SPRINGPLANK VERENIGINGSMEUWS IM ebberink F.N.V. DERDE ORDE QJC De Brak VVD Venray Venrays Mannenkoor >jv Orkest vereniging Venray St. Pe\^S Schutterij 't Zandakker Gilde SI Jan Paaswandeling Imkersvereniging Horst e.o. St. Theobaldusgilde Overloon TRIMCLUB De Peelspeurders Verenigingsnieuws s.v.p. zo vroeg moge lijk inleveren, uiterlijk dinsdags 10 uur. A.s. donderdag 19 april om 19.30 uur repetitie voor de tenoren en om 20.00 uur voor het hele koor. Donderdag 26 april is om 19.30 uur repetitie voor de bassen en om 20.00 uur het hele koor. Vrijdag 27 april opluistering receptie Henk Janssen. Verzamelen om 17.45 uur bij de fa. Nelissen, Stationsweg. Vrijdag 4 mei, opluistering dodenher denking in de Grote Kerk met de Kon. Harmonie Euterpe. Zondag 20 mei, opluistering Eucha ristieviering in de schouwburg. Zondag 27 mei opluistering oranje viering in de schouwburg om 20.00 uur. Zaterdag 2 juni Geritsko'enavond in Heerlen. Zaterdag en zondag 23 en 24 juni con certreis naar Saulheim. Dus vrijhouden deze data. Afmelden bij R. van Mil, tel. 86917 of clublokaal Vlakwater, tel. 82318. KONINKLIJKE HARMONIE EUTERPE VENRAY HARMONIE Donderdag 19 april 19.30 repetitie in de Perdstal. Donderdag 26 april. Algemene ledenvergadering, met da mes, i.v.m. het 125 jaar Euterpe. AGENDA Vrijdag 4 mei. Nat. dodenherdenking Vrijdag 18 mei. Serenade. Zondagen 20 en 27 mei. Communiefeesten. Zondag 17 juni. Intocht Jeugdvierdaagse. Zondag 24 juni. Aubade b.g.v. priesterfeest, t Vrijdag 29 juni. Buitenconcert Markt Venray. Zondag 7 oktober Concert te Blerick met Horst. LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 19 april. 18.30 Uur, repetitie in Perdstal. Donderdag 26 april Repetitie jeugdorkest om 18.30 uur. Zondag 29 april. Zondagochtendconcert om 11.30 uur in de foyer van de Schouwburg. DRUMBAND Zondag 22 april. Pasen, geen repetitie. Zaterdag 28 april. Festival Holthees. Zaterdag 19 mei. 's Middags drumbandfestival Venray in de schouwburg om 14.30 uur. 's Avonds drumbandfestival Stevensbeek. Zie verder agenda harmonie-orkest. Afmelden harmonie-orkest bij de se cretaris, tel. 80225; leerlingen bij de heer Raedts, tel. 82803 en drumband bij de heer van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. J fiMKUOO* DEVREDC«lOKaES_«. Donderdag 19 april. Repetitie le stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e stem 16.45-17.30 uur Vrijdag 27 april (Goede Vrijdag) Geen koorrepetitie. Vrijdag 4 mei. Repetitie le stem 16.00-16.45 uur Repetitie 2e stem 16.45-17.30 uur Blokfluitgroep De blokfluitgroep krijgt nader bericht wanneer er weer een repetitie is. Afgelopen weekend is alles geweldig verlopen. Onze oprechte dank daar voor. De kinderen hebben het eveneens fijn gedaan. Geniet maar weer lekker van je vakantie.! Er zijn nog maar een paar missen te zingen dus denk goed aan de tijden van de repetities. In verband met het feest van de kape laan en ons jaarlijkse dagje uit krijgt U binnenkort bericht. De datum is gep land op dinsdag 15 mei a.s.. Wij wensen U met uw gezinnen een fijne en vooral zonnige Pasen toe. Aan alle FNV-leden en uitkerings gerechtigden van de bij de FNV aangesloten vakbonden: Venray - Horst - Sevenum Uitnodiging: Dhr. Frans Drabbe, vice-voorzit ter van de FNV komt woensdag 25 april a.s. naar Venray, en wel om 20.00 uur in café D'n Oldtimer (v/h Veerhuis), Henseniusstraat 13 Ven ray. Er zal een discussie én uitleg zijn wat de FNV kan doen tegen het 1 juli- bezuinigings-pakket van de regering. Tot dan. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Donderdag 19 april, 20.00 uur repeti tie voor het hele koor in de Essel, Ursu- lastraat. Dinsdag 24 april om 20.00 uur repeti tie voor het hele koor in de Haandert te Tegelen. Donderdag 26 april, om 19.30 uur re petitie voor het hele koor in de Essel, Ursulastraat. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of bij mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Gedurende de openingstijden van het tuincentrum Henk Smits kunt U oud papier deponeren in de loods achter het centrum. Woensdag 25 april en 2 mei om 20.15 uur orkestrepetitie o.l.v. L. Boogaarts en repetitie van het Barokensemble o.l.v. M. Stelten. Repetitieruimte de M.L.K. school De Essel. Ons jaarlijks ochtendconcert staat weer voor de deur en wel op 6 mei a.s. Daarom voor iedereen: verzuim geen enkele repetitie, ook niet in de Paasva kantie, voor zover dat mogelijk is. Afmelden Pie Noten tel. 87858 GEMENGDE ZANGVERENIGING VENRAY Zondag 22 april. Eerste paasdag zijn we vrij. Maandag 23 april, 2e paasdag. Om 10.15 uur zingen wij de Hoogmis in de Paterskerk. Woensdag 25 april. Dan zingen wij voor een 40-jarig huwe lijk in de Paterskerk om 15.00^uur. Dan van 18.00 tot 19.00 uur repetitie in het aktiviteitencentrum, Kennedy- plein 1. Denk er aan dit is een half uur vroeger als anders. Want wij zingen vandaag ook om 19.30 uur in Het Schuttersveld voor de Derde Orde de Paasviering. Gaarne trouwe opkomst. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. Ook graag mannen. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij de nummers 81719 of 81451. „CAPRICCIO" Zaterdag 21 april Om 17.30 uur aanwezig zijn in de Kapel van St. Servatius. Tijdens de vakantie zijn er geen repeti ties. De eerste repetitie is DINSDAGA VOND 2 mei om 19.00 uur voor de al ten. De eerste gezamelijke repetitie is op ZONDAGMORGEN 20 mei. „BOJEMA" Tijdens de vakantie geen repetitie. De eerstvolgende repetitie is op VRIJ DAGAVOND 4 mie en wel om 18.45 uur. De eerstvolgende uitvoering is op DON DERDAG 17 mei op Het Schuttersveld. „SALTARELLO" Zaterdagmiddag 21 april. Om 16.00 uur gezamelijke repetitie. Daarna meteen naar de kapel van St. Servatius waar om 17.30 uur gerepe teerd wordt met het koor. Tijdens de vakantie geen repetitie. De eerste repetitie valt op ZATERDAG 5 mei om 16.00 uur. DAMESKOOR 22 april, Eerste Paasdag zingen wij om 11.30 uur in de Vredeskerk, boven bij het orgel, in officiële kleding. Woensdag 25 april om 20.00 uur re petitie. Zondag 29 april zingen we de hoog mis om 10.00 uur in de kapel van het ziekenhuis, in officiële kleding. Zondag 13 mei ons zondagochtend concert in de schouwburg, samen met dè Hofkapel. Zaterdag 19 mei: deelname aan de zangersdagen in Horst. Zondag 27 mei deelname aan het Oranje-concert in de Schouwburg, om 20.00 uur. Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevr. Sijbers, tel. 81353, of aan Mevr. v.d. Bekerom, tel. 83332. SINT FRANS Agenda: Donderdag 19 april. Witte Donderdag, om 19.30 uur Litur gieviering in de Paterskerk. Vrijdag 20 april. Goede Vrijdag, om 19.30 uur Liturgie viering in de Paterskerk. Zaterdag 21 april. Paaszaterdag, om 19.30 uur avondmis in de Paterskerk (in uniform). Zondag 22 april. Eerste Paasdag, om 10.15 uur Hoogmis in de Paterskerk (in uniform). Afmelden: Secr. Langstraat 104, tel. 81690. Algemeen: Er wordt op gerekend dat alle koorle den aan de verschillende Liturgievierin gen zullen deelnemen. Op zaterdag 28 april a.s. nemen we deel aan een concert in Boxmeer. Voor afgaande aan dit concert om 18.45 uur gezamelijke repetitie in De Galmhut. We gaan met eigen vervoer en verzoe ken dus onze koorleden en de ouders die willen rijden even contakt op te nemen met het secretariaat (tel. 81690). Ook voor deelname aan dit concert rekenen we op ALLE KOORLEDEN! Op 28 en 29 april zullen een aantal le den deelnemen aan het Federatief So listenconcours, dat gehouden wordt in Ysselsteyn. Op 28 april treden om: Miriam Claes- sens (12.57 u.), Betty Claessens (13.01 u.), Henk Heijl (13.05 u.), allen in de vierde aflevering en Alex van Rattingen (18.13 u.) in de eerste afdeling. Op 29 april treedt in de vierde afde ling op Leon Stoffels (13.09 u.). Op 29 april gaan ook de majoretten op Solistenconcours en wel in Venlo. Allen veel succes. Enkele data: 30 april: rommelmarkt (LTS) 2 mei: ledenvergadering 6 mei: communikanten Landweert be geleiden 9 mei: jubileum kienen 11 mei: twee serenades 12 mei: Krefeld 18 19 en 20 mei: zilveren jubileum 25 mei: serenade 31 mei: Broekhuizenvorst 3 juni: Hegelsom 16 juni: collekte 17 juni: avondvierdaagse 15 juli: laatste repetitie voor vakantie. 9 augustus: (donderdags) eerste repeti tie na de vakantie. 24 augustus: serenade 1 september: Tiende Taptoe Venray 9 september: Ysselsteyn 7 oktober: majorettenconcours Beek 24 november: Caeciliafeest. Repetitietijden: Woensdag. St. Vincentius: Miniretten van 18/30 tot 19.30 uur. Afmelden bij Mevr. Siebers, tel. 85944. Majoretten van 19.30 tot 21.00 uur. Afmelden bij Mevr. Reijn- ders, tel. 85381. LTS: leerlingen vanaf 18.30 uur. Groepsrepetitie vanaf 19.00 uur. Repe titie hele korps 20.00-21.30 uur. Afmel den bij Ton Huibers, tel. 87380. Zondag LTS Leerlingen vanaf 10.00 uur; Mini retten 10.00-11.00 uur; Majoretten 11.00-12.00 uur; Korps 10.30-12.00 uur; Uniformenbeheer: W. Stoffels, tel. 88279; Instrumentenbeheer: L. Kusters, tel. 86089. Beste Schutters vrienden. Afgelopen weekend heeft onze schut terij deelgenomen aan het 75-jarig jubi leumfeest van de Schuttersbond Julia na. De festiviteiten begonnen zaterdag in de parochiekerk van Baarlo, waar Bisschope Gijsen van Roermond een hoogmis opdroeg. Na afloop overhan digde burgemeester Hubben van Maas- bree, bondsvoorzitter Van de Vleuten een keten met de wapens van de dertien gemeenten die in het gebied van de bond liggen. Dit prachtig geschenk werd de kerk binnengedragen, onder trompetge schal en begeleid door de oude Gilde- trom van onze schutterij. De ketting werd gedragen door o.a. Bernie van Lie- rop van 't Zandakker. Bondsvoorzitter Van de Vleuten was zeer verheugd met dit prachtige cadeau. De dag werd besloten met een gezellig samenzijn. Zondag namen we deel aan de mooie optocht waarna de verschillende wedstrijden begonnen. Bij de schietwedstrijden was ons A- zestal goed in vorm en na verschillende kavelrondes wisten ze de 6e plaats te be machtigen. Het B-zestal behaalde 17 punten, Cl 17, C2 16 en C3 14 punten. Verder behaalde het Koningspaar een 3e plaats. Bij de mooiste geheel militair be haalden we een 2e plaats. Alle prijswin naars proficiat. Ons verdere programma deze week: Heden, donderdag schieten op de En depoel om 19.30 uur. A.s. zaterdag oefenen voor tamboer en fluiterkoprs in De Keg. Bij verhinde ring afmelden bij Mevr. Krijnen, Nies- senstraat 11 Venray, tel. 84956. A.s. maandag 2e paasdag oefenen op De Endepoel, aanvang 11.00 uur. Maandagmiddag persoonlijk schiet- tournooi bij de schutterij St. Sebastia- nus in Sevenum. Aanvang 13.30 uur. Bijeenkomst bij J. Krijnen, Nies- senstraat 11 Venray. Vertrektijd wordt nog besproken. Prettige paasdagen Het bestuur Zondagmiddag is de tweede vriend schappelijke wedstrijd geweest tussen ons gilde en de gilden van Geijsteren en Heyen. De uitslagen hiervan zijn als volgt. Korps 1. Heyen 13pt 2. Geijsteren 12 pt 3. Venray 7 pt Vrije Hand 1. P. Volleberg Venray 2. J. Toonen Heyen 3. P. v.d. Broek Venray Personeel 1. P. Volleberg Venray 2. P. v.d. Broek Venray 3. J. Willems Venray 4. H. Janssen, Venray Uniform 1. J. Willems Venray 2. P. Volleberg Venray 3. A. v.d. Broek Venray Kampioen 1. W. Vennekens, Geijsteren ere kamp. M. de Rijck Heyen Op 23 april, tweede Paasdag is er 's middags de Gouden Troffee wedstrijd op het schietterrein. Lourdescomité afdeling Venray Geen opgaven meer voor de 100e Limburgse Bedevaart naar Lourdes Alle door ons besproken plaatsen in hotels Fr. d'Assisie en Galilée zijn vol geboekt. Bovendien zijn er nog een aan tal pelgrims die gekozen hebben voor een ander hotel, zodat Venray-regio weer goed vertegenwoordigd is tijdens deze voorjaarsbedevaart van 18 tot 25 mei. Er is een kleine kans dat er nog een paar plaatsen zijn in andere hotels, maar hiervoor dient U zich dan rechtstreeks in verbinding te stellen met de Direktie Stichting Limburgse Bede vaart te Maastricht, Bredestraat 13, tel. 043-15715. V oorlich tingsa vond A.s. dinsdag 24 april houden wij onze voorlichtingsavona, speciaal voor pel grims die deelnemen aan de 100e Lim burgse Bedevaart naar Lourdes. Zij hebben een persoonlijke uitnodiging ontvangen. Maar ook andere be langstellenden, familie, vrienden, ken nissen, pelgrims die met een andere be devaart naar Lourdes gaan of als men gewoon iets meer wil weten over Lour des. We willen graag op tijd beginnen (19.00 uur) met een eucharistieviering in huize De Kruuze, ingang via hoofdin gang. Daarna zal Mevr. van Stiphout- Pennings de aanwezigen verwelkomen. De voorlichtingen wordt gegeven door de heren G. Philipsen en L. Werson. Ook zullen dia's vertoond worden van de reis naar en het verblijf in Lourdes. De entree is uiteraard gratis en de koffie zal dinsdagavond voor u klaar staan. Wij rekenen op aller opkomst. Dus tot dinsdagavond a.s. in de aula van Huize De Kruuze. U kunt daar Uw a.s. reisge noten alvast leren kennen. Op maandag 23 april, 2e paasdag, or ganiseert de Natuurvereniging tussen Peel en Maas, afdeling Overloon een wandeling. Men kan kiezen voor de af standen 5,5, 9,5 en 12,5 km. Men kan zich inschrijven in café Het Trefpunt in Geijsteren, tussen 10.00 en 15.00 uur. In deze wandeling die zeer veel afwis seling belooft, is een pauzeplaats opge nomen waar men kan genieten van een kop koffie en een eierkoek. Aan deze wandeling is ook weer een herinnering verbonden. Het inschrijfgeld bedraagt voor vol wassenen ƒ2,50 en voor kinderen ƒ1,50. PAASWANDELING Traditiegetetrouw organiseert de ak- tieve imkersvereniging „Horst en om streken" haar paaswandeling. Voor eerste Paasdag hebben de imkers, in sa menwerking met het Staatsbosbeheer, weer een oriëntatiewandeling uitgestip peld in het natuurreservaat 't Schuit water, dat gelegen is tussen Broekhuizen en Melderslo. De wandeling is 5Vi ktn lang, hetgeen overeenkomt met de afstand die een bij vanaf de korf maximaal aflegt. Net zoals de bijen kan men zich bege ven in de afwisseling van de nog maag delijke natuur in dit oude oorspronkelij ke landschap. De oude maasarm, thans het 230 ha. natuurreservaat 't Schuit- water, heeft schitterende heidevelden overlopend in rustieke naald- en loof bossen. Door middel van knuppelbrug- gen bereikt men het moerasbos van uit bottende wilgen, ratelpopulieren en el zen. Een El Dorado voor de vogels. Naast waterwild komen er o.a. voor, vier soorten spechten, nachtegaal, wie lewaal en wulp, terwijl de roofvogels vertegenwoordigd zijn door de sperwer, buizerd, wespendief en torenvalk. Het natuurreservaat wordt bewoond door een groot aantal zoogdiersoorten en in de plassen een verscheidenheid aan vissoorten. Men wandelt aan de hand van een eenvoudige routebeschrijving en men lost de vragen op die betrekking hebben op de omsluitende natuur. Elke fleelne- mer(ster) ontvangt een herinneringsat tentie terwijl aan de best geklasseerden een prijs wordt uitgereikt. Men kan lo pen in groepsverband of individueel. Halverwege kan men pauzeren, er is daar frisdrank of iets warms te krijgen. De start en het einde van de wandeling zijn gelegen aan de parkeerplaats aan de weg Horst-Melderslo naar Brokhuizen, de Broekhuizerdijk genaamd. Tijd: Eerste Paasdag tussen 10.00 en 15.30 uur. Woensdag 25 april - paasviering Deze viering die om half acht begint in Het Schuttersveld zal worden opge- luiste^i door het bejaardenkoor „Cre scendo". Bedevaart Aarle-Rixtel - 15 mei Dit jaar naar een, voor de Limburgers minder bekend Maria-oord, Aarle- Rixtel, bij Helmond, van oudsher een door Brabanders druk bezocht genade oord. We vertrekken om 13.00 uur va naf Het Schuttersveld. Men kan ook opstappen aan de Paterskerk. Voor deze middag kan men zich op geven bij de Heer Jeuken, Oude Oostrumseweg 24, tel. 82046. Kosten 7,- p.p. bij aanmelding te voldoen. 'N EI HOORT ERBIJ Onder dit motto organiseert ook dit jaar de drumfanfare van het St. Theo baldusgilde weer de jaarlijkse „Paaseie- renaktie". U steunt dan niet alleen, maar U krijgt er ook iets voor terug. U! kiest nl. eieren voor Uw geld. U kunt er ook van verzekerd zijn dat U verse eieren in huis krijgt, met de keuze in bruin of wit. De eieren kosten 25 cent per stuk. De aktie zal plaatsvinden daags voor pasen, zaterdag 21 april. We starten 's morgens om half tien en werken dan heel Over loon af. Door uw bijdrage en steun ho pen we de gemeenschap Overloon ten dienste te kunnen blijven. Bij voorbaat reeds hartelijk bedankt voor uw mede werking. HEERLIJK WARM GEZDNDHEIDSONDERGOED GEMAAKT VAN ANGORA WOL GEEFT U BESCHERMING Bü WOUD EN NAT WEER Wie kent niet de AU PAIRS, de mei denband uit Engeland, die twee schitte rende lp's maakte en daarna ineens uit elkaar gingen. De reden: Jane Munroe, bassiste van de Au Paris begon met de toetsenman een nieuwe band gemaakt APPLE IN THE DRUM. Deze 3 mans en 2 meiden groep zal er een zeer swin gende avond van maken op donderdag 19 april. De aanvang is 22.30 uur. En tree ƒ7,50. Onze aktiviteiten. Lopersgroep Zaterdagmorgen duurloop van 10 km op het Ballonzuilcircuit. We vertrekken om 7.15 uur vanaf Cooperbaan Bee- kweg. Donderdagavond vertrek om 18.30 uur vanaf St. Anthoniusveldweg 1, doel: conditielooptraining over 10 km op hardere ondergrond voor langere af stand, Route Singels Venray Trimmers Zondag en 2e paasdag, op het Over- looncircuit een gevarieerd trimprogram- ma. We verzamelen en vangen aan om 9.00 uur bij Parkeerplaats De Vers. Woensdagavond gevarieerd trimpro- gramma op het circuit Vlakwater. Ver zamelen en vertrek om 18.45 uur vanaf de Perdstal, Kempweg. Inlichtingen: P. Loomans, Ouvertu restraat 14, tel. 85384. Op 10 april belegde de Kamercentrale Horst in De Wieënhof een vergadering met als thema het Europese Parlement, waarvoor op 10 juni de verkiezingen worden gehouden. Als spreker trad op mr. Hans Nord, die lijsttrekker is voor de Nederlandse liberalen. In een zeer boeiende toespraak belichte hij, voor een volle zaal, de Europese politiek en de rol van de liberalen daarin. Aan de orde kwamen o.a. de impasse op dit moment van de Europese ge meenschap vanwege een onaanvaardba re werkloosheid en het in gevaar zijn van de veiligheid, de Britse positie, het milieu, de technologie van de media en de noodzakelijkheid van een gezamelijk research-programma om te kunnen con curreren met Amerika en Japan. Het Europees Parlement telt op dit moment 434 zetels waarvan er 25 voor Nederland gereserveerd zijn. Hij bena drukte de noodzaak om op 10 juni naar de stembus te gaan en niet de „dicht bij je bed-show" te spelen. Amerika heeft er 200 jaar over gedaan om de mach tigste natie ter wereld te worden en wij zijn nog geen 30 jaar bezig. De Europe se liberalen komen ook dit jaar weer - als enigen - met één gezamelijk pro gramma. Na een interessante discussie kan de Kamercentrale Horst terugzien op een zeer geslaagde avond die verzorgd werd door de beste pleitbezorger en lijsttrek ker van de VVD, de Europeaan Hans Nord. Maandag 23 april, tweede paasdag DE MO Op maandag, tweede paasdag speelt 's avonds De Mo in Dingus. In verband met t.v.-opnamen voor Countdown is- dit optreden van vrijdag naar maandag verschoven. Zondags op t.v. en 's maandags in Dingus. Sneller kan het niet. Mo is een band van vallen en opstaan, van pieken en dalen en mid dels de single Azië zijn ze weer aan het terugkomen. Hun muziek blijft hun ei gen soundje, in principe lekker simpel met allerlei elementen erin verborgen. The Mo bestaat in de huidige bezet ting al weer twee jaar. Voor het optre den in Dingus zal de band uitgebreid worden met nog eet? toetsenman zodat er behalve een drummer en een zangeres maar liefst 3 toetsenisten op het podium zullen staan. Eigen-eigentijds dus. Bezetting: Harm Brieger, drums; Ton v.d. Meer, Hany Nieuwtint, Leo v. Thiel allen toetsen; Linda Bloemhard zang. Er is geen voorverkoop en de kassa is om 20.00 uur open. Entree ƒ6,-. Verdere programma. Vrijdag 27 april: Fandhi, Afrikaanse muziek. Vrijdag 4 mei: Qotz Qotz Snotz, Ven- rayse punk. Zaterdag 12 mei: Mis met 4 heren, ei genzinnige interpretatie van de klassie ken. Vrijdag 18 mei: Duplex Johnson en Pin-Pin. Toppers in het new-wave-land. Hallo jongens en meisjes. Vorige week hebben jullie kunnen lezen dat de kabouters en welpen van Scou ting Venray zijn begonnen met „Het Regenboogspel"Violet en Indigo, de regenboogbewakers zijn van de regen boog afgevallen. Indigo kwam bij de kabouters in het land van Bambilië te recht en Violet kwam terecht in de Jung le bij de welpen. Maar met de val van Indigo en Violet is ook de hele regen boog in stukken naar beneden gevallen. De komende weken gaan kabouters en welpen dan ook samen met Indigo en Violet op zoek naar de kleuren blauw, groen, geel, oranje en rood, de kleuren van de regenboog. Kabouters schrijven over het regenboogspel Eerste bijeenkomst. We hebben eerst het openingslied ge zongen en toen begonnen we met het re genboogspel. Reske van de dinsdag- groep had voorgelezen, een verhaal over de regenboog. De kabouters van de dinsdaggroep waren er ook bij. De kin deren van de donderdag moesten groep jes maken en bij de dinsdaggroep gaan staan. Toen hebben we met Indigo lied jes gezongen en spelletjes gedaan. En aan het einde van de avond hebben we de blauwe boog van de regenboog ge vonden. Angela Tweede bijeenkomst. Deze keer gingen we de groene boog zoeken van de regenboog. We gingen naar het bos. Daar moesten we spellet jes dien. Ik was met drie kinderen. We gingen de leidsters zoeken en ook kaart jes die in de boom waren verstopt. En ook hebben we stukken van de kleur groen gevonden. Toen was het tijd om naar huis te gaan. Allemaal in de auto's, terug naar 't Peppelshuus. We waren laat thuis maar het was heel leuk. Sandra Volgende week schrijven we weer een stukje. Dan lezen jullie hoe we de gele boog gevonden hebben. Tot dan! Drumen Showband 021 643 4570 Venray en omgeving Voorlopige data optredens: zaterdag 28 april, 19.00 uur Leunse- weg. zondag 29 april, majoretten solisten- concour% Venlo, vertr. 13.00 uur 30 april, optreden in de Wetteling, 18.30 uur Leunseweg. 5 mei optreden i.v.m. meifeesten Venray 13 mei districtsfestival Bergen 19 mei, optreden Petrus Banden in Schouwburg. 3 juni muziekfeesten Hegelsom Op de zondag jl. gehouden twirl- wedstrijden te Bergen zijn de volgende resultaten door DSV-leden behaald t.w.: solo twirling junioren, le plaats voor Thea Vermeulen; solo danstwirl junioren, le plaats Thea Vermeulen; so lo danstwirl senioren, le plaats voor Ja- nine v.d. Boom; duo danstwirl senio ren, le plaats: Wilma v.d. Weem en Gerry Peeters, 2e plaats voor Magret Scholtz en Els Koonings; danswtirl teams, 2e plaats DSV. Bokaalwedstrijden (Limbra bokaal) 2e plaats solo junioren Dorian v. Rhee, le plaats solo junioren, Thea Vermeu len. Groepen senioren: DSV le plaats. De strijd voor de bokaal moest gestre den worden door de 5 goudwinnaars. Hij werd gewonnen door DSV. Dames, van harte met deze geweldige resultaten. Hallo jongelui. A.s. donderdag club van 18.15 tot 19.45 uur voor de jeugd van 6 t.m. 8 jaar. Samen met Trudy, Monique, Jo- landa, Sandra, Hedy en Truus gaan jul lie paasversieringen maken. A.s. Vrijdagavond club van 19.00 tot 21.00 voor de jeugd van 9 t.m. 12 jaar. Het programma wordt verzorgd door groep 3, dus Wiel, Mia en Gerard. Zaterdagavond disco met discotheek Thriller o.l.v. William. Tot a.s. w.e. Groetjes, de leiding

Peel en Maas | 1984 | | pagina 15