GEMEENTEPRAAT NOTITIES EN MEDEDELINGEN VAN DE GEMEENTE VENRAY Redactie G A. Schutte. Bureau Voorlichting NIEUWE OPZET VOOR DE WELZIJNSPLANNING Venrays Geschied en Oudheidkundig Museum Bestemmingsplan Molenklef Verordening op de keuringsdienst van slachtdieren en van vlees Commissievergade ring uitgesteld Nieuwjaarsreceptie Hinderwet Wijziging taxi vergunningen Commissie voor financiële en economische zaken Hinderwet Kerstboomverbran ding op 5 januari PEEL EN MAAS ook üw krant LATEN WE ZACHT ZIJN VOOR ELKAAR VERKEERSRUBRIEK Openstelling van het gemeentelijk combibad tijdens de vakantie ebberink p 29 juni jl. is door de gemeente van Venray het plan specifiek ijn 1982-1985 vastgesteld, als be- plan voor het gemeentelijk wel- sbeleid, opgedeeld naar de sectoren: educatie en recreatie. De vaststel- van het jaarprogramma 1983 door emeenteraad op dinsdag 14 decem- jl., betekende de afronding van de A te fase van de welzijnsplanning in Wray. ^Met de komst van een nieuwe raad is liok een nieuwe commissiestructuur omen. Een nieuwe opzet voor de □jnsplanning is daardoor nood- :Ujk geworden. urgemeester en wethouders komen rom met een nieuw voorstel. Hierin dt rekening gehouden met de ltaten van de evaluatie van de □jnsplanning tot nu toe en met de lelijke ontwikkelingen rond de □jnsplanning. COMMISSIES, u de welzijnsplanning in Venray drie raadscommissies betrokken: e commissie voor onderwijs en uur; e commissie voor jeugd, sport en eatie; ommissie voor maatschappelijke n de januari-vergaderingen van deze commissies (respectievelijk 11, 20 16 januari) zal de nieuwe opzet voor welzijnsplanning worden besproken. PLANNINGSSTRUCTUUR. 1 het kort ziet het voorstel voor de iwe planningsstructuur er als volgt de gemeenteraad houdt de formele luitvorming; het college van b. en w. blijft het itrale orgaan tussen voorbereidingen formele besluiten door de raad; de raadscommissies houden hun ieve rol bij de voorbereiding van de luiten; een planwerkgroep (samengesteld de leden van de drie commissies) jgt de zorg voor de beleidsmatige Irdinatie en afstemming. De plan- rkgroep is nieuw in de welzij ns- nning; Voor de coördinatie op ambtelijk tu blijft de „ambtelijke stuur- *p" aanwezig; de bevolking wordt op verschil de wijzen in een zo vroeg mogelijk dium daadwerkelijk betrokken bij welzijnsplanning. PLANWERKGROEP. Nieuw in de planningsstruktuur is de planwerkgroep. Deze zal naast de voorzitter nog 6 leden tellen, van elke commissie twee. Voorzitter van deze werkgroep is de wethouder voor Welzijnszaken, mevr. H. Poels-Peters. De taken van de werkgroep zijn: het uitwerken en bijstellen van het welzij nsplan; —coördinatie van de welzijnsplan ning. De planwerkgroep wordt samenge steld voor 4 jaar, parallel lopend aan de zittingsperiode van de raad. Zowel planwerkgroep als commissie zijn verantwoordelijk voor informatie voorlichting en inspraak over de door hen te verrichten werkzaamheden. Hierbij hoort met name het vaststellen van inspraakprocedures, die gevolgd zullen gaan worden. WERKTHEMA'S. De planning blijft gericht op de drie sectoren van het welzijn; zorg, educatie en recreatie. De doelstellingen uit het welzijnsplan blijven overeind. De deelplannen, die het welzijnsplan dragen, worden de startpunten voor de planning. Voor het komende plannings jaar gelden als werkthema's voor planwerkgroep en commissies: de vaststelling van een nieuwe algemene subsidieverordening met deel- verordeningen; de vaststelling van een inspraak verordening; de uitwerking van de ideeën over vrijwilligerswerk en zelfwerkzaamheid binnen het welzijnsgebeuren. —onderzoek naar de samenwer- Kingsmogelijkheden op de deelterreinen Daarnaast zullen de commissies, ieder voor hun eigen werkterrein, nog bepalen voor welke onderdelen c.q. onderwerpen binnen hun sector een bijstelling c.q. aanpassing van beleid in 1983 gewenst is. Tot zover in kort bestek de nieuwe opzet voor de welzijnsbepaling en de onderwerpen die het komende jaar in ieder geval aan de orde komen. Als blijkt dat de raadscommissie zich kunnen vinden in deze opzet, zal een en ander in een formeel jasje gestoken worden. De vergaderingen van de raadscommissies zijn openbaar en zoals u weet kan het publiek aan het begin van de vergadering in een sprekersronde z'n zegje doen over-de te behandelen agendapunten. Voor meer informatie over deze nieuwe opzet kunt u bellen met R. Zeelen (toestel 248) van de afd. Sociaal- culturele en maatschappelijke zaken. WIE HEEFT OUDE FOTOS OVER MOSILISATIE EN DE BEZETTINGSJAREN? Begin maart zal in het Geschied- en udheidkundig Museum aan de Eind- raat een tentoonstelling worden ge- ^louden over Venray tijdens de mobili satie, de bezetting en de bevrijding.Om en zo breed mogelijk overzicht te *^yijgen wordt een beroep gedaan op ae edewerking van de inwoners. De iendelijke vraag van de Museum- i tonmissie is of mensen, die in het bezit |jn van foto's uit de mobilisatietijd ssen augustus 1939 en mei 1940, en de tzettingsjaren, deze enige tijd in hiikleen af te staan. Uiteraard zijn bkumenten uit die tijd ook van harte felkom. Waar het NIET om gaat zijn foto's in na de bevrijding omdat er hiervan oldoende aanwezig zijn. Ook gaat het jet om oorlogstuig of door vliegtuigen geworpen pamfletten. Wanneer men uit particulier bezit •to's e.d. beschikbaar wil stellen is een lefoontje naar de beheerder van het useum, de heer W. Willemsen, Jldoende. Hij is bereikbaar op het meentehuis, tel. 04780-83838 toestel BEHEER GESCHIED- EN M OUDHEIDKUNDIG MUSEUM i Burgemeester en wethouders van fenray, brengen ter algemene kennis, at vanaf heden gedurende drie maan- |sn voor een ieder ten raadhuize, op fdeling interne zaken, ter inzage is gelegd het besluit van de raad dezer leente van 12 oktober 1982, nr. R i, tot vaststelling van een verordening |f)t wijziging van de Verordening op de xmmissie van beheer voor het ge kheid- en oudheidkundig museum fenray. 'j Venray, 31 december 1982. Burgemeester en wethouders I voornoemd, 1 mr. H.J.M. Defesche, burgemeester. J.M. Poels, secretaris. 1 Vragen...? Wendt u tot de gemeentelijke voorlichter De burgemeester van Venray maakt bekend, dat het bestemmingsplan Mo lenklef onherroepelijk is geworden. Het bestemmingsplan is door de gemeenteraad vastgesteld op 25 augus tus 1981, nr. R 939, en door gedepu teerde staten goedgekeurd op 31 augustus 1982, le afd. no. BL 767, met uitzondering van artikelen c.q. gedeel ten van de van het plan deel uitmakende voorschriften. Tegen de goedkeuring is bij de Kroon geen beroep ingesteld. Het bestemmingsplan ligt met ingang van heden voor iedereen ter inzage bij de afdeling ruimtelijke ordening, kamer 201 van het raadhuis, Raadhuisstraat 1. Venray, 31 december 1982. J.A.A. v. Oers, Loco-burgemeester. Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat vanaf heden op het gemeentehuis, afdeling openbare orde, veiligheid en milieuzaken, kamer 119 gedurende drie maanden voor eenieder ter inzage is gelegd de: Verordening op de keuringsdienst van slachtdieren en van vlees in de ge meente Venray, vastgesteld door de gemeenteraad in zijn vergadering van 26 oktober 1982 en goedgekeurd door gedeputeerde staten van Limburg bij hun besluit van 23 november 1982, no. BI 25368. Zij is tegen betaling der kosten, hetzij in druk, hetzij in afschrift algemeen verkrijgbaar. Burgemeester en wethouders voornoemd, J.A.A. v. Oers, loco-burgemeester A.L.G. Janssen, loco-secretaris. 31 december 1982. De aanvankelijk voor donderdag 6 januari geplande vergadering van de commissie voor ruimtelijke ordening en volkshuisvesting is wegens het ontbre ken van urgente agendapunten uitge steld. De volgende vergadering wordt gehouden op donderdag 3 februari a.s. om 17.30 uur in kamer 127 van het raadhuis. Traditiegetrouw wordt op nieuw jaarsdag de nieuwjaarsreceptie gehou den in de ontvangstruimte van het raadhuis. De bevolking krijgt van 12.00 tot 13.00 uur de gelegenheid de burge meester met echtgenote en deken Theunissen de beste wensen voor het nieuwe jaar aan te bieden. Kennisgeving,bekendmaking, beschikking. Burgemeester en wethouders maken bekend, dat door hen, onder voorwaar den om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen, op 22 december 1982 vergunning is verleend ingevolge de Hinderwet naar aanleiding van: de aanvraag van Firma v.d. Camp, Henseniusstraat 7 te Venray, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een poeliersbedrijf, waar elektro motoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Henseniusstraat 7 te Venray; autoschade Piet Theuws, Acacia- straat 1 te Venray, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een autoschadebedrijf, waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijk vermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Acaciastraat 1 te Venray; J.P.E. Bloemen, Vredeweg 8 te Vredepeel—Venray, voor het uitbreiden en wijzigen van een rundveehouderij en varkensmesterij, waarbij mest en mest stoffen worden opgeslagen, gelelgen aan-de Vredeweg 8 te Vredepeel; J.6JL van Gassel en zoon, Timmermannsweg 6 te Ysselsteyn-Ven- ray, voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een brood- en banketbakkerij met winkel, waaar elektromotoren met een geza menlijk vermogen van meer dan 1,5 VW worden gebruikt, gelegen aan dt Timmermannsweg 2 te Ysselsteyn; M. Peeters, Heidseschoolweg 4 te Heide-Venray, voor het uitbreiden van een rundveehouderij en varkensmeste rij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelelgen aan de Heidse schoolweg 4 te Heide. De beschikking en alle ter zake zijnde stukken liggen in het raadhuis, kamer 119. Raadhuisstraat 1 te Venray. ter inzage en wel van 31 december 1982 tot 31 januari 1983 elke werkdag van 9.00 uur tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen ge durende bovengenoemde periode ook nog elke donderdag van 16.30 uur tot 19.30 uur worden ingezien (na telefo nische afspraak). Ingevolge artikel 44, tweede lid, van de Wet algemene bepalingen milieu hygiëne stat tot 31 januari 1983 beroep open bij de Kroon voor: - de aanvrager; - de betrokken adviseurs; - degenen, die overeenkomstig artikel 20,21 of 22, tweede lid of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; - enige ander belanghebbende, die aan toont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne bezwaren in te brengen. De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift moet worden ge richt aan Hare Majesteit de Koningin en worden gezonden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Binnenhof 1, 2513 AA 's Gravenhage. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek beslist is. Venray, 31 december 1982. Burgemeester en wethouders voornoemd, names dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A.L.G. Janssen. Burgemeester en wethouders van Venray, maken hierbij bekend hun besluit van 22 december 1982, nr. 157,6 waarbij is besloten tot wijziging van de aan Taxibedrijf H. Stoks b.v., Lang straat 70 te Venray, bij besluit van 19 augustus 1981, nr. 978d, verleende vergunning voor het vervoer van personen met taxi's in dier voege dat op grond van die vergunning voortaan 14 taxi's mogen worden gebezigd. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen dertig dagen na publika- tie van deze bekendmaking beroep instellen bij gedeputeerde staten van Limburg, postbus 1980, 6201 BZ Maastricht. Venray, 31 december 1982 Burgemeester en wethouders voornoemd, mr. H.J.M. Defesche, burgemeester. J.M. Poeis, secretaris. Op woensdag 5 januari a.s. komt de commissie voor financiële en economi sche zaken bijeen om 17.15 uur in kamer 127 van het raadhuis. De commissie zal het college van b. en w. over een aantal zaken moeten adviseren zoals: het garanderen van een geldlening ter grootte van 3.240.000,- voor de bouw van 30 eengezinswoningen op de kerkdorpen; het garanderen van een geldlening van 4.050.000,- voor de bouw van 48 HAT-wooneenheden in Landweert; —uitbreiding garantie voor het na komen van de verplichtingen, welke voortvloeien uit een door de Ned. Credietbank n.v. te Venray verstrekt krediet rekening-courant aan de stich ting C.A.I. (Centrale Antenne-inrich ting). Door de commissie zal verder aan dacht worden besteed aan de onlangs verschenen rapporten over de ingaande en uitgaande pendel. Kennisgeving, bekendmaking, ontwerp-beschikking. Burgemeester en wethouders van Venray, gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maken bekend, dat zij voornemens zijn op de volgende aanvragen positief te beschik ken onder voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen, op de aanvragen van: Maatschap Swinkels, Ambacht straat 4 te Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het ex art. 6a uitbreiden/wijzigen van een rundvee- en pluimveehouderij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen en waar elektromotoren worden gebruikt met een gezamenlijkvermogen van meer dan 1,5 kW, gelegen aan de Ambacht- straat 4 te Venray; H. Kusters, Hoofdstraat 5 te Oirlo-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden en wijzigen van een varkens- fokkerij, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gelegen aan de Hoofdstraat 5 te Oirlo; L.L.T.B. Ysselsteyn, Peter Jans- senweg 11 te Ysselsteyn-Venray, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het uitbreiden van een- meng voederfabriek, waar mengvoederpro ducten worden gemengd, verwerkt en opgeslagen, gelegen aan de Peter Janssenweg 11 te Ysselsteyn; A. Hermans, Meerselsepeel 5 te Ysselsteyn-Venray, voor een vergun ning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een rundvee- en mestvarkensbedrijf, waarbij mest en meststoffen worden opgeslagen, gele gen aan de Meerselsepeel 5 te Yssel steyn, De ontwerp- beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere ter zake zijnde stukken, liggen in het raadhuis, kamer 119, Raadhuisstraat 1 te Venray, ter inzage en wel tot 14 januari 1983, elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur; na deze datum tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de aangevraagde beschikkingen, eveneens elke werkdag van 9.00 tot 12.00 uur. De betreffende stukken kunnen tot bovengenoemde datum ook nog elke donderdag van 16.30 tot 19.30 uur worden ingezien (na telefonische af spraak). De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aan leiding van de aanvraag en een ieder die aantoont, dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleidingen van deze ontwerp-beschik- kingen. Degene, die een bezwaarschrift in dient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient gericht te worden aan ons college. Venray, 31 december 1982. Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van algemene zaken en kabinet, A.L.G. Janssen. Op die dag kan de jeugd tot vier uur de kerstbomen inleveren op het terrein nabij de Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat en bij de Blokhut op de hoek van de Vestsingel en Kempweg. Tegen inlevering van een boom krijgt men traditiegetrouw een lot waarmee men kan meedingen naar een van de door politie en brandweer beschikbaar gestelde prijsjes. Om half zes worden onder het waakzaam oog van de Venrayse Brand weer de stapel Kerstbomen aangestoken. In Venray mag alleen vuurwerk verkocht worden op 30 en 31 december, en alleen aan personen van 16 jaar en ouder. Het afsteken van vuurwerk is enkel toegestaan op oudjaarsdag van 8.00 tot 02.00 uur in de nieuwjaars nacht. Wees geluidsbewust bij het afsteken van vuurwerk. Babies, bejaarden en zieken, zijn erg gevoelig voor geluid en met name plotselinge knallen. Vergeet ook de dieren niet: Het is hun vaak aan te zien hoe angstig zij reageren. Laten we zacht zijn voor elkaar, ook bij het afsteken van vuurwerk. In een serie artikelen kunnen lezers hun kennis van de wettelijke bepalingen voor het wegverkeer nog eens opfrissen. Hieronder de 9e aflevering in onze verkeersrubriek. AUTOWEGEN EN AUTOSNEL WEGEN. 1. Autowegen zijn slechts toegankelijk voor motorvoertuigen die sneller mogen en kunnen rijden dan 40 km per uur. 2. Autosnelwegen zijn slechts toeganke lijk voor motorvoertuigen die sneller mogen en kunnen rijden dan 70 km per uur. 3. Een voetganger mag zich buiten noodzaak niet op een autoweg bevin den; wél op een parkeerplaats die tot de autoweg behoort. 4. Op een autoweg mag men niet keren of achteruitrijden (ook niet op de vluchtstrook, want deze maakt deel uit van de weg). 5. Ook is het verboden op een autoweg te stoppen, behalve op een parkeer plaats. Op een vluchtstrook mag men alleen stoppen bij noodzaak en zo rechts mogelijk! 6. Een middenberm is voor ieder verboden gebied. Zaterdag 1 januari. gehele dag gesloten. Maandag 3 januari. 7.00- 8.30 uur 8.30-12.00 uur 12.10-13.00 uur 13.30-16.00 uur Speelinstuif 18.00-19.45 uur 21.00-22.00 uur Dinsdag 4 januari. 7.00- 8.30 uur 8.30-12.00 uur 12.10-13.00 uur 13.30-16.00 uur Speelinstuif 18.00-19.45 uur 20.00-21.00 Damesuur 21.00-22.00 uur Woensdag 5 januari. 7.00- 9.30 uur 10.15-12.00 uur Huisvrouwen 12.30-15.30 uur Speelinstuif 20.30-22.00 uur Donderdag 6 januari. 7.00- 8.30 uur 8.30-12.00 uur 12.10-13.00 uur Bejaarden 13.30-16.00 uur Speelinstuif 18.00-19.45 uur Vrijdag 7 januari. 7.00- 8.30 uur 8.30-12.00 uur 12.00-13.00 uur 13.30-16.00 uur Speelinstuif 18.00-19.45 uur 20.00-21.00 uur Trimmen v.a. 16 jaar 21.00-22.00 uur Zaterdag 8 januari. 8.30- 9.45 uur 13.00-15.45 uur Speelinstuif VERKEERSPLEINEN. 1Bij nadering van een verkeersplein en op dat plein, vervalt de verplichting om aan de rechterzijde van de rijbaan te rijden. Men mag tijdig de juiste positie kiezen, naargelang men rechtsaf, recht door of linksaf wil gaan. 2. Op Verkeerspleinen is het toegestaan rechts in te halen als de loop van het verkeer dat meebrengt. BIJZONDERE REGELS VOOR FIETSERS. 1Een fietser mag niet: a. laten trekken of duwen door een een ander voertuig dan een fiets; b. „loshandje" rijden; c. een ander voertuig voortbewegen behalve een vastverbonden zijspan- of aanhangwagen; d. meer dan één dier geleiden; gevaarlijke voorwerpen meevoeren. 2. Een fietser beneden 18 jaar mag één persoon meevoeren, ongeacht diens leeftijd óf twee kinderen beneden 10 jaar. Kinderen beneden 10 jaar moeten een doelmatige en veilige zitplaats hebben en een steun voor rug, handen en voeten. BIJZONDERE REGELS VOOR BROMFIETSERS: Een bromfietser mag niet: a. zich door een voertuig laten trekken of duwen; bi „loshandje" rijden; c.'een ander voertuig voortbewegen behalve een zijspanwagen; een dier geleiden; e. gevaarlijke voorwerpen vervoeren; f. onnodig geluid veroorzaken niet onnodig met het gashandle spelen; niet aan de uitlaat knutselen zodat die meer lawaai maakt). g. rijden zonder goedgekeurde val helm een uitzondering wordt ge maakt voor berijders van snorfiet sen). 2. Een bromfietser mag één persoon vervoeren op een doelmatige en veilige zitplaats, de voeten aan weerszijden op voetsteunen. Kinderen beneden 10 jaar moeten bovendien steun hebben voor rug en handen. Hieronder test nr. 8. Succes en tot de volgende keer. 1. De rijbaan is in rijstroken verdeeld door een doorgetrokken streep. Wat betekent dat voor bestuurders? a. Zij mogen die streep niet over schrijden behalve als zij linksaf willen. b. Zij mogen daar niet inhalen. c. zij mogen die streep niet over schrijden of gedeeltelijk overschrij den. 2. Pijlen op het wegdek geven aan dat men voor links afslaan rechts moet opstellen. Moet men dan daaraan voldoen? a. Alleen verplicht in Amsterdam en Den Haag. b. Men heeft de keuze tussen links en rechts opstellen. c. Rechts opstellen is dan verplicht. 3. Wanneer is inhalen in het algemeen verboden? a. Op alle kruisingen en splitsingen van wegen. b. Als er gevaar of hinder voor andere weggebruikers kan ontstaan, c. Als het verkeer ter plaatse wordt geregeld door verkeerslichten of door een verkeersregelaar. 4. Welke afstand moeten bestuurders van motorvoertuigen buiten de be bouwde kom bewaren tot een voer tuig waar zij achter blijven rijden? a. Indien mogelijk zoveel afstand dat inhalend voertuig zich kan invoegen b. Zoveel afstand dat men normaal kan stoppen. c. Die afstand, die gelijk is aan de helft van de snelheid waarmee wordt gereden. 5. Binnen welke afstand moet u uw motor tot stilstand kunnen brengen? a. binnen remafstand. b. Binnen 25 meter. c. Binnen de afstand waarover de weg vrij is en waarover ik de weg kan overzien. 6. Bepaal de onderlinge voorrang van de verschillende weggebruikers. a. auto 1-auto 2-tram-motor. b. Tram-auto 2-auto 1-motor. c. Tram-auto 1-auto 2-motor. 7. Bepaal de volgorde van voorrang. a. Auto 2-auto 1-fiets. b. Auto 1-auto 2-fiets. c. Auto 2-fiets-auto 1 Bepaal de volgorde van voorrang. a. Scooter-vrachtauto-bromfiets. bScooter-brom fiets-vrachtauto c. Vrachtauto-scooter-bromfiets. 9. Wat betekent dit bord? a. Verbod stil te staan voor die zijde van de weg waar dat bord is geplaatst. b. Parkeerverbod voor de zijde van de weg waar het bord is geplaatst, behoudens voor de tot parkeren bestemde weggedeelten. c. Verbod stil te staan voor beide zijden van de weg, behoudens voor de tot parkeren bestemde wegge deelten. 10. Wat betekent dit bord? a. Verboden voor motorvoertuigen. b. Gesloten voor motorvoertuigen twee wielen. c. gesloten voor motorvoertuigen op twee, en meer dan twee wielen. qoi q-8 q z. 3*9 a*s q t *mz 3" 1 :N30H00AVLNV Hoek Marktstraat-Schoolstraat

Peel en Maas | 1982 | | pagina 9