GEMEENTEPRAAT NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schütte, Bureau Voorlichting «OT5f Dinsdag en woensdag inleverings- aktie iandbouwbestrijdingsmiddelen GEMEENTELIJK COMBI-ZWEMBAD VENRAY verkoop seizoenabonnementen tarieven Verkeers- spreekuur Bouwvergunning aangevraagd Recreanten- volleybaltournooi Bouwvergunning verleend Hinderwet Wijziging aanvraag/afgifte- regeling voorlopige oefenvergunning Commissie vergaderingen Gemeente-archii op 1 juni dicht Nieuwe samenstelling dorpsraad Smakt-Holthees Op 22 en 23 mei a.s. word in Venray een inleveringsaklie Iandbouwbestrijdingsmid delen gehouden. Op deze twee dagen worden land- en tuinbouwers in de gelegenheid gesteld overtollige Iandbouwbestrijdingsmiddelen in te leveren op de gemeentewerk- plaats aan de Acaciastraal. Ook diergeneesmiddelen die niet meer gebruikt worden,kunnen worden ingeleverd. Voor de bezitters is deze actie een mooie gelegen heid om zich te ontdoen van de overgebleven middelen, op een milieuvriendelijke ma nier en bovendien gratis. De aktie is een onder deel van de landelijke aktie gericht op het inzamelen van over tollige bestrijdingsmiddelen. Een dergelijke aktie is ook in 1980 en met veel succes ge houden. VERBODEN MIDDELEN Wanneer is een bestrijdingsmiddel nu eigenlijk verboden? Dit is het geval als het bestrijdingsmiddel niet meer voor het gestelde doel wordt gebruikt en wanneer de toe lating van het gebruik niet meer verlengd wordt. Haet gebeurt n.l. vaak dat een mid del slechts èèn keer per jaar wordt gebruikt voor specifieke doeleinden, zoals on- kruidsbestrijding bij bieten en aardappelen. Voorbeelden van niet meer toegestane zijn die, - op basis van DDT, aldrin, dieldrin, heptachloor, 2.4.5-T. 2.4.5-TD en veelal ook kwik. - krachtens de „Bestrijdingsmiddelenwet 1964" zijn vervallen. Op het etiket van deze middelen is vermeld: „goed gekeurd middel PD no...". Zoals bekend is het an boeren en tu.aders verboden om niet meer toegestane middelen in hun bezit te hebben. Controle hierop wordt uitgevoerd door de Algemene Inspectie Dienst van het ministerie van Landbouw en Visserij. HOE INLEVEREN? Het aangeleverde materiaal moet goed verpakt worden en aangegeven moet zijn wat de inhoud van het pak, de doos, of fles is. En elk middel moet apart ingepakt worden. Het is niet de bedoeling om leeg verpakkingsmateriaal in te leveren dat kan gewoon als bedrijfsafval worden aangeboden. Parkweg 2 Venray Telefoon 04780-82069 Het combi-zwembad Venray opent op 1 mei a.s de poorten van het buitenbad. De seizoenabonnementen worden verkocht aan de kassa van het zwembad, op maandag t.m. vrijdag van 15.45 tot 18.45 uur en op zaterdag en zondag van 13.30 tot 15.30 uur. GEZINSABONNEMENT (geldig voor het hele gezin) f 120,50 PERSOONLIJKE ABONNEMENTEN Volwassenen f 56,75 Jeugd t.m. 16 jaar f 36,50 De seizoenabonnementen zijn alleen geldig in de periode van 1 mei tot 1 september 1984 en uitsluitend voor het buitenbad. De openingstijden van het buitenbad zijn: maandag t.m. vrijdag van 10.00 tot 19.00 uur en zaterdag en zondag van 10.00 tot 18.00 uur. Het verkeersspreekuur, dat op 31 mei a.s. zou worden gehouden, is in verband met Hemelvaartsdag een week ver vroegd en zal derhalve worden gehou den op donderdag 24 mei a.s. vanaf 10.00 uur. Iedereen die opmerkingen heeft over een bepaalde verkeerssituatie kan een afspraak maken om dit ver keersprobleem mondeling in het ver keersspreekuur ter sprake te brengen bij ambtenaren van de afdeling openbare orde en Veiligheid, onderhoud, civiel technische werken en verkeer en aan de politie. Voor het maken van een af spraak kan men contact opnemen met de heer G. Rutten (Toestel 344) of W. Gosssens (Toestel 159). De afgelopen maand is door de ge meente het ingezamelde chemisch afval afgevoerd naar de Afvalverwerking Rijnmond. Afgevoerd werden ruim 1300 ton sinds 1980 onderverdeeld in: 3 dozen batterijen, 5 dozen verf, lijm, en oplosmiddelen, 10 dozen bestrijdingsmiddelen, 13 dozen zuren, logen enz. 12 tonnen bestrijdingsmiddelen. De dozen bevatten elk 25 kg van de ge noemde stoffen, de tonnen elk 45 kg. GESCHEIDEN AFVAL In 1983 zijn de volgende hoeveelhe den afvalstoffen ingezameld: - oud papier ca. 650 ton via de inzame lingsacties. - glas ca. 296 ton via de glascontainers - huisvuil ca. 2500 ton, dit is ongeveer 15.800 m\ via Speciaal Transport Deurne. STORTPLAATS Het huisvuil uit onze gemeente werd gestort op de regionale stortplaats „De Zuringspeel in Horst-America. Op de stortplaats is in 1983 141.480 m3 aange voerd (136.440 m3 in 1982) Daarnaast is door particulieren nog eens 163.735 m3 afval aangevoerd (119.207 m3 in 1982) Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om, in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan, bouwvergunning te verlenen voor: de bouw van een garage/berging/hobbyruimte en honde- hok aan de Kruisstraat 7 te Venray, t.n.v. H.G.G. Olde Daalhuis; de bouw van een vrachtwagen- loods aan de Haag 18a-20 te Merselo, t.n.v. Gebr. Thijssen; de bouw van een tuinhuisje aan de Bolderik 3 te Venray, t.n.v. P.A. Her- msen; de bouw van een opslagloods aan de Horsterweg 35 te Castenray, t.n.v. J.P.J. Duijkers; de uitbreiding van een winkel aan de Heuvelstraat 9a te Venray, t.n.v. M.C.H. Jacobs; de verbouwing van een woning aan de Kuiperstraat 1 te Venray, t.n.v. G.W.M. Weijs; de wijziging van een gevel en de verplaatsing van een fietsenstalling aan de Blauwververstraat te Venray, t.n.v. Th. Strijbosch, Langstraat 78 te Ven ray; de verbouwing van een woning aan de Veulenseweg 14 te Veulen t.n.v. H.R.J. Jacobs; de verbouwing en de uitbreiding van een woning aan de Prinses Ire- nestraat 9 te Venray, t.n.v. G.W.A.C. Smits; de bouw van een berging aan de Leunseweg 65 te Leunen, t.n.v. P.A. Stoks; de bouw van een tuinhuisje aan de Lollebeekweg 31 te Castenray, t.n.v. P.J.A. Reijnders; de bouw van een sorteerruimte aan de Deurneseweg 168 te Ysselsteyn, t.n.v. H.F.M. Camps. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen me dewerking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 18 mei 1984 gedu rende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke orde ning en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedu rende deze termijn kunnen eventuele be zwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 18 mei 1984 De burgemeester van Venray Mr. H.J.M. Defesche In verband met de geringe belangstel ling voor dit tournooi, zal deze aktiviteit geen doorgang vinden. De aangemelde teams zijn hierover reeds op de hoogte gesteld. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 16 mei 1984 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van eén of meer van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 dagen na deze publicatie. de bouw van een carport aan het Binnenhof 4 te Oostrum, t.n.v. W. van Asseldonk de bouw van een scheidingsmuur aan de Oostsingel 18 te Venray, t.n.v. W.J. Theunissen; de bouw van een varkensstal aan de Puttenweg te Ysselsteyn t.n.v L.W.H. van Asten; de bouw van een woning aan de Langeweg 98 te Venray t.n.v. H.W. Wilmsen-Cox; de bouw van een schietbaan accommodatie aan de Puttenweg 2a te Ysselsteyn, t.n.v. Handboogschutterij „Ons Genoegen", p.a. Kerkstraat 16 te Ysselsteyn; de bouw van een jongveestal en een hooiopslag aan de Kuulenweg 11 te Vredepeel, t.n.v. H.P.A. Arts; de bouw van een berging aan het Witzand 3 te Venray, t.n.v. P.H. Basten; de bouw van een berging aan de Largostraat 16 te Venray, t.n.v. G.J.M. Ewalts; de bouw van een berging aan de Largostraat 18 te Venray. t.n.v. H.J.C. van de Putten; de uitbreiding van een champig- nonbedrijf aan de van Berlostraat 2 te Leunen, t.n.v. A.W.M. Janssen. de uitbreiding van een varkensstal aan de Depute Petersstraat 26 te Oirlo, t.n.v. TH. C.G. Wismans; de bouw van een woning aan het Volen 6 te Heide, t.n.v. J.C.M. Derikx; de bouw van een jeugdonderko- men bij het tennispark aan de Kempweg te Venray, t.n.v. p/a Niessenstraat 16 te Venray; de bouw van een bedrijfspand aan de Plataanstraat 11 te Venray, t.n.v. Handelsmij. „De Modlen Helden" b.v. Wietelweg 13 te Panningen; de verbouwing van een mestvar- kensstal aan de Meerselsepeel 11 te Ys selsteyn, t.n.v. A.P. Donkers; de bouw van een 6-cellige cham pignonkwekerij aan de Pottevenweg 16 te Ysselsteyn, t.n.v. W.M.J. van Wij lick; de bouw van een varkensstal aan de Meerloseweg 18 te Oirlo t.n.v. J.G.M. Voermans. Venray, 18 mei 1984. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Kennisgeving bekendmaking ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van? Maatschap Claessens, Overbroek- seweg 3 te Leunen, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uit breiden en wijzigen van een een var kensfokkerij, waarbij mest en meststof fen worden opgeslagen, gelegen aan de Overbroekseweg 3 te Leunen Grond- aannemersbedrijf H. Maessen, Peelweg 12 te Ysselsteyn (Lb) voor een vergunning ingevolge de Hin derwet voor het uitbreiden van een grondverzetbedrijf, waar grondstoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Peelweg 12 te Ysselsteyn (Lb.) positief te beschikken onder voor waarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel tot 1 juni 1984, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur; na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische,afspraak). De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van een van de aanvragen en een ieder die aantoont, dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 18 mei 1984. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A.L.G. Janssen. In Venray zal per 1 juni 1984 in wer king treden een gewijzigde regeling m.b.t. het aanvragen en afgeven van een oefenvergunning voor motorfietsen. Die wijziging houdt rechtstreeks ver band met de nieuwe regeling voor rijbe wijzen, die zoals bekend per 1 januari jl. ingrijpend is veranderd. Als belan grijkste wijziging is doorgevoerd dat aanvrager voor een een oefenvergun ning of verlenging daarvan in aanmer king te kunnen komen, een geldig theo riecertificaat A/B moeten kunnen over leggen. De aanvraageisen zijn vanaf 1 juni a.s. als volgt te onderscheiden: 1. leeftijd aanvrager tenminste 18 jaar aanvrager is woonachtig in de gemeente Venray; legitimatie bewijs overleggen. 2. a. geldig en volledig kentekenbewijs overleggen. b. kentekenbewijs op naam van de aanvrager; indien dit niet het geval is dient een schriftelijke verklaring en een legitimatiebewijs te worden overgelegd aan de eigenaar houder, dat deze met het gebruik instemt; 3. bewijs van verzekering tenminste te gen wettelijke aansprakelijkheid (W.A.) in het geval dat de polis geen oefenclau sule kent, worden aanvragers er op ge wezen dat bij schadeloosstelling de ver zekeraar een vordering op de verzekerde zal hebben. Dekking met oefenclausule heeft derhalve de voorkeur. 4. geen ontzegging van de rijbevoegd heid t.n.v. de aanvrager of andere be zwaren van justitiële of politionele aard, zoals herhaalde overtreding van de alco hol wet dan wel ernstig verontachtza- men van verkeersvoorschriften of het in ernstige mate in gevaar brengen of hin deren van verkeer; 5. het behaalde CBR-theoriecertificaat A/B Hiermee wordt gelijkgesteld het bezit van een geldig rijbewijs. Ook is besloten om de aan een vergun ning verbonden voorwaarden te wijzi gen. Concreet betekent dit, dat: a. is opgenomen een verbod om een duo-passagier te vervoeren. b. is opgenomen een verbod om een zijspanwagen aan de moterfiets gekop peld te hebben. c. de uitsluiting van het gebruik van een aantal wegen is komen te vervallen en de oefenvergunning dus geldt voor alle voor motorfietsen opengestelde we gen binnen de gemeente Venray. In de vergunning zal voorts worden ver meld: 1dat de vergunninghouder de redelij kerwijs mogelijke maatregelen moet ne men ten einde te voorkomen dat de ge meente danwel derden ten gevolge van het gebruik van de oefenvergunning schade lijden. 2. dat bij ernstig verontachtzamen van verkeersvoorschriften en bij niet- nakoming van de vergunningvoorwaar- den de vergunning terstond zal worden ingetrokken. 3. De volgende wettelijke verplichtin gen. - het dragen van een goedgekeurde helm tijdens het rijden. - het voeren van een L-bordje (voorge schreven model) - het desgevraagd ter inzage verstrek ken van de oefenvergunning aan een opsporingsambtenaar. - het bezitten van de kennis, de nood zakelijke lichamelijke en geestelijke gesteldheid voor het goed besturen is vereist. De 30 dagen geldige oefenvergunning zal hooguit 6 maal worden verleend. Is de betrokkenen er dan nog niet in- geslaagd het rijbewijs te behalen dan dient verdere voorbereiding op het exa men onder toezicht en verantwoorde lijkheid van een bevoegd rij instructeur plaats te vinden. Voor het aanvragen van een oefenver gunning dient in het vervolg van een aanvraag formulier gebruik te worden gemaakt. Daarbij dient tevens een pas foto van de aanvrager te worden over legd. Voor meer informatie kunt U zich wenden tot de afdeling openbare orde, veiligheiod en milieuzaken, raadhuis ka mer 119. MAATSCHAPPELIJKE ZORG Op woensdag 23 mei a.s. komt de commissie voor maatschappelijk zorg voor een vergadering bijeen. Deze ver gadering begint om 17.00 in kamer 127 van het raadhuis. Het onderwerp van bespreking in deze vergadering is de no ta vrijwilligerswerk. JEUGD SPORT EN RECREATIE Op donderdag 24 mei a.s. komt de commissie voor jeugd, sport en recreatie in vergadering bijeen om 17.30 uur in O.J.C. Dingus. Naast de gebruikelijke agenda als gespreksonderwerp het open jongeren centrum Dingus. Aan dae commissie wordt gevraagd advies uil te brengen over het beleid en de aktivitei- ten over het beleid en de activiteiten van Dingus. Zoals bekend zal zijn was Din gus voorheen Free Wheelin. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, naar aan leiding van de aanvraag voor een ver gunning ingevolge de Hinderwet van J.M. Vlemmix, Breevennenweg la te leunen, voor het ex art. uitbreiden/wijzigen van een varkensfokkerij- en mesterij, waarbij mest en meststoffen worden opgesla gen, gelegen aan de Breevenneweg la te Leunen, op 9 mei 1984 vergunning is ge weigerd voor wat betreft de meest dicht bij de woning van derde gesitueerde cel met een capaciteit van 100 varkens wel ke cel deel uitmaakt van de tot var kensstal te verbouwen rulmte/paardestal, en voor het overige is verleend onder voorwaarde om ge vaar, schade of hinder aan de omgeving te ondervangen. De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel van 18 mei 1984 tot 18 juni 1984 elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen gedu rende bovengenoemde periode ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien (na telefonische af spraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne staat tot 18 juni 1984 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygyéne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belangehebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de be schikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en wor den gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 18 mei 1984. Burgemeester en wethouders Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op art. 12 van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne; ma ken bekend: dat op 14 febfuari 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van Aldi Best B.V., de Maas 14 te Best, voor een vergunning ingevolge de hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een opslag- en verkoopruimte van le vensmiddelen, gelegen aan de Kiosk 24- 28 te Venray. dat op 16 april 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van M.P. Arts Pas 1 te Merselo voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een var- kensmesterij, en rundveehouderij, gele gen an de Pas 1 te Merselo; dat op 26 april 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van W. Vullings, Roland 3 te Castenray,een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex art 6a, uitbreiden wijzigen van een legkip pen en rundveehouderij, gelegen aan de Roland 3 te Castenray; dat op 27 april 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van Handboog- schutterij „Ons Genoegen" Ysselsteyn, voor een vergunning ingevolge de hin derwet voor het wijzigen van een hand- boogschietinrichting, gelegen aan de Puttenweg 2a te Ysselsteyn (Lb.). De aanvragen en andere ter zake zijn de stukken liggen in het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat I te Venray, ter inzage en wel tot 18 juni 1984, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Desgewenst kan al daar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt ver zocht, (afd. openbare orde en veilig heid, telefoon 04780-83838, toestel 158), kunnen tot één week voor bovenge noemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een ge- dachtenwisseling over de aanvraag tus sen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Venray, 18 mei 1984 Burgemeester en wethouders Gedeputeerde Staten van Liml hebben op 9 mei 1984 aan het gemet bestuur verzonden de navolgende klaringen van geen bezwaar, zoals doeld in artikel 50 lid 8 van de Woni wet, welke is vereist voor het verlt van de gevraagde bouwverguni voor: de bouw van 4 mestvarkenssts op het aan de Veulensewaterweg te len gelegen perceel sectie 0 nr. 35 t.l W.A. vd Ligt Lorbaan 14 te Veulenf Deze verklaring van geen bezi kan worden ingezien bij de afdt ruimtelijke ordening, kamer 201 in raadhuis, geopend van 9.00 tot II uur. Zij, die menen door de afgifte vanj van deze verklaringen van geen bezv» rechtstreeks in hun belang te zijn get fen, kunnen op grond van de A.R.O.B. een bezwaarschrift indie bij Gedeputeerde Staten van Limbun Maastricht. De termijn, waarbinnen eventueel bezwaarschrift bij dat coll moet zijn ingediend, eindigt dertig gen na bovengenoemde verzenddatu Venray, 18 mei 1984 De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Op vrijdag 1 juni zal het gemeen TeL archief niet voor publiek geopend zij Opè LAA" MAA 2EI KIN T S Stat zate T. m KI O Jt N Op 12 en 13 mei j.l. zijn de verkiez gen van de leden van de dorpsn Smakt-Holthees gehouden. De nieu dorpsraad telt 9 leden. Het afgelof weekeinde hebben 271 kiesgerechtigi hun stem uitgebracht, een opkomst» Helfr centage van 57,8 °lo. Gekozen werden (allen op persoonl1 titel): - J.P.M. van Loon - Th. A.M. Gommans - H.L.M. v.d. Berg - A.F.M. Koenders - V.G.R.J. Gerrits - G.J.M. Hermsen - L. Steeghs-Bozinoska - G.C.M. Drost - B.l.H.J. Visser-Cadenbach Niet gekozen werden.: - A.J.T. Hulsken - J.T.P.M. Peters - Ph. J.L.M. Verduit - J.H. Koning 22f 2# 173 16! 15 153 II! 1I< 10 9 8 71 41 H J.

Peel en Maas | 1984 | | pagina 10