nm in ESI IV De Wetteling OUDE FOTO'S AGENDA Hoe u kunt besparen op uw elektriciteits- en gasverbruik willen wij u graag vertellen! DRUKKE DAGER VOOR ZANGERS VAN ST. FRANS ROMMELMARKT ANTIEKMARKT YSSELSTEYN KUNST OP DE KOFFIE PEEL EN MAAS JUBILEUMFEESTEN MUZIEKVERENIGING ONS GENOEGEN TE OIRLO MUZIKAAL WEEKEND IN OIRLO miERmmonni GEVONDEN PEEL EN MAAS Gezien bij lnfo3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS EN WML Past.Wijnhovenpark 1. 5801 BZ Venray. Telefoon (04780) - 86333 GEOPEND MAANDAG T/M VRIJDAG VAN 9.00 TOT 17.00 UUR Loop eens binnen... U bent van harte welkom! Tweemaal in het jaar vormen de kerkelijke hoogfeesten en de vieringen 1 die daaraan verbonden zijn de momen- j ten waarop de „Zanger van St. Frans" fjextra druk in de weer zijn. Dat is met LI Kerstmis en met Pasen. Het is de Goede IWeek van Pasen waarin wij ons nu J[bevinden en waarin het koor verschil- I lende keren optreedt in de Paterskerk. I Op die optredens willen wij nu even de I jandacht vestigen. 1 Begonnen met de viering van Palm- I zondag, afgelopen zondag, staan nu K Witte Donderdag, Goede Vrijdag, I Paaszaterdag en Paaszondag voor de deur. Op die dagen zullen de „Zangers van St. Frans" telkens de kerkdiensten jnde Paterskerk vocaal begeleiden. Het „Paasprogramma" ligt de „Zangers vin St. Frans" bijzonder goed en biedt de kerkbezoekers erg mooie koorzang die volledig in het Paasgebeuren past. Het koor heeft dit jaar bovendien jnkele nieuwe werken in zijn repertoire opgenomen die zeer de moeite van het iinhoren waard zijn. I"Hct programma op die dagen ziet er als volgt uit: Witte donderdag (19.30 uur) Locus 1ste (bruckner) Hoe Corpus (habert) Ecce Homo (Bousignac) Corale Finale (Bach) Goede Vrijdag (19.30 uur) Ecco Homo (Bousignac) Eli Eli (Bardos) Popule Meus (Gregoriaans) Tenebrae factae sunt (m. Haydn) Vere Languores (Lotti) Ave Maria (Bruckner) Paaszaterdag (19.30 uur) Locus Iste (Bruckner) O Sacrum Convivium (perosi) Jubilate (v.d. Tillaart) Alleluja (Hdndel) Paaszondag (10.15 uur) Haec Dies (Algra) King All Glorious (vial) Ave Maria (Bruckner) Locus Iste (Bruckner) Alleluja (HSndel) Voor de extra inspanningen die het koor tijden de Paasweek levert, hebben de „Zangers van St. Frans" toestem ming om na het einde van de diensten op zaterdagavond en zondagmorgen een collecte te houden en hun koorkas daardoor een beetje op peil te houden. Wat het bestuur van dit koor overigens nog enige zorgen baart is de aanwas van nieuwe leden. Er is op dit moment plaats voor èen 15- tal nieuwe jongens inde leeftijd van 9 t/m 11 jaar. Het bestuur doet dan ook een beroep op de jongens in die leeftijd die interesse in het koor hebben om zich hiervoor op te geven bij het secretariaat: Langstraat 104 tel. 81690. Achter in de Paterskerk zullen wervingsfolders worden neege- legd die kunnen worden meegenomen en waarin informatie over het koor wordt gegeven. 2e PAASDAG GROTE ROMMEL MARKT T.B.V. BASKETBALCLUB JUMPERS Op maandag 4 april, paasmaandag organiseerd basketballclub Jumpers '76 een grote rommelmarkt in de Wieënhof aan de Leunseweg in Venray. Op deze rommelmarkt zijn vele goede 2e hands spullen te koop. Zo is er een grote partij 2e hands bedden te koop, vele goede keuken en kantine stoelen, nog goede 2e hands sportkleding, een partij damesromannetjes en vele goede ge bruiksgoederen. Op deze dag kunt u ook enkele basketballfilms zien. De rommelmarkt is van 10 uur 's morgens tot 5 uur 's middags. Als u nog spullen hebt voor deze rommelmarkt bal dan 04780-88319 en we komen het ophalen. Tijdens de Paasdagen vindt er in Gemeenschapshuis „Smelehof", aan de Puttenweg (midden Peelweg) een grote driedaagse Antiekmarkt plaats waaraan wordt deelgenomen door antiekhande laren, afkomstig uit alle delen van het land. Zij bieden o.a. n^eubilair en kleine meubels in diverse stijlen en soorten, klokken, beelden, porselein, poppen, schilderijen, koperwerk en vele andere artikelen te kijk en te koop aan. De antiekmarkt is geopend op 2, 3 en 4 april, alle dagen van 11.00 tot 18.00 uur. De organisatie is in handen van CV de Piëlreuzen uit Ysselsteyn. Gedurende de maand april zullen er in Quick Inn olieverfschilderingen van de Venrayse kunstenaar Pierre van Bergen te zien zijn. Pierre van Bergen 'werd in zijn jeugd geïnspireerd door njn vader, die eveneens kunstenaar was. Vervolgens volgde hij gedurende twee jaar een cursus vrij tekenen en schilderen te Rotterdam. Verder is hij geheel autodidact. Zijn realistisch weergegeven land schappen, zeegezichten en dieren spre ken zeer tot de verbeelding. Pierre van Bergen schijnt een voorliefde voor paarden te hebben. In elk geval zijn deze op zeer realistische wijze en met een gevoelige penseelstreek neergezet. Eerder exposeerde Pierre in 1980 in de Schouwburg te Venray en hel vorig jaar op de grote overzichtstentoonstelling van kunstkring „Amber". Eveneens heeft zijn werk al meermaals de etalages van de fa. Bartels te Venray gesierd. Quick Inn op de Grote Markt is dagelijks open tot twee uur na winkelsluiting. EEN KRANT OM TE LEZEN Het organisatiecomité van de 75 jarige jubileumfeesten van Muziekver eniging Ons Genoegen uit Oirlo heeft voor het laatste weekend van juni en het eerste weekend van juli een programma gerealiseerd, dat er in grote lijnen als volgt uitziet. Op vrijdag 24 juni worden de feesten geopend met een grote dans- en amuse mentsavond, die verzorgd wordt door het bekende orkest „De Vrijbuiters". Zaterdag 25 juni wordt er 's middags een kinderfestijn georganiseerd, waar bij het uit Haarlem afkomstige duo „de clowns Topi en Lopi" vakwerk van de bovenste plank zullen leveren. Zaterdagavond staat in het teken van een Tiroler avond. Hiervoor heeft de organisatie John Quadvlieg en zijn Wurmtaler Musikanten gekontracteerd. De laatste jubileumdag in het eerste weekend staat in het teken van een grote jubileumsreceptie met Frühshoppen, terwijl 's avonds de Top 40 Discoshow is gecontracteerd. Op woensdag 29 juni wordt er voor en door de bejaarden uit de regio een groot bejaardenvolksdansfestijn opge zet. In het tweede weekend, vrijdag 1 juli, begint met de „Oelderse Krangs Um" show. Op deze avond zullen vele Oirlose verenigingen en groepen amusement in de vorm van dans, muziek, zang en toneel verzorgen. Op aiterdagavond 2 juli zullen diverse muziekkorpsen die onder leiding staan van dirigent Schellens een muziek avond verzorgen in de „Toon Schellens Avond". Deze gevarieerde jubileumfeesten worden besloten met een groot drum- bandtreffen op zondag 3 juli, terwijl 's avonds de jeugd nogmaals aan bod komt met de groep Chickweed en de Disco Show Paranoid. Tenbate van het gemeenschapshuis „De Linde" in oirlo wordt er eind april een muzikaal weekend georganiseerd. In verband met reserveringen wordt dit gebeuren nu reeds aangekondigd. Zaterdag 23 aprii TIME BANDITS De Timebandits zijn bekend van radio en t.v. Ze hebben pas geleden een life concert gehad op de radio wat erg goed was. De Time bandits staan nu elf weken in de nationale hitparade waar van 6 op de tweede plaats met de plaat „I'm specialized in You". Er is net weer een nieuwe plaat uitgekomen, en we verwachten dat ook deze plaat het ook weer goed zal doen. Voorprogramma CHICKWEED. De Noord-Limburgse formatie Chickweed waarvan de kern nu al bijna zo'n 10 jaar bestaat is geen onbekende in de regio en daarbuiten. Vanaf het prille begin tot op heden is er veel veranderd. Speelde vroeger de kern van de groep (Noud Arts en SIK) folksongs als duo met succes, welnu dit geheel is uitgegroeid tot een komplete band. Met de komst van de band verdwenen de folksongs en maakten plaats voor een stevig swingend repertoir wat door de groep zelf als Rockpop wordt betiteld. De nummers worden door Noud geschreven en daarna gezamelijk uitge werkt om ze zo aan het daglicht te brengen. Chickweed probeert meer landelijke erkenning te verwerven maar gezien de achteruitgang van het aantal live-muziek aktiviteiten bij de sociëtei ten lukt dit maar zeer moeizaam. De formatie bestaat uit Noud Arts welke de vokale partij voor z'n rekening neemt en de songs waar r.odig akoestisch begeleidt. Sik bespeelt de bas en doet ook back vocals. Bert Voesten drumt alsop hij niet anders kent terwijl Frans Munten z'n beste beentje voorzet als het gaat om een gitaarsolo. Samengevat „Chickweed, best de moeite waard"! Aanvang 20.00 uur. Adres Ericaweg 5 te Oirlo. Voorverkoop 7,50. Kassa 10,-. Voorverkoopadressen. Rabobank Oirlo en Castenray, Mikro- shop, Kerkstraat, Horst, Verheyen, Hoofdstraat 37 Meerlo, Muziekhal, Passage Venray, Soos Crappa, ind. terrein Bergen. Zondag 24 april. Beierse middag. Tentoonstelling^ Historische Traktoren en Motoren. Houtzaagwedstrijden m.m.v. wereld kampioenen Peeters en Hermans en Oirlose buurten. Muziek van de Kelderband uit Oirlo en de Smeleblaosers uit Ysselsteyn Aanvang 13.00-19.00 uur in Gemeen schapshuis De Linde, Hoofdstraat 34 Oirlo. DRANK IN BESTUURDERS Een 27 jarige autobestuurder uit Honselaarsdijk maakte zichzelf ver dacht toen hij in de Schoolstraat in de verboden rijrichting reed. Hij werd aangehouden en de politie constateerde drank verbruik. Dat werd dus blazen en het ondergaan van de bloedproef. Met een rijverbod en aanzegging dat proces verbaal zal worden opgemaakt werd hij huiswaarts gezonden. Een Venlose autobestuurder viel op, doordat hij met hoge snelheid door Venray-kom reed. Ook hier ontdekte de politie alcoholgebruik. Voor die be stuurder liep het nog goed af, want hij kon met een rijverbod van 8 uur vertrekken. De 20 jarige F. uit Swolgen werd tijdens het besturen van zijn auto door de politie gecontroleerd op drankge bruik. Hij bleek dusdanig onder invloed te verkeren, dat het pijpje-blazen moest vervolgd worden door een bloedproef. Hij werd ter ontnuchtering ingesloten. Later kon hij, met de aanzegging dat proces verbaal zal worden opgemaakt, huiswaarts keren. Om niet te zwijgen. Campagne tegen politieke moorden. Zoals U weet is Amnesty Internatio nal een campagne begonnen tegen politieke moorden. De afgelopen tien jaar zijn er honderduizenden mensen vermoord door de overheid van hun eigen land. En die moorden gaan nu nog door, in minstens 20 landen in alle werelddelen. Amnesty International heeft 8 landen gekozen die centraal staan in deze campagne. Deze landen zijn verdeeld over de diverse regio's. De regio Limburg heeft El Salvador toegewezen gekregen. Ook Venray doet hieraan mee. Tijdens deze campagne wordt de aandacht nog eens gevestigd op de zaak van vier Amerikaanse nonnen. Op 2 december 1980 werden vier katholieke nonnen, allen in het bezit van de Amerikaanse nationaliteit, opgepakt bij het verlaten van het internationale vliegveld van San Salvador. Zuster Dorothy Kasel, een non van de Ursulinenorde en Jean Donovan, een katholieke lekenzuster waren naar de luchthaven gereden om zuster Maura Clark en zuster Ita Ford, nonnen uit New York, te ontmoeten. Deze laatsten waren pier vliegtuig uit Nicaragua gekomen. Getuigen zagen ze het vliegveld verlaten met hun bestelauto. Deze auto werd later uitgebrand gevonden op de weg naar hun huis in de stad La Libertad. Amnesty International ondernam di rect actie door haar ernstige bezorgd heid uit te spreken over de veiligheid van de vier nonnen. Ze drong er bij de Salvadoriaanse regering op aan, welke mogelijk maatregel te nemen om hun fysieke welzijn te verzekeren. Niettemin werden op 4 december 1980 de half ontklede, met kogels doorzeefde licha men van de vier vrouwen gevonden in de buurt van Santiage Nonualco, een stadje ten zuidoosten van San Salvador. Alle zusters vertoonden sporen van wurging en lichamelijk geweld. Een Amerikaans onderzoeksteam ontdekte dat er duidelijke bewijzen waren dat de plaatselijke veiligheids diensten voor deze moorden verant woordelijk waren. Ook had men aanwijzingen dat hooggeplaatste Salva doraanse autoriteiten de pogingen om de „verdwijning" en de dood van de vier vrouwen te onderzoeken, hadden gedwarsboomd. De rechter van het departement waar de lichamen zich bevonden vroeg officiële bescherming zodat hij de Amerikaanse Ambassadeur kon inlichten. Twee dagen later werd hij vermoord. In februari 1982 werden naar aanlei ding van sterke druk van de families van de nonnen en van leden van het Amerikaanse Congres aanklachten in gediend tegen verscheidene ontslagen leden van de Salvadoriaanse Garde. Op 15 november besliste rechter Bernardo Rauda Marcia, dat ze terecht moesten staan voor een burgerlijke rechtbank, het onderzoek in deze zaak bleef in handen van de militairen. Sinds november 1982 moet deze beslissing nog steeds geratificeerd wor den door de regionale gerechtelijke autoriteiten. Tot op heden is nog geen datum voor de rechtszaak vastgesteld. Buiten deze zaak willen we ook de aandacht vestigen op de vele duizenden Salvadorianen die het slachtoffer zijn geworden van politieke moorden. U kunt ons helpen! Op vrijdag 8 april van 19.00 tot 21.00 uur en op zaterdag 9 april van 14.00 tot 17.00 uur houden we een stand in de Grotestraat. We hebben allerlei materiaal over deze actie, er zijn ook voorbedrukte kaarten aanwezig om naar El Salvador te sturen. Voor informatie kunt U ook terecht bij de contactpersoon, Han van Weers, Aan de Dril 11 Venray, tel. 04780-84136. OUDE TOP-GARAGE HEEFT GEEN ANDERE BESTEMMING De gemeente zal niet optreden tegen het gebruik van de voormalige TOP- garage aan de Wilhelminastraat ten behoeven van een handel in gebruikte auto's door Autohandel Horst. Omwonenden hadden om een derge lijk optreden verzocht. Omdat in het pand echter tevens andere eenvoudige garage- activiteiten plaatsvinden, is hier sprake van het voortzeggen van activi teiten, welke vroeger in deze garage werden uitgevoerd. Dit gebruik komt geheel overeen met de bepalingen in het geldende bestemmingsplan „Oostelijke woonwijk", zodat hiervoor geen toe stemming van het gemeentebestuur nodig is. Destijds is ten behoeve van de TOP-garage een hinderwetvergunning afgegeven voor het uitoefenen van een garagebedrijf. Deze vergunning is niet aan de vergunninghouder, maar aan het pand gebonden. Slechts bij gewijzigd gebruik van het pand zal de hinderwet vergunning moeten worden aangepast. In dat geval zal een nieuwe afweging moeten plaatsvinden, waarbij iedereen in de gelegenheid wordt gesteld een bezwaarschriften daartegen in te dienen Eventueel kan dit bezwaarschrift wor den gevolgd door een beroepschrift. Een rechtsgang is hier dus gewaar borgd. Wanneer het gebruik van het pand voor de omgeving ovematige hinder oplevert, zal hiertegen door de gemeente worden opgetreden op basis van de geldende hinderwetvergunning. Kortom: zolang het pand wordt ge bruikt voor handel in gebruikte auto's en 'voor het uitvoeren van eenvoudige garage- activiteiten is er sprake van voortgezet gebruikt op basis van een eerder afgegeven hinderwetvergunning. Vroeger door b. en w. ingewonnen informaties is in de voormalige TOP- garage géén autosloperij gevestigd. Zou dit wel het geval zijn, dan is er sprake van overtreding van de bestemmings bepalingen en kan doof de gemeente worden opgetreden. Herenbril met metalen montuur, merk Menrad, in wit etui Kater, zwart met wit Bruine kinderportomonnaie, inhoudende 7,85 Bruine lederen herenportomomaie, inhoudende 12,15 fGoudkleurige dameshorloge, merk Venlona, met zwart bandje. Ring met 4 sleutels en lederen label Nemef- sleutel aan 3 schakels en vierkante chroomkleurige hanger Sleutelhanger met 2 sleutels. Lips en BMW Blauwe aansteker Fietstas met inhoud, o.a. visgereedschap Tas met inhoud; Brood, nieuwe overall, boeken, dossier map, verm, van Biologische of Agrari sche school Gouden kinderringetje in doosje van v.d. Linden. Flessendrager Bromfietverzekeringsplaatje 1983 NZZ 181 Pijpm zwart met bruin. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot de administratie van de Gemeentepolitie Venray, Leunseweg 4, tel. 04780-84888, toestel 227. MATERIËLE SCHADE Een 47-jarige autobestuurster uit Venray had op de Deurneseweg te laat in de gaten dat de voor haar rijdende auto stopte om een links gelegen inrit in te rijden. Daardoor botste zij tegen de stoppende auto. Het bleef bij materiële schade. Op de Rondweg Brükske geraakte waarschijnlijk door te hoge snelheid, een personenauto uit het juiste spoor. De auto belandde via het voetpad in de beplanting en kwam daar tot stilstand. Ook hier bleef het bij materiële schade. Een 37-jarige autobestuurder uit Venray bemerkte op de Leunseweg te laat een voor het oranje knipperlicht stoppende personenauto. Daardoor botste hij tegen de stoppende auto op. Ook hier alleen materiële schade. openbare bibliotheek venray Nieuwe aanwinsten volwassenenafd. 270 Denaux A. Godsdienstsekten in Vlaanderen. Analyse van het ver schijnsel, gevolgd door korte beschrij vingen van enkele sekten, door de hoogleraar in de theologie te Brugge. 333 Lipschits.I. Politieke stro mingen in Nederland. Ontstaansge schiedenis van die partijen die na de tweede wereldoorlog een of meer zetels in de Tweede Kamer behaaalden. 434.4 Campen, S. en v.d. Burg C. Onder andere het jeugdboek. Algemene nogal persoonlijk getinte inleiding over de verschillende functies van het jeugdboek, aangevuld met enkele voor beeldprojecten. 464 Pelgrom, E. Altijd anders. Beschrijving van enkele dagen uit het leven van een 9 jarige jongen met een lichte hersenfunktiestoornis (MBD). 510.4 Gardner, M. Magie en mysterie met mathematiek. Verzame ling spelletjes, raadsels en goocheltrucs die gebaseerd zijn op wiskundige principes. 598.95 Senglaub, K. De hond. Beschrijving van verspreiding, verwant schap, afstamming en gedrag van wilde honden en hondachtigern. 612.8 Bogaerds, H.L. Kruiden weetje. Beschrijving van de genees krachtige bestanddelen van ruim 160 planten. 629.72 Berry, M. Kaasgerechten; van kaassoep tot kaasdessert, quiche, pizza en andere kaasgerechten. 629.77Weber, Marlis. Volkoren bakboek; 111 recepten voor brood, broodjes en kookjes; met wegwijzer voor de diabeet. 659.1 Het fijne van vliegen; een gids voor de beginnende luchtreiziger. Programma 1 april t§m 7 april Vrijdag 1 april: Opbouw Red Stars. Zaterdag Tafeltennistoernooi invaliden Zondag 3 april Tafeltennistoernooi Junioren Maandag 4 april Tafeltennistoernooi Senioren. Dinsdag 5 april Tafeltennistoernooi basisscholen 18.00-21.00 VC Rooy tr. 21.00-23.00 Badminton 23.00-24.00 z.v. Venrode Woensdag 6 april Vevovo toernooi 9.00-14.00 19.00-22.30 Badminton 22.30-24.00 z.v.v. de Wetteling vr. Donderdag 7 april 9.00-16.00 handbal toernooi Manual voor basisscholen. 's avonds training VC Rooy. EEN ABONNEMENT WAARD Deze week eens geen oude schoolfoto maar willen we tegemoet komen aan een verzoek van de Folkloristische dans groep van Veldeke en voor hen een oude foto plaatsen. Zoals intussen bekend mag zijn, organiseert deze dansgroep niet alleen oude dansen, maar wil dat ook zoveel mogelijk doen in oude Venrayse klederdrachten. Wij laten ze hier zelf aan het woord: De Folkloristische Dansgroep heeft naar aanleiding van voorafgaande artikelen diverse fijne reakties mogen ontvangen. Daarvoor willen wij U nog eens heel hartelijk danken, wij zijn blij met uw bereidheid om ons te helpen. Op een van de foto's die wij kregen stond een mevrouw met een hanger waaraan de symbolen voor geloof- kruisje, hoop-anker en liefde-hartje hingen. Wij hadden zoiets nog nooit eerder gezien. Als U hier in de buurt wel al eerder zo'n sieraad gezien hebt, wees dan zo vriendelijk en bel ons even. Wij hebben nog een vraag aan U? Kent U de familie op bijgaande foto? We willen graag weten of deze mensen in Venray gewoond hebben en zo ja, wanneer. De kleding van b.v. het meisje is anders dan gewoonlijk en de kinderen zien er zo mooi uit met die dubbele rij knopen. Vader en moeder mogen er trouwens ook best zijn. Als u iets voor ons weet bel dan: Ans v.d. Putten, Tamboerijnstraat 3, telefoon 82623, of Mieke Swinkels, Stationsweg 38, tele foon 84631. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. A. Franken, Th. Lankveld. H Schraven en J. Wittgen: paaszaterdag en paaszondag W. BLOEMEN Stationsweg 15 tel. 81465 paasmaandag A.P.G. FRANCKEN Allegrostraat 43. lelefoon 82824 Weekenddienst voor de patiénten van P Corver. G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz. Th. van Thlel. O. Vercauteren en J. de Vocht: paaszaterdag en paaszondag J.W. DE VOCHT Henseniusstraat 13a, tel. 81878 paasmaandag P. F. CORVER Oostingel 6, Venray, tel. 81393 DR. KEIJZER van Beurden weg 10. Ysselsteyn telefoon 04785-777 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot voF gende week vrijdag. APOTHEEK ST. ODA Passage 1 teil. 81255 Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13-00 en van 17.00 tot 18.00 uur; zondag: van 10.00 tot JL00 en van Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonische afspraak, neemt waar H. PEETERS, telefoon 83478 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN KLEINE HUISDIERENPRAKTIJK van Winden/Ruymbeek 17.00 tot 18.00 uur. J.M. VAN WINDEN Stationsweg 8 Venray tel. 04780-81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W.H. KREMER, Mgr. Nolensstraat 12 Venray telefoon 04780-81000 paasmaandag M.G.A.M. Loonen, telefoon 82690 Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum Spreekuur kleine huisdieren: za en zo van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak Onderwijs- en beroepskeuzevoorlichting Venray, Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma tm do 8.30 - 12.45 en 13.15 - 17.00; vrijdags 9.00 - 12.30 en 13.00 - 16.30 uur INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray telefoon 04780 - 86333 Geopend maandag tm vrijdag 9-17 uur. F.N.V. afdeling VENRAY Sefcretartaat: Overtoonseweg 89 telefoon 04760-88723 Aangesloten plaatselijke bonden: Industriebond, bouw- en houtbond, voedingsbond, vervoersbond, ABVA/KABO, ABOP, dienstenbond en Vrouwenbond FNV Klachtenbureau: alleen voor leden van de industriebond iedere eerste en derde donderdag avond van de maand van 18.30-19.30 op het adres Burg. v.d. Loostraat 2b. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkun dige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via telefoonnummer 04780 -81269. Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen aLsmede het doorgeven van boodschappen is er ge legenheid van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uitleenartikelen kunt U terecht van maandag tol en met vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedge vallen door de wijkverpleegkundige van de weekenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na gebrnik zo spoedig mogelijk terug le bezorgen. Zuigelingen-klenlerbureau en gehoorsc reening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269. Spreekuur Diëtiste: Uitsluitend op afspraak, lelefoon 81269. Zw angerschapsgy mnastiek: Aanmeldingen via lelefoon 81269. Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige van maandag tot er. me' vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859. Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige op maandag, woensdag cn vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur, tele foon 88273 of 85900. Uw off. Volvo-dealer voor Venray e.o. AUTOBEDRIJF HANS KOK Venrayseweg 29 HORST tel. 04709 - 1400 (gratis haal- en brengservice) f- cv Hft Ês HF mtamLi mm

Peel en Maas | 1983 | | pagina 3