GEMEENTEPRAAT VERBOUWINGS-OPRUIMING-- MET MINIMAAL 10% KORTING* V VVlV^VV NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schütte, Bureau Voorlichting I m ne rISIE m UPP, US Voor het rooien van bomen is een vergunning vereist Bouwvergunning aangevraagd Belastingjaar 1931... Afvalstoffen heffing Bestemmingsplan Leunen Hinderwet Hinderwet Hinderwet Vliegactiviteiten boven vliegveld „De Peel" Bouwvergunning verleend Nieuwe tarieven algemene begraafplaats Boschhuizen Aktiviteiten in het kader van de oranjefeesten arkt jrne izorgd OER JG Er gaat geen b. en w. vergadering voorbij zonder dat het college zich heeft moeten uitspreken over het al dan niet afgeven van een kapvergunning aan een inwoner, die een of meer bomen in zijn tuin wil omhakken. Men mag nl. niet zonder meer de bijl hanteren wanneer men om de een of an dere reden een boom kwijt wil. Een boom in voor- of achtertuin van een particuliere woning kan nl. nel zo goed deel uitmaken van het stadsbeeld als de bomen langs de straten, in de plantsoe nen en in de bossen. Het kan zijn, dat de bomen zo dicht bij de woning staan dat deze in belan grijke mate het licht wegnemen of scha de veroorzaken aan de woning. Het kan ook zijn dat de ene boom de groei van de andere belemmert. Hoe het ook zij: op eigen houtje een boom omhakken mag zelden. In vrijwel alle gevallen zal men bij het college van b. en w. moeten aankloppen voor een kapvergunning. Het komt regelmatig voor, dat mét hel afgeven van een kapvergunning de verplichting wordt opgelegd om ter plaatse of elders een compenserende herbeplanting aan te leggen. Alleen als er sprake is van dunning is er geen kap vergunning nodig. Om moeilijkheden, zoals b.v. een proces verbaal, te voorkomen is het wenselijk bij de gemeentelijke plantsoe nendienst te informeren of een boom mag worden gekapt voordat een kapver gunning wordt aangevraagd. Een inwoner van Heide deed het een noch het ander en hakte zonder de ver eiste kapvergunning zesentwintig popu lieren nabij zijn woning en kreeg prompt een proces verbaal. Bovendien werd hem door het college van b. en w. een herplantverplichting voor de gevel de houtopstand opgelegd. Vóór 1 mei a.s. moet hij ter plaatse 26 bomen van een bepaalde maat aanplan ten, waarbij hij de keuze heeft tussen in landse eik, lamme kastanje, canadapo pulier, noteboom of eventueel een com binatie daarvan. Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om, in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan, bouwvergunning te verlenen voor: de bouw van een buitenvoedering aan de Kuulenweg 15 te Vredepeel, t.n.v. C. v.d. Kroon; de uitbreiding van een varkensstal aan de Putlenweg 43 te Ysselsteyn, t.n.v. L.W.H. van Asten; de bouw van een duivenhok aan het Herderstasje 14 te Venray, t.n.v. H.A. v.d. Hoef; de uitbreiding van een melkveestal aan de Jaegerhofweg 10 te Veulen, t.n.v. J.H. van Dongen; de aanbouw van een serre aan de Ooster Thienweg 34 te Ooslrum, t.n.v. G. Janssen-Kessels; de aanbouw van een loods aan het Grootdorp 2 te Merselo, t.n.v. L.F.M. Marcelis; de bouw van een garage aan de Kempweg 141 te Venray, t.n.v. J.A.P. Willems, Deurneseweg 41 te Heide; de bouw van een veldschuur aan de Kiekweg 12 te Venray, t.n.v. M.M. Broeren; de bouw van een fokvarkensstal en de renovatie van het beslaande ge bouwenbestand aan de Droesenweg 6 te Heide t.n.v. Th.J.A. Droesen; de bouw van een jongveestal en een hooiopslag aan de Kuulenweg 11 te Vredepeel, t.n.v. H.P.A. Arts; de bouw van een bedrijfsruimte aan de Plataanstraat te Venray, t.n.v. J.M.G. Martens, Schoolstraat 30 te Venray; de bouw van 12 premie koopwoningen aan de Kamperfoelie te Venray, t.n.v. Bouwbedrijf Teunissen b.v., Lovinckplein 5 te Ysselsteyn. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen me dewerking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 6 april 1984 gedu rende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke orde ning en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedu rende deze termijn kunnen eventuele be zwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 6 april 1984 De burgemeester van Venray Mr. H.J.M. Defesche VRIJDAG 6 APRIL 1984 Nr. 14 Onder het motto: „Vragen? wendt U tot de gemeentelijke voorlichter" wordt de voorlich tingsambtenaar de laatste dagen nog al eens opgebeld om het ant woord op de vraag hoe oud een hond kan worden. Nu is hem bekend, dat een hond ouder dan tien jaar een oud beestje is. Na dit antwoord komt dan prompt de vraag, hoe men dan belasting moet betalen voor een hond, die in 1931 al door het Venrayse huppelde. Reden tot deze vraag is een fout van het computercentrum op het aanslagbiljat Hondenbe lasting. Hierop staan nl. vermeld, dat men betalen moet over het belastingjaar 1931.... Intussen zijn bij de gemeente ook al verschillende bezwaar schriften binnengekomen, waarin wordt medegedeld dat men in 1931 geen hond had of dat men niet bereid is over dat belasting jaar (nog) te betalen. Natuurlijk hebben die mensen groot gelijk. Deze fout zal her steld worden want binnenkort krijgen de Venrayse hondenbezil- (st)ers een nieuwe aanslag over 1984 met daarop het goede be lastingjaar vermeld. Door middel van een bijsluiter wordt men op de hoogte gesteld van de foutieve vermelding op het eerste biljet. Deze week zijn door de gemeente de aanslagen voor de afvalstoffenheffing kosten vuilnisophaaldienst in de volksmond reinigingsrechten) ver stuurd. Misschien hebt U de aanslag al op de deurmat gevonden. De hoogte van de aanslag is voor 1984 vastgesteld op ƒ91,20. Er is geen ver schil gemaakt voor kleine of grote huis houdens, in de hoogte van de aanslag. Dit komt omdat de voorrij- en de perso nele kosten van de huisvuilophaaldienst in grote mate bepalend zijn voor de kosten en niét de hoeveelheid meegege ven huisvuil. Aangezien de afvalstoffenheffing een belasting is, is iedere aangeslagene ver plicht deze te betalen. Meer informatie over deze heffing kunt U lezen op de achterzijde van de aanslag: ook kunt U met mensen van de gemeentelijke afdeling Belastingen, tus sen 9 en 12 uur, van gedachten wisselen, tel. 04780-83838, tst. 250 of 249. KWIJTSCHELDING Wanneer een belastingschuldige niet in slaat is anders dan met buitengewoon bezwaar de afvalstoffenheffing te beta len, kan deze heffing door de burge meester en wethouders geheel of gedeel telijk worden afgeschreven (kwijtge scholden) Met name kan dit gelden voor be lastingschuldigen, die in het afgelopen jaar een éénmalige uilkering 1983 heb ben ontvangen. Een verzoek om kwijtschelding van de afvalstoffenheffing moet schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van de ge meente Venray, postbus 500, 5800 AM Venray. De burgemeester van Venray, maakt ter voldoening aan het bepaalde in arti kel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening bekend, dat de gemeenteraad van Venray, in zijn vergadering van 27 maart 1984 in voorbereiding heeft ber- klaard de partiële herziening van het bestemmingsplan „Leunen" voor een strook grond aan de Pastoor Strij kersstraat te Leunen. Het voorbereidingsbesluit is genomen ten behoeve van de bouw van een woon huis met garage. Het voorbereidingsbesluit en de daar bij behorende en als zodanig gewaar merkte tekening, ligt met ingang van he den voor een ieder ter inzage bij de afde ling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis, geopend op werkda gen van 9.00 tot 12.00 uur. Venray, 6 april 1984 De burgemeester voornoemd mr. H.J.M Defesche. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat door hen, onder voorwaarden om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen, op 14 maart 1984 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van de aanvraag van: Veevoederfabriek A. Jans- Verheggen, Stationsweg 128-130 te Oostrum, voor het ex art. 6a uitbreiden/wijzigen van een veevoeder fabriek, waar graanprodukten worden gemalen, gemengd en opgeslagen, en waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Stati onsweg 128-130 te Oostrum. De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter irifcage en wel van 6 april 1984 tot 6 mei 1984 elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen gedu rende bovengenoemde periode ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien (na telefonische af spraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne staat tot 6 mei 1984 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygyëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belangehebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de be schikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en wor den gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlqpige vborziening moer worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 6 april 1984. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet A.L.G. Janssen. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op art. 12 van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne; ma ken bekend: dat op 28 februari 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van P.H. Koonings, Van Megenstraat 32 te Leu nen voor een vergunning ingevolge de hinderwet voor het uitbreiden van een varkensmesterij; dat op 1 maart 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van Th.M.J.M. Janssen, Pottevennenweg 7a te Ys selsteyn, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een plaatwerkerij, waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Potte- venweg 7 te Ysselsteyn; dat op 1 maart 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van H. Reijn- ders, Lollebeekweg 33 te Castenray, voor een vergunning ingevolge de Hin derwet voor het ex art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een legkippen- houderij, gelegen aan de Lollebeekweg 33 te Castenray; dat op 1 maart 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van Maatschap Michels, Haag 4 te Merselo, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzigen van een varkenshouderij, gelegen aan de Haag 4 te Merselo; dat op 1 maart 1984 bij hen een aanvraag is ingekomen van P. Kuenen, Schei weg 13 te Leunen, voor een ver gunning ingevolge de Hinderwet voor het ex art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een varkensmesterij en -fokkerij, gele gen aan de Schei weg 13 te Leunen; De aanvragen en andere ter zake zijn de stukken liggen in het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 6 mei 1984, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur; Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Desgewenst kan al daar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt ver zocht, (afd. openbare orde en veilig heid, telefoon 04780-83838, toestel 151), kunnen tot één week voor bovenge noemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tot een ge- dachtenwisseling over de aanvraag tus sen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Venray, 6 april 1984 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet A.L.G. Janssen. Kennisgeving bekendmaking ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: J.H.L. Dircks, Blakterweg 3b te Oirlo, voor een vergunning ingevolge de hinderwet voor het uitbreiden/wijzigen van een legkippenhouderij waaFbij mest en meststoffen worden opgeslagen, ge legen aan de Blakterweg 3b te Oirlo; Gebr. Fleurkens, Heidse Peelweg 50 te Ysselsteyn, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uit breiden van een varkensmesterij, waar bij mest en meststoffen worden opgesla gen, gelegen aan de Heidse Peelweg 50 te Ysselsteyn, positief te beschikken onder voor waarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel tot 14 april 1984, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur; na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van een van de aanvragen en een ieder die aantoont, dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 6 april 1984. Burgemeester en wethouders Van maandag 9 t.m. woensdag 11 april vindt op de vliegbasis Volkel/De Peel een driedaagse oefening plaats. Op die dagen kunnen vliegactiviteiten wor den verwacht tussen 's morgens acht uur en 's avonds acht uur. De aard van de oefening brengt o.a. met zich mee, dat de beide bases af en toe uit ongebruikelijke richtingen wor den aangevlogen. Voor wat betreft de vliegbasis „De Peel" zal dit slechts in beperkte mate het geval zijn. Bovendien zullen op dat vliegveld geen starts en landingen plaatsvinden. Zoals bekend is de staat van start- en rolbanen op de Peelbasis zodanig dat zij onbruikbaar zijn voor veilige vliegope raties. Het lag in de bedoeling, dat begin april zou worden begonnen met het re noveren van de start- en rolbanen en het verrichten van enkele reconstruktie- bouwwerkzaamheden op deze slapende vliegbasis. Naar wij thans van het hoofd Bureau Voorlichting van de Vliegbasis Volkel vernemen, zijn deze werkzaam heden tot nadere bericht uitgesteld. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 4 april 1984 voor de onderstaande bouw plannen bouwvergunning verleend. Zij, die menen door de afgifte van een van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het college van burgemeester en wethouders van Ven ray een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen en wel binnen 30 dagen na de dag, waarop de bewuste vergunning is verzont^n of uitgereikt. Voordat U een bezwaarschrift indient, is het dan ook raadzaam te informeren of verzending of uitreiking van die vergunning heeft plaatsgevonden. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het bu reau ruimtelijke ordening en bouwza ken, kamer 201 van het raadhuis, tel. 83838, toestel 354. de bouw van een berging aan de Westsingel 15a te Venray, t.n.v. Stich ting Parochiële Jeugdbelangen Christus' Koning Jong Nederland, p.a. Merse- loseweg 21 te Venray; de bouw van een fok-/ mestvarkensstal aan de Scheiweg 6a te Leunen, t.n.v. G.J. van Kempen, Schei- weg 15 te Leunen; de bouw van een varkensstal aan de Rosakker 1 te Oirlo, t.n.v. H.M. Drabbels; de verbouwing van een woning aan Bergkwartier 17 te Venray, t.n.v. R.M.M. v.d. Venne; de bouw van een woning met be drijfsruimte aan de Timmermannsweg 51 te Ysselsteyn, t.n.v. J.G.M.E. Pee- ters; de uitbreiding van de woning aan de Tarantellastraat 16 te Venray, t.n.v. C.J.W. Storms. Venray, 6 april 1984. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter INSCHRIJFFORMULIER FIETSCROSSWEDSTRIJDEN VLAKWATER 30 APRIL 1984 Inschrijfgeld 1,- p.p. te betalen vóór aanvang van de wedstrijden. Inschrijvingen mogelijk vanaf 5 jaar t.m. 16 jaar. Inschrijvingen dienen vóór 14 april binnen te zijn. Naam: Adres: Woonplaats: Telefoon: Leeftijd: Je dient zelf voor een fietscrossfiets te zorgen en voor een helm vanwege de veilig heid. Inschrijvingen sturen naar N. Linders-v. Hoek, Vierlingsbeekseweg 34, 5825 AX Overloon, tel. 04788-2174.-Ook voor verdere informatie kunt U hier terecht. Omdat er nog enige onduidelijkheid bestaat over de eerder gepubliceerde (nieuwe) tarieven algemene begraafplaats Boschhuizen, vestigen wij de aandacht op on derstaande toelichting. De in de eerste kolom vermelde tarieven betreffende het recht tot begraven van één persoon voor de duur van vijftien jaar (ingaande op de dag van begraven). In de tweede kolom worden de tariven vermeld van het recht tot begraving van twee personen met het recht op het graf voor dertig jaar (ingaande op de eerste begravings datum). Vanaf 28 maart 1984 gelden de volgende tarieven: begraven algemeen huurgraf personen van 12 jaar en ouder 244,— huur 900,— inboekingsrecht 3- 3,- 247,— 1.147,— kinderen van 1 tot 12 jaar 122,- 122,- huur 900,— inboekingsrecht 3- 3,- 125,- 1.025,— kinderen beneden 1 jaar 61- 61,- huur 900,— inboekingsrecht 1 3,- 3,- 64,— 964,— GRAFMONUMENTEN De kosten van het plaatsen, herplaatsen of verwijderen van een grafmonument be dragen telkens 121,-. Een groot kruis kost 360,- en een klein kruis 115,-. In totaal betaalt men dus 481,- voor een groot en 236,- voor een klein kruis. Een grafmonument (zuil) kost in een grote uilviering 140,- terwijl een kleine zuil 73,- kost. Totaal dus 261,- voor een grote en 194,- voor een kleine zuil. Kruisen en zuilen zijn te bestellen bij de gemeente Venray afd. bevolkineszaken lo ket 7 of telefoon 04780-83838 toestel 137 of 139. Natuurstenen naamplaten zijn te bestellen bij een particuliere steenhouwer of de opzichter van de begraafplaats. De kruisen en zuilen zijn alleen te bestellen bij de ge meente. Nadere inlichtingen zijn verkrijgbaar bij de afd. bevolkingszaken, toestel 137/139 of de gemeentelijke plantsoenendienst. Evenals voorgaande jaren organiseert het oranjecomité ook dit jaar weer diverse aktiviteiten voor jong en oud. De aktiviteiten die georganiseerd worden, zijn allen in het kader van Koninginne dag op touw gezet. De aktiviteiten waar het om handelt zijn de volgende: midgetgolf- wedstrijden, zaalvoetbalwedstrijden, fietscrosswedstrijden en jeugdvoetbaltournooi, waarvoor allemaal een inschrijving vereist is. Dit inschrijfformulier treft U hieronder aan en wat U zelf verder moet invullen. Naast de gebruikelijke tournooi- en wedstrijdvormen zijn er ook nog tal van andere aktiviteiten te beleven op die dag zoals, fietsspeurtocht, scoutingdemonstratie, poli tiehondendemonstratie, judodemonstratie, avondkermis, een ballonnenwedstrijd en nog veel meer. Dit alles heeft plaats op het recreatiegebied Vlakwater en in het centrum ^an Ven ray, in de nabijheid van de schouwburg. De inschrijfformulieren dienen uiterlijk vóór vrijdag 13 april in ons bezit te zijn omdat anders een tijdige organisatie niet meer mogelijk is. Voor de fietscrosswedstrijden kan men zich eventueel ook op de dag zelf opgeven. INSCHRIJFFORMULIER ORANJE ZAALV0ETBALT0URN00I 30 APRIL 1984 Inschrijfgeld 15,- per team, over te maken op rek. nr. 23.18.04.393 t.n.v. ORAN JE COMITÉ bij de Ned. Credietbank. Inschrijfgeld overmaken vóór 14 april a.s. an ders geen deelname mogelijk. naam team: kleur shirts:Q naam kontaktpersoon: i adres: woonplaats: telefoon: Inschrijfformulier vóór 7 april a.s. inleveren bij buro sportzaken en recreatie, p.a. Gemeentehuis Venray, postbus 500, 5800 AM Venray. Inschrijving nog mogelijk voor 15 teams. INSCHRIJFFORMULIER JEU DE BOULES TOURNOOI 1984 30 APRIL 1984 Inschrijfgeld 2,50 p.p. te betalen vóór aanvang v.d. wedstrijden. Men speelt met drietallen samen tegen andere drietallen. Opgave individueel ook mogelijk, waarna de organisatie U indeelt. Namen drietal of individueel: 1 2 3 adres contaktpersoon: woonplaats: telefoon: Inschrijvingen dienen vóór 14 april a.s. in het bezit te zijn van Marian Zeelen- Begas, Clovishof 5, 5801 JR Venray, tel. 04780-84380. Ook voor verdere inlichtingen kunt U hier terecht. it Bij aankoop HOFSTRAAT - VENRAY - TEL. 04780-82828 vanaf f25,- van niet afgeprijsde artikelen

Peel en Maas | 1984 | | pagina 15