VERENIGINGSNIEUWS >NJ WAB SPRINGPLANK JUM MERSELO EETERPENMJWS Orkestvereniging NRD.WEST FREE WHEELIN O.J.C. DE BARAK cav2Tmc L.V.B. VENRAY Venray IN %\OEDM3S BOND FNV INFO VOOR OUDEREN Ven rays Mannenkoor St. Pe\^S WIJK PEEL EN MAAS WERKGROEP „EX" Schutterij 't Zandakker Gilde SI Jan Verenigingsnieuws s.v.p. zo vroeg moge lijk inleveren, uiterlijk dinsdags 10 uur. A.s. donderdag 31 maart is de algemene Jaarvergadering. Wegens verbouwing van de Burggraaf wordt deze gehouden in de zaal van cafe De Volle Maan aan de Merseloseweg, aanvang 20.00 uur. Op de agenda staat, naast de gebrui kelijke agendapunten, de bestuursver kiezing, waarbij de aftredende bestuurs leden H. Gommans en F. v.d. Kruijf zich beiden herkiesbaar stellen. Verder zal dirigent dhr. Pierre Gerits, de muzikale toekomstplannen nader toe lichten. Donderdag 7 april is de repetitie in restaurant Vlakwater. Om 19.30 uur voor de tenoren en om 20.00 uur het hele koor. Na afloop kwartaaltoepen. Vrijdag 15 april opluistering receptie 25-jarig huwelijk j. v.d. Velde. Zaterdag 16 april deelname aan de Geritskorenavond in Schinveld. Vertrek per bus om 18.00 uur v.a. de Burggraaf. De dames worden hierbij ook uitgeno digd. Afmelden, voorlopig alleen bij R. v. Mil, tel. 86917. Donderdag 31 maart. 19.30 uur repetitie harmonie-orkest. Donderdag 7 april. 19.30 uur repetitie harmonie-orkest. AGENDA 9-10 april. Solistenconcours in Merselo. 24 april en 1 mei. Communiefeesten div. parochies. 30 april, aubade Koninginnedag. 4 mei. Dodenherdenking Grote Kerk. 19 mei. Jaarvergadering. 11 juni. Concert te Arcen (onder voorbehoud). 12 juni. Intocht jeugdvierdaagse. Zaterdag 18 juni. Deelname Peeltournooi Neerkant. Zondag 18 september. Gemeentelijk muziektournooi Oirlo. Zondag 2 oktober. Deelname aan bondsconcours te Kerk- rade in de Rodahal (als laatst deelne mende vereniging die dag). Zondag 27 november. Zondagochtendconcert met de Gemeng de Zangvereniging. LEERLINGENOPLEIDING Donderdag 31 maart. 18.30 Uur repetitie jeugdorkest. Donderdag 7 april. 18.30 uur repetitie jeugdorkest. Individuele repetities volgens afspraak met uw leraar. HOFKAPEL Dinsdag 5 april. 19.30 uur repetitie. DRUMBAND Zondag 3 april. Geen repetitie. Zaterdag 28 mei. Optreden in Blitterswijck. Zie verder agenda harmonie-orkest. Afmelden harmonie-orkest bij de se cretaris, tel. 80225, leerlingen bij de heer Raedts, tel. 82803 en drumband bij de heer van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal 82515. ZANGVERENIGING ARS MUSIACA Maandag 4 april 10.00 uur opluistering eucharistievie ring in kapel van St.Anna. Dinsdag 5 april 19.30 uur repetitie voor de sopranen om 20.00 uur voor het gehele koor in de Essel. Dinsdag 12 april 19.30 uur repetitie voor de alten om 20.00 uur voor het gehele koor in de Essel. Dinsdag 19 april 19.30 uur tot 21.00 uur repetitie voor het gehele koor in de kapel van St. Elisabeth Ziekenhuis. Zaterdag 23 april 11.00 uur opluistering 25 jarig huwe lijksfeest van onze beschermheer Hr. H. Smits. Zondag 1 mei 10.00 uur zingen we in 't Zonnelied, Brukske. Dinsdag 3 mei 20.00 uur jaarvergadering in zaal In den Engel. Noteert U ook al vast de data's: Zondag 22 mei zingen we in de kerk te Geijsteren. Zaterdag 10 en zondag 11 sept. Is het Duitse Koor uit Ennigerloh bij ons te gast. Donderdag 29 september korenavond te Castenray. Zaterdag 1 oktober opluistering 25 jarig huwelijksfeest van ons lid Mw. Teunissen. Zaterdag 12 november opluistering 25 jarig huwelijksfeest van onze leden Hr. en Mevr. Cleven. Zondag 27 november Zondagochtendconcert met Harmonie Euterpe. Bij verhindering gelieve U zich af te melden bij: Hr. Steijlen, Kolkweg 3 tel. 81221 Mw. Manders Weijers, Oranjestr. 7 telefoon 86159. DAMESKOOR Zondag 3 april (eerste Paasdag) zingen we tijdens de Mis van 11.30 uur in de Vredeskerk. Wilt U s.v.p. om 11.15 uur aanwezig zijn in het zaaltje in Uniform!! Woensdag 6 april om 20.00 uur repetitie voor het gehele koor. Zondag 10 april zingen we de hoogmis om 10.00 uur in de kapel in het Ziekenhuis, in Uniform!! Weest U ook hier tijdig aanwezig. Zondag 24 april om 11.30 uur Zondagochtendconcert in de Schouw burg, in Uniform!! Als U verhinderd bent, graag uw afmelding aan Mevr. v.d. Bekerom, tel. 83332, of aan Mevr. v.d. Waerden, tel. 83659. Donderdag 31 maart Witte donderdag 19.30 avonddienst in de Paterskerk. Vrijdag 1 april Goede Vrijdag om 19.30 avonddienst in de Paterskerk. Zaterdag 2 april Paaszaterdag Paaswake om 19.30 in de Paterskerk (in uniform) Zondag 3 april Eerste paasdag om 10.15 uur Hoogmis in de Paterskerk (in uniform). Eventuele afmeldingen; secretariaat Langstraat 104 tel. 81690. Algemeen: we doen een beroep op alle koorleden om de paasvieringen van de komende week zoveel mogelijk bij te wonen. In de week na Pasen geen repetities. De eerstvolgende repetities zullen in dit blad bekend worden gemaakt. ^1 GEMENGDE ZANGVERENIGING i VENRAY Paasmaandag 4 april Om 10.15 uur zingen van de hoogmis in de Paterskerk. Woensdag 5 april Repetitie van 18.30 tot 19.30 uur in de Hens'eniusschool. Gaarne trouwe op komst en denk aan het boekje „Breken en delen". Vrijdag 8 april Om 14.30 uur zingen van de H. Mis voor het 25 jarig huwelijk in de Paterskerk. Bij afwezigheid s.v.p. even afmelden bij het bestuur. CAPRICCIO Zaterdag 2 april 17.45 uur aanwezig zijn in de kapel van Servaas. Zondag 3 april 09.30 uur aanwezig zijn in de kerk van het Brukske. De eerst volgende repetitie: Maan dagavond 11 april om 19.00 uur voor de sopranen. Daarna bestuursvergade ring bij fam. Bol. "BOJEMA Vrijdag 1 april Geen repetitie. Woensdag 6 april Uitvoering Horst- Berkelheem. Om 14.30 aanwezig zijn, eigen stand aard meenemen en zorg voor eigen vervoer. De eerst volgende repetitie: Vrijdag 15 april SALTERELLO Zaterdag 2 april 17.45 aanwezig zijn in kapel van Servaas eigen standaard meenemen. Zondag 3 april 09.30 aanwezig zijn in kerk van het Brukske, eigen standaard meenemen. ANGÉVOLÉ Zondag 10 april repetitie in Merselo. Woensdag 6 april Om 20.15 uur orkestrepetitie o.l.v. Henri Adams. Om 20.15 uur onderlinge repetitie voor het barokensembele. Zaterdag 9 april. We gaan weer houthakken. Houdt deze zaterdag alvast vrij. Secretariaat P. Noten, tel. 87858. boekhandel van den munckhof is ook dinsdags de gehele dag geopend Met veel succes werd zondagmorgen het frühshoppen opgeluisterd bij de officiële ingebruikneming van het nieu we gebouw van de Springplank. De officiële opening werd verricht door wethouder J.van Oers. Names de Springplank werd het woord gevoerd door de heer van Toor, die de wegens ziekte afwezige voorzitter Jean Volleberg verving. Hij ging wat nader in op de historie van deze vorm van jeugd werk en releveerde hoe hieruit destijds ook het Jachthoorn- en Trompetten- korp St. Petrus Banden ontstaan is. Thans is dit korps dan uitgegroeid tot het huidige muziek- en Majoretten Showkorps, M.M.S.K. St. Petrus Ban den. Vanaf heden zijn de activiteiten van Korps vooral gericht op de TAPTOE 1983, die op 3 september a.s. zal plaats vinden. De organisatie is volop in voorbereiding en t.z.t. komen we hier nader op terug. Medelid Jan van Kempen is afgelopen week opgenomen in het St. Radboudziekenhuis te Nijme gen en geopereerd. Eind deze week hoopt hij weer thuis te zijn. 5ÜNKIUCOM DEVREDC«L0K3ES^ Vrijdag 8 april Geen koorrepetitie. Vrijdag 15 april le stem: rep. van 16.00-16.45 uur 2e stem: rep. van 16.45-17.30 uur Zaterdag 16 april We zingen de mis van 19.00 uur in de Vredeskerk. Vrijdag 22 april lestem; rep. van 16.00-16,45 uur 2e stem: rep. van 16.45-17.30 uur. Vrijdag 29 april lestem:rep. van 16.00-16.45 uur 2e stem: rep. van 16.45-17.30 uur Zondag 1 mei We zingen de communiemis van basisschool „De Kemp". Applaus voor jullie allemaal, het ging geweldig in het Schuttersveld! De komende weken moeten we nog weer nieuwe liedjes leren voor het communie feest en Pinksteren. Zorg dus dat je allemaal goed de repetities bezoekt. Vrijdag 1 april is er geen koorrepetitie die hebben we op donderdag 31 maart. Tot donderdag en een fijne Pasen toegewenst. Hobbymiddag voor de jeugd. Voor jongens en meisjes vanaf 5 jaar is er een fijne hobbymiddag in wijkgebouw Den Hoender op woensdag 6 april van 14.00 tot 16.00 uur. Entree is 1,- en een glaasje ranja wordt ook aangeboden. Denk eraan. Niet je beste kleren aantrekken en waardeloos mate riaal kun je ook meebrengen. Met een luciferdoosje en een wc rolletje kun je ook iets heel leuks maken. Tot Ziens. Achterkant. Tweede Paasdag 's avonds een optreden van Sanity commission. Deze band nog maar kort aan de gang, zit al behoorlijk in de lift. Deze Venrayse Joy Divission maken eigen, en voor velen aparte, muziek. Je houdt er van of je vindt er geen bal aan, een tussenweg is er niet. Tussen sanity Commission en Free Wheelin bestaan nogal wat linken zodat dit concert gratis te bezoeken is. Aanvang half 10. Free Wheelin Voorkant. Zaterdag 9 april, WHALE uit Venlo, oude rotten in het vak die het nog steeds presteren om frisse muziek te maken. Aanvang half 10. Free Wheelin Totaal Het optreden van Toontje Lager zal definitief plaats vinden in de Schouw burg van Venray. Er zijn op dit moment al zo'n 450 kaartjes verkocht, dus dat belooft een volle bak te worden. Behalve Toontje Lager zal er ook een voorprogramma te zien zijn. Wat betreft apparatuur komt er de komplete Doe-Maar uitrusting te staan, dus veel geluid en veel licht. Kortom veel spekta kei, dus toch nog maar even een kaartje kopen bij Grammo, Muziekhal of Free Wheelin, voordat het te laat is. Vandaag donderdag 31 maart treedt in OJC De Brak de Engelse reggaeband „Reality" op. Deze groep wordt vaak, en niet ten onrechte vergeleken met UB 40, wat oorzaak vindt in dezelfde producer Bob Lamb. De groep bestaat uit: Clifton Morris, zang en drums; Austin Locke, zang en bas Sammy Morgan, orgel en piano; Keith Evans, saxofoon; Robert Green, zang en gitaar. Het is de tweede keer dat deze groep in de Brak optreedt. Tweede paasdag Tweede Paasdag eier zoeken voor onze jeugd, de start is om 14.00 uur op de parkeerplaats bij het zwembad. De kosten hieraan verbonden zijn 1, per eierzoeker. Wij hopen onze jeugd hiermee een plezierige middag te bezorgen. Clubmiddag A.s. zaterdag is er weer gewoon clubmiddag, er is dan weer van alles te doen. Voor de jeugd die er interresse voor hebben kunnen hun hart ophalen met hél verven van paaseieren. Deze worden door ons gekookt en wel geleverd, ook voor de verf en andere materiale die daar bij nodig zijn wordt gezorgd.Er zullen heel wat eieren zijn die wachten om door jullie versierd te worden, dus wij verwachten een grote opkomst. Notabene de eieren die door jullie opgesmukt worden kunnen jullie dan tweede paasdag zelf opspeuren tussen het struikgewas. Dus twee keer plezier. Kanaal 14 of 4 vervolg Wij hebben officieel bericht ontvangen van de dienst Mare machtigingen dan kanaal 4 wel degelijk oproep kanaal gaat worden, maar de datum van ingang word nog nader op radio en tv bekent gemaakt. En tot die datum blijft kanaal 14 oproepkanaal en niet anders. Dit om te voorkomen dat er strubbelin gen op de bak komen, er zijn namelijk al veel machtigingen uitgegeven waarop duidelijk staat vermeld dat kanaal 4 het oproepkanaal is, doch het merendeel is nog in het bezit van een geldig oude machtiging. Zodra vrijwel iedereen in het bezit is van een nieuwe machtiging zal de verandering door de PTT via bovengenoemde kanalen worden be kend gemaakt. Werk dus met z'n allen mee tot iedereen op de hoogte is. Mobiele vossenjacht De eiergooi wedstrijd die wij hadden willen houden kan geen doorgang vinden, Jammer. De prijzen daarvoor bestemt loog er overigens niet om, maar geen nood wij hebben op korte termijn een andere bestemming gevonden om toch van die mooie prijzen verlost te worden, en wel op verantwoorde wijze namelijk een mobiele vossejacht. Deze zal worden gehouden op vrijdag voor pasen dus (goede vrijdag) het inschrij ven vind plaats op het onverharde parkeerterrein gelegen tussen het ge meentehuis en het kerkpaatje,(dus niet in of bij het clubgebouw) dit in verband met de verwachte grote opkomst. Inschrijven vanaf 19.30 uur en om 19.45 uur start de eerste deelnemer, en vervolgens om de minuut, dit om. verkeersmoeilijkheden uit de weg te- gaan. Het vosse signaal zal eerst om 20.00 uur voor het eerst worden uitgezonden. De prijzen zijn als volgt, le prijs een draagbare tv. 2e prijs een draagbare radio met ingebouwde cassetterecorder. 3e prijs een walkman, enz. zeg het voort zeg het voort. Dat wij dit nog op een zo korte temijn hebben weten te organise ren is uniek, wij vragen dan ook aan alle deelnemers zich strik aan de verkeers regels te houden, ook als U op weg bent naar de inschrijf plaats, er is immers ruimte genoeg en als U tijdig van huis gaat behoedt U niet te jagen. Het ligt geheel aan het rijgedrag van de deelnemers of deze mobiele vossejacht voor herhaling vatbaar is, gedragen deze zich niet behoorlijk in het verkeer, dan kan het wel weer twee jaar duren voor wij weer zoiets organiseren. Veel succes ook voor niet leden. Oud papier Heeft U nog oud papier bel dan even 86314, 83080, 83115, 85834, of 86991 en wij komen het zo snel mogelijk bij U ophalen. De feestelijkheden rondom de offi ciële opening van ons nieuwe club- annex wijkgebouw het afgelopen week eind zijn weer voorbij. De belangstel ling was overweldigend. Iedereen die op de een of andere manier wat van zich heeft laten horen, het zij door felici taties, belangstelling en interresse heel hartelijk bedankt. We hopen dat Uw belangstelling niet tot deze ene keer beperkt blijft. Al diegene die op de een of andere manier bijgedragen hebben tot het slagen van dit feest bedankt voor jullie inzet, zonder jullie hulp was deze feestelijke opening niet zo'n succes geweest. Bedankt diegenen van Wijk - Zuid die zich lOO^o ingezet hebben. Jongelui, A.s. donderdag club van 18.15 tot 19.45 uur. Programma verzorgd door Trudy, Truus, Jolanda, Angelique en Monique. A.s. vrijdag wordt het programma verzorgd door groep 1 Michael, Petra, Bea en Hanny. A.s. zaterdag diegene die zich opgegeven hebben voor het Meerdal zorgen ervoor dat ze om 17.30 bij 't clubgebouw zijn met de fiets, zorg dat er licht op zit. tot a.s. weekeind. Disco Special Disco Special Disco Disco Special, dat is er weer eentje, je weet wel wat er dan te gebeuren staat. We draaien dan weer met de grote discotheek. Met lichtshow etc. Kom dus allemaal maar weer naar het wijkge bouw den Hoender. Je mag gerust je vriend of vriendin meebrengen. Voor de entree hoef je het niet te laten want die is maar 1,50 en de frisdrank kost 1,-. Vanaf 19.00 uur kun je binnen en de aanvang is 19.30 uur. We draaien door tot 22.30 uur. Van de leiding zullen de volgende medewerkers aan wezig zijn: Anja, Geert, Mien, Wim, Peter-Paul, Mieke en Wiel. Paaseierenzoekwedstrijd Zaterdag hebben we voor de kinderen uit de wijk Noord-West weer onze jaarlijkse eierzoekwedstrijd. Alle kin deren die mee willen doen en de leeftijd hebben tussen 3 en 12 jaar worden verzocht om om 13.30 uur bij het wijkgebouw Den Hoender aanwezig te zijn. Vandaar gaan we gezamelijk naar het terrein voor het zoeken van de eieren. Jullie worden wel verzocht om als tegemoetkoming in de kosten 1,50 mee te brengen. We hopen op goed weer en natuurlijk veel kinderen. Tot ziens en vrolijk paasfeest namens alle medewerkers van Den Dissel. jeugdnatuurwacht Inmiddels hebben jullie allen de nestkastjes hangen en wordt met belangstelling gewacht op eventuele bewoning. Afgelopen dagen hebben jullie eveneens de nieuwe uitgave van „De Natuurvriend" ontvangen en een kweekplantje; Vlijtig Liesje. Lees aandachtig de kweekwijze van Vlijtig Liesje in „De Natuurvriend" door en succes zal niet uitblijven. 2e Paasdag start alweer de eerste puzzel wandeltocht van het nieuwe seizoen. Gestart wordt vanaf de Brandtoren in de Testrikse bossen en wel om 9.30 tot 10.30 uur. Een duidelijke aanwijzing waar en hoe je dit gebied bereikt kun je in „De Natuurvriend" vinden. Er bestaat tevens de mogelijkheid via Merselo (Daland) en Testrik bij de Brandtoren te komen. Let ook op de aangegeven pijlen! Zoals je al gelezen hebt is het raadzaam „De Natuurvriend" mee op stap te nemen. De gestelde vragen zijn weer indirekt met het boekje te beantwoorden. Vergeet ook niet een potlood en het stempelboekje bij te hebbenTol ziens 4 april a.s...! Dinsdag 5 april wordt er weer gefietst bij goed weer. Wij vertrekken om kwart voor 2 bij het gemeentehuis. Hopende op een goede opkomst. Het bestuur. Vrijdag 1 april is de Jum gesloten i.v.m. Goede Vrijdag. Zaterdag 2 april is Jum vanaf 20.00 uur geopend. Iedereen vanaf 15 jaar is van harte welkom. Zondag 3 april is Jum gesloten i.v.m. Ie paasdag. Maandag 4 april geopend vanaf 15.00 uur. Om 20.00 wordt er weer een film gedraaid. Vrijdag 8 april gaan we zwemmen naar Baarlo. ledereen die zich opgege ven heeft kan mee. We gaan niet naar het Meerdal maar naar Baarlo. Zijn er ouders die de jeugd naar Baarlo willen brengen?? Graag bericht aan Jum tijdens ope ningstijden, of bij Michels tel. 04786- 586 De excursie is een beetje misgelopen omdat het standje in de Grotestraat vroegtijdig de lucht inging. Op de excursie was het ook slecht weer zodat er niemand kwam. komende weekend is er geen excursie i.v.m. Paka (paaskamp). van dit kamp heb je als het goed is al een uitnodiging ontvangen. A.s. Dinsdag 5 april de maandelijkse info-avond bij A. Evers, Grootdorp 10 te Merselo van 19.00 tot 20.30 uur. Op deze avond kunt U voor allerlei soort zaken terecht van ontslag tot verzeke ringskwesties. Wij helpen U en trachten U zo goed mogelijk van dienst te zijn. Indien U ergens niet uitkomt kom dan naar deze info-avond. Ook niet-leden kunnen komen. Werkgroep Aktiviteiten Brukske Kaartavonden. Elke vrijdagavond vanaf 20.00 uur is er klaverjassen. Ook kunt U deze avonden een spelletje tafeltennissen of biljarten. Programma komende weken Vrijdag 8 april, kaartavond om 20.00 uur. Zaterdag 9 april Disco van 19.30 tot 22.00 uur. Zondag 10 april disco van 14.00 tot 17.00 uur. Verzamelaars opgelet en deze datum goed onthouden. 17 April is er in Wijkcentrum „De Kiosk" een ruilbeurs van 10.00 tot 17.00 uur. Lourdescomité afdeling Venray Eerste lid van verdienste Op onze bijeenkomst van maandag j.l. werd mevr. Bonants- Janssen uit de pr. Beatrixstraat als eerste met algeme ne stemmen benoemd tot lid van verdienste van het Lourdescomité afd. Venray. Vijftien jaar lang heeft mevr. Bonants zich onafgebroken ingezet voor de zieke medemens. Helaas heeft zij moeten besluiten haar aktiviteiten over te geven aan anderen. Voor al haar inzet, ook op bestuurlijk niveau stond men unaniem achter het voorstel van het bestuur om haar te benoemen tot lid van Verdiensten. Een spontaan applaus en vele felicitaties waren een reaktie. Mevr. Bonants proficiat. Het kan nog Zoals reeds bekend mag zijn, gaat de Stichting Limburgse bedevaart naar Lourdes, van 14 t/m 21 mei weer naar het genadeoord van O.L. Vrouw van Lourdes. Er zijn nog plaatsen vrij, dus U kunt zich nog opgeven bij Hr. G. Philipsen, Goudsmidstraat 42, Venray, tel. 04780-83575. Een telefoontje is voldoende en U wordt aan huis bezocht. Ook voor alle inlichtingen kunt U terecht bij Hr. Philipsen. Ook willen we nog even onze voorlichtingsavond aanhalen, die wordt gehouden op dinsdag 26 april in de aula van Huize de Kruuze, Leunseweg. Iedereen is op deze avond welkom, ook zij die in september of oktober naar Lourdes gaan. Ook diegenen die gebruik maken van een andere bede vaart zijn op deze avond van harte welkom. Over enkele weken hopen we het programma van deze voorlichtings avond kenbaar te maken. Houdt in elk geval deze avond vrij! EEN ABONNEMENT WAARD Inloopavond van de Werkgroep EX voor iedereen op dinsdagavond van 19.30 tot 2200 uur in het pand van MASJ, Hoenderstraat 33 te Venray. VENRAYe.o. INFORMATIEVE AQUARIUMTENTOONSTELLI.NG Aquariumvereniging AVEO uit Ven ray e.o. viert binnenkort zijn 10 jarig bestaan. Dit heuglijke feit vieren wij met een informatieve aquariumtentoon stelling in wijkgebouw „De Spring- plant", Beukenlaan 4 te Venray. Deze tentoonstelling is geopend op 2 en 3 april van 14.00 tot 22.00 uur en op 4 april van 10.00 tot 21.00 uur. Op deze tentoonstelling kunt U kennis maken met alle facetten van een zeer boeiende hobby. Op de tentoon stelling zijn bijvoorbeeld een biotoop aquarium, een chicliden-aquarium, maanvissen, killy's, maar ook een gewoon gezelschapsaquarium aanwe zig. Verder is er een paludaruim, en heeft met een compleet mini-rif in een zeewater-aquarium opgebouwd. Op de tentoonstelling wordt infor matie verstrekt over alles wat met het aquarium samenhangt, bijvoorbeeld over de nieuwste filtcrlechniekcn, voer, bodem, grond, verlichting, planten en vissen. Voor de zoutwater-aquarium bezit ters is er een unieke droog-nat filter en een eiwit-afschuimer. Er worden door lopend dia's getoond. Tevens bestaat de mogelijkheid zich op de tentoonstelling aan te melden als lid van AVEO. Buiten de tentoonstel ling kan men zich ook aanmelden bij de secretaris M. Alaerds, Schansstraat 27, 5961 DA Horst, tel. 04709-4794. Wij hopen U op een fc bovengenoemde data op onze icwuvi.- stelling te mogen begroeten. Afgelopen woensdag 23 maart hield Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jans haar jaarvergadering in een overvolle zaal de Klomp. Aan 't begin van de vergadering werden de overleden leden herdacht met een ogenblik stilte. Tijdens de openingswoorden van de voorzitter H.Krijnen werd terug geke ken op een succesvol schietjaar met vele prijzen vooral tijdens de bondswed strijden. Bij de bestuursverkiezing werden de twee bestuursleden weer herkozen en S. Krijnen werd voor drie jaar herkozen als voorzitter in de functieverdeling kwam ook geen veran dering. Iedereen bleef zijn functie behouden voor het komende jaar. Als laatste punt van de vergadering werd er een prachtige film gedraaid, die ging over de div.: bondsfeesten en onze eigen bondsfeesten in sept. 1978 en juni 1980 zo kwam er een einde aan een gezellige jaarvergadering. Beste schutters. A.s.. maandag 4 april 2e paasdag zijn er schietwedstrijden in Sevenum ieder die mee wil doen kan zich opgeven bij J. Krijnen Niessenstraat 11 Venray Na het succes van de vorige midda gen, nu iets hgel anders: De Brabantse Zonnekanters met hun jubileumpro gramma Brabants Bont, onder leiding van Peter Haans, bekend van radio, lp en van de presentatie tijdens de regiodagen. Zij brengen een gevarieerd programma van zang, dans én humor. Als U een avond plezierig uit wilt zijn, mag U dit beslist niet missen. In samenwerking met ouderen in de regio kunnen wij U dit programma aanbieden en wel: op vrijdag 29 april a.s. om 19.30 uur in de schouwburg en de entree bedraagt 6,—. De kaarten zijn verkrijgbaar bij het bejaardenwerk op het Kennedyplein en bij de plaatse lijke be jaarden verenigingen. Tot zi:ns.. Zaaltraining Maandag 17.30-19.00 uur Jun. C en d. Dinsdag 20.00-22.30 voor Senioren en Junioren A/B. Vrijdag 18.00-19,00 pupillen en ae Junioren D. Bostraining Zaterdagmiddag 15.00 uur voor Sen. en Jun. ABC en 2e jrs. De Oude Barrier Zondagmorgen 10.00 uur pupillen en junioren D bij de schaapskooi. Wedstrijdagenda 4 april. 15 km wegwedstrijd Boxtel 9 april 15 km wegwedstrijd Venlo. 9 april 10 km wegwedstr. Kempen Wcst-Duitsland.

Peel en Maas | 1983 | | pagina 11