GEMEENTEPRAAT L NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie. GA. Schutte, Bureau Voorlichting BEKENDMAKING Zwemlessen particulieren gemeente venray TE KOOP BIJ INSCHRIJVING: Hinderwet Hinderwet Hinderwet Bouwvergunning aangevraagd Bouwvergunning verleend EENMALIGE UITKERING VOOR MENSEN MET DE LAAGSTE INKOMENS 1983 VRIJDAG 11 NOVEMBER 1983 Nr. 46 S&> Burgemeester en Wethouder van Ven- ay zijn voornemens om ten behoeve an de bouw van een woning op het per- eel seclie M, nr. 659, gelegen aan de üevitsweg te Ysselsteyn, de bestemming .Gronden, bestemd voor woondoelein- len (uil te werken ten behoeve van au- ochtonen)" uit te werken tot de «stemming „Gronden, bestemd voor ionen, eensgezinshuizen in open be- louwing, klasse ÈO" De aanvrager van de bouwvergunning als autochtoon voor Ysselsteyn aan te nerken. Het ontwerp-uitwerkingsplan ligt met ngang van 14 november 1983 geduren- |e veertien dagen voor een ieder ler in lage bij de afdeling ruimtelijke orde- ling, kamer 201 van het gemeentehuis. Gedurende de termijn, dat het intwerp-uitwerkingsplan ter inzage ligt, unnen eventuele bezwaren daartegen chriftelijk worden ingediend bij burge- neesler en wethouders. Venray, 11 november 1983 De burgemeester van Venray, mr H.J.M. Defesche hagen..? Wendt u. tot de gemeentelijke voorlichter Aanvangsleeftijd: 5 jaar. Cursusduur: 24 lessen, 2x per week j de daarvoor vastgestelde tijd en ua. Kosten: 77,25 voor kinderen tot 16 aar, inclusief entree. Inschrijven: aan de kassa door niddel van een inschrijfformulier, ilaandag tot en met vrijdag van 16.45- 18.45 uur. Cursussen starten vanaf: 14 lovember 1983. Op onderstaande lestijden zijn nog «perkte plaatsingsmogelijkheden: estijden groepen: 1 maandag 16.00-16.30 uur donderdag 16.00-16.30 uur 2 maandag 16.30- 17.30 uur donderdag 16.30 - 17.00uur 4 maandag 17.30-18.00 uur donderdag 17.30-18.OQuur 5 dinsdag 16.00-16.30 uur vrijdag 16.00 - 16.30 uur 8 dinsdag 17.30- 18.00uur vrijdag T7.30-18.00 uur 9 woensdag 15.45 -16.15 uur zaterdag 11.00 - 1130 uur 10 woensdag 16.15 -16.45 uur zaterdag 11.30-12.00 uur Perceel landbouwgrond aan de Veulenseweg in Veulen-Venray groot ca. 1.27.00 ha. Agrarische bedrijfsvestiging -zij het onder de beperkingen van de Mi lieuwetgeving (Hinderwet)- ts in principe mogelijk. Verkoop vindt plaats bij inschrijving. Inschrijvingsbiljetten, verkoop voorwaarden en situatie-schets zijn verkrijgbaar op het Raadhuis, Raadhuisstraat 1, Venray (kamer 204, Tel. 04780-83838, toestel 352) Gegadigden kunnen zich onder het doen van een bod, enkel middels genoemde inschrijvingsbiljetten, bij burgemeester en wethouders melden tot uiterlijk dinsdag 29 november 1983 tot 10.00 uur. Kennisgeving bekendmaking aanvraag Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op art. 12 van de Wet al gemene bepalingen milieuhygiëne; ma ken bekend: dat op 3 oktober 1983 bij hen een aanvraag is ingekomen van H. Friessen Matthiassiraat 11 te Castenray-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hin derwet voor het uitbreiden van een rundveehouderij waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Matthiasstraat 11 te Castenray dat op 7 oktober 1983 bij hen een aanvraag is ingekomen van J.H.L. Dircks, Blaklerweg 3b te Oirlo-Venray voor een vergunning ingevolge de Hin derwet voor het ex art. 6a, uitbreiden/weizigen vaneen legkippen- houderij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Blaklerweg 3b te Oirlo; dat op 13 oktober 1983 bij hen een aanvraag is ingekomen van J.M. Vlem- mix, Breevennenweg la te Leunen- Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor hel ex art 6a, uitbreiden/weizigen van een varkens fokkerij waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Breevennenweg la te Leunen; dat op 14 oktober 1983 bij hen een aanvraag is ingekomen van Gebr. Fleur- kens Heidse Peelweg 50* te Ysselsteyn- Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden van een varkensmesterij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Heidse Peelweg 50 te Ysselsteyn; dat op 19 oktober bij hen een aan vraag is ingekomen van Hermus B.V. Plaatwerkindustrie, Sationsweg 74 te Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden van een plaatwerkindustrie, waar elektro motoren worden gebruikt met een geza- melijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Stationsweg 74 te Ven ray. De aanvragen en andere ter zake zijn de stukken liggen in het raadhuis, ka mer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 11 december 1983, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; Na deze datum, tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld legen de beschikking op de aanvraag, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. Desgewenst kan al daar een mondelinge toelichting op de stukken worden verkregen. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). Gemotiveerde bezwaren kunnen tot bovengenoemde datum schriftelijk bij ons college worden ingebracht. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom telefonisch wordt ver zocht, (afd. openbare orde en veilig heid, telefoon 04780-83838, toestel 151), kunnen tot één week voor bovenge noemde datum mondeling bezwaren worden ingebracht, waarbij dan tevens gelegenheid wordt gegeven tol een ge- dachtenwisseling over de aanvraag tus sen het bevoegd gezag, de aanvrager en de overige aanwezigen. Zij vestigen er tenslotte de aandacht op, dat degenen, die bezwaren hebben ingebracht op de wijze als bovenom schreven en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest in de gelegenheid zullen worden gesteld bezwaren tegen de ontwerp beschikking in te dienen. Venray, 11 november 1983 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, hel hoofd van algemene zaken en kabinet A.L.G. Janssen. Kennisgeving bekendmaking ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend" dat zij voornemens zijn om opTie'aanvraag van: A. van Kempen, Scheiweg 25 te. Leunen-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex art. 6a uitbreiden/wijzigen van een varkens fokkerij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Scheiweg 25 te Leunen, H.M. Hendrikx, Veulenseweg 16 te Veulen-Venray voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uk- breiden van een varkensfokkerij en - mesterij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, Gelegen aan de Horsterweg 20b te Castenray-Venray positief te beschikken onder voor waarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De onlwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel tot 25 november 1983, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld legen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 lot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van een van de aanvragen en een ieder die aantoont, dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemoti veerde" schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 11 november 1983. Burgemeester en wethouders van Venray,. namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A.L.G. Janssen. Kennisgeving bekendmaking beschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 31 van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dal door hen, onder voorwaarden om gevaar, schade of hin der voor de omgeving te ondervangen, op 2 november 1983 vergunning is ver leend ingevolge de Hinderwet naar aan leiding van de aanvraag van: -v H.C. Nabuurs Twistweg 3 te Vredepeel-Venray, voor het uitbreiden en weizigen van een rundveehouderij en varkensmesterij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Twistweg J te" Vredepeel-Venray. De beschikkingen en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel van 11 november 1983 tot 11 december 1983 elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen gedu rende bovengenoemde periode ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien (na telefonische af spraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieuhy giëne staat tot 28 povember 1983 beroep open bij de Kroon voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygyëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belangehebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet al gemene. bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de be schikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin en wor den gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur. Binnenhof 1, 2513 AA 's-Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Venray, 11 november-1983. Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen, hel hoofd van algemene zaken en kabinet A.L.G. Janssen. boekhandel van den mvnchhol is ook dinsdags de gehele dag geopend Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om, in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan, bouwvergunning te verlenen voor: het bouwen van een fietsenberging aan bergkwartier 31 te Venrajr t.n.v. M.J.J. Arens Burgemeester en wethouders zijn voor nemens aan deze bouwplannen mede werking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 11 november 1983 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke or dening en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kunnen eventu ele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 11 november 1983 De burgemeester van Venray mr. H.J.M. Defesche. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 9 november 1983 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van een van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, juncto artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venrav een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 30 dagen na de dag, waarop de bewuste vergun ning is verzonden of uitgereikt. Voordat U een bezwaarschrift indient, is het dan ook raadzaam te informeren of verzen ding of uitreiking van die vergunning heeft plaatsgevonden. Nadere inlichtin gen kunnen worden .ingewonnen bij het bureau ruimtelijke ordening en bouwza ken, kamer 201 van het raadhuis, tel. 83838, toestel 354. het maken van een overdekt terras aan de Viccarieweg 26, t.n.v. A.J.M. van Hees; het bouwen van een loods aan de Horsterweg 11 t.n.v. J.J.G Heesen; het bouwen van een rookkanaal aan de Weg in de Berg 32, t.n.v. P.J.J. Kellenaers; het bouwen van een mestvar- kensstal aan de Drabbelsweg 4, t.n.v. A.W. Louvet; het uitbreiden van de machine- loods aan de Drabbelsweg 1 t.n.v. Gebr. Reintjes; het bouwen van een nachtverblijf voor paarden aan de Castenrayseweg 14. t.n.v. H.J.J. Versieyen; het uitbreiden van de woning aan de Molenhofweg 4, t.n.v. M.J.M. Strij- bosch; het uitbreiden van het proviciaal Filtergebouw aan de Zuiderbergweg, t.n.v. N.V. Waterleidingmij Limburg; het verbouwen van de woning aan de Beekweg 62, t.n.v. Mej. L. Cals; het bouwen van van een garage aan Kienhout 43, t.n.v. G.L. Verheyen; het verbouwen van het kantoor en de opslagruimte aan de Hoenderstraat 85, t.n.v. Beheer- en Beleggingsmij. van Elswijk. het uitbreiden van de garage aan de Stationsweg 111, t.n.v. J.M.M. Gommans. Venray, 11 november 1983. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Volledig- of deelstaatsexamen VW.O. - HAV.O. - MAV.O. en M.EAO. Als u volgend jaar een volledig- of deelstaatsexamen in één of meer vakken wilt afleggen, dan moet u zich daarvoor inschrijven. Stuur vóór 1 december 1983 een brief kaart met vermelding van het soort examenVWO, HAV.O., MAV.O. of MEAO. en uw haam, adres en telefoon nummer. Een inschrijfformulier met nadere instructies wordt u daarna toegezonden. Het examengeld voor deelname aan één van de staatsexamens voor V.W.O., HAVO. of MAV.O. bedraagt f 105,- ongeacht het aantal vakken tot een maximum van een volledig examen. Het examengeld voor deelname aan het staatsexamen MEAO. bedraagt f300,-. Pij deelname aan één of meer deelstaats examens is een bedrag van f 80, -verschuldigd, bene vens f 75,- voor elk vak waarin examen wordt af gelegd, met dien verstan de dat het totaal de f300,- met JJlSt- overschrijdt 1 m Adres voor VW.O^HAVO. MAV.O en MEAO - staatsexamen Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen, Afdeling DI/VC/OE Sektie staatsexamens V.O. Postbus 967. 9700AZ GRONINGEN Publicatie van het Ministerie van Ondervmfi en Wetenschappen VOOR INLICHTINGEN NAAR AFDELING SOCIALE ZAKEN Aanvraagformulieren voor de eenmalige uitkering (verkrijgbaar bij het postkantoor moeten a vóór dinsdag 15 A november a.s. worden ingeleverd bij of opgestuurd naar de afdeling Sociale Zaken gemeente Venray (Postbus 500 AM Venray) Wie bijstand of R.W.W ontvangt hoeft geen aanvraag in te dienen. In dat geval krijgt men vanzelf bericht van de afdeling Sociale Zaken. Personen, die W.W.V., bijzondere bijstand of voorschotten van Sociale Zaken ontvangen moeten wèl een aanvraag indienen. Voor alle informatie: afd. Sociale Zaken, tel. 04780-83838 toestel 417 Wie kan deze uitkering aanvragen? ledereen, die over niet meer dan een minimumloon of minimumuitkering beschikt, kan de eenmalige uitkering aanvragen. Niet in aanmerking komen mensen die bijvoor beeld uitsluitend leven van hun rente of van giften of alleen een studietoelage ontvangen U moet wel het hele jaar (vanaf 1 januari 1983) in Nederland hebben gewoond (vraag 9) en een eigen huishouding hebben gevoerd Wat wordt onder een eigen huishouding verstaan? U hebt geen eigen huishouding, als u in een inrichting of een verzorgingstehuis verblijft, of in een bejaardenoord woont en zakgeld ontvangt U hebt ook geen eigen huis houding. als u ongehuwd bent en minderjarig en (zonder eigen kinderen) thuiswoont bij uw ouder(s) In alle andere gevallen is er sprake van een eigen huishouding' Hoogte van de uitkering. De hoogte van de uitkering wordt bepaald door de situatie waarin u zich op de dag van de aanvraag bevindt De uitkering bedraagt: -f575,- voor gehuwden en samenwonenden - f 525,- voor ongehuwden met één of meer kinderen en - f 400,- voor alleenstaanden. Deze bedragen worden verhoogd met - f 55,- als u in dit jaar huursubsidie, huurmatiging, woon kostensubsidie voor woonwagenbewoners of woon kostentoeslag van de bijstand ontvangt; en - f 25,- per kind (telkind) U moet wel recht op kinderbijslag hebben voor uw kmd(eren). De bedragen zijn belastingvrij ("schoon") Wat wordt verstaan onder gehuwd en ongehuwd? U wordt alleen als gehuwd aangemerkt, als u met uw echtgeno(o)t(e) samenwoont Als dat niet het geval is, wordt u met een ongehuwde gelijkgesteld Mensen die niet getrouwd zijn maar wel samenwonen, worden met gehuwden gelijkgesteld. loon, WW- of ZW-uitkering WWV-uitkering overige uitkeringen Alleenstaand per week per maand per week per maand per week per maand 23 jaar en ouder f 237,- f 1 026.- f 246.- 1 065.- f 234.- f 1013.- 22 jaar f 208.- f 899.- f 216.- 933.- f 203,- f 880.- 21 jaar f 181,- f 783,-. f 190.- 821.- f 178.- f 769.- 20 jaar f 167,- f 720,- f 174,- 751.- f 164,- f 708.- 19 jaar f 167,- f 720,- f 172.- f 745,- f 164.- f 708.- 18 jaar f 167,- f -720,- f 171,- 740.- f 164.- f 708.- Gehuwd f 339,- f 1 466,- f 351.- f 1.521,- f 334.- f 1 446.- Ongehuwd met kind f 305,- f 1 320.- -f 316.- f 1 369,- f 301.- f 1302.- Een vertaling van deze toelichting kunt u op het postkantoor krijgen Daar kunt u ook het adres vragen voor meer informatie At the postoffice you can ask for a translation of this comment and for the address in order to obtain more information Bu aciklamamn tereümesini postaneden alabilirsiniz Size daha fazla bilgi verebilecek yerlerin adreslerini de postaneden ögrenebilirsiniz ■Xvj I CL, Ly l I 6 -i-yj 4 11 I J f jïSI Ly I I I CA j I Leiv I vl) LA 2 En cualquier Oficina de Correos usted puede pedir una traducción al castellano de esta explicación. Alii también Ie daran la dirección para mas información. Pode pedir uma tradupao de presente explicacao nos Cörreios Também pode perguntar ai pela direcpao o'nde Ihe fornecarac mais mformacöes Prevod ovog objaènjenja moiete dobiti u postanskom uredu Tamo mozete takodjer zatraziti adresu gde cete dobiti vi§e mformacija T6v netdippaon Tfjq 6mo4<pnonc toOttjq pnopette vA xf).v nponnöeuöeïte Aji6 x6 Taxufcpopeto. Ztit6oete êxeï nat xfjv 6ie60uvorj ytA ncptooÓTepeQ. n\npo<popteQ. La traduzione di questa spiegazione potete richiederla presso gli uffici postali, dove potete anche avere I'indirizzo a cui rivolgersi per informazioni pit) ampie Als u geen inkomen hebt. komt u niet in aanmerking voor de eenmalige uitkering Als uw loon of uitkering minder bedraagt dan éénderde van de bovenstaande bedragen hebt u geen recht op de uitkering, behalve als u een bijstandsuitkering ontvangt. Als uw inkomen namelijk zo weinig bedraagt, wordt aan genomen dat daarmee niet in het levensonderhoud kan en ook niet hoeft te worden voorzien Er bestaat dan geen aanleiding om daarop in de vorm van een eenmalige uitkering een aanvulling te verlenen Ligt uw inkomen net iets boven het minimum dan kunt u toch nog een deel van de uitkering krijgen. Wordt de uitkering minder dan f 50,- dan wordt er met uitbetaald Hoe wordt het minimuminkomen berekend? U moet alle inkomsten van uzelf en uw echtgeno(o)t(e) of partner opgeven Alleen de kinder bijslag en de vakantieuitkering hoeft u met op te geven De gemeente stelt op basis daarvan uw totale inkomen vast om te beoordelen of u recht hebt op de uitkering Zij rekent uw netto inkomen uit. Soms staat dat al op het bewijsstuk, dat u meestuurt met uw aanvraagformulier. Onder "netto" wordt verstaan uw bruto inkomen, waarvan zijn afgetrokken de belasting, sociale verzekeringspremies (inclusief de premie voor uw ziekte kostenverzekering) en eventueel te betalen alimentatie voor uw ex-echtgeno(o)t(e) Kunt u alleen een bruto inkomen opgeven, dan houdt de gemeente er rekening mee dat u daaroverjater eventueel nog belasting en sociale verzekeringspremies moet betalen Met andere aftrekposten wordt geen rekening gehouden. Zo zullen uw dagelijkse kosten van levensonderhoud, bijzondere kosten voor bijvoorbeeld medische verzorging, negatieve rente en onverwachte uitgaven niet van uw inkomen mogen worden afgetrokken Wanneer krijgt u de uitkering? De bedoeling is dat u het geld eind van dit jaar/begin volgend jaar ontvangt op uw giro- of bankrekening En anders per postcheque Mocht uw aanvraag worden afgewezen, dan krijgt u daarvan natuurlijk bericht. Hebt u nog vragen? Zijn er bij het invullen van het aanvraagformulier bepaalde dingen niet helemaal duidelijk, vraag dan op het post kantoor waar u in uw woonplaats terecht kunt voor nadere informatie. Bij welk minimumloon en/of -uitkering ontvangt u de eenmalige uitkering? Of u recht op de uitkering hebt, hangt af van de hoogte en de aard van uw inkomen, óf u gehuwd bent dan wel ongehuwd en of u (een) kind(eren) hebt. Bent u jonger dan 23 jaar dan is ook uw leeftijd van belang U moet het inkomen opgeven dat u direct voorafgaand aan de dag van aanvraag hebt verdiend De verschillende bedragen staan hieronder Zelfstandigen Voor zelfstandigen, die over 1982 geen eenmalige uitkering hebben ontvangen of hebben kunnen aanvrager* bestaat er een aparte regeling, waarover informatie kan worden verkregen bij de Stichting Coördinatie Dienst verleningscentra Kleinbedrijf, telefoon: 020 - 99 75 95 Diegenen onder de zelfstandigen - van wie het inkomen voor tenminste éénderde deel bestaat uit loon of uitkering (bijv A A W.); - die een (aanvullende) bijstandsuitkering (Rijksgroepsregeling zelfstandigen of Rijksgroepsregeling oudere zelfstandigen) ontvangen, - die bedrijfsbeémdigingshulp ontvangen; kunnen (evenals in 1982) door middel van het aanvraagformulier een eenmalige uitkering voor 1983 aanvragen bij de gemeentelijke sociale dienst. Publicatie van de Gemeente Venray, bureau Voorlichting en Inspraak.

Peel en Maas | 1983 | | pagina 13