CARNAVAL IN ONZE GEMEENTE AGENDA Van Oorschol niotli haall Hit DE PIËLHAZEN DE HAZEKEUTELS KARKLINGELS SPURRIEMÖKKEN SCHANSEKNUPPELS PIËLREUZEN DIVERSEN DE KNOLLEKES VAN OORSCHOT MODE CHÏÏTLSUTfp doorRaarprijzen. Vrijdag 21 januari: Circus Mök -20.11 uur plaats: Schouwburg Zaterdag 22 januari: Circus Mök - 20.11 uur Plaats: schouwburg Woensdag 26 januari: Circus Mök bejaarden/invaliden 20.11 uur. Plaats: schouwburg. Vrijdag 28 januari: Circus Mök - 20.11 uur Plaats: schouwburg Zaterdag 29 januari: Circus Mök - 20.11 uur Plaats: schouwburg Zondag 30 januari: Joekskapellen Festival -11.33 uur Plaats: schouwburg Zaterdag 5 februari: Vorsten (gehuwden) bal - 20.55 uur Zondag 6 februari: Ochtendconcert -11.30 uur Uitreiking APK-plak Plaats: Foyer schouwburg Zaterdag 12 februari: 15.33 Installatie Prins in raadhuis (voor genodigden) 20.33 Hofbal Zondag 13 februari: 10.55 H. Mis - Grote Kerk 12.11 Ochtendconcert - schouwburg 14.11 Intocht, overhandiging sleutels, onthulling monument - Grote Markt 14.33 Kinderoptocht 16.30 Receptie Jeugdprins zaal In den Engel 17.00 Receptie Prins 1982 - schouwburg 18.00 Jeugdbal-tent Maandag 14 februari: 10.30 Kinderhossen - ent en foyer schouwburg. 14.11 Grote Vastelaovesoptocht 18.00 Jeugdbal - Tent Dinsdag 15 februari: 10.30 Kinderhossen - tent en foyer schouwburg 14.11 Boerenbruiloft 18.00 Jeugdbal-Tent 24.01 Sluiting vastelaovend 1983 - Grote Markt. CIRCUS MOK Dit weekend start in Venray-centrum dan weer het bekende Circus Mök. Vijf voorstellingen staan genoteerd, en zoals te verwachten was, zijn alle voorstel lingen uitverkocht. Hoewel al enkele jaren gestreefd werd naar „alleen artiesten van eigen bo dem" hield men nog steeds de traditie in stand om buutnereedner Temke Coenen uit Horst uit te nodigen het zijne in Circus Mök aan de orde te stellen. Ditmaal komt Temke echter niet, en zo zal dan voor het eerst een honderd procent echte Venrayse Circus ten tonele gevoerd worden. Er zijn weer vele bekende namen van deelnemende artiesten: om te beginnen, de clown Misty; Jac Penris als UntnorpeHnpf He Trennesetters: Les loepees; fiets Kwats (verstekt met Jep Drats) en de Heiligen van de Groëte Kerk. Op veler verzoek zijn deze artiesten weer op hun pilaren terugge keerd. Verder dan nog de Kindergarde; de Pierotten en de Rooyse Möpkes. Nieuw in Circus Mök zijn o.a. de groep Stoekdraod met cabaretachtig programma en het Symfo Fiasco van de Hofkapel. Al met al medewerkers aan Circus Mök die tesamen goed zijn voor drie uur carnavalsplezier. Vrijdag en zater dag zijn de eerste voorstellingen. Volgende week woensdag is er een speciale voorstelling voor bejaarden en invaliden, terwijl dan vrijdags en zaterdags de laatste voorstellingen gegeven worden. De vastelaovesvereniging „De Haze- keutel" heeft zijn carnavalsseizoen geopend met de traditionele jeugdzit- ting. Een zitting die wat traag op gang kwam maar zich toch minifesteerde als de beste sedert vele jaren. Bijzonder was wel, dat zonder één artiest, bekend van radio en t.v., een prachtige zitting was georganiseerd waar de vereniging trots op kan zijn. De miniretjes zetten hun beste beentje voor nadat door de nieuwe jeugdvorst Peter (Kerstjens) iedereen welkom was geheten. Ook de buut van Ed Peters zat vol gein en humor. Het aftreden van Prins Peter II (Teuws) werd op grandioze wijze verzorgd door oud- leden van de Hazekeutel, die zich nu noemde „De Hazekanen" (niet verwar ren met Franciscanen). Er ontbrak alleen een taart op het moment dat Peter in de schandblok was opgesloten door de beulen. Na de pauze traden de jeugdgarde van de „Hazekeutel" op. De beschik bare ruimte was aan de krappe kant voor deze ruim opgezette dans. Weer een nieuw onderdeel in de zitting was het voorstellen van het boerenpaartje van „De Hazekeutel". Deze nodigde iedereen uit, mee te doen aan de jeugdboerenbruiloft op carna vals dinsdag in onze tent. De jeugdhofkapel schotelde de aan wezigen een grandioos staaltje muziek voor H. Stevens, de leider van de grote Hofkapel zal wel gedacht hebben „Wij kunnen wel inpakicen". Jeugdhofkapel met leider Sef Raedts, proficiat en tot het volgend jaar. Door de voorzitter, P.Min, werd voor de tweede keer de orde van „De Hazekeutel" uitgereikt aan J. Martens voor jarenlange bewezen diensten op geluidtechnisch gebied aan de Vastel aovend en in het bijzonder aan „De Hazekeutel".Hierna gaf Limburgs kampioen Parodie, Marjan Dinghs, een staaltje van haar kunnen waarmee zij aantoonde echt de kampioen te zijn. Aan de tonen van de Show- en Majorettenkorps St. Petrus Banden was te horen dat dit korps er echt zin in had. Niet voor niets heeft „De Hazekeutel" goede banden met dit korps. Het klapstuk van de zitting was wel het bekend maken van de nieuwe prins 1983. Tot ieders verrassing is gekozen: Prins Ger I, in het dagelijks leven, zoon van Jan Hermans en Nelly Ponjee. Deze zal worden geassisteerd door z'n adjudanten Mark Wientjes en Ferddy van Els. BOEREBRULLUFT Wat verschillende andere vereniging en en instellingen, die de Venrayse Boerenbruiloften hebben voorbereid, nog niet hebben klaargespeeld, dat lukte zaterdagavond dansverenlgmg „La Paloma", 'n Volle bak met zo.n vierhonderd piëlhazen en piëlhazinnen bij het ondertrouwbal in zaal „In den Engel" was het gevolg van een goede voorbereiding en propaganda niet on der de leden alleen. Het moet gezegd worden, dat „La Paloma" er zaterdagavond iets goeds en iets moois van heeft gemaakt. Het mooiste was wel, dat de vereniging er in was geslaagd tot het laatste ogenblik de namen van het bruidspaar en alles wat daarbij hoort, geheim te houden. Het hele gebeuren speelde zich af tegen de achtergrond van het levens echte decor van de boeberij „In den Engel" uit het begin van 1900. Als openingsceremonie mocht Sjaak v.d. Munckhof zijn geboortehuis van vroe ger onthullen. Toen er bij de Hopsakkers van „La Paloma", dank zij de joekskapel „Blaos um op" - het huisorkest van de Hopsakkers- de stemming goed in'zat werd het gelukkige onecht paar uit anonimiteit gehaald. Al: bruid ontpopte zich Mariet van Kaat ziene Jan, beter bekend als Mariet v.d. Goor. Op 15 februari zal zij op de trappen van het oude raadhuis in de on-echt worden verbonden met Theej van enne Koets uut Beék, die men in Venray kent als Theo Janssen (Tetru). Truus en Wim Creemers zullen als ouders van de Bruid en Cor en Nol Haegens als ouders van de bruidegom fungeren. Piet van Goor mag er getuige van zijn, dat zijn wettige echtgenote op de Venrodse Boerenbrulluft een onechte verbintenis aangaat met Theej Janssen en Truus Janssen zal op 15 februari ook officieel getuige zijn van de carnavales ke „bigamie" van haar wettige man. Als ceremoniemeester treedt Bert van Jo de Köster op.Natuurlijk was Prins Piet III present om het toekomstige boerenbruidspaar toe te sprken. Hij had voor hen twee eigenhandig gemaakte (keramiek) ringen van groot formaat. Hij waarschuwde het paar in de komende weken niet te dicht bij eklaar te komen, want dan zouden de ringen breken... Ook de medaille van 4x11 was voor het bruidspaar. Vorst Wim presenteerde meezinger, welke op 15 februari tijdens de Boerenbrulluft door de feestende schare bij het oude gemeentehuis zal worden gezongen. Opvallend was het prachtige uit diverse soorten groenten opgemaakte bruids boeket van de bruid. In de komende weken zal „La Paloma" proberen nog wat geld in het laatje te krijgen om van de bruiloftsdag een onvergetelijk gebeuren te kunnen maken. Tijdens de uitvoeringen Circus Mök" zullen ten bate van de bruiloft weer broodjes worden verkocht. In ieder geval heeft „La Paloma" met deze eerste klapper alle eer ingelegd. Tot slot volgde een spontane receptie waarbij alle aanwezigen de gelegenheid kregen, de Prins, adjudanten met de ouders van de prins te feliciteren. Een zeer geslaagde zitting 1983. Waaruit is gebleken dat met echte Venrayse artiesten carnavalistisch ge zien een beter programma kan worden geboden. Voor de carnavalsoptocht zondag 13 febr. Zijn deelname formulieren te verkrijgen bij Jan Kreutz Wester Thenweg 17, evenals verdere inlichtingen omtrent deze tocht. Op dinsdag 15 febr. zal Marthy Lonnemans in onecht verbonden wor- met Ton v. Bracht en niet zoals eerder is bericht met Piet v. Bracht. Vrijdag 28 januari een avond voor de 60+ van Oostrum in zaal de Karklingel aanvang 19.30 uur. Vrijdag 21 januari. Carnavalszitting (gemeenschapshuis). Vrijdag 28 januari. Bejaardencarnaval (de Karklingel). Zaterdag 29 januari. Prinsenbal (gemeenschapshuis). Zaterdag 5 februari. Receptie Prins (de Karklingel). Vrijdag 11 februari. Schoolcarnaval (school). Zaterdag 12 februari. Jeugdbal (de Karklingel). Zondag 13 februari. Optocht (Oostrum). Carnavalsbal (gemeenschapshuis). Maandag 14 februari. Jeugdbal (de Karklingel). Carnavalsbal (gemeenschapshuis). Dinsdag 15 februari. Boerenbruiloft (gemeenschapshuis). Carnavalsbal (gemeenschapshuis). Zaterdag 29 januari. 20.00 Aldewieverbal zaal „de Ruif Zondag 6 februari: 20.00 Prinsenreceptie, zaal „deRuif" Vrijdag 11 februari: 14.00 Carnavalszitting schooljeugd, basisschool Zaterdag 12 februari: Opening carnaval Venray 19.00 H. Mis 21.00 Bezoek Pastorie Zaterdag 13 februari: 13.30 Opening carnavalsdagen zaal „de Ruif" 14.00 Kinderbal, zaal „de Ruif" 20.00 Groot Mökkenbal, zaal „de Ruif" Maandag 14 februari: 14.00 Kinderbal, zaal „de Ruif" 20.00 Mökkinnenbal, zaal „de Ruif" Dinsdag 15 februari: 13.11 Optocht 13.30 Boerenbruiloft zaal „de Ruif" 14.30 Kinderbal, zaal „de Ruif" 20.00 Boerenbruiloftsbal, zaal „de Ruif". Donderdag en vrijdag 27 en 28 januari: Zittingsavonden, patronaat Vrijdag 4 februari: Aldewieverbal, patronaat Zaterdag 12 februari: jeugdbal patronaat Zondag 13 februari: optocht. Direkt na de optocht, jeugdbal in patronaat en volwassenen in café. 's Avonds carnavalsbal, patronaat Maandag 14 februari: Jeugdbal, patronaat Bal voor volwassenen Dinsdag 15 februari: 's Morgens jeugdbal voor jeugd van de lagere school, patronaat. 's Avonds boerenbruiloft, patronaat. Vrijdag 21 januari. Bonte-avond (gemeenschapshuis). Zaterdag 22 januari. Bonte-avond (gemeenschapshuis). Zondag 23 januari. Receptie Jeugdprins (Koel, 15.11 u.). Zondag 30januari. Boerenbruiloft. Vrijdag 4 februari. Aid Wieverbal (zaal Roelanzia). Zaterdag 29 januari. Spokenbal, in cafe rest. Vlakwater om 20.33 uur georganiseerd door de Mixed Hockeyclub Venray. vrijdag 4 februari. Klerenbal voor middelbare scholieren in zaal „In den Engel". Zaterdag 22 januari: Prinsenbaï (Gemeenschapshuis) Zondag 23januari: Jeugdprinsenbal (Gemeenschaps huis) Zaterdag 29 januari: Vorstenhal (Gemeenschapshuis) Zaterdag 30 januari: Jeugdvorstenbal (Gemeenschapshuis) Vrijdag 4 februari: Receptie Jeugdprins (de Herberg) Zaterdag 5 februari: Aid Wieverbal (Gemeenschapshuis) Zaterdag 12 februari: Carnavalsmis en Prinsenreceptie Zondag 13 februari: Carnaval Maandag 14 februari: Carnaval Dinsdag 15 februari: Carnaval Uitreiking Gouden Knollen Wim van Osch (49), is geboren en getogen in de Wieën bij Stoks molen. Na de lagere school in Leunen werd de Ambachtschool in Venray bezocht. Hier leerde hij de beginselen van het timmermansvak. Zijn muzikale talenten begonnen in die tijd ook al naar voren te treden.Blijkbaar is deze muzikale begaafdheid 'n familietrekje. Uit de hele familie van Osch zou best een welluidend orkest samengesteld kunnen worden. Vlak na de oorlog begon Wim als piston-blazer bij fanfare St. Catharina. Na de ambachtschool ging hij naar Nol Pijpers, daarna naar Jantje Ver hoeven, Delzing Venlo en uiteindelijk JPA Nelissen, waar hij van timmerman via voorwerker, uitvoerder tot chef timmerfabriek promoveerde. Ook in de muziek ging hij voort. Van de piston ging hij over naar z'n huidige instrument de bariton. In de meer d&o 25 jaar dat hij bestuurslid is van de fanfare heeft hij diverse voorzitters en direkteuren meegemaakt. Zelfs is hij al jarenlang plaatsvervangend direkteur. Ongeveer 15 jaar geleden waren het Wim, Lemmens Gradje en diverse andere muzikanten uit de fanfare die samen de blaaskapel 't „Knölleke" oprichtten. Later werd de blaaskapel omgedoopt tot „Die RübensSmmler". Ook de Rübensammler wisten onder de bezielende leiding van Wim diverse successen te boeken. Wim ontmoette op een koninginne dag in Venray voor 't eerst de toen nog 19 jarige dochter van Grad Vullinghs en Drieka Janssen uit Ysstelsteyn. Dien heette ze en na enkele jaren verkering werd er in 1958 getrouwd, 't Eerste nestje lag in 't Veulen. In 1961 verhuisden ze naar Leunen. Drie dochters werden geboren. Sinds Dien vorig jaar in de dorpsraad is gekozen heeft ze het druk met mede er op toe te zien dat zeker de belangen van 't Leunse niet op de achtergrond geraken. Een van de gouden knollen van dit jaar werd door het bestuur van Carnavalsvereniging ,,'t Knölleke" Leunen toegekend aan Wim van Osch voor zijn muzikale inzet voor de gemeenschap van Leunen. Peter Stevens (33) geboren in Oostrum oude Melkfabriek en is getogen in Leunen aan de Gussenstraat. Al op jeugdige leeftijd ontpopte hij zich als vereningingsman. Op zijn 10e jaar was hij al lid van drumband St. Catharina. Daarnaast trok het voetbal veld zijn grote belangstelling. Hij werd jeugdleider in Leunen en daarna wedstrijdleider in zijn woonplaats Ys stelsteyn. Na zijn lagere school werd Stevens beek bezocht, van waaruit de richting schilderen gekozen werd. Op de L.T.S. in Venray ging hij dit vak studeren. Daar begon het carnavalsgebeuren ook in zijn bloed te prikken en begon Peter zijn carnavalscarriere. Eerst nar tot 1971. In 1972 boeren bruidspaar samen met Koos zijn huidige vrouw, uit Y,selsteyn. In 1973 werd hij Prins van de Knöllekes. In dat jaar verhuisde Peter naar Ysselsteyn waar hij inmiddels al weer tien jaar woont. Peter is een van de voormannen van de Leunse wagen bouwers. AI 14 jaar is hij een van degene die avond aan avond, ja zelfs 's nachts doorwerkten aan de bouw van onze prinsenwagens. Dit is de reden dat het bestuur van Carnavalsvereniging „'t Knölleke" Leunen besloten heeft om dit jaar deze Gouden Knol uit te reiken aan Peter Stevens. Grotestraat 73, Venray y^Hdmond. Roosendaal. Boxmeer. Oss. Venray. Weert^y BOTSINGEN —onvoldoende opletten door een autobestuurder die vanaf het benzine station aan de Noordsingel de weg op reed was oorzaak dat zijn auto in botsing met een over de Noordsingel rijdende personenauto. —een 20 jarige motorrijder lette onvoldoende op toen hij een auto inhaalde welke linksaf naar een benzi nestation wilde en daartoe richting had aangegeven. De motorrijder botste tegen de zijkant van de auto op. Motor en auto werden beschadigd. De be stuurder van de motor, uit Grubben- vorst afkomstig, was niet in het bezit van een rijbewijs. Daarvoor werd hem een extra proces verbaal aangezegd. op de Timmermannsweg te Yssel steyn geraakte een 42 jarige chauffeur uit Nijmegen, door onbekende oorzaak, met zijn auto uit de juiste koers. Zijn auto botste tegen een boom. De auto werd zwaar beschadigd maar bestuur der en inzittenden liepen geen noe menswaardige verwondingen op. ALCOHOL IN BESTUURDER Een 44 jarige bestuurder van een personenauto uit Mill lette zondag avond onvoldoende op en ramde op het Henseniusplein een verkeersbord, Het kan ook zijn dat zijn beneveld brein oorzaak was, want de politie ontdekte alcoholgebruik. De bestuurder moest de bekende proeven ondergaan en met de aanzegging dat proces verbaal zal worden opgemaakt werd hij huiswaarts gezonden, uiteraard met een rijverbod. GESLAAGDEEHBO WEDSTRIJDEN Het kon ook niet anders, dat de EHBO wedstrijden, zaterdag bij Rank Xerox gehouden, een succesvol verloop hadden. De leden van de Lotusgroep stalen natuurlijk de show. De voorzitter van de jury de heer J.Coenders sprak van een behoorlijk niveau. Bij zijn afsluitende beoordeling ging hii in op een aantal fouten, die verschillende groepen hadden gemaakt, tot lering van allen. De EHBO afdeling Susteren, lands kampioen zijnde, liet ook in Venray zien dat ze die titel meer dan waard is. Zij kreeg de bij de eerste prijs behorende trophee. De EHBO ploegen van Herkenbosch en Ohé en Laak volgden de Midden Limburgers. Voor de eerste prijzen was dus geen eer weggelegd voor de Noord Limburgers. Maar Venlo kwam op ede 4e plaats. De ploeg van Rank Xerox werd 7e. Zoals wij reeds eerder berichten werden deze wedstrijden georganiseerd door de EHBO afdeling van Rank Xerox Venray ter gelegenheid van hun 12!A jarig bestaan. WEER INBRAKEN OPGELOST In de voornacht van donderdag op vrijdag werden bij een controle, omdat 2 personen zich met een auto verdacht ophielden, twee Venray naren van 21 en 23 jaar aangehouden. In de auto werden inbrekers werktuigen ontdekt. Na on derzoek kwam aan het licht dat het tweetal meerdere inbraken op zijn kerfstok had. Bekend hebben ze in ieder geval de inbraak in de Supermarkt te Veltum, inbraak in de sportkantine aan de Sparrendreef te Oostrum, inbraak in de dependance van de Mavo aan de Oostsingel, inbraak in een benzinesta tion te Horst. Het grootste gedeelte van hun buit kon worden achterhaald. Ook werd als verdacht van heling een 31 jarige plaatsgenoot aangehouden. Na aanvankelijk ingesloten te zijn geweest zijn ze later in vrijheid gesteld. ACHOHOL IN HET VERKEER in de nacht van vrijdag op zaterdag werd een 22 jarige autobestuurder uit Deurne aangehouden, die onder invloed van alcohol verkeerde. —in de nacht van zaterdag op zondag werden hier twee autobestuurders, uit Horst en Venray, aangehouden. Ook deze bestuurders verkeerden onder invloed Van alcohol. In de nacht van maandag op dinsdag werden opnieuw twee autobe stuurders uit Venray aangehouden, die eveneens onder invloed van alcohol verkeerden. Tegen het vijftal is nadat de bekende proeven was genomen de aanzegging gedaan dat proces verbaal terzake het rijden onder invloed zal worden opgemaakt. DIEFSTALLEN EN VERNIELINGEN —in de nacht van zaterdag op zondag is van een geparkeerde Citroën de rechter koplamp gestolen. Van een geparkeerde auto van het merk Toyota werd het afsluitdeksel opengebroken en de benzinedop ont vreemd. Ten nadele van de Provinciale Waterstaat werden langs de Deurnese- weg 10 bermpaaltjes ontvreemd. zaterdagavond werden twee aan de Merselose weg geparkeerde personen auto's van één eigenaar met een scherp voorwerp bekrast ook een aan de Julianasingel geparkeerde Mercedes moest het van de vandalen ontgelden. De benadeelde woonachtig in Meerlo zit met de schade. —van een bij de Kiosk geparkeerde VW Polo werden twee veniilatiekleppen gestolen. van een winkelpand in de Grote straat werd het afgelopen weekend een thermopane ruit beschadigd. Men had reeds een gat gemaakt in die ruit maar of dat een begin van diefstal zou zijn, kon niet worden bevestigd. BOEREBRULLUFT IN LEUNEN In een vol Knollehuus vond afgelopen zaterdag de onthulling plaats van hét Boerenbruidspaar 1983. Uit vele verenigingen waren personen aangezocht voor een rol in de boeren bruiloft. Groot was het enthousiasme van de aanwezige knöllekes toen deze deelnemers bekend gemaakt werden en in vol ornaat op het toneel verschenen. Als laatste officiële daad onthulde Prins Toon I het Boerenbruidspaar ~I983. Uil een „mini" huifkar stapten toen Fien van den Bocrinnenbond en Joos, de Jaeger van de Fanfaar. (Fien en Joost van Ooi). Zij zullen op 15 februari in het Vastelaoveshuwelijksbootje stappen en gezien de reacties en de zaal zal dit een van de hoogtepunten worden van de Vastelaovend in Leunen. De kaartjes voor het Boeremoes eten zijn verkrijgbaar in alle Leunse café's en in het Knollehuus. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen. A, Franken. Th. Lankveld. H. Schraven en J- Wittgen: SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiénten van P Corver. G van Loon, F de Muinck Keizer, F. Schmeetz. Th van Thlel. D. Vercauteren en J. de Vocht: TH. VAN THIEL telefoon 88800 DOKTER VAN DONGEN Kabrockstraat 12, America telefoon 04764-1707 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bi) de genoemde doktoren terecht; "s morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag APOTHEEK DE MONNIKSKAP Palerslaan-hoek Patersstraat. tel. 80140 Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13 00 en van 17.00 tot 16.00 uur: zondag: van 10.00 tot J t-00 en van 17.00 tot 18 00 uur. Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonische afspraak, neemt waar O. VERHAEGEN, telefoon 82281 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN KLEINE HUISDIERENPRAKTIJK van Wmden/Ruymbeek E.M. RUYMBEEK Brienenlaan 5, Venray lel. 04780-83829 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W.H. KREMER, Mgr. Nolensstraat 12 Venray telefoon 04780-81000 Spreekuur kleine huisdieren: za eu zo van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak Onderwijs- en beroepskeuzevoorlichting Venray, Leunseweg 2a, tel. 10032 Openingstijden: ma tm do 8.30 12.45 en 13.15 - 17.00; vrijdags 9.00 - 12.30 en 13.00 - 16.30 uur INFO 3 Informatiecentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1. 5801 8Z Venray telefoon 04780 - 86333 Geopend maandag tm vrijdag 9-17 uur. MASJ Hoenderstraat 33. Venray Tel 94780-85251 open: maandag tm donderdag 10 18 vrijdag 10 - 20 uur KINDERDAGVERBLIJF ..DUIMELOT" Heuvelstraat Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.00 17.30 u ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur 'savonds KAMERBEMIDDELINGSBURO open: maandag tm donderdag 10 -12 vrijdag 17 - 19 uur Hoenderstraat 33 tel. 85251 Venray VROUWEN BELLEN VROUWEN Vrouwen luister- en informatiedienst, van maandag t.m. vrijdag van 9-12 uur elke dinsdagavond van 8-11 uur. TELEFOON 04750-18000 REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY Dc dienstdoende wijkverpleegkun dige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via telefoonnummer 04780 -81269. Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door dc wijkverpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er ge legenheid van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur. Uitleen voor Venray Voor het afhalen en terugbrengen van uitlccnartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedge vallen door de wijkverpleegkundige van de weekenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na gebruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigdingcn-kleulerburrau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269. Spreekuur Diëtiste: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269. Zw angerschapsgy mnastiek Aanmeldingen via telefoon 81269. Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur. telefoon 83859. Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige op maandag, woensdag cn vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur. tele foon 88273 of 85900. ^.He kwaliteits^kan alleen h" Kom vlug Jengel Sz^ja

Peel en Maas | 1983 | | pagina 3