bleef het bij mate riële schade. BRISANTGRANAAT Bij graafwerkzaamheden ten behoeve van Garage van Haren kwam een nog intakt zijnde 3.7 inch brisantgranaat naar boven. De mannen van de EOD zullen zich over dat oorlogstuig ontfer men. PtfCE SCHOONMAAK GLAZENWASSEN KLEIN ONDERHOUD HOENDERSTRAAT 53 VENRAY TELEFOON 04780-87024

Peel en Maas | 1984 | | pagina 10