IVERMHMSNMWS cav2?mc SPRINGPLANK I.V.N. WEST 1 Venrays Mannenkoor Activiteiten kalender Muziek- federatie Orkestvereniging AMNESTY INTERNATIONAL RUILBEURS O.J.C. DE BRAK DERDE ORDE Werkgroep Homoseksualiteit Toneelgroep DE VLASBLOEM Oostrum PEEL EN MAAS uw weekblad Hlferenigingsnieuws s.v.p. zo vroeg moge lijk inleveren, uiterlijk dinsdags 10 uur. A.s. donderdag 15 september om .30 uur repetitie tenoren en om 20.00 r het hele koor in Vlakwater. Vrijdag 16 september opluistering ening wijkgebouw Smakterheide. izamelen om 20.30 uur ter plaatse in iform Zondag 18 september zondagoch- ïdconcert in de foyer van de schouw- xg, samen met de fanfare Tienray. invang 11.30 uur. Verzamelen om .00 uur voor een korte repetitie in de louwburg. Programma zie elders in blad! Donderdag 22 september om 19.30 r repetitie bassen en om 20.00 uur het le koor in Vlakwater. Donderdag 29 september om 19.30 ir repetitie tenoren en om 20.00 uur i hele koor. Na afloop kwartaaltoe- n. Voorlopig programma. okt. concert Horst. nov. concert Eindhoven. nov. jubileumconcer' Apeldoorn. dec. Cecilia-avond. en 18 dec. kerstconcert (resp. 20.00 11.30 uur). Afmelden: R. v. Mil, tel. 86917 of ublokaal Vlakwater, tel. 82318. DAMESKOOR I Donderdag 15 sept. concert in het chuttersveld. Aanvang 19.30 uur. In fficiéle kleding. Weest U^.v.p. op tijd inwezig. Woensdag 21 sept. om 19.45 uur artij-repetitie voor de alten; om onge- eer 20.15 uur komen dan de anderen 'bij. Zaterdag 1 okt. concert in Ysselsteyn, g.v. het 60 jarig bestaan van het plaat- ilijk koor. Zaterdag 19 nov. concert in Goch (W. uitsland). Als U verhinderd bent, graag uw af- elding aan Mevr. v.d. Waerden, tel. 1659, of aan Mevr. v.d. Bekerom, tel. 1332. KONINKLIJKE HARMONIE EUTERPE VENRAY HARMONIE Donderdag 15 september. 1.00 Uur alle houtblazers en om 20.00 ir gehele orkest. Vrijdag 16 september, renade zilveren huwelijksfeest vaan drager Martien van Houdt. Bijeen- imst om 19.30 uur café Volleberg, enseniusstraat. Uniform: beige hemd rode das. Zondag 18 september. eelname aan gemeentelijk muziektoer- ioi te Oirlo. Om 17.30 uur aanwezig n in gemeenschapshuis de Linde te rlo. Optreden is van 18.00 tot 18.45 ir. Uniform: wit hemd zwarte vlin- rdas. Vertrek om 17.15 uur vanaf irdstal, eigen vervoer. Maandag 19 september 1.00 Uur alle koperblazers slagwerk om 20.00 uur het hele orkest. Donderdag 22 september epetities in de foyer schouwburg. AGENDA Vrijdag 16 september. '.30 Uur serenade. Zondag 18 september. cmeentelijk muziektournooi Oirlo. Zaterdag 1 oktober. inerale repetitie in foyer schouwburg. Zondag 2 oktober. eelname aan bondsconcours te Ker- ade in de Rodahal. Zaterdag 19 november, feciliafeest. Zondag 27 november. oncert met Ars Musica in Schouw- irg. LEERLINGENOPLEID1NG Donderdag 15 september. etitie jeugdorkest van 17.30 tot 18.30 Donderdag 22 september. etitie jeugdorkest van 17.30 tot 18.30 HOFKAPEL Vrijdag 16 september. '.00 uur, zaal In den Engel. Zaterdag 8 oktober. 1.00 uur te Well. DRUMBAND Vrijdag 16 september. ïrenade, zie harmonie-orkest. Zondag 18 september. tpetitie drumband om 10.30 uur. Bar- enst dhr. v. Kessel. Zie verder agenda harmonie-orkest. Afmelden harmonie-orkest bij de se- eiaris, tel. 80225; leerlingen bij de heer aedts, tel. 82803 en drumband bij de *r van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal, 82515. 18 september, Federatie, gemeen telijk muziektoemooi Oirlo 25 september, Fanfare Dorps- klank Castenray, medewerking b.g.v. viering Parochiefeesten Castenray. 2 oktober, Harmonie Euterpe, deelname concours Kerkrade. 8 oktober, Fanfare St. Oda Merselo, deelname aan concours in Posterholt. 14 t.m. 16 oktober Harmonie Oostrum, dorpsfeesten in tuinbouw- loods. 29 oktober, Federatie, gemeente lijk muziektoemooi Oirlo 28 november. Federatie, vergade ring. 28-29 april 1984, Federatie, So listenconcours in Ysselsteyn. 18 t.m. 20 mei 1984, MMSK St. Petrus Banden, Muziekfeesten. 29-30 juni, 1 juli, Fanfare Oirlo, Muziekfeesten Vrijdag 16 september om 15.00 uur de 25-jarige huwelijksmis voor van Houdt-Jacobs in de Paterskerk. Zondag 18 september zingen we de hoogmis in de Paterskerk. Woensdag 21 september van 18.30 tot 19.30 uur repetitie in de Hensenius- school. Gaarne trouwe opkomst. Bij af wezigheid s.v.p. even afmelden bij het bestuur. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Dinsdag 20 september om 19.30 uur repetitie voor de sopranen en om 20.00 uur repetitie voor het hele koor in de Es- sel, Ursulastraat. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of bij mevr. W. Manders- Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Gedurende de openingstijden van het tuincentrum Henk Smits kunt U oud papier depeneren in de loods achter het centrum. •DeVREOïSiaOK3E5*S£.» Vrijdag 16 september. Repetitie le stem 16.00-16.45 Repetitie 2e stem 16.30-17.15 Vrijdag 23 september. Repetitie le stem 16.00-16.45 Repetitie 2e stem 16.45-17.30 Vrijdag 30 september. Repetitie le stem 16.00-16.45 Repetitie 2e stem 16.45-17.30 Zondag 2 oktober. We zingen de mis van 11.30 uur 's mor gens. Jullie hebben de eerste mis Fijn gezon gen! Blijf goed op de repetities komen, dan gaat het steeds beter. Vrijdag, mor gen dus, beginnen we met de advents en kerstliedjes. Zorg dus weer dat je alle maal aanwezig bent. Als je ziek bent, graag even afmelden. Tot vrijdag. „CAPRICCIO" Zondag 18 september. 10.30 uur tenoren en bassen. Om 11.00 uur het hele koor. Maandag 19 september. 19.00 Uur sopranen. Dinsdag 20 september. 19.00 Uur ahen. „BOJEMA" Vrijdag 16 september. GEEN REPETITIE. Vrijdag 23 september. 18.45 Uur repetitie hele orkest. „SALTARELLO" Zaterdag 17 september. Om 16.00 repetitie mAGÉvolé„ Zondag 18 september. Repetitie in Merselo om 18.45 uur. Woensdag 21 en 28 september, repetitie zowel voor het orkest (o.l.v. H. Adams) als voor het barokensemble (o.l.v. M. Stelten) om 20.15 uur. Repetitieruimte de M.L.K. school De Essel. Afmelden bij Pie Noten, tel. 87858. De orkestvereniging heeft dringend behoefte aan strijkers en koperblazers. Heeft U interesse? Voor nadere infor matie kunt U terecht bij de heer P. No ten, Dakdekkerstraat 2, Venray, tel. 87858. Agenda: Vrijdag 16 september. Om 18.30 uur voor alten en sopranen en om 19.15 uur voor alle koorleden. Maandag 19 september. Om 18.30 uur alleen voor de sopranen. Dinsdag 13 september. Om 18.30 uur alleen voor de alten. Woensdag 14 september. Om 18.30 uur „vrije repetitie" voor al ten en sopranen met aansluitend om 19.30 uur spelavond voor alle jongens. Afmelden: Secr. Langstraat 104, tel. 81690. Algemeen: De volgende week begint de verkoop van onze nieuwe langspeelplaat en cas sette. Ons koor en zijn dirigent kunnen trots zijn op de kwaliteit van dit nieuwe muzikale document. Als alle koorleden meewerken kan ook de verkoop een succes worden. Verder brengen we nog onder de aan dacht, dat de inzameling van gebruikte spullen voor de rommelmarkt (te hou den in het voorjaar 1984) nog steeds openstaat. Belt U even met het secretari aat als U! wat oude spullen op te ruimen hebt. Drum- en Showband Venray en omgeving Zondag 18 september a.s. zal DSV optreden te Oirlo alwaar het gemeente lijk muziektoemooi 1983 in het gemeen schapshuis zal worden gehouden. Ver trek vanaf de Leunseweg om 16.45 uur. Zondag 25 september a.s. zal voor de derde maal de zilveren sjees worden voorgereden. De leden worden verzocht om 9.30 uur bij manege Vlakwater aan wezig te zijn. Leden die de foto van het KRO toer nooi hebben besteld, dienen zo spoedig mogelijk het geld in te leveren, zodat de foto's besteld kunnen worden. Op zondag 18 september a.s. staat voor leden en liefhebbers een excursie op het programma naar de Bergse Hei de. Samenkomst op het Schouwburg plein te Venray voor vertrek om 9.00 uur. Autobezitters gelieve hier niet auto-bezitters een lift te geven. In de gemeente Bergen strekt zich ten oosten van de Rijksweg Venlo- Nijmegen een groot bosgebied uit tussen Heijen en Arcen. Deze bossen bestaan grotendeels uit naaldhout o.a. grove den, Oostenrijkse en Corsicaanse den, lariks, douglas, waartussen meerdere heideterreintjes met enkele vennen en stuifduinen. De bebossing van de woeste gronden vond grotendeels plaats na 1920 en wel door de gemeente Bergen met een renteloos voorschot van de Staat. Deze excursie staat o.l.v. Cor Come- lissen en Nico Min. Wij hopen op veler belangstelling! Op 29 oktober zal in Turkije de 60e verjaardag van de Turkse Republiek worden gevierd. Het is in dergelijke lan den gebruikelijk dat dan amnestie wordt verleend aan Dolitieke gevangenen. Het ligt in de bedoeling van Amnesty International hiervoor een aktie te voe ren. Aangeboden zal worden een petitie aan de Turkse autoriteiten met een ver zoek tot vrijlating van de „prisoner of conscience", mensen die vanwege hun politieke of religieuze overtuiging of et nische afkomst gevangen zitten. Deze petitie zal in diverse kerken in Venray en in Oostrum ter ondertekening gereed liggen. Deze kerken zijn: „Den Hoe- bert", tijdens de dienst van zondag 18 september (protestants); „Hét Zonne lied", tijdens de mis van zaterdagavond 24 september en zondag 25 september; de R.K. Kerk in Oostrum, eveneens tij dens de mis van zaterdagavond 24 en zondag 25 september; de Vredeskerk, tijdens de mis van zaterdagavond 1 en zondag 2 oktober. Bovendien zullen ansichtkaarten wor den verkocht, waarin in diverse talen wordt aangedrongen op stopzetting van de executies en martelingen in Turkije, die aan de Turkse autoriteiten zullen worden toegezonden (a ƒ1,p. stuk in ch postzegel). De petitie zal ook buiten deze diensten aan belangstellenden worden aangeboden. leder die meeleeft met het gebeuren in Turkije wordt dringend opgeroepen zijn medewerking aan deze aktie te verlenen. Namens de Amnesty groep in Venray, Jankarei Zuur, tel. 86356 Ledenvergadering. De ledenvergadering was behoorlijk goed bezocht en heeft ook nog vruchten afgeworpen. Een van de positieve zaken wat uit de vergadering voortvloeide, is een bowlingavond op zeer korte ter mijn. Daarvoor zijn reserveringen noodzakelijke en wij verzoeken dan ook alle leden die mee willen gaan bowlen zich op te geven bij de secretaris, Witte Joop, tel. 86991 en dan kunnen wij re serveren en de datum bekendmaken. CAV 27MC betaalt de banen en het vindt plaats op een zaterdagavond, waarschijnlijk 8 oktober. A.u.b. opgeven voor 23 september met hoeveel U meegaat. Alleen leden met echtgeno(ot)e of verloofde. Rose Vlek, ZOWIEZOOI Zaterdag 17 september is er een be hoorlijk spektakel op de Rose Vlek, tus sen Schouwburg en Hoenderstraat. Ook hier werken wij mee om alles weer in goede banen te leiden. Het vriendelijke verzoek aan iemand met een mobiele bak om hieraan mee te helpen. Indien U tijd heeft op zaterdag 17 september dan kunt U zich opgeven bij de voorzitter Bull Shit, tel. 83115, maar wel VOOR zaterdag a.u.b. Hallo jongelui, Donderdagavond club voor jongens en meisjes van 6-9 jaar. Van 18.15 tot 19.45 uur staan Truus, Trudy, Moni que, Angelique en Jolanda voor jullie klaar. Vrijdagavond zijn we open van 19.00 tot 21.00 uur en voor jongens en meisjes van 9 tot 13 jaar. Groep 2, dus Sjang, Frank, Frans verzorgen het programma. Zaterdagavond kan de jeugd van 13 t.m. 16 jaar van 19.30 tot 21.30 uur bij ons terecht. Tot a.s. weekeinde. DISCO DISCO DISCO DISCO Disco in wijkgebouw Den Hoender. Graag willen we even wat recht zetten wat door de krant verkeerd naar buiten is gebracht. Vorige keer stond nl. dat al le aktiviteiten stil gelegd waren, dus ook de disco. DIT IS NIET ZO. De disco gaat gewoon door, daar deze geheel bui ten de organisatie van de wijkraad valt. Dus voorlopig maar niet getreurd want we zijn er weer om de twee weken. Zaterdagavond is er ook weer een dis co. Deze begint om 19.30 en duurt tot 22.00 uur. De entree is We hopen dat jullie dit ook even tegen je vrienden vertellen zodat we weer een volle zaal mogen begroeten. Van de leiding zullen Gerrit, Anja, Wim, Marli, Mien, Math, Peter-Paul, Geert en Wiel aanwezig zijn. Tot ziens zaterdagavond in wijkge bouw Den Hoender, Ursulastraat 2 Venray. A.s. maandagavond houdt het wijk- comité weer een vrouwenkontaktavond. Aanvang 8 uur in de Henseniusschool. De rommelmarkt was afgelopen za terdag succesvol verlopen. Alle werkers en sjouwers dank voor jullie inzet, wat er is heel wat werk verzet. Ondanks het slechte weer maar dankzij deze mensen kunnen we terugkijken op een goed ver lopen middag. Zondag 18 september a.s. is er in het wijkgebouw „DE KIOSK" in het Brukske een ruilbeurs voor munten, postzegels, stickers, bierviltjes, sigaren bandjes, kroonkurken enz. en wel van 10.00 tot 13.00 uur. Zaterdag 17 september organiseert OJC DE BRAK de laatste rommelmarkt van dit jaar. Op deze markt krijgt iede-<- reen de gelegenheid om zijn 2e hands of zelfgemaakte spullen te verkopen. De rommelmarkt begint om 13.00 uur en de entree is vrij. Dinsdag 20 september a.s. houden we onze eerste kienavond van dit seizoen, weer als vanouds gezellig met onze le den. We beginnen om 19.45 uur in zaal „In den Engel". jeugdnatuurwacht De laatst doorgave van de Courgette lengte op 10 september jl. bracht nog enkele flinke exemplaren opl De aktie is nu afgesloten en de uitslag bekend. Prijswinnaars zijn de navolgende J eugdnat uurwachters Twan Peeters, Venray 82 cm Karin Zanders, Oirlo 80 cm Ali Manders, Venray 84 cm Frans Philipsen, Venray 80 cm Miriam v.d. Heuvel, Vredepeel 74 cm Robbv Hoeiimakers. Venrav 77 cm Wilbert Kusters, Oostrum 72 cm John v. Dijck, Merselo 70 cm Sigrid v. Dierendonck, Ysselsteyn 75 cm Bianca Swinkels, Venray 73 cm Kirsti Driessen, Oirlo 68 cm Jeunne Peeters, Venray 67 cm Saskia Borst, Venray 63 cm Maarten Arts, Vredepeel 63 cm Angelique Alards, Melderslo 65 cm Allen proficiat! Jullie worden ver zocht je Courgette, indien mogelijk, te bewaren tot 28 september a.s. Jullie worden dan bij de nieuwe installatie ver wacht, met de vrucht, bij welke gelegen heid jullie de prijs in ontvangst kunnen nemen. Deze installatie van nieuwe le den vindt plaats in de schouwburg van St. Anna, op woensdag 28 september, nm 14.00 uur. Hierover wordt komende week in dit blad meer bekend gemaakt. Lourdescomité afdeling Venray Begenadigd door een heerlijk zonne tje en een temperatuur van 32° zijn de pelgrims van de septemberbedevaart zonder uitzondering tevreden en vol daan weer thuis gekeerd. Ook de hospi- taalzieken waren vol lof over hetgeen zij in Lourdes mochten meemaken en beleven. OKTOBER-BEDEVAART Verliep in het begin door allerlei omstandigeden de inschrijving van zieke c.q, gehandicapte kinderen wat stroef, toch kunnen we thans tevreden zijn over het eindresultaat. Het lag in de bedoeling om 11 kinderen een gratis reis aan te bieden, maar in de praktijk bleek de behoefte zo groot, dat we besloten hebben om niet minder dan 14 kinderen in te schrijven, die allen van 9 t/m 16 oktober a.s. naar Lourdes zullen gaan. Daarnaast heeft zich ook een flink aantal pelgrims opgegeven, zodat de gereserveerde plaatsen in hotel Fr. d'Assise zo goed als bezet zijn. Er zijn nog enkele plaatsen vrij, maar dan wel zo snel mogelijk kontakt opnemen met G. Philipse, Goudsmid straat 42, Venray, tel. 04780 - 83575. VOORLICHTINGSAVOND Maandag a.s. 20 sept. organiseren wij een voorlichtingsavond voor alle deel nemers aan de oktoberbedevaart, zowel ouders als kinderen zijn op deze avond van harte welkom. Ook mensen die met een andere bedevaart naar Lourdes gaan en eventueel iets meer over Lourdes willen weten, zijn welkom. We beginnen deze avond om 19.00 met een H. Mis in de Vredeskerk, die is aangepast aan de a.s. Lourdes-bede- vaart. Deze H. Mis zal worden opgedra gen door onze geestelijk adviseur de Z.E. Heer kapelaan van Galen. Na deze eucharistieviering wordt men verwacht in het parochiezaaltje van de Vredeskerk in de Whistlerstraat. Hier zal de heer G. Philipsen het technische gedeelte van een Lourdesbedevaart be spreken. Hij zal bovendien wat dia's vetonen om U alvast een beetje in Lourdesstemming te brengen. De heer L. Werson, hoofd-verpleegkundige tij dens deze bedevaart, zal de medische kant toelicht. Bovendien heeft men tijdens de pauze volop gelegenheid voor een persoonlijk gesprek met een der bestuursleden of als het de medische zijde betreft, de heer Werson. Tussendoor wordt U een kop koffie aangeboden en de kinderen een glaasje fris. Wij verwachten allen die zich thans voorbereiden op de a.s. bedevaart. Het kost niets, alleen wordt u er een stuk wijzer van. Dus tot a.s. maandag! Sekr. H. Beerkens Noordsingel 115801 GJ Venray Tel. 04780-83428 Wegens verbouwing van het JRK- lokaal starten we dit seizoen pas op 25 oktober a.s. om 18.00 uur. Dit geldt voor alle jongeren in de leeftijd van 11 t.m. 15 jaar, al dan niet in het bezit van het A-diploma. Nieuwe leden zijn dan ook welkom. Inlichtingen, mevr. Keijsers, tel. 04780-10119 Maand vergaderi ng Woensdag 21 september half 8 eucha ristieviering. Na de koffie zal pater J. Groart uit Roermond ons een lezing met dia's verzorgen over de Tilburgse Priester Peerke Donders, die vele jaren werkte onder de melaatsen in Suriname, en die vorig jaar in Rome Zalig werd verklaart. Vlechtcursus De imkersvereniging gaat weer een vlechtcursus organiseren die zal starten begin oktober. De belangstelling voor het vlechten met natuurlijk materiaal zoals roggestro en buntgras zijn de afgelopen jaren toegenomen. Dhr. Jan Vogels zal ook deze cursus gaan leiden, zoals hij dat ook bij voorgaande cursussen gedaan heeft. Hij legt vooral het accent op het fijnere vlechtwerk. Leden van de Imkersvereniging betalen 30,- incl. materiaalkosten en niet leden betalen 45,-. Opgave kan geschieden bij Herman van Ass, Litzenbergweg 6 te Ysselsteyn Tel 04785 - 684 en bij de secretaris Dhr. A Muller, Ooster Thienweg 16a te Oostrum, Tel 04780 84272. Agenda: 16 oktober: kontaktdag in het Odapark 20 oktober: ledenvergadering in zaal Mariens te Leunen 12 november: feestavond in zaal Mariens te Leunen. Hallo, we zijn er weer, na een lange warme zomer van strand, zee, zon, luie ren en al wat dies meer zijopenen wij ons nieuwe seizoen. Dit gebeurt op dinsdag 20 september om 20.00 uur in Free Wheelin. Die avond draaien wij een video. Welke is nu nog niet bekend. Desalnietemin ho pen we toch, ook jouw die avond te zien. groetjes en tot dan! DIABETES VERENIGING NEDERLAND DIABETICI ORGANISEREN AVOND OVER DE VOEDING EN HET DIABETES DIEET Onder het motto „leren variëren met dieëten" organiseert de diabetes vereni ging Nederland afd. Venlo e.o. a.s. maandag 19 september een voorlich tingsavond over de voeding in het alge meen en over de z.g. maaltijdcodering in het bijzonder. Mevr. Cora Visser, diëtiste van de na tionale DVN houdt die avond een inlei ding welke met dia's worden toege licht; zoals bekend ^beijverd de DVN zich de laatste jaren voor invoering van een maaltijdcodering, op de verpakkin gen zou de fabrikant dan een cijfer moe ten afdrukken, zodat de diabeet zelf met zijn of haar dieetlijst kan gaan varieren, en toch de voorgeschreven aantallen ka- lorieën vetten en eiwitten binnen krijgt. Op de avond is ook een vertegen- wooridging van de fa. Ely Lilly aanwe zig met de z.g. maaltijdschijf en een in fo stand, het is de bedoeling dat alle aanwezigen zo'n maaltijdschijf mee naar huis krijgen. De avond is voor iedereen vrij toegan kelijk en begint om 19.30 uur in hotel „De Maagdenberg" Leutherweg 1 te Venlo. boekhandel van den munchhof is ook dinsdags de gehele dag geopend Toneelgroep DE VLASBLOEM is het nieuwe seizoen weer begonnen met het instuderen van hun nieuwe reper- toir. Het avondvullend toneelspel is ge worden: GROETEN UIT NICE. Het is een blijspel in drie bedrijven en is ge schreven door Dick van Maasland. De eerste uitvoeringen van dit toneelspel zullen zijn op 19, 20 en 21 november in het gemeenschapshuis in Oostrum. Hiernaast heeft Oostrums toneelvere niging weer het wel haast traditionele Kerstspel op haar programma staan. Dit Kerstspel is geschreven door een van on ze leden, nl. de heer G. Reintjes. Dit Kerstspel heet DE KRIBBE. Verenigin gen die een Kerstavond organiseren en dit spel willen zien, kunnen contakl op nemen met het secretariaat van DE VLASBLOEM te Oostrum. VENRAYe.o A.s. zondag 18 september wordt ons maandelijks bakkenbezoek gehouden. Deze keer is dit bij W. Wijnen, Stef- fenstraat 16 in Horst. Iedereen is hier van harte welkom 's morgens van 10.00 tot 12.00 uur. Dinsdagavond 20 septem ber is er in ons clubhuis bij A. Vermeu len in Oostrum een contaktavond met een lezing van de heer Custers. Tevens wordt dan de uitslag van de huiskeuring welke gehoiden is op 3 sep tember jl. bekend gemaakt. Ook op de ze avond is iedereen welkom zowel le den als niet leden. 24 September gaan wij op bezoek bij A.V. Keizerlotus te Echt. Hoe laat en waar vertrokken wordt, wordt op de contaktavond be kend gemaakt. Tot ziens bij A. Vermeulen. WIJKVERENIGING VELTUM De wijkvereniging organiseert zater dag 17 september weer een dansavond in het Schöpke, aanvang 20.30 uur. Op dinsdag 20 september is er weer de halfjaarlijkse ledenvergadering in het Schöpke, aanvang 20.30 uur. De agenda bevat de volgende punten: 20.30 Opening; 20.35 verslag ledenver gadering maart 1983; 20.40 halfjaarlijks verslag secretaris; 20.50 halfjaarlijks verslag penningmeester en contributie 1984; 21.00 fin. verslag 't Schöpke; 21.10 verslag programma aktiviteiten comm. 21.20 pauze; 21.40 stichting wijkcentrum; 21.50 aftreden secr. en penningm. maart 1984; 21.55 Velt. kro niek; 22.00 rondvraag; 22.15 sluiting. Hopenlijk mogen wij nu wij in onze eigen ruimte zitten velen van jullie be groeten, wij zorgen voor de koffie. Het Bestuur. Mocht U interesse hebben in een of andere fuktie binnen het bestuur van de Wijkvereniging Veltum of de Stichting Wijkcentrum 't Schöpke bel dan 82020 of 83806 Kaartinloopmiddag Sinds donderdag 25 augustus zijn we gestart met een kaartmiddag. U kunt zelf kiezen welk kaartspel U wilt spelen, of in overleg met andere bezoekers een spel kiezen, als U met z'n vieren komt weet U in ieder geval zeker dat U kunt spelen. De kaartmiddag is voor iede reen. Dus of U 16 of 90 bent of er tusse nin, met z'n allen kunnen we een gezelli ge middag beleven. We starten om 14.00 uur in het Schöpke. Kursus Bloemschikken We organiseren en starten 31 oktober een bloemschikkursus. Maandag 31 ok tober om 13.45 uur is er een indroduk- tieles-bijeenkomst in het Schöpke. De kosten zijn voor leden ƒ35,- en voor niet-leden ƒ40,-. De kosten worden be rekend naar rato van het deelnemerstal. Dus hoe meer, hoe liever hoe lager de kosten. De materiaal-kosten zijn inbe grepen (excl. bloemen.) Aanmelding bij: Theo Stuart, tel. 88009, Ton Born, tel. 80790 en Wilma Conjaerts-Bos, tel. 85519. St. Pe\^S Repetitielijden: Minirellen. Elke woensdag van 18.30 tot 19.30 uur bij St. Vincentius en 's zondags van 10.00 tot 11.00 uur aan de LTS. Afmel den bij Mevr. Siebers, tel. 85944. Majoretten. Elke woensdag van 19.30 tot 21.00 uur bij St. Vincentius en 's zondags van 10.30 tot 12.00 uur aan de LTS. Afmel den bij Mevr. Reijnders, tel. 85381. Leerling tamboers. Elke woensdag van 18.30 tot 20.00 uur aan de LTS. Afmelden bij Ton Huibers, tel. 87380. Leerling blazers. Iedere woensdag vanaf 19.00 uur in de LTS en 's zondags vanaf 10.30 uur in de LTS. Afmelden bij Ton Huibers, tel. 87380. Korps, blazers en tamboers. Indien gezamenlijk elke woensdag van 19.30 lot 21.00 uur aan de LTS. indien niet gezamenlijk tamboers van 20.00 tot 21.30 uur eveneens aan de LTS. Verder iedere zondag van 10.30 tot 12.00 uur aan de LTS. Afmelden bij Ton Huibers, tel. 87380. Verzorging materiaal en instrumen ten, L. Kusters, tel. 86089. Verzorging uniformen W. Stoffels, tel. 88279.

Peel en Maas | 1983 | | pagina 13