VERENIGINGSNMIWS m - -#• 1S-NJ N SPRINGPLANK Free Wheelin L.V.B. WEST 1 Venray I.Y.N. Venrays Mannenkoor KINDERKOOR de BANDELIEREN Orkestvereniging JUM MERSELO VIDO-groep in Venray COC afd. Venray O.J.C. DE BRAK HEIL DER ZIEKEN WIJK ZUID Amateur Fotografen Vereniging A. F. V. VENRAY Verenigingsnieuws s.v.p. zo vroeg moge lijk inleveren, uiterlijk dinsdags 10 uur. Donderdag 19 jan. om 19.30 uur re petitie bassen en om 20.00 uur gehele koor. Donderdag 26 januari om 19.30 uur repetitie tenoren en om 20.00 uur het ge hele koor. Na de pauze repetitie in de schouwburg i.v.m. optreden prinsen- proklamatie. Zaterdag 28 jan. optreden tijdens prinsenproklamatie in de schouwburg, aanvang 20.11 uur. Het optreden is voor de pauze dus tijdig aanwezig zijn. Maandag 30 jan. extra ingelaste repe titie i.v.m. radio-opname in voormalig Lyceum, leunseweg, aanvang 20.00 uur. Donderdag 2 feb. radio-opnames in voormalig lyceum. Donderdag 29 mrt, algemene jaarver gadering om 20.00 uur in Vlakwater. Nieuwe leden zijn welkom op de we kelijkse repetitieavond op donderdag in Vlakwater of kunnen telefonisch kon- takt opnemen met secr. F. v.d. Kruif, tel. 86848. Afmelden: R. v. Mil, tel. 86917 of clublokaal Vlakwater, tel. 82318. I KONINKLIJKE HARMONIE EUTERPE VENRAY HARMONIE Donderdag 19 januari 19.30 uur Repetitie in de perdstal Donderdag 26 januari 15.30 repetitie in de rcrd?!»!. Zaterdag 21 januari, concert met harmonie Heel in foyer schouwburg. Bijeenkomst 19.45 uur. Concertuniform, wit hemd zwarte vlinderdas. agenda Zaterdag 28 januari Medewerking Prinsenproklamatie. Zaterdag 7 april voorjaaj-sconcert in Reuver samen met Philharmonic Reuver. Zondag 15 april Zondagochtendconcert in foyer schouwburg. Vrijdag 18 mei. Serenade. Zondagen 20 en 27 mei. Communiefeesten. LEERLINGENOPLEID1NG Donderdag 19 januari. Repetitie jeugdorkest om 18.30 uur. Donderdag 26 januari 'Repetitie Jeugdorkest om 18.30 uur. HOFKAPEL Maandag 23 januari. Repetitie om 19.30 uur/uniformen. Dinsdag 24 januari. Zitting St. Vincentiushuis om 19.15 uur. Drumband Zondag 22 januari. Repetitie om 10.30 uur. Bardienst: Dhr. Verhoeven. Zie verder agenda harmonie-orkest. Afmelden harmonie-orkest bij de se cretaris, tel. 80225; leerlingen bij de heer Raedts, tel. 82803 en drumband bij de heer van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Dinsdag 24 januari, 19.30 repetitie voor de alten en om 20.00 uur voor het •hele koor in de Essel. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of bij mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Gedurende de openingstijden van het tuincentrum Henk Smits kunt U oud papier deponeren in de loods achter het centrum. DAMESKOOR „CAPRICCIO" Zondag 22 januari. Om 10.30 uur repetitie tenoren en bas sen en om 11.00 uur het hele koor. Maandag 23 januari Repetitie sopranen om 19.00 uur Dinsdag 24 januari. Repetitie alten om 19.00 uur. „BOJEMA" Vrijdag 20 januari. 18.45 gezamelijk repetitie. „SALTARELLO" Zaterdag 21 januari. 16.00 uur gezamelijke repetitie. „AGÈVOLÈ" Zondag 22 januari. GEEN repetitie. Zaterdag 21 jan. zingen we om 19.00 uur in de Vredeskerk de avondmis. Woensdag 25 januari om 20.00 uur repetitie in zaal Thielen voor het hele koor. Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevr. v.d. Waerden, tel. 83659, of aan Mevr. v.d. Bekerom, tel. 83332. Agenda: Vrijdag 20 januari. Om 18.30 uur repetitie voor alten en so pranen en om 19.15 uur voor tenoren en bassen. Zondag 22 januari. Om 10.15 uur Hoogmis in de Paters kerk. Maandag 23 januari. Om 18.30 uur repetitie voor alten. Dinsdag 24 januari. Om 18.30 uur repetitie voor sopranen. Woensdag 25 januari. Om 18.45 uur alleen voor de nieuwelin gen (sopranen) en aansluitend om 19.30 uur spelavond voor alle jongens. Afmelden: Secr. Langstraat 104, tel. 81690. Algemeen: Op zaterdag 28 januari a.s. komt het Beek en Donks gemengd Koor naar ven- ray voor het zingen van de avondmis in de Paterskerk. Ons koor zal daaraan medewerking verlenen. Om 17.30 uur repetitie in de Paterskerk en om 18.30 uur avondmis. Er wordt gerekend dat alle koorleden aanwezig zullen zijn. Het betreft hier de eerste aktiviteit in het ka der van de jubileumviering waar we iets heel moois van willen maken. Zondag 22 januari: We zingen de mis om 11.00 uur. We zijn aanwezig in het repetitiezaaltje om 10.30 uur. Denk aan jullie uniformen. Dinsdag 24 januari: repetitie notenle zers om 18.15 uur en repetitie hele koor om 18.30 uur. Dinsdag 31 januari: repetitie notenle zers om 18.15 uur en repetitie hele koor om 18.30 uur. Zondag 22 januari Zijn we vrij. Woensdag 25 januari. Van 18.30 tot 19.30 uur repetitie in de vroegere Henseniusschool. Gaarne trouwe opkomst! Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij het bestuur. Woensdag 25 januari en 1 februari om 20.15 uur orkestrepetitie o.l.v. h. Adams en repetitie barokensemble o.l.v. M. Stelten. Repetitieruimte de M.L.K. school De Essel. Afmelden Pie Noten tel. 87858 Dinsdag 7 februari algemene leden vergadering. Wil eenieder die datum vrijhouden. Donateurs zijn ook van harte welkom. Nadere berichtgeving hieromtrent volgt nog. St. Pe\^S _DEVREDE«lOKJESi# Vrijdag 20 januari. Repetitie 1 e stem 16.00-16.45 Repetitie 2e stem 16.45-17.30 Vrijdag 27 januari. Repetitie le stem 16.00-16.45 Repetitie 2e stem 16.45-17.30 Zondag 29 januari. We zingen de mis van 11.30 uur. Aan de ouders. Van de kinderen heeft U wellicht ge hoord dat er voor het komende halfjaar weer van alles vastgesteld en geregeld is. We doen U daar zo snel mogelijk be richt van d.m.v. een brief. Bewaart U deze brief goed, dat voorkomt een boel vragen. Heeft U ze toch, dan laat hel ge rust weten. En wat jullie betreft jongens en meis jes, jullie zien we graaf weer in grote ge tale vrijdag op de repetitie. katholiek vrouwengilde venray Maandag 23 januari a.s. om 20.00 uur in De Wieënhof op de Leunseweg 20a, een avond in het teken van ons jaarprogramma met de titel: „Streven naar samen leven". Dit is een projekt van de Landelijke Werkgroep „Vrouw en Relatie" van ons gilde. Op deze avond zijn ook introducées welkom. Er wordt niet alleen gepraat over, maar ook praktisch gewerkt met dit on derwerp. De begeleiding is in handen van Corry van Splunder en Lia van Et- ten. Komt U ook. Wij rekenen op U! MODESHOW IN FREE WHEELIN 26 JANUARI ENTREE GRATIS Zaterdag 21 januari wordt in Horst een play-in gehouden waaraan ook ca. 10 leden van St. Petrus Banden zullen deelnemen. Overdag zal gerepeteerd worden met leden van andere korpsen, waarna 's avonds een gezamelijke uitvoering gege ven zal worden. Zondag 29 januari a.s. gaat het Korps een koffieconcert in Lottum mee opluisteren. Hieraan zullen ook de tam boerkorpsen van Lottum en Melderslo deelnemen. Free Wheelin staat weer borg voor een te gekke avond op 26 januari. Dan komt er namelijk een modeshow met mode voor meiden van 12 tot 20 jaar uit de 50-60-er jaren. De kleding komt van een boetiek uit Eindhoven. Deze boe tiek is nl. een stichting, die werkt zonder winst. Het duurste wat men daar kan kopen kost ƒ45,-. Alles is wel tweede hands maar zeer selectief uitgezocht door twee jonge mensen. Ook wordt op diezelfde avond zelfge maakte mode geshowed door Germai- ne, Kitty, José, Mieke, Marjo en Ivon- ne. Zeven meisjes uit Venray die tijdens het modeprojekt van Free Wheelin kle ren hebben gemaakt, soms zelf ontwor pen, en hebben leren showen. Wat deze avond ook nog bijzonder maakt is dat iedereen op deze avond kle ding van de boetiek kan kopen. De en tree is gratis en de koffie met cake kost 1,—. Om half acht is de zaal van Free Wheelin open. We beginnen om acht uur. Zorg dat je er op tijd bij bent. Vrijdag 20 januari is er voor de jeugd van 12 t.m. 15 jaar weer een disco- avond. We zijn geopend vanaf 19.00 uur t.m. 22.00 uur. Zaterdag 21 januari zijn we gewoon geopend vanaf 20.00 uur. ledereen va naf 15 jaar is dan weer welkom. Zondag 22 januari geopend vanaf 15.00 uur. Om 20.00 uur draaien we weer een Film. Iedereen van 15 jaar en ouder is dan weer welkom. Vrijdag 27 januari is er voor de jeugd van 12 t.m. 15 jaar kienen in de kantine. Dit is georganiseerd door de gezamelij ke verenigingen. Vanaf 20.00 uur tot ±21.00 uur. Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan Beste Schuttersvrienden A.s. maandag 23 januari wordt er een algemene ledenvergadering gehouden in De Klomp. Aanvang 20.30 uur. Dames en heren, komt allen zoveel mogelijk naar deze BELANGRIJKE vergadering. Tot a.s. maandag AFDELING OOSTRUM 24 Januari a.s. wordt er in kringa- vondverband een thema-avond gehou den in zaal „In den Engel" in Venray. Aanvang 20.00 uur. Het thema van deze avond luidt: „Hoe staan kinderen en ouders in het geloof en wat kunnen zij van elkaar ver wachten". Mevr. van Kan en Deken Theunissen zullen deze avond verzor gen. De kosten zijn 2,50. U kunt zich hiervoor opgeven t.m. zondag 22 janua ri bij mevr. D. Wolters, tel. 82129. Op 26 januari nodigen wij al onze le den uit voor de korte jaarvergadering. Aanvang 20.00 uur in het gemeen schapshuis. De agenda luidt: Opening korte notulen Financieel verslag reisje rondvraag. Denkt U deze avond ook aan uw lid maatschapsgeld! Voor het jaar 1984 30,-. Na deze korte jaarvergaderin houden we een gezellige gourmetavond. Kosten hiervan 10,-. Degene die zich nog niet hebben op gegeven kunnen dit alsnog t.m. vrijdag 20 jan. bij mevr. D. Wolters, tel. 82129. KRING VENRAY Voor de leden van de LVB kring Ven ray is er op dinsdag 24 januari een thena-avond in zaal „In den Engel" te Venray om 20.00 uur. Het thema luidt: „Hoe staan kinderen en ouders in het geloof, en wat kunnen zij van elkaar verwachten". Mevr. van Kan, pastoraal werkster uit Deurne en Deken Theunissen zullen de ze avond begeleiden. Verdere informa tie en opgave bij de plaatselijke afdelin gen. /RIJIVILLIGERS CENTRM.E l^ENRKY De vrijwilligerscentrale Venray is ge vestigd ia „De Clockerl", Bergweg 4, 5801 EG Venray, kamer 35. De openingstijden zijn: Maandag 10.00-11.30 uur Dinsdag 10.00-11.30 uur Woensdag 10.00-11.30 uur 16.00-17.30 uur Donderdag 10.00-11.30 uur Verder kunt U altijd telefonisch een afspraak maken, tel. 04780-86245. Heeft U interesse, of wilt U informa tie, kom dan eens langs. Enkele vakatures: administratieve werkzaamheden op basisscholen; klusjes werkzaamheden; ondersteuning in een jongeren- sociëteit; begeleiden van een groep jeugdigen. Dit stukje is bedoeld als een uitnodi ging voor vrouwen in de middenleeftijd (40-60 jaar). Dikwijls komen er in deze leeftijdsfase lichamelijke en psychische klachten te voorschijn waarvan de oor zaken liggen in hei ouder worden. Er zijn natuurlijk ook vrouwen die het alle maal probleemloos ondergaan. Maar voor degenen, die het vaak heel moeilijk hebben met die vage klachten, zou zo'n praatgroep wel eens kunnen helpen. Vrouwen zijn best in staat el kaar bij te staan in deze periode van hun leven. Door met elkaar te praten over de problemen, maar ook over de mogelijk heden die het ouder worden ongetwij feld met zich meebrengt, kunnen vrou wen tot de verrassende ontdekking ko men er weer beter tegen te kunnen. De „Vido", aanduiding voor zo'n groep betekent „Vrouwen In De Over gang" en houdt haar bijeenkomsten aan de Overloonseweg 4, Venray, waar zij elke week bij elkaar komt op een bij na der overleg te bepalen dag en tijd. Er is begeleiding, maar de vrouwen maken zelf uit waarover ze willen pra ten. Men kan zich opgeven bij, of in lichtingen vragen, bij leden van de VIDO-werkgroep, p.a. Overloonseweg 4, tel. 04780-84163. B.g.g. 04780-10183 of 82068. soos-avond Kies jij als vrouw voor vrouwen? En jij als man voor mannen? Heb je zin in een avondje uit? In een café waar er meer zijn zoals jij? Kom dan woensdag 25 januari naar Bierhuus Aid Rooy, schuin tegenover de Eeuwige Lente, richting Free Wheelin. Trouwens... elke laatste woensdag van de maand houden we daar soos- avond, dus., kan je de 25ste niet, ont houden voor de volgende keer. WELKOM! WELKOM! Vrouwenkontakt. Woensdag 25 januari gaan we op be zoek bij de pottenbakker. Dames die hier belangstelling voor hebben moeten zorgen dat ze om 19.45 uur bij de Hen seniusschool zijn. Dan gaan we van daaruit samen naar pottenbakkerij „De Blauwbilgorgel" op de Kempweg. Tot ziens dus op woensdag 25 janua- Donderdag 19 januari om 22.30 uur treedt in de Brak de Amsterdamse groep „Miami Beach Girls". Dit is een trio bestaande uit Jeanet van Syl, Heieen Schonau en Saskia de Jong* Het speelt Lourdescomité afdeling Venray Jaarvergadering. Op maandag 27 februari 1984 houden wij onze algemene jaarvergadering, om 20.00 uur in het parochiezaaltje van de Vredeskerk. Wij hopen dat al onze medewerkers/sters op deze avond aan wezig zullen zijn. U krijgt t.z.t. de agen da voor deze avond thuisbezorgd. 100e Limburgse bedevaart naar Lourdes Op 18 mei 1984 vertrekt de 100e Lim burgse Bedevaart naar Lourdes. Men verwacht een grote belangstelling voor deze jubileum-bedevaart. De eerste prospectus van deze bedevaart is inmid dels in ons bezit. Hierin blijkt o.m. dat de prijs van een bedevaart dit jaar niet verhoogd is. Dat is in ieder geval in deze tijd van als maar inleveren, een prettige mededeling. Men kan zich vanaf heden laten in schrijven voor deelname aan deze 100e Limburgse bedevaart naar Lourdes bij dhr. G. Philipsen, Goudsmidstraat 42, Venray, tel. 83575. Een telefoontje is voldoende en hij komt U graag inschrij ven. Ook voor alle inlichtingen kunt U daar terecht. Uit het jaarverslag van „Heil der zie ken" in het Dekenaat Venray, blijkt dat het vorig jaar in de maanden mei, juli en oktober 30 personen hebben deelgeno men aan de Lourdes bedevaarten. On der die deelnemers 5 kinderen die gratis de bedevaart mochten meemaken dank zij een inzamlingsaktie van Jong Neder land. Twee deelnemers konden mee naar Lourdes op kosten van de VNB. Dankzij de aktie van jong Nederland en de papieraktie kon de vereniging het jaar 1983 financieel zeer gunstig afslui ten. Het bestuur dankt allen daar harte lijk voor. Vanaf heden kan men zich ook weer laten inschrijven voor de mei-bedevaart. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot: G. Pirlo, Esdoornstraat 18, Venray, tel. 04780-86018, of P. Willemse. Eisen- houwerstraat 11, Venray, tel. 04780- 10262 of bij M. Loonen, Kempweg 61, Venray, tel. 04780-85432. Wijkbewoners van Zuid. Wist U dat het wijkgebouw aan de Beukenlaan weer op vrijdagavond vanaf 21.15 uur is geopend om er te kaarten, biljarten, sjoelen enz. Ook zondagmiddag van 14.00 tot 17.30 uur voor de jeugd boven 16 jaar. In die uren kunnen de wijkbewoners terecht voor evt. vragen of informatie bij de leden van de Wijkraad die dan aanwezig zijn. We hopen op een grote, opkomst. Tot ziens! Wijkraad Zuid eigen nummers in „Beach Bop" stijl of tewel snelle vrolijke muziek dat doet denken aan de Best uit de Sixties. MBG speelde al in de grotere clubs van Neder land en hadden al enkele optredens in de Parijse nachtclub GIBUS waar veel gro te bands zijn begonnen. Zaterdag 21 januari a.s. is de plaatse lijke jeugdcollekte t.b.v. Scouting. De Peelspeurders. Alle kabouters, welpen, gidsen, verkenners, sherpa's en rowans en hun leiding gaan dan op pad om bij U te collekteren. Onze 30 leden hebben voor de zomer dringend behoefte aan kampmateriaal, o.a. tenten, potten en pannen. Het materiaal is verouderd, in slechte staat en lang niet toereikend. Onze ervarngen zijn dat de Venrayers hun schouts niet in de kou laten staan... Wij rekenen dus op mooi weer én op üw gulle gaven! Zaterdag 21 januari jeugdcollekte scoutingAlvast bedankt beste men- Gildebroeders en -zusters. U wordt beleefd uitgenodigd voor de jaarvergadering op dinsdag 24 januari 1984. Aanvang 20.00 uur in het gilde- huis. Deze vergadering is boeten plich- ting, daarom verzoeken wij ALLE leden aan de vergadering deel te nemen. Bij verhindering dient U zich af te melden bij H. Rongen of bij het gildehuis. De Agenda: opening notulen ledenverg. dec. '83 jaarverslag 1983 fïnancieelverslag 1983 verslag kascontrolecommissie inge komen stukken uitgaande post ver kiezing bestuur Mededelingen jaar lijkse kontributie-inning 60,- rond vraag sluiting. Met vriendelijke gildegroeten De gilde overheid WIJKVERENIGING VELTUM A.s. zaterdag disco voor de jeugd, verzorgd door Disco Detroit. Aanvang 19.00 uur en vergeet je pasje niet! Dinsdag 24 januari ledenvergadering om 20.30 uur in 't Schöpke. Belan grijkste punt op de agenda is de over dracht bestuur in zake wijkcentrum 't Schöpke, naar bestuur Stichting Wijk centrum 't Schöpke. U bent dan ook in de gelegenheid kennis te maken met dit nieuwe bestuur. jeugdnatuurwacht Woensdag 1 februari zal in de schouwburg van St. Anna voor alle jeugdnatuurwachters een mooie film worden vertoond. De Film begint om 14.00 uur 's middags. Er zijn vele oplossingen binnen geko men uit de puzzelrubriek in „de natuur vriend". Komende week zullen de prijs winnaars in dit blad worden bekendge maakt. Zoals U vorige keer al kon lezen, is de afgelopen vergadering besloten wat we dit jaar allemaal gaan doen. Om te be ginnen een aantal informatie-avonden o.a. over fotograFie en verkeer. Verder een carnavalsavond, een dansavond, paaseieren zoeken, kienavonden, fancy fair, een oriëntatietocht, een creatieve avond, eventueel een tweede rommel markt in het najaar, een dropping, de St. Nicolaasviering en natuurlijk weer de oliebollenaktie. Voor de jeugd hebben we ook het een en ander op stapel staan: een aantal ex cursies, paaseieren verven, boswande lingen, kleutermiddag met Film en pop penkast, herfstmiddag, bakmiddag en kerstmiddag. De contributie is gesteld op ƒ4,- voor alleenstaanden, ƒ5,- voor gezinnen en ƒ6,- voor gezinnen met kinderen. U ziet, we zijn heel wat van plan, maar we hebben leden nodig. U kunt zich opgeven bij onderstaande adressen: J. Peters, Harpstraat 8 P. v.d. Wouw, Vivaldistraat 18 D. Jellema, Mambostraat 176 W. Philipsen, Beethovenstraat 8 L. Vermeulen, Marimbastraat 21 Na enkele maanden van drukke werk zaamheden is het dan zover. Het nieuwe verenigingslokaal is in een dusdanige staat gebracht dat de fotoclub aktivitei- ten in de nieuwe ruimte, de voormalige Henseniusschool aan het Kennedyplein, van start kunnen. Niet alles is voor de volle 100% afgewerkt maar het geringe ongemak wat hierdoor ontstaat zal na enkele weken ook tot het verleden gaan behoren. Om nu het nieuwe lokaal goed in te wijden vragen wij U de eerstvolgende clubavond, 26 januari, veel en goed foto/diawerk mee te brengen zodat deze eerste avond tevens een goed besteedde avond wordt. Clubleden en belangstellenden, voor een eerste of verdere kennismaking, zijn van harte welkom. Aanvang 20.00 uur. Hoi luitjes. Afgelopen vrijdag is de ABV niet doorgegaan. Deze is nu a.s. vrijdag om 21.15 uur bij Stefan. Afgelopen zondag is de scholekster wel gezien en is de excursie dus zo goed als geslaagd geweest. Dat er nog andere leuke dingen werden gezien is natuurlijk prachtig. Deze week is er weer een goede excur sie o.l.v. Martien. Waar hij heengaat is nog niet bekend. De excursie vertrekt om 8.30 uur vanaf het schouwburg plein. Ik hoop dat er veel mensen zullen komen. Nu nog iets belangrijks van de Ping. Hij zou graag willen dat eind deze maand de kontributie betaald is!! Dit is alles voor deze week. I Hoi, hoi, Will voor inf. 04780-82128 „TUSSEN MAAS EN PEEL" De leden van het IVN Venray- Geysteren gaan zondag 22 januari „het Knikkerbos" bezoeken, in de gemeente Bergen. De excursie staat o.l.v. Lies Ou denhoven en vertrekt vanaf het Schouw burgplein in Venray om 9.00 uur. Werkgroep Gehandicapten L? Belangen "Venray" I De werkgroep heeft wat positiefs te vertellen... en dat mag best wel eens in deze donkere dagen. Allereerst de verbouwing van hotel De Wieènhof. Daar wordt in de nieuw bouw rekening gehouden met gehandi capten, o.a. rolstoelers. Er wordt niet alleen gezorgd voor een invalidentoilet, maar ook een aangepaste douche en een bredere deur in een slaapkamer. De mo gelijkheid een lift te bouwen is aanwe zig. Verder zijn er steeds meer zaken, die men via de ofFiciële ingang moeilijk kan betreden, „achterom" bereikbaar. Winkels die gelegen zijn aan het par keerterrein op de Julianasingel zijn toe gankelijk voor iedereen.. De Pimpernel, Rob van Dijk brillen, Leo Hendriks ge reedschap en modelbouw. Fijn! Wie volgt? De werkgroep staat ook in het boekje „Venray van A tot Z" op blz. 121. Wij vestigen nog even uw aandacht op de enquete voor alle bejaarden, slechtzienden, blinden, slechthorenden, doven, stoklopers en rolstoelers. Via de ze enquete kunnen wij een beter inzicht krijgen in diverse knelpunten in Venray- se gebouwen en op de wegen van, naar en in het centrum. Wilt U de ingevulde formulieren (en als U er nog geen heeft er even een aanvragen), sturen naar ons secretariaat, Mevr. Smits, Etnalaan 8, tel. 80756. Bedankt voor uw medewerking... wij werken aan een toegankelijk Venray voor iedereen. Hallo jongelui. A.s. donderdag gaan Truus, Trudy, Monique, Jolanda, Sandra en Hede weer met jullie zwemmen. Zorg dat je uiterlijk 18.00 uur bij hel clubgebouw bent. Rond 20.00 uur zijn jullie weer te rug. Vrijdag staat groep 3, dus Gerard, Mia en Wiel voor jullie van 19.00-21.00 uur voor de jongelui van 9 t.m. 12 jaar klaar. We gaan kegelen. Zaterdagavond geen club i.v.m. feestavond. In plaats daarvan is de club open voor jullie op zondagavond van 20.00-22.30 uur. Tot a.s. w.e. Groetjes, de leiding

Peel en Maas | 1984 | | pagina 5