VERENIGINGSNIËÜWS 1 r SPRINGPLANK Heil der zieken "%-NJ N >1 Venrays Mannenkoor 0 GD -*jv Stichting jeugd en jongerenwerk Brukske O.J.C. DE BRAK Venray POMp -qENOEËT schAp WOLBOETIEK Verenigingsnieuws s.v.p. zo vroeg moge lijk inleveren, uiterlijk dinsdags 10 uur. N len. AY JM 1 IEL, :N IZEN M 81520 r. 10 Donderdag 17 mei om 19.30 uur repe titie tenoren en om 20.00 uur het hele koor. Tevens is er a.s. donderdag om 19.30 uur bespreking met de aspirant le den. Na afloop kwartaaltoepen. Zondag 20 mei, opluistering Eucha ristieviering in de schouwburg t.g.v. het 25-jarig jubileum van Petrus Banden. Aanvang 10.30 uur. Verzamelen om 10.15 uur in de schouwburg, in uni form. Maandag 21 mei, bestuursvergade ring. Donderdag 24 mei, om 19.30 repetitie bassen en om 20.00 uur gehele koor. Zondag 27 mei opluistering Willem van Oranje herdenking in de foyer van de schouwburg. Aanvang 20.00 uur. Donderdag 31 mei, Hemelvaartsdag is er repetitie 's morgens van 11.00-12.00 uur in Vlakwater. Zaterdag 2 juni Geritskorenavond in Heerlen. Vertrek per bus met dames om 18.15 uur. Zondag 17 juni deelname aan de slot dag van de avondvierdaagse. Geen repetitie wegens vakantie op 19 en 26 juli en 2 augustus. Afmelden bij R. van Mil, tel. 86917 of clublokaal Vlakwater, tel. 82318. (Cfft KONINKLIJKE yL HARMONIE (M EUTERPE VENRAY HARMONIE Donderdag 17 mei. Om 19.30 uur repetitie. Vrijdag 18 mei. Serenade St. Petrus Banden in Foyer schouwburg. Bijeenkomst om 20.00 uur café Volleberg. Henseniusstraat. Zaterdag 19 mei. Serenade Gouden Bruidspaar Hermans. Bijeenkomst om 18.45 uur in Café Mar tens Leunen. Zondag 20 mei Communiefeesten Venray. Bijeenkomst - om 09.00 uur parkeerterrein Vredes- kerk, daarna 09.30 uur Paterskerk en vervolgens Grote kerk alwaar wij ook de dienst opluisteren. Uniform: concer tuniform AGENDA Vrijdag 18 mei. Serenade. Zondagen 20 en 27 mei. Communiefeesten. Zondag 17 juni. Intocht Jeugdvierdaagse. Donderdag 21 juni. Concert Schuttersveld. Zondag 24 juni. Aubade b.g.v. priesterfeest. Vrijdag 29 juni. Buitenconcert Markt Venray. Zondag 7 oktober Concert te Blerick met Horst. LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 17 mei. Repetitie jeugdorkest om 18.30 uur. Donderdag 24 mei Repetitie jeugdorkest om 18.30 uur. HOFKAPEL Zondag 20 mei. Frühshoppen in schouwburg. Uniform: hesje, geen jas. Omkleden direct na de Mis in de Schouwburg. DRUMBAND Vrijdag 18 mei Serenade zie harmonieorkest. Zaterdag 19 mei. 's middags: optreden in de foyer van de schouwburg b.g.v. jubileum St. Petrus Banden. 's avonds: serenade zie harmonieorkest, en verder die avond nog een optreden te Stevensbeek. Zondag 20 mei. Communiefeesten, zie harmonieorkest. Zie verder agenda harmonie-orkest. Afmelden harmonie-orkest bij de se cretaris, tel. 80225; leerlingen bij de heer Raedts, tel. 82803 en drumband bij de heer van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. n DAMESKOOR Zaterdag zingen we om 14.00 uur in de kapel van Veltum t.g.v. het huwelijk van de zoon van ons medelid mevr. Boom Woensdag 23 mei om 20.00 uur repe titie. Zondag 27 mei deelname aan het Oranje-concert in de Schouwburg, om 20.00 uur. In officiële kleding. Zaterdag 9 juni zingen we om 19.00 uur in de Vredeskerk tijdens de avond mis. Zondag 24 juni medewerking aan de Hoogmis in de Vredeskerk t.g.v. de eerste Mis van de kapelaan, om 10.30 uur in officiële kleding. Zaterdag 30 juni fletsrally. Woensdag 11 juli is onze laatste repe titie vóór de zomervakantie. Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevr. Sijbers, tel. 81353, of aan Mevr. v.d. Bekerom, tel. 83332. Agenda: Vrijdag 18 mei. Om 18.30 uur repetitie voor alten en so pranen en om 19.15 uur voor tenoren en bassen. Zaterdag 19 mei. Om 18.45 uur aanwezig zijn bij de kerk van Ysselsteyn zij die niet met eigen ver voer gaan dienen om uiterlijk 18.30 uur in de Galmhut aanwezig te zijn; (in uni form) Maandag 21 mei. Om 18.45 uur repetitie alleen voor de nieuwelingen aansluitend om 19.30 uur spelavond voor alle jongens Dinsdag 22 mei. om 19.30 uur alleen voor de alten. Woensdag 23 mei. Om 19.30 uur alleen voor de sopranen. Afmelden: Secr. Langstraat 104, tel. 81690. Algemeen: Er wordt op gerekend dat a.s. zater dag (Ysselsteyn) ALLE KOORLEDEN aanwezig zullen zijn. A.s. zaterdag tus sen 10.00 en 11.00 uur nog gelegenheid om in de Antoniusstraat spullen af te geven voor de rommelmarkt. ViMKHIOO» 16.00-16.45 uur 16.45-17.30 uur 16.00-16.45 uur. 16.45-17.30 uur Vrijdag 18 mei Repetitie le stem Repetitie 2e stem Donderdag 24 mei. Repetitie lestem Repetitie 2e stem Zaterdag 26 mei We sluiten het koorjaar af met de avondmis van 19.00 uur Vrijdag 22 juni Extra repetitie voor het hele koor van 16.15-16.45 uur Zondag 24 juni. Receptie Vlakwater om 12 45 uur Blokfluitgroep Letten julie goed op de repetitietijden Dat was me weer een fijne mis! Blijf goed op de data van de brief die jullie gekregen hebben letten, dan loopt alles gesmeerd. Denk vast over de liedjes na die je de laatste mis wilt zingen, dan ho- rèr.'we dat morgen dan wel weer op de repetitie. We hopen dat ook de moeders genoten hebben van deze voor hen zo speciale mis. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Donderdag 17 mei om 18.30 uur ge nerale repetitie in de Grote Kerk. Om 20.15 uur concert, eveneens in de Grote Kerk met het Tegels Symphonie-orkest. Dinsdag 22 mei, 19.30 uur repetitie voor de sopranen om 20.00 uur voor het hele koor in de Ejsel, Ursulastraat. Zondag 27 mei, 20.00 uur, medewer king Willem van Oranje herdenking in de Schouwburg. Volgorde van optre den: Venrayse Orkestvereniging, Ge mengd Koor Crescendo, Dameskoor Venrode, Dameskoor Oirlo, Ars Musi- ca, Venrays Mannenkoor, Pauze, Fan fare Ysselsteyn, Harmonie Oostrum en Koninklijke Harmonie Euterpe. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of bij mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Gedurende de openingstijden van het tuincentrum Henk Smits kunt U oud papier deponeren in de loods achter het centrum. Zaterdag 19 mei Om 15.00 uur zingen wij voor het 50 ja rig huwelijk in de Paterskerk. Zondag 20 mei. Zijn wij vrij Woensdag 23 mei. Van 19.00 tot 20.00 uur repetitie in het activiteitencentrum. Zaterdag 26 mei. Om 14.00 uur zingen wij de huwe lijksmis in de Paterskerk Zondag 27 mei. Om 20.00 uur opluistering Willem van Oranje-herdenking in de foyer van de schouwburg. Alle leden in uniform. Gaarne trouwe opkomst, ook nieuwe le den zijn van harte welkom. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij de nummers 81719 of 81451. boekhandel van den munehhof is ook dinsdags de gehete dag geopend St. Pe\^S Een druk weekend zit er weer op. Vrijdag een serenade bij de Directiewis seling op Inalfa en daarna een serenade bij het huwelijk van Jolieke en Twan. Daarna werden er nog opnames ge maakt door de Reg. Omroep Zuid, waarvan, Zaterdag reeds een gedeelte is uitgezonden. Het tweede deel volgt za terdag a.s. Zaterdag jl. heeft het korps een optreden verzorgd op de Engelse ba sis in Krefeld voor gehandicapte kinde ren. Zondag volgde een extra repetitie, die Woensdag nog herhaald zal worden. Dit laatste met het oog op het zilveren bestaansfeest komend weekend. Orkest vereniging Venray Woensdag 23 en 30 mei om 20.15 uur orkestrepetitie o.l.v. L. Boogaarts en re petitie van het Barokensemble o.l.v. M. Stelten. Repetitieruimte de M.L.K. school De Essel. Afmelden Pie Noten tel. 87858 Zondag 27 mei werkt het orkest mee aan de opluistering van de Willem van Oranje herdenking in de foyer van de schouwburg. Aanvang 20.00 uur. Vele muziekverenigingen dragen hun steentje bij. Geïnteresseerden schrijf het vast in je agenda. „CAPRICCIO" Zondag 20 mei. Om 10.30 uur tenoren en bassen en om 11.00 uur het helë\oor repetitie. Maandag 21 mei. Repetitie voor sopranen. Dinsdag 22 mei. Repetitie alten om 19.00 uur. „BOJEMA" Vrijdag 18 mei. Gezamelijke repetitie om 18.45 uur. „SALTARELLO" Zaterdag 19 mei. Om 16.00 uur gezamelijke repetitie. Drumen Showband Venray en omgeving Jl. zaterdag behaalde op de voorron des voor de nationale kampioenschap pen het danstwirl team de tweede plaats. Tevens geplaast voor deelname aan de N.K. In de categorie solo twirling be haalde Thea Vermeulen de eerste plaats. Solo strutting: Wilma van de Weem le plaats. Duo dans twirl: Margreet Schalk/Els Koonings 2e plaats Wilma van de Weem/Gerry Peeters le plaats. Alle deelnemers wenst het bestuur van harte proficiat. Zondag was dan het op treden op het distriktsfestival te Gen nep, dank voor Uw optreden. A.s. za terdag optreden bij het 25 jarig jubi leum van Petrus Banden, graag allen present. Verder alvast veel succes met de training voor de nationale kampioen schappen. DE PEELSPEURDERS Welpen en kabouters aktief met landelijk regenboogspel Als afsluiting van een zes weken du rend spel voor de jongste leden van Scouting Nederland, worden er op meer dan 70 locaties in Nederland schitteren de regenbogen door en voor kinderen vervaardigd. Ook in Venray wordt dit kleurrijke symbool van samenwerking gebouwd door de groepen uit Leunen, Oirlo, Horst en Venray. Vanaf 10.30 uur zijn er voor welpen en kabouters di verse spelen, waarna om 15.45 uur de REGENBOOGMACHINE wordt gestart. Met dit landelijke spel voor de jeugd wil Scouting laten zien hoe spring levend deze jeugdbeweging is. In Neder land telt Scouting 125.000 leden, we reldwijd zijn er bijna 24 miljoen!!! Wel pen en kabouters uit Venray, Horst Leunen en Oirlo: we verwachten jullie allemaal op zaterdag 19 mei a.s. voor de finale van het REGENBOOGSPEI natuurlijk rekenen we op héél mooi weer.... en denk eraan brood meene- Zoekt U een vaste baan voor één uur in de week, maandag of dinsdagavond van 18.30 uur tot 19.30 uur, beginnende va naf 1 september 1984 dan bieden wij U deze aan. Beschikt U over de kunst met kinderen om te gaan met een team sa men te werken en heeft U wat handig heid dan loopt U de kans benoemd te worden tot jeugdmedewerker(ster) bij de stichting waarbij de beloning zal bestaan uit de voldoening en de gezellige sfeer. Neemt U daarom zo spoedig mo gelijk contact op met onze secretaris want U snapt wel dat er een beperkt aantal plaatsen vrij is. U kunt zich schriftelijk aanmelden bij de stichting jeugd en jongerenwerk Brukske of even tueel informeren via telefoonnummer 84621 Fagotstraat 57 Venray. Waarom wij zo'n moderne muziek en de nieuwste singles draaien tijdens de disco ligt gewoon aan jullie opkomst en moderne muziek is het. We draaien trouwens komend weekend weer maar dat wisten jullie natuurlijk al. Zorg dat je zoveel mogelijk vrienden én vriendin nen meebrengt des te gezelliger wordt het. Dus zaterdag 19 mei van 19.00 uur tot 22.00 uur en zondagmiddag van 14.00 uur tot 17.00 uur. Tot dan in de Kiosk van het Brukske. Hallo Jongelui, A.s. donderdagaond club van 18.15-19.45 uur voor de jeugd van 6-9 jaar. Jeanne-Trudy-Monique-Hedi- Jolanda en Truus hebben een leuk pro gramma voor jullie in elkaar gezet. A.s. vrijdagavond: op veler verzoek hebben vanavond voor alle kinderen in de leef tijd van 9-12 jaar een discoavond. Deze avond zal geheel verzorgd worden door drive in discotheek THRILLER met als disjockey WILLIAM. Hij zal die avond enkele kleine attenties uitdelen aan en thousiaste discodansers en of danseres sen. Wij zijn er zeker van dat dit een knotsgekke avond wordt, dus kom alle maal en breng je broertjes, zusjes, vriendjes of vriendinnetjes mee. De en tree bedraagt zoals op elke vrijdaga vond 1,50 per persoon voor de niet le den. Een bedrag waar je beslist niet voor hoeft weg te blijven. We beginnen om 19.00 uur en stoppen om 21.00 uur. A.s. zaterdagavond ook disco met dis cotheek „THRILLER" en d.j. WILLI AM. ROLLEBOL Jongelui, graag brengen we het volgen de onder jullie aandacht. ROLLEBOL. Zondag 3 juni is er een groots opgezette sportdag in Lomm waaraan 4 jeugd clubs aan deelnemen. De naam die men aan deze sportdag heeft gegeven is ROLLEBOL '84 en de deelnemende clubs zijn: Jong Arcen Uit Arcen, De Zonnebloem uit Lomm, Lichtboei '75 uit Lomm en de Springplank uit Ven ray. We vertrekken op zondag 3 juni om 9 uur vanaf de springplank met auto's. Met wij bedoelen we de donderdag vrij dag en zaterdaggroep. Het programma ziet er als volgt uit. 's morgens zeskamp voor de kinderen van 6-12 jaar (donder dag en vrijdaggroep) fietstocht met op drachten voor 12 jaar en ouder (de fiet sen gaan ook met de auto's mee) 's mid dags zeskamp voor 12 jaar en ouder. Wandeltocht met opdrachten voor de 6- 12 jaar. Daarna prijsuitreiking. De jon geren doen zowel de zeskamp als de wandeltocht onder begeleiding van ei gen leiders en leidsters. De deelname is gratis, ook voor kinderen die niet zo vaak of nooit in de springplank komen. Iedereen die mee wil doen kan zich op geven bij iemand van de leiding van de Springplank. Dus jongelui kom op en doe mee. PEEL EN MAAS uw weekblad A.s. vrijdag komen onze pelgrims uit het dekenaat Venray weer terug uit Lourdes. In de Peel en Maas van de af gelopen week berichten we hier al over. Helaas is de tijd van aankomst verkeerd weergegeven, vandaar dat we deze cor rectie aan U door willen geven. De tijd van aan komst is niet half twee maarhalf elf op het station van Venray (Oostrum) U kunt dan Uw familie en of kennissen afhalen. Binnenkort hopen we een kort verslagje weer te kunnen geven in dit blad over deze pelgrimstocht naar Lour des. Voor inlichtingen van onze papie- raktie of als U meer wilt weten over de bedevaartsreizen van de V.N.B. bel ge rust of neem contact op met: Dhr. G. Pirlo, Esdoornstraat 18, 5802 CX Venray, tel 04780-86018. b.g.g. 10262 of 85432 Vrijdag 18 mei. DUPLEX JOHNSON PIU-PIU Toppers in het nieuwe muziekland. Deze avond belooft een hoogtepunt te worden in het korte bestaan van O.J.C. Dingus. Beide groepen zijn puur kwali teit. Wat moet dat samen wel niet zijn. Vanaf 20.00 uur zijn we open. Het op treden begint om half tien. De entree is waanzinnig laag: vijf piek. DUPLEX JOHNSON D.J. wordt begin 1982 opgericht als de groep Staged, waar enkele D.J.-leden in speelden, ontbonden is. Eerst wordt gedurende een half jaar flink gerepe teerd, waarna enkele redelijk succesvol- le optredens volgen, hoofdzakelijk in Brabant en België. Begin 1983 verschijnt er een mini-lp met vier nummers (Cosmetics). Deze plaat bezorgt de groep meer optredens en in juni van dat jaar nodigt George Kooymans de band uit om als voorpro gramma mee te gaan met de Golden Earring. Na een half jaar toeren door Nederland, met de Earring, wordt D.J. een volwassen podiumact en krijgt het materiaal een duidelijker eigen geluid. Vervolgens wordt er gespeeld op diverse festivals en in voorprogramma's van o.a. Tuxedo Moon, Comsat Angels en is de groep te gast in Vara's Popkrant waar twee nummers te horen zijn. De muziek wordt vaak vergeleken met T.C. Matic en de Talking Heads maar heeft een eigen stijl die zich moei lijk laat omschrijven. Onderhandelin gen met producers en platenmaatschap pijen zijn aan de gang en in 1984 hoopt D.J. een nieuwe plaat op de markt te brengen. De bezetting: Alex Siegers, zang/percussie; Yvo Zijlstra, gitaar; Jim Florentius, synthesizers/zang; Bart van Poppel, bas/zang; Chris Hartogh, drums. PIU-PIU Nadat de Jan Kin Band zijn laatste nummer had uitgespeeld, zetten Jan Kin en Jac Bico in januari 1982 deze band op poten, samen met Ber Mennink en Carel de Neeve. Prima! Hard werken, voortdurend materiaal vernieuwen, songs, songs. Veel voor programma's van grote Acts (Sears, Comsat Angels, Medium Medium, U2). Pas als de mensen gaan dansen is het o.k. Zo niet, maak je maar geen zorgen, wij gaan toch door. In februari 1983 verschijnt er plotse ling een 12-inch album, opgenomen in Brussel, geproduceerd door Jean-Marie Aerts. Let op het Misha label (De ker mis is in de stad). Verdere aktiviteiten Zondag 27 mei. FATALA, Orginele west-afrikaanse muziek (Ka meroen, Guinee, Senegal) Zaterdag 2 juni. DE ANDERE BAND. tejater, popmuziek. Vrijdag 1-2 juni. WORKSHOP FATALA. Zie elders dit blad. Aktiviteiten voor meiden. Vanaf donderdag 10 mei a.s. gaat in Dingus een projekt van start voor mei den. Dit projekt staat in het teken van dans, muziek en toneel. De bedoeling? Het is de bedoeling dat meiden vanaf een jaar of 12 kennismaken met dans, muziek en toneel. Dat meiden een keer op een andere manier met alkaar bezig zijn en dat meiden elkaar kunnen ont moeten. Ook de gezelligheid is belang rijk. Je kunt op deze avonden bijvoor beeld met nog enkele andere meiden een muziekgroepje vormen. Op de 9e avond wordt al het ingestudeerde dan uitge voerd voor publiek. Elke avond duurt van half acht tot ongeveer tien uur en is altijd op donder- Ook zijn er mensen aanwezig die ver stand hebben van muziek, dans en to neel en je iets kunnen leren. Er wordt elke avond een kleine bij drage in de kosten gevraagd. Als je een instrument bespeeld kun je dit meebren gen. Tot donderdag 10 mei in Dingus. A.s. donderdag 17 mei speelt in de Brak de Groningse formatie „The Beatniks" aanvang 22.30 entree 3,- de „Beatniks" zijn op het moment zonder twijfel de leukste band van Groningen. Gewoon geen moeilijkdoenerij, gewoon Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan Beste schuttersvrienden. De agenda van deze week is: Heden donderdagavond 17 mei, oefenen, schieten op het schietterein de Endepoel aanvang 19.30 uur. Zaterdagmiddag 19 mei is er geen oefenen voor het tamboer en fluiterkorps, maar wel worden alle le den verwacht bij de schouwburg. Bij eenkomst 14.30 uur in uniform. A.s. Zondag 20 mei is het eerste bondsfeest in Panningen. Bijeenkomst in café „De Klomp" aanvang 12.45 uur Vertrek uit erlijk 13.00 uur. Zorg dat Uw uniform netjes in orde is. Denk aan zwarte schoenen en zwarte kousen. Schutters veel succes. In de optocht hebben we no. 11 ■jfcWA Y& Ledenvergadering Dinsdag 22 mei 1984 's avonds om 20.00 uur in Zaal de Volle Maan Merseloseweg 36 Venray. AGENDA: Zeer belangrijke vergade ring. spontaan en energie voor steriliteit. Be kend van Vara's popkrant en van de cassette (niet meer te krijgen) veel optre dens succesvol afgesloten, 'n viermans formatie die garant voor swingen staat. Bezetting: Peter van Linschoten, bas, zang. Abel Hofman: Drums, George van de Wey, gitaar, zang. Rien van de Wey, zang en gitaar. Op het laatste moment wordt er een erg goede excursie verzet naar volgende week. Deze week is er niet veel te doen. Er is nl. een A.B.V. om 21.15 bij mij thuis. Graag allemaal komen. Zo dit was het dan weer. Hoi Wil. Voor infor matie. 04780-82128 Lourdescomité 14 juni a.s. is er een bestuursvergade ring welke gehouden zal worden in ons clublokaal. Aaanvang 20.00 uur. Het belangrijkste agenda punt voor deze maand is de voorbereiding van de alge mene ledenvergadering, welke in het na jaar wederom op grootse wijze zal wor den gevierd, wij roepen onze leden op om ideeën hiervoor bij ons secretariaat in te dienen. In verband met het zomer reces van ons bestuur graag voor 7 juni a.s. Secretariaat: Ellerbecklaan 1 5801 DD Venray afdeling Venray SAMEN OP WEG Ja, inderdaad, morgen is het zo ver. Dan gaan we samen op weg naar O.L. Vrouw van Lourdes. De intentie van de 100e Limburgse Bedevaart naar Lour des is: „In Christus naam: Laat U ver zoenen". Ruim 60 pelgrims uit de regio Venray vertrekken morgen (vrijdag)avond om 21.10 uur vanuit Venlo met een speciale trein richting Lourdes, alwaar zij aankomen op zaterdag 19 mei om 13.57 uur. Zorg er vooral voor dat U morgen avond minimaal een half uur vóór ver trek van de trein in Venlo aan«wezig bent. De trein komt daar al aan om 20.40 uur. U hebt allen een gereserveer de plaats in de trein. De coupénummers zijn op de ramen van de trein aange bracht. De treinreizigers komen weer terug in Venlo op vrijdag 25 mei om 09.48 uur. Dan zal het daar weer evenals bij het vertrek een gezellige drukte zijn, bij het weerzien van familie en kennissen. Laat thuis achter het telefoonnum mer van uw hotel. Dat staat vermeld op de stencil die U reeds ontvangen hebt. Wat U zeker moet meenemen: uw paspoort, treinkaartje, lunchpakketje, want de eerste maaltijd in Lourdes wordt pas zaterdag 19 mei om 19.00 uur opgediend. Verder Franse francs naar eigen behoefte. Degenen die per vliegtuig naar Lourdes gaan moeten zaterdag één uur vóór vertrek op vliegveld Beek (maas- tricht) de KLM-Ioketten gepasseerd zijn, dat wil zeggen, dat men om 12.30 uur aanwezig moet zijn op de vliegbasis. Ga dus ruimschoots op tijd van huis, want haastige spoed is zelden goed. De „vrije dag" in Lourdes is dinsdag a.s. Dit is de dag dat men uitstapjes kan maken. Wil men misintenties meegeven naar Lourdes, dan kan dat a 15,—. Wij wensen iedereen een goede reis, mooi weer en veel devotie in Lourdes en voor volgende week een behouden thuiskomst. <2 0 WIJK NOORD-WEST Aktiviteitenprogramma Zaterdag 19 mei: tfjejens de disco- a- vond kan de jeugd zich laten inschrijven voor een Rock en Roll wedstrijd vooraf gegaan met een demonstratie Rock en Roll door Loes en Hay. Uiteraard zijn hier enkele prijzen te behalen. Aanvang 19.30, entree 1,50 Zondag 20 mei: van 10.00 uur tot 12.30 uur koffieuurtje Woensdag 23 mei: volksdansen aan vang 21.00 uur. Zondag 27 mei: kienen t.b.v. Stich ting Wijkcentrum Noord West. Zaterdag 23 juni: is er weer een dans avond georganiseerd voor alle wijkbe woners. Ditmaal zal de muziek verzorgd worden door de Montana's Daar de dansavond, verzorgd door dis cotheek Hollands Glorie, afgelopen za terdagavond voor ongeveer 50 danslief hebbers een zeer gezellige avond os ge worden, zullen 16 juni en 14 juli weder om deze dansavonden voor ouderen ge houden worden. De juiste kleuren van een trui die bij Uw kleding past zoeken wij met U uit. DIT IS VAKWERK NEVEDA - TUBOR-TUBCA SCHEEPJES - HUBNER LANARTE - AARLAN Merseloseweg 20 Venray - Tel. 04780-82301 (ook voor uw stoomgoed vrouwenkafee Maandag 21 mei a.s. organiseren wij weer een thema-avond. Als thema is ge kozen vrouwen in de Islam. De avond wordt geopend met een videofilm over het leven en werken van vrouwen in de Islamitische republiek Iran. Jouw buur vrouw komt misschien uit Marokko en jouw kinderen zitten op dezelfde school als de buitenlandse kinderen. De vrou wen hebben een totale andere sociale en culturele achtergrond. Juist voor deze groep vrouwen is het des te moeilijker zich aan te passen en te emanciperen in onze westerse samenleving. Wil je hier meer over horen en zien en mee discus siëren dan ben je vanaf 20.00 uur van harte welkom op Hoenderstraat 10 en tree 2,50

Peel en Maas | 1984 | | pagina 5