ebberink t OllDE FOTO'S AGENDA OPRUIMING hoek marktstraat 5 schoolstraat, venray Zomerse aktiviteiten in Venray 15, 16 en 17 Zomerfeesten 25 Jaar Vredesfeesten te Vredepeel Venray boos op staatssecretaris van Sociale Zaken en Werk gelegenheid Werkgroep onderzoekt centrumfunktie Venray in de regio JUGENDLAGER YSSELSTEYN/NUffó® Duitse jongeren weer aan het werk op het Duits soldatenkerkhof FIETS 'M D'R IN PEEL EN MAAS Rijdende bibliotheek GESLAAGD GEVONDEN Op donderdag 14 juli a.s. beginnen we met een echte ouderwetse Ook nu hebben wij natuurlijk al veel zomerse artikelen voor leuke lage prijsjes Je hoort Venraynaren onder elkaar wel eens zeggen: „hier is navenant niet veel te doen" en ze doelen daarbij dan op grootscheepse festiviteiten, die een groot publiek aanspreken. Voor een deel hebben deze mensen natuurlijk ge lijk, en het kan altijd beter, maar toch is er in Venray regelmatig wat te doen. De aktiviteiten zijn niet op zulke grote schaal dan men wellicht van sommige kerkdorpen gewend is, maar zij spreken toch zeker wel mensen aan. Met name de toerist, die in toenemende mate Noord-Limburg als vakantiedoel uitzoekt, is over het algemeen wel over Venray te spreken en men ziet in deze zomermaanden dan ook talloze winke lende recreanten door onze straten slenteren of de terrasjes bevolken. In de maand juli staan enkele activi teiten op het programma, die het beeld van Venray als gezellig winkelcentrum nog eens moeten benadrukken. In het weekend van 15, 16 en 17 juli staat het centrum van Venray in het teken van de Zomerfeesten. Onder deze noemer kunnen de gezamenlijke ver richtingen van het Winkelcentrum Venray en een elftal horecaondernemers worden samengevat. Op vrijdag 15 en zaterdag 16 juli or ganiseert eerstgenoemde club de jaar lijkse braderie, waarop de plaatselijke middenstand zich van de beste kant laat zien. Demonstraties, shows, aanbiedin gen en koopjes, gelardeerd met muziek en lekkere hapjes en drankjes. Daar naast wordt door de Venrayse horeca op zaterdag én zondag 17 juli het plein rond de eerbiedwaardige Hensenius om gevormd tot één groot terras, met diverse bars, barbeque's, een suiker spin, oliebollen etc. De kinderen kunnen op zaterdagmiddag ponyrijden (tegen een kleine vergoeding, want de beesten moeten ook eten!) en aanslui tend is er een optreden van de joekskapel „Brandholt", die zal pro beren het publiek in vuur en vlam te zetten en amusementsmuziek door het „Trio Stolk". Vanaf ca. 20.00 uur swingt Hensenius van z'n sokke(l)(n) met de Venrrayse Jazz- en Dixielandfor- matie „The Bee Hive City Jazz Band". Terwijl de winkeliers zondag hun deuren gesloten houden, begint om 11.00 uur, wederom op het Hensenius- plein het Frilhschoppen m.m.v. de Big Band Noord-Limburg, waarna om ca. 15.00 uur de dansschool Lon Wetjens een wervelende demonstratie Rock 'n Roll en Latijns-Amerikaanse dansen zal geven. Iedereen is van harte welkom in Venray op de Zomerfeesten 15, 16 en 17 juli. De toegang is gratis en als het weer meezit, zal er zeker een feest uitkomen dat nog vele malen herhaald kan worden. Van 16 t/m 19 juli a.s. wordt in Vredepeel voor de 25ste achtereenvol gende maal het tradtionele VREDE FEEST t.b.v. de Kerk gevierd. Ter gelegenheid van dit jubileum is het organiserend comité er in geslaagd, twee zeer bekende dans- en showorkes ten te contracteren. Zaterdag 16 en zondag 17 juli treedt op: NATIONAL FOUR. Dit orkest weet in onze contreien steeds volle zalen te trekken. Maandag 18 en dinsdag 19 juli speelt: NEW WHITE STARS. New White Stars speelde reeds vaker 'met succes in Vredepeel. Tijdens deze dansavonden, welke om 20.30 uur aanvangen in gemeenschaps huis „De kleine Loef" is de toegang gratis! Verdere aktiviteiten ter gelegenheid van dit Vredefeest zijn: Zaterdag 16 juli: Trekking van de grote loterij om ca. 23.00 uur in het ge meenschapshuis. Zondag 17 juli: Plechtige H. Mis ter intentie van alle levende en overleden leden, medewerkers en begunstigers van de Vredefeesten in de afgelopen 25 jaar. 14.30 tot 16.00 uur Kinderfeesten met grabbelton, rad van avontuur en diverse nieuwe attracties voor de jeugd tot 13 jaar. Om organisatorische redenen wordt het officiële gedeelte van het feest naar oktober verschoven, daar het rectoraat dan ook 25 jaar bestaat. Zoals U eerder hebt kunnen lezen, or ganiseert de Stichting Vredefeesten ter gelegenheid van het jubileum dit jaar een fotowedstrijd onder het motto: „Zo is Vredepeel". De hoofdprijs bedraagt 100,-. De foto's, welke nog tot 1 okt. a.s. ingezonden kunnen worden, aan het secretariaat Vredefeesten, Joh. v. Wyt- tenhorstweg 3, Vredepeel. worden dan tevens geëxposeerd. Het bestuur van de Stichting Vrede feesten wenst U allen een heel prettig Vredefeest toe. Het gemeentebestuur van Venray protesteert via de Vereniging van Ne derlandse Gemeenten tegen de handel wijze van de staatssecretaris van sociale zaken en werkgelegenheid. Men vraagt zich ernstig af of zijn recente handel wijze rond het treffen van maatregelen nog blijft binnen de grenzen van be hoorlijk bestuur. De staatssecretaris liet namelijk op 27 juni j.l. weten, dat per 1 juli j.l. een be perking van het recht op uitkering voor personen beneden 23 jaar zal worden in gevoerd. Deze groep zal na die datum, in de praktijk, niet meer in aanmerking komen voor een W.W.V.-uitkering maar voor een R.W.W.-uitkering. De verontrustring bij het college is niet enkele het gevolg van de zeer korte tijd van voorbereiding van de invoering van de maatregel. Maar ook omdat de voorschriften komen op een tijdstip dat het uitvoerend orgaan (afd. sociale zaken) slechts met moeite in staat is circulaires, die reeds eerder ontvangen zijn, te verwerken, terwijl bovendien over de laatste maatregel de besluitvor ming nog niet eens is afgerond. De afdeling sociale zaken heeft in een week tijd 160 personen, die een W.W.V.-uitkering ontvangen, moeten oproepen om te bepalen of zij nog in aanmerking komen voor een W.W.V.- uitkering, dan wel moeten overgaan naar de groep van personen die een R.W.W.-uitkering ontvangen. Ter illu stratie van de nieuwe eisen: slechts 4 personen uit deze groep blijven in aan merking komen voor een W.W.V.-uit- kering. Een werkgroep, bestaande uit verte genwoordigers van de Venrayse Vereni ging van Zelfstandige Ondernemers, de Vereniging „Het Winkelcentrum Ven ray", de Plaatselijke Horeca, de VVV en de afdeling Onderzoek, Statistiek en Werkgelegenheid van de Gemeente gaan een onderzoek instellen naar de mogelijkheden, om de funktie van Venray als winkel- en toeristisch centrum in de regio verder uit te bouwen. GEZAMENLIJKE AANPAK Het initiatief hiertoe werd geboren tijdens de laatstgehouden jaarvergade ring van de VZO. Tijdens deze bijeen komst hebben Venrayse ondernemers met het college van burgemeester en wethouders van gedachten gewisseld over de sociaal-economische problema tiek in Venray, en het gemeentelijk beleid ten aanzien daarvan. Het idee voor een gezamenlijke aan pak vond positieve weerklank bij alle betrokkenen, en de gemeente Venray zegde toe, haar medewerking te verle nen aan de aktiviteiten van de werk groep. ROSE VLEK Met de realisatie van de „Rose Vlek" in de nabije toekomst, zal het Venrayse kernwinkelapparaat worden uitgebreid met ca. 6.000 mJ winkelruimte. Daarmee zal de aantrekkingskracht van Venray als regionaal winkelcentrum zonder twijfel worden vergroot. Anderzijds moet er evenwel zorgvul dig gewaakt worden voor een „overbe- winkeling" in het Venrayse centrum. De werkgroep acht het dan ook van belang, dat bij de gegeven uitbreiding van het aanbod moet worden gezocht naar mogelijkheden, om het verzor gingsgebied van Venray te vergroten. ONDERZOEKSTAKEN Vanuit deze overweging zal de werk groep een inventarisatie gaan maken van de mogelijkheden, om een grotere koopkrachttoevloeiïng vanuit de regio naar Venray te Bewerkstelligen. Ook zal worden bezien, hoe de ver- blij fstoeristen in het Noord-Limburgse en dagrecreanten kunnen worden geïn teresseerd voor een bezoek aan Venray. In een later.stadium zal (in beperkte mate) worden nagegaan in hoeverre de interesse van de Duitse consument kan worden gewekt. Ten aanzien van de uit te voeren aktiviteiten zullen vanuit de werkgroep adviezen worden gegeven naar de deelnemende geledingen. COÖRDINATIE Teneinde de aktiviteiten zoveel moge lijk te bundelen de belangen van de deelnemende partijen lopen immers grotendeels parallel zal de werkgroep een coördinerende taak op zich nemen. Aldus wordt vermeden, dat individuele akties van verschillende groeperingen elkaar ongewild door kruisen. Op korte termijn zal een evaluatie worden gemaakt van aktiviteiten als Vorige week donderdag is aan „De Vlaswei", de lagere school in Land- weert, een keramisch reliëf onthuld, gemaakt door de Venrayer Piet Her mans. Eerder hadden kinderen van de school tekeningen gemaakt van vlas bloemen, vogels en vissen. Deze zijn door de kunstenaar verwerkt in de oppervlaktestruktuur van het keramisch reliëf. Bij de ingang van de kleuter-afdeling hangt het ronde gedeelte van het reliëf: de onderste helft blauwe en witte banen met bloeiende vlasbloemen. Het boven ste gedeelte de zon is uitgevoerd in oranje en witte banen. Op het rechter reliëf zijn water en lucht uitgebeeld. Samen symboliseren de reliëfs de samenvoeging van kleuter- en basis school in een onderbouw en boven bouw. Aan de ingang van de „bovenbouw" plaatste Piet Hermans nog de naam van de school. Dat het woord „kunstenaar" toch maar een beperkt begrip is, ondervond Piet Hermans tijdens het plaatsen van de reliëfs. De kleuterjuffrouw had ken nelijk uitvoerig verteld over een kunste naar die enkele muurversieringen zou komen plaatsen. Een kleuter kwam dan ook eens nieuwsgierig naar die kunste naar kijken, maar merkte teleurgesteld op: „het is maar een gewone metse laar" KERKHOF VOOR DUITSE GESNEUVELDEN YSSELSTEYN - VENRAY/ PROV. LIMBURG Tt^1jt+V Dinsdag arriveerden weer een 40-tal Duitse jongeren in Ysselsteyn, om in het kader van de aktie „Verzoening over de graven", 14 dagen van hun vakantie op te offeren en te werken op het Duits sol datenkerkhof. Deze jeugdkampen wor den nu reeds 20 jaar georganiseerd. De jongeren zijn voornamelijk stu denten van een gymnasium. Voor dit jaar heeft de algemeen leider van de jeugdkampen als motief gekozen: „Sol- datengraven zijn de grooste propagan disten voor de vrede". STRAATTHEATER VENRAY FIKKIE - FOEI THEATER In het kader van de straattheater-op tredens in Venray, georganiseerd door de VVV, zal het Fikkie-Foei Theater a.s. vrijdag 8 juli gratis optredens ver zorgen op het schouwburgplein, aan vang 15.00 en 19.00 uur. Iedereen is van harte welkom! Het „Fikkie-Foei-Theater" uit Arn hem wordt gevormd door zestien mensen, baan-, doch niet werk-loos, ome Dirk, Pop en z'n hond. Ze hebben in hun vrije tijd een drie kwartier durend muziek-theaterstuk gemaakt. Een produktie van „grote" mensen over „grote" mensen, maar die kan bekeken worden door grote en kleine mensen. Het stuk verhaalt van twee clowns die ontslagen zijn en op zoek gaan. Tevens maakt het VVV U erop attent dat zij a.s. maandag 11 juli met een stand vertegenwoordigd is op de jaar markt, waar U alle gewenste VVV in formatie kunt verkrijgen. Dinsdagavond presenteerde de TROS de derde t.v.-aflevering van het pro gramma „Te land, ter zee en in de' lucht". In het onderdeel „Fiets 'm d'r in" moesten de deelnemers met vervoermid delen, die zijn afgeleid van de traditio nele fiets, proberen zich op een 30 cm smalle plank zo snel mogelijk (in droge staat) de haven van de Zierikzee te over bruggen. Als laatste deelnemer startte Emonts uit Leunen met zijn „door een robot be stuurde kruiwagen". Langzaam, maar feilloos, haalde hij als énige in zijn klasse de overkant. Uit handen van Willy Dobbe mocht hij een le prijs in de vrije klasse in ontvangst nemen, als mede een trofee voor de origineelste uit voering. De heer Reintjes uit Veulen, die vorig jaar in dit programma een le prijs wist te winnen, wist zich ditmaal slechts 'n meter of vijf op de plank in evenwicht te houden. EEN ABONNEMENT WAARD braderieën, festiviteiten, markten, sport- en rekreatieve evenementen en dergelijke. De bedoeling hiervan is, te komen tot een goede afgestemde „Venrayse aktivi- teitenkalender". Zoals te doen gebruikelijk brengt men tijdens deze periode ook een bezoek aan het Nationale Oorlogs- en Verzetsmuseum te Overloon en een tweedaags bezoek aan de randstad. Op woensdag 13 juli zal de jeugd een krans leggen bij het oorlogsmonument van de Venrayse gevallenen achter de St. Petrus Bandenkerk. Daarna zal burge meester Defesche de deelnemers met hun gasten op het raadhuis ontvangen. Tot die gasten behoren dit jaar de Duitse ambassadeur uit Den Haag dr. Fischer, de Generaal Kohsul van de Bondsrepubliek uit Rotterdam, Dr. Waiblinger, kapt. L. Timmermans, de Ysselsteynse pastores Janssen en Van Uden, vertegenwoordigers van de Bun- deswehr en van het Nederlandse leger, en een vertegenwoordiging van de Volksbund Deutsche Kriegsgraberfiir- sorge. Na de ontvangst op het gemeentehuis volgt een bijeenkomst te Ysselsteyn waar de koks van de Bundeswehr weer het traditionele koud buffet klaar heb ben. Op 22 juli a.s,volgt een tweede groep van 20 jongeren voor een veertiendaag se jeugdkamp. Enkele dagen later zullen die deelnemers en een twintigtal gasten uit Nederland en Duitsland, die zich in de afgelopen 20 jaar op de een of andere wijze langdurig hebben ingezet voor de aktie „Verzoening over de graven" op de Duitse ambassade in Den Haag officieel worden ontvangen. Op 28 juli zullen de jeugdige deelne mers met enkele gasten door burge meester Dittrich op het gemeentehuis van Meerlo-Wanssum worden ontvan gen. Die ontvangst vindt plaats nadat de jongeren een krans hebben gelegd bij het gedenkteken van Hanna van de Voort in Tienray. Daar zal de jeugd tekst en uitleg worden gegeven over het werk van deze verzetsstrijdster; wat zij gedaan heeft voor de Joden en speciaal voor de Joodse kinderen. Na ontvangst zal aan de deelnemers een koud buffet worden aangeboden in hotel Verstraelen te Wanssum. Betreft stopplaats Blitterswijck. In verband met de vakantie komt de bibliobus niet van maandag 18 juli t/m vrijdag 5 augustus. Aan de Katholieke Universiteit van Nijmegen slaagde Henri-Jan Staal voor doctorandus biologie en Kees van Krey voor meester in de rechten. Voor de gehouden examens ter afsluiting van de cursussen „computer- kunde voor beginners personal software and service" te Deurne, heeft de examencommissie o.a. aan de volgende personen het diploma toegekend: mej. M. T. Munten en dhr. M.P. Reijnolds, beiden uit Venray. Te 's-Hertogenbosch slaagde voor H.T.S.-ingenieur afd. Bouwkunde, on ze plaatsgenoot René Oudenhoven. Geslaagd voor diëtiste aan de akademie diëtetiek Nijmegen, Ellen van den Bosch. BOSCHVELDCOLLEGE VENRAY Geslaagden voor het eindexamen, 2e periode. Gymnasium B: Irmgard van Hegelsom, Sevenum; Petra Hesen, Horst. Atheneum A: Mare Derix, Horst; Astrid Jansen, Venray; Berend Kroft, Venray; Roland Vermeulen, Venray. Atheneum B: Lianne Albers, Venhorst; Oscar Dinmohamed, Houten. HAVO 5: Marjo Appeldoorn, Kronenberg; Pe ter te Baerts, Horst; Caroline van Ber gen, Horst; Jurgen Bergkamp, Heerlen; Erna Bovee, Sevenum; Stefan Claes- sens, Venray; Patty Duijkers, Horst; Julian Hendriks, Venray; Geert van de Lisdonk, Melderslo; Reinder van de Meer, Holthees; Frencis Mooren, Swol- gen; Gert van den Munckhof, Venray; Rogier van den Munckhof, Horst; WilmavanOsch, Leunen; Remee Pech- told, Horst; Ellen Peelen, Meerlo; Janet van Rensch, Horst; Kitty Sonnemans, Veulen; Nellie Thijssen, Broekhuizen- vorst; Hannie Versieyen, Oirlo. GESLAAGD Aan de Scholengemeenschap „Jeru salem", Venray slaagden CSE-tweede periode, de volgende kandidaten: Atheneum: Hera Bastiaans, Venray; Karin Hijl, Venray. Atheneum B: Marleen Jenneskens, Venray; Marie- José Kok, Overloon; Frank de la Roy, Venray; Sophia Viet, Venray. HAVO: Peter Bohlken, Venray; Marleen Cup, Horst; Marcel Deenen, Wanssum; Luciën Gijsbers, Tienray; Brigitte Jan sen, Venray; Marius Litjens, Maashees; Eric Nellen, Oirlo; Tosca Rops, Horst; Petra Thielen, Oostrum; Suzan van Vegchel, Well; Monique Vissenberg, Venray; Myra Vloet, Smakt; Yvonne van Zwamen, Venray; Lizzy Vedder, Horst. GESLAAGD Aan de Kath. Mavo „De Kolk" slaagden voor het einddiploma: Leon van Dijck, Ysselsteyn; Astrid Hendrix, Wenray; Mariet Janssen, Venray; Linda van Meyel, Venray; Geert Boumans, Holthees; Alex Jans sen, Ysselsteyn; Carmen Ramil, Ven ray; Miriam van Grootel, Venray; Leila Guachati, Venray; Lizet Philipsen, Smakt; Yvonne van Megen, Leunen; Yvonne Rambags, Castenray; Marion Basten, Venray; Carola van den Brandt, Venray; Nesla Damatöglu, Venray; Monique Kooien, Venray; Muriël Rommers, Venray; Lilian Staaks Venray; Mirjam Vollenberg, Venray; Antoinette Wilmsen, Oostrum; Sandra Cuijpers, Maashees; Petra Deters, Ys selsteyn; Bas Gommans, Venray; Gerda Heijnen, Maashees; Johnny Hendriks, Merselo; Ingrid van Kempen, Heide; Antoon Kuijstermans, Ysselsteyn; Freek Litjens, Venray; Guus Marks, Venray; Frits Sadmena, Venray; Tanja West, Venray; Evelien Berents, Venray; Tonny Jakobs, Heide; Michéle Keyers, Venray; Hans Versieyen, Venray. boekhandel van den munckhof Is ook dinsdags de gehele dag geopend openbare bibliotheek m venray OPENBARE BIBLIOTHEEK afd. voor volwassenen, Julianasingel 33, afd.voor de jeugd, Schoolstraat 32, VENRAY Tel. nr. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten voor de jeugdafdeling: 070. Humberstone, E. De dage lijkse dingen. Met veel gekleurde teke ningen en duidelijke tekst wordt een groot aantal vragen beantwoord over dagelijkse zaken, over alles wat be weegt, en over dingen die bijna iedereen thuis wel eens gebruikt. Vanaf ca, 8 jaar. 568. Baaijens, N. Ijsbergen naar de woestijn. Verteld wordt over de ver schillende vormen waarin water op aarde voorkomt, waar het veel en waar het weinig regent en hoe men in droge gebieden aan water komt. 576. Jongh, M. de. Fossielen ver tellen een verhaal. Beknopte informatie over het ontstaan van fossielen en het zelf zoeken naar fossielen. Vanaf ca. 9 jaar. 621.1. Berkel, H. van, Theo van Iersel en R. Spijkers. Dam; jeugddam- boek voor beginners. Op speelse wijze worden de damregels uitgelegd en nut tige trucs, spelletjes en een proefexamen gegeven. Vanaf ca. 9 jaar. 788.2. Eykman, K. Wie verliefd is, gaat voor; en andere liedjes. Bundel met 26 liedjes over allerlei plezierige en nare stemmingen. Vanaf ca. 11 jaar. 845. Faber, D., P. Koelewijn en K. Zondag. Het spreekwoordenboek; Nederlandse spreekwoorden en zegswij zen voor de jeugd. Verzameling van ruim 1600 Nederlandse spreekwoorden en gezegden, alfabetisch gerangschikt op trefwoord. 866. Janosch/ps. van H. Eckert/ Dieren zijn ook mensen. Bundel met verhalen, gedichten en strips over dieren, die de meest fantastische avonturen beleven. Vooral om voor te lezen aan oudere kleuters. 914. Onvergetelijke sprookjes. Bundel met veertien bekende sprookjes van Grimm en Perrault, geïllustreerd met veel grote tekeningen in zachte kleuren. Voor te lezen vanaf 4 jaar, zelf lezen vanaf ca. 9 jaar. eu-dene-918. Andersen, H. Chr. Het lelijke jonge eendje. Bewerking in prentboekvorm van 't bekende sprookje waarin fraai gekleurde illustratieve de tekst ondersteunen. Om te bekijken met en voor te lezen aan kinderen vanaf ca. 5 jaar. 950.6. Mijn wereldbol-boek; een nieuwe plaatjesatlas voor kinderen. Eerste uitleg van het gebruik van land kaarten, met kleurige symbolen en teke ningen van landen en werelddelen. Vanaf ca. 8 jaar. van 29 juni t.m. 3 juli 1983 Een kleine jonge hond, bruine reu met zwart plekje op kop en staart Jonge teef van 2 3 maanden oud, waarschijnlijk een Cocker Spaniel Een bankbiljet Een blauw met rood kin- dertrainingsvest Witte knipbeurs, inhoud wat los geld, opschrift op de beurs „Wees verstandig met energie" Een sleutelbos met 2 autosleutels Ford en sleutelring met vissen Bos waaraan 9 sleutels Rode etui met 1 sleutel: Bor- key Rode etui, opschrift Autobedrijf van Haren, inhoud 1 autosleutel en 1 sleutel A 103. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot de administratie van de Gemeentepolitie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780-84888, toestel 227. Deze week een foto van de lagere school van Geysteren. De 4e, 5e, 6e en 7e klas op schoolreisje omstreeks 1946 naar Nijmegen (Waalbrug). Bovenste rij: Nellie Hendrix, Fien v. d. Vorst, Meester Jans, Mia Bergmans, Theo Peters, Joke Reynders, Nellie Lomme, Agnes Peters, Marie Linders, Piet Baltussen. 2e rij geknield: Joost v. d. Vorst, Jan Litjens, Nol Bergmans, Mia Litjens, Leen Bergmans, Truus Baltussen, Truus Linders, Annie Janssen, Greet Lommen, Annie Hendrix, Toos Groete- laars. 3e rij zittend: Math. Janssen, Jan Vennekens, Joost Baltussen, Jac. Ven- nekens. Foto's kunnen nabesteld worden bij J. v. d. Putten, Westsingel 18, tel. 89803. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Frankcen, T. Lank- veld, H. Schraven en J. Wittgen: H.SCHRAVEN Stationsweg 15, telefoon 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck- Keizer, F. Schmeetz, T. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: F. SCHMEETZ Aronskelk 76, tel. 85900 DOKTER KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn Telefoon 04785-777 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10.00 tot 11.00 uur 's middags van 17.00 tot 18.00 uur ZIEKEN- EN ONGEVALLEN V ERVOER Tel. 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN Van heden vrijdagavond 18.00 uur tot volgende week vrijdag. APOTHEEK ST. ODA Passage 1 - telefoon 81255 Telefoon 80140 Openstelling zaterdag van 9.00 tot 13.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag van 10.00 tot 12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: H. JANSSEN JR. telefoon 82557 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIEREN ARTSEN PRAKTIJ K W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W.H. KREMER Mgr. Nolensstraat 12, tel. 81000 Spreekuur kleine huisdieren: Za. en zo. van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak. KLEINE HUISDIERENPRAKTIJK M.J. van Winden en E.M. Ruymbeek tel. 04780-81336/83829 E.M. RUYMBEEK Brienenlaan 5, Venray, tel. 83829 REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkundige voor Venray, Meerlo en Wanssum is be reikbaar via Tel. 04780-81269 Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er gele genheid van maandag t.m. vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uitleenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedgeval len door de wijkverpleegkundige van de weekenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na gebruik zo spoedig mogelijk terug te be zorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorsc reening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Spreekuur Diëtiste Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269 Zwangerschapgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269 Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859 Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige op maandag, woensdag en vrijdag van 8.30 tot 9.00 uur, telefoon 88273 of 85900. ONDERWIJS- EN BEROEPSKEUZE VOORLICHTING VENRAY Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma. t.m. do. 8.30-12.45 uur en 13.15-17.00 uur. vr. 9.00-12.30 uur en 13.00-16.30 uur. INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGASen WML Past.Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray tel. 04780-86333 Geopend ma. t.m. vr. van 9.00-17.00 uur VROUWEN BELLEN VROUWEN Vrouwen luister- en informatiedienst van ma. t.m. vr. van 9-12 uur. Elke dinsdagavond van 8-11 uur. TELEFOON 04750-18000 NED. VER. VAN RHEUMA- PATIËNTEN AFD. LIMBURG Postbus 100, 6100 AC Echt Algemene informatie: tel. 04754-2054 ALGEM. HULPDIENST VENRAY Tel. 04780-84163 Bereikbaar elke werkdag van 9.00-11.00 en van 19.00-20.00 uur. NVIH COC afd. Venray Telefonische opvang voor homoseksuele mannen/vrouwen Tel. 04780-88809 MASJ/KBB Hoenderstraat 33, Venray tel. 85251 open ma. t.m. vr. van 10.00-17.30 uur. RECHTSWINKEL HORST-VENRAY Postbus 6110 Horst Schoolstraat 41 Spreekuur: vrijdagavond 19.00-20.00 uur Tel. 04709-3298 (alleen deze urén)

Peel en Maas | 1983 | | pagina 3