RB Yf L\4 c Knap'mop voor de lente. GEMEENTEPRAAT PAPER? MATE Autolak in 5000 kleuren, J.THEUWS Bouwvergunning verleend Bouwvergunning aangevraagd Commissie Bergkwartier mnaerwet 7e Fietsdriedaag se in Venray Spreekuur vervalt Uitslag Oranje Familie- wandel-quiz. Glasbak Wielerwedstrijd Waarschuwing voor adverteerders Zondagochtend concert vulpenmeF ruthenium penpunt VAN DEN MUNCKHOF Zeeuwse klei-aardappelen nieuwe aardappelen CUSTERS if©ppiu PEEL EN MAAS een krant om te lezen J. van den Beuken (Wat kan je gebeuren.) lersey Qouture VENRAY,'™,OOM ELEKTRO MARTENS b.v. NOTITIES EN MEDEDELINGEN \N DE CEMEENTE VENRAY Rcdatiic G.A. N-liiitlc. Bureau oorlicTiling Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 11 mei 1983 voor de onderstaande bouwplannen bouwvergunning ver leend. Zij, die menen door de afgifte van een van deze vergunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getrof fen, kunnen op grond van het bepaalde in artikel 7, lid 2, junclo artikel 13 van de Wet A.R.O.B. daartegen bij het col lege van burgemeester en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wej binnen 30 dagen na de dag, waarop de bewuste vergun ning is verzonden of uitgereikt. Voordat U een bezwaarschrift indient, is het dan ook raadzaam te informeren of verzen ding of uitreiking van die vergunning heeft plaatsgevonden. Nadere inlichtin gen kunnen worden ingewonnen bij het bureau ruimtelijke ordening en bouwza ken, kamer 201 van het raadhuis, tel. 83838, toestel 354. het bouwen van een tuinhuisje en berging aan de Mr. Driessenstraat 5, t.n.v. J.G.M. Koenen; het bouwen van een loods aan de Peelweg 39, t.n.v. P.J.W.J. v. Dijck; het bouwen van een mestvar- kensstal aan de Peelweg 39, t.n.v. P.J..J. v. Dijck; het maken van een schoorsteenka naal aan de Kloosterstraat 18, t.n.v. J.G.J. de Bruijn; - het uitbreiden van de woning aan de Menuetstraat 9, t.n.v. J.E.E. Kallen; het uitbreiden van de woning aan de Moderatostraat 5, t.n.v. W.S.G.M. Hovens. Venray, 13 mei 1983. De burgemeester van Venray, mr. H.J.M. Defesche. Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om, in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan, bouwvergunning te verlenen voor: het bouwen van een woning aan de Timmermannsweg 51 te Ysselsteyn, t.n.v. J.G.M.E. Peelers; het uitbreiden van de woning Ys- selsteynseweg 99 te Ysselsteyn, t.n.v. J.H. Jenniskens; het uitbreiden van de woning Goudsmitstraat 42 te Venray met een serre, t.n.v. G.J. Philipsen; het verbouwen en uitbreiden van de woning Kennedystraat 17 te Venray t.n.v. J.C.M. Bosman; het uitbreiden van een lig- boxenstal aan de Twist weg 3 te Vrede- peel, t.n.v. H.C.J. Nabuurs; het verbouwen van een woning en het bouwen van een garage/berging aan de Overloonseweg 81 t.n.v. A. Peren boom, Hoofdstraat 15a te Merselo; het uitbreiden van het K.I. station aan Rozendaal 2 te Merselo. t.n.v. Var kensonderzoekcentrum „Nieuw Dal- land"; het uitbreiden van de woning Pr. Margrietstraat 8 te Venray, t.n.v. Ch. P. Smits; het uitbreiden van een varkensstal aan de Ysselsteynseweg 2 te Heide, t.n.v. W.P. Drabbcls; het bouwen van een woning met garage aan de Pater Tulpstraat te Ys selsteyn, t.n.v, P.H.W. Sprccuwcnberg, Kievitsweg 9 te Ysselsteyn; het bouwen van een jongveestal aan de Moostdijk 12 te Ysselsteyn. t.n.v. F.W. Bouwmeister; het bouwen van een mestvar- kensstal aan de Timmermannsweg 111 te Ysselsteyn t.n.v. L. de Wit; het uitbreiden van een veestal aan de Begijnhofweg 4 te Heide, t.i A.M.G.M. van Rens; het bouwen van een rundveestal/machineloods aan de Blak- terweg 1 te Oirlo, t.n.v. L.J.T.M. Camps; het bouwen van een fokvar- kensstal aan Pas 3 te Merselo, t.n.v. G.F. Wismans; het bouwen van een warenhuis aan de Steegse Peelweg 55 te Leunen, t.n.v. P.J.M. Bistervelts; het bouwen van een varkens- fokstal aan de Roffert 1 te Castenray, t.n.v. H.H. Cremers; het bouwen van een mestvar- kensstal aan de Timmermannsweg te Ysselsteyn t.n.v. J.A. Meulendijks, He- melrijkseweg 30 te Deurne. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen me dewerking te verlenen. De bouwplannen liggen met ingang van 13 mei 1983 gedu rende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij het bureau ruimtelijke orde ning en bouwzaken, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur). Gedu rende deze termijn kunnen eventuele be zwaren schriftelijk bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 13 mei 1983 De burgemeester van Venray mr. H.J.M. Defesche. De voor 19 mei geplande vergadering van de commissie voor jeugd sport en recreatie gaat niet door. De eerst vol gende vergadering is nu volgens schema op 16 juni. De burgemeester van Venray maakt ter voldoening aan het bepaalde in arti kel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening bekend dat met ingang van 24 mei 1983, gedurende één maand ter ge meentesecretarie, onderafdeling ruimte lijke ordening, kamer 201, voor een ie der ter inzage ligt het ontwerp- bestemmingsplan „Bergkwartier". Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk bij de gemeente raad bezwaren indienen tegen het ont werp. Venray, 20 mei 1983 De Burgemeester voornoemd, mr. H.J.M. Defesche. Kennisgeving bekendmaking ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalin gen milieuhygiëne; maken bekend dat zij voornemens zijn om op de aanvraag van: W.F.G.M. Michels, Klein- dorp 6b te Merselo-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden van een champig nonkwekerij, waarbij mest en meststof fen worden opgeslagen, gelegen aan het Kleindorp 6b te Merselo; H.J.A. Weys, Steegse Peelweg 51 te Leunen-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een var- kensmesterij, waarbij mest en meststof fen worden opgeslagen, gelegen aan de Houbenweg 7 te Veulen-Venray; Muvero B.V. Ketel- en Appara- tenfabriek. Postbus 33 te Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex art. 6a, uitbreiden/wijzigen van een ketel- en apparatenfabriek waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Stationsweg 120 te Oostrum-Venray, gedeeltelijk positief te beschikken onder voor waarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter in zage en wel tot 27 mei 1983, elke werk dag van 9.00 tot 12.00 uur; na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aange vraagde beschikking, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog e|ke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur wor den ingezien (na telefonische afspraak). De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van een van de aanvragen en een ieder die aantoont, dat hij daartoe rede lijkerwijs niet in staat is geweest, kun nen tot bovengenoemde datum gemoti veerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van een van de ontwerp beschikkingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 13 mei 1983 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A.L.G. Janssen. Op 16, 17 en 18 mei aanstaande or ganiseert het Comité Rekreatiesport Venray de 7e Fietsdriedaagse Venray. Deelname is voor iedereen mogelijk, met dien verstande dat kinderen onder de 12 jaar deelnemen onder begeleiding van ouders/leiders(sters). Inschrijving en start is bij de sporthal „De Wetteling", telkens van 17.30 tot 19.00 UUÏ. Elke deelnemer ontvangt ook nu weer een herinnering. De inschrijfkosten bedragen 2, per dag, of 5,voor drie dagen. De tochten zijn dagelijks ongeveer 25 km lang en leiden door bosrijke omge ving. Voor degenen die 'ets meer willen dan alleen fietsen, bestaat er de moge lijkheid om de tochten via een oriëntatie route te rijden. Fietsen is lekker ontspannend iedereen kan fietsen op eigen nivo. Fietsen is altijd mogelijk en is nog gezond ook. Genoeg redenen om gewoon mee te doen aan de recreatieve fietsdriedaagse op 16,17 en 18 mei aanstaande. In verband met afwezigheid komt maandag a.s. het spreekuur van we thouder mevr. Poels-Peters te vervallen. Voor dringende aangelegenheden kan men zich wenden tot de behandelende afdelingen. De juiste antwoorden op de vragen van de op Koninginnedag gehouden Oranje Familie-wandel-quiz zijn: 1Romaanse stijl la. één leeuw 2. Kinderkopjes 2a. Kon. Wilhelmina 3. 1723 3a. Julianastraat 4. Bosviooltje 4a. Kon. Beatrix 5. Vier 5a. 1898-1948 6. Biezevenneke 6a. Emma van W. Pyrmont 7. Koets 7a. Zit op paard 8. Jeu de Boules 8a. geel (oranje/rood)-wit-blauw 9. Tien 9a. Veertien 10. Achttien 10a. Oostsingel Geen enkele deelnemer is er in geslaagd alle vragen goed te beantwoor den. Drie deelnemers hadden elk één fout en eveneens drie deelnemers had den twee fouten. Deze zes personen zul len binnenkort hun prijs krijgen toege zonden. 1. H. Stoef, Overloonseweg 8 2. M. Bouten, Handelstraat 31 3. M. Stoef-Groetelaars, Overloonsew.8 4. N. Hendriks, Verdistraat 5 5. D. Bouten, Hflndelstraat 31 6. A. v.d. Helm, Mgr. Nolenstraat 22. Gedurende de rest van deze maand is de glasbak op de Grote Markt verplaatst naar het parkeerterrein aan de Schoolstraat t.o. Electro Jacobs. Op de eerste mandag van juni zal de glasbak weer op zijn oude plaats wor den teruggezet. Burgemeester en wethouders zijn voornemens toestemming te verlenen voor het houden van een wielerronde voor amateurs in het centrum van Ven ray, op dinsdag 21 juni 1983. Het parcours is op onderstaande situ atietekening aangegeven. De wegen van dat parcours zullen va naf 17.30 uur voor alle verkeer behalve voetgangers afgesloten dienen te wor den. De eerste wedstrijd begint om 18.00 uur, zodat de straten van het par cours dan vrij van geparkeerde auto's etc. dienen te zijn. De wedstrijden eindi gen om ca. 22.30 uur. x In tegenstelling tot de in 1981 en 1982 gehouden profwielerrondes wordt bij deze wedstrijden geen entree geheven. De wedstrijden zijn voor iedereen gratis toegankelijk. De aan de organisa'ie verleende principe-toestemming geldt voor zover met belanghebbenden met betrekking tot de wegafsluiting in redelijkheid tot overeenstemming is gekomen. In verband hiermee kunnen tot een week na dagtekening van deze bekend making door diegenen die menen rechtstreeks in hun belang te worden ge troffen gemotiveerde bezwaren worden ingediend. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen op de afdeling Openbare Orde, Veiligheid en Milieuzaken, kamer 119, Raadhuis Venray, tel. 04780-83838 toestel 159. Venray, 13 mei 1983 Burgemeester en wethouders, voornoemd. Momenteel „opereert" in Venray en omgeving Uitgeverij ADU uit Heerhugowaard of Weert, die schriftelijk en/of te lefonisch probeert advertenties te werven voor een z.g. „Opzoek- gids voor de gemeente Venray". Bij het benaderen van de ad verteerders wordt beweerd, dat de „Opzoekgids" wordt ge maakt in samenwerking met de gemeente Venray. Om de zaak geloofwaardig te maken wordt gebruik gemaakt van adverten ties, die geplaatst zijn in de ge meentelijke informatiegids „Venray van A-Z". Uiteraard staat het iedereen vrij te adverteren in welk blad dan ook. Wel willen wij duidelijk stel len, dat de „Opzoekgids" van ADU NIET tot stand komt in samenwerking met de gemeente. De uitgever heeft hierover zelfs geen enkel contact met de ge meente opgenomen. Wanneer de gemeente met een uitgeversmaatschappij in zee gaat, zijn de acquisiteurs in het bezit van een verklaring van het gemeentebestuur. Men doet er dus goed aan hiernaar te vragen wanneer men wordt benaderd over het plaatsen van een adver tentie in een uitgave, die in samenwerking met de gemeente tot stand moet komen. Momenteel is een dergelijke verklaring alleen afgegeven aan Suurland's Vademecum te Eind hoven, die in opdracht van het gemeentebestuur het plaatsen van stadsplattegronden op ver schillende punten in Venray zal verzorgen. Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter Op zondag 15 mei a.s. om elf uur wordt in de aula van het Boschveldcol- lege een ochtendconcert gegeven door een studentenkoor uit Maastricht onder leiding van Willy Jansen en het Kamer- muziekensemble Saltarello onder lei ding van Pater Falco. tel. 04764 1287 b.g.g. 04767 2313 RADIO - TV - ANTENNEBOUW Reparatie en nieuwbouw Alles voor de Doe-het-zelver Vrijstaande antennemasten PEETERS- SPREEUWENBERG Overloon - Jan de Rooystraat 14 04788-1683 Ysselsteyn - Litsenbergweg 3 04785-603 T V -ANTENNE COMPLEET GEPlAATS' VANAF f 395 (jvyatatt verkrijgbaar bj. BOEKHANDEL Grotestraat 68 Telefoon 82727 Bij al onze atnemers i||||É deze week m m W verkrijgbaar APPELVLAAI f 6,95 ASSURANTIEKANTOOR Wim Holtermans Veulenseweg 23 Veulen-Venray telefoon 04780 - 85383 BETAAL NIET TE VEEL VOOR UW AUTOVEREKERING informeer eens bij ons: 04780-85383 Wij staan 6 dagen in de week voor u klaar. en Zaden Er Aardappelen B.V. Oirlo Oirloseweg 7 Tel. 04787-282 ELNA - LEWENSTEIN - PFAFF - HUSQVARNA enz. *e<eV JUUANASINGEL-VENRAY TEL. 04780-81871 Voor de lijnere modestoften en de betere naaimachines, ^evens reparatie-inrichting. en de betere ^^Jevens repar X Keuze uit 45 modellen naaimachines België op uw tv Bel ons! Laat ons vakkundig uw antenne repareren of vernieuwen Eigen servicedienst voor reparatie van kleur of zw.-wit t.v. „witgoed" - audio 04780-85666 ot 04709-4951 Schoolstr. 30 Venray Venrayseweg 19A Horst .d. Pr. Marijkestr. 1A, Venray Voor TROTTOIR- en OPSLUITBANDEN Allerlei soorten GRIND-, BETON- en KINDERKOPTEGEI.S BLOEMBAKKEN SIERBLOKKEN BETONSCHUTTINGEN en BETONROOSTERS TUINBEELDEN Betonbedrijf L. de Groot-Cremers Dr. Verbeecklaan 23, SL Anthonls, tel. 08858-2446 "DE DRIESPRONG" Auto Verhuur Personenwagens Personenbusjes Bestelwagens Verhuiswagens BRIENSHOEKWEG 9 Leunen-Venray Tel. 04780 - 85828 TEVENS AUTOWASSERETTE Lovinckplein 6 Ysselsteyn Tel. 04785-232 GESPECIALISEERD in de Agrarische Sector Rundveestallen Pluimveehokken Varkensstallen Ventilatie- en Regeltechniek Gordijnautomaten Champignonkwekerijen Voor alle soorten Bloemen- en perkplanten, tomaten-, kool-, sla- en selderijplanten, tevens potgrond kunt U terecht bij plantenkwekerij Krekelkamp 3 Wanssum Tel. 04784-1629 Voor grote en kleine kantoormachines kantoormeubels kantoorinstallatie Kantoorboekhandel v.d. Munckhof b.v. Grotestraat 28 Venray Telefoon 04780-82727 Zoek de sporen van de winter. Regen, sneeuw, ijs en pekel hebben de lak geen goed gedaan Smoor opkomende roest m de klem. Schuur de plekken weg Vergeet de krassen en schrammen niet. Breng een degelijke grondlaag aan en zet de spuit erop Een lakiaag als een pantser, mooi op kleur en diep glan zend U komt weer goed voor de dag! Oud Saldo f 21.051,75 P.C. 10,- J.v.d.P. 5,- H.v.K. 5,- J. Peeters 5,- H.C. 5,~ A.W. v. Stratum 5,- S.v.d.P. f 10,- J.S. 10,- J.H. 5,- J. 5.- J.M. 5,- d.K. 5,- H. Janssen 5,- J.O. 10,- G.K. 10,- P. 5,- J.F. 5,- G. 5,- Diverse N.N. 32,50 Nieuw Saldo f 21.199,25 POSTGIRO VAN DE BANK 10.68.514 Waarom werd van de bekende 66 cm TV's alleen de Beovision 8800 met "zeer goed" beoordeeld? sikkens Color Center 1*81523* Dat kunt u bij ons zelf komen testen. Wij hebben voor u een video systeem met veel uitmuntende eigenschappen Niet alleen de „zeer goede" Beovision, maar ook de nieuwe stereo-video recorder van B&O, de Beocord 8900. Allebei volledig op afstand te bedienen Kom eens kijken - en vooral ook luisteren - naar het verschil. Bang Olufsen Dealer: Elektro Martens b.v. VENRAY Schoolstraat 30, Tel. 04780-85666

Peel en Maas | 1983 | | pagina 6