GEMEENTEPRAAT NOTITIES EN MEDEDELINGEN VN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G.A. Schütle. Bureau Voorlichting Commissie Onderwijs adviseert over „het bedrag per leerling" VERKEERSRU BRIEK Bouwvergunningen aangevraagd Verklaring van geen bezwaar Collectekalender Bouwvergunning verleend Verkeersmaatregel in Smakt Commissie voor financiële en economische zaken Commissie voor algemene zaken wordt tevens klachtencommissie Commissie ruimte lijke ordening en volkshuisvesting Gemeentelijk combi-zwembad RABOBANK ORGANISEERT MET TOR-UNE UNIEKE ZEEREIS NAAR ZWEDEN Wanneer de commissie voor onder wijs en cultuur op dinsdag 1 febr. a.s. I7.TXJ uur in kamer 127 van het raadhuis bijeenkomt in openbare vergadering, zal zij o.m. het college van b. en w. moeten adviseren over de hoogte van het z.g. „bedrag per leerling". Dit is het bedrag, dat nodig is ter bestrijding van de materiële kosten van de scholen. Bij het vastellen van dit bedrag voor alle lagere scholen, neemt men de openbare scholen (met uitzondering van de in bijzondere omstandigheden ver kerende openbare school De Land- weertjals basis voor de berekening. Het college van b.en w. komt dan op een bedrag van ƒ453,35 exclusief een bedrag van 43,30 ter bestrijding van de administratiekosten. Het afgelopen jaar waren deze bedragen resp. 443m- en 40,90. Voor de L.O.M. school zou het bedrag per leerling 1.360,- en 85,90 voor de administratiekosten moeten worden. De kosten voor schoolzwem men zijn buiten het bedrag gehouden. Bij burgemeester en wethouders zijn de navolgende aanvragen ingekomen om in afwijking van het geldende bestemmingsplan c.q. vooruitlopend op een in voorbereiding zijnd herzienings plan bouwvergunning te verlenen voor: —het renoveren van een ponystal op perceel S697, gelegen nabij de Van Broekhuizenstraat 47 te Oostrum, t.n.v. Th.J.S.M. Linskens; het uitbreiden van café-restaurant „De Wieënhof" aan de Leunseweg 20 te Leunen met een zaalruimte en 24 hotelkamer, t.n.v. H.P.J. Voermans, Sparveld 6 te Leunen; —het plaatsen van twee prefab- I stuwent.b.s. het Afleidingskanaal op de i percelen K 46-139 en H 2674, t.n.v. Rijkswaterstaat, Arlo 10 te Roermond; het bouwen van een mestput aan de Lollebeekweg 46 te Castenray, t.n.v. A.J. Stiphout. Burgemeester en wethouders zijn voornemens aan deze bouwplannen medewerking te verlenen. De bouw plannen liggen met ingang van 28 januari 1983 gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis (van 9.00 tot 12.00 uur) Gedurende deze termijn kunnen even tuele bezwaren schriftelijk bij burge meester en wethouders worden inge diend. Venray, 28 januari 1983. De burgemeester van Venray, Mr. H.J.M. Defesche. Gedeputeerde Staten van Limburg hebben op 19 januari 1983 aan het gemeentebestuur verzonden de navol gende verklaringen van een bezwaar, zoals bedoeld in art. 50, lid 8 van de Woningwet en eventueel art. 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, welke zijn vereist voor het verlenen van de gevraagde bouwvergunningen voor: het bouwen van een fokvakensstal aan de Twistweg 7 te Vredepeel, t.n.v. A.P. Cornelissen, Ripseweg 4 te Vredepeel; het bouwen van een varkensstal aan het Volen 8 te Heide t.n.v. Gebr. Poels; —het bouwen van een mestvarkens- stal aan de Rouwkuilenweg 29 te Ysselsteyn, t.n.v. M.A. v.d. Boogaard; het bouwen van een loods aan de i Moostdijk 13 te Ysselsteyn, t.n.v. G.M.J. van Dijck, Ringweg 10 te Ysselsteyn; het bouwen van een loods aan de Peelweg 39 te Ysselsteyn, t.n.v. P.J.W. J. van Dijck. Deze verklaringen van geen bezwaar kunnen worden ingezien bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 in het raadhuis, geopend van 9.00 tot 12.00 uur. Zij, die menen door de afgifte van een van deze verklaringen van geen bezwaar rechtstreéks in hun belang te zijn getroffen kunnen op grond van de Wet AROB een bezwaarschrift indienen bij Gedeputeerde Staten van Limburg te Maastricht. De termijn, waarbinnen een eventueel bezwaarschrift bij dat college moet zijn ingediend, eindigt dertig dagen an bovengenoemde verzendda- tum. Venray, 28 januari 1983. de burgemeester van Venray. Mr. H.J.M Defesche. Op 5 februari Jeugdcarnavalsvereni ging De Hazekeutel (plaatselijk aktie in het kader van het jeugdcollectewezen). Alleen voor deze aktie is een collectevergunning verleend. Collecteren buiten de aangegeven pe riode is niet toegestaan. Collectanten en collectrices moeten hei legitimatiebewijs zichtbaar dragen. In de loop van het schooljaar 1983/1984 zal hierover een voorstel worden gedaan.Dit laatste geldt ook voor de M.L.K. school, waarvoor het bedrag per leerling wordt voorgesteld op 1.454,-; ten behoeve van V.B.O.- afdeling op 1.709,- en ƒ85,90 ter beschrijding van de administratiekos ten. De commissie zal het college verder moeten adviseren over het verlenen van medewerking voor het vervangen van versleten meubilair en de aanvullende eerste inrichting van een speelwerklo kaal van de kleuterschool in Veulen. Bovendien over het verlenen van medewerking voor de aanvullende eerste inrichting en de herinrichting van de lerarenkamer van de lagere school in Veulen. Slechts één agendapunt heeft betrek king op het onderdeel „cultuur" van de commissie. Dat punt betreft het be schikbaarstellen van een krediet voor het reviseren van 590 schouwburgstoe- len. Burgemeester en wethouders van Venray hebben in hun vergadering van 26 januari 1983 voor de navolgende bouwplannen bouwvergunning verleend Zij, die menen door de afgifte van een van deze bouwvergunningen recht- streeds in hun belang te zijn getroffen kunnen gedurende 3(f dagen na datum van deze publicatie op grond van de Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkingen (AROB) een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders. het bouwen van een garage aan de Urbanusweg 5, t.n.v. M.H.J.M Man- ders; —het bouwen van een garage/ berging aan de Kruitweg 15, t.n.v. A.J.M. v.d. Sanden; het bouwen van een open frontstal t.b.v. jongvee aan de Kuulenweg 15.' t.n.v. C.T.M. v.d. Kroon; het bouwen van een loods aan de Ericaweg 7, t.n.v. L.A. v.d. Mortel; het bouwen van een tuinberging aan Christoffelkruid 18, T.N.v. M.G. H. v. Osch. Venray, 28 januari 1983. de burgemeester van Venray, Mr. H.J.M. Defesche. Burgemeester en wethouders van Ven ray, maken hierbij bekend hun besluit van 26 januari 1983, waarbij in verband met de aanleg van riolering in Smakt tot de volgende tijdelijke verkeersmaatregel is besloten: met ingang van 24 januari 1983 tot 1 april 1983 of zo veel of langer in verband met de werkzaamheden moge lijk dan wel noodzakelijk is: I. Door het plaatsen van borden 11 van bijlage II van het reglement verkeers regels en verkeerstekens de St. Jozef laan in twee fases voor alle verkeer in beide richtingen (voetgangers uitgezon derd) gesloten te verklaren, waarbij —fase 1 betreft het gedeelte gelegen tussen de aansluitingen met Loobeek en de Pelgrimslaan, en fase 2 het gedeelte gelegen tussen de aansluitingen Pelgrimslaan en Broek II. Voor zover genoemde werkzaam heden dit toelaten en de veiligheid van personen of goederen niet in gevaar wordt gebracht ontheffing te verlenen van de onder I genoemde verkeersmaat regel ten behoeve van bestuurders van motorvoertuigen op meer dan twee wielen: aWanneer zij woonachtig zijn of hun bedrijf uitoefenen aan de onder I vermelde weg en de woning of het bedrijf niet langs een andere weg met het door hen bestuurde motorvoertuig kunnen bereiken; b. Wanneer zij het motorvoertuig besturen in opdracht of met toestem ming van de onder a vermelde personen en onder aan die personen gestelde voorwaarden; c. wanneer aangetoond of aannemelijk gemaakt kan worden dat zij gedurende de tijd dat de onder I genoemde verkeersmaatregel geldt, gebruik moe ten maken van de onder I vermelde weg gedeelten voor het Iaden of lossen van goederen of voor het verrichten van noodzakelijke werkzaamheden met het door hen bestuurde motorvoertuig en deze activiteiten niet of bezwaarlijk op andere wijze kunnen verrichten. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na de dag waarop het besluit bekend gemaakt is beroep aantekenen. Het beroepschrift wordt aan de Koningin gericht en ingediend bij de Commissaris van de Koningin. Venray, 28 januari 1983 Burgemeester en wethouders voornoemd, burgemeester, secretaris. N.B. In de weg Broek gelegen binnen de gemeente Vierlingsbeek, wordt als derde fase binnen de genoemde periode eveneens riolering aangelegd. De eerstvolgende openbare vergade ring van de commissie voor financien en economische zaken wordt gehouden op woensdag 2 febr. om 17.15 uur in kamer 127 van het raadhuis. Het zwaartepunt van deze vergade ring zou wel eens bij de mededelingen kunnen liggen. Hier wordt de post onvoorziene uitgave en prioriteiten aan de orde gesteld alsmede de pogingen van het college om gemeentegaranties te kunnen omzetten tegen een lager rentepercentage. Tevens wordt de com missie een overzicht gegeven van de arbeidsmarktsituatie aan het einde van de maand november 1982. Dan zal de commissie het college van b. en w. moeten adviseren over het financiële gedeelte van het voorstel tot aanleg van een sportvoorziening op de terreinen Sint Anna en het wijzigen van de verordening op de heffing en invordering van een baatbelasting uit breiding 1981 van het aardgasnet in het kerkdorp Veulen. Bij nader inzien zijn niet alle aangesloten panden direct gebaat bij deze aanleg. De commissie voor algemene zaken, die op maandag 31 januari a.s. om 17.15 uur in kamer 127 van het raadhuis in openbare vergadering bijeenkomt, zal o.m. het ontwerp-raadsvoorstel behandelen over de uitbreiding van de taak van de commissie met de behande ling van klachten. In het gemeente- raadsprogramms CDA/ P.v.d.A is hiervoor al een suggestie gedaan. Nu willen b. en w. de gemeenteraad voorstellen om de werkkring van de commissie voor algemene zaken in die zin uit te breiden, zodat deze vaste commissie van advies en bijstand aan het college van b. en w. daarnaast zal fungeren als een onafhankelijke com missie ter behandeling van klachten. Het gaat daarbij over klachten van zowel natuurlijke personen als rechts personen, voortvloeiende uit door of uit naam van het gemeentebestuur verricht danwel nagelaten handelingen, tenzij voor deze klachten reeds een admini stratiefrechtelijke voorziening (b.v. AROB) open staat. Verder zal de commissie van gedach ten wisselen over het delegeren van de straatnaamgeving aan het college van b. en w. Sinds de nieuwe raad in functie is wordt de besluitenlijst van b. en w. aan de fractievoorzitters toegezonden en ter inzage gelegd in de fractievoorzitters toegezonden en ter inzage gelegd in de fractieruimte. Deze gang van zaken zal nu door de commissie worden geëvalu eerd. Tenslotte zal de commissie moeten adviseren over het aanschaffen van alarmontvangers t.b.v. de vrijwillige brandweer. Op donderdag 3 februari a.s., 's middags om half zes komt de commissie voor de ruimtelijke ordening en volks huisvesting in kamer 127 van het raadhuis bijeen om in het openbaar een aantal punten af te werken. Een belangrijk deel van de vergader tijd zal worden besteed aan het behandelen van het Ouderen-onderzoek Venray, althans voor wat betreft het gedeelte, dat betrekking heeft op het wonen in ruime zin van ouderen, en aan de onderzoekresultaten van het onder zoek naar de inkomende pendel. Het advies van de commissie wordt gevraagd over de volumero wij zing woningwet- en premiewoningen 1983 en over de herziening explotatie-opzetlen voor Landweert en de kerkdorpen. De vergadering begint met het adviseren over een beroepschrift van de heer C.A. Simons, tegen de afwijzing van een bouwaanvraag voor de bouw van een tuinhuisje. Door het college is deze bouwaanvraag op welstandsgron- den afgewezen. Bij de ingekomen stukken bevindt zich correspondentie tussen de gemeen teraadfractie PSP, PPR en CPN en de woningbouwvereniging Noord - Lim burg. De fractie meent niet de informa tie te hebben ontvangen waarom zij had gevraagd. Vandaar dat de fractie deze gang van zaken in de commissie aan de orde wil stellen. Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter KENT EDE VERKEERSREGELS In een serie artikelen kunnen lezers hun kennis van de wettelijke bepalingen voor het wegverkeer nog eens opfrissen. Hieronder de laatste paragrafen uit het algemene gedeelte van deze rubriek en ook de laatste test. VERKEERSLICHTEN groen licht doorgaan; geel licht stop, wanner redelijkerwijze niet meer (voor de stopstreep) gestopt kan worden: doorgaan. Rood licht stop. V oetgangerslichten Groen licht voetgangers mogen over steken; Groen knipperlicht voetgangers opletten, het rode licht verschijnt spoedig; Rood licht voetgangers mogen niet meer beginnen over te steken, reeds overstekende voetgangers moeten zo snel mogelijk doorlopen. RIJSTROOKSIGNALERING Lichten aangebracht boven een rij strook: verplichte groene pijl de rijstrook mag niet worden gevolgd; verplicht rood kruis de rijstrook mag niet worden gevolgd. TUNNELLICHTEN groen licht doorrijden; geel knipperlicht voorzichtig rijden; rood licht stoppen en motor afzetten. GEEL KNIPPERLICHT Een geel knipperlicht voorzichtig! gevaarlijk punt. TEKENS OP HET WEGDEK. a. DOORGETROKKEN STREEP: mag niet overschreden worden; onderbroken streep: mag overschre den als dat nodig is; doorgetrokken en onderbroken streep nasst elkaar: mogen slechts overschreden worden wanneer de streep die het dichts bij ligt een onderbroken streep is; b. vakverdeling met pijlen: men moet de richting volgen die de pijl aangeeft (bijtijds het goede vak kiezen! c. parkeervakken: netjes binnen de lijnen parkeren; d. doorgetrokken gele streep terzijde van de rijbaan; parkeerverbod; e. blauwe streep: parkeerzone (par- keerschijf gebruiken); f. stopstreep: stoppen vóór de streep wanneer dat nodig is vanwege: ver keersregelaar; verkeerslichten;voor- rangskruising of splitsing mét stop- bord. g. rijstrook „bus" anderen mogen die strook niet volgen. 1. wat betekent een geel licht bij drie kleurig verkeerslichten? a. opletten, het rode licht verschijnt spoedig. b. Stop Voor bestuurders die het die het verkeerslicht zo dicht gena derd zijn dat stoppen redelij ker- WIJZE NIET MEER MOGE- Iijk is: doorgaan. c. doorgaan; kruising vrijmaken. ZWEMLESSEN PARTICULIEREN Aanvangsleeftijd: kinderen die voor 1 maart 1983 zes jaar zijn. Cursusduur: 24 lessen, 2 x per week op de daarvoor vastgestelde tijd en data. Kosten: ƒ77,25 voor kinderen tot 16 jaar, inclusief entree. Inschrijvingen v.a. 31 januari: aan de kassa door middel van een inschrijfformulier. Maandag tot en met vrijdag van 16.45-18.45 uur. Curcussen starten vanaf 7 februarie 1983 Lestijden groepen: 1maandag donderdag 2. maandag donderdag 3. dinsdag vrijdag 4. dinsdag vrijdag 5. woensdag zaterdag 6. woensdag zaterdag 7. woensdag zaterdag 8. woensdag zaterdag zaterdag Aanvangsleeftijd: vanaf 16 jaar. Cursusduur: 12 lessen, 2 x per week op de daaovoor vastgestelde tijd en data. Kosten: 100,-inclusief entree. Inschrijvingen v.a. 31 januari: aan de kassa door middel van een inschrijfformulier. Maandag tot en met vrijdag van 16.45-18.45 uur. Lestijden groepen: 1maandag donderdag 2. maandag donderdag 2. U rijdt 's nachts met Uw motor buiten de bebouwde kom. De straat verlichting brand, en u kunt de weg over voldoende afstand over zien. Moet u dan dimlicht voeren? a. Neen. b. Ja. c. Dit is niet geregeld. 3. U rijdt op uw motor wanneer mag u dan met uw koplamp een knip persignaal geven? a. bij dag, als door mijn nadering gevaar dreigd. b. bij nacht, als ik in de bebouwde kom zijstraten voorbij rijd. c. als ik buiten de bebouwde kom wil inhalen. 4. U haalt met uw motor een ander voertuig in. Moet u dan- met arm of richtingaanwijzer- een teken geven? a' Ja als dit inhalen een verandering van rijstrook of een andere belangrijke zijdelingse verplaat sing meebrengt. b. Ja, maar alleen buiten de be bouwde kom, als dit inhalen een andere belangrijke zijdelingse verplaatsing meebrengt. c. Neen. 5. U komt met uw motor in botsing met een fietser. Deze wordt gewond en zijn fiets wordt beschadigd. wat mag u dan niet doen? a. Doorrijden zonder de politie te waarschuwen. b. Doorrijden zonder dat mijn indentiteit en dit van mijn motor is kunnen worden vastgesteld; de fietser in hulpeloze toestand laten. c. Mijn motor op de rijbaan laten staan. 6. welke verkeerssituatie is hier afge beeld? a. Kruising in voorrangsweg. c. Voorrangssplitsing, c. Vorrangskruising. De Rabobank Venray organiseert in samenwerking met de Tor-Line een unieke, geheel verzorgde vierdaagse zeereis naar Zweden. De prijs is 390,- per persoon en de vertrekdatum is 26 maart. De vierdaagse cruise begint, na een busreis Venray- Amsterdam, op een van deluxe schepen van Tor-line. Een etmaal aan boord van dit drijvende hotel met maar liefst 9 dekken, onderling verbonden door liften. U zult zich geen moment vervelen, want er is voor elk wat wils: een duik in het zwembad, een boek lezen in een van de gemakkelijke Lounges of er een kaartje leggen. Winkelen aan boord in de gezellige zelfbedieningswinkel en een ansichtkaart naar huis schrijven, of misschien naar een van de bioscopen, waar de nieuwste films vertoond worden. Uw diner gebruikt u in het fijne restaurant, een culinair festijn. Inmiddels heeft een orkestje zich geinstalleerd in de tot dansen uitnodi gende discotheek en in de sfeervolle bar mixt de bartender uw cocktail. Ook het Nederlandse en Zweedse bier smaakt 7. noem de volgorde van voorrang. a. auto 2-auto 1-auto 3. b. auto 2- auto 3- auto 1 c. auto 3-auto 2-auto 1. 8. geef de juiste volgorde van voor rang aan. a. bromfiets- auto- fiets. b. auto- fiets-bromfiets. c. fiets- bromfiets- auto. 9. wat betekent dit bord? a. stoppen verboden, tenzij aan het verkeer op de voorrangsweg- kniising of splitsing voorrang dient te worden verleent. b. Stoppen alléén toegestaan als bij de nadering van de voorrangsweg kruising of splitsing voorrang moet worden verleend aan het verkeer van links en van rechts. c. aanduiding nadering voorrangs weg, kruising of splitsing met verlichting om vóór het oprijden van de weg, kruising of splitsing te stoppen. opperbest. De sfeer aan boord is zeer apart en u vergeet bijna dat u op een schip bentdan steeds dichter bij de Zweedse kust nadert. Hebt u ooit roulette gespeeld of Black Jack? In het casino weet men er alles van. De bar, de nachtclub en het casino zijn geopend tot diep in de nacht. En als u dan, moe van alle indrukken, naar uw bed verlangt, hoeft u de hut ni<*« ver te zoeken. HUTTEN De standaars-hutten zijn eenvoudig maar komfortabel ingericht. Deze 4 persoonshutten bestaan uit een slaap bank met kussens en dekens, zijn airconditionet en ieder beschikt over 'n leeslamp en een privèkluisje. De toiletten en wasgelegenheden zijn cen traal tussen de hutten gegroepeerd. En wenst u wat meer komfort en privacy dan zijn deluxe hutten beschikbaar met privé-douche, toilet en vaste wastafel met zeep en handdoeken. De hutten zijn allemaal duidelijk aangegeven, zodat u aan boord niet kunt verdwalen. Kijkt u de volgende ochtend naar buiten, dan ziet u al de vele pittoreske rots-eilandjes 10 wal betekent dit bord? a. rotonde. T>. gesloten voor alle verkeer, behal- v5 voetgangers, in een andere richting dan de pijlen aangeven. c. aanduiding verkeersplein, ver plichte rijrichting. 301 *'3"6 q-g 'q-^ -y9 -q j -t> qz «q-, :Su|«o|do die de route markeren naar de grootste havenstad van Scandinavië. Intussen geniet u echter nog van een Scandinavisch ontbijt en de lunch in het gril-room restaurant. Na zo'n 22 uur spelevaren gaat u van boord in Gotenborg, een stad vol bezienswaardigheden Voor het diner en de overnachting brengt Tor Line u onder in hotel Scandinavia, een van de Luxe hotels in Göteborg, waar uw kamer, bad, douche, toilet, radio en kleuren t.v. heeft. Voorts heeft het hotel gezellige restaurantjes, een bar, koffie shop. sauna, zwembad en liften. BEZIENSWAARDIGHEDEN Fit en uitgerust staat u de volgende ochtend klaar om op eigen gelegenheid de stad te verkennen. Naast Parijs, Londen en Amsterdam is Göteborg een Europese stad die gezien mag worden. Als internationale haven stad bruist het van de bedrijvigheid, maar vindt u er ook onverwachte oases van rust in de parken die zo groot zijn, dat u zich ver buiten de stad zult wanen. Wie geïnteresseerd is in de historie en kuituur van Zweden vindt in Gotenborg een tiental boeiende musea. En natuur lijk is het een unieke stad om te winkelen. De maar liefst 5000 winkels vormen de belangrijkste bezienswaar digheid. Autovrije winkelstraten, enorme winkelcentra en met aircondi tioned winkelpromenadcs, brede ave- neus met chique bontzaken, mode huizen met piepkleine winkeltjes, waar zoveel spullen liggen uitgestald, dat het keizen moeilijk wordt. Het oudste vindt u in de imposante Antikhallarna, de grootste permanente antiekbeurs van Scandinavië. Om zoveel mogelijk te laten genieten van dit alles is de lunch niet in het arrangement opgenomen. FJORDENTOCHT Om 2 uur 's middags vertrekken we uit ons hotel voor de prachtige, 7 uur durende fjordentocht.want wie meer van Zweden wil zien grijpt deze gelegenheid aan. Samen met de Zweed se organisatie Iterbus voert Tor Line u door de mooie streek ten noorden van Göteborg. De grillige fjordenkust, uitgestrekte bossen en kleine vissers dorpjes. De tocht wordt begeleid door een Nederlandse sprekende gids. We eindigen ons verblijf in Zweden met het beroemde smorgasbord, want men kan niet van een geslaagde reis naar Zweden spreken zonder dit ritueel te hebben meegemaakt. Dit buffet biedt u een sclektie uit 16 verschillende soorten koude vis, waaronder haring, sardien tjes, zalm, kaviaar enz. Bij uw tweede bezoek aan het buffet kiest u uit 12 soorten vlees en talrijke slaatjes. Vervolgens kan men zich nog eens trakteren op enkele warme gerechten. En met vers fruit en diverse kaassorten eindigt dit smörgasbord. Aansluitend vindt het transfer plaats naar de Tcmin.il voor de zeereis (terugreis) naar Amsterdam en kunt u aan boord al die dingen doen, waar u op de heenreis niet toe gekomen bent. De bus brengt u tenslotte vanuit Amster dam weer terug naar Venray. Een onvergetelijke ras welke wij u van harte kunnen aanbevelen. En alles (maaltijden, ekskursies enz.is inbegre pen. Dus geen extra's. Uiteraard niet de drankjes en persoonlijke uitgaven. Voor informatie en boekingen kunt u zich wenden tot Rabobank Venray tel. 04780-83000 of de Rabobank in uw woonplaats. (advertentie) 17.00-17.30 17.00-17.30 17.30-18.00 17.30-18.00 17.00-17.30 17.00-17.30 17.30-18.00 17.30-18.00 16.00-16.30 11.00-11.30 16.30-17.00 11.30-12.00 17.00-17.30 12.00-12.30 17.30-18.00 12.30 12.30-13.00 20.00-20.30 20.00-20.30 20.30-21.00 20.30-21.00

Peel en Maas | 1983 | | pagina 9