n m n ESI IV ebberink VEREMGSNMIWS IBjdQ ^-NJ I.V.N. 0 HVK O.J.C. DE BARAK JUM MERSELO Venray, N L.V.B. WEST 1 -w? Venrays Mannenkoor St. PeV^ Orkest vereniging Venray Aan alle mensen van 60 jaar en ouder De Zonnebloem „TUSSEN MAAS EN PEEL" wTERnmonn Buurtvereniging Brukske WELFARE TENTOON STELLING WIJK NOORD-WEST De Karklingels Oostrum V.V.D. Limburgse dag uitkerings gerechtigden Al uw schilderwerk ook het héél goede is fiscaal aftrekbaar S HEERLIJK WARM GE2DNDHEIDS0NDERG06D GEMAAKT VAN ANGORA WOL GEEFT U BESCHERMING Bü KOUD EN NAT WEER hoek marktstraac-schootstraac Verenigingsnieuws s.v.p. zo vroeg moge lijk inleveren, uiterlijk dinsdags 10 uur. .'/'«i.Ktroo. DEVREDESKLOKKSi# donderdag 3 november om 19.30 repetitie lenoren en om 20.00 uur repeti- iic voor hei hele koor. Om 22.00 uur laai de dirigcnl via opnames muziek ho ren en geeft levens uitleg over 't repeloi- re wat mogelijk ingestudeerd gaat wor den voor n eventueel concert samen met het L.S.O. l.g.v. de viering van het 75 jarig beslaan in 1985. Alvorens aan dit repetoire te beginnen wil men graag de mening van de zangers horen. Zaterdag 5 nov. concert Eindhoven. Vertrek per bus om 18.30 uur (met da mes). Concert om 20.30 uur in het thea- ler san de muziekschool te Eindhoven. Er wordt geconcerteerd met de Brabant Zangers. Het repetoire beslaat voor een gedeelte uit 't repetoire svat gebracht gaat worden in Apeldoorn. [naafloop gezellig samenzijn in 't Pavil joen te Eindhoven, waaraan de toetzen- gers hun medewerking verlenen. Zaterdag 26 nov. jubileumconcert Verdere mededelingen volgen nog 10 dcc. Feestavond in Vlakwater Verder kerstconcert op 17-18 en 25 dec. .m.v. de sopraan Rcnee Kartodirdjo. Afmelden: R. v. Mil, lel. 86917 of clublokaal Vlakwater, lel. 82318. KONINKLIJKE HARMONIE EUTERPE VENRAY Donderdag 3 november. 19,30 Uur repetitie harmonie-orkest. Vrijdag 4 november. Receptie concours, om 20.00 uur aan wezig zijn in de foyer schouwburg. Uni form: wil hemd zwarte vlinderdas. Donderdag 10 november Repetitie samen met gemengde zangve reniging Ars Musica in Aula school Ma- rianum Leunseweg 2a. aanvang 19.30 jr. Vrijdag 11 november. Medewerking aan Sint Maartensoptocht Wijk Vcltum, om 18.15 uur aanwezig i\jn wijkcentrum Veltüm. Veltumse Heffen. AGENDA Donderdag 10, dinsdag 15 en donder dag 24 november repetities met Ars Mu- 'ra. Zaterdag 19 november. ,'eciliafeest/intocht St. Nicoiaas. Zondag 27 november. 'oncert met Ars Musica in Schouw burg. LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 3 november. cpetitie jeugdorkest om 18.30 uur. Vrijdag 3 november. Ifspraak donderdagavond. HOFKAPEL Dinsdag 8 november. lepelitie 19.30 uur. Vrijdag 11 november O.OO uur Servatius. Zondag 13 november iedjesfinale. DRUMBAND Zondag 6 november. eerltngen om 10.00 uur repetitie en rumband om 10.30 uur. Bardienst )hr. Verbeek. Zie verder agenda harmonie-orkest. Afmelden harmonie-orkest bij de se- ttaris, lel. 80225; leerlingen bij de heer aedts, tel. 82803 en drumband bij de Kr van Els. lel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. genda: Donderdag 3 november bi 19.00 uur DIA avond Zwitserland ten voor de jongens. Vrijdag 4 november bi 18.30 uur repetitie voor de alten en Sopranen, om 19.15 uur voor de te nen en bassen. Om 20.30 uur DIA ond Zwitserland voor de mannen. Maandag 3 november n 18.30 alleen voor de sopranen Dinsdag 4 november n 18.30 alleen voor de alten Woensdag 5 november "1.45 alleen voor de nieuwelingen Imelden: Sccr. Langstraat 104, tel. 81690. gemeen: Denk aan het inleveren van de platen, settes en (uiteraard) het geld. Voor ouders komt er nog een aparte dia ond. Daarover zal nog bericht wor- n gegeven. De kalenderaktie is van art gegaan. We rekenen er op, dat alle «rieden zich volledig zullen inspan- nom ook deze aktie weer succesvol te len verlopen. Hierbij past een uitdruk- lijk verzoek aan de mannen om het et alleen aan de jongens over te laten. Vrijdag 4 november. lestem: rep van 16.00-16.45 uur 2estem: rep van 16.45-17.30uur Vrijdag 11 november le slem: rep. van 16.00-16.45 uur 2estem: rep van 16.30-17.15 uur Zondag 13 november We zingen de mis van 11.30 uur 's mor gens Woensdag 9 november Blokfluitgroep om 2 uur s'middags Fijn dat jullie allemaal zo goed op de repetities komen. We zijn daar heel erg blij mee. Blijf er goed opletten dat je op lijd komt en houdt heel goed de tijden van de repetitie, vooral die van de 2e stem, in de gaten. Ook voor de blok fluitgroep en de dwarsfluit is er tot de kerst iedere woensdag repetitie. Zorgen jullie ook da je op tijd bent tot vrijdag Zaterdag 29 oktober j.l heeft het korps deelgenomen aan het Federatief Gemeentelijk Festival in Oirlo. 4 nov. a.s zal Petrus Banden een serenade brengen aan hel rccipierende Euterpe. Tijd en plaats worden nog bekend ge maakt Repetitietijden: Miniretlen. Elke woensdag van 18.30 lot 19.30 uur bij St. Vincentius en 's zondags van 10.00 tot 11.00 uur aan de LTS. Afmel den bij Mevr. Siebers, tel. 85944. Majoretten. Elke woensdag van 19.30 tol 21.00 uur bij Sl. Vincentius en 's zondags van 11.00 lot 12.00 uur aan de LTS. Afmel den bij Mevr. Reijnders, lel. 85381, Leerling tamboers. Elke woensdag van 18.30 tot 20.00 uur aan de LTS. Afmelden bij Ton Huibers, tel. 87380. Leerling blazers. Iedere woensdag vanaf 19.00 uur in de LTS en 's zondags vanaf 10.30 uur in de LTS. Afmelden bij Ton Huibers, tel. 87380. Korps, blazers en tamboers. Indien gezamenlijk elke woensdag van 19.30 lot 21.00 uur aan de LTS. Indien niet gezamenlijk tamboers van 20.00 tot 21.30 uur eveneens aan de LTS. Vérder iedere zondag van 10.30 lot 12.00 uur aan de LTS. Afmelden bij Ton Huibers, lel. 87380. Verzorging materiaal en instrumen ten, L. Kusters, tel. 86089. Verzorging uniformen W. Stoffels, lel. 88279. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Dinsdag 8 november, om 19.30 uur repetitie voor de sopranen om 20.00 voor het hele koor, iVt de Essel aan de Ursulastraat. Donderdag 10 november, 19.30 uur re petitie voor hel hele koor, samen met Harmonie Euterpe, in de aula Leunse weg 2a. Zaterdag 12 november 14.00 uur opluistering eucharistieviering in de kerk van 't Brukske b.g.v. van het vij fentwintigjarig huwelijksfeest van onze leden Dhr. en Mw. Cleven-v.d. Heij den. Aansluitend receptie in de Wieën- hof, Leunseweg. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of bij mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Gedurende de openingstijden van het tuincentrum Henk Smits kunt U oud papier deponeren in de loods achter het centrum. GEMENGDE ZANGVERENIGING VENRAY Zondag 6 november zingen wij om 10.15 uur de Hoogmis in de Paterskerk. Woensdag 9 november van 18.30 lot 19.30 repetitie in de Henseniusschool. Garrne trouwe opkomst. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. Bij afwe zigheid s.v.p. even afmelden bij het bestuur. Woensdag 9 en 16 november, repetitie zowel voor het orkest (o.l.v. H. Adams) als voor het barokensemblc (o.l.v. M. Stellen) om 20.15 uur. Repetitieruimte de M.L.K. school De Essel. Afmelden Pie Noten tel. 87858 Zaterdag 12 november Houthakken!!! maak je vrij en kom! „CAPRICCIO" Vrijdag 4 november 19.00 Generale repetitie in de aula van het Boschveld. Zaterdag 5 november om 06.00 uur vertrek naar Rotterdam bij hel boschveldcollege Zondag 6 november Geen repetitie Maandag 7 november Geen repetitie (proefwerkweek) Dinsdag 8 november. Geen repetitie (proefwerkweek) „BOJEMA" Vrijdag 4 november. Geen repetitie Vrijdag 12 november 18.45 Gezamelijke repetitie. „SALTARELLO" Zaterdag 5 november. 16.00 uur repetitie o.l.v. Willy Janssen. Zondag 6 november. Repetitie in Merselo om 18.45 uur. DAMESKOOR Woensdag 9 nov. om 20.00 uur repe titie voor het gehele koor. Zaterdag 12 nov. zingen we weer in de Vredeskerk om 19.00 uur, waa \a we ons St. Ceciliafeest vieren in Zaal Versteegen-Thielen. Zaterdag 19 nov. concert in Goch (Duitsland) Vertrek om 18.00 uur in of ficiële kleding Zaterdag 10 dec. zingen we weer in de Vredeskerk tijdens de avondmis van 19.00 uur. 17 En 18 dec. kerstconcerten in de Schouwburg, tesamen met de overige Venrayse koren. Woensdag 28 dec. kerstconcert in Horst. Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevr. v.d. Waerden, tel. 83659, of aan Mevr. v.d. Bekerom, tel. 83332. Donderdagavond om 22.30 uur zal „Never Noooh No" in de brak optreden. Never Nooh No is een Utrechts-Amsterdamse groep. Zij be staat. uit 4 mannen en 1 vrouw. Het is één van de winige Nederlandse groepen die zich durft bloot te geven aan een publiek. D.w.z. dat ze niet de muziek van een publiek, maar haar eigen, originele, muziek speelt. Op heftige, maar optimistische wijze probeert men duidelijk te maken dat er het een en ander fout zit en dat te velen slechts toekijken. D.m.v. de klarinet wordt er af eh toe een he'mels sfeertje gekreëerd, waarna bas en drums zullen doorbla zen. Het gitaarmannetje zeilt dan op die storm. Een hoge, nerveuze, maar welbewuste mannenstem zal voor u liedjse zingen. Het zal broeierig zijn en okselfris is het gezelschap na een avond muziek maken nooit. Entree ƒ3, jaugdnatuurwacht Je Hyacint heb je inmiddels opgepot en staat op een koele donkere plaats. Blijf kontroleren. Voor jullie staat al weer een nieuwe puzzel-wandeltocht op stapel en wel op zondag 13 november a.s in de Geysterse bossen. Lees daarom komende week Peel en Maas waarin dan uit reid over deze bijzondere speur- to «ordt verhaald. Tot dan. boekhandel van den munchhof is ooh dinsdags de gehele dag geopend Vrijdag 4 november is er voor de jeugd van 12 tot 15 jaar een film. Aanvang 19.00. Iedereen is welkom. Zaterdag 5 november geopend vanaf 20.00 uur voor iedereen van vanaf 15 jaar. Zondag 6 november geopend vanaf 15.00. Iedereen vanaf 15 jaar is van har te welkom. Om 20.00 uur wordt er weer een film gedraaid. Zaterdag 19 november treed T.L.O op in JUM. Zij maken muziek uil de jaren 60/70. Entree: 2,50,- aanvang: 20.00 uur A.s. dinsdag is er weer Jeugd Rode Kruis. Zoals afgesproken gaan we knutselen om dingen voor ons nieuwe lokaal te maken. Denken jullie aan waardeloos materiaal? O.a. restjes wol, stof, papier e.d. Verder graag iedereen een schaar, naainaald en garen meebrengen. Als iemand van jullie nog leuke ideeën heeft over iets wat we kunnen maken breng maar mee. Graag iedereen om 18.00 uur precies aanwezig zijn. Bij verhindering en voor nieuwe aanmeldingen (leeft. 11-15 jaar) bellen naar 04780-86234 of 85936 Het Groene Kruis Venray organiseert weer een aantal gespreksmiddagen of -avonden voor de ouder wordende mens. De cursus bestaat uit ca. 6 middagen/ avonden en staat onder leiding van een wijkverpleegkundige en een wijkzieken- verzorgster. Zij bieden U een aantal on derwerpen aan en stellen dan samen met U het programma op. Deze onderwerpen kunnen b.v. zijn: veiligheid in huis, medicijngebruik, meest voorkomende ziekten, vrijetijds besteding enz. De kosten zijn ƒ10,— per persoon of ƒ15,— per echtpaar. De eerste cursus start half januari, de tweede half maart. U kunt zich opgeven of informatie krijgen bij het Groene Kruis Venray, tel. 04780-81269 of via de wijkverpleeg kundige. Geef bij aanmelding even door welke cursus (le cf 2e) en eventuele voorkeur voor de middag of avond. Hopelijk tot ziens! Hoi allemaal Komende zaterdag is de districtsver gadering, de jaarlijkse ledenvergade ring. Deze wordt gehouden in Roer mond, aan de Swalmerstraat in het Jon gerencentrum. Het is de bedoeling dat er dan een districtsbestuur wordt geko zen. Zondag is er een excursie o.l.v. Willy, vertrek om 9 uur. Hel doel is nog onbekend. Groetjes en tot dan Marion. Informatie 04780-82413 De regio Venray van de Zonnebloem organiseert 5 november a.s. een ont spanningsmiddag voor haar gasten. Voor haar zullen optreden een bejaar den dansgroep onder leiding van Nel van de Akker. De gasten worden boven dien in de gelegenheid gesteld, indien zij willen zelf ook aktief aan dit gebeuren deel te nemen. U wordt hierbij van Har te uitgenodigd. Wij verwachten U om 14.30 in Zaal „In den Engel" Poststraat. Noteert U alvast zaterdag 19 november 14.30 uur toneelvoorstelling in het ge meenschapshuis te Oostrum. Hiervoor volgen geen speciale uitnodigingen. AFDELING OOSTRUM Donderdag 10 november wordt er een lezing verzorgd door de G:G:Z: uit Venlo. Het thema luidt, „onder span ning staan". Sprekers zijn Ria Hartman en Gert Franssen. Alg. informatie over: hoe kunnen spanningen ontstaan? Floe kun je er mee leren omgaan, wat kun je er aan doen? De bedoeling is er samen over te praten. Deze avond begint om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. Op maandag 7 november verleent het informatiecentrum INFO 3 te Venray, gastvrijheid aan het I.V.N. „Tussen Maas en Peel" afd. Venray-Geysteren. De heer W. Oomen, voorlichtingsfunc tionaris van de Waterleiding Maat schappij Limburg, zal een lezing hou den over drinkwater. Zde bevat de vol gende punten, De geschiedenis van de drinkwatervoorziening in de Romeinse tijd. De waterputten in Zuid-Limburg. De ontwikkeling van de openbare drin kwatervoorziening. En de zuivering en het transport. Tevens wordt de film „Water, voor Waterland" vertoond. Een film die de drinkwatervoorziening in Nederland, met betrekking tot het milieu en de toekomst belicht. De lezing in het INFO centrum, gelegen aan het pastoor Wijnhovenpark, begint om 20.00 uur. DE PEELSPEURDERS Zaterdag 29 okt. hebben we afscheid genomen van onze secretaresse Mw. Gonny Truyen. Haar werd het zilveren waarderingsteken van Scouting Neder land verleend voor haar vele verdiensten voor Scouting Venray en voor het dis trict Venray - Horst. Gonny nogmaals bedankt voor alles. Er kunnen nog enkele kabouters ge plaatst worden en wel op de maandaga vond (meisjes van 7-10 jaar) en op de donderdagavond (4e klassers). Verder zoekt de kaboutergroep van de zaterdag een verantwoordelijke leidster van 21 jaar (of ouder) Inlichting voor wat be treft kabouters en of kabouterleiding Mw A. Overbeek, Pr Marijkestraat 4 Tel. 82463. Voor verdere inlichtingen betreffende Scouting: Secretariaat Rumbastraat 1 Tel. 84755. VENRAYe.. We willen jullie er allemaal nog aan herinneren dat we zaterdag 5 november a.s. onze jaarlijkse districts feestavond hebben. Die is dit jaar in Tegelen. De aanvang is 8 uur. Ook dit jaar gaan we weer met een bus. De vertrektijden zijn als volgt: 18.30 uur Kennedyplein; 18.40 uur Brukske, hoek Zuidsingel; 18.45 uur Landweert, Stationsweg t.o. hoofdingang St. Servatius; 18.50 uur Oirlo, hoek Gertrudistraat; 19.00 uur Horst, politiebureau; 19.10 uur Hegel- som kerk. We hopen dat jullie allemaal op tijd aanwezig bent. Tot ziens, het bestuur Oproep tot deelname aan schrijfavond. Op 7 november wordt door de plaatselijke basisgroep van Amnesty International de tweede schrijfavond in een serie van drie georganiseerd. De avond wordt gehouden in de kleine zaal van café „In den Engel", Grotestraat 107 te Venray. De aanvangstijd is 20.00 uur. De schrijfavond staat in het kader van het vervolg op de aktie tegen politieke moorden. Voorafgaand aan het schrijven zullen we een dia-klank beeld laten zien over politieke moorden. De basisgroep van A.I. in Venray richt zich op de politieke moorden in de Islamitische Republiek Iran, de officiële naam van het vroegere Perzië. De toegankelijkheid tot dit land is erg moeilijk. Wij mogen geen namen noemen van gevangenen die ons bekend zijn, omdat dit zou kunnen leiden tot een intensievering van de martelingen van de betrokkenen. De toestand in dit land is nu slechter dan ander het regiem van de Sjah. Hele dorpen, waar men een concentratie van met shiïtische moslims (officiële staatsgodsdienst) ver moedt worden uitgemoord zonder aanziens des persoons en zonder enige vorm van proces. De wereld moet hiertegen blijven protesteren want ook Iran heeft in 1975 het Universele Mensenrechten Verdrag bekrachtigd. Ook U kunt Uw stem laten horen door mee te doen met onze schrijf avond. Het is niet moeilijk want U krijgt alle hulp van de Al mensen, die ervaring hebben met dit werk. Een uurtje van Uw vrije tijd vragen wij U. Tot ziens in In den Engel. Mocht U nadere inlichtingen wensen, bel dan dhr. F. de Jong, tel. 85469. Gaarne willen we alle belangstellen den uitnodigen voor onze eerste bijeen komst op dinsdag 8 november a.s. om 20.00 uur in het wijkcentrum „De Kiosk". We willen graag peilen welke activiteiten de belangstelling van de bewoners hebben. Wanneer U ideeën hebt of zich wil opgeven als lid van onze vereniging, dan bent U op deze avond van harte welkom. U kunt zich natuurlijk nog steeds opgeven op ons kontaktadres, Harpstraat 8, tel. 87121 Tenslotte willen we onder Uw aandacht brengen dat er op woensdag middag a.s. vanaf 14.00 uur een grootse St. Nicolaasviering gehouden wordt in het wijkcentrum. Dit weekend zal in het Bejaardencen trum het Schuttersveld de intussen traditionele en bekende Welfare ten toonstelling worden gehouden. Met gerechtvaardigde trots zullen de dames én heren bejaarden weer laten zien wat zij met bewonderenswaardige hand vaardigheid hebben vervaardigd. Men kan de tentoonstelling bezoeken op vrijdag 4 november van 19.30 tot 22.00 uur, op zaterdag 5 november van 14.00 tot 17.00 uur en op zondag 6 november van 11.00 tot 15.00 uur. Maandag 7 november a.s. heeft het wijkcomité West 1 weer haar maande lijkse openbare vergadering. Dan gaan we plannen maken voor kaart- en vrouwenkontaktavonden. Wilt U mee beslissen of hebt U ideeën, kom dan ook op maandag 7 november om 20.00 uur in de Henseniusschool. a Beste buurtbewoners. A.s. zondagmorgen is er weer zoals vroeger het koffie-uurtje van 10.00 tot 12.30 uur. Verder starten wij binnenkort weer met het kaartconcours. Verdere mede delingen over andere dingen volgen binnenkort. huisvrouwenkontakt brukske Dinsdagmorgen 8 november. Met de decembermaand in petto hebben we voor U een creatieve ochtend in petto. Leuk om te maken, leuk om te geven. Niet al te moeilijk, maar U kunt U fan tasie botvieren en bent U niet zo han dig? Geen nood, samen komen we een heel eind. We beginnen om kwart over negen in het wijkcentrum, brengt U s.v.p. een schaar mee. De kosten zijn 3,25,- en natuurlijk is er onze chrèche voor de klêintjes. Dinsdag 8 november a.s. houden wij een ledenvergadering in zaal „In den Engel" aanvang 20.00 uur. De avond zal verzorgd worden door de heer W. Knippenberg. Deze wil voor pos dia's vertonen over godsdienstige gebruiken en voorwerpen en daarbij vertellen over het rijke roomse leven van vroeger. De heer Knippenberg is een boeiend ver teller, zodat het 'n genoegelijk avond beloofd te worden. Gewoontegetrouw zullen de Karklin gels hun activiteiten starten op de 1 le van de 11e. Voor alle leden wordt een jaarvergadering gehouden in zaal de Karklingel om 21.11 uur. Naafloop van deze bijeenkomst wordt de mogelijk heid geboden om te dansen met muziek van Oostrums Eikenhofkapel. Een reden te meer om op 11 november aanwezig te zijn voor het begin van het nieuwe kamavalsseizoen. Het is dit jaar een kwart eeuw geleden dat de Kamercentrale Limburg van de VVD is opgericht. Ter gelegenheid van dit 25 jarig jubileum zijn enkele aktiviteiten georganiseerd, waaronder een feestavond op zaterdag 19 novem ber a.s. in de Hannenhof te Geleen, Groenstraat 44. Aanvang 19.30 uur. Wanneer U erbij wilt zijn op 19 november verzoeken wij U een bedrag van ƒ5,p.p. over te maken op gironummer 5479489 tnv Jubileumco mité VVD le Heerlen^ Het programma is als volgt: 19.30 uur zaal open 20.00 uur; welkomswoord van J Derks (voorzitter KC), opening feestavond door P. Huyskens, toespraak J. Kam- minga (voorzitter VVD), toespraak E. Nijpels (voorzitter 2e kamer fraktie), aanbieding le exemplaar jubileumbro chure door L. Tossings (voorzitter jubileumcommissie). Aansluitend muziek dans en sketches m.m.v. F. Fey, Pierre Huyskens, Jan Ruyten en de orkesten Pina Colada en het Klein Kapelleke. Bij voldoende belangstelling zal centraal vervoer per bus, vanuit de ondercentrale geregeld worden (kosten hiervan worden hoofdelijk omgeslagen) Eventuele aanmelding voor de afdeling Venray/Meerlo-Wanssum bij Piet Kienhuis, Rochusstraat 30 Venray, tel. 04780-83062, voor 8 november! Op zaterdag 5 november a.s. organi seert het provinciaal samenwerkings verband uitkeringsgerechtigden een gro te provinciale manifestatie. Op die dag kunnen verschillende bewegingen van uitkeringsgerechtigden en uiteraard uitkeringsgerechtigden, elkaar beter leren kennen, met elkaar in discussie gaan en elkaar informeren over aktiviteiten en eisen van wao/aww ers (sters), ex werkers, werklozen en vrouwen in de bijstand. Programma. 9.30-10.30 uur: aankomst inrichten informatiestands koffie rondkijken 10.30-11.00 uur: algemene inleiding themadag door André Morsink. 11.00-11.15 uur: spel, „strijd om de laatste gulden?,, 11.15-12.15 uur: le forum diskussie „waar strijden de verschillende groepen voor" en,,hoe gezamenlijk liggen die eisen. 12.15-14.00 uur: informatiemarkt met stands voor de verschillende groepen uitkeringsgerechtigden. Optre den muziekgroepen „Rapalje, Caba- neel. Two of a kind en straatmuzikan ten" Middagpauze. 14.00-15.15 uur: 2e forumdiskussie (wat is het perspektief van onze gezamenlijke eisen; wie kunnen en willen we achter onze gezamenlijke eisen krijgen. 15.15-16.15 uur: Informatiemarkt, optreden muziekgroepen. 16.15-17.00 uur: slotverklaring. Deze manifestatie wordt gehouden in: Cultureel Centrum, Wilhelminastr. 18 (niet ver van station), Sittard. Gratis entree en kinderopvang aan wezig. Voor meer informatie: Prov. Samen werkingsverband Uitkeringsgerechtig den Limburg, Klinkenberg 22, 6231 BD Rothem-Meerssen, tel. 043-643737 of: Werkgroep Belaangenbehartiging Uit keringsgerechtigden Venray, korres- pondentïe: T. Vereecken, Marimbastr. 13,Venray. voor gratis advies cor reijnders dr. poelsstraat 14 venray telefoon: 82810 meesterschilders

Peel en Maas | 1983 | | pagina 11