AMRO en TORRO hebben elkaar gevonden bij de invulling van de Rose Vlek 1 L| PEEL EN MAAS Allerlei uit de commissie openbare werken c.a. GESLAAGD 10 cor C) Mobil opent op de Leunseweg met veel voordeel en een wed strijd met fantastische prijzen! RENATA PIEDRO 29,- 39,- 49,- 59,- 1 /i lilCi Kom naar het nieuwe selfservice station van Mobil! i SCHOENEN Marswedstrijden te Vierlingsbeek LTS VENRAY MARIANUM VENRAY „Volgend jaar kunnen we de eerste vruchten proeven van wat nu staat te ge beuren in de Rose Vlek", zei wethouder H. Willems in de gezamenlijke vergade ring van de commissies voor ruimtelijke ordening en volkshuisvesting en open bare werken, verkeer en agrarische zaken. Tijdens deze bijeenkomst werd de overeenkomst met V &D inzake rui ling van gronden en de samenwerkings overeenkomst met AMRO over de verdere uitvoering van de Rose Vlek in het Centrumplan nader besproken, voordat eind juni de gemeenteraad hier over definitieve besluiten zal nemen. Zoals bekend wordt het gebied, dat „de Rose Vlek" wordt genoemd, om sloten door de Schoolstraat, Hoender- straat, Deken Thielenstraat en de Jan Hensenstraat, met uitzondering van een tweetal woningblokken in de Deken Thielenstraat. Dit gebied is aangewezen voor de detailhandel, horeca, kantoor- en bankgebouwen, gebouwen voor openbare en bijzondere doeleinden, so ciale, culturele, educatieve en recreatie ve doeleinden; een en ander met boven woningen, parkeerruimte, expeditie hoven en groenvoorzieningen. Zoals de zaken er nu bijstaan, kan in 1985 met het volbouwen van het Rose Vlek-gebied worden begonnen. Door V D werd in 1969 de Gouden Leeuw (het voormalige hotel met bijbe horende grond) gekocht met de bedoe ling in de toekomst ter plaatse een warenhuis te stichten. Later was dit warenhuisconcern bereid mee te werken aan de gemeentelijke plannen voor het Rose Vlekgebied door het terrein van de Gouden Leeuw in te leveren in ruil voor grond in de Rose Vlek. In de loop der jaren zijn de V&D- plannen in zoverre gewijzigd dat in plaats van een aanvankelijk gedachte Vendet een Torro-nieuwe stijl zal worden gerealiseerd. (Torro is een dochteronderneming van V D). Dat wil zeggen een type Torro met een uitge breid assortiment non-foodartikelen. Bij het behandelen van deze grondruil in beide commissies, klonk de stem van de heer Fr. van Opbergen vanaf de publieke tribune. Volgens hem zou er nü iets geheel anders komen, dan altijd was voorgehouden. „Er komt geen nieuwe publiekstrekker, maar we krij gen te maken met de verhuizing van Torro, die ruime parkeergelegenheid krijgt", zei hij. Wethouder Willems antwoordde de heer Van Opbergen met te stellen dat er altijd sprake is geweest van een V D- Vestiging. Waar Torro een dochter van V D is, krijgt Venray nu te maken met een uitgebreide Torro want de Vendet- tes veranderen allen in Torro-nieuwe- stijl. Er behoeft niet te worden gevreesd voor overbewinkeling in Venray want dat valt volgens de Consulent voor de middenstand in Limburg wel mee. In het huidige Torro-pand aan de Merselo- seweg blijft winkelvestiging straks toe gestaan. (Naar verluidt komt daarin straks de Edah uit de Grotestraat). Amro, (die het gebied van de Rose Vlek zal ontwikkelen) en Torro hebben elkaar nu gevonden want het is Amro, die de nieuwe Torro-vestiging gaat ont wikkelen, aldus de wethouder. GRONDPRIJS Het raadslid J. Reintjes meende enige onduidelijkheid te hebben geconsta teerd in de vermeldde grondprijzen. Maar hem werd nog eens duidelijk ge maakt dat de grond voor de winkels "500,per m: gaat kosten, terwijl 12.000,— z.g. grondkosten per bo venwoning betaald dient te worden. De heer Van de Vorle vond die laatste prijs te goedkoop in vergelijking met de grond in Landweert, waar minimaal 8.000,— per wooneenheid betaald wordt. Wethouder Claessens beklemtoonde dat deze grondprijzen zeer reëel zijn en geheel overeenkomstig de exploitatie- opzet van de Rose Vlek. Hij vond het een onmogelijke zaak woningen in Landweert te vergelijken met bovenwo ningen in centrum-Venray. PARKEREN Zoals hierboven al vermeld, wees de heer Fr. van Opbergen er al op dat hier sprake is van een „verhuizing van Torro met ruime parkeermogelijkheid". Dat is inderdaad het geval. De gemeente verplicht zich namelijk circa 190 parkeerplaatsen aan te leggen en te onderhouden, op haar kosten! Honderd paarkeerplaatsen moeten di rect aansluiten aan het terrein waarop het Torro-warenhuis wordt gesticht, en circa 90 op een terrein in de onmiddel lijker nabijheid daarvan, doch niet meer dan 75 m. daarvan verwijderd.... Plannen om een ondergrondse garage in te richten zijn van de baan. Dat is ook voor het V D-concern een te dure aangelegenheid. Nu krijgt men in feite gratis parkeerruimte. Volledigheidshalve dienen we te ver melden dat ook anderen dan alleen Torro-klanten van deze parkeerplaatsen gebruik mogen maken. VINGER IN DE PAP Hoewel V D grond van de Gouden Leeuw ruilt met de gemeente, blijft ze daar toch nog 'n vinger in de pap houden. Op dat Gouden Leeuw-terrein nu nog parkeerterrein mag namelijk volgens de bepalingen in het Centrumplan winkelvestiging plaats hebben. Om te voorkomen dat er zich voor Torro concurrerende bedrijven zouden vestigen, is overeengekomen, dat tot en met 1993 op het Gouden Leeuw-terrein geen detailhandel wordt uitgeoefend, anders dan woninginrich ting, bouwmaterialen en keukeninrich tingen, landbouwwerktuigen en -machi nes, automobielen, caravans en boten. De vestiging van een supermarkt be hoeft men dair dus niet te verwachten. Reeds eerder hebben wij plannen ge publiceerd over vestiging van een groot meubelbedrijf en een bankinstelling op dat Gouden Leeuwterrein, Die plannen zijn, mede door de slepende overeen komst tussen V &D en de gemeente, in de bureauladen blijven liggen. Of ze er nu weer uitgehaald worden???? CAESAR jongemannen mode Grotestr. 2 Venray tel. 10943 Gasthuisstraat 28 Venlo tel. 41960 Een geheel verzorgd weekend in Parijs; 4 eretribunekaarten voor de Nederlandse Grand Prix op 26 augustus te Zandvoort en 10 finale-plaatsen voor het Internationale Tennistoernooi op "het Melkhuisje"te Hilversum. Plus nog eens 250 MobilT-shirts en sweaters. Dat zijn de prijzen die u kunt winnen. Haal het wedstrijdformulier bij één van de 3 Mobil tankstations.IVIODII Leunseweg - Deurneseweg - Noordsingel. De commissie voor openbare werken, verkeer en agrarische zaken is akkoord met het beschikbaarstellen van 39.500 voor de uitvoering van het verkeerscir culatieplan Centrum. Voor dit geld wordt de fietstenstalling Henseniusplein uitgebreid tot tachtig rijwielen ten koste van vier autoparkeerplaatsen. Verder voorziet dit krediet in de levering en plaatsing van verkeersborden en -palen, die nodig zijn zodra de nieuwe verkers- circulatie in werking treedt [augustus]. Alleen de heer Reintjes [CDA] had bedenkingen tegen de verkeersmaat regelen welke in het kader van het verkeerscirculatieplan moeten worden genomen. Met name had hij zijn zorgen over het omdraaien van de rijrichting in de Schoolstraat. Hij zei benieuwd te zijn naar de praktische gevolgen hier van. FIETSPAD OIRLOSEWEG De heer Lemmens (PvdA) merkte bij het voorstel tot het beschikbaarstellen van 337.680,— als gemeentelijke bij drage voor de aanleg van het fietspad langs de Oirloseweg op, dat een uitvoe ring in beton weliswaar 40.000,- duurder zou zijn, maar veel minder on derhoud zal vergen. Hij vroeg zich af wat uiteindelijk goedkoper zou zijn. Wethouder W. Claessens antwoordde dat de provincie hier geen betonnen fietspaden wil, hetgeen overigens in strijd is met haar eigen fietspaden (b.v. langs de Midden Peelweg). De heer Broeksteeg (CDA) en zijn fraktiegenoot van Soest pleitten voor het maken van een markeringsstreep in het midden van dat fietspad. Volgens de wethouder is een marke ring niet in de prijs berekend. Boven dien zou dan het fietspad minstens 3 meter breed moeten zijn. De heer L. Janssen (VVD) bracht de aanbesteding ter sprake en kreeg ten antwoord dat voor de aanbesteding drie aannemers zullen worden uitgenodigd. Dat is weliswaar geen „openbare" aanbesteding, maar het bespaart de ge meente wel enkele of vele malen te maken calculatiekosten. HERSTEL VAN DAKEN Ter tafel lag een kredietaanvrage kindersandalen Grotestraat 11, Venray voor werken ingevolge het provinciale bouwprogramma 1984. Voorgesteld werd de beschikbaar gekomen gelden te gebruiken o.m. voor het dakherstel van de M.L.K.-school, de kleuterschool Merselo en de kleuterschool St. Anna, de ambtswoning van de burgemeester en geluidsisolatie Dingus" (Hoender straat). De heer Lemmens vroeg zich af hoe lang de kleuterschool St. Anna nog wordt gebruikt. De wethouder zei, dat dit niets uitmaakt, omdat in ieder geval het dak dicht moet. De heer Robberegt (VVD) vroeg wat er moest gebeuren als binnen de garan tieperiode van tien jaar de aannemer failliet gaat. „Kunnen we dan op het dak gaan zitten?" vroeg hij zich af. Volgens wethouder Claessens was dit een goeie vraag. „Zoeken we op", zei hij.... De heer Reintjes (CDA) vond het maar een trieste zaak, dat al die daken zo snel kapot zijn gegaan. Hij weet dit aan verkeerde zuinigheid van de over heid. „Oude gebouwen houden het vijftig jaar vol, terwijl nieuwe gebou wen binnen tien jaar rot zijn. De wethouder kon niet anders doen dan deze opmerking letterlijk te be amen. „Het zij zo", zei hij. Op zaterdag 16 en zondag 17 juni a.s. vinden de Bondsmarswedstrijden voor drumbands en showkorpsen plaats in het sportpark „Soetendaal" te Vier lingsbeek. Aan deze wedstrijden nemen in totaal vijfentwintig korpsen deel en worden beoordeeld door de heren: J. P. Laro, Waalre; J. Peeters, Weert en J. de Laat, Uden. De korpsen zijn afkomstig uit: Leveroy, Ninsel, Veld- driel, Wanssum, Overloon, Wintelre, Brunssum, Meijel, Kerkdriel, Eerde, Helmond, Volkel, Hooge Mierde, St. Anthonis, Someren-Heide, Oeffeit, Esch, Deurne en Empel. Op zaterdag beginnen de wedstrijden om 14.30 uur en op zondag om 13.00 uur. Deze wedstrijdern zijn selectiewed strijden voor de Bonds Kampioenswed strijden. VRIJDAG 15 JUNI 1984 Nr. 24 HONDERDENVIJFDE JAARGANG Voor kleine en grote drukwerken van den Munckhof b. v. Grotestraat 68 - Venray - natuurlijk mag U bellen: 82727 Tenslotte pleitte de heer v. d. Vorle voor meer aandacht en controle bij de renovatie van daken opdat men over een aantal jaren niet weer voor hetzelfde probleem komt te staan. GELUIDSISOLATIE „DINGUS" Bij het behandelen van het onderwerp „geluidsisolatie Dingus" vroeg de heer G. Hendriks (CDA) zich af of men niet voorbarig te werk ging omdat er nu een proces gaande is waarbij getwijfeld mag worden aan het voortbestaan van dit jeugdcentrum. Wethouder Claessens verwachtte ech ter niet, dat Dingus de eerstkomende jaren zal worden opgedoekt. Het aanbrengen van geluidsisolatie is boven dien een onderdeel van een provinciale subsidie. Gaan we dat veranderen, dan komt alles op losse schroeven te staan. In dit verband vroeg de heer L. Janssen (VVD) zich af of als straks het provinciale geld binnen is het aanbrengen van de geluidsisolatie nog kon worden uitgesteld of wellicht hele maal niet kon worden uitgevoerd. Volgens de wethouder was dat moge lijk. ENERGIEBESPARING SCHOUWBURG Een krediet van 145.000,zal nodig zijn voor het nemen van een aantal energiebesparende maatregelen aan het cultureel centrum „de Beeje- kurf". Hierbij vroeg de heer lemmens zicg af waarom een particuliere stich ting in dit geval subsidie krijgt. De wethouder verduidelijkte, dat de schouwburg weliswaar een stichting is, maar dat de tekorten door de gemeente worden betaald. Feitelijk zou dit geld voor de isolatie straks moeten worden opgebracht door minder stookkosten. „We moeten het allemaal met minder doen, maar dèar blijkt men dat niet te doen", verzuchtte de heer Lemmens. STRAATVERLICHTING Bij de bespreking van de bezuiniging op de straatverlichting in Venray-Oost c.a. herinnerde de heer v. d. Vorle aan de vele bezwaren die waren ingekomen. „De gemeentelijke bezwaren worden geaccepteerd, die van de burgerij praktisch niet", merkte hij op. „Zo zet men bijvoorbeeld aan de Eikenlaan de bejaardenhuisjes in het donker". De wethouder antwoordde hem, dat deze zaak nog wordt bekeken. De „ge meentelijke" bezwaren waren dikwijls gestoeld op mondelinge bezwaren van de burgerij. Mechanische techniek: Boyke Amanat, Venray; Luis Alva rez, Venray; Geert Arts, Overloon; Hasan Bebek, Venray; Eric Bloemen, Venray; Maarten Bol, Wanssum; John Bosman, Venlo; Ad vn de Brand, Over loon; Lenny Branje, Venray; Charl Broere, Wanssum; Rob Coppus, Smakt Frans Deenen, Venray; Theo van Gaal, Overloon; Eric Geurts, Smakt; Eric Geuijen, Venray; Walter Hagenaars, Venray; Robert van Helden, Venray; Mare de Hoog, Maashees; Stijn Huys- mans, Overloon; Geert Janssen, Over loon; Mare Janssen, Venray; Mare Janssen, Wanssum; Maurice Janssen, Venray, Peter Janssen, Horst; Richard Juwett, Ysselsteyn; Rick Kamerman, Venray; Harald van Kempen, Blitters- wijck; Rob Kersten, Venray; Ton Kuenen, Overloon; Raymond Leja, Venray; Stephan Leupen, Venray; Marcel Linders, Oostrum; Eric van Lipzig, Venray; Hans Loenen, Leunen; Marco Maitor, Venray; Gerard Peeters, Ysselsteyn; Leon Philipsen, Venray; Peter van Rijt, Venray; John Rongen, Merselo; Ali Sahin, Venray; André Peijken, Wanssum; Victor Suiker, Venray; Fred Tacken, Venray; Chander Tilakdhariue, Venray; Carlo Verheijen, Venray; Wil Vermeulen, Leunen; San- der Verstraaten, Overloon; Pascal van de Vofle, Venray; Alfred Wolfs, Venray. Mechanische techniek' C-niveau: Hans Broers, Meerlo; John van Els, Venray; Ruud van Gaal. Venray; John Hendriks, Venray; Ruud Hoevenaars, Venray; Geert Janssen, Heide; Harold Janssen, Venray; Wim Janssen, Heide; André de Jonge, Venray; Marcel Kessels, Merselo; Erik Loonen, Oirlo; André Van Maarschalkerwaard, Leu nen; Peter Manders, Leunen; Marc van Meijel, Merselo; Bart Peeters, Merselo; Ron Peeters, Venray; Eric Pingen, Maashees; Eric Vermeulen, Venray; Wübert Vullings, Leunen; Rob Weiten, Venray; Marcel Willemse, Venray; Peter Wijnhoven, Leunen: Extra vierde leerjaar Mechanische techniek: Moestafa Aouaj, Venray; Gardo Clasasen, Venray; Eduard Engels, Venray; John van Gaal, Overloon; Pieter Hendriks, Venray; Henrie Mer- tens, Venray; Bert van de Venne, Oos trum; Henny de la Roy, Venray. Motorvoertuigentechniek: Franklin Amatkaryo, Venray; Fran cois de Bruijn, Venray; Bart Geurts, Venray; Henri van Stiphout, Vernray; Jos Thiësen, Blilterswijck; William Smeets, Horst; Thenny Verhoeven, Vierlingsbeek; John Weijs, America. Motorvoertuigentechniek C-niveau: Rob Lenkens, Vredepeel; Wil Ver meulen, Venray. Extra vierde leerjaar motorvoertui gentechniek: Heino Baltussen, Oirlo; Paulus ele ven, Venray; Leon Cox, Sevenum; Jan Maas, Oirlo; Hans v. d. Munckhof, Horst; Roel Nelissen, Grubbenvorst; Edward Peters, Well; Geert van de goor, Sevenum; John van Rijswick, Horst; Steffan van den Hoogenhof, Overloon; Ron Sanders, Oirlo; Bart Jacobs, Melderslo; Paul Schobers, Hegelsom; Robert Janssen, Wanssum; Leon Thielen, Horst; Henk Jenniskens, Wanssum; Ron Thijssen, Sevenum; Theo Jochems, Venray; Ben Vullings, Venray; Rob Joosten, Oirlo; Hans Vullings, Horst, Marco Kruysen, Ven ray; Peter van Well, Lottum. Installatietechniek: René Keizers, Overloon; Bart Water reus, Overloon. Installatietechniek C-niveau: Wil Kengen, Venray. Extra vierde leerjaar Bouwtechniek Metselen: liertjan Alders, Overloon; Lambert Baten, Vredepeel; Robert van Els, Ven ray; Olaf Ingenpas, Venray; Wil Jacobs, Overloon; Carla Wijnhoven, Meerlo. Bouwtechnieken Schilderen: Bert van Gaal, Venray; Ronny Janssen-; Meerlo; John Sijbvers, Ven ray; Frank Taminiau, Venray; Marcel Rongen, Maashees; Sjaak Verdellen, Veulen; Frankie Wilmsen. Venray; Wilbert Zagwijn, Venray. Extra vierde leerjaar Bouwtechniek Schilderen: Eric Arts, Venray; Rini Bloemen, Vredepeel; Paul Effing, Venray; Robert Engelke, Venray; René de Hoog, Maas hees; Geert Jans-Beken, Benray; Mat Janssen, Hegelsom; Marcel Verhaegen, Venray; John Voermans. Extra vierde leerjaar L. T.O. C-ni veau: Eric Aarts, Venray; Roel Aben, Venray; Roel Anderson, Venray; Mar co Bos, Venray; Marco Derickx, Ven ray; Frank Driessen, Venray; Mare Grittner, Venray; Tom vn der Heyden, Venray; Gerard ten Holder, Venray; Leo Janssen, Sevenum; René Jochems, Venray; John Lucassen, Venray; Ben Siebers, Venray; Geert Thielen, Oos trum. Speciale groep I.T.O.: Frans van de Heuvel, Venray; Fred van Kessel, Venray, SjonNaus, Meerlo; Ben Rongen, Heide; Stefan van Sinde- ren, Venray; Frank Wilmsen, Venray. Extra vierde leerjaar Installatietech niek: Peter Deenen, Wanssum; Henk Franssen, Maashees; Marcel Gommers, Maashees; Edward Humphrey, Well; John Jacobs, Overloon; Wil Janssen, Sevenum; Eric van de Ligt, Veulen; André Meijers, Leunen; Twan Pelzer, Oostreum; Hans Pirlo, Venray; Wilbert van Rijswijck, Merselo; Mark Swinkels, Venray; Ralph Hoofschulz, Venray; Mathieu Verkaart, Venray. Bouw techniek Timmeren: Henk van den Berg, Oostrum; Marcel Bouten, Venray; Coen Classens, Veu len; Ramon Clephas, Venray; Eric van Gerven, Venray; Frans Hendriks, Venray; Ron vn den Heuvel, Venray; David Houdijk, Venray; Erik Janssen, Overloon; Peter Janssen, Venray; Twan Kleeven, Geijsteren; Ton Marcellis, Ys- selteyn; Hans Mulder, Oostrum; Ron van Opbergen, Overloon; Jan Raedts, Oostrum; Joep Reijnders, Maashees; Rob Verheijen, Overloon; Patrick Vollenberg, Heide; Hans Wilms, Ven ray; Martein van der Zwaan, Venray. Bouwtechniek Timmeren C-niveau: Alex Arts, Blitterswijck; Rini Fran cken, Wanssum; Trevor Jansen, Ven ray; Marcel van Meijel. Wanssum; John Michels,Ysselsteyn; Peter van Wie op onderhoud beknibbelt smijt met geld voor gratis advies cor reijnders dr. poelsstraat 14 venray telefoon: 82810 meesterschilders WIE WAS DE BESTUURDER? De politie roept de medewerking van enkele getuigen op, die op zondag 10 juni omstreeks half vier de capriolen van een autobestuurder hebben gezien op de St. Antoniusveldweg. De auto kwam daarbij in de tuin van een woning van de familie J. terecht en botste ver volgens tegen een boom. En twee meter hoge heg werd vernield. De bestuurder bleek bij aankomst van de politie ver dwenen te zijn. De auto werd naar het politiebureau overgebracht en bleek op naam te staan van een inwoner van Venray. Die zei de auto verkocht te hebben aan een plaatsgenoot. Deze be weerde de auto weer verkocht te hebben aan iemand anders, waarvan de identi teit tot op heden niet kon worden vast gesteld. Omdat er getuigen zijn van dit „on geval" verzoekt de politie hun mede werking. KNAPEN KRIJGEN DE REKENING GEPRESENTEERD Op de Puttenweg te Ysselsteyn waar men bezig is met de aanleg van een fiets pad, pleegde eenzental knapen vernie lingen. Een attente getuige meldde dit aan de politie en dank zij een snelle aktie kon de politie de jongelui op heterdaad betrappen. De knapen in de leeftijd van rond 14 jaar waren allen af komstig uit Ysselsteyn. Wegmarkerin gen waren vernield en men had zand in een tank van een walsauto gegooid. De betrokken ouders werden in kennis gesteld van dit vandalisme. Zij óf hun zoons zullen voor de aangerichte schade moeten opdraaien. DIEFSTAL UIT WONING Een woning aan de St. Annalaan welke momenteel verbouwd wordt, kreeg ongewenst bezoek. Ontvreemd werden twee boormachines en een draagbare radio. Osch, Meerlo; Ed Peeters, Leunen; Rob Raymakers, Oostrum; Ruud Swinkels, Ysselsteyn; John Verbruggen, Yssel- teyn; Jorg Vermeulen, Venray; Ruud Wijnhoven, Wanssum. ERxtra vierde leerjaar Bouwtechniek Timmeren: Leon Boom, Venray; Gerard van Breemen, Venray; Rob van Doorn, Venray; Henk van Els, Wanssum; Mark Hendriks, Overloon; Peter-Paul Jans sen, Heide; Goek Leja, Venray; Frank Linders, Geijsteren; Martien van Osch, Meerlo; John Tönnissen, Wanssum; Martien Verstegen, Merselo. Bouwtechnieken Merselo: Frank Arts, Blitterswijck; Wil Arts, Overloon; Wim Gooren, Broekhuizen- vorst; Twan Jacobs, Veulen; René Ron gen, Venray; John Siroo, Venray; Christian Wester, Venray; Antoon Willemssen, Overloon. Afd. IHNO: Mirjam Assen, Venray; Lucienne Gommans, Venray; Jolanda Gossens, Venray; Nazile Gulcan, Venray; Jac queline de Haas, Vierlingsbeek; Mirjam Jakobs, Geijsteren; Maraian Keijsers, Oirlo; Marly Kusters, Veulen; Marion Minten, Venray; Kaltoum Quadid, Venray; Raafsa Salarbux, Venray; Roos Snijders, Venray; Kamile Yüce, Venray; Jeannine Vermeulen, Venray. Afd. Biologische School: Arno Arts, Merselo; John van Ber gen, Oostrum; Jos Nouten, Venray; John de Bruijn, Venray; Marie-Louise Cornelissen, Leunen; John van Duuren, Merselo; Anton Houben, Deurne; Anita Jongmans, Venray; Ilonka Kleijn Venray; Anita Maas, Heide; Ron Wolf, Venray; Yvonne van Bommel. Venray; John Cornelissen, Bergen; Anita van Eisen, Venray; Judith Hendriks, Ayen; Wilma Hermans, Venray; Maurice Janssen, Heide; Twan Janssen, Well; Martien Lucassen, Nieuw-Bergen; Bert Lund, Venray; Gerrie Michels, Heide; Marja de Mulder, Leunen; Claudia Mulder, Venray; Monique Poels, Leu nen; Antoinette Rongen, Leunen; John Rutten, Venray; Lisette Schoonenberg, Well; José Vermeulen, Venray. i Afd. LHNO: j Natalie Bouten, Maashees; Anne- miek Claessens, Venray; Figen Comert- ler, Venray; Ingrid Derikx, Venray; Bea 1 Egelmeers, Oostrum; Margo Franssen, Venray; Mieke Grijmans, Venray; I Marjo Heesen, Leunen; Berty Hendriks Venray; Angelicque v. d. Heuvel, Ven- I ray; Yvonne Huisman, Venray; Maria Jacobs, Venray; Els Jeuken, Oostrum; Alex Ktomhout-v. d. Meer, Venray; Ni cole Linders, Castenray; Connie Litjens Geijseteren; Leonie Peeters, Venray; Doritha Reintjes, Veulen; Monique Reijnders, Maashees; Monique Schou- ren, Venray; Jolanda Steffers, Venray; Jeanny Stevens, Venray; Dolinda Stoks Leunen; Saskia Trimbos, Venray; Con nie Vermeulen, Venray; Marlo Willems, Venray; Esther Drabbels, Venray; Ka rin Folkerts, Oostrum; Maria Garrido, Venray; Angela van Hoek, Venray; Nicole Hulleman, Venray; Heidi v, d, Hoogenhof, Overloon; Mariëlle Lins- kens, Venray; Willy Litjens, Leunen; Petra van Rijswijck, Leunen;, Gerwin Rongen, Leunen; Germa Schoenma kers, Venray; Miranda Siebers, Venray; Petra Velden, Well; Ine v. d. Ven, Holt- hees; Henny van Well, Heide. Afd. LEAO: Heidi Bergs, Venray; Annie Coppes, Leunen; Pascalle van Enckevort, Ven ray; Yvonne v, Gerven, Venray; Monique van Gestel, Venray; Petri Kes sels, Merselo; Ellen Kramer, Venray; Marcel Litjens, Oostrum; Marian Lit jens, Leunen; Marlie Michels, Merselo; Marianne Nelissen, Venray; Marly Phi lipsen, Venray; Anita Thijssen, Venray; Angelique van Bergen, Horst; Marlie Claessens, Leunen; Lia Crooijmans, Horst; Gertie van Cuyck, Oostrum; Carool Derks, Venray; Elles Donders, Oostrum; Desiré Droog, Horst; Petra Emonts, Leunen; Monique van Encke vort, Horst; Angelique Gijsbers, Leu nen; Marcel Hendriks, Venray; Tineke v. d. Herik, Venray; Inge Jacobs, Venray; Cor van Meijel, Heide; John Pelzer, Venray; Helmut Pistora, Ven ray; Linda Ponjée, Venray; Trudy van Schijndel, Overloon; Karin Schoonen berg, Well; Elly Smets, Heide; Marcel Smits, Holthees; Anja van Veggel, Venray; Dorrie Vloet, Smakt; Monique de Koning, Belfeld. Aantal examenkandidaten 140. Afge wezen 5; uitgesteld of herkansing 15. Geslaagd 120 kandidaten, t.w.: INHN 14 geslaagden; LHNO 41 ge slaagden; LEAO 37 geslaagden; Biolo gische school 28 geslaagden. Om een indruk te geven wat leerlin gen met een LBO-diploma LHNO, IHNO, LEAO; LAO kunnen gaan doen het volgende overzicht: Verder studeren: INT AS 25; VHBO 1KMBO 7, MDGO vz 1, MGDO aw 5; MDGO ab 1, MDGO mK 4, MBO-v 1, LTS consumpt. 4, kappersopl. 6, ser- veerstersopl. 1, opl. schoonh. spec. 1, MEAO 13, MMO 1, analistenopl. 1, Ecabo 2, Mid. Tuinb. school 5, Mid. Agr. school 7, vakschool v. bloemsier- kunst 6, Herprofilering 15. Gaan (thuis) werken: 20.

Peel en Maas | 1984 | | pagina 9