GEMEENTEPRAAT Pick-nick in tuinen rond „Het Schutters veld" Tegen bouwvergunning „De molen" Venrayse toneelvereniging „Ventiel" is een feit Raadsvergadering Meerio-Wanssum Ouders worden aansprakelijk gesteld Vredesonderwijs op kleuter- en lagere scholen Adverteerders opgelet Centrum voor Beroepsoriëntatie en Beroeps oefening van start Hinderwet Geen spreekuur Tentoonstelling Poppen en Speelgoed te kijk GEMEENTELIJK COMBI-ZWEMBAD VENRAY verkoop seizoenabonnementen tarieven Hinderwet Kermis Leunen Zwembad gesloten Bekendmaking Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning verleend De organisatoren van de jaarlijkse pick-nick voor bejaarden zijn terugge keerd op .dwalingen huns weegs". Vo rig jaar, toen de pick-nick in verband met de verbouwingswerkzaamheden aan het bejaardencentrum in en rond het activiteitencentrum aan het Kenne- dyplein moesten worden gehouden, bleek dat er toch niéts gaat boven de ruimte rond het Schuttersveld. Boven dien heeft men nu bij het Schuttersveld weer de gelegenheid om een ruime tent met dansvloer te plaatsen. Al wordt er op donderdag 21 juni - zoals altijd - ge rekend op stralend zomerweer, als het onverhoopt mocht gaan regenen, zit men in de tent toch droog èn gezellig. Want daar zorgt, zoals andere jaren de muziek weer voor. Ook buiten zijn er weer tal van ver makelijkheden, waarmee de bejaarde deelnemers zich kunnen bezig houden. Er zijn natuurlijk weer kermisachtige toestanden zoals een schiettent, maar ook als men het wat rustiger aan wil doen kan men terecht op de midget- golfbaan, of zo maar wat praten aan een tafeltje onder het genot van een drankje en een hapje. Wat dat laatste betreft: er zijn weer vrijwilligers genoeg die een barbeque bedienen of voor een ander lekker hapje willen zorgen. Het feest begint om 2 uur en kost 2,- inclu sief een consumptiebon. Om 18.15 uur komt het jeugdorkest van .Euterpe" een concert verzorger, en om 19.30 uur wordt door de koninklijke harmonie Euterpe" een zomeravondconcert ge geven. De toegang tot hel muzikale ge beuren is gratis voor iedereen. De toe gangskaarten zijn in de voorverkoop bij de receptie van het Schuttersveld, bij het activiteitencentrum aan het Kennedy- plein en bij de secretariaten van de plaatselijke bejaarden verenigingen. Wanneer het alleen aan de commissie voor de ruimtelijke ordening en volks huisvesting ligt, dan mag Handelson derneming De Molen b.v. [nu nog ge vestigd in een pand aan de Prins j Bernhardstraat] nieuwbouw plegen in het bestemmingsplan „De Brier". Maar waanneer het aan de gezamenlijke Venrayse Automobiel- en Garagebedrij ven ligt dan zal men zich tot het uiterste verzetten en het afgeven van een bouw vergunning door het college van b. en w. tot bij de hoogste instanties aanvech- 1 ten. De Verenigde Venrayse garagebedrij ven vinden het onjuist, dat een bedrijf, dat zich geheel of in hoofdzaak bezig- j houdt met detailhandel in auto-onder delen en garage-benodigdheden, zich kan vestigen in een gebied, dat bedoeld is voor „kleine en atelierachtige bedrij ven". Vraagtekens worden gezet bij het gegeven, dat bij „De Molen" zich 70% zou afspelen als handel in volumineuze artikelen. Gesteld wordt, dat het bedrijf thuis hoort op een plaats, waar detail handel is toegestaan. Een en ander is vervat in een be zwaarschrift aan de gemeenteraad en was aanleiding tot een hoorzitting, waarbij de garagehouders nadere toe lichting konden geven aan de commissie voor de ruimtelijke ordening en volks huisvesting. De heren De Bie en K. van Haren vertegenwoordigden de garagehouders en kantten zich in eerste instantie tegeh de haast, waarbij de gemeente de proce dure heeft ingezet. Zij stelden, dat het toestaan van een dergelijke vestiging in „De Brier" indruist tegen het belang van de werkgelegenheid in de bestaande Venrayse (automobiel)bedrijven. Het commissielid Geelen vroeg zich af, of dit laatste waar was. Hierop ant woordde de heer De Bie, dat er nu al duidelijk sprake is van overwegend detailverkoop i.p.v. groothandelsaktivi- teiten. De heer van Haren voegde daar aan toe, dat de Venrayse garagehouders niet bij „De Molen" kopen vanwege de detailverkoop, waarvan „De Molen" het volgens hem dus duidelijk moet hebben. De heer L. Janssen (VVD) meende dat er sprake is van een bestaande situ atie, hetgeen door de beide garagehou ders werd ontkend. „In de vergunning zou staan 70% groothandel en dat is niet het geval. Er komt detailhandel op een industrieterrein. De heer Vossen van „De Molen" bracht naar voren, dat de Venrayse garagehouders ook klanten van zijn be drijf zijn, hoewel minder dan in het verleden, hetgeen te weinig is voor „De Molen". Vandaar dat men zich duide lijk richt op de garagehouders in de regio. Na dit heen en weer gepraat trok de commissie zich terug voor nader be raad. Het resultaat van dit beraad was, dat de commissie zich unaniem uitsprak voor het ongegrond verklaren van het bezwaarschrift van de garagehouders omdat het in geringe mate plegen van detailhandel op een industrieterrein wettelijk is toegestaan. MATERIELE SCHADE Een autobestuurster uit Venlo reed over de Julianasingel en zag bij de slpit- sing met de Oude Oostrumseweg van links een auto naderen die geen voor rang had, maar toch met een flinke snelheid wam aanrijden. De dame stopte, maar dat stoppen werd te laat opgemerkt door de 21-jarige bestuurder van een personenauto uit Venray, welke achter haar reed. Nu ontstond een bot sing met lichte schade. De snelle rijder was natuurlijk nergens te bekennen. Met hel passeren van de statuten bij notaris Kooien heeft Venray nu een eigen toneelvereniging. In tegenstelling tot het Servaas „de Kerkdijkers" en de kerkdorpen, waar al jaren een aktief toneelleven be staat bleef Venray-kom sinds het ter ziele gaan van „Hioob" - alw&r gauw 25 jaar geleden verstoken van toneel spel in verenigingsverband. Vanaf 23 mei is door „Ventiel" deze leemte opgevuld. Het begin van „Ventiel" ligt in december 1983. Toen plaatste Sandra Manders een advertentie in Peel Maas, waarin zij mensen opriep om een toneelgroep op te richten. Inmiddels zijn er 16 spelende leden, een bestuur en zeer belangrijk een regisseur. Onder de bezielende leiding van deze regisseur Hans Dierdorp is de groep nu al geruime tijd bezig met repe tities. En ondanks het feit dat het overgrote deel van de leden geen of weinig toneel ervaring heeft wordt er naar gestreefd reeds begin volgend jaar een avondvul lend stuk te brengen. In de Venrayse schouwburg zal in het kader van de avonden voor amateur toneel worden opgetreden op 5 mei 1985. Voor zo'n opvoering moet veel worden gedaan. Niet alleen op het po dium, maar vooral ook achter de coulis sen is er volop werk. De mensen van „Ventiel" zoeken nog enkele personen, die willen helpen met verschillende zaken die onmisbaar zijn bij het verzorgen van een voorstelling. Daarbij wordt gedacht aan: decorbouwers: het kopen van een decor is een - te - dure aangelegen heid. Zeker voor een vereniging die net begonnen is. Technicus: iemand met verstand van belichtingstechnieken, die de techni sche [begejleiding op zich wil nemen. Requisiteur: deze zorgt er voor dat alle attributen er zijn en dat deze op de goede plaats komen. Mensen die het amateur-toneel een warm hart toedragen en die op boven genoemde wijze aktief willen bijdragen aan het van de grond krijgen van een piepjonge toneelvereniging worden ge vraagd kontakt op te nemen met Agnes Pelzer, tel. 04780-85178. Lang en breed werd er gesproken over het voorstel van het college tot het be schikbaarstellen van een krediet van 450.000 gulden voor de inrichting van het terrein rondom het nieuwe gemeen tehuis. Daaronder is ook begrepen de sloop van het oude gemeentehuis. De raadsleden hadden wel waardering voor het plan maar waren toch wel geschrok ken van de financiële consekwenties. Maar ja, als men een nieuw gemeente huis bouwt, moet men de zaak rondom ook opnieuw inrichten. De grootste bezwaren had de raad echter om gelden beschikbaar te stellen voor de reconstructie van de Pr. Bern hardstraat en de Beatrixstraat. Men kwam er niet uit of er klinkerbestrating moet komen of asfalt. Wethouder J. Rutten deed alle moge lijke moeite om de vele vragen te beant woorden maar slaagde er niet geheel in. Hij wist zich echter gesteund door de dorpsraad van Meerlo die het plan toe juichte. Ook de omwonenden zijn het er volkomen mee eens. Na in twee instanties uitvoerig van ge dachten te hebben gewisseld, waarbij zowel het college als de raad op schor sing had aangedrongen, deed de heer Nabben het voorstel wel krediet be schikbaar te stellen voor sloop van het oude gemeentehuis, voor het leggen van de riolering en voor de aanleg van een plein. De Pr. Bernhardstraat en de Bea trixstraat zouden dan in een later tijdstip uit te voeren zijn. Hoewel we thouder Rutlen als de raadsvoorzitter dat voorstel ten sterkste hadden ontra den werd het toch in stemming ge bracht. En toen bleek dat er evenveel voor- als tegenstemmers waren. Omdat de stemmen staakten deelde de raads voorzitter mede de raad voor een extra vergadering bijeen te roepen op 2 juli a.s. SUBSIDIEVERZOEK VREDESBERAAD MEERLO-WANSSUM Hei voorstel van het college om het subsidieverzoek van de initiatiefgroep Vredesberaad Meerio-Wanssum af te wijzen, werd, na enige inlichtingen om trent de motieven van het college, aan vaard met tien stemmen voor. De heren Beterams en Werkhoven stemden tegen. Motivering van het college was voorna melijk omdat men geen precedenten wil de scheppen. Dat uit de bevolking initia tieven voor Vrede en Veiligheid worden ontplooid werd ook door het college met waardering ontvangen. In de afgelopen maanden zijn diverse vernielingen aangericht aan gemeentelij ke eigendommen waarmee een schade bedrag van meer dan 3.000,- was ge moeid. Uit een gymzaal aan de Langeweg werd een brandblusser ontvreemd, wel ke later leeggespoten werd teruggevon den. Erger was het, dat vèrfsDUïters ac tief waren in het St. Odapark en op mu ren aan de parkeerplaats Hoenderstraat en aan het Kerkpad. Omdat de jonge daders bekend zijn zal de rekening van de schade aan hun ouders worden gepresenteerd. In november van het vorig jaar werd in het kader van de Nota Vrede en Vei ligheid voor onderwijzend personeel een studiemiddag over vredesopvoeding ge organiseerd in de Schouwburg. In aan sluiting daarop hebben twee vrijwilligers van Netwerk in samenwerking met een schoolbegeleider van de Onderwijs Be geleidingsdienst (O.B.D.) een werkpro- jekt vredesonderwijs op de basisscholen in Venray opgezet. In eerste instantie bestaat dit projekt uit het opzetten van een informatiepunt in de mediatheek van Netwerk. Hier zal alle achtergrondinformatie en praktisch werkmateriaal over vredesonderwijs worden ondergebracht. Het werkmate riaal omvat concrete lesvoorbeelden en projekten voor de diverse leeftijdsgroe pen: kleuters, onderbouw en boven bouw. Het is zeer gevarieerd materiaal, waarbij de eigen belevingswereld van de kinderen centraal staat in plaats van een of ander hooggegrepen ideaal of pro bleem. Iedere leerkracht kan hier bruik baar materiaal aantreffen. Vele kant en klare lesvoorbeelden en projecten kun nen zonder meer worden overgenomen. Uiteraard zullen alle scholen nader wor den ingelicht over en gemotiveerd wor den voor het lesgeven van vredesonder wijs. In het kader van de Vredesweek van 23 lm 30 september a.s. zal een aantal (extra) activititeiten plaatsvinden om de aandacht van de scholen op het belang van het vredesonderwijs te vestigen. Geacht wordt aan het aanbieden van het lessenpakket waarin een teken of schrij fopdracht is verwerkt. Dit zou kunnen worden verwerkt in een tentoonstelling van ditmateriaal tijdens de Vredesweek. ter afsluiting wordt gedacht aan het la ten optreden van b.v. een landelijk be kende theatergroep. Het college van B. en W. is in beginsel bereid in deze aktiviteiten tot een bedrag vai^" 3000,- te subsidiëren. Vooraf zal echter over e.e.a. nog discussie plaats vinden in de commissie voor onderwijs en cultuur. Ons is gebleken, dat in de ge meente Venray advertentie- acquisiteurs op pad zijn om ad vertenties te werven voor „een gids voor Venray". Om alle misverstanden uit de weg te ruimen zij gemeld, dat die activiteiten niets te maken heb ben met de gemeentelijke uitgave „Venray van A tot Z" die in het begin van het jaar is verschenen en huis-aan-huis verspreid. NOTITIES EN MEDEDELINGEN DE GEMEENTE VENRAY Redactie GA. Schütle. Bureau Voorlichting SPEEL-O-THEEK Eindelijk is het zover! Wij hebben weer nieuw speelgoed. De ledenstop kan opgeheven worden. Wij hebben vooral naar degelijk materiaal gezocht, zodat de schade beperkt kan blijven. De tijden van de vrijdagmiddag zijn een half uur later geworden. Er is gebleken dat dit voor veel mensen beter uitkwam. Het is nu van 16.00 tot 18.00 uur De woensdag middag blijft gewoon van 14.00 uur tot 16.00 uur. Nu alvast iets over de vakan- tietijd. Woensdag 25 juli - Woensdag 1 augustus en woensdag 8 augustus zijn wij gesloten. De vrijdagen blijven ge woon open. De mensen die in die weken terug moeten brengen kunnen >4it op vrijdag doen. Met ingang van 2 april is in Venlo het centrum voor Beroepsoriëntalie en Be roepsoefening van start gegaan. Dit cen trum stelt zich ten doel werkzoekenden via een programma van oriëntatie, vor ming en scholing voor te bereiden op het arbeidsproces. Het richt zich in het bij zonder op de personen, die een achter stand hebben als gevolg van een gebrek kig vooropleiding, arbeidservaring of op de een of andere manier kansen heb ben gemist, mogelijk ook omdat ze uit andere culturen afkomstig zijn, waar door hun plaatsing in het arbeidsproces wordt bemoeilijkt. In aanmerking ko men werkzoekenden, die zijn ingeschre ven bij de arbeidsbureaus Venlo, Roer mond en Venray. Het centrum valt onder de bestuurlij ke verantwoordelijkheid van de ge meente Venlo, die hiervoor subsidie ontvangt van het Ministerie van Sociale zaken en Werkgelegenheid. Aan de cursisten, die via de arbeids bureaus worden aangemeld, worden geen bijzondere toelatingseisen gesteld. Voor het centrum is het alleen van be lang, dat de cursist - variërend in de leeftijd tussen 16 en 45 jaar - gemoti veerd een programma wil volgen. Aan de cursus zijn geen kosten ver bonden. De reiskosten openbaar ver voer 2de klasse worden vergoed terwijl lesmaterialen, boeken en werkkleding door het centrum worden verstrekt. Het centrum bevordert indirecte samenwer king met de arbeidsbureaus de plaatsing van de cursist op de arbeidsmarkt of een vervolgopleiding. PROGRAMMA Degene die voor het centrum worden aangemeld, maakt eerst een inventarisa tietest. Op grond daarvan wordt een in dividueel programma samengesteld, dat wordt afgestemd op gebrek aan kennis, dat bij de cursust wordt geconstateerd. In het programma wordt aandacht besteed aan vorming, onderwijs, oriën tatie op de arbeidsmarkt en beroep, technische of beroepsgerichte basisscho ling en maatschappelijke begleiding. Het is tevens mogelijk, dat de cursisten in het kader van hun opleiding stage gaan lopen. Het programma bestaat uit een basis- en vervolgprogramma. Het basispro gramma omvat hoofdzakelijk de Neder landse taal, rekenen, vorming en bege leiding. Met behulp van een beroep- sconculent wordt gezocht naar een voor de cursist passende beroepsmogelijk heid. In het vervolgprogramma krijgt de cursist een basisscholing in de beroeps richtingen, metaal elektro, hout en ver zorgende en agrarische beroepen, zodat hij/zij kan doorstromen naar een ver volgopleiding b.v. bij het centrum voor vakopleiding voor volwassenen, of naar de arbeidsmarkt. De cursus duurt 12 maanden en wordt dagelijks, behalve op vrijdagmiddag, op het centrum aan Daelweg 10 te Venlo gegeven. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op art. 12 van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne; ma ken bekend: dat op 10 mei 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van Fa. Claessens-van MEyel, Haag 13 te Mer- selo, voor een vergunning ingevolge de hinderwet voor het ex art 6a, uitbreiden en wijzigen van een varkensmesterij, fokkerij en rundveehouderij, gelegen aan de Haag 13 te Merselo. dat op 14 mei 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van H. Spreeu- wenberg Peelweg 13 te Ysselsteyn, (LB) voor een vergunning ingevolge de hin derwet voor het uitbreiden van een var kensfokkerij, gelegen aan de Peelweg 13 te Ysselsteyn (Lb); dat op 18 mei 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van Mw. R. Jillisen-van de Steeg, Overbroekseweg 8 te Leunen, voor een vergunning ingevol ge de hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een varkensfokke rij, gelegen aan de Veulenseweg 19 te Leunen. De aanvragen en andere ter zake zijn de stukken liggen in het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 15 juli 1984, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur; Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Desgewenst kan al daar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt ver zocht, (afd. openbare orde en veilig heid, telefoon 04780-83838, toestel 158), kunnen tot één week voor bovenge noemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een ge- dachtenwisseling over de aanvraag tus sen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Venray, 15 juli 1984 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet A.L.G. Janssen. A.s. maandag 18 juni houdt wethou der Claessens geen spreekuur. Deze tentoonstelling loopt nog t/m 23 juni 1984. Het aantal bezoekers dat de tentoonstelling heeft bezocht is de 800 ruim gepasseerd. Na deze tentoonstel ling wordt de tentoonstelling gehouden „Jac Jongert", 1883-1942, Graficus tussen kunst en reclame. Deze wordt ge houden van 14 juli t/m 15 september 1984. Jac. Jongert was een graficus en ontwerper in dienst van industrie en nij verheid. Publiciteit, reclame en huisstijl waren nieuwe werkterreinen. Jongert geldt met recht als pionier op deze ge bieden. Het museum is gevestigd in het „Freulekeshuus" Eindstraat 8 en is geo pend op de woensdag en de zaterdag na middag van 14.00-17.00 uur. Entree be draagt, voor volwassenen 1,- perso nen tussen 6-16 jaar 0,50. Bezitters van museumkaart gratis toegang. Voor bezitters van pas 65 en cjp gelden af wijkende toegangsprijzen. Groepen op afspraak. Parkweg 2 Venray Telefoon 04780-82069 De seizoenabonnementen worden verkocht aan de kassa van het zwembad, op maandag t.m. vrijdag van 15.45 tot 18.45 uur en op zaterdag en zondag van 13.30 tot 15.30 uur. GEZINSABONNEMENT (geldig voor het hele gezin) f 120,50 PERSOONLIJKE ABONNEMENTEN Volwassenen f 56,75 Jeugd t.m. 16 jaar f 36,50 De seizoenabonnementen zijn geldig tot 1 september 1984 en uitslui tend voor het buitenbad. De openingstijden van het buitenbad zijn: maandag t.m. vrijdag van 10.00 tot 19.00 uur en zaterdag en zondag van 10.00 tot 18.00 uur. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder voorwaarden om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen, op 6 juni 1984 vergunning is verleend in gevolge de hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van A.P.M. Poels, Wethouder Pub- benstraat 18 te Merselo, voor het oprichten en in werking houden van een varkensmesterij, waarbij mest en meststoffen worden, gelegen aan de Hulstweg (ongenummerd) te Oostrum (lb). De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel van 15 juni 1984 tot 25 juli 1984 elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen gedu rende bovengenoemde periode ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien (na telefonische af spraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne staat tot 15 juli 1984 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepllingen milieuhygyëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belangehebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de be schikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en wor den gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 15 juni 1984. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet A.L.G. Janssen. 16, 17, 18 en 19 juni 1984 De kermis te Leunen begint op zater dag 16 juni te 16.00 uur en duurt tot dinsdag 19 juni te 24.00 uur. De atrac- ties van de kermis van dit jaar zijn: autoscooter, per 2 persoonswa gen, ƒ1,— per rit, ƒ5,— voor 7 ritten en ƒ10,voor 15 ritten. babysport en kindervliegtuigmo- len, 75 cent per rit, ƒ2,50 voor vier rit ten. rupsbaan, 75 cent per rit. boksbal, ƒ1,— voor4x slaan. schietsalon, ƒ1,50 voor 3 schoten, ƒ5,— voor 12 schoten, ƒ3,50 voor 3x kleurenfotoschieten lijntrekspel, ƒ1,per spel, ƒ2,50 per 3 x spelen. balco-rotor, 25 en 50 cent per spel, naar keuze van de speelkast. Buldozerschuifspel. 0,25 per spel, 2,50 per 11 spellen. Daarnaast zijn op de kermis nog aanwe zig een nougat-suikerkraam en de vis kraam. De exploitanten mogen de attracties naar believen openen, maar op de vol gende uren dienen zij open te zijn: zaterdag na 17.00 uur. zondag na 13.00 uur. maandag en dinsdag na 16.00 uur. de viskraam telkens 2 uur later. In verband met diploma zwemmen is het binnenbad a.s. zaterdag van 8.30 tot 13.00 uur gesloten. De burgemeester van Venray, maakt ter voldoening aan het bepaalde artikel 22 van de wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Venray in zijn vergadering van 29 mei 1984 in voorbereiding heeft ver klaard de partiële herziening van: 1. Het bestemmingsplan „Buitenge bied" voor een perceel aan de Haag te Merselo, ten behoeve van uitbreiding bedrijfsbebouwing; 2. het bestemmingsplan „Landweert" voor een perceel aan de Stationsweg te Venray, ten behoeve van de bouw van drie woningen. De voorbereidingsbesluiten met de daarbij behorende en als zodanig ge waarmerkte tekeningen liggen ingaande heden voor een ieder ter inzage bij de af deling ruimtelijke ordening, kamer 201, van het raadhuis. Venray 15 juni 1984 De burgemeester voornoemd. Mr. H.J.M. Defesche. Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om, in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan, bouwvergunning te verlenen voor: het uitbreiden van een woning aan( de Aronskelk 31 te Venray, t.n.v. J.H. Aben; het uilbreiden van de woning aan de Aronskelk 33 te Venray, t.n.v. J. Coppes; het plaatsen van een berging t.b.v. de bovenwoning Grotestraat 45 te Ven ray, t.n.v. L. Rutten. het verbouwen van de woning aan de Kennedystraat 5 te Venray, t.n.v. P. van Maris, Kruidenlaan 39 te Venray; het uitbreiden van de woning aan de Stationsweg 99 te Venray, t.n.v. J. Wekking; het bouwen van een garage ber ging aan de Leunseweg 63 te Leunen t.n.v. P.T.A.M. Houba, Grotestraat 63 te Venray. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen me dewerking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 15 juni 1984 ge durende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke or dening en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventu ele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 15 juni 1984 De burgemeester van Venray Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 13 juni 1984 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van eén of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 dagen na deze publicatie. het verbouwen van een woning aan de Mgr. Nolenstraat 1 te Venray, t.n.v. H.L. Cox; het uitbreiden van een varkensstal aan de Veulenseweg 55 te Veulen, t.n.v. J.W.M. Spreeuwenberg; het uitbreiden van de woning aan de Verkleijstraat 5 te Leunen, t.n.v. H.A. Hoftijzer; hel overkappen van een verkoop punt voor brandstoffen aan de Langstraat 78 te Venray, t.n.v. T.G.N. Strijbosch; het vernieuwen van de voor- en achtergevel van de woning aan de Rec tor Nabbenstraat 6 te Leunen, t.n.v. S.W.A. Lemmens; het bouwen van een garage/hobbyruimte en het plaatsen van een erfafscheiding aan de Dr Kort- mannweg 48 te Venray, t.n.v. A.A. De- nissen; het bouwen van een tuinhuisje aan de Lollebeekweg 31 te Castenray, t.n.v. P.J.A. Reyenders. Venray, 15 juni 1984. De burgemeester van Venray,

Peel en Maas | 1984 | | pagina 10