hr e Clockert B. en W. houden alsnog vast aan ontwerp -prioriteitenlij st Wijkraad voelt zich gepasseerd ABN Bank ABN Bank Leenen| WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMGEVING Gemeente wil geen kaasboer meer Buurt tegen uitbreiding gereedschaps techniek b.v. Zeer muzikale Liturgieviering in de Paterskerk Scheidsrechter op niveau Ben van Daal plotseling overleden In memoriam ir L.A. Stierman Afscheid van de Administrateur JRIJDAG 9 DECEMBER 1983 Nr. 49 HONDERDENVIERDE JAARGANG VOOR AL UW DRANKEN PEEL EN MAAS VOOR AL UW DRANKEN HG AVE DRUKKERIJ VAN DEN MUNCKHOF B.V. VENRAY .ROTESTRAAT 68 POSTBUS 1 TEL 82727 GIRO 1050652 ADVERTENTIEPRIJS 30 ct. per mm. ABONNEMENTSPRIJS PER HALFJAAR 12,-- UITSLUITEND BIJ VOORUITBETALING BUITEN DE REGIO 16r HET AFSCHAFFEN EN IERINVOEREN IN DE R.K. KERK Onder deze titel ontvingen wij een in zonden mededeling voor Peel èn van deze week Aangezien het hier om een anonieme drage gaat, verzoeken wij de inzen- kontakt met ons op te nemen en zijn intiteit bekend te maken. Eerst dan :n wij beslissen of deze ingezonden dedeling alsnog kan worden ópgeno- *Ln. f De Redaktie. Het college van b. en w. heeft aan een ndelaar in kaas en aanverwante arti- len standplaatsvergunning geweigerd Venray, Veltum, Leunen. Merselo. ■lo. Oost rum en Ysselsteyn. De afwij- lg geschiedde na zorgvuldige afwe- B. en w. zeggen dat omwille van de enbare orde een beperkend beleid irdt gevoerd met betrekking tot het lenen van staanplaatsvergunningen, erbij speelt geen rol dat in de behoef- van de aan te bieden produkten reeds ïoegzaam wordt voorzien. Wel wordt telkenmale overwogen of or het afgeven van een standplaatsen gunning het verzorgingsniveau in de rkdorpen niet in gevaar wordt ge- icht. De betreffende handelaar heeft tegen besluit van b. en w. beroep aange- end bij de raad. Die moet a.s. isdag dat beroep al dan niet onge- ind verklaren. Als uiterste rechtsmiddel blijft de ïsboer een Arob-beroep over. Bij de gemeente,is een bouwplan in- liend door Gereedschapstechniek V. (Hermus) aan de Oude Oostrum- veg, tot uitbreiding van het aan de Irenestraat gesitueerde bedrijfspand een kantoorruimte van 92 m:. Tegen dit plan zijn twee bezwaar- iriften binnen gekomen, waarvan er i door vrijwel alle omwonenden is dertekend. Hel bezwaar richt zich en de aanwezigheid van het bedrijf plaatse en de daaruit voortvloeiende erlast. Tet aspect van de overlast is zeer snt tot bij de Kroon aan de orde ge est. Daarbij zijn door de Kroon aan- llende voorwaarden gesteld, waaraan rmus inmiddels heeft voldaan. Hoewel het bouwplan formeel in ijd is met het ter plaatse geplande be- mmingsplan, evenals een gedeelte i de reeds 20 jaar bestaande bedrijfs- louwing, aanvaarden b. en w. de taande situatie als een voldongen Zij willen Gereedschapstechniek V. de gevraagde bouwvergunning dan t niet weigeren. Wel zal het bestem- ngsplan aangepast moeten worden, ervoor zal de gemeenteraad a.s. sdag toestemming dienen te geven. horige week vrijdag heeft Burge ester Defesche de officiële opening richt van dè nieuwbouw van ,,de ickert" aan de Bergweg-hoek Merse- :weg. Dat was 13 jaar nadat onze nmalige burgemeester Fr. Schols dit ouw in gebruik stelde, n het sociaal-medisch centrum zijn entien welzijns- en gezondheids! n- lingen ondergebracht. )e grote en snelle ontwikkelingen in welzijnssector stelden het bestuur i het Sociaal Medisch Centrum voor keuze van nieuwbouw of uitbreiding i het bestaande gebouw. Het is een nbinatie geworden, namelijk een k nieuwbouw, verbonden met de taande accommodatie. )e nieuwbouw wordt gebruikt door gemeenschappelijk administratie- itoor (GAK), de dienst voor de stelijke gezondheidszorg (GGZ) en schoolarts. Nieuw in het gebouw is jemeenschappelijke medische dienst ID). )e nieuwbouw van de Clockert heeft miljoen gulden gekost. Het college van burgemeester en wet houders heeft deze wéék zijn memorie van antwoord, op de gehouden algeme ne begrotingsbeschouwingen bekend ge maakt. Vorige week hebben wij aan die algemene beschouwingen ruime aan dacht geschonken. Opvallend, bij een eerste bestudering van de memorie van antwoord van 6. en w. is, dat zij weinig heel laten van de beschouwing zoals die door de fraktie „Samenwerking" is gehouden. Men zal zich herinneren, dat deze fraktie zich voornamelijk bezig hield met de finan ciën, maar volgens b. en w., op zijn minst „onzorgvuldig". WIJZIGINGEN Het mag bekend zijn, dat door de diverse raadsfrakties in tegenstelling tot andere jaren, nu „bijna geen" wijzigin gen in de gemeentebegroting werden aangedragen. Maar uit de memorie van antwoord blijkt heel duidelijk dat de 16 voorgestelde wijzigingen voor 90% af komstig waren van de PSP-PPR-CPN. B. en w. nemen echter weinig of niets van de voorgestelde wijzigingen over. Het enige dat we in de gauwigheid konden ontdekken, was een bezuiniging van 300,Dat bedrag kan bij de re presentatiekosten van de politie, voor het aanschaffen van rookartikelen, ge schrapt worden. Een dergelijke post be hoort op het raadhuis al tot het verle den. In feite wordt er op de prioriteitenlijst 1984 de lijst met werkzaamheden c.q. aankopen welke in 1984 uitgevoerd c.q. gedaan kunnen worden slechts één post gewijzigd. Dat is de post van 100.000,— voor geluidsisolatie van Free Wheelin. Dat was een globale schatting van het college. Intussen is echter middels een uitgebracht advies een nauwkeuriger kostenbegroting opge steld en nu blijkt dat men aan 75.000 genoeg heeft. ONDERHOUD GEBOUWEN Zoals men heeft kunnen lezen, hadden enkele frakties bezwaren met de post van 50.000,voor achterstallig onderhoud van gebouwen. Men wist niet welke gebouwen onderhanden zou den worden genomen, noch wat de juiste kosten daarvan zouden zijn. De Wijkraad Smakterheide voelt zich gepasseerd en is ontstemd over het feit dat drie gemeenteraadsfrakties de VVD, Samenwerking en PvdA het plaatsen van verkeerslichten op de kruising Noordsingel-Raadhuisstraat- Maasheseweg nog op de lange baan willen schuiven; dat ze de onveiligheid van dit kruispunt nog langer tolereren. Die onveiligheid van dit kruispunt zit bij het bestuur van de Wijkraad hoog. Eén dode is genoeg. Er behoeven niet meer slachtoffers te vallen. Het ver baast hen dan ook heel erg, dat ze niet in de commissie voor verkeer c.a. zijn uitgenodigd om hun zienswijze naar voren te brengen en te verdedigen. „Wel zijn we als bestuur twee donder dagen 's morgens op 't verkeersspreek- uur geweest. Ook daar hebben wij onze problemen op tafel gelegd. We konden daar natuurlijk geen uitspraak verwach ten, maar ontmoetten er wel begrip voor onze zienswijze", aldus Frans Herens, voorzitter van de Wijkraad Smakterheide. Op aandrang uit de wijk, hield de Wijkraad in mei j.l. een enquête onder de buurtbewoners. Een honderdtal gezinnen reageerde met het verzoek: „Beveilig dat kruispunt in Godsnaam, voordat er nog meer ongelukken gebeu ren". De uitslag van deze enquête is aan burgemeester Defesche overhandigd, met het verzoek het op de juiste plaats te bespreken en als agendapunt voor de raadsvergadering op te voeren, zodat de Wijkraad hierop nog kon inspreken". Maar de Wijkraad heeft geen in spraak gekregen, niet in de commissie en niet in de raad. Men wist niet eens dat deze verkeerslichten op de priori teitenlijst van 1984 zijn opgenomen dat moesten ze uit de krant lezen. Het ergste vindt men, dat men als ge kozen Wijkraad - met statuten en reg lementen - goedgekeurd door de raad en bestaande uit bestuursleden die allemaal pro-deo proberen voor de wijk en zijn bewoners iets te betekenen en tot stand te brengen gepasseerd wordt bij zulk een belangrijke beslissing als de verkeersveiligheid voor de wijkbewo ners en nog vele anderen. Vier maanden is men intensief met deze kwestie bezig geweest en dan blijkt dat in de gemeenteraad nog niet alle politieke partijen en groeperingen volle dig inzicht of begrip hebben voor de si tuatie. In ieder geval een ander inzicht hebben omtrent de noodzaak de JOOP WITTE Jan Hanaanalraal 2 iachter scnouwöurgi tel 04780 88559 verkeersveiligheid voor deze wijk op korte tijd te realiseren. De PvdA vroeg zich immers af, of deze dure oplossing (verkeerslichten) de beste is. De problemen concentreren zich rond de ochtend- en avondspits, en zijn vooral toe te schrijven aan te hard rijden op de Noordsingel. Men betwij felt dan ook of deze verkeerslichten de gewenste verkeersveiligheid brengen. villi AUTOBANDEN ACCU'S SCHOKDEMPERS daarom f uw SPECIALIST ^MIIHIHIII ff S BCERKEM BANDCN X g VENLO VENRAY HELDEN Straelseweg 23 Venlo 077-18347 Roggelseweg9 Helden 04760-2163 Zuidsingel 6 Venray 04780-82374 Mogen wij U eraan herinneren, dat 't Barokensemble o.l.v. M. Stelten a.s. zaterdag 10 december om 18.30 uur de liturgieviering in de Paterskerk te Ven ray in de kerstsfeer opluistert. Het programma ziet er als volgt uit: 1 a Een roze, fris ontloken M. Praetorius (1571-1621) b Een roze, fris ontloken C.Orff (1892-1982) c Een roze, fris ontloken H. Distier (1908-1942) 2 In dulci Jubilo M. Praetorius 3 Benedicamus, uit Weihnachtsgeschichte C. Orff Intrede: 4 Einlertung C.Orff aansluitend volkszang. Tussenzang: 5 Hymnus. In ad ven tu Domini G. Dufay 1400-1474) Offerande: 6 Vormi Jesu uit: Weihnachtsgeschichte C. Orff Na consecratie: 7 O Jesulein zart S. Scheidt Communiezang: 8 Wie schön leuchtet der Morgenstern bew. J.S. Bach (1685-1750) 9 The first Nowell D. Willcocks 10 Pastorale uit: Weihnachtsgeschichte C. Orff aansluitend volkszang. Slot: 11 Ding dong! Merrily on high Ch. Wood bew. De week daarop, zaterdag 17 dec. om 18.30 uur zal 't Barokensemble nage noeg hetzelfde programma ten gehore brengen tijdens de liturgieviering in de St. Lambertuskerk te Horst. Voor degenen die graag 't grote orkest willen beluisteren, kan dat a.s. zondag 11 december om 20.00 uur in zaal Harmonie St. Michaël (J. Graven), Wilhelminalaan te Thorn. Op het programma staan de volgende werken: Symphonie no. 26 van J. Haydn Zwölf contretanze L. v. Beethoven Klarinetconcert van K. Stamitz Kanon van J. Pachelbel. Het geheel staat onder leiding van H. Adams. Volgens de VVD vraagt deze kwestie om diepgaandere studie teneinde een goedkopere manier vinden dit kruis punt veiliger te maken. Bovendien stel de deze raadsfraktie de vraag of wellicht andere onveiligere (kruis)punten geen voorrang hebben boven deze. En tenslotte de fraktie Samenwerking die de problematiek van de beveiliging van dit kruispunt dermate ingewikkeld vindt, dat men van mening is, dat eerst een grondig onderzoek van de situatie en mogelijke oplossingen noodzakelijk is. Daarom stelt deze fraktie voor, deze post nog eer. jaar vooruit te schuiven. De verkeersonveiligheid op dit kruis punt wordt volgens algemeen inzicht vooral veroorzaakt door automobilis ten, die komende uit de richting Merselo, op de Noordsingel richting aangeven en daarmee terecht de indruk welcken dat ze recht saf de Raadhuis straat willen inslaan, doch de bedoeling hebben het enkele meters verder gelegen Mobil-tankstation op te rijden. Het wachtende verkeer op de Raadhuis straat wordt door dat in feite te vroeg richting aangeven misleid. boekhandel van den munckhof Is ook dinsdags de gehele dttg geopend Verzekeren De Venrayse voetbalscheidsrechter Jo Smits trekt al geruime tijd de aandacht als scheidsrechter op het allerhoogste amateurvoetbal-niveau. Terwijl de voetbalclubs die in de hoofdklasse acteren, uitdrukkelijk door de toeschouwers wekelijks bekritiseerd maar ook bewonderd worden, krijgt een referee, bijna uitsluitend aandacht wanneer zijn beslissingen ter discussie staan. De zeer vele foutloos geleide matches ontsnappen veelal aan eenieders aan dacht. De weg naar de top is voor een scheidsrechter erg lang en zwaar. Jo Smits is er echter in geslaagd om die top te bereiken. Zo floot hij zondag j.l. het duel tussen EHC en Hapert. Om het spel gedurende de hele wed strijd goed te kunnen volgen is een goede conditie must. Kortom: Een com pliment voor Jo Smits' wekelijkse spor tieve prestaties is zeker op zijn plaats. B. en w. verwachten eerst in de loop van 1984 een complete inventarisatie van de gebouwen én het achterstallig onderhoud te kunnen overleggen. Maar men heeft uit de inmiddels verzamelde gegevens toch al een lijstje kunnen samenstellen. Zo blijkt men 25.000,— nodig te hebben voor het dak van het voormalig atelier van Mère Ancilla (rechts voor het raadhuis) waar behalve opslag van verkeerszaken en verkie- zingsmaterieel ook nog het instruktie- lokaal van de brandweer is onderge bracht, evenals een ruimte voor de meetdienst. De Latijnse school (onder de boog) heeft achterstallig onderhoud aan de daken, ten bedrage van 10.000, Aan de boerderij van de familie Swin- kels, Bolerostraat 4a, moet voor/500,- hersteld worden; en 3000,aan de woning Testrik 3, waar de afgekeurde elektrische bedrading vervangen moet worden. Tenslotte zou er 14.000,nodig zijn voor de Muziekschool (oud Raad huis) waar o.a. goten vernieuwd moeten worden en raam- en deurkozijnen moeten worden afgekit. Een kleine telsom toont aan, dat met deze nog onvolledige lijst van achter stallig onderhoud reeds meer besteed moet worden dan de 50.000,— welke op de prioriteitenlijst zijn geplaatst. B. en w. zijn dan ook van plan de eerstko mende jaren telkens 50.000,voor dit onderhoud uit te trekken. ONDERHOUD WEGEN Ook het bedrag van 200.000, voor achterstallig onderhoud van wegen verdiende toch wel enige nadere toelich ting, aldus diverse raadsfrakties. De raadsleden mogen eind februari een beheersplan voor de Venrayse wegen tegemoet zien. Het daarvoor noodzakelijke inventarisatiewerk is in middels afgerond. Zonder in details te treden sommen b. en w. de volgende straten en wegen op, die prioriteit zou den verdienen: Jaegerhofweg, Beemd- weg, Locht, Oirloseheide, Rotven, Heidsepeelweg, Klein Oirlo, Houben- weg, Kraakse Pas, Gunhoekweg en Roffert. De te treffen voorzieningen worden thans en-detail en in het voorjaar in de commissie voor openbare werken doorgenomen. VAN DE KAMP ASSURANTIËN telefoon 04780-87575 Maandagmorgen is plotseling en geheel onverwacht overleden, de in Venray alom bekende Ben van Daal. Hij werd 61 jaar. Ben van Daal was geboren in Boxmeer. In de oorlogsjaren werkte hij in het Psychiatrisch Centrum St. Serva- tius, om na de bevrijding als hulpkracht bij de PLEM mede aan het herstel van het Venrayse elektriciteitsnet te begin nen. 38 jaar lang heeft hij bij deze Maat schappij gewerkt; een periode waarin iedereen wel eens met hem te maken kreeg. In mei van dit jaar ging hij in de VUT. Ook in het verenigingsleven was Ben van Daal geen onbekende. Dat begon al bij Toneelvereniging Hioob, welke na de oorlog een grootse furore maakte. Twintig jaar lang was hij voor de buitenwacht vrij onopvallend aan wezig in het Venrayse carnavalsgebeu- ren, waarvoor hem reeds in 1971 als eerste de Bronzen Piëlhaas wérd uitge reikt. Jarenlang was hij elftalleider, jeugd leider en bestuurslid van SVV, terwijl ook vele andere verenigingen nooit tevergeefs een beroep op hem deden. Vandaag (donderdag) had onder grote belangstelling de uitvaartdienst plaats, gevolgd door de begrafenis op de Algemene Begraafplaats Boschhui- GEEN BEZUINIGINGEN De veelal bepleite geringere verho ging van de onroerendgoed-belasting tot 3% zal, gezien het standpunt van b. en w. niet verwezenlijkt kunnen worden en overeenkomstig hun voorstel op 4% gesteld worden. De post verkeerslichten op de Noordsingel-Raadhuisstraat willen b. en w. toch handhaven, ondanks veler afwijzing. Het college zal de voor- en nadelen eens op een rijtje zetten en het onderwerp dan t.z.t. uitvoerig in de raad ter discussie stellen. Een extra subsidie voor vrouwen organisaties (die op geen enkele andere wijze voor subsidie in aanmerking komen) willen b. en w. toch beschik baar stellen. Het gaat om 10.000,— voor circa 20 organisaties. MONDELING Vele vragen en onderwerpen zijn in de memorie van antwoord niet aan de orde gekomen. B. en w. zeggen dan ook, op vragen van de gemeentebegro ting en/of prioriteitenlijst, mondeling te zullen ingaan. Daarvoor zijn volgende week twee langdurige vergaderingen ge pland: maandag van 16.00 tot 23.00 uur; dinsdag van 14.00 tot 22.00 uur Een hypotheek op maat In de nacht van vrijdag 2 december op zaterdag 3 december is Ir. L. A. Stierman op 56-jarige leeftijd in zijn huis in Mierlo overleden. De heer Stierman was President di recteur van Rank Xerox Manufacturing (Nederlahd) B.V.; President directeur van Rank Xerox Holding B.V.; direc teur van Société Industrièlle Rank Xe rox; directeur van Xerox Computer Ser vices en President-commissaris van Rank Xerox (Nederland) B.V. Vanaf het ontdekken van de slopende ziekte die uiteindelijk een einde aan zijn leven heeft gemaakt, heeft hij geweten wat de uitkomst zou zijn. Tot de commissarissenvergaderingen van aug. 1983 heeft hij de moed en de kracht gehad nog geregeld naar het bedrijf te komen. Bij dat laatste bezoek hebben degenen, die hem ontmoet hebben, kun nen constateren dat hij erg ziek was. Daarna heeft hij het alleen willen ver werken. De berichtgeving rond zijn ziekte is in die fase bewust summier ge houden. Een van zijn laatste uitspraken was: „Ik heb een goed leven gehad, het had alleen wat langer mogen duren; maar ja, een mens kan niet alles hebben". Hij leefde aan de top maar was erg begaan met het lot van de mensen op de „shopfloor". Hij wist precies wat daar plaatsvond. Door de taakverdeling bin nen het management en zijn vele bui tenlandse verplichtingen was hij niet in staat veel op die „shopfloor" te komen. Hij heeft de Venrayse Rank Xerox vestiging geleid vanaf 1 juni 1965. Toen was het bedrijf bedoeld om uit te groeien tot een middelgrote onderne ming met maximaal 500 medewerkers. Het is aan zijn persoonlijke inzet te dan ken, dat het bedrijf is geworden wat het nu is: een grote onderneming met meer dan 2000 werknemers binnen het bedrijf en met een regionaal uitstralingseffect van duizenden extra arbeidsplaatsen. Op uitdrukkelijke wens van de direkte familie heeft de crematie van Ir. Stierman in alle stilte plaats gehad. Dinsdagmiddag heeft in de kantine A van Rank Xerox Venray een herden kingsbijeenkomst plaats gevonden. De werkzaamheden werden onderbroken om iedereen in de gelegenheid te stellen aan deze bijeenkomst deel te nemen en de condoleance-registers te tekenen. Zowel maandag als dinsdag hing de vlag voor het fabrieksgebouw halfstok als openlijk teken van rouw. Op vrijdag 16 december a.s. neemt het Boschveldcollege afscheid van de heer L. Creemers, die sinds 1961 admi nistrateur van deze scholengemeen schap is en per 1 januari 1984 met de VUT (vervroegde uittreding) gaat. Het Bestuur biedt de scheidende administra teur op 16 december een receptie aan, waarvan zeer velen gebruik zullen maken om hem de hand te drukken. Door de benoeming van de heer L. Creemers kreeg het Lyceum in 1961 zijn eerste eigen administrateur. Tot die tijd was er namelijk geen onderscheid ge weest tussen de administratie van het Internaat en die van de school. De paters Franciscanen beheerden beide in stellingen. De benoeming betekende de eerste stap op weg naar de zelfstandig heid van het latere Boschveldcollege. Vóór 1961 was de heer Creemers, geboren in Merselo, al in verschillende administratieve funkties'werkzaam ge weest. Hij begon als commissaris bij de Provinciale Voedselcommissie van Lim- 'burg. Daarna kwam hij in dienst bij de controledienst van het ministerie van Landbouw en in 1950 werd hij benoemd tot administrateur van de Coöp. Zuivel fabriek in Leunen. Na 11 jaar werd hij daar door de „paters weggekocht". Toen de heer Creemers begon, was het administreren van een school nog niet zo een ingewikkelde zaak als thans. Het werk groeide echter, naarmate het Rijk tot in het kleinste onderdeel zich met 't leiden van een school ging bemoeien. Daarbij kwam dan nog de groei van de school tijdens zijn dienst tijd van 500 tot 1600 leerlingen. De docentencorps groeide in verhouding mee. De heer Creemers gaf een professio nele opzet aan de administratie. Onder zijn leiding groeide het apparaat uit tot een soepel werkende organisatie van 6 personen. Als administrateur had de heer Cree mers ook de penningen van het Bosch veldcollege onder zijn hoede. Hij was de bewaker van de schatkist. Ruw geteld, heeft hij in bijna 23 dienstjaren over ongeveer 2 miljard gulden verantwoor ding afgelegd tegenover bestuur en schoolleiding. Het is zijn verdienste, dat bij zijn afscheid het Boschveldcollege ook in fmancieel-economisch opzicht een gezond bedrijf is. Een waar gigantenwerk is door de heer Creemers verricht bij de bouw van het nieuwe Boschveldcollege aan de Zuidsingel. Met de paters Van Munster, Goossens en Gussen heeft hij aan de wieg gestaan. Hij was de sekretaris van de bouwcommissie en daardoor de schakel tussen principaal, architekt, aannemer, ministerie en financiers. Daarbij hield hij ook nog de voortgang van het werk in de gaten en probeerde daar waar het misliep, de zaak weer vlot te krijgen. De bouwcommissie verricht te baanbrekend werk, omdat deze bouw de eerste was die door het ministerie be kostigd werd volgens de zogeheten „prik methode". In de loop der jaren vergaarde de heer Creemers een grote kennis van rechts positionele regels en van de jurispruden tie ervan. In de warwinkel van bepalin gen probeerde hij steeds voor ieder per soneelslid de beste oplossing te vinden. Voor velen werd hij de vraagbaak en toeverlaat. Dit kontakt met mensen be schouwde hij als een van de belangrijk ste onderdelen in zijn funktie. In alle facetten van zijn baan is de heer Creemers een man die met grote nauwgezetheid en toewijding zijn werk doet. Dienstbaar zijn, gevoel voor stijl en tegelijk soberheid zijn opvallende karaktereigenschappen van hem. Ook in het maatschappelijk leven heeft de heer Creemers zijn mannetje gestaan. Tot het moment waarop hij vanwege zijn gezondheid gas terug moest nemen, zat hij zonder veel ophef in verschillende maatschappelijke com missies en stichtingen. Zo was hij jarenlang bestuurslid van het Vormings centrum voor Werkende Jongeren en sekretaris van het kerkbestuur van de Paterskerk. In deze laatste hoedanig heid heeft hij veel werk verzet voor de bouw van de kerk „Het Zonnelied". Thans is hij nog steeds aktief in Derde Wereld-projekten en met hart en ziel, maar vooral met zijn handen helpt hij in de Winkel van Sinkel. Naast deze sociale bezigheden was hij ook nog voorzitter van de Raad van Toezicht van de RABO-bank in Venray. Op 16 december neemt de school af scheid. Velen zullen tussen 16.00 en 17.30 uur even langskomen om hem te bedanken, voordat hij met zijn vrouw en. kinderen van de welverdiende rust gaat genieten. RESTAURANT \n de Keulsche Pot Fondue-, Gourmet- en specialiteiten restuarant. Voor informatie of reservering: TEL 04788-1774 UTHESEDUK 2 0VERL00N

Peel en Maas | 1983 | | pagina 1