AGENDA GEVONDEN OUDE FOTO NA DERTIG JAAR TROUWE DIENS Drukkerij van den Munckhof Rayon wedstrijden EHBO zeer geslaagd Het graveren van fietsen Jeugdsoos Oirlo krijgt f 6000,- subsidie Grote belangstelling voor Speel-o-theek SCHOUWBURG- NIEUWS Zondagochtend concert Paniek in de Piël SPORTHAL DE WETTELING Na dertig jaar trouwe dienst heeft onlangs de heer Piet Martens, uit de Deputé Petersstraat te Oirlo, afscheid genomen van de Provinciale Waterstaat te Maastricht en meer in het bijzonder van de afdeling Cultuur Technische Dienst. Dat gebeurde in een speciale bijeenkomst, waarbij Ing. H. Óp het Veld namens de provinciale directie aan de heer Martens een bijzondere oorkon de mocht aanbieden, als herinnering aan deze dertig jaren. De Cultuur Technische Dienst, feite lijk 'n „aanhangsel" van de Provinciale Waterstaat, stond dertig jaar geleden nog in de kinderschoenen. Een van de eerste taken, zeker voor Piet Martens, was zich bezig te houden met de verdro ging en verstuiving van het Lollebeek- gebied. Toen reeds werd het voorberei dende werk verricht voor de latere ruil verkaveling Lollebeek. Zo'n negen organisaties bemoeiden zich toen met dat Lollebeekgenied, de infiltratie van Peelplan-Zuid, de Vredepeel en de rest van Noord Limburg. Aan Martens was o.m. opgedragen een onderzoek te verrichten naar het grondwaterpeil. Daartoe werden (en worden nog) putten geboord om metingen te kunnen verrichten. Hoeveel putten hij geboord en gecontroleerd heeft, weet hij niet precies; ruw geschat zo'n 300, waarvan circa 200 in het Venrayse. Vastgesteld moest worden, of verho ging van het grondwaterpeil kon bijdra gen aan een 20®7o hogere produktie van de gewassen. Taxaties dienaangaande werden ook door Martens verricht. Later behoefde dat allemaal niet meer, want toen ontstond er een overproduk- tie aan landbouwprodukten. Wellicht door de vele boringen welke Martens verrichtte en de duizenden grondmonsters welke werden genomen, is toen zijn hobby voor de archeologie ontstaan. En van het een kwam het ander: hij werd een trouw lid van de Ge schied- en Oudheidkundige Kring, zowel in Venray als in Maastricht: hij beheert nu mede het archeologisch gedeelte van „Aid Oeldere", met als bijzondere opdracht het onderzoek naar de grensstenen en grenslijnen van de „oude heerlijkheid Oirlo". De zand- en grindafgraverij, op de grens van Venray en Meerlo-Wanssum, heeft zijn speciale aandacht. Als oud- bigenaar van een perceel grond aldaar kan hij niet goed verwerken, dat Venrays toekomstig recreatiegebied de naam „Diepeling" heeft gekregen. Die naam komt toe aan een waterlos sing ter plaatse, die veel verder weg ligt dan b.v. de Grote Molenbeek. „In feite noemde men dat daar de Tienrayse Hei. Maar ja", zo zucht ie, „een bureau voor milieubouw uit Lith zet de naam „Diepeling" op de kaart, en dan is die naam niet meer weg te branden...." De werkzaamheden van Piet Martens bleven niet tot het Venrayse beperkt. Overal in Limburg lag zijn arbeidster rein. In het begin moest dat allemaal per fiets worden afgelegd. Dagen dat hij 90 km aflegde waren geen zeldzaamheid. Later werd dat gemakkelijker, toen hij over een motor kon beschikken, en weer later over een auto. De resultaten van zijn werkzaamhe den kwamen niet alleen ten nutte van de Provinciale Waterstaat, maar werden ook gebruikt voor andere doeleinden, zoals bijvoorbeeld de drinkwatervoor ziening, het milieubeheer, de DSM en de TNO en ook bij het onderzoek op de verschillende vuilnisstortplaatsen. In zijn afscheidswoord karakteriseer de Ing. Op het Veld de scheidende func tionaris als volgt: „De heer Martens heeft zijn werkzaamheden steeds zeer nauwgezet en met veel toewijding en verantwoording verricht. Ook bij diver se andere werkzaamheden kon steeds een beroep op hem worden gedaan. Zijn improvisatie-talent is bij het vaak ontbreken van gereedschap en mankracht steeds van zeer grote waarde geweest." Nu hij na dertig jaren vrij vroeg eigenlijk het gemakkelijker aan kan doen, heeft hij nog steeds geen tijd over. Er valt voor hem van alles te knut selen. En dan natuurlijk zijn hobby: de archeologie en de oudheidkunde. Maar als ze in Maastricht nog iets van hem moeten weten, dan laat ie alles liggen en staat hij meteen klaar om zijn opvolgers te helpen. Het bloed kruipt immers waar het niet gaan kan. Voor al Uw familiedrukwerk naar Grotestraat 68 Venray Tel. 04780-82727 Voor de vierde maal kon de Bedrijfs- EHBO van Rank Xerox de jaarlijkse rayonwedstrijden organiseren van de afdeling Noord Limburg. Ook deze keer was men vol lof over de medewerking van de directie van Rank Xerox en de B.Z.B. Ook het personeel van keuken en kantine kon veel dank in ontvangst nemen, want zonder hun medewerking hadden de wedstrijden een zó geslaagd verloop kunnen heb ben. Van de zijde van de direktie was de heer Ir. Noordijk het grootste gedeelte van de wedstrijden aanwezig. Mevr. Stierman was wegens familieomstandig heden afwezig. Ook de bedrijfsarts van Rank Xerox, dr. Coenen, woonde de wedstrijden bij. Van hem vernamen wij, hoe belangrijk de leden van de EHBO-afdelingen zijn. Met hem verheugde ook het kringbe- stuur zich, dat er zovele jeugdige leden van de EHBO de wedstrijden bijwoon den. Dat geeft hoop voor de toekomst. Maar wat zouden de wedstrijden zijn geweest als niet de medewerking verkregen was van de LOTUS-groep. Wat die leden als „gewonden" kunnen presteren, lijkt op het ongelooflijke, want de werkelijkheid werd meermalen benaderd. Wij gaan niet nader in op de opdrach ten welke de deelnemers kregen, omdat die te veel verschillend waren, maar waarbij wel ieder onderdeel getoetst werd aan de realiteit. Natuurlijk werden er fouten gemaakt, maar van fouten kan worden geleerd. Iedere deelnemer kreeg voor zijn prestaties een juryrap port. Bij de prijsuitreiking verklaarde Ir. Noordijk, dat de direktie graag zijn medewerking aan het wedstrijdgebeu- ren heeft verleend omdat zij overtuigd was van de belangrijkheid voor ieder bedrijf. De prijzen werden als volgt behaald: Afdeling Ohé en Laak le pr. 188 pnt. Herkenbosch 2e pr. 187 pnt. Tegelen 3e pr. 177 pnt. Baarlo 4e pr. 174 pnt. Grubbenvorst 5e pr. 170 pnt. Rank Xerox Venray behaalde een 7e pr. met 164 pnt.; Rank Xerox Weesp een 12e pr. met 142 pnt. en Rank Xerox Amsterdam een 14e pr. met eenzelfde aantal punten. De beste bevelvoerder was die van de afdeling Grubbenvorst, terwijl de Ra- yonwisselbeker werd behaald door de afdeling Tegelen. Vermelden we nog dat de afdeling Venray van het Rode Kruis door tragi sche omstandigheden van deelname had moeten afzien. Tot en met vorige week vrijdag zijn in Venray totaal 5393 fietsen van postcode en huisnummer voorzien. Mede door het slechte weer valt de opkomst de laatste dagen tegen. Indien men door welke omstandighe den dan ook, niet op de afgesproken tijd ter bestemder plaatse kan verschij nen, mag men gerust op een andere dag komen. Beter is evenwel om eerst even kontakt op te nemen, dan kan een nieuwe afspraak worden gemaakt. Dat kan zelfs telefonisch. In het uiterste ge val kan men nog terecht in de week van maandag 6 februari tot vrijdag 10 februari, maar dan alleen op het politie bureau van 14.00 tot 20.00 uur. Ook steps, driewielers en dergelijke kunnen worden gegraveerd. Het komt immers herhaaldelijk voor dat men driewielers, steps of crossfietsen ergens vindt; het is dan moeilijk deze bij de rechtmatige eigenaars terug te brengen. Door het postcode- en huisnummer wordt dat een fluitje van 'n cent. In het begin blijken de graveurs nu en dan fouten gemaakt te hebben ook zij moesten het nog leren. Die fouten kunnen nog hersteld worden. Let er wel op dat de sticker goed bevestigd is, dan kan er geen lucht bij komen, en dat is voor de houdbaarheid van het graveerwerk. Een beschadigde sticker kan gratis vernieuwd worden. De nieuwe jongerensoos „Watjang" in Oirlo zal vrijwel zeker binnenkort subsidiabel worden. Dat betekent dat men een éénmalige subsidie ontvangt in de inrichtingskosten ten bedrage van maximaal 2150,Verder nog een voorschot-subsidie voor de exploitatie 1984 ad/4.000,—. Sinds ruim een jaar bestaan in Oirlo plannen om te komen tot de oprichting van een jongerensoos. Onlangs is met het Stichtingsbestuur van het Oirlose Gemeenschapshuis overeenstemming bereikt over de voorwaarden, waaron der de Jongerensoos zou kunnen starten. Bij de bouw van het nieuwe gemeen schapshuis in Oirlo is rekening gehou den met 'n tweetal kelderruimten voor jeugdaktiviteiten. Een vaste gebruiker is Scouting Oirlo. Gebruik van dezelfde ruimten door de Jongerensoos is in goed overleg geregeld. De ontwikkeling van aktiviteiten voor jongeren in Oirlo past volledig in het voorgestane gemeentelijk beleid, dat kortweg uitgaat van de aanwezigheid van kleinschalige ontmoetingsruimten voor jongeren in de dorpen en wijken. In Oirlo ontbrak tot heden een derge lijke ruimte. De nieuwe jongerensoos „Watjang" is bedoeld voor jongeren van 16 tot circa 25 jaar. Ongeveer de helft van de Oirlose jongeren in die leeftijdsgroep heeft gunstig gereageerd op de oprich tingsplannen. Op een later tijdstip wil het bestuur van „Watjang" bekijken of men ook iets kan doen voor de Oirlose jeugd van 12 tot 16 jaar. De gemeenschap telt 109 jongens en meisjes in die leeftijd. De Open Dag, die zondagmiddag werd gehouden door de „Speel-o-theek" bleek, net als de oprichting van deze nieuwe instelling, een schot in de roos te zijn. Honderden moeders (èn zelfs vaders) kwamen een kijkje nemen in de Peuterspeelzaal aan de Kolkweg om kennis te nemen van de mogelijkheden, die een Speel-o-theek te bieden heeft. Behalve de ouders hebben de kinderen zelf dat ook ontdekt, want zij waren niet weg te slaan bij de toch wel indruk wekkende collectie speelgoed, die aan de abonnementhoud(st)ers wordt uitge leend. De vrijwilligsters, die de Speel-o- theek runnen, hadden dan ook de grootste moeite om alle speeltjes binnenshuis te houden Volgens Irma Goldenbeld, de voor zitster van de Stichting Speel-o-theek, heeft de belangstelling van zondag alle verwachtingen overtroffen. In totaal kunnen met het oog op de uit te lenen speeltjes honderdvijfentwintig abonne menten worden uitgegeven. Na de open dag telden de dames al eenenzeventig abonnementen. Zelfs grootouders na men een abonnement om hun kleinkin deren, als die op bezoek komen, te ver rassen. Deze open dag volgde op de officiële opening van de Speel-o-theek door wet houder H. Willems. Samen met enkele kinderen, die een kleurwedstrijd hadden gewonnen, onthulde hij de naam ,,'t Kolkje" voor deze nieuwe, uit particu lier initiatief geboren, instelling. TRIEST GEVAL Zondagmorgen werd door een buurt bewoner op het voetpad tussen de Menuetstraat en de Andantestraat een sporttas gevonden. Toen de vinder een kijkje in de tas deed, zag hij een met bloed besmeurd lakentje. Onmiddellijk waarschuwde hij de politie. Die kwam tot de ontdekking dat in de tas een dode baby was geborgen. De baby was een meisje en een of twee dagen oud. De politie begon direct met een groot scheeps buurtonderzoek en slaagde er binnen 24 uur in de herkomst van de baby vast te stellen. De moeder, een minderjarig meisje, had uit vrees voor ontdekking de baby verborgen. Omtrent de doodsoorzaak en de verdere gang van zaken doet de politie i.v.m. de privacy van de betrokkenen geen nadere mededelingen. DIEFSTAL AUTO De eiegenaar van een grijze BWM- personenauto, kenteken 26-UG-93, kwam tot de minder prettige ontdek king dat deze verdwenen was. Hij stond geparkeerd aan de Kruidenlaan. De auto werd later nog in de buurt van Wanssum-Well gesignaleerd. LICHTE VERWONDINGEN Een 22-jarige autobestuurster wilde op de Beekweg een voor haar rijdende vrachtauto inhalen. Bij dat inhalen bemerkte zij een tegenligger. Om een botsing te voorkomen remde zij af, maar het wegdek bleek door opvriezing glad te zijn, waardoor haar auto in een slip geraakte en frontaal tegen die tegenligger botste. Bij de botsing werden beide auto's aan de voorzijde zwaar beschadigd. De bestuurder en bestuurster liepen lichte verwondingen op. GEEN VOORRANG Op de kruising Langstraat-Paterslaan -Langeweg verleende een Venrayse autobestuurder geen voorrang. Daar door botste rijn auto tegen een vanaf de Paterslaan komende personenauto. Bij deze botsing bleef het alleen bij materiële schade. CONCERT DOOR EUTERPE EN HARMONIE DE VRIENDENKRANS UIT HEEL Op verzoek van harmonie „De Vrien denkrans" uit Heel zal de Kon. Harmo nie Euterpe op zaterdag 21 januari als gastvrouwe optreden bij hun voorberei dingen op de landskampioenschappen. Vanaf 13.00 uur zal Heel zowel in groepsverband als in zijn geheel repete ren in de foyer van de schouwburg. Ter afsluiting van deze repetitiedag zullen beide korpsen vanaf 20.15 uur concerte ren. Harmonie „De Vriendenkrans" viert dit jaar haar 100-jarig bestaan. Dit gaat gepaard met een groot aantal muzikale aktiviteiten, o.a. de finale van het Mgr. Ronckensolistenconcours, jubileumr concerten, een regionale jeugdplay in Kreatoverband, met als hoogtepunt een feestweek van 10 t.m. 19 augustus. De vereniging kan zichzelf een prach tig jubileumcadeau aanbieden in de vorm van de kampioenswimpel van de FKM want op zondag 29 januari wordt deelgenomen aan de nationale muziek- kampioenschappen te Someren. „De Vriendenkrans" vertegenwoordigt de Limburse Muziekbond, afdeling Ere. Deze afvaardiging werd verkregen door het prachtige resultaat behaald op het bondsconcours op zondag 2 oktober jl. in de Rodahal te Kerkrade. 306/2 punten in de afd. Ere, wat inhield, le prijs met promotie naar de superieure afdeling. Het was de eerste maal dat „De Vriendenkrans" in deze ere- afdeling uitkwam. In 1979 promoveerde het korps vanuit de afdeling Uitmun tendheid naar de Ere. Het zou derhalve een mijlpaal voor de vereniging betekenen als het in het Eeuwfeest niet alleen de hoogste sport van de muzikale ladder werd bereikt door promotie, maar ook de nationale wimpel werd behaald. Het korps bestaat uit 75 muzikanten en staat onder leiding van Sef Suilen. Een jeugdig muzikaal talent die beide promoties wist te bewerkstelligen. De harmonie is ondanks haar 100 jaar een bijzonder jeugdig korps: de gemiddelde leeftijd is 22 jaar. Daarnaast funktio- neert binnen de vereniging een jeugd- harmonie: een 35-tal zeer jeugdige mu zikanten die als een „kweekvijver" van muzikaliteit ervoor zorgen dat De Vriendenkrans ook in haar 2e eeuw jong blijft. De huidige dirigent van Euterpe, de heer Pierre Steyvers, is woonachtig ge weest in Heel en heeft daar in de zestiger jaren de dirigeerstok voor de Vrienden krans gezwaaid. Als voorbereiding op de landskampi oenschappen worden er diverse concer ten gegeven. De repetitiedag/concert avond te Venray is er een uit een lange rij. Vooral de vele jeugdige leden dienen tijdig de benodigde podiumervaring op te doen. Na het bondsconcours is er een nieuw verplicht werk ingestudeerd, Symfonie X, (Big D) van Don Gilles. Dit werk is voor 1984 als verplicht werk geplaatst op het mini-repertorium van de supe rieure afdeling. Als keuzewerk heeft de Vriendenkrans gekozen voor Epiphanie van Henk Badings en Russian Christ mas Music van Alfred Reed. Het concert te Venray wordt geopend met een inspeel werk. De kon. Harmonie Euterpe brengt de volgende werken: Gammatique, mars van G. Boedijn Moment for Morricone, filmmuziek van Morricone-de Mey Cowboy Rhapsody, Morton Gould, arr. J. Colmar Gruss von Hausen, mars De toegang is gratis. FIDELEN ROSENTALER EN HET TAMBOERKORPS ST. ODA UIT MERSELO Die fidelen Rosentaler: 1. Gruss an Böhmen 2. Slavonicka-Polka 3. Bosensinn-Walzer 4. Danke schön, Bert Kaempfert 5. Böhmische Polka Perlen 6. Der Lieblingstrommler 7. Sudböhmische-Polka 8. Gruss aus der Heimat 9. Frühling im Wurmtal 10. Ohne Liebe geht es nicht 11. Es As-Polka 12. Maienabend-Walzer 13. Bis bald, Auf Wiedersehn Tamboerkorps St. Oda Merselo 1. P.S. Mars 2. Ocer •3. Margos in jumping five 4. Dutch percussion 5. Drum festival Rio Grande 6. Down Valley De aanvang van het concert is om 11.30 uur. BOEKHANDEL van den Munckhof GROTESTRAAT 68 VENRAY TONEELVERENIGING CRESCENDO, YSSELSTEYN Op zondag 22 januar brengt toneelve reniging „Crescendo" uit Ysselsteyn, dialecttoneel in de schouwburg. De aan vang is om 20.15 uur. Het geheel staat onder regie van Gerard Trommelen. „Paniek ien de Piel" is het toneelstuk dat door Henk Stevens is omgezet in het dialect. Al verschillende keren is het blijspel met veel plezier voor het publiek en de spelers opgevoerd. In het dorpje Broekven gebeuren in eens allemaal dingen die de rust in het dorpje verstoren. Met toestemming van de burge meester, eigenaar van het café „de drie hoefijzers" die van zichzelf vindt dat hij het allemaal voor het zeggen heeft, wordt er giftig afval gestort in het na tuurgebied „de Rouw-koele". Dan wordt er ook nog een sextent geopend door een mollige madam. De burge meester en de raadsleden moeten er ambtshalve een kijkje gaan nemen. Ze krijgen maar niet genoeg van het kijken naar die mooie meisjes en elke avond moeten ze er vergaderen. Maar de vrouwen van Broekven die vinden het genoeg en ondernemen een tegenaanval. Hoe het afloopt? Kom zondag naar de schouwburg!!! Programma van vr. 20 t.m. do. 26 jan. Vrijdag 20 januari KNVB zaalvoetbal comp. 19.30 de Wetteling-Reuver 20.30 (dames)'t Huukske-Venrodel 21.30 Fc. Hento 2-Panken 2 22.30 Koetshuus-De Klomp Zaterdag 21 januari 8.00- 9.00 MHCV zaalhockey tr. 9.00-11.00 KNDB korfbal comp. MHCV Zaalhockey comp. .11.00 JA-Heerlen A 13.00 MB-Bergen 13.45 Venlo B-Tegelen B 14.30 Venlo MB-Bergen MB 15.15 MB-Tegelen B 16.00 JB-Tegelen JB 16.45 Weert JB-Helden JB 17.30 Weert JB-Tegelen JB 18.15 Venray JB-Helden JB 19.00-21.30 Basketbal comp. 21.30-23.00 MHCV zaalhockey tr. Zondag 22 januari 8.30-17.00 Distr. toernooi Judo 17.00-20.00 KNDB Korfbal comp. MHCV zaalhockey comp. dames 20.00 Venray 2-Horst 2 20.50 Geleen 2-Horst 2 21.40 Venray 2-Geleen 2 Maandag 23 januari 18.00-21.00 VC Rooy tr. KNVB zaalvoetbal comp. 21.00 Venrode-Spc. Heel 22.00 SVCB-Fermonia Boys 23.00 De Klomp-Verenica 2 Dinsdag 24 januari 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 25 januari 18.00-23.00 Badminton Donderdag 26 januari 18.00-21.30 Manual tr. 21.30-23.00 VC Rooy tr. in de week van 9 t.m. 15 januari Zwarte bril in etui met opschrift „Op tiek de Boer, Nijmegen" zwart leren motorpak, merk Liemco, maat 54 ro de kinderwanten met bont gevoerd zwart-bruine sjawl zilveren schake larmband met plaatje, opschrift JAN borduurkussen in plastic en een zak met wol zilverkleurige fietspomp, achter gebleven in graveercentrum. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot de administratie van de gemeente politie Venrav, Leunseweg 4, tel. 04780- 84888, tst. 227. Mevrouw Gooren, Beukenlaan 21 verraste ons met een grote (A3) foto uit de jaren '50-'60 toen in Venray de pro cessies nog door de straten trokken en dat waren er per jaar toch nog heel wat. Deze foto is genomen op de Paters laan en gezien de vele bladeren aan de bomen, tijdens de kermisprocessie. Bij het H. Hartbeeld aan de Paterslaan stond gewoonlijk een rustaltaar op gesteld. De processie ging vanaf de Gro te Kerk naar dat rustaltaar en vervol gens via de Paterslaan, Langstraat, Leeuwstraat, Schoolstraat terug naar de Grote Kerk. Zodra de processie bij de Grote Kerk werd ontbonden, openden de kermisexploitanten hun attracties. Kermis vieren op zaterdag was er toen nog niet bij. Wel duurde der kermis toen tot en met donderdag om de zon dag daarop nog een kleine herhaling te krijgen in de z.g. na-kermis. Op de foto zien we van links naar rechts: Pater Domitius v.d. Burgt ofm, destijds kapelaan in de Grote Kerk Jos Appels Pater Godfried Hendrikx ofm Frans Cup Pieter Janssen Frans Hoofs en Jan Houba. Mevrouw Gooren wil de foto gratis afstaan aan de eerst de beste die op deze foto staat afgedrukt, en die hem bij haar komt afhalen. Foto's kunt U nabestellen bij J. v. d. Putten, Westsingel 18, tel. 89803. Hebt U ook 'n oude foto, die U graag in Peel en Maas zag geplaatst, dan kan dat. Er rijn geen kosten aan verbonden. Ook het formaat van Uw foto doet niets ter zake. Wel zorgen voor onderschrift of nadere gegevens. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Francken, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: J. WITTGEN Langstraat 76, telefoon 86082 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: J. DE VOCHT Henseniusslraat 13a, tel. 81878 DOKTER KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn Telefoon 04785-777 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. APOTHEEK ST. ODA Passage 1, tel. 81255 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: O. VERHAEGEN tel. 8 &- WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en M.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W. KREEMER Mgr. Nolensstr. 12 Venray tel. 81000 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. DIERENARTSENPRAKTIJK M.J. van Winden en E.M. Ruymbeek tel. 04780-81336/83829 M.J. VAN WINDEN Stationsweg 8, Venray, tel. 81336 WEEKENDD. VERLOSKUNDIGEN voor de praktijken van Mevr. v. Dillen, Mevr. Stevens, Mevr. Tiggeloven en Mevr. Timmermans. MEVR. WMMERMANS Broekhuizen, tel. 04763-1466 Vanaf vrijdag 12 uur tot maandag 12 uur WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de praktijk van Mevr. Stevens en Mevr. Tiggeloven wordt vanaf maandag 12 uur tot vrijdag 12 uur waargenomen door MEVR. STEVENS Merseloseweg 23, tel. 04780-81152 Afspraken maken elke ochtend tussen 8 en 9 uur en 's avonds tussen 18 en 19 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAV De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijk verpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gelegenheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uitlee nartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgevallen door de wijkverpleegkundige van de wee kenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na ge bruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitsluitend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkverpleeg kundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, telefoon 88273 of 85900. GEZINSZORG VENRAY Westsingel 5 Tel. 04780-86363 Spreekuur: dagelijks van 9 tot 10 uur. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray lel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Telefonische opvang voor homoseksuele mannen/vrouwen Postbus 316 - tel. 88809 bgg 10211 JEUGD MAATSCHAPPELIJK WERK Hoenderstraat 33, Venray tel. 85251 open ma. t.m. vr. van 10.00-1(.30 uur. RECHTSWINKEL HORST-VENRAY Postbus 6110 Horst Schoolstraat 41 Spreekuur: vrijdag 19.00-20.00 uur Tel. 04709-3298 (alleen deze uren) RECHTSKUNDIGE DIENST FNV Elke 2e en 4e donderdag v.d. maand van 17.00 tot 19.00 uur in het Vormingscentrum. Bevrijdingsweg 2a, Venray (nabij de LTS). Eerst telefonisch afspraak maken te Tilburg Tel. 013-350315

Peel en Maas | 1984 | | pagina 3