KERKELIJKE DIENSTEN PEEL EN MAAS Raadsvergadering Meerlo-Wanssum Avond Wandelvierdaagse PROFITEER NU autobedrijf G.H.V. b.v. J. THEUIAIS üPIETTHEUWS Ruit stuk? Geen nood! TAPIJTREINIGER HUREN BIJ J. THEUWS ^^tenxhlk^ GROTE KERK VENRAY Zaterdag: 19.00 nederlandsc hoogmis int. Piet Gerrits Roel van Geenen en zoon Jo /overl. fam. Peetcrs-Fransscn. Zondag: Derteinde zondag door het jaar. 8 .00 leesmis, int. overleden paro chianen; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Wilhelmus Janssen overl. fam. Kersten-van Bracht Jacob en Christi na van Mil-Rutten ouders Driessen- Wagemakers; 11.00 nederlandsc hoog mis, int. Sjang Jostcn (buurt) Lambert Meesters Jacob Emonts (RK). Maandag: 9.00 oude stichtingen Jo Custers jrd. fam. Raedts; 19.00 Sjang Bonants (buurtver. St. Jozef) Leo Spreeuwenberg (van de buurt). Dinsdag: H. lrenciis, bis.:;iop en martelaar. 9.00 Theodoor Crecmers bijzondere intentie; 19.00 Sjang Bo nants (v. d. buurt) Paul de Ruytcr Jo Versteegen en zoon Martin Johannes Willems en Theodora Friesen. Woensdag: H.H. Petrus en Paulus, apostelen Hoogfeest. 9.00 Hein van Son en overl. fam. uit dankbaarheid; 19.00 ouders van Vegchel-Muysers overl. fam. Clephas-Linders fam. Wismans. Donderdag: 9.00 Jozef Aarts en Antoinetta Janssen. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. 9.00 Lambert Meesters; 14.00 25-jarig huwelijksfeest Coopmans-Driesscn; 19.00 Theodora Flinsenberg-v. d. Boo gaard Handrie Jans-Beken en zoon Arnold Jacob Emonts (fam. C.). Zaterdag: 9.00 Piet Kersten; 19.00 bijzondere intentie BV Wim Vermeu len/Teng Manders. Mededeling: Vrijdag, eerste vrijdag van de maand wordt de heilige communie ge bracht aan de zieken vanaf 9.00 uur. Huwelijksafkondiging: Marie- José Poels (Meerlo) en Toon Aben. Akolieten: Zaterdag: 19.00 Tom Kengen, lezer: A. Noyens. Zondag: 8.00 Wilbert van Waayen- burg en Wiljan Wilms, lezer: L. Truyen; 9.30 John van Bers; 11.00 Mirjan en Anneke van Soest, lezer: C. Hendriks. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Vcroni- que Jakobs en José Aerts. Woensdag en vrijdag: 19.00 Fieke Schwachöfer en Petra Berkers. Vrijdag: 14.00 25 jaar huwelijk: br. Th. Thijssen. KAPEL ST. SERVATIIIS laterdag 25 juni: 18.30 Avondmis, int. uit dankbaarheid. Zondag 26 juni: 13e zondag door het jaar. 9.30 Hoogmis (gregoriaans), int. H. v. Munster (Kerkdijklaan 5/6). Mis dienaars: Peter Janssen en Ger'-Jan Wismans. Door de week iedere dag avondmis om 18.30, behalve woensdag. Kollekte is bestemd voor de Venrayse missionarissen (COMEO). PAROCHIE PATERSKERK Zondag 26 juni: H. Missen: 9.00; 10.15 hoogmis gezongen door Crescen do; 11.45; avondmis 18.00 uur. Woensdag: Feest van de apostelen Petrus en Paulus. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. 19.00 avondmis om Gods zegen te vragen over de gezinnen van de paro chie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Mededeling: Vanaf maandag 27 juni tot en met donderdag 14 juli vervalt op doorde weekse dagen de ochtendmis van 8 uur. Vanwege vakantie is er in die tijd alleen 's avonds om 7 uur eucharistieviering. Misintenties: Zaterdag: 18.30 Gertruda Janssen- Kelders Antonetta Janssen-Flinsen- berg overl. ouders Oudenhoven-Evers /uit dankbaarheid. Zondag: 9.00 overl. fam. Ambrosius voor de parochie; 10.15 Felix Peters; 11.45 Sraar Bom (Bep); 18.00 Harrie Crooijmans (v. d. Kruisstraat). Maandag: 19.00 overl. echtpaar Jacobs-Hoex tot zekere intentie. Dinsdag: 19.00 overl. fam. Spee-van Osch en overl. kinderen voor genezing van een zieke. Woensdag: 19.00 lev. en overl. fam. Wijnen-Wijnhoven. Donderdag: 19.00 overl. ouders Du- pont-Gooren. Vrijdag: gezinsmis; Piet Baken. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 Eric Arts. Zondag: 9.00 Ricky Douwes; 10.15 Leo en Johan Pouwels; 11.45 Geert Clacs; 18.00 Martijn Smelt. Maandag, woensdag, vrijdag: 19.00 René Jansbeken. Dinsdag en donderdag: 19.00 Theo Camps. KERK 'T ZONNELIED BRUKSKE Zaterdag 25 juni: Eucharistieviering om 19.00 uur. Geen kindercrèche. Zondag 26 juni: Gezinsviering om 10.00 uur, m.m.v. ons kinderkoor. Thema van deze viering is: ,,Ga je Mee?" Kindercrèche aanwezig. Woensdag 29 juni: Eucharistieviering om 19.00 uur. Voorlopig wordt dit de laatste viering op woensdagavond. PAROCHIE VREDESKERK Zaterdag: 19.00 Jaargetijde voor An- tonius Aben Jan Janssen. Muzikale medewerking wordt verleend door het jongerenkoor Chrisko met het jeugd orkest, onder leiding van Jo van Els. Zondag: dertiende zondag door het jaar. 8.30 Handrie Willemse; 10.00 Hoogmis voor het tijdelijk en geestelijk welzijn van de parochianen; 11.30 uit dankbaarheid b.g.v. een 80ste verjaar dag; 18.30 voor Giel Vermeulen (fam. F.). Maandag: H. Cyrillus van Alexandria 8.00 overl. fam. Verheyen-van de Voort; 19.00 Lei Heidens. Dinsdag: H. Ireneus. 8.00 overl. Richard van Dijck; 19.00 overl. ouders Bouten-van Megen en Huberta van Megen voor fam. Wijnhoven-Volle- berg. Woensdag: H.H. Petrus en Paulus, Hoogfeest. 8.00 Piet Swaghoven; 19.00 voor overl. fam. Gommans-Bouten jaargetijde voor Jan Jacobs Bernard Weijs voor een zalige dood te verkrij gen. Donderdag: Eerste martelaren van de kerk van Rome. 8.00 tot zekere intentie; 19.00 overl. ouders Janssen-de Bruin, dochter Anna en zoon Johan Handrie Willemse (v. d. buurt) overl. moeder Agatha Theuvenet. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.00 voor Thijs Arts; 19.00 overl. fam. Thielen-Hendriks overl. ouders Spee- Seegers en kinderen Arnoldus Schwa chöfer. Zaterdag: 8.00 uit dankbaarheid; 14.30 Mis uit dankbaarheid in de kapel voor het zilveren echtpaar Thomassen- Körver. Mededelingen: 1 De kindercrèche onder de mis van 11.30 is in handen ditmaal van Jolan- da van Nies. 2 Communie helpers voor het weekend: zaterdag 19.00 dhr. van Winkel en zondag 11.30 dhr. Bastiaans. 3 Predikant in het weekend: Kapelaan van Galen. 4 Het jongerenkoor sluit haar seizoen af zaterdagavond om 19.00 uur. Akolieten en Misdienaars: Zondag: 8.00 T. Franken, E. Smits; 10.00 F. Vercauteren, St. M. Fijne man; 11.30 P. van Dinter, B. Trimbos; 18.30 S. Rongen, B. Verstegen. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 U. van Weert; 19.00 R. Duivenvoorde. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 J. Rongen; 19.00 P. Bodden en R. Broens. Mededeling: Willen de akolieten vrij dag 24 juni even met elkaar bij de kapelaan overleggen, wanneer we op tocht kunnen gaan. Van 17.00 tot 17.30 uur. PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP Zondag 26 juni a.s. om half tien dienst in de aula van Den Hoebert en om elf uur doopdienst in de Hervormde Kerk te Blitterswijck. Tijdens de dienst in Venray kinder oppas. Koliekten voor het jeugdwerk en fi nanciële raad. Predikant in beide diensten is ds. J. Heine. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 Gezinsmis. Piet en Harry Hermans Maria Joosten- Camps Jaard. Harry Reijnders Overl. ouders Pouwels-Tijssen Overl. familie Sikes-Rutten Pierre jacobs, Jan Hulsman, Martien Moorrees Linda Goemans Jan en Jos Haegens, Annie Haegens-van Bergen (Kinder koor). Zondag: 8.30 Jan v. d. Berg; 10.00 overl. familie Derks-Ewals voor *n zieke (Gem. Koor). Maandag: 9.00 gest. jaard. familie Verheijen-Hendrix. Dinsdag: 9.00 tot zekere intentie. Woensdag: 9.00 overl. familie Venne- kens-Verschuren. Donderdag: 9.00 voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 9.00 Jan Kessels. Zaterdag: 19.00 Martien van Arsen Albert Claessens Jaard. Piet Dupont Jan Versleijen. Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Marcel Holtackers, John Martens, Tonny Linders, Twan van Enckevort. Zondag: 8.30 Harm van Huet, Clemens Weijs, Bram Linskens, Sander Martens; 10.00 Coen Litjens, Sjonnie van Cuijck, Ronny Reijnders, Ronald Hoex. Gezinsmis Deze week zaterdag 25 juni de laatste gezinsviering van dit schooljaar. Het thema van deze Eucharistieviering is: Vakantie, vrij zijn van, vrij zijn voor. Ons kinderkoor, onder leiding van Meester de Mulder, zal deze gezins mis opluisteren. PAROCHIE OIRLO Zaterdag: 19.00 pl. Huwelijksmis bruidspaar van den Boogaard-Helle gers; 19.00 gez. H. Mis verzorgd door het Kinderkoor met als thema: „Vakan tie", Martien Classens (maandd.) Vader Theodorus Peeters en zoon Jan Jozef Zegers namens de buurt jaard. Sef Claessens en zoon Simon Truus Guffens-Swinkels jaard. Jos Driessen. Zondag: 8.30 H. Mis st. Willem Hesen en Anna Janssen; 10.00 pl. Hoogmis in Feestzaal Custers b.g.v. 75 jaren jubileum Muziekvereniging „Ons Genoegen". Deze Hoogmis wordt ver zorgd door Dames- en herenkoor en fanfare. Int. Hendrikus Voermans (maandd.) st. Hendrikus Houwen en Margaretha Boyens st. Engelbertus Lenssen en ouders Mathias Duijf en overleden ouders. Maandag: 18.00 H. Mis ter intentie van een 75-jarige. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor de vruch ten der aarde. Woensdag: 8.00 H. Mis voor de paro chie. Donderdag: 19.00 H. Uur en Eucha ristieviering. Jozef Zeegers (koll.) Herman Philipsen. Vrijdag: 19.00 Eerste vrijdag der maand, toegewijd aan verering H. Hart van Jezus st. Baten-Jeurissen. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Dames koor), int. Mathias Drabbels (maandd.) Jozef Baten (jaard.) en Johannes Baten Allegonda Friesen-Custers (koll.) Herman Philipsen (maandd.). PAROCHIE CASTENRAY Misdienaars: René Linders en Pepijn Houwen; Denny Wismans en René Arts Eddy Philipsen en Martijn Jeuken. Zaterdag: 19.00 Lei Heidens. Zondag: 8.00 geen H. Mis; 10.00 ter ere van O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand (J.). Woensdag: 8.00 jrd. voor Louis Roelofs. tevens intentie van offeraars. Donderdag: 8.00 overleden ouders Vollenberg-Philipsen. Vrijdag: 2.00 Gezongen Huwelijks mis tot intentie van het bruidspaar Bal- tussen en Sjaak Goumans. Zaterdag: 19.00 Gerrit van Meyel (van kollekte). PAROCHIE LEUNEN Dertiende zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Gezinsmnis bij be ëindiging van het schooljaar lsm. v. Rudy Croqué overl. fam. Heidens-van der Sterren Petronella Colberts. Zondag: 8.00 maandd. v. overl. fam. van Hees-Voesten Gertruda van Op bergen, overl. ouders en fam. Petro nella Colberts; 10.00 hgm. gest. jrd. v. Peter Joh. v. Rens en Gertruda v. Rens- Litjens t.e.v. H. Apollonia (offer) Maria Loonen-Scheffers; 11.15 gest. jrd. v. overl. ouders Litjens-Reintjes gest. jrd. v. Martinus Direks, echtg. en overl. fam. gest. jrd. t.e.v. H. Hart. Maandag: 19.00 gest, jaard. v. Gerardus Smits, echtg. en dochter Maria lsm. v. Maria Voesten en Herman Gooren. Dinsdag: 8.00 gest. jrd. v. Hendrik Marcellis en echtg. Petronella Col berts. Woensdag: 19.00 gest. jrd. v. Marti nus Claessens Petronella Colberts. Donderdag: 8.00 lsm. v. Gertruda van Opbergen, overl. ouders en fam. Petronella Colberts. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart. 8.00 lsm. v. fam. Loonen-v. Rens lsm. v. Petro nella Colberts; 19.00 maandd. v. Ant. en Bern. Loonen, beide echtg. en Jo hanna Verheijen-Loonen lsm. tot bijz. intentie (S.). Zaterdag: 19.00 lsm. v. Helm Claes sens en Nelly Claessens-Derikx lsm. v. Petronella Colberts. Akolieten: za 19.00 J. Cornelissen en R. Kuenen; zo 8.00 J. Janssen; 10.00 E. Kanters, L. Peeters en Erwin Holt ackers; 11.15 M. T. Heesen. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: 19.00 1. H. Mis v. Jeanne v. d. Berg-Swinkels en overl. fam.; 2. jgt. v. Martinus Strijbos; 3. H. Mis v. Toon van Asten nms. Duivenclub. Zondag: 8.30 H. Mis t.i.v. fam. Vollenberg; 10.00 1. gest. jgt. v. Petrus van Well en overl. fam.; 2. H. Mis v. overl. fam. Slangen-v. Montfort en Piet Willemse; 3. maandd. v. Willem Smeets; 11.30 1. H. Mis v. overl. ouders Poels-Reimes; 2. H. Mis voor spoedige genezing. Maandag: 19.00 1. H. Mis voor Toon van Asten nms. buurt; 2. H. Mis voor Antoon Verheijen en overl. fam. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor Christina Swinkels-Heiligers. Woensdag: 19.00 1. H. Mis voor Jacob Flinsenberg; 2. weekd. v. Willem Smeets. Donderdag: 8.00 H. Mis voor gene zing van een zieke. Vrijdag: Eerste vrijdag. 19.00 1. H. Mis voor overl. ouders van Soest-Swin- kels; 2. H. Mis voor overl. ouders Lit- jens-Fleurkens. Zaterdag: 19.00 1. H. Mis voor Jan Hendrix; 2. H. Mis voor overl. ouders Horrevoets-Havermans. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Bart Marcellis en Rob Janssen. Zondag: 8.30 Patrick Marcellis en Rob Strijbos; 10.00 Peter Michels en Rob Reijnders; 11.30 Mare Sijbers en Tom Lemmens. Weekdagen: Patrick Vergeldt en Noël Michels. Vrij: Joan Lutters en Bart Rongen. Mededelingen: 1 Op maandag 4 juli is er vanwege de kermis, )s avonds geen H. Mis maar 's morgens om 9 uur. 2 In de vakantieperiode wordt er in het weekend niet gepreekt. Ook het koor en de organisten gaan op vakantie, maar dan zullen we proberen de Mis sen in het weekend op te luisteren met muziek. 3 De pastoor is op vakantie van 10 - 17 juli en van 24 aug. - 4 sept. In die tijd zal pater J. de flosson mij vervangen. 4 Ik wens iedereen alvast van harte een fijne vakantie en prettige kermis. RECTORAAT HEIDE Dertiende zondag door het jaar, 26 juni 1983. Zondag: 8 uur H. Mis voor Betje Ewals-Fleuren; 10 uur Hoogmis: ge sticht gezongen jaargetijde voor Wim Derikx en Jan Janssen. Akolieten: Geert v. Meijel en Patric Vollenberg. Misdienaars van de week: Johnny Rongen en Aron Voermans. Maandag: 8 uur H. Mis voor de over leden ouders Meijboom-Janssen en overleden familieleden. Dinsdag: H. Ireneüs, bisschop en martelaar. 8 uur H. Mis voor Piet Spee. Woensdag: H.H. Petrus en Paulus, apostelen. 8 uur H. Mis t.b.i. Donderdag: 8 uur H. Mis t.b.i. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.45 H, Mis voor Piet Spee. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Nellie Claessens-Derikx en tevens voor An Achten-Cox en tevens voor een tachtigjarige. RECTORAAT VEULEN Zondag 26 juni, 13e zondag door 't jaar. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. door Mgr. Janssen. Intentie voor de Vorme lingen. Zondag: om 9.45 Hgm. uit dankbaar heid fam. Erben; 11.15 Hgm. voor zal. Jan v. d. Aker. Maandag: 8 uur lsm. jgt. zal. Leo Heidens en echtg. Dinsdag: 8 uur lsm. zal. Martinus Aarts. Woensdag: 8 uur lsm. jgt. zal. Leo Geelen en broer Harrie. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Gertruda van Opbergen. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan H. Hart. 8.30 bijz. H. Mis bij afsluiting schooljaar, int. H. Mis Nur. Banu. Zaterdag: Priesterzalerdag. Om 8 uur lsm. tot intentie; 's avonds om 7 uur Hgm. uit dankbaarheid fam. van Kem pen. Akolieten voor 26 juni: H. Geurts, Eric v. d. Ligt, Tw. Jacobs. Misdienaars: Mare v. Staveren, Hans Spreeuwenberg. PAROCHIE MERSELO Zaterdag 25 juni: feest van H. Adal- bart. 7 uur voor Bernard Gielen en Maria Arts. Zondag 26 juni: 13e zondag door het jaar. Ook feest van St. Jan de Doper, patroon der parochie. 10.00 uit dank baarheid [A]; 11.30 voor de parochie. Maandag: H. Cyrillus van Alexandrië 8.30 Antoon Poels en Cath. van Doo- ren. Dinsdag: H. Ireneüs, bisschop en martelaar. 8.30 bijz. intentie [P]. Woensdag: feest van H.H. Petrus en Paulus. 8.30 Johannes, Henr. Arts, echtgenote en kinderen. Donderdag: H.H. Eerste martelaren van de kerk van Rome. 8.30 ter ere vban H. Hart van Jezus. Vrijdag 1 juli: eerste vrijdag van de maand. 8.30 ter ere van het H. Hart voor degenen die geofferd hebben. Zaterdag: Eerste zaterdag van de maand: Priesterzaterdag. Er zal een H. Mis voor roepingen gelezen worden. 7 uur tot intentie van fam. Janssen. Dit weekeinde is ook weekeinde van de eerste zondag: speciale kollekte. Misdienaars: zondag 26 juni 10.00 en zaterdagavond Susanne v. Kruyssen en Saskia Arts; 11.30 Sandra v. d. Akker en Dorothee van Dijck. Kollektanten: zaterdag 25 juni: 7 uur H. Arts; zondag 26 juni: 10.00 F. Hendrix; 11.30 G. Ewalts. Kerk schoonmaken 30 juni: Mevr. v. Tilburg, Past. Vercoulenstraat en Mevr. Janssen-Berents, Dorperveld. Vakantie is begonnen voor de kinderen. Geniet ervan, maar moogt ge uw zondagsmis toch niet vergeten. Jong geleerd is oud gedaan. Dat dacht men vroeger ook, maar is het waar gewor den Vroeger was aan het feest van de kermis de kerkelijke dienst vooraf gegaan. Zou hij er nu niet meer bij behoren of zijn we al totaal „verhei- denst"????? RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag: 19 uur t.i.v. fam. peeters- Janssen. Zondag: 10 uur t.i.v. fam. Lenkens- Ermens. Maandag: 19.15 t.i.v. Hr. Peters. Dinsdag: 19.15 voor Tony Botden. Woensdag: 19.15 t.i.v. M. Janssen. Donderdag: 19.15 voor bijz. intentie. Vrijdag: 8.30 H. Mis voor de parochie. Eerste vrijdag van de maand. Zaterdag: 19 uur voor Piet Vogel- sangs. RECTORAAT SMAKT Zaterdag 25 juni: Avondmis voor Gerrit Koopmans, voor een overleden oom en tante. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor geestelijke en tijdelijke belangen; 10.00 Hoogmis voor Josephina en Henricus Janssen, overl. fam. Bakx- Janssen. Maandag: 8.45 H. Mis voor de over ledenen van de Carmel. Dinsdag: 8.45 H. Mis uit dankbaar heid voor slagen van examen. Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef voor intenties van Pelgrims. Donderdag: 8.45 H. Mis v.b.i. Vrijdag: 8.45 H. Mis t.e.v. het heilig Hart t.z.i.; 14.45 plechtige Eucharistie en Huwelijksviering van Elly Kersten en Leo van Dijck. JEHOVAH'S GETUIGEN Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema: ,,De dienst voor God als een eer en vreugde beschouwen", in de Ko ninkrijkszaal aan de Henri Dunant- straat 11, aanvang 10 uur v.m. Gratis toegang, geen collecte. VAMOS A VER noticias religiosas El domingo proximo, el dia 26 de junio, en nuestra capilla. Overloonse- weg 2, celebramos le fiesta de San Juan Bautista; a las once y cuarto Misa con cantod y platica en Castellano. Después de la Misa reunión en la salita del convento. Los padres y padrinos de teresa Fernandez de Boxmeer les agradecen a VDS su asistencia en la ceremonia del Bautismo del domingo pasado. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES El jueves el dia 30 de junio excursión de los monaguillos con el Padre Juan a Kieve. El sabado el dia 25 de junio en el Centro: disco para la juventud. Si se van de vacaciones a Espada no se olvide de los documentos de la empresa y del seguro. Hasta la vista! MIS IN DE WILBERTSKAPEL IN DE GEYSTERSE BOSSEN In de maanden juni, juli en augustus iedere woensdagavond om 7 uur in de Wilbertkapel in de Geysterse bossen Eucharistieviering met korte bezinning op de waarden van geloven in onze tijd. EEN ABONNEMENT WAARD De raad der gemeente Meerlo-Wans sum behandelde maandagavond een vrij korte agenda, maar had bijna net zoveel tijd nodig voor de vaststelling van de notulen van de drie laatst gehou den vergaderingen, dan voor de agenda zelf. DEAGENDA De rekening-courant-overeen- komst met de Bank voor Nederlandse gemeenten kan conform het voorstel van het college doorgaan. Indien de Provincie bereid is een bedrag van 2500 gulden bechikbaar te stellen voor het buitengewoon onder houd van de kerk te Meerlo, is de raad van Meerlo-Wanssum ook bereid een zelfde bedrag ter beschikking te stellen. Het Regionaal Alfabetiseringspro ject 1982 kreeg de gevraagde steun, mede omdat 9 inwoners aan dat project hebben deelgenomen. Het gevraagde bedrag van 7.437,werd dan ook beschikbaar gesteld. Een bedrag van 3.710,werd beschikbaar gesteld aan de PLEM. Daarmee kan de opoenbare verlichting langs de Veestraat te Meerlo worden vervangen. De raad had geen moeite met het nemen van een voorbereidingsbesluit tot partiële herziening van het bestem mingsplan Wanssum. Hierdoor kan de woning Merelhof worden uitgebreid. De commissie van financiën zal de stukken welke over het jaar 1981 ter beschikking zijn gesteld. Omdat de aannemer nog deze wek zal starten met de bouw van het nieuwe gemeentehuis, benoemde de raad, op voorstel van het college, de raadsleden mevr. Franssen-Camps en de heren Fr. Rutten en Nabben in de bouwcommis sie. Deze zal verder bestaan uit de leden van het college en een vertegenwoordi ging van ambtenaren. Deze commissie zal de bouw van het raadhuis moeten begeleiden en komt iedere eerste vrijdag van de maand bijeen. De raadsleden Vollenberg en L. Beterams kruisten de degens. De eerste omdat hij het rapport en de wensen van het Jeugd- en Jongerenwerk te Wans sum niet juist vond, terwijl het tweede het rapport verdedigde. De raad kan daar straks zijn zegje over doen, als het rapport aan de raad zal worden aange boden. Jarenlang protesteren, over de bouw mogelijkheden op de Hei te Wanssum, hebben nu hun einduitslag gekregen door de beslissing van de Raad van State. De gemeente is volledig (en op alle fronten) in het gelijk gesteld. Er kan nu zelfs worden gebouwd. Jammer is dat 7 kandidaten voor een bouwkavel het lange wachten moe zijn geworden en elders een kavel hebben ge vonden. Het heeft de gemeente veel geld gekost en die onkosten zijn nergens te verhalen. Het plan zal bouwrijp worden gemaakt zodra er definitieve kopers zijn. Welke initiatieven het college voor de toekomst zal nemen is nog niet te zeggen. Voor de groepen die gejureerd zijn is I de uitslag als volgt: Afstand 5 km: Sportverenigingen: punten 1 de Belhamels Leunen 786 2 de Natuurvrienden Merselo 784 3 Judovereniging 762 Jeugdgroepen: 1 de Peelspeurders 774 2 Kabouters 773 Schoolgroepen: 1 Antoniusschool Veulen 782 2 Mariaschool Oostrum 776 3 Coninxhof 773 4 Willibrordusschool Geysteren 771 5 de Kemp 770 6 de Kemp 769 8 Mariaschool Oostrum 765 9 de Essel 762 9 Coninxhof 762 11 Claraschool 761 11 Claraschool 761 11 Coninxhof 761 14 Coninxhof 760 15 Coninxhof 759 Gelegenheidsgroepen 1: 1 Hulst 3/4 Spraeland 782 2 Vincentiushuis 781 Gelegenheidgroepen 2: 1 Prinsessenbuurt Meerlo 770 2 de Boefjes Overloon 766 Afstand 10km: Sportverenigingen 1 Gym. Wanssum 1386 2 Gym. Wanssum 1375 3 St. Christoffel 1371 4 Gym Wanssum 1367 5 Natuurvreinden Merselo 1358 6 Natuurvrienden Merselo 1338 7 Judovereniging 1297 Jeugdverenigingen: 1 KJBCastlo 1396 2 Kabouters 1376 3 Kabouters Oirlo 1372 4 Welpen Oirlo 1355 5 Scouting 1344 6 De Peelspeurders 1339 Schoolgroepen: 1de Kemp 1373 2 Mariaschool Oostrum 1353 3 Mariaschool Oostrum 1338 4 de Kemp 1328 5 St. Antoniusschool Veulen 1327 6 Willibrordusschool Geysteren 1323 7 Coninxhof 1318 8 de Kemp 1315 9 de Kemp 1312 10 Coninxhof 1311 11 Coninxhof 1308 12 Franciscusschool 1307 13 Franciscusschool 1305 14 Coninxhof 1303 15 Coninxhof 1301 Gelegenheidsgroep 1: 1 C.A.V. 27 MC 1323 Gelegenheidsgroepen 2: 1 Muziekschool Venray 1328 2 Petrus Banden Muziekver. 1325 3 Prinsessenbuurt Meerlo 1315 4 de Boefjes Overloon 1308 Afstand 15 km: Sportverenigingen: 1 Natuurvrienden Merselo 1292 2 St. Christoffel 1276 3 St. Christoffel 1269 4 Red Caps Venray 1257 Schoolgroepen: 1 Mariaschool Oostrum 1292 2 Petrus Bandenschool 1256 3 coninxhof 1252 Gelegenheidsgroepen 1 de Peelspeurders 1287 2 de Peelstappers 1270 3deMöppekes 1263 4 Prinsessebuurt Meerlo 1243 Juryrapport 20 km: 1 La Paloma 1326 2 Karklingels Oostrum 1320 3 Jongerenkoor Wanssum 1315 4 Mannenkoor 1309 5 HBS/Electro Jeucken 1293 1308 6 Ned. Credietbank 1293 7 JUM Merselo 1279 8 AC Matinee 1277 9 Springplank 1261 10 Trefpunt 1257 11 Hub Clephas 1252 12 Capriccio 1234 15 km zondag: 1 Oud Desselke 963 2 Dameskoor Venrode 942 3 Firma Bom 928 LPG AKTIE Tank nu POLYGAS autogas voor de laagste prijs in Venray. Tijdelijk ontvangt U nu bij ons een KADOKAART bij inlevering waarvan U van ons een prachtige STRANDBAL ontvangt, geheel gratis. OFFICIEEL FIAT DEALER STATIONSWEG 183 OOSTRUM-VENRAY Witte legkasten 40 cm breed 50 cm breed 60 cm breed 80 cm breed al voor 120, - KEUKENCENTRUM FRANSSEN Westsingel 54 Venray telefoon 82851 autosloperij W.J.H. ROBBEN Endepoel 2b Merselo Tel. 04786-519 UITLAAT-SERVICE JAN VAN NIES LANGSTRAAT 31 VENRA Tel 04780-8736Ü AANNEMINGSBEDRIJF HAY VOERMANS VENRAY B.V. Sparveld 6 - Leunen telefoon 04780 - 87184 TE KOOP Fiat 127 spec.'76 Gcijsterscwcg 5 Oost rum TE KOOP le jaars MEAO boeken Tel. 04780-88470 GEVRAAGD hulp voor zondags 's a- vonds en kermis in cafe taria. Liefst met erva ring. Leeftijd vanaf 20 jaar Tel. 04788-1480 TE KOOP electr. stencilmach. Gestetner. i.p.st. Tel. 04787-680 TE KOOP Peulen, ook grote partij en Bistervelts, Bosweg 42 Venray, tel. 86587 TE KOOP kinderwagen, bruine rib en wandel wagen, blauwe rib z.g.a.n. Tel. 04784-2387 na 18.00 uur TE KOOP Suzuki 50 ER Tel. 80817 TE KOOP Simca 100 bj.'76 zeer weinig gereden Boddenbroek 15 Oirlo Tel. 04787-352 TE KOOP electrisch orgel met rit mebox Tel. 04780-87144 GLASSERVICE VERF BEHANG MERSELOSEWEG 6 TELEFOON 81523 - VENRAY Wij leverdn elektrostatische luchtreinigers voor een ab soluut rookvrije ruimte Bel voor prijsopgave naar MARCUS KOELTECHNIEK LEUNEN telef. 04780-86532 TE KOOP alleen donderdag Flessenrek v. 60 30, kinderbad 35, binnendeuren tegen ad- vertentiekosten. RVS aanrecht 25,— Veltumse Kleffen 32 TE KOOP accordeon 120 bassen Tel. 04780-80027 KUNSTHANDEL „IROK" W(j verzorgen al uw inlijst- werk tegen de laagste prijs G. KOENEN, Venloseweg 57, 5961 JB Horst. tel. 34709-4596. Iedere middag en zaterdags de gehele dag open. Wagen zelf geschuurd? WIJ SPUITEN VOOR U Acasiastraat 1. tel. 81867 TE KOOP jonge konijntjes Dolf, Weverslo CARAVANSTALLING Tel. 04784-1629 AQUARIA HENGELSPORT SCHOONHEIDSSPECIA LISTE Voor uw huidverzorging electronisch ontharen kwikslim afslankmethode pedicure MEVR. A. KRAMER Everestlaan 11 Venray Tel. 83215 Bel 81315 Schaeffers Glashandel Patersstiaat 14 Daar wordt U nog voordelig geholpen I 'T STOFFELTJE Verkoop van 2e hands kinderkleding is gesloten van 4 juli t.m. 14 au gustus. PRET1GE VAKANTIE NELLY KUNSTGEBIT-REPARATIE VENRAY-OOSTRUM 2 UUR SERVICE 04780-82356/81997 TE KOOP kast, 2V2 bij 2 m breed 1 gas comfort, geijser 2 pers. bed, tapijt gordijnrails Handelstraat 17 TE KOOP 3 zits ribbankje Tel. 04784-2416 na 19.00 uur TE KOOP Suzuki cross 1983, z.g.a.n. met veel extra's Tel. 04788-1956 TE KOOP Dames- heren en kinder fiets Tel. 04786-482 TE KOOP zwarte lammeren GEVRAAGD klim-speed toestellen Veulensewaterweg 23 Tel. 04785-258 TE KOOP trekhaak citroen GS 2 schoolbankjes Marimbastr. 10 Venray TE KOOP Volvo Amazone Tel. 80690/88269 Alleen op vrijdag en zaterdag TE KOOP Peulen op bestelling en dagelijks verse aardbeien L. v. Dijck, Molenhofw. 6 Tel. 81774 ENORME COLLECTIE VANDAAG GEKOCHT VANDAAG BEZORGD ook 's zaterdags COENEN Venray-Horst tel. 04780-82828 Voor het slijpen van: (kartel)- messen, scharen, handzagen, cirkelzagen (ook widla), lint zagen, kettingzagen, (schaaf) beltels, grasmaaiers, schaat sen, etc. LEENDEP.S Langstraat 24. Venray, telefoon 04780-84190 VERF BEHANG TE KOOP div. soorten KOOLPLANTEN M. Theunissen Horsterweg 16 Leunen, tel. 84559 TE KOOP Yamaha Enduro 50 bj.'80 met verz. H. Strijbos Puttenweg 114 Ysselsteyn, tel. 04785-322 TE KOOP speedboot pr. n.o.t.k. Tel. 84261 na 17.00 uur TE KOOP schoolboeken 1NTAS en jalouzieën 2m br. X 1,50 m hoog Tel. 04780-83899 Gussenstraat 25 VERREKIJKERS Hofstraat 6 Venray Tel. 04780-81069 TE KOOP bintjes eetaardappelen en 60 are hooigras T. Vollenberg Deurneseweg 40 BIED ZICH AAN Ik ben 23, sinds decem ber werkloos en bezit rui me type-ervaring. Wie zet mij aan het werk? Ook een ander baan is welkom! Brieven onder nummer 243 LATTENBANK oud model van ƒ149,- VOOR ƒ125,- P. MUIJSERS Langstraat 28 Venray GEDIPLOMEERD NSF SPORTMASSEUR voor massage, bandages, advies. F. Tummers, Etudestr. 46 Venray, tel. 04780-85881 WIJ BLIJVEN AL UW INLIJSTWERK VERZORGEN. Tevens het adres voor sieraden-reparaties en voor het knopen van uw parels. VOESTEN vh BOETIEK WIGREE Christolfelkruid 32 Landweert telefoon 04780 - 10098

Peel en Maas | 1983 | | pagina 12