Hengelsport BILJARTEN Ruitersport Ky y FF ebberink oostrum PEEL EN MAAS BADMINTONCLUB TONG-IL taekwon-do II Ki 19e Streek kampioenen dag voor postduiven te Venray Jaarlijkse wielervierdaagse in Ysselsteyn Sint Nicolaasaktie VZO Ysselsteyn eo i U HSV HET ALVERTJE Zaterdag 10 december was de tweede wedstrijd van het winterkoningsvissen van de lange hengels. De uitslag is: 1Pieter Kunen 4340 gr 2. Jan van Rhee 3800 gr 3. Huub Hendriks 2780 gr 4. Kees Kagenaars 2670 gr 5. Hay Lenssen 2550 gr Zondag 11 december werd de derde wedstrijd van het winterkoningsvissen gehouden. De uitslag hiervan was: 1Martien van Mil 2250 gr 2. Pieter Kunen 1810 gr 3Kees Kagenaars 1720 gr 4. Rene Wijnhoven 14.00 gr 5. Jan van Rhee 1330 gr Zaterdag 17 december is de vierde wedstrijd van het winterkoningsvissen lange hengels. De bijeenkomst is om 12.00 uur bij de brug over 't Leuken. Zondag 18 december is de vijfde en laatste wedstrijd waarvan de bijeen komst is om 7.15 uur bij de brug over 't Leuken en er wordt gevist van 8.15 tot 11.15 uur. De prijsuitreiking is direct na deze wedstrijd bij Rene Wijnhoven te Wanssum. Onze penningmeester Br. v.d. Brand vraagt om tijdig de contributie 1984 te voldoen op onze rekening bij de Rabo bank te Oostrum. Het bankrekening nummer is 1400.03.614 K.N.B.B. Oost-Brabant B.V. DE KETSERS R. Bax naar districtsfinale le klasse libre P. Volleberg op 4e plaats in Topklasse Op 14, 15 en 17 dec. wordt in café „Beukenhof" te Odiliapeel de finale om het districtskampioenschap le klas se libre gespeeld. De zes sterkste biljar ters, geselecteerd uit de voorronde, gaan dan strijden om het kampioen schap alsmede om afgevaardigd te worden naar de Gewestelijke finale. R. Bax, de districtskampioen van het vorig jaar, is ditmaal weer van de partij. Of hij ditmaal weer zo succesvol is leest U volgende week. Aan de voorbereidingen zal het in ieder geval niet liggen. Partijlengte 130 car. moyennegrens tot 7.00. Zijn tegenstanders zijn: 1B. Janssen 't Klosje Cuijk 2. J. Nelissen Bios Overloon 3. H. Nabuurs 't Zwaantje St. Anthonis 4. A. Cornelissen Biljartlust Haps 5. H. Kuppen HGN Mill Veel succes. P. Volleberg heeft op 8, 9 en 10 dec. deelgenomen aan de nationale voorron de topklasse libre, waarnaar hij on langs gepromoveerd was. Dat er in de topklasse gespeeld werd met een handicap, was in deze voor ronde meer dan duidelijk. In één partij kwamen de ballen gemiddeld 8 tot 10 maal vast te liggen, waarna de ballen weer in de beginpositie werden ge plaatst. Elke deelnemer speelde een goede partij op biljart 9, maar zag zijn gemiddelde gekelderd na op tafel 8 ge speeld te hebben. In welke mate het materiaal invloed had op het spelpeil, geven de cijfers de juiste weerspiegeling van de realiteit. Tafel 9 3500 car. 38 brt. moy. 92.10 Tafel 8 2800 car. 88 brt. moy. 31.81 Resulteert een verschil van ruim 60 ge middeld. Doordat het materiaal zoveel invloed had op het spel, is onderstaande eindstand geen juiste weergave van de krachtsverhoudingen van de spelers. De eindstand: 1. Fr. v. d. Leeden Den Bosch 12 44.68 349 2. Th. Derksen Nijmegen 1 49.58 350 3. C. Janssen Eindhoven 4 34.75 310 4. P. Volleberg Venray 4 28.86 240 5.M. v Hinthum Oss 4 25.13 173 6. A. V. Engelenburg Nijmegen 2 30.96 261 Misschien tot volgend jaar. V.O.P. Jeugd: VOPC-VOPB 5-2 Marcel 1.46 won van RenégL50; Bart 1.10 was te sterk voor Frank 2.25; Ro nald 0.88 redde de eer van het B team door van Richard 0.25 te winnen. VOP A-KOT 7-0 Eric 5.21; Harrie 2.56 en Ernst 1.00 behaalden een duidelijke overwinning tegen Reuver. Senioren: VOP A-Steyl 5-2 Winst was er voor Th. Dericks 10.70 en P. Volleberg 4.54. H. v. d. Laar ver loor in 8 beurten met een geweldig kadergem. van 21.00. Inaborg VOP B 0-7 R. Weemen 13.33 kader; P. Linders 5.76 en P. Hermans 3.22 behaalden de vollewinst in Arcen. Persoonlijke kampioenschappen: Het komende weekend 16, 17 en 18 dec. wordt door B.C. de Wierd in Tegelen de districtsfinale 2e klas band stoten georganiseerd. Van onze vereni ging heeft Th. Dericks zich voor deze finale weten te plaatsen. Op zondag 18 dec. a..s. zal in de Manege Seurenheide te Well de finale wedstrijd van de indoor dressuur van de Kring Venray worden gehouden, voor de klasse B-II, L-I, L-II, M-I, M-II, Z-I en Z-II. Deze wedstrijd begint om 10.00 uur met de klasse B-II. Aan de hand van de uitslagen van deze wedstrijd zal de afvaardiging voor de Gewestelijke Indoor Dressuur Kam pioenschappen worden vastgesteld voor de diverse klassen. De Gewestrijke Indoor Dress. Kamp. zullen gehouden worden op zaterdag 7 en zondag 8 jan. 1984 in Manege De Leistert te Roggel. Voor de liefhebbers van de dressuur zullen dit mooie wedstrijden zijn om bij te wonen. EEN ABONNEMENT WAARD Venrayse atleten in Molencrossven te Helmond Met een 40-tal leden hebben we afge lopen zondag deelgenomen aan de Molenvencross van H.A.C. Helmond. Niet alleen dit aantal, doch ook de ver richtingen van onze atleten en atletes stelden zeer tevreden. Op het zanderige parcours aan het Molenven waren onze leden als volgt in de slag: Pupillen Meisjes B: Hier won Meta Leeuwenberg haar tweede cross van dit seizoen in 4.43.3. Judith van Boxtel was 4e in 4.57 en Brenda Boonhof 8e in 6.42. Bij de meisjes pupillen A werd Ilse Hermens 20e in 5.15. Bij de jongens pu pillen A werd Peter Brecheisen 45e in 5.34 in een zeer groot veld. Bij de meisjes D werd Veronique Hulsman 17e in 4.30, Anouk Janssen was 6 seconden langzamer en 20e. Edith Cybulski was 32e in 4.54 en bleef daarmee Sharon Oomens maar net voor. Sharon liet een tijd van 4.56 voor zich afdrukken. Marijke Schoenmakers werd 39e in 5.06. Bij de jongens D kwam Tom Alkim goed voor de dag met een 10e plaats in 3.54. Wah Ling Tseng werd hier 16e in 4.01, Alwin Crooymans was 32e in 4.24, Chung Ming Tseng 46e in 4.41, Bart Lucassen was 51e in 4.49 en Ray mond Rongen was 55e in 5.02. Bij de meisjes C presteerde Sandra hofmans uitstekend door 7e te worden in 3.51. Mirelle Crooymans was hier 17e in 4.18, Colette Thenissen werd met een tijd van 4.33 27e, gevolgd door Jacque line Claessens (28e in 4.35) en Benie Fijneman (29e in 4.36), Saskia Strous werd 33e in 4.52. Bij de jongens C liep Danny Hoede- maekers de 2000 m in een uitstekende tijd van 7.23 en werd in close-finish 5e. Camaron Quickley liep 8.33 en was 23e voor Stefan Claessens die 32e werd in 8.54. Bii de Meisjes B werd Karin Bouten lie in 8.51 over de 2km. Yvonne Cy bulski was 24e in 10.25, Eugenie Del- veaux werd 26e in 10.32, terwijl Nico- lette v. d. Hoek in 11.39 29e was. Bij de jongens B liet Paul Wijnhoven een goede race zien en werd lie in 11.08 over 3000 m. 22er was Dimio Alkim in 12.43 voor Ted Strous die 12.54 noteer de. De zege ging hier verdiend naar oud lid René Kuypers van AV Festina die er 9.52 voor nodig had. Bij de jongens A werd Frank Kol 13e in 19.28, terwijl Udo Engelke 14e werd in dezelfde tijd ober 5 km. De meisjes A en Dames liepen samen de 3000 m. Hier werd Jolanda Hendriks onze snelste met een 8e plaats in 12.26. Ze was daarmee 3e bij de Meisjes A. Annie Coppus werd 10e in 12.52 (6e da mes), Jeannine Crooymans werd 15e in 13.15 (6e meisjes A). Rond half drie werd de hoofschotel weggerschoten voor 8.000 m. Het senio- renveld gecompleteerd door een aantal veteranen was in de breedte zeer goed bezet en telde zo'n 90 lopers. Paul Cop pus kwam via een betere tweede helft binnen als 22e in 27.04. uitstekend pres teerden Lau Wijnhoven en Peter Schoenmakers. Peter was 3e in 27.29 en Lau werd 31e in 27.36. Lau Wijnhoven won daarbij bij de veteranen!!! Cor Madaou werd 51e in 29.04 voor Jan Poels die 29.12 noteerde. Carolus Bou ten was 58e in 29.23, zodat we er van daag met z'n allen prima bijzaten! Trainingen: Zaal: maandag: Pupillen van 17.00 - 18.00 u. zaal Langeweg; Junioren D van 18.00 - 19.00 u.; Junioren C van 19.00 tot 20.00 u.; Senioren en Junuio- ren AB van 20.00 - 21.00 u. zaal LTS Tolstraat. Baan: iedere woensdag van 19.30 tot 21.00 u. senioren en jun. AB sportpark De Wieën. Bostraining: zaterdag om 10.00 u. voor sen. en jun. ABCD vanaf de Oude Barrier. Zondag om 10.00 u. voor de pupillen vanaf de Schaapskooi. Wedstrijdagenda: 17 dec. Indoor wedstrijden AV de Keien. Sporthal „De Wervel", Volkel. Aanvang 12.00 u. We vertrekken om 10.45 u. vanaf de Wetteling. 18 dec. Indoor te Dortmund. Senio ren en Junioren AB. 18 dec. Cross te Oss. 26 dec. Trimcross Schadijkerbosloop te Meterik-Horst. 31 dec. 15 km. wegwestrijd te Wegberg. Noteer NU: 8 januari DE Donckcross van AV Jasper Sport Someren plaats. Je kunt je nu ai opgeven bij Mieke Alkim. Bezoek deze wedstrijd van onze atletiekvrienden uit Someren wederom massaal. In Helmond is gebleken dat het kan. 5 februari: 8e VLAKWATER CROSS te VENRAY. Doe mee aan de wedstrijd van de maand. Van het front der veldrijders hebben we nog enkele uitslagen te vermelden. In Meijel fietste Gerard Keijsers naar een elfde plaats. Gerrit Janssen uit Horst kwam op een vierde plaats binnen terwijl Piet Muijsers uit Merselo hem op de voet volgde met een zesde plaats. In Montfort werd Gerard Keijsers derde, terwijl Piel daar achtste in zijn groep werd. Nu hoel Gerrit niet meer te voetballen zodat hij zich volledig op het fietsen kan concentreren. In Blerick bleek dat al want daar kwam hij als derde binnen. Piet Muijsers moetst na een zwakke start veel goedmaken. Toch presteerde hij goed door zevende te worden. Ge rard moest met een zesde plaats genoe gen nemen. De trainingen in de zaal op maanda gavond gaan nog steeds door. Alleen zouden we graag meer mensen zien mee doen. Als je zondags niet kunt fietsen dan is het belangrijk om de noodzakelij ke Uchaamsbeweiging anders le verkrij gen. Dat kan op verschillende manieren. Wij geven onze leden via dat sporten in de zaal die gelegenheid. Komen dus! Nationale Jeugdmeerkampen In Culemborg werden afgelopen weekend de achtste finales van de natio nale meerkampen voor de jeugd ge speeld. Van onze vereniging namen 4 le den hieraan deel. Marcel van Kuyck bij de jongens junioren, Kitty Kempen bij de meisjes junioren, Sander van Kuyck bij de jongens welpen en Yvette Kem pen bij de meisjes welpen. Op zaterdag moesten Marcel en Kitty proberen een ronde verder te komen. Jammergenoeg lukte dit niet. Marcel werd in zijn klasse 4e en had daarbij wel een beetje pech. Kitty trof gewoon te sterke tegenstandsters aan. Jammer dus. Sander en Yvette deden het allebei beter. Zij wisten elk 2e te worden in hun klasse, en dat betekent, dat zij beiden doorgedrongen zijn tot de kwartfinales. Een prima prestatie, en die is dan ook zeker een felicitatie waard. Mededeling: Komende zaterdag is er een BOW LING-AVOND voor de senioren. De avond begint om 20.30 uur in Bowling Bistro Venray in Oostrum. Alle senio ren zijn natuurlijk van harte welkom (evenals de eventuele aanhang). „De Mazzelbal" is zaterdagavond ge sloten. HEERLIJK WARM GEZDNDHEIDSONDERGOED GEMAAKT VAN ANGORA WX. GEEFT U BESCHERMING BU KOUD EN NAT WEER hoek marktstraat-schoolstraat Kompetitie uitslagen 11 december. Venray 1-Weert 4 5-3 Venray 2-Cosmos 1 6-2 Venray 4-Smash 2 7-1 Grubbenvorst 2-Venray 6 2-6 't Roat 2-Venray 7 8-0 Venray 8-KBC 7 2-6 Programma 18 december. BBC 1-Venray 1 10.00 Venray 1-Weerl 3 5-3 Het eerste team behaalde ternauwer nood een minimale overwinning tegen het sterke Weert. De kansen op een 2e plaats hebben ze in eigen hand. De wedstrijd van a.s. zondag in en tegen Bocholtz zal géwonnen moeten worden om deze riante positie te bewerkstelli gen, want 2e worden in een pouk als de ze is niet gering! Venray 4-Smash 2 7-1 In de laatste thuiswedstrijd voor de „winterstop" behaalde dit goed spelend team weer een overwinning zonder al le veel problemen, zoals de uitslag mag blijken. Zou er nog een kampioenschap irzitten? OIp zaterdag 3 december werden weer de laatste examens gehouden van dit jaar, welke werden afgenomen door onze vaste examinatoren en super visors, de heren Jong, Kwang-Myung (grootmeester en 7e dan) en Jang, Ki- Chun (eveneens grootmeester 5e dan) en onze hoofdtrainer Rob Greevink 3e Dan. De volgende kandidaten slaagden voor hun examen. Rode Band 2e kup: Peter v. d. Pasch. Blauw-rode Band 3e kup: Maarten Evers en Harrie Xhofleer. Blauw band 4e kup: Hassan Kork- maz. Groen-blauwe band 5e kup: René Jansen, Ed Saamena en Janette Hen- drix. Groene band 6e kup: Ogur Yapru, Bart Driessen, John Raeds, Mariël Thijssen, Wilma Kusters, Cor v. d. Goor en Walter Koppers. Geel-groene band 7e kup: Mahier Akcol, Milanka van Tol, Corrie Ba- rants, Fons Merken, Dientje Nelissen, Ellen Vervoort, Jo van Heivoort en Ger Jansen. Gele band 8e kup: Anneke van Els- wijk, Max Hendrix, Bart van Rossum, Frans Besouw, Disiree Hendrix en Mo- nique van Heugten. Bijzondere aandacht voor 3 leden die door een zeer goede prestatie er in slaag den een band over te slaan, n.l. Bert Lund, Mary Haegens en Petra van Sta veren. Wit-gele band 9e kup: Ben Triest, Ernst Kokke, Aicha Elsmisri, Maria Barents, Brigitte Poels, Lino Nanarjan, Heidy Litjens, Yvonne van Hulst, Ronnie Poels, Kwin Nanarjan, Jeroen van Malsen, Roel Beerkens, Anne-Ma- rieke van Hulst, Jos Willems, René Wij- nands en André Carlier. De Taekwon-do vereniging Tong-Il wenst haar leerlingen en hun ouders een zalig Kerstfeest en voospoedig 1984 toe. Zondag 11 december j.l. ontving Venray het Tennis Stedenteam van Mönchen Gladbach. Daar de sterkte van de Duitse teams bekend is, werden de kansen van Venray laag ingeschat. N.l. de Duiotse teams worden gese lecteerd uit de „Kreis", waarin de plaats gelegen is, zodoende kan men uit een groter arsenaal spelers putten. De eerste enkel partijen lieten direkt zien, dat deze tegenstander de bal goed raken kon. Van de vier eerste enkel partijen werden er drie verloren. Alleen Gerard Bastiaans wist na een grandioos gespeelde partij zijn 2 sets in winst om te zetten. Bij de volgende partijen begon Ven ray echter warm te draaien en bood goed tegenspel. Vele partijen werden in winst omgezet. Vooral de meisjes deden het erg goed. In totaal werden de meisjes partijen gelijk afgesloten. 12 punten voor Mönchen Gladbach en 12 punten voor Venray. Bij de jongens moesten er verschillen de punten ingeleverd worden. Mönchen Gladbach won met 17-7. De laatste jongens dubbel van Mel- chior van Haren en Jürien Ebus was een spannend slot van deze sportieve tennis- ontmoeting. In een zinderende tiebreak met de eindstand 10-12 werd deze ont moetingafgesloten. De totaal eindstand was 29-19 in het voordeel van Möchen-Gladbach. Na een zeer geslaagde Sl. Nicolaas- viering waarbij honderden kinderen de Sint kwamen begroeten gaan we op donderdag 22 december a.s. 's avonds om 19.00 uur een lampionentocht hou den. Kinderen die zelf een mooie lampi on maken, maken kans op een aardige attentie. De route gaat door het Brukske en eindigt bij het winkelcentrum waar iedere deelnemer een verrassing krijgt. Opgave bij Kaasshop, Huberthie en Harpstraat 8. Op vrijdag 30 december zullen we voor de eerste maal bij U aanbellen met verse oliebollen. De aktie start om 16.00 uur. Houdt U er rekening mee! I BB VROUWEN KATHOLIEKE VROUWENVERENIGING Wij vieren kerstavond op dinsdag 20 december a.s. om 19.. uur in de Paters kerk. Daarna komen we samen in zaal „In den Engel", om gezamelijk een koffietafel te gebruiken. De avond wordt verder opgeluisterd door een de monstratie volksdansen. Mochten er leden zijn die zich nog niet opgegeven hebben voor deze kersta vond, dan kan dat nog. Wel zo spoedig mogelijk bij de secretaresse, Past. v.d. Gaetstraat 55, tel. 87308. De kosten voor de koffietafel bedragen 10,— SCOUTING DE PEELSPEURDERS Op VRIJDAG 23 DECEMBER is er voor alle Venrayse scouts een gezamelij- ke kerstbijeenkomst. Om 18.00 uur worden alle kinderen en leiding op het Peppelshuus verwacht en om 21.00 uur kunnen de kinderen daar weer afge haald worden. We rekenen op een hele grote opkomst, want het wordt een heel bijzondere kerstviering voor Scouting Venray. Het bestuur zoekt op korte termijn een BEHEERDER voor het Peppels huus. Wij denken aan iemand die wat vrije tijd heeft (bv. WAO/AOW) en graag wat omhanden wil hebben. De groepsbijeenkomsten zijn voornamelijk 's avonds en zaterdag overdag, voor kinderen van 7 t.m. jongeren tot 21 jaar. Gevraagd wordt iemand die be langstelling heeft voor jeugd en jonge ren en die, op vrijwillige basis, enkele uren per week regelmatig in het gebouw kan zijn. En mocht deze persoon nog een klein beetje technisch zijn dan is dat mooi meegenomen. Hij moet wat toe zicht houden op de lopende ^gang van zaken en op diverse punten samenwer ken met de magazijnmeester. Heeft U belangstelling of wilt U nog meer inlichtingen dan kunt U die ver krijgen op ons sekretariaat Mevr. Kuy pers, Rumbastraat 1, tel. 84755 of bij de voorzitter Mevr. Halverhout, Adelbert- weg 23, tel. 84833. A.s. zondag 18 december organiseert de Postduivenvereniging De Zwaluw wederom haar traditionele streekkam- pioenendag voor postduiven. Iedereen die in de duivensport ook maar even mee telt is hier met z'n duiven aanwezig. Maar liefst 110 inzenders uit Noord- Limburg en Oost-Brabant zetten hier vol trots ieder een 6-tal duiven in. De heren keurmeesters zullen het zeer moeilijk krijgten om hier de winnaars aan te wijzeen. Onder de inzenders vele bekende namen waarvan we er vol trots enkele zullen noemen: Jan Hutten, Boxmeer, Jan Hendriks, Broekhuizenvorst, J. Winnen en J. Geurts uit Horst; G. Lin ders, Ysselsteyn, H. v.d. Eynden en Fr. van Well uit Deurne, J. v..d. Heyden en zn Wanssum en niet te vergeten de mannen uit Venray: J. Bastiaans, P. Strijbosch en H. Litjens. Alleen al voor deze duiven is een be zoek aan deze show meer dan de moeite waard. Traditiegetrouw wordt deze dag gehouden in de prachtige kantone van metaalwarenfabriek Inalfa aan de Maasheseweg te Venray. Vanaf 11 uur 's morgens is het gezel lig „melken", terwijl om 14.00 uur de opening plaatsvindt. Ook dit jaar wederom een geweldige bonnenverkoop van de vele geschonken duiven. Na de prijsuitreiking zal om 18.00 uur de sluiting volgen. VENR AYe.o.j Het Sinterklaasfeest hebben we weer achter de rug. Dit was ook deze keer weer goed geslaagd. Nu hebben we dit jaar nog een bakkenbezoek en dit is a.s. zondag 18 december bij Th. Wijnen, Fleurstraat 6 in Hegelsom. Theo heeft een cichlide aquarium. U bent hier alle van harte welkom, 's Morgens van 10 tot 12 uur. Dan hebben we dinsdagavond 20 de cember a.s. onze laatste contactavond van dit jaar. De punten die dan aan de orde komen zijn o.a. de begroting van 1984 en het jaarprogramma voor het komend jaar. We hopen dan op een grote opkomst. We beginnen om 20.00 uur bij A. Vermeulen te Oostrum. Deze avond is ook interessant, voor niet-leden omdat hier het jaarprogram ma wordt besproken en daardoor kun nen zij zien wat een aquariumvereniging inhoudt. Het bestuur wenst verder iedereen al vast prettige feestdagen en een gelukkig 1984. Van woensdag 14 december t/m zaterdag 17 december a.s. wordt in Ys selsteyn door de Stichting Jeugdcen trum en de Carnavalsvereniging weder om de jaarlijkse wielervierdaagse op home-trainers georganiseerd in het ge meenschapshuis „Smelehof". Dit gemeenschapshuis is dan omgeto verd tot sportpaleis en iedere avond tussen 19.30 en 23.00 uur zullen de di verse ploegen weer in sprint-achtervol ging en koppelritten strijden om de eerste plaats in vierdaagse 1983. Vorig jaar ging de wisselbeker naar de ploeg uit de Peter Janssenstraat/Bunt- weg/Heidsepeelweg, te weten Louis Claessens en Marcel Luycks met als coach Mart van Hoof. Ook dit jaar wordt deze ploeg uit dezelfde personen geformeerd en zij zullen zich geducht weren om de wisselbeker te behouden. Niettemin zullen de renners uit de 15 andere ploegen geformeerd uit in totaal 16 wijken/straten uit Ysselsteyn alle best doen om dit te voorkomen. We denken hierbij b.v. aan de ploeg Juffer mans/van Asten, Jeroen Hesen/Peter Stiphout, Martin Arts en Wim Vollen- berg, die vorig jaar ook hoog eindigden en ook diverse nieuwe talenten, die dit jaar meedoen in de race om de punten. De Wielervierdaagse is al die jaren en blijft ook nu weer een sportief treffen tussen de diverse wijken/straten waarin Ysselsteyn deze 4 dagen is opgedeeld. Maar.... als speciale attraktie hebben de organisatoren van de nood een deugd willen maken door op ZATERDAG AVOND de voetbalwedstrijd Neder land-Malta, als deze door de TV wordt uitgezonden, in de zaal te projekteren op een GROOTBEELD TV-projektie- scherm van 2 x 2 m, zodat de voetbal liefhebbers dan in „de Smelehof" deze wedstrijd kunnen zien alsof ze zelf op het veld aanwezig zijn. De wielerwedstrijden van deze avonU zullen dan zodanig worden georgant seerd dat deze voetbalwedstrijd in hjm programma kan worden ingepast. De organisatoren verwachten dan? ook deze zaterdagavond een vol ge meenschapshuis, niet alleen omdat he. dan de slotavond is van deze wielerviet I daagse, maar ook om dit niet alledaags f TV-gebeuren te kunnen meemaken. Verder zullen er iedere avond eet 4-tal prominente gasten het stalen r« H bestijgen om in de z.g. prominentenri op de daaraan verbonden special! manier hun kunnen te laten zien. Dea Y prominente gasten zijn: il Woensdagavond: Speciale veehou- j-j dersavond met als prominenten: H. v d. Staak, Fr. Franken, L. Smits en Ij de Wit. Donderdagavond: De voorzitters van voetbalclub (J. Houben), korfbalclub (Fr. Stiphout), tennisver. (P. Litjens) e( ruiterver. (P. Dekkers). Vrijdagavond: De Prinsen Carnaval van Ysselsteyn, Leunen, Veulen, Vrede- peel. Zaterdagavond: In het teken van d^" voetbalwedstrijd de elftalleiders van he le, 2e, Al en A2 van SV Ysselsteyn, weten resp. Harrie Lemmens, Jac Rongen, Michel Horrevoets, Toon Kuunders/Fred Knippenberg. De jury van de Wielervierdaags* wordt gevormd door Harry Leysten speaker en Jan Leijsten kamprechterter wijl het hometrainermateriaal werder- om komt van Manders uit Deurne. De organisatoren hopen dat de wie lervierdaagse 1983 ook nu weer za slagen en dat velen naar „de Smelen hof" komen om de beslist spannend* strijd te komen meemaken en de renner aan te moedigen De entree ois gratis, behalde op zater dagavond. Dan moet i.v'm. de kostei van het TV-grootbeeldgebeuren een entree worden gevraagd van 2,—. A/s extra kado van Sint Nico/aas werd aan de familie Hendriks uit Merselo een geheel verzorgde week naar Luxemburg voor twee personen aangeboden. Deze hoofdprijs van de suksesvolte Sint Nicolaasaktie werd overhandigd door de heren van Gasset en van Dijck van de VZO Ysselsteyn en omstreken. LICHT GEWOND Een 28-jarige fietser lette bij het oversteken onvoldoende op het verkeer en verleende geen voorrang. Hij werd aangereden door een personenauto. De fietser werd gewond overgebracht naar het ziekenhuis en kon later naar huis worden vervoerd. Op het Henseniusplein had een verkeersongeval plaats waarbij een bromfietser en een taxi waren betrok ken. De bromfietser, komende vanaf het fietspad Henseniusplein, reed de Schoolstraat op zonder voorrang te ver lenen aan een genaderde taxi, De, bromfietser liep twee gebroken vingers, een wond aan de hand en kneuzingen aan het linkerbeen op. Hij werd voor behandeling naar het ziekenhuis ver voerd. MATERIËLE SCHADE Op de kruising Deurneseweg- Midden Peelweg te Ysselsteyn stond een personenauto uit Helmond voor het ro de verkeerslicht te wachten, toen hij plotseling achter zich piepende banden hoorde. Prompt botste een personenau to achter tegen zijn auto op. Behoorlij ke schade, maar gelukkigt liepen bestuurders en inzittenden geen noe menswaardig letsel op. De bestuurster verklaarde de politie, zowel de stilstaan de auto als het verkeerslicht niet te heb ben opgemerkt. Op de Julianasingel ter hoogte van de voetgangersoversteekplaats bij de Amrobank stond een personenauto stil, om een voetganger gelegenheid te geven veilig over te steken. Dat stoppen werd te Iaat opgemerkt door een 19- jarige autobestuurder, om nog te kun nen stoppen, was de remweg te klein. Zijn auto botste tegen de stilstaande au- ERNSTIGE VORM VAN BALDADIGHEID In de nacht van zaterdag op zondag, zo lezen wij in het dagrapport van de politie, hebben een paar onverlaten er lol in gehad om een 25 lal bermpaaltjes langs de Horsterweg, tussen Leunen en Castenray, uit de grond te trekken. Om hun vertier nog enigszins op te voeren werden de paaltjes op het fietspad ge gooid. Gelukkig dat de vandalenstreek tijdig werd ontdekt en kon de politie maatregelen nemen om ongelukken te voorkomen. Jammer genoeg hebben zich bij de politie nog geen getuigen ge meld, waardoor het mogelijk zou zijn dat deze vandalen in de kraag worden gegTepen. Getuigen kunnen verzekerd zijn van een discrete behandeling. INBRAKEN EN DIEFSTALLEN Weer werd een inbraak gepleegd in hel clublokaal van de Venrayse Hoc keyclub aan de Leunseweg. Nu werden er enkele pakjes sigaretten en shag, twintig stukken Mars en een doos met vloeitjes ontvreemd. Er werd een inbraak gepleegd in café De Herberg aan de Albionstraat. Uil de geldladc werd een bedrag van en kele honderden guldens ontvreemd. Een woning aan de Albionstraat kreeg eveneens ongewenst bezoek. Hier werd een portcmonnaie met enkele hon derden guldens ontvreemd. Vanaf de parkeerplaats bij het zie kenhuis werden van een geparkeerde personenauto 4 wieldoppen gestolen. Uit een personenauto, eigendom van een inwoner van Micrlo-Hout, werd alhier een blauwe donsen slaapzak ont vreemd. Er is niet bekend hoe de dader in de auto is kunnen komen. ierl Seri Seri Seri Seri serl IT I atu Dk rer

Peel en Maas | 1983 | | pagina 10