Wervelende vliegshow boven Volkel M<M JAAR AGENDA VADERDAG KADO'S Open Dag bij Stockcar vereniging De Peeldrivers Nog steeds meningsverschil over verkeers lichten op Noordsingel VVD tikt B. en W. op de vingers Nieuwe voorzitter Rotary club Venray Deze week Avondvierdaagse Subsidieëring Turkse jongerengroep SPORTHAL DE WETTELING OUDE FOTO Ondanks het feit, dat er nagenoeg geen „reclame" was gemaakt voor een doordeweekse vliegshow op de vliegba sis Volkel, met als hoogtepunt een op treden van het bekende Amerikaanse demonstratieteam .Thunderbirds" werden er woensdagmiddag gauw vijftien- tot twintigduizend bezoekers op de basis geteld. Bij dit aantal zijn dan de duizenden, die niet tot de genodigden behoorden, maar de wegen rondom de vliegbasis omzoomden, niet meegeteld. De velen, die vanwege de lange files naar de toegangswegen, niet op tijd bin nen de hekken konden komen, konden vanuit hun auto toch al genieten van het begin van de show met ,,in formatie" vliegende toestellen. Maar dit was dan nog maar een voor proefje van hetgeen deze middag te bie den was aan het pesoneel van de basis met hun familieleden en besturen van de omliggende gemeenten. En dat alles was dan bedoeld als een afscheid van de „oude" Starfighter die na 22 jaar door de F-16 is vervangen. De tweehonderd Starfighterpiloten In een vorige veragdering van de commissie voor openbare werken, verkeer en agrarische zaken openbaar den zich levensgrote meningsverschillen over de wenselijkheid van plaatsing van verkeerslichten op de kruising Noord singel/Raadhuisstraat. In de vorige week gehouden vergadering van deze commissie bleek er nog geen eenheid te bestaan tussen de verschillende fraktie- vertegenwóordigers. De eerder door de commissieleden aangedragen alterna tieven waren op ambtelijk niveau on derzocht en de uitslag was als een aan vullende notitie onderwerp van bespre king. Volgens deze notitie was de aanleg van een fietstunnel niet mogelijk, gezien de beperkte ruimte aan de zuidzijde van I de Noordsingel. Deze dure oplossing j 400.000 500.000,—) zou boven- I dien het autoverkeer niet beveiligen. Ook de voorgestelde aanleg van een rechtsafstrook op de Noordsingel, voor het autoverkeer richting Raadhuis straat, zou geen verbetering van de ver keersveiligheid betekenen, evenmin als de afsluiting van de westelijke inrit naar 't Mobil-tankstation. Het afsluiten van de westelijke inrit naar het tankstation en het maken van een nieuwe toegang via de Raadhuisstraat over het terrein van Van Haren is duur, maar bovendien onmogelijk, gezien de in uitvoering zijnde uitbreiding van garage Van Haren. MENINGEN VERSCHILLEN De'heer L. Janssen (VVD) verbond hebben dit afscheid met tranen in hun ogen aangezien, hoewel hun droefheid gauw oversloeg in enthousiasme bij het zien van de prestaties van de trotse F-16 vogel. Medewerking aan de vliegshow werd gegeven door diverse types propellor- en straalvliegtuigen van bases uit binnen- en buitenland. Zelfs een Awac werd de ze middag voorgevlogen met als tegen stelling een Fokker Friendship van de Marine. Een formatie Tornado's bracht de menigte in verbazing door tweemaal achtereen het vliegveld te missen, on danks het feit, dat de duizendkoppige menigte met hun handen stonden te ge baren waar de hoofdlandingsbaan lag... Wat een hoogtepunt van de middag had moeten worden, het stuntende op treden van de wereldvermaarde Ameri kaanse Thunderbirds, ging helaas de mist in. Binnen zeven minuten warden deze F-16 toestellen van Soesterberg bo ven Volkel. Na driemaal angstwekkend dicht bij elkaar over de basis te zijn ge donderd namen de piloten geen enkel ri sico meer. Door het lage wolkendek was De Venrayse Model Stockcar Vereni ging De Peeldrijvers houdt op zondag 17 juni a.s. op haar circuit De Spurkt aan de Smakterweg een Open Dag. De bedoeling van deze dag is om belangstellenden kennis te laten maken de aktiviteiten welke bij deze vereniging plaatsvinden. Hiertoe is het gehele circuit, waarbij ook het rennerskwartier voor het publiek opengesteld en kan men alle ge wenste informatie over model stockcar en de vereniging De Peeldrijvers krij gen. Voor deze dag is een gevarieerd en aantrekkelijk wedstrijdprogramma sa mengesteld dat er als volgt uitziet: 10.00-11.00 uur: vrije training; 11.15- 13.00 uur: snelheidswedstrijd over 2 series; 13.15: Verrassingsrace; 13.45 uur: behendigheidswedstrijd; 16.15 uur: afvalrace; 17.30 uur: prijsuitreiking Het circuit, dat is gelegen aan de Smakterweg/hoek Paul Burgmanstraat, is geopend van 10.00-18.30 uur en de toegang is geheel gratis. KIJKDAG FIETSEN Op zaterdag 16 juni a.s. tussen 9.00 en 13.00 uur kan men zich weder om op het politiebureau vervoegen om te kijken of zich bij de aldaar aanwezige fietsen of bromfietsen een gestolen fiets bevindt. KIND GEWOND Op de rondweg van het Brukske ter hoogte van de Ravelstraat stak plotse ling een 10-jarig meisje Fietsend de weg over, juist op het moment dat een per sonenauto naderde. De autobestuurder kon het meisje niet meer ontwijken. Bij de botsing werd het meisje gewond, o.a. een fractuur Ze werd naar het zieken huis overgebracht. aan de aanvullende notitie de conclusie, dat de verkeerslichten (helaas) zullen moeten worden geplaatst Namens het CDA zei de heer Broek- steeg, dat deze verkeerslichten de enige afdoende oplossing voor het verkeers probleem ter plaatse zouden zijn, hoe erg het ook is, dat op zo'n kort stukje rondweg drie verkeerlichten zo kort op elkaar komen te staan. Wethouder Claessens herinnerde er aan, dat er bovendien nog een aanvraag ligt voor het plaatsen van verkeerslich ten op de kruising Noordsingel/Over- loonseweg. Volgens de heer van Soest (CDA) zijn in plaatsen rond Nijmegen de verkeers lichten buiten gebruik, behalve tijdens de spitsuren, hij vond dit geen slecht idee voor Venray. De gemeentedeskundige vond, dit een onbekende methode, die z.i. gevaarlijk is voor voetgangers. Maar er zal eens naar worden geïnfomeerd. De heer J. Reintjes (CDA) merkte op, dat men het kruispunt Raadhuisstraat het te gevaarlijk om de stunts waarop ie dereen wachtte, uit te voeren... Desalnietemin heeft het publiek toch kunnen genieten van hetgeen in de lucht werd gepresteerd. Alleen jammer van die Thunderbirds, die een toernee van vijf weken in Euro pa maken en nu weer onderweg zijn naar een ander land waar de weer somstandigheden minder verraderlijk zijn.... Waarschijnlijk door het vrij plotse ling organiseren van wat het basiscom mando „familiedag" noemde, was er geen enkele protestdemonstratie. Zelfs in het vrouwenkamp, tegenover de in gang van de vliegbasis, bleef het opmer kelijk rustig, ondanks de honderden passerende auto's en de over-donderen- de straaljagers. De Venrayse delegatie kreeg namens de commandant van de Thunderbirds een foto van het demonstratieteam aan geboden, met de beste wensen voor de Venrayse bevolking. De foto is voorzien van de handtekeningen van alle teamle den en is dit weekend te bezichtigen in een der etalages van boekhandel van den Munckhof in de Grotestraat. Vorige week hebben dr drie Venrayse VVD-raadsIeden in een gezamenlijke brief aan het college van burgemeester en wethouders hun ongenoegen uitge sproken over de gevolgde gang van zaken bij een prijsaanbieding voor het maaien van de sportvelden in onze gemeente. Voor dit heus niet geringe werk waren twee gegadigden: een Venrays loonwer- kersbedrijf en het Werkvoorzienings schap Noord Limburg. De Venrayse loonwerker bleek 10% goedkoper te zijn dan het Werkvoorzieningschap. Voor de gemeente was dar prijsver schil aanleiding alsnog overleg tq voeren met het Werkvoorzieningsschap dat toen een prijscorrectie van 5% toepaste, Op deze nieuwe prijs heeft het college het werk gegund aan het Werkvoörzie- ningsschap, ondanks het feit, dat de loonwerker nog enkele duizenden gul dens goedkoper zou zijn. De VVD-raadsleden vinden dat hier niet korrekt gehandeld is. Ook al omdat hier voorbijgegaan wordt aan de nood zakelijke bezuinigingen. Waarom, zo vragen ze, wordt er door de gemeente zó onbegrijpelijk gehandeld. De VVD-ers vragen tenslotte ook, welke zekerheden er in de toekomst aan bonafide en vakbekwame ondernemers gegeven worden, dat gunning daadwer kelijk aan de laagste inschrijvers zal plaatsvinden en dat niet met 'n enkeling wordt onderhandeld over een prijscor rectie. TWEE GEWONDEN BIJ BOTSING Een autobestuurder uit Venray ver leende, komende vanaf de Deurneseweg geen voorrang aan een personenauto uit Sevenum, welke over de Venloseweg reed. Bij de botsing werd de echtgenote van de Venrayse bestuurder en de moeder van de Sevenumse bestuurder gewond. Beiden werden naar het zie kenhuis overgebracht, maar konden na behandeling naar huis worden ver voerd. De auto's werden vrijwel totaal vernield. Op 12 juni j.l. droeg drs. D. Ch. L. van Dijk het vooorzitterschap over aan de heer J. Kempen, terwijl ook vier nieuwe leden werden geïnstalleerd. Hiermee komt het aantal Rotary-le- den in en om Venray op 45 personen. AKTIVITEITEN Rotaryclub Venray heeft een bijzon der aktief jaar achter de rug. In februari dit jaar werd het succesvolle „Beeje Bal" georganiseerd, dat 4.000,— opleverde. Dit bedrag is, zoals reeds uit erdere publikaties is gebleken, besteed aan 4 kano's voor gehandicapten. (Wa terrecreatie Bergerheide). Eind vorig jaar zond de club een aantal gehandicapte Venrayse kinderen voor een vakantie naar Engeland. Volgende maand komt er, bij toer beurt, een groep Engelse gehandicapte kinderen op bezoek in Venray, waar voor de Rotary-leden een goede ont vangst zal bereiden. Een verder belangrijk evenement be trof de oprichting van „Rotaract Club Venray", een service-club voor jonge ren, waartoe de Rotary Club Venray in belangrijke mate heeft bijgedragen. Deze club werd op 12 mei j.l. officieel geïnstalleerd in De Grote Way te Wel- lerlooi en is de 2e club in zijn soort in Limburg. BROMFIETSER GEWOND Op de Zuidsingel kwam door tot nog toe onbekende oorzaak een bromfietser uit Stiphout ten val. Hij liep een polsbreuk op. Na in het ziekenhuis te zijn behandeld kon de jongeman naar huis worden vervoerd. BEJAARDE GEWOND BIJ BOTSING Een autobestuurster uit Venray ver leende op de kruising Merseloseweg- Langeweg geen voorrang aan een 70-ja- rige fietsende dame uit Venray. De dame kwam ten val en liep een arm breuk en hersenschudding op. Ze werd naar het ziekenhuis vervoerd. moeilijk kon vergelijken met de kruisin gen Leunseweg en Langstraat. Overdag is het bij de Raadhuisstraat vrij rustig. Hij stelde, dat de singels zijn aangelegd voor het autoverkeer en daarom moeten wij de automobilisten niet dwingen elke honderd meter te stoppen. De heer van Soest stelde voor, bij het verkeerslicht op de Noordsingel, vanaf het begin een proef te nemen met het buitenwerking stellen tijdens de „gewo ne" uren. De wethouder voelde daar wel iets voor, in tegenstelling tot de heer L. Janssen, die meende dat de mensen zó „de kluts" kwijt raken. De heer J. v. d. Vorle (eigen lijst) bleef bij zijn eerder gelanceerde voorstel om ruime uitvoegstroken en een duidelijke oversteekplaats aan te leg gen. Volgens wethouder Claessens zou dat een kostbare zaak zijn, die geen oplos sing brengt. De heer G. Lemmers (PvdA) hield een pleidooi voor het invoeren van een groene golf op de singels. De wethouder antwoordde dat dit wel in twee gedeelten zou kunnen, maar dat kost ontzettend veel geld. Overigens zou dit alleen effect hebben als men veel ver keerslichten moet passeren en niet één of twee. De heer Reintjes tenslotte wilde nog geen volmondig „ja" zeggen. Zijn (CDA)-fraktie beraadt zich nog. Daar verschillende meningen nog. Het breek punt is het al dan niet constant in wer king zijn van de verkeerslichten. Vanavond (donderdag) om half zes, is de 26e Avondvierdaagse begonnen, vanuit sporthal „de Wetteling". Mor gen en overmorgen: vrijdag 15 juni en zaterdag 16 juni vertrekken we ook vanaf 17.30 uur. De afstanden zijn: 5,10 en 15 km. Op zondag 17 juni is er ook een 20 km route. De kosten zijn 5,per persoon. Alle deelnemers ontvangen een medaille, elke dag een traktatie op dg rustplaats en een Avondvierdaagse sticker. Ook heeft de fa. Blue Band voor alle deelnemers een verrassing. Op zondag 17 juni zijn de vertrek tijden als volgt: 20 km om 13.00 uur; 15 km om 14.00 uur; 10 km om 14.30 uur; 5 km om 15.00 uur. Vanaf half vijf stellen de deelnemers zich op voor het défilé in de Helfrich- straat, alwaar men om 16.45 uur vertrekt. Via de Merseloseweg gaat men naar de Schouwburg, waar het défilé wordt afgenomen door de autoriteiten. Daarna gaat men via de Leeuwstraat en de Henseniusstraat naar de Kruisstraat en zo naar de sporthal „de Wetteling", waar alle deelnemers hun welverdiende medaille zullen ontvangen en waar de prijzen uitgereikt worden door burge meester Defesche. Alle andere groepen ontvangen daar hun groepsherinnering. Het organiserend comité wil allen nog eens wijzen op de beperkte parkeerge legenheid rondom „de Wetteling". Rondom „de Wetteling" mag men niet parkeren. Men zal moeten uitwe ken naar een andere plaats in Brukske, het Zandakker of in het centrum. Kom daarom zoveel mogelijk met de fiets. Hopelijk bhjlt het mooi wandelweer. We hopen dan ook op een grote belang stelling van velen, enerzijds tijdens de wandelingen, anderzijds als toeschou wer bij het défilé. Hebt U op het laatste moment nog de kriebel in uw benen gekregen en kunt U alleen op zondag meedoen. Dan kan dat. U bent van harte welkom. De kosten bedragen dan 2.50 per per soon. Wilt U het comité tijdens de wandel- dagen bereiken, dan kunt U de volgende nummers bellen: 85333 Sporthal „de Wetteling" of 84854 kantine sporthal „de Wetteling". Het college van b..en W. is bereid subsidie te verlenen aan de Turkse jon gerengroep in het kader van de susidië- ring van activiteiten t.b.v. minderheids groepen. Op grond van eerdere erken ning door het college van deze jongeren groep willen b. en w. eenmalig een bij drage van maximaal 1.725,-, zijnde 50% van de investeringskosten verstrek ken. Op basis van geldende regeling ten behoeve van het jeugd- en jongerenwerk zou een exploitatiesubsidie kunnen wor den verstrekt, bestaande uit een voor schot van 1000,- voor de tweede helft van dit jaar. Het college zal over dit voornemen advies vragen aan de com missie voor jeugd, sport en recreatie. voor andere Grotestraat 15 Venray Tel. 04780-85168 Kloosterhof-Horst Tel. 04709-1757 van 15 t.m. 21 juni 1984 Vrijdag 15 juni: 20.00 Venrode H4-Concordia zaalv. 21.00 Linders zaalv. vr. 22.00 Venrode Hl-Siebers Fr. zaalv'. Jeugdavondvierdaagse. Zaterdag 16 juni: 14.00-16.00 FC Hento zaalv. vr. Jeugd- en avondvierdaagse Zondag 17 juni: 17.00 Turkse Jongeren zaalv. vr. 18.00 Wijk Zuid zaalv. vr. Jeugd- en avondvierdaagse Maandag 18 juni: Nog geen programma. Dinsdag 19 juni: 21.30-23.00 Badminton Woensdag 20 juni: 18.00-23.00 Badminton. Donderdag 21 juni: Nog geen programma. boekhandel van den munckhof is ook dinsdag* de gehele dag geopend openbare bibliotheek venray m Julianasingel 33, afd.voorde juegd, Schoolstraat 32, VENRAY Tel. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten voor de volwassenenafdeling: 172. McGinnes, A. L. Wegen tot vriendschap. Zijn langdurige ervaring als pastor en raadsman heeft de schrij ver tot de overtuiging gebracht dat het voornamelijk vriendschap is die relaties verdiept en positiebe betekenis geeft aan de omgang met anderen. 244.6. Cinquin, E. Ik heb echt ge leefd bij de voddenrapers van Cairo. Korte autobiografische schetsen van een non over haar leven in de sloppenwijken van de Egyptische stad. 318.6. Deeltijdarbeid. Behande ling van het verschijnsel in de arbeids organisatie, de sociale zekerheid en het pensioenrecht. 397.6. Wegwijzer bij consumen tenklachten; overzicht van klachtenin- stabties in Nederland. 418.12. Rijsdijk, Mink van. Moeder, je dochter aan de lijn. Reacries j van moeders en dochters op de vraag j hoe zij met elkaar omgaan, gesteld in j maandbladen van de Christen-Vrou wenbond en de Gereformeerde Vrou- 1 wenbond. 433.6. Valck, M. de. Wat ligt ewr in de speelgoedkast? Informatie over speelgoed voor kinderen van 0 tot 4 jaar. 637.9. Hora Siccama-des Tombe, Fernande. Het bloemenboek voor elk seizoen: schikken met verse, gedroogde t i en zijden bloemen. russ 855. Gorki, Maxim. Portret- i ten. Karakteristieken van Russische schrijvers rond 1900, zoals Tolstoj, j Tsjechow en Blok. eu-pole - 941Jaenecke, H. Polen; j kleine geschiedenis van een opstandige natie. 941De gescghiedenis van de Pool se staat sedert 1772. 954.2. Henry, Bernard. Eskimo's en Indianen. Reis-documentaire over Eskimo's en Indianen: over hun leef wijze en riten en over de gevolgen die het contact met de westerse beschaving voor deze volkeren heeft. Smakt en Holthees moeten in het cul turele- en verenigingsleven heel veel samenwerken. Daar zijn voorbeelden genoeg van. Ook de foto van deze week getuigt daar van. Ze werd genomen in het seizoen 1951-1952 van de korfbal club van beide „grensdorpen". Staande v.l.n.r.Z: Tini Smits, Nellie Fleuren, Nellie Coppis, Wies Seykens, Mia van de Winkel, Netje Boeichold, Mia Seykens. Zittend: Coba Derks, Martha Smits, Nellie Bonants, scheidsrechter onbe kend, Mia Martens, Anneke Coenen, Marietje Mulder, Lien Martens, Zus Kersten. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst vcfbr de patiënten van W. Bloemen, A. Francken, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: J. WITTGEN Langstraat 76, tel 86082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: F. de MUINCK-KEIZER Tel. 88800 DOKTER VAN DONGEN Kabroekstraat 12 America Telefoon 04764-1707 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. DE MONNIKSKAP Paterslaan hoek Paterstraat tel. 80140 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: P.J. WASSER tel. 84504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M.G.A.M. LOONEN Mgr. Hanssenst. 42 Oostrum tel. 82690 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden en E.M. Ruymbeek tel. 04780-81336/83829 M.J VAN WINDEN Stationsweg 8, Venray, tel. 81336 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. TIMMERMANS Broekhuizen tel. 04763-1466 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. TIGGELOVEN tel. 04780-82411 Afspraken maken elke ochtend tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 18 en 19 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor hel afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwnngerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweer!" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, en dinsdagmiddag van 13.30 tot 14.00 uur telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5 Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Telefonische opvang voor homoseksuele mannen/vrouwen Postbus 316 - tel. 88809 bgg 10211 JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33, Venray tel. 85251 open ma. t.m. vr. van 10.00-1(.30 uur. RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in het Vormingscentrum, Bevrijdingsweg 2a, Venray (nabij de LTS). Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315 KAMERBEMIDDELINGSBURO Hoenderstr. 33, tel. 85251 (10.00-17,00 uur)

Peel en Maas | 1984 | | pagina 3