VERENIGEVGSNIEITWS 0 y ^%-NJ N SPRINGPLANK Venray 0JC DE BRAK JUM Merselo WEST 1 Venrays R Mannenkoor Sf. PeV^ ■vjv- I II Werkgroep jeugdactiviteiten Land weert WIJK NOORD-WEST WIJKVERENIGING VELTUM WERKGROEP EX VREDESBERAAD VENRAY Samenwerking Venray TRIMCLUB Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan /erenigingsnieuws s.v.p. zo vroeg moge- ijk inleveren, uiterlijk dinsdags 10 uur. Donderdag 23 februari om 19.30 uur jepelitie bassen en om 20.00 uur gehele toor in Vlakwater. Donderdag 1 maart om 19.30 uur de ïnoren en om 20.00 uur repetitie voor iet hele koor. Zaterdag 3 maart uitzending door de K.R.O. van 't Apeldoornconcert in het programma „Zin in muziek" Hilversum 1 om 15.30 uur. De datum van uitzen ding van de Vara-opnames is nog niet bekend. Donderdag 8 maart om 19.30 uur re petitie bassen en om 20.00 uur het gehe le koor. Na afloop herringschelle. Donderdag 29 mrt, algemene jaarver gadering om 20.00 uur in Vlakwater. Nieuwe leden zijn welkom op de we kelijkse repetitieavond op donderdag in Vlakwater. Reis Saulheim is op 23 en 24 juni, dus Vrij houden deze data. Oud papier? U weet 't achter garage van Ham! Afmelden bij R. van Mil, tel. 86917 Of clublokaal Vlakwater, tel. 82318. KONINKLIJKE HARMONIE EUTERPE VENRAY HARMONIE Donderdag 23 februari 19.30 repetitie in de Perdstal. Donderdag 1 maart. 19.30 repetitie in de Perdstal AGENDA Zaterdag 7 april voorjaarsconcert in Reuver samen met Philharmonie Reuver. Zondag 15 april Zondagochtendconcert in foyer schouwburg. Vrijdag 18 mei. Serenade. Zondagen 20 en 27 mei. Communiefeesten. Zondag 17 juni. Intocht Jeugdvierdaagse. LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 23 februari. 8.30 uur repetitie in de Perdstal. Donderdag 1 maart. 8.30 uur repetitie in de Perdstal. HOFKAPEL Vrijdag, zaterdag. Boerenbal Vorstenhal DRUMBAND Zondag 19 februari. Geen repetitie. Zie verder agenda harmonie-orkest. Afmelden harmonie-orkest bij de se cretaris, tel. 80225; leerlingen bij de heer Raedts, lel. 82803 en drumband bij de heer van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. Donderdag 16 februari werd de in stallatie opgeluisterd van Prins Hendrik (Nabben, ruim 90 jaar) in het bejaar dencentrum „Hel Schuttersveld". De feestelijke stemming werd wat getem perd door het overlijden van rector Hub Verdijk van het bejaardencentrum. Joekskapel Dikke Mik, onderdeel van Sl. Petrus Banden verzorgde vrijdag een optreden in St. Vincentius, terwijl deze kapel zondag deelnam aan de zeer druk bezochte Joekskapellenfestival in de Schouwburg. Zondagmorgen zijn de nieuwe bestuursleden, mevr. Willems-Valckx en de heer Linssen aan het korps voor gesteld. Voorlopig zijn alle aktiviteiten gericht op de carnaval. Repetitietijden: Woensdag. St. Vincentius: Minirelten van 18.30 tol 19.30 uur. Afmelden bij Mevr. Siebers, tel. 85944. Majoretten van 19.30 tot 21.00 uur. Afmelden bij Mevr. Reijn- ders. tel. 85381. LTS: leerlingen vanaf 18.30 uur. Groepsrepetitie vanaf 19.00 uur. Repe titie hele korps 20.00-21.30 uur. Afmel den bij Ton Huibers, tel. 87380. Zondag LTS Leerlingen vanaf 10.00 uur; Mini- retten 10.00-11.00 uur; Majoretten 11.00-12.00 uur; Korps 10.30-12.00 uur; Uniformenbeheer: W. Stoffels, tel. 87289; Instrumentenbeheer: L. Kusters, tel. Agenda: Vrijdag 24 februari. Om 18.30 uur repetitie voor alten en so pranen en om 19.15 uur voor tenoren en bassen. Maandag 27 februari. Om 18.45 uur repetitie voor de nieuwe lingen (alten) met aansluitend om 19.30 uur spelavond voor alle jongens. Dinsdag 28 februari. Om 18.30 uur repetitie voor alten. Woensdag 29 februari. Repetitie om 18.30 uur alleen voor de sopranen. Afmelden: Secr. Langstraat 104, tel. 81690. Orkest vereniging Venray Woensdag 29 februari om 20.15 uur orkestrepetitie o.l.v. L. Bogaerds. en re petitie barokensemble o.l.v. M. Stelten. Repetitieruimte de M.L.K. school De Essel. Woensdag 7 maart in verband met carnaval en vakantie geen repetitie. Woensdag 14 maart zijn we er weer op dezelfde tijd en op dezelfde plaats. Wij wensen iedereen een prettige vakan tie toe. Afmelden Pie Noten lel. 87858 KiMKWOO* «$»DE VREDESK10K Vrijdag 24 februari Repetitie le stem Repetitie 2e stem Vrijdag 2 maart Repetitie le stem Repetitie 2e stem Vrijdag 9 maart. Geen repetitie. Vrijdag 16 maart. Repetitie le stem Repetitie 2e stem Zaterdag 17 maart. We zingen de avondmis om 19.00 uur. Houden jullie goed de berichten"bij. Wanneer je ziek bent of echt niet kunt komen graag even afmelden. De repeti ties duren drie kwartier. Zorg daarom dat je op tijd komt! Het gaat allemaal fijn, hou het zo. Dan zien we jullie mor gen weer op de repetitie. 16.00-16.45 uur 16.45-17.30 uur 16.00-16.45 uur 16.45-17.30 uur 16.00-16.45 uur 16.45-17.30 uur „CAPRICCIO" Zondag februari. ATTENTIE, gezamelijke repetitie om 10.30 uur. Maandag 2) februari GEEN REPETITIE. f Dinsdag 2& februari. GEEN REPETITIE. „BOJEMA" Vrijdag 17 februari. 18.45 gezamelijke repetitie. „SALTARELLO" Zaterdag 18 februari. GEEN REPETITIE. DAMESKOOR Zaterdag 25 februari zingen we om 19.00 uur de avondmis in de Vredes- kerk. Woensdag 29 febr. om 20.00 uur geen repetitie maar onze jaarvergadering in zaal Thielen. Woensdag 7 maart géén repetitie. Woensdag 14 maart om 20.00 uur re petitie voor het hele koor. Zaterdag 24 maart zingen we om 19.00 uur weer tijdens de avondmis in de Vredeskerk. Zondag 22 april (Paasdag) zingen we om 11.30 uur in de Vredeskerk (in offi ciële kleding). Zondag 29 april om 11.30 uur Zonda gochtendconcert in de schouwburg teza men met de Hofkapel. Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevr. v.d. Waerden, tel. 83659, of aan Mevr. v.d. Bekerom, tel. 83332. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Dinsdag 28 februari, 19.00 repetitie voor het hele koor in detssel. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of bij mevr. W, Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Gedurende de openingstijden van het tuincentrum Henk Smits kunt U oud papier deponeren in de loods achter hel centrum. 1 GEMENGDE ^^ZANGVERENIGING n VENRAY Vrijdag 24 februari. Om 14.00 uur zingen wij de huwe lijksmis in de Paterskerk. Zondag 26 februari. Om 10.15 uur zingen we de Hoogmis in de Paterskerk. Woensdag 29 februari. Van 18.30 tot 19.30 uur repetitie in het aktiviteitencentrum, Kennedyplein 1. Gaarne trouwe opkomst! Ook nieuwe leden zijn van harte wel kom en kunnen zich opgeven. Ook graag mannen. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij het bestuur. I JE vR°uwErs KATHOLIEKE VROUWENVERENIGING Dinsdag 28 februari a.s. vieren wij carnaval. Op deze avond zal „d'n con tente mens" ons een avondvullend pro gramma bieden over de Brabanders en hun humor. Voor deze avond vragen wij de leden ook hun echtgenoot, broer, zoon of zwager mee te brengen daar de heer Nol van roesel graag een gemengd gezelschap heeft. De avond begint om 20.00 uur in zaal „In den Engel". vrouwenkafee Op de laatst gehouden Algemene Ver- dadering van het Vrouwenkafee hebben we besloten om het Kafe op te heffen en over te gaan in de vorm van een VROUWEN-TREF-CENTRUM. Dit werd noodzakelijk omdat Free Wheelin gaat reograniseren en ons, als Vrouwen kafee gevraagd heeft de ruimte op maandagavond weer vrij te geven voor andere aktiviteiten. Tot eind juni kun nen we nog gebruik maken van de ruim te in Free Wheelin maar daarna moeten we elders onderdak zoeken in Venray. En om niet plotseling op straat te ko men staan zijn we samen met de Ge meente Venray plannen gaan maken voor een nieuwe vorm nl. een „Vrouwen-tref-centrum". Erg veel vrouwen en vrouwengroepen zijn heel enthousiast en hebben al toezeggingen gedaan om mee te gaan werken aan de opzet. De volgende bijeenkomst is gep land op maandagavond 12 maart a.s. We nodigen alle vrouwen of groepen dan uit die op enigerlij wijze betrokken willen zijn bij het werken in een „Vrouwen-tref-centrum". Voor informatie kun je terecht bij: Anne-marie, tel. 82062; Marlies, tel. 89167; Ans, tel. 80274; Nettie, tel. 80294 en op elke maandagavond in Free Wheelin, Hoenderstraat 10, vanaf 20.00 uur boven in het vergaderlokaal. Afgelopen zaterdag is niet veel van de uilen gezien en of gehoord. Van afgelo pen zondag valt ook niets aparts te mel den, alleen een verdwaalde rietgans. Dit weekend gaat hel gebeuren! Za terdag om 20.00 uur is er een dialezing in Masj en zondag om 9.00 uur een ex cursie. Dit alles onder leiding van P.K.S. zuid Kees-Hein.' Zo dit was het. Tot zaterdag of zon dag. Voor meer informaite tel. 04780- 82128. Hoi, Hoi WU1 A.s. donderdag 23 februari speelt de Australisch/Nederlandse band JET LAG weer op de planken van De Brak. Dit keer met een audio-visueel voorpro gramma. Aanvang 22.30 uur. Dit maal zullen de dames en heren hun repertoire in een nieuwe vorm spelen zoals we ge wend zijn van dit buiten haar tijd tre dend gezelschap. De bezetting luidt Miss Mulit Nix, zangeres en bassiste; Det Wun Toe, toetsen; Tamar Idri Tien, drums; Argo Rolmes gitaar. Hallo jongelui. A.s. donderdag gaan jullie samen met Trudy, Monique, Jolanda, Sandra, He- di en Truus beeldjes maken. We starten om 18.15 uur. Vrijdag ligt het programma in handen van groep 2, dus Sjang, Frank en Han- ny. Zaterdagavond komt drive-in- discotheek „Thriller" jullie avond ver zorgen. D.J. is William. Tot a.s. w.e. Groetjes, de leiding jeugdnatuurwacht Komende zondag 26 februari starten we al weer met een puzzel-wandeltocht. Deze eerste tocht in het nieuwe voor jaarsseizoen vindt plaats door het Vla- kwatergebied en Loobeekdal. Gestart wordt vanaf „De Perdstal", gelegen achter restaurant Vlakwater, tussen 9.30 en 10.30 uur. Meerdere ge gevens over deze en de twee volgende wandelingen kun je lezen in de nieuwe uitgave van De Natuurvriend, welke je deze week op school hebt ontvangen. De nieuwe leden krijgen dat tevens twee uitgaven van het landelijk blad De Jeugdnatuurwachter. De nog te ver schijnen exemplaren van deze laatste uitgave ontvang je automatisch thuis per post. Eveneens ontvangen de nieuwe Jeugdnatuurwachters een pakketje voorgezaagde plankjes voor de vervaar diging van een NESTKAST. De begelei ding hiervoor kun je in de Natuurvriend lezen. Veel plezier ermee! Rest nog een mededeling dat na de filmvoorstelling op 1 februari jl. een le ge bruin portemonneetje is gevonden. Deze is op le halen op Groene Hart 1 te Venray. Alles tot ziens a.s. zondag bij de Perdstal. Vrijdag 24 februari weer een discoa vond voor de jeugd van 12 t.m. 15 jaar. We zijn geopend van 19.00 tot 22.00 uur. Zaterdag 18 februari zijn we gewoon geopend vanaf 20.00 uur. Iedereen va naf 15 jaar is dan welkom. Zondag 12 februari zijn we om 15.00 uur geopend. Om 20.00 uur wordt er weer een film gedraaid. Iedereen vanaf 15 jaar is dan weer welkom. Zondagmiddag 26 februari KINDER BAL voor de jeugd van 0 tot 12 jaar. Vanaf 14.00 uur in het Baggehuus. We gaan er weer flink tegenaan met onze nieuwe jeugdprins Peter I (Linskens) en Patrtick (van Helden). We sluiten de deuren om 16.00 uur. Danscursus. Er is een mogelijkheid tot het volgen van een beginnersdanscursus. Onkosten leden ƒ30,-. Niet leden ƒ40,-. Je kunt je dit weekend nog opgeven anders kun je niet meer meedoen. Wees dus snel! Op 24 februari is er een spelavond met o.a. sjoelwedstrijden, damtoer- nooi, mens erger je niet enz. enz. van 18.30 tot 2(tt)0 uur. Van 20.00 uur tot 21.00 uur kienen. Er zijn diverse leu ke prijsjes te winnen. Wij hopen op jul lie komst. De entree bedraagt ƒ1,25. HALLO JONGELUI Het is dan zo ver. De jongeren tussen 12 en 17 jaar zijn aan hun trekken. We gaan praten over hoe en wat met de ak tiviteiten. De avond waarvoor we bij el kaar komen is 27 februari om 8.00 uur op het adres Arkstraat 11 Venray. Ie dereen is welkom. Kom wel op tijd! De vrijwilligerss A. Jacobs en M. Jacobs INFO-VERKEERSAVOND Zoals reeds eerder aangekondigd, or ganiseert de Buurtvereniging Brukske, in samenwerking met Rijschool H. Wil debeest, de Werkgroep Verkeer en Vei lig Verkeer Nederland op dinsdag 28 fe bruari een info-verkeersavond in het Wijkgebouw. De aanvang is 20.00 uur. De heer Wildebeest zal o.a. alle infor matie verstrekken over het nieuwe rij examen met de theorie-computer en de aanhangwagen-klasse. Veilig Verkeer Nederland presenteert er volop voorlichtingsmateriaal o.a. in een dia-presentatie en een 15 minuten durende film „Jij en je fiets". De Werkgroep Verkeer zal er alles vertellen over haar werk in de wijk Brukske. De entree voor deze avond is gratis. INFORMATIE-AVOND FOTOGRAFIE Op zaterdag 25 februari a.s. gaan we vanaf 20.00 uur alle vragen en proble men op het gebied van de fotografie die U ons voorlegt oplossen. We hebben ons verzekerd van de me dewerking van Rini v.d. Leur, een be kende vakfotograaf. Tevens kan iedere zelfwerkende foto graaf in wording de problemen van een doka bespreken en de doka in het ge bouw bekijken. Tenslotte schrijven we op deze avond een fotowedstrijd uit waarmee enkele waardebonnen te verdienen vallen. Dus: op zaterdag 25 februari om 20.00 uur in het wijkgebouw. huisvrouwenlcontakt brukske Allereerst hartelijk dank aan degenen die de moeite hebben genomen om sa men met ons het tienjarig bestaan te ko men vieren. Het is een geslaagde avond geworden, mede dank zij het leuke spel van de vrouwen van de NCVB, ook aan hen nogeens onze hartelijke dank. Op dinsdag 28 februari nodigen wij U uit om eens een kijkje rond Venray te nemen. Nee, we blijven in het wijkcen trum, waar we kijken naar een film over de Peel, met deskundige uitleg van de oud-hoofdonderwijzer van Deurne. We beginnen om kwart over negen en de kosten zijn ƒ3,25. Natuurlijk is er een crèche voor uw kleintjes. Denkt U ook alvast aan onze rommel markt? Op donderdag 10 mei komen we ophalen en op zaterdag 12 mei is het weer gezellig rommelen voor iedereen. We hebben de opbrengst hard nodig. L1 Alvorens het bekendmaken van het aktiviteitenprogramma danken wij ee nieder voor de belangstelling getoond bij de heropening van Wijkcentrum Den Hoender. Aktiviteitenprogramma. Elke zondagmorgen van 10.00 tot 12.30 uur koffie/kaart uurtje. Elke woensdag kunt U zich opgeven voor Volksdansen. Zaterdag 25 februari weer groots dis co net als de vorige keren. Reuze leuk. Kaarten. Het laatste kaartconcours start op 22 maart en de volgende vier donderdagavonden. Aanvang 20.00 uur. Inschrijfgeld voor de vijf avonden ƒ7,50. 18 Maart geweldige kienavond. U komt toch ook??!! 24 Maart optreden van de Rock-pop formatie T.L.O. voor jong en oudere jeugd. Entree ƒ1,50. 7 April, dansavond waarbij de mu ziek wordt verzorgd door Apollo uit St. Hubert. Entree vrij. Over verdere aktiviteiten zoals 50 bal en sjoelen volgen nog mededelingen. Carnaval Zaterdagavond Carnavalsdisco voor de jeugd, (verkleed!). Entree ƒ1,50. Aanvang 19.00 uur. Op carnavalszondag, maandag en dinsdag is het wijkcentrum voor groot en klein geopend van 10.00 tot 13.00 uur voor de hele kleintjes, van 15.00 tot 18.00 uur en van 19.00 tot 24.00 uur. Alleen 's avonds tot 22.00 uur entree ƒ1,50. Consumptieprijs voor alle vier dagen ƒ1,25. Tot ziens in wijkcentrum Den Hoen der. Disco in maart. 3 maart, speciale karnavalsdisco. 17 maart, disco 31 maart, disco. Voor verdere berichten zie onder het karnavalsnieuws, elders in deze krant. Iedere dinsdag inloopavond van 19.30 tot 22.30 uur. Iedereen die eens zin heeft in een praatje en een kop koffie is er welkom. Donderdag 1 maart hebben we een kienavond waarbij enkele leuke prijsjes te verdienen zijn! Tot zijns op Hoenderstraat 33 Ven ray. U bent van harte welkom! Als U dit stukje leest is één van de ak- tievormen, zoals de vorige keer beschre ven, nl. „Betaal niet mee" al onder de loep genomen. Dat gebeurde afgelopen dinsdag in „De Kiosk" in het Brukske. Omdat dit stukje voor dinsdag op de re- daktie van Peel en Maas moet zijn kun nen wij U daarvan de resultaten nog niet meedelen. Waar wij wel melding van kunnen maken en U tevens willen oproepen om mee te doen zijn de volgende twee akti viteiten: de „Maanwake" bij vliegbasis de Peel op 26 februari a.s. om 11.30 uur tot 12.00 uur. Na afloop is er dan gezel lig napraten, ideeën uitwisselen over vredesakties en koffie drinken. Dat alles in „De Kleine Loef" in de Vredepeel; en de Stille Vredeswandeling door Venray op 11 maart a.s. Tot ziens Samenwerking Venray vergadert op 27 februari a.s. in het Wijkcentrum De Kiosk in het Brukske. De aanvang is 20.00 uur. De agenda van deze bijeenkomst be vat ondermeer de Raadsagenda van 28 februari a.s. en de nota t.b.v. Recreatief Overallplan. Op deze openbare vergadering is iede re belangstellende die met Samenwer king wil meedenken van harte welkom. VRIJWILLIGERS CENTRkLE VENRkY De vrijwilligerscentrale Venray is ge vestigd in „De Clockert", Bergweg 4, 5801 EG Venray, kamer 35. De openingstijden zijn: Maandag 10.00-11.30 uur Dinsdag 10.00-11.30 uur Woensdag 10.00-11.30 uur 16.00-17.30 uur Donderdag 10.00-11.30 uur Verder kunt U altijd telefonisch een afspraak maken, tel. 04780-86245. Heeft U interesse, of wilt U informa tie, kom dan eens langs. Enkele vakatures: het sorteren en herstellen van kleren; onderhoudswerkzaamheden; reparatiewerkzaamheden aan speel goed; het meehelpen, organiseren van ont spanningsavonden. administratieve werkzaamheden; het werken met audio-visueel mate riaal; kantinedienst; het meehelpen verzorgen van warme maaltijden; het samen knutselen met kinderen; EN KUITKLUP Ozze groep bustöt onguvèr uut 25 kels en vrollie. Ien en gebied van miër dan 35 duuzend minse ziin toch miër minse ien buweging motte zien zudde zegge. Vien- de ut gek oof durfde gej nie te kömme? Ge ziet nie wies, ge lèft mar iëne kiër en as dat ök nog gezoond en en bitje „Sportief" kan gebeure, is dat toch moj mitgenome oof nie sooms. Ut zien mar en paar uurkus „zwië-tu" miër nie. Pruuf zelluf is, hoe schon dat is um smergus te ,,zwi-tu". Ziet zelluf hoe gej dan béter tigge veul miër dinge kunt, lekkur oontspanne en mit veul miër zin. Belóve kunne wej ollie alius, mar ut beste is as gej zelluf mit koomt loëpe. As gej ment dat gej van alius man- kiërt, doe dür dan zellef wat an en „oontspan" oow. Ziet now is iëne kier goed wies en göt trimme, ök mit dees daag. Weej doen dat 's winters um aacht uur smèrgus, sommers drie kwar- tierkes iër, sondags lope en speule um nege uur, swoensdags kuite en lope ien de gymzaal in de Watermeulestraot, ök um nege uur. De rest ziede ien de weekblaar oof bel anders mar efkus noar Piet Loomans, weliswaor iemport, mar den begriept oow wel. Belle is ut mekkelekst, 85384, schireve mudde ok wel mar dan ien ut hollands gèr, nor de Oeverturestraot 14. O joa, dat zeuj ik nog host vergète. Wej zien altied vief minute vur dat wej beginne al dor, um oos te verzamele. Doede gillie dat dan ök mar, dat is mek- kulukker vur oos ommöl. Lop ze. Onze aktiviteiten. Zaterdagmorgen duurloop van 6 of 10 km op het Lorbaancircuit. We vertrek ken om 8.00 uur vanaf parkeerplaats wandelroutes. Zondagmorgen loop-, trim- en speloefe ningen. Vertrek om 9 uur vanaf par keerplaats De Vers te Overloon. Woensdagavond om 21.00 uur gym zaal Watermolenstraat voor loop-, trim- en speloefeningen. Lopersgroep. Donderdagavond 1 maart vertrek om 18.30 uur vanaf St. Antoniusveldweg 1. PEEL EN MAAS EEN ABONNEMENT WAARD Lourdescomité afdeling Venray Koning Winter is de laatste jaren niet meer te peilen. Afgelopen zondag was er ijs en werd er door een klein groepje en op eigen risico geschaatst. Wij het Lourdescomité afd. Venray hadden onze stand opgesteld om de aanwezigen de gelegenheid te geven de inwendige mens te versterken met een beker warme erwtensoep, koffie, een broodje met warme worst e.d. Mocht het geval zich voordoen, dat er geschaatst kan worden, dan kunt U op ons rekenen, al ziet het er bij het ter perse gaan van dit blad nog niet naar uit. Maar mocht er gelegenheid zijn om te schaatsen, <^an zijn wij present elke zaterdag en zondag. De opbrengst is voor het Lourdes Liefdewerk in Ven ray. Jaarvergadering A.s. maandag 27 februari houden wij onze jaarlijkse bijeenkomst met onze medewerkers/sters in het parochiezaal tje van de Vredeskerk in de Whistier- straat, aanvang 20.00 uur. Hopelijk hebt u de agenda van deze bijeenkomst inmiddels in uw bezit. We hopen op aller opkomst. Mocht U verhinderd zijn, dan graag even een telefoontje aan sekretarisH. Beerkens, Noordsingel II, tel. 04780-83428. Men kan zich nog steeds opgeven als pelgrim voor deelname aan de 100e Limburgse Bedevaart naar Lourdes, die gehouden wordt van 18 tot 25 mei 1984. Wat de vliegreizen betreft kunnen we niets meer garanderen, omdat deze inmiddels wel volgeboekt zullen zijn. Maar in de trein is (nog) volop plaats. De door ons gereserveerde hotels zijn al voor een groot gedeelte bezet. Wenst U met Venray se mensen samen te reizen en samen te logeren in Lourdes, dan bevelen wij U aan beslist niet te lang te wachten met opgeven. Vorige week schreven we dat de afstand van hotel naar heiligdommen 20 min. lopen zou zijn; dat was een penne- sl/p, want dat moet n.l. 10 min. zijn over goed begaanbare wegen. Voor opgave en alle inlichtingen: G. Philipsen, Goudsmidstraat 42, tel. 04780 - 83575. Hij komt U graag thuis bezoeken. U betaalt bij inschrijving 100,het resterende bedrag kunt U voldoen middels een acceptgiro of bankopdracht, nadat U de nota van het resterende bedrag uit Maastricht hebt ontvangen. Doe mee aan de feestelijke 100e Limburgse Bedevaart naar Lourdes. A.s. maandag 27 februari houden wij onze jaarvergadering in Café De Klomp. Aanvang 20.30 uur. De agenda luidt als volgt: Opening jaaroverzicht notulen vori ge vergadering ingekomen stukken jaarverslag secr. financieel verslag penningmeester, begroting 1984 en ver slag kascommissie bestuursverkiezing funktieverdeling benoeming ka- scommissielid verschillende schietakti- viteiten contributie rondvraag. Kandidaten voor een bestuursfunktie of een andere funktie kunnen zich tot aanvang van de vergadering schriftelijk opgeven. Het bestuur hoopt op een goe de opkomst. De jeugdleden van het tamboer- en fluiterkorps worden er nogmaals aan herinnerd dat iedere zaterdagmiddag ge oefend wordt in school DE KEG, van 13.00 tot 16.00 uur. Laat de heer Gub- bels niet voor niets wachten of meld jul lie tijdig af bij Mevr. Krijgen, Nies- senstraat 11 Venray, tel. 04780-84956. Het bestuur. DE PEELSPEURDERS VENRAY Attentie, alle gidsen en verkenners. Wij nodigen jullie uit voor een groot Carnavalsbal op vrijdag 24 februari van 19.30 tot 22.00 uur. Mooi verkleed na tuurlijk... We maken er een dolle boel van. Tot vrijdagavond! Op vrijdag 24 en zaterdag 25 februari verwachten we van ieder schoutinglid oud papier in de container. Graag in do zen of met een touwtje erom en als het even kan.... graag heel erg veel oud pa pier! Vast bedankt. Willen de ouders, die de kontributie van hun kind voor dit eerste halfjaar nog niet betaald hebben, dit alsnog zo spoedig mogelijk doen! Ook na de kar naval willen wij de scouts een goed pro gramma bieden en daar is natuurlijk geld voor nodig. Bent U het kontributie- briefje kwijt, informeer dan even bij on ze penningmeester of bij de leiding van uw kind.

Peel en Maas | 1984 | | pagina 5