De Wetteling AGENDA OUDE FOTO Tweede slacht offer overleden FANCY-FAIR CURSOR HOME BZN op 2e Pinksterdag in Merselo PEEL EN MAAS GEVONDEN Fietspad langs Oirloseweg Veldeke Venray JUBILEUM DRUMBAND LIMBRA'69 Rommelmarkt en recordpogingen Jaarvergadering Katholieke Invalidenbond AUTOCROSS VEULEN VAN OORSCHOT MODE BABY SPECIAALZAAK ANTIEKMARKT YSSELSTEYN In de nacht van vrijdag op zaterdag is in het ziekenhuis van Nijmegen aan de, bij het ongeval op de kruising te Ys selsteyn op 7 april jl„, opgelopen ver wondingen overleden, de 65-jarige bestuurder van de personenauto, J. Hoogendonk uit Geleen. Zijn echtgenote, die bij dat ongeval I ook werd gewond, kon vrijdag uit het ziekenhuis worden ontslagen. I Bij het bewuste ongeval op 7 april werd de 22-jarige motorrijder H. Rem- i men uit Bergen op slag gedood en zijn I duopassagiere ernstig gewond. Ook dit jaar was de Fancy Fair van zaterdag 7 april jl., t.b.v. de werkgroep Zending en Wereld Diakonaat, Prot. Gem. Venray, een succes. We willen langs deze weg dan ook een ieder die op I welke wijze dan ook hieraan heeft bijge- I dragen hartelijk bedanken. In het bijzonder de redaktie van dit blad en alle restaurants in Venray en omgeving. Van de daar gehouden grote loterij zijn de volgende prijzen nog niet afge haald: 7e prijs nr. 165; 9e prijs nr. 326; 10e prijs nr. 230; 12e prijs nr. 198; 14e prijs nr. 215; 15e prijs nr. 144. De prijzen zijn af te halen bij H. de Vries, Groene Hart 6, Venray. Begin mei start de Coöperatieve vere niging „Cursor Home" in Venray op de scholengemeenschap JERUSALEM haar cursus „Computerkennis voor ie dereen". Nu de microcomputer zijn ujtrede doet in bedrijven, de administratieve en agrarische sector, het onderwijs en de gezondheidszorg, en in menige huiska mer, komen steeds meer mensen in aan raking met de automatische gegevens verwerking via de computer. De behoef te aan kennis over dit medium neemt toe nu men begrijpt dat 't nodig is of zal worden met de computer te kunnen werken. Ervaren en enthousiaste leraren in Venray, Deurne en omgeving hebben deze coöperatie opgericht om zoveel mogelijk mensen kennis te laten nemen van de ontwikkelingen op het gebied van de automatisering in bedrijf en maatschappij. Zij hebben darvoor een cursus ontwikkeld die de toepas singsmogelijkheden en de werkwijze van de computer voor juist die mensen duidelijk maakt, die noch op school, noch in hun verdere studie intensief met de computer te maken hebben gehad. De jeugd heeft al op school (op JE RUSALEM zelfs al vanaf de tweede klas) met de computer gewerkt. De an dere generaties dreigen nu uit de boot te vallen. Voor hen en voor alle anderen die nu of in de toekomst te maken krij- ftn met de automatische verwerking van gegevens en bestanden, is deze cur sus bedoeld. Men leert welke vernieuwing de com puter voor de maatschappij en zijn ge bruiker betekent, en enkele begrippen uit de wereld van de automatisering. Het is de bedoeling, dat men na afloop van de cursus zelf een eenvoudig pro gramma kan schrijven in de program meertaal BASIC. Hiertoe zal men zoveel mogelijk praktijkgerichte les krijgen, achter de computer; zodat U al snel ervaart hoe de computer werkt, en inzicht krijgt in Uw eigen aanleg in het omgaan met de computer. Heeft U de smaak te pakken, dan biedt Cursor Home vervolgcursus sen en specifiek praktijkgerichte cursus sen aan, zoals onder andere Tekstver werking. Men kan informatie vragen via post bus 338, 5800 AH Venray of telefo nisch. 04780-83813 Na het geweldig succes van vorig jaar, treedt BZN dit jaar wederom, op maan dag 11 jul a.s., op tijdens de Muziek feesten van Merselo. Het is dan de eerste keer dat BZN in deze regio zal optreden met de nieuwe zangeres Carola. Na de aankondiging van Anny Schilder dat zij de groep ging verlaten heeft men een voortreffelijke vervangster gevonden in Carola Smit. Hun nieuwe single met Carola is nultl een hit. In het voorprogramma van BZN speelt Kappes Kook uit Venlo. De avond begint om 20.30 uur en de entree bedraagt 15,De kaarten zijn verkrijgbaar bij Michels Molen, Groot dorp 45 Merselo, bij de Lectuurhal, Grotestraat 5 in Venray en bij stomerij „Veltum" in het winkelcentrum van Veltum. ■EEN ABONNEMENT WAARD Een zwarte beo een bruine Ierse set ter een zilverkleurig horloge, merk PRISMA met stalen armbandje, da mesmodel een zwarte portemonnaie, 'nh. geldbedrag, zwemdiploma en me daillon een gouden trouwring, inscrip tie onleesbaar een grote metalen ring met 4 z.g. achterdeursleutels en 19 ande re over het algemeen kleine sleutels 3 sleutels waaronder 1 autosleutel merk OPEL en 2 andere sleutels een bruin lederen sleuteletui met 2 sleutels. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot de administratie van de Gemeente politie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780- 84888, tst. 227. Een uiterst tevreden wethouder W. Claessens kon ons desgevraagd woens dag meedelen dat het Fietspad langs de Oirloseweg nu toch eindelijk definitief kan worden aangelegd. Volgens de wethouder heeft het pro vinciaal bestuur toegezegd 75% van de aanlegkosten te zullen subsidiëren. Die 75% maken ruim één miljoen gulden uit. De plannen voor de aanleg van een fietspad van Oirlo tot aan het station Oostrum kwamen tijdens de ambts periode van wethouder Loonen ter tafel. Zijn opvolger, wethouder Claes sens, heeft zich zeer beijverd om in Maastricht geld voor deze plannen los te krijgen. Dat is hem nu gelukt en tot volle tevredenheid van het gehele college. Beslist dit jaar nog wordt met de aan leg van het fietspad begonnen. Op dinsdag 24 april is onze volgende bijeenkomst, om 20.00 uur in de Volle Maan. Na de opening en het verslag van de vorige avond zal een vragenlijst bekeken en besproken worden met als thema: in deling en inrichting van het woonhuis (ca. 1918-1930). Als U er wat over weet te vertellen of iemand kent die daar wat over weet kom dan gerust eens kijken. U bent natuur lijk ook welkom als U gewoon wilt luisteren en meepraten. Tot dan. Dit jaar is het 15 jaar geleden dat Drumband Limbra'69 werd opgericht. Tevens zijn Piet Deenen en Jeu Janssen 15 jaar bestuurslid en is Wilma Deenen- Janssen 10 jaar lid van de vereniging. Om deze jubilea op luisterrijke wijze te kunnen vieren heeft het bestuur ge meend een feestprogramma te moeten samenstellen welke is vastgesteld op za terdag 28 en zondag 29 april a.s. Een van de onderdelen van dit feest programma is een uitwisseling op zater dagavond met een zestal drumbands uit de regio waarmee de afgelopen jaren een zekere band is ontstaan nl. de drum bands uit Venray - Wanssum - Blitters- wijck - Sevenum - Land horst en Vlier- den. De avond zal verder worden gevuld met optredens van de joekskapel Brand- holt uit Venray. Aanvang 20.30 uur in zaal 't Trefpunt. Op zondag 29 april is er van 11.00 tot 13.00 uur een receptie in 't Trefpunt waarbij bestuur, instrukteur en leden het zeer op prijs zullen stellen U op deze receptie te mogen begroeten. De recep tie zal muzikaal omlijst worden met op tredens van een gezelligheidsorkest uit Vlierden. Op zondagmiddag 29 april organi seert Drumband Limbra'69 in het kader van haar 15 jarig bestaan in samenwer king met de gemeentelijke muziekfede- ratie het jaarlijks federatief concours. Aanvang 14.30 uur. Indien de weersomstandigheden het toelaten zullen de deelnemende drum bands hun nummers ten gehore brengen op het pleintje voor de kleuterschool. Bij slecht weer zal worden uitgeweken naar zaal 't Trefpunt. Basketbalclub Jumpers organiseert op 2e Paasdag haar jaarlijkse rommel markt in de Wieënhof te Venray. Er zijn weer veel goede tweedehands spullen bij elkaar gebracht die op een nieuwe eige naar wachten. Zo is er veel goede kle ding, speelgoed, boeken, kleine meube len enz. Aanvang van de rommelmarkt is 11.00 uur. Om 13.30 uur en om 16.00 uur zullen er spullen bij opbod verkocht worden. Dit jaar zijn er als speciale attractie verschillende recordpogingen. De deel name staat voor iedereen open en er zijn leuke prijzen te winnen. Op het pro gramma staan de volgende onderdelen: wie weet de meeste kranten in één doormidden te scheuren; wie weet binnen anderhalve minuut de meeste bierflessen vast te houden; wie weet een halter zo lang mogelijk op schouderhoogte te houden; wie weet een loopband zo lang moge lijk op een bepaalde snelheid te houden. Aan deze recordpogingen zijn geringe kosten verbonden en vanaf 13.00 uur kunt U terecht in de Wieënhof voor de ze pogingen. De toegang is gratis. AANHOUDING Woensdag 11 april werden, zoals ons zondag eerst kon worden medegedeeld, vier inwoners van Venray aangehouden, in de leeftijd van 17, 32, 29 en 42 jaar. De twee eerstgenoemden hebben een inbraak gepleegd te Ysselsteyn in het jeugdgebouw De Koel, waarbij video apparatuur werd ontvreemd ter waarde van ƒ7.000,-. Verder ontvreemden zij een slijpmachine uit een winkel te Ven ray, ter waarde van 1.300,-. De laatste twee heren bleken als helers te hebben gefungeerd. De gestolen goe deren zijn achterhaald. Bij onderzoek in de woning van de 29-jarige werd nog een flobertgeweer aangetroffen met enkele patronen. Het viertal is enkele dagen in verzeke ring gesteld geweest in het belang van het onderzoek maar zijn later, in over leg met de officier van justitie, in vrij heid gesteld. Vrijdagavond vond in zaal ,,D'n Old timer" de jaarvergadering plaats van de afdeling Venray van de Katholieke In validenbond, onder voorzitterschap van de heer J. v. d. Biggelaar. In zijn openinswoord wees hij er op, dat het onbegrijpelijk is, dat maar zo weinig Venrayse invaliden lid zijn van de organisatie welke voor hun belangen, zeker in het Venrayse, op zo'n uitdruk kelijke wijze opkomt. De resultaten daarvan kunnen de invaliden dagelijks ondervinden. Jammer genoeg moest ook nu weer een teruggang van het aantal leden worden geconstateerd. Volgens de voor zitter is dat niet omdat er geen vertrou wen meer zou zijn bij de uitgetreden leden, maar vanwege de financiële toe stand bij de lagere inkomensgroepen. Als bijkomende factor kan óók worden genoemd de contributieverhoging van een dubbeltje per week; maar dat betekent slechts één sigaret per week minder roken.... Herdacht werd het in het verenigings jaar overleden bestuurslid Bert Mees ters, die zich nog maar zo kort volledig had kunnen inzetten voor de katholieke Invalidenbond. In hem werden ook de andere overledenen herdacht. Dank werd gebracht aan de leden van het Rode Kruis die steeds bereid waren, daar waar dat gevraagd werd, zich in te zetten. Dank ook aan de heer Moens voor de medewerking die steeds aan de sjoelers werd verleend. En natuurlijk ook aan de tafeltennisvereniging Red Stars. De heer v. d. Biggelaar zou geen goede voorzitter zijn, als hij niet nog even was teruggekomen op het jaar 1981; het jaar van de Gehandicapten. Ook nu nog moet worden gewerkt aan de integratie van de gehandicapten. Letterlijk zei de heer van den Bigge laar: „Alleen is het een jammerlijke zaak dat de regering alle verworvenhe den op sociaal gebied aan het afbreken is. Ik hoef u niet te wijzen op de sterke vermindering van financiën én sociale bijstand; de intrekking van motorrijtui genbelasting én de korting op alle soor ten voorzieningen die de gehandicapte zo hard nodig heeft". Het aftredende bestuurslid de heer Thomassen kreeg weer het vertrouwen van de leden, terwijl geen der leden aanmerkingen had tegen de benoeming van Mevr. Grotens als nieuw bestuurs lid, in de vervulling van de vakature Bert Meesters. Mevr. Jenniskens werd benoemd in de kascontrolecoramissie. Precies binnen de gestelde termijn van 1 uur was het officiële gedeelte van de vergadering voorbij en konden de leden zich gaan inzetten voor het traditionele kienen. Pastoor Barnhoorn was ook nu weer een uitstekende kien- master. IN BERM EN TEGEN BOOM Een autobestuurder werd op de Pas in Merselo door een andere auto inge haald. Dat gebeurde op zodanige wijze dat hij moest uitwijken om ee® aanrij ding te voorkomen. De auto kwam in de berm terecht, slipte en kwam vervolgens tegen een boom tot stilstand. De wegpi- raat reed door, zonder dat zijn identiteit kon worden vastgesteld. De Merselo- naar zit nu met de schade. Op 2e Paasdag 23 april organiseert A.C.C. 't Veule alweer voor de 6e maal de traditiopele en tevens spectaculaire autocross in Veulen, waar ze weer een prachtige aurocrossbaan met lange rechte stukken van 125 m en ruime bochten hebben weten neer te leggen op het prachtige terrein Breehei gelegen aan de Breevennenweg waar wij u spannende wedstrijden kunnen bieden in de klasse 1300 cc, 1600 cc, 2000 cc 6 8cyl. en Radeo's, Zo zal de fam. Vervoort uit America de strijd in de 1300 cc beginnen tegen H. Gerrits Venray, P. v. Bakel Griendts- veen. in de 1600 cc zal de strijd hevig zijn tussen P. Peters Keipen, J. Verhees Liessel en de strijdlustige dame Tr. Speijcken uit Blerick. Bij de 2000 cc zal H. Vervoort America, G. Kleuskens Hegelsom proberen om J. v. d. Eynden Liessel, J. v.d. Moosdijk Leveroy en G. Jeucken Oostrum voor te gaan in het Veulense zand. De strijd bij de 6 8_cyl. zal tussen P. Engelen Someren, P. Vermeulen Ospel en H. Nabuurs Overloon voor de nodige sensatie zorgen. Zo ook bij de Rodeo's tussen M. Classens Veulen, K. Donders Hegelsom, P. Pelzer Venray en de broers Franssen en Sonnemans uit Neerkant. Verder staat er op het programma de grote Winnaars Afvalrace en de Dames- race zeker niet te vergeten, want bij de Damesrodeo zal Mevr. Verhoeven uit Veulen er alles aan doen om de dames Franssen, Neerkant en Sonnemans, Beringe achter zich te houden. Bij de dames zelfbouw zal Tr. Gerrits Venray het opnemen tegen W. Peters Keipen, M. v. d. Mosdijk Leveroy en A. Hurkmans Someren. Dit spectaculaire autocrossgebeuren zal om 13.00 uur van start gaan en wordt verreden onder auspiciën van de A.S.U.Z. De weg naar het circuit wordt door middel van borden aangegeven. De prijsuitreiking is 1 uur na de wed strijd in café-zaal 't Veule. Met de sportieve mannen van Tenson. Jacks voor de man, die de hoogste eisen stelt. Tenson, "a way of living". Grotestraat 73, Venray HelmondRoosendaal. Boxmeer. Oss, Venray. Voor een internationaal modeprogramma Vandaag, donderdag 19 april, opent Jos Arts aan de Marktstraat een nieuwe baby-speciaalzaak. Sedert enige tijd is er binneïi Venray op dit gebied nauwe lijks iets te koop. Jeugdmode Jos Arts heeft daarom via een kleine verbouwing zijn winkel ruimte met 1/3 vergroot. In dat gedeelte zal het volledige baby-pakket worden gebracht. Dit bestaat onder andere uit komplete slaapkamers, boxen, kinder stoeltjes, wandel- en kinderwagens en buggy's, maar ook een volledig verzor gingspakket, van luiers tot zuigflessen, van bestek tot badjes. Natuurlijk mag een uitgebreide kollektie kleding hier niet ontbreken en zelfs een assortiment speelgoed is er te vinden. Helemaal kompleet is de afdeling dus, en vol trots kan men dan ook zeggen, dat Venray óók in deze behoefte kan voorzien. Gelukkig is de uitbreiding niet ten koste gegaan van de kinderkleding. „Hierin zijn we zelfs nog aktiever dan voorheen", aldus dhr. Arts. „Vor de tieners brengen we een zeer aktuele kol lektie, welke wekelijks wordt ver nieuwd. Daarbij proberen we de prijzen goed in de hand te houden. Het is dan ook belangrijk om naast de merken kollektie een uitgebreid aanbod te hebben tegen scherpe prijzen. Dit gaat steeds beter en we hopen, dat ook op de baby-afdeling regelmatig prijsvoordeel te halen is". Tijdens de Paasdagen vindt er in het gemeenschapshuis „Smelehof" aan de Midden Peelweg wederom de traditio nele Paas-antiekmarkt plaats. Antiekhandelaren uit alle windstre ken nemen hieraan deel. Tijdens de driedaagse manifestatie bieden zij een ruim assortiment betaal baar antiek, w.o. meubilair, kleinmeu- bels, bronzen beelden, klokken, porse lein, koperwerk, tin, etc. Ook is er een mooie collectie schilde rijen. De antiekmarkt is zowel op zaterdag, zondag als maandag van 11.00 - 18.00 uur geopend. De organisatie is in handen van C.V. „De Piëlreuzen" Ysselsteyn. openbare bibliotheek v/enray m afd. voor volwassenen Julianasingel 33, afd. voor de Jeugd, Schoolstraat 32, VENRAY Tel. nr. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten voor de volwassenenafderling: Gaskin, Catherina. Strijd en erf- deeL Het romantische leven van een Engelse jonge vrouw aan het eind van de 18e eeuw, die bij haar pogen om een vervallen familiebezit in zijn oude glorie te herstellen, verzeild raakt in een smok- kelaffaire. Han Suyin. Wachtend op de dageraad. De liefde tussen een Ameri kaanse journaliste en een Chinese arts ontwikkelt zich tegen de achtergrond van de Chinese politieke geschiedenis van de Tweede Wereldoorlog tot in de jaren zeventig. Hoorn, Margreet van. Lang is de weg. De verloving van een jong meisje wordt verbroken na een auto-ongeluk waarbij zij invalide wordt, maar zij ont moet een arts die weer inhoud aan haar leven geeft. Innes, Hammond. De zwarte vloek. Een Engelsman, wiens vrouw is omgekomen nadat zij een gestrande olietanker tot ontploffing heeft ge bracht, tracht te bewijzen dat er sabo tage in het spel was. Krantz, Judith. De dochter van Mistral. Roman over drie vrouwen, ieder in haar speciale relatie tot de schilder Julien Mistral. May, Lizzy Sara. Een vrouw gaat in Rusland op zoek naar haar geliefde die in 1942 naar Rusland vertrok om zich bij de partizanen te voegen en nooit terugkeerde. Michener, James A. De ruimte. Beschrijving van het Amerikaanse ruimtevaartprogramma van 1944 tot he den. van 20 t.m. 26 april 1984 Vrijdag 20 april: Vanaf 16.00 opbouw tafeltennistoer nooi. Zaterdag 21 april: Tafeltennistoernooi Invaliden, aan vang 10.00; finales v.a. 15.00 uur. Zondag 22 april: Tafeltennistoernooi Red Stars (jeugd) aanvang 9.00 tot 19.00 uur. Maandag 23 april: Tafeltennistoernooi Red Stars (senio ren) aanvang 09.00 tot 20.00 uur. Dinsdag 24 april: Tafeltennistoernooi Red Stars (basis scholen), aanvang 09.00 tot 17.00 u. 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 25 april: 14.00-15.00 sport overdag 18.00-23.00 Badminton 23.00-24.00 Smals zaalv. vr. Donderdag 26 no v.: 09.00-16.00 Schoolhandbaltoernooi basisscholen. 18.00-19.00 Gemeente zaalv. vr. 19.00-21.00 V.C Rooy tr. 21.00-22.00 Hanen zaalv. vr. 22.00-23.00 Badminton (cursus) Deze week 'n foto uit 1949, gemaakt van Venrays Gemengd Koor Polyhym nia. Dat gebeurde in de tuin van het Concertgebouw De Vereniging te Nij megen. Polyhymnia was daar op een zangersconcours en behaalde een eerste prijs. Het koor stond onder leiding van Jac. Janssen, terwijl Hubert Janssen (Bèr van de Gouden Leeuw) bescherm heer was. Beide heren tronen op de foto temidden van het gemengde gezelschap. De namen van de zangers zijn als volgt: Bovenste rij v.l.n.r.: Jan Arts, Gon Vollenberg, Antoon Goumans, Thea van Goch, Marietje Geurts, Harry Volleberg, Bernie Kronenberg. Elly Gossens, Jan Peeters, Mien Eibers, Jan Siebers, Truus van Teefelen, Frans Die- bels, Tiny Tacken, Jo Meyers, Mia Hel wegen, Fien Janssen, Voesten, Nel Geurts, Jimmy Barten, Jo Verhaegh, Jan Reijnders, les Janssen, Wim Crui sen, Teng Maassen, Theo van Rooy, v. d. Berg. Middelste rij: Ataoon Jeuken, Hub Custers, Door Vollenberg, Hubèr Jans sen, Jac. Janssen, An Oudenhoven, Piërre van Opbergen, Mia Smits, Gérard v. d. Bosch. Eerste rij: Nelly v. d. Putten, Jet Janssen, Tonny Verdonschot, Marian Janssen, Cobie Smits, Miep Oudenho ven, Anny Ewalts, Nelly Ewalts. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst vóór de patiënten van W. Bloemen, A. Francken, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: ZATERDAG EN ZONDAG W. BLOEMEN Stationsweg 15, tel. 81465 PAASMAANDAG J. WITTGEN Langstraat 76, tel. 86082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: ZATERDAG EN ZÓNDAG J. DE VOCHT Henseniusstraat 13a, tel. 81878 PAASMAANDAG P. CORVER Oostsingel 6, tel. 81393 DOKTER VAN DONGEN Kabroekstraat 12, America Telefoon 04764-1707 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. DE MONNIKSKAP Paterslaan-hoek Patersstr., tel. 80140 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via hét nachtiuikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: B. RUYTEN, tel. 81383 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN ARTSEN PRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M. LOONEN Mgr. Hanssenstr. 42 Oostrum tel. 82690 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden en E.M. Ruymbeek tel. 04780-81336/83829 M.J. VAN WINDEN Stationsweg 8, Venray, tel. 81336 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. TIMMERMANS Broekhfaizen, tel. 04763-1466 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Me^eloseweg 23, Venray, tel. 81152 Afspraken maken elke ochtend tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 18 en 19 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot £.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uit leenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de week enddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleulerbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, telefoon 88273 of 85900. Wijkgebouw Ysselsteyn Litsenbergweg 20b Spreekuur en uitleen op maandag, woensdag en vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. Telefoon 04785-492 GEZINSZORG VENRAY Weslsingel 5 Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, L1MAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Telefonische opvang voor homoseksuele mannen/vrouwen Postbus 316 - tel. 88809 bgg 10211 JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33, Venray tel. 85251 open ma. t.m. vr. van 10.00-1(.30 uur.

Peel en Maas | 1984 | | pagina 3