xlljaor Vastelaovend ien Venroj cor KERKELIJKE DIENSTEN eest voor de jeugd Venrays eerste Vastelaoves LP Expositie Venrayse Horeca doet ook mee Zaal Willielmina OUD PAPIER Het 4 x 11 jarig bestaansjubileum is feest voor jong en oud en met de zet van het programma is daar dan k rekening mee gehouden. Woensdag november wordt de dag van de rjA- De Piëlhaas heeft in samenwerking «i de ,,Hazekeutel" een middag en Davond georganiseerd. Jeugd tot 12 jaar: Voor de jeugd uit Venray-kom én rkdorpen is een speciale feestmiddag organiseerd. Deze wordt gehouden op lensdag 24 november a.s. van 15.00 100 uur in de foyer van de schouw- rg. De organisatie heeft zich weten te rzekeren van de medewerking van rerse jeugdige artiesten en er zal aan slot van de middag een optreden jats vinden van de bekende zangeres ndy, die in 1981 op succesvolle wijze jeugdzitting heeft opgeluisterd. Alle Venrayse jongens en meisjes van tot en met 12 jaar: vier met de ëlhaas feest en kom a.s. woensdag 24 vember om 15.00 uur naar de louwburg. De entree bedraagt slechts ,50. Jeugd van 12 tot en met 15 jaar: Vanaf 19.30 tot 21.30 uur wordt aan I2t/m 15-jarige meisjes en jongens, gelegenheid gegeven om op uitbun- ge wijze feest te vieren, onder de uiken van onze alom bekende Dfkapel, een gerenommeerde joeks- pel en aangepaste eigentijdse muziek. Tussen 19.30 en 21.30 uur zal geen ohol-houdcndc drank worden ver- dit. Jeugd van 16 tot en met 19 jaar: Vanaf 21.30 uur tot 24.00 uur ecies, zal het feest worden voortgezet ir de jeugd in de leeftijd van 16 t/m ijaar, eveneens onder de klanken van Hofkapel. Aan deze jongeren zal in beperkte tte alcohol-houdende drank worden rstrekt. Om 24.00 uur is het feest afgelopen ar iedereen de volgende dag weer fris school moet zijn. En op tijd, denk aan.. Voor beide leeftijdsgroepen worden ikele leuke prijzen beschikbaar ge- tld, voor degene die het leukste c.q. igeneelste verkleed is. Let wel: OTTO TOON KORTOOMS. De entreekaartcn worden op de des- treffende scholen verkocht 2,50 p. Voor degenen die niet in de egenheid worden gesteld een kaartje kopen, bestaat de mogelijkheid dit inog te doen op 24-11-'82 vanaf 19.00 ir aan de kassa in de schouwburg. Dit Idt ook voor de buiten Venray iderende jongens en meisjes. Tot slot: Niet de desbetreffende holen dragen de verantwoordelijkheid »r deze avond, doch de werkgroep nde Piëlhaas. Deze werkgroep rekent op één zéér ote opkomst. Met een live optreden van alle ticsten die mee hebben gewerkt aan de URQbtstandkoming van Venrays eerste astelaoveslangspeclplaat wordt ieder- XI in de gelegenheid gesteld zondag in schouwburg kennis te maken met dit nieke produkt. Tijdens deze muzikale happening, aaraan ook veel Joekskapellen deel- tmen, zal het eerste exemplaar offi- eel worden overhandigd aan Opper iëlhaas burgemeester H. Defesche. Het enthousiasme wat de Coördine- nde Werkgroep L.P. uitstraalt, anneer zij over hun L.P. spreken, is perend voor het enthousiasme waar- lee is gewerkt aan de totstandkoming in deze unieke plaat. Reeds in mei 1981 is men gestart met i voorbereidingen en sedertdien is ,_fl|jjna onafgebroken in de vrije uurtjes :werkt door tekstschrijvers, componis- n, technische mensen en alle artiesten oordat men de opnamestudio in kon. De plaat is een co-produktie van de ■V.V. en dé Piëlhaas en de Commissie eluid en Liedje. Deze commissie zorgt jjjgbarlijks voor de totstandkoming van de 'iëlhaas E.P. met daarop de vier beste enrayse carnavalsliedjes van het jaar. De opnames voor de L.P. hebben in Ufl 1 maand oktober plaats gevonden aaraan alle amateur-artiesten belan- :loos hun medewerking hebben ver end. Tot diep in de nacht verbleef men aak in de studio van Jan Theelen in lunstergeleen voordat men tevreden rer het resultaat huiswaarts kon keren f voor enkelen zelfs direct weer naar un werk. Bijna honderd artiesten werkten aan e totstandkoming van de plaat mee, zo ls het Hofkoor, de Hofkapel, een twin- gtal solisten, een Venrays Bee Hive «y Jazzband. Er is een selectie gemaakt van vele ekende Venrayse liedjes en liedjes van f kerkdorpen in hun originele of in otpourri vorm. De plaat is goed voor 48 minuten on- ervalste vastelaovesmuziek. Op de prachtige hoes van de plaat aan alle teksten van de liedjes en de amen van de uitvoerende artiesten ver- VERKOOP De plaat heeft een ene en een andere ant en wordt geleverd met een gaatje in et midden maar het muzikale produkt ook op dassette verkrijgbaar. Behalve de noodzakelijke Buma- tchten wordt op de plaat niets ver- iend, zo is de prijs aantrekkelijk unnen blijven,namelijk 19,95. De platen en cassettes zijn na de fficiële presentatie zondag aanstaande, ilang de voorraad strekt, te koop bij lectro Martens, Rijwielhandel Poels, oenen, Hofstraat, Groentehandel inssen, Boekhandel van den Munck- of, Sigarenhandel Janssen in de Pa- tersstraat, Sigaranhandei Jansen aan ae Grote Markt, Schoenhandel Ariaens, Pierre Pijpers, alle Rabobanken en middels huis-aan-huis verkoop door leden van VC Rooy. De plaat zal tevens tijdens de 4 x 11 jubileumaktiviteiten te koop worden aangeboden. Mocht U echter bang zijn dat uw plaat zal sneuvelen tijdens het feestgeweld, dan kunt U ook een te goedbon krijgen en wordt de plaat later keurig bij U thuis bezorgd. Behalve dat deze unieke plaat op zich al reden is om te kopen is het ook een origineel cadeau waar menigeen in de komende decembermaand verblijd kan worden maar denk ook eens aan de familie in Nieuw Zeeland, Canada, Australië of waar ook ter wereld. Zondag 21 november begint om 11.33 uur de muzikale happening rond de uit reiking in de foyer van de schouwburg. U bent welkom en de entree is gratis. Enige tijd geleden stond indeze krant een oproep aan iedereen om eens bij zichzelf na te gaan wat hij of zij nog aan waardevolle attributen met betrekking tot de Vastelaovend in bezit heeft Deze attributen zouden dan gebruikt kunnen worden voor de samenstelling van een 4 x 11 expositie. De initiatiefnemers, de heren van Soest en Kousemaker, zijn sindsdien overstelpt met talloze medailles, onder scheidingen, plakken, affiches en fo to's. Uit dit grote aanbod van voorwerpen werd een selectie gemaakt ten behoeve van de expositie. Hoewel er weinig bewaard is gebleven uit het verleden van de Venrayse carnaval is het toch mogelijk een goed beeld te geven mede dankzij het ter beschikking stellen van een aantal particuliere collectie* Ook van buiten het Venrayse Piëlha- zenrijk heeft men op de oproep gerea geerd en materiaal ter beschikking gesteld. Zo is onder andere de originele Gulden Humor onderscheiding, welke in 1966 werd uitgereikt aan Jo Hanssen uit Roermond, te bezichtigen. OPENING De expositie die in de schouwburg plaatsvindt gedurende de 4 x 11 feestweek van 20 tot en met 28 november zal op zaterdag aanstaande om 19.00 uur worden geopend door Prins Joos den Derde. Tijdens alle ak- tiviteiten van de Piëlhaas jubileum feestweek is de expositie te bezichtigen. In een aan de expositie aangrenzende ruimte kan men dan ook nog genieten van videobeelden van optochten, voor stellingen van Circus Mök en Boeren bruiloften uit voorbije jaren. Van vrijdag 19 november tot en met zondag 28 november tijdens de hele 4 x 11 jubileum feestweek van de Piëlhaas hebbcb een groot aantal Venrayse Horecaondernemers spontaan hun me dewerking toegezegd om op eigen wijze in hun bedrijven aandacht aan het jubileum te schenken. De deelnemende Horeca-onderne- mers hebben in onderling overleg een gevarieerd programma opgezet uiteen lopend van speciale Piëlhaas gerechten tot sjoelwedstrijden. In diverse bedrijven zullen joeks kapellen aanwezig zijn om de sfeer noog meer te verhogen. Waar U heen gaat moet U natuurlijk helemaal zelf weten, maar met onder staande handleiding is het wellicht makkelijker om uw horecaroute de komende week te gaan maken. In Café-restaurant de Pepermolen aan het Henseniusplein kunt U de hele weck lang genieten van oude Limburgse streekgerechten en echt Oud Limburgs bier. In de Passage bij coffeeshop ,,de Koffieboon" kunt U de hele week lang genieten van echt onvervalst Piëlhaze gebak. Ook voor het versterken van de in wendige mens en het zorgen voor een goede „bodem" kunt U terecht bij Snackbar Petri in de Grotestraat, die de heler week „Hazemenu Special" serve ren. Op dinsdag 23 november kan ieder een gratis gaan kegelen in de Pub „The Old Calahan" aan de Gouden Leeuw 14. Gekegeld wordt er om de titels 4 x 11 koning en koningin met aansluitend de prijsuitreiking. Op dezelfde avond organiseert 'I Koetshuus in het Schoutenstraatje een grote toeDavond waar prijzen bij te verdienen zijn en muziek de gezelligheid zal verhogen. Woensdag 24 november worden in Pentagon grote flipper kampioenschap pen gehouden. Venrays enige dames- joekskapel „Jats Merie" zorgt voor de muzikale omlijsting. De volgende dag, donderdag 25 november, kan weer worden geflipperd, maar dan in café „Old Dutch" aan de Leunseweg. Eveneens op donderdagavond een grote toepwedstrijd bij Restaurant Vlakwater, deze avond zal officieel worden geopend door de Nar van de Piëlhaas. Joekskapel Rats d'r Nève zorgt voor de muziek Op zondag 28 november serveert Vlakwater een speciaal Piëlhazemenu. Vrijdag 26 november wordt een ge zellige Buntavond gehouden in Bar Calimero aan de Langstraat. De Joeks kapellen „Blaos um op" en „Lang Zök" zullen hierbij hun muzikale medewerking verlenen. Op zaterdag 27 november kunt U in café de Zwaan aan de Grpte Markt vanaf 20.00 uur deelnemen aan sjoel wedstrijden waarbij gezelligheid troef is. Zoals U ziet een omvangrijk pro gramma voor elk wat wils en dusdanig gepland dat U aan alle aktiviteiten deel kunt nemen. De deelnemende Horecabedrijven verdienen ondersteuning van hun spon tane aktiviteiten door uw komst en deel name!! 44 jaar geleden begon het allemaal in zaal Wilhelmina. De eerste carnavals- aktiviteiten en feesten kwamen daar van de grond. Menigeen zal daar nog dierbare herinneringen aan hebben en de laatste katers zullen inmiddels wel verwerkt zijn. Zaal Wilhelmina is er niet meer maar de vastelaovend bestaal nog en hoe! Onlangs is men gestart met de ver bouwing van de entree van de schouw burg en zal het oude vertrouwde beeld van zaal Wilhelmina de plaats innemen van de glazen moderne schouwburgdeu ren. Het ontwerp is van Chris Colsen, terwijl Chris Spelbos, voormalig Vorst van de Hazekeutel, voor beschildering van de nieuwe oude gevel zorgde. meesterschilders omdat schilderen een zaak van vertrouwen is. cor reijnders dr. poelsstraat 14 venray telefoon: 82810 GEEN LICHT OP FIETS Tijdens een regenbui vond vrijdag op de kruising Langeweg-Kempweg een botsing plaats tussen een pesonenauto en een fietser. Een autobestuurder verleende, komende vanaf de Kemp- weg, geen vrije doorgan aan een op de Langeweg van links naderende fietsende 14 jarige jongedame. Het viel achteraf mee, maar als mede oorzaak kan worden vermeld dat de jongedame geen verlichting op haar fiets voerde. BESTUURDER REED DOOR Op de Oude Oostrumseweg werd een geparkeerde personenauto aangereden door een kleine vrachtauto of bestel wagen. De beschadiging aan beide auto's werd vrij behoorlijk genoemd, maar de bestuurder die de botsing veroorzaakte reed gewoon door. Lak sporen werden veilig gesteld. De politie verzoekt eventuele getuigen om zich met haar in verbinding te willen stellen. De aanrijding heeft zaterdag omstreeks kwart voor vijf plaats gevonden. FIETSER LICHT GEWOND In de nacht van zaterdag op zondag even na 2 uur had op de hoek van dc Past. Gerardstraat en Zandhoek te Oirlo een verkeersongeval plaats tussen een fietser en een voetganger. Een 17 jarige inwoner uit Oirlo stond op de hoek en werd daar aahgereden door een 18 jarige dorpsgenoot. De fietser kwam zo ongelukkig te vallen, dat hij met twee gebroken vingers, schaafwonden en een beschadigd gebit naar het ziekenhuis te Venray moest worden vervoerd en aldaar worden opgenomen. MATERIËLE SCHADE - Een 77 jarige autobestuurder uit Venray verleende vanaf de afrit Deur- neseweg-Venlosewcg geen voorrang aan een personenauto uit Horst. Bij de botsing bleef het gelukkig bij zware materiële schade. - Een Venrayse autobestuurster lette onvoldoende op, bij het afremmen op de Leunseweg, door een autobestuurder uit Eindhoven. Die onoplettendheid hat tot gevolg dat beide auto's werden beschadigd. - Op de kruising bij de Paterskerk verleende een autobestuurder uit Laar- bruck geen voorrang aan een personen auto uit Bovenkarspel. Bij de botsing bleef het gelukkig vij materiële schade al was die dan wel vrij behoorlijk. GROTE KERK VENRAY Zaterdag: 19.00 nederlandse hoogmis (met koor en begeleiding onder leiding van pater Falco), int. jrd. Pauline Cor- zilius Piet Janssen en overl. fam. Petronella Barents-Flinsenberg. Zondag: Christus Koning van het Heelal, hoogfeest. 8.00 Pierre en Grada Gooren; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Wilhelmus Janssen Herman Eb- berink Nella Verblakt Maria Minten-Delauw; 11.00 nederlandse hoogmis, int. Piet Terwijn ouders van Baarssen-van Toor Grada Voesten- Pelzer (buurtver. St. Jozef). Maandag: H. Cecilia, maagd en martelares. 9.00 oude stichtingen Zr. Philomena Kusters bijzondere inten tie; 19.00 Teng Manders en overl. fam. Dinsdag: 9.00 overl. fam. Marcellis Theodor Creemers; 19.00 Teng en Johan Verhaegen. Woensdag: 9.00 bijzondere intentie; 19.00 Gerarda Clephas-Linders (buurt ver. St. Jozef) overl. ouders Minten- Beclet en dochter Nella. Donderdag: 9.00 overleden parochia nen (Allerzielen). Vrijdag: 9.00 Dora Greefkens; 14.00 25-jarig huwelijksfeest van Gerven-Ver stegen; 19.00 Arnold Janssen en Johanna Huijbers Roel van Geenen en zoon Jo. Zaterdag: 9.00 Amouri Esser, ouders broers en zussen Maria Gertruda Smits, ouders, broers en zussen overl. leden van het religieusen beraad; 19.00 Jan en Graad van Soest jrd. fam. Waayenburg-Janssen Grada Voesten- Pelzer (buurtver. St. Jozef). Akolieten: Zaterdag: 19.00 Wilbert van Waayen- burg en Wiljan Wilms, lezer: M. van Pelt. Zondag: 8.00 Leon Stoffels en Erik Wekking, lezer: L. Truyen; 9.30 John van Bers; 11.00 Pieter Hermus en Henri Willems, lezer: G. Regli. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Inge Truyen en Nicole Schwachöfer. Woensdag en vrijdag: 19.00 .Sandra Wekking en Maartje Huibers. KAPEL ST. SERVATTUS Zaterdag 20 nov. 18.30 Avondmis (volkszang), int. J. Hendriks. Misdie naars: Bas Dirkx en Gert-Jan Wismans. Zondag 21 nov. Christus Koning. 9.30 Hoogmis (greg. en nederl. gezan gen), int. Th. Pouwels en broer. Misdie naars: Wilbert Valckx en Peter Janssen. Door de week iedere dag avondmis om 18.30 behalve woensdag. PAROCHIE PATERSKERK Zondag 21 november: Feest van Christus, Koning van het Heelal. H. Missen: 9.00; 10.15 Hoogmis, gezongen door Crescendo; 11.45; 18.00 avond mis. Vrijdag: 19.00 avondmis om Gods zegen te vragen over de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Mededeling: Een vriendelijk verzoek. Vergeet U uw kerkbijdrage niet over 1982. Het einde van het jaar komt dichterbij. Daarmee ook het eindbedrag van de gezinsbijdrage waarmee wij dit jaar af sluiten. Het Kerkbestuur hoopt op dezelfde resultaten als vorig jaar. We hebben ze hard nodig. Als ieder zijn toegezegde steun voldoet, halen we het. Bij voor baat onze dank. Bank: Ned. Credietbank 23.18.08256 Gezinsbijdrage Paterskerk. Giro: 4204020 Kerkbestuur Paters kerk, Patersstraat 20* Venray. Misintenties: Zaterdag: 18.30 Jo en Piet Janssen familie Teeuwen-Derksen. Zondag: 9.00 overl. familie Ambro- sius Gertruda Stevens-Aerdts; 10.15 Wim Verleijsdonk; 11.45 overl. ouders Maas-Derkx voor de parochie; 18.00 voor overleden familie overl. familie Michiels-Wijnen. Maandag: 8.00 overl. ouders Akker mans-Timmermans; 19.00 Maria Sij- bers-Poels voor de overledenen (coll. Allerzielen). Dinsdag: 8.00 jgt. Broeder Martien Frijns overleden schoonzus; 19.00 overl. ouders Wijnhoven-Theelen en Akkermans-Kersten overl. familie Rijnja-Manders. Woensdag: 8.00 Zuster Johannes Stolwijk; 19.00 Harrie Janssen Grada Clephas-Linders. Donderdag: 8.00 voor levende en overl. familie; 19.00 Huberdina Wij- nands-Kepser Grada Voesten-Pelzer (Derde Orde). Vrijdag: 8.00 overl. familie Arts- Janssen; 19.00 Gezinsmis; Piet Spee van Osch en overleden kinderen Huub Stevens. Zaterdag: 8.00 Jo en Piet Janssen. Akolieten en Misdienaars. Zaterdag: 18.30 Geert Claes. Zondag: 9.00 Peter en Martijn Smelt; 10.15 Eric Arts en Hans Kerstjens; 11.45 Ricky Douwes en Peter Schoen- maekers; 18.00 Leo en Johan Pouwels. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Pepijn Dobbelaar; 19.00 Simpat Ka- priologli en René Jansbeken. Dinsdag, donderdag, zatyerdag: 8.00 André Basten. Dinsdag en donderdag: 19.00 Per Lenssen en Pascal Geuze. KERK 'T ZONNELIED BRUKSKE Zaterdag 20 nov. 14.30 huwelijksvie ring van .Arno Willems en Margo Janssen; 19.00 Eucharistieviering, geen kindercrèche. Misintentie: overl. ouders en fam. de Lange-Groart en v. Treeck- Stoffels fam. Lemmen. Zondag 21 nov.: gezongen eucharis tieviering om 10.00 m.m.v. ons eigen koor. Kindercrèche wordt verzorgd door Mechtild van Casteren, Margo Franssen. Misintentie: overl. fam. Arts. Woensdag 24 nov.: Eucharistievie ring om 19.00 u. Misintentie: Jos Lin- ders en overl. fam. PAROCHIE VREDESKERK Zaterdagavond: 19.00 zang door Dameskoor Venrode; voor Pastoor geerits en Pierre Thijssen; overl. ouders van Ool-lucassen; overl. Gerrit de Haart en zoon Johnny; overl. ouders Loonen-Lenssen; voor levende en over ledenen van het dameskoor Venrode. Zondag: Christus, Koning van het heelal, HOOGFEEST EN PATROONS FEEST van de parochie. 8.00 overl. fam van Rooy-Hendriks; 9.00 Hubertus en Johanna Heesen; overl. ouders Kusters-Ewalts; overl. Hendina Franssen-van Gerven, Leo- nardus Frnassen en Grada Huibers; 10.00 GREGORIAANSE HOOGMIS en 3st. mis van Perosi. Pastoor Geerits (v.d. parochie); overl. Martinus Bo- nants; overl. ouders en kinderen. 11.30 overl. Theodora van Haren- Zegers; Anna Janssen-Noy; overl. ouders Stiphout-Jacobs, zoon Leo, Jan Jacobs en Adrianus Kuunders en zoon Frans; 18.30 overl. moeder Anna Kusters-Weerts. Maandag H. Cecilia; 8.00 overl. ouders de Mulder-Aerts; 19.00 overl. Petronella Hendriks. 19.00 In de Kapel van Veltum voor de leden van de jagersvereniging St. Hubertus. Dinsdag H. Clemens, H.Columbanus 8.00 overl. ouders en kinderen; 19.00 overl. Wilhelmus van de Ven en Martien Poels. Woensdag: 8.00 tot zekere intentie (v.M); 19.00 overl. Antoon Jenniskens en overl. familie; overl. Toon Jacobs (v.d. buurt). Donderdag: 8.00 voor overl. Wim Plum en uit dankbaarheid; 19.00 voor overl. Emiel Beerkens en Gertruda Pelzer. Vrijdag: 8.00 alle overl. parochianen (kollkte allerzielen); 14.00 Mis uit dankbaarheid voor het 25 jarig huwelijk van het echtpaar Francken-Vermeulen; 15.00 Mis uit dankbaarheid voor het 40 jarig Huwelijk van het echtpaar Theeuwen-Pas; 19.00 voor overl. Lam- berdina Baken-van Rhee; (buurt) moe der Agatha Theuvenet. Zaterdag: 8.00 overl Dina Linders; 10.00 Mis b.g.v. het Cecilia feest van het mannenkoor voor levende en overledenleden, in de Kapel; 19.00 Toon van Mill; Charles Sijbers en dochters Mia en Truus. mededelingen Nu we het kerkelijk jaar besluiten met het hoogfeest van Christus Koning, spreken wij de hoop uit, dat alle parochianen en ook de vaste bezoekers van onze kerk het patroonsfeest komen meevieren. Onder de mis van 11.30 uur is er kindercrèche door Mientje Kusters. akolieten en misdienaars Zondag: 8.00 t. Franken en E. Smits; 9.00 B. Verstegen en S. Rongen; 10.00 M. Fijneman, F. Vercauteren, S. Fijneman; 11.30 P. van Dinter, O. Geurts; 18.30 G. Krijnen, Th. Houwen. Ma. Di. Wo.: R. Broens; 19.00 U. van Weert. Do. Vr. Za.: 8.00 R. v. Duivenvoorde 19.000. van Leeuwen, F. Linskens. Opgelet Misdienaars! Onze nieuwe regeling is begonnen! Bovendien ben je welkom op onze bijeenkomst! Op 24 november bij de kapelaan thuis van twee tot vier uur! PROTESTANTSE KERKENGEMEENSCHAP 21 november a.s. de laatste zondag van het kerkelijk jaar, om tien uur doopdienst in de aula van Den Hoebert; Predikant is Ds. J. Heine. Koliekten voor het plaatselijke kerke- werk en het diakonaatsprojekt. Tijdens de dienst is er kinderkerk en kinderoppas. In Blitterswijck geen dienst. PAROCHIE OOSTRUM Zaterdag: 19.00 Jan Hulsman Bert Daniëls en overl. familie overl. familie Lemmens-Stevens gest. jaard. Willem Loonen en Elisabeth van Heyster Maria Maas-Martens Hendrina Maria Houwen-Jacobs Francisca Manders- Emons (Jongerenkoor). Zondag: 8.30 gest. jaard. Petronella Derks; 10.00 overl. ouders Jeuken-Jeu- ken en zoon Louis voor de levende en overleden leden leden van de Harmonie en zangkoor (Gem. koor en Harmonie). Maandag: 9.00 overl. ouders en familie Pluk-Kleuskens. Dinsdag: 9.00 overl. familie Thielen- Steeghs. Woensdag: 9.00 Harry Achten. Donderdag: 9.00 uit dankbaarheid. Vrijdag: 9.00 voor de overledenen van hen die offerden met Allerzielen. Zaterdag: 19.00 Lena Camps-Dries- sen overl. familie Direks-Hellegers overl. familie Sikes-Rutten uit dank baarheid. Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Maarten Camps, Jojn Martens, Tonny Linders, Twan van Enckevort. Zondag: 8.30 Arno Janssen, Paul Bovendeerdl, Geert Versteegen, Marcel Holtackers; 10.00 Coen Litjens, Sander Martens, Wilbert Kusters, Bram Lins kens. PAROCHIE OIRLO Feest Christus-Koning. Tevens feest dag van de H. Machutus. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Dames koor), t.e.v. H. Machutus (T. V.) t.i.v. familie Willemsen-Versleijen Frans Baten Truus Guffens-Swinkels overleden familie Nelissen-Ewals tot zekere intentie en een zieke. Zondag. 8.30 H.Mis st. Christiaan. Steeghs en Petronella Smits; 10.00 PI. Hoogmis H. Machutus Overleden ouders en familieleden Kunen-v. Dijk st. Piet Rongen en zoon Martien jaard. Aloysius Gommans en Karei Achten; 15.00 PI. Lof ter ere van H. mMachutus, onder dit lof kinderzegen. Maandag: 19.00 Gez. H. Mis. Sluiting van het octaaf van de H. Machutus en tevens feest van Cecilia, Patrones van de kerkmuziek int. t.e.v. H. Machutus voor levende en "overleden leden van het kerkbestuur en het kerkkoor. Dinsdag: 8.00 H. Mis tot bijzondere intentie (Sc). Woensdag 8.00 H. Mis voor de parochie Donderdag: 8.00 H.Mis tot bijzon dere intentie (Sc). Vrijdag: 13.30 PI. Gez. H. Mis b.e.v. 25 iarig Huweliiksfeest echtpaar Nelis- sen-Jenniskens. PAROCHIE YSSELSTEYN Zaterdag: Ceciliafeest. 19.00 H.M. voor alle levende en overl. leden van gemengd koor VIVACE Jrgt. v. Martinus Smits en Anna Weijs H.M. voor Wilhelmus Bollen en Hendrina de echtgen. Zondag Christus Koning Feest. 8.30 H.M. voor Harrie Peeters 10.00 H.M. voor Piet Spee nms. fam. Poels; 11.30 H.M. voor Johanna v.d. Sanden-v. Loon. Maandag: 19.00 H.M. voor Toon Hendricks nms. personeel voor Piet Spee nms. de buurt uit dankbaarheid fam. Marcellis-Janssen en voor overl. familie. Dinsdag: 8.00 H.M. voor overl. fam. Pouwels-Voesten. Woensdag: 8.00 H.M. voor Mathieu Arts. Donderdag: 8.00 H.M. voor Jeu van Ass. Vrijdag: 19.00 H.M. v. overl. fam v.d. Pas-Custers overl. fam. Arts-Hei dens voor Toon Hendricks nms. Carnavalsvereniging Zaterdag: 19.00 Maandd. v. Willem Janssen Maandd. v. Theodora Verheijen H.M. v. Maria v. Soest- Swinkels, overl. ouders Smedts-Dinghs, dochter Elisabeth en Theo v. Soest. Misdienaars Zaterdag: 19.00 Patrick Marcellis en Patrick Vergeldt. Zondag: 8.30 Joan Lutters en Bart Marcellis; 10.00 Rob Strijbos en Mare Sijbers; 11.30 Noël Michels en Bart Rongen. Weekdagen: Rob Janssen en Peter Michels. Vrij: Tom Lemmens en Roel Emonts. MEDEDELING. Tot nu toe loopt de gezinsbijdrage fantastisch! Vol verwachting klopt ons hart of we weer hetzelfde bedrag halen als vorig jaar. Ik heb er het volste vertrouwen in, zeker als degenen die nog twijfelden om mee te doen, laten zien dat ze er ook samen met alle anderen aan mee willen werken om onze parochie in stand te houden. De parochie is er voor u allemaal! Heel hartelijk dank voor alles wat er al binnen is en voor wat nog komt! RECTORAAT VEULEN Zaterdag: 19.00 Hgm. ter ere H.Hart en O.L.V. v. Oostrum voor genezing van een zieke. Zondag Christus Koning van het heelal. 9.45 Hgm t.i.v. fam. Roosen- Verscharen; 11.15 Hgm voor Lena v. Dongen. Maandag 8.00 Lsm uit dankbaarheid. Dinsdag: 8.00 Lsm zal. Mientje Jenneskens. Woensdag: 8.00 Lsm zal. Sef Linders en overl ..fam. Donderdag: 8.00 Lsm. over!, fam. Clephas Bankers Vrijdag: 8.00 Lsm v. levende en overl. fam. de Lauw; 14.30 PI. Hgm en inzegening huwelijk Ger van Rens en Karin Smedts. Zaterdag: 19.00 Hgm voor zal. Mar. Ewals-Hotlhackers. Akolieten voor 21 nov. H. Timmer mans, P. Timmermans en H. Cleven. Misdienaars. B. Oers en M. Staveren. PAROCHIE MERSELO Zaterdag: Vooravond v.h. feest van Christus Koning. 19.00 voor Marijke van Rijswijck. Zondag: 34 e zondag door het jaar, Feest van Christus Koning, viering van St. Cecilia. 10.00 PI. Hoogmis, meer stemmig, Jan Mathijs Gielen en Ger- trudis Verheyen; 11.30 Grada Arts- Janssen. Maandag, Feest van H. Cecilia, patrones van de zangkoren, 8.30 Levende en overleden leden fam. Janssen. Dinsdag, feest v. H. Clemens 1, paus en martelaar; 8.30 Harrij Versteeg (Haag) v. ew. Tante Nelly. Woensdag, feest van H. Columbanus abt; 8.30 fam. Verstegen-Arts. Donderdag, feest van H. Thomas van Villanova; 8.30 overl. fam v. Dijck- v. Rijswijck. Vrijdag, feest van H. Johannes Berchmans (van Diest, België); 8.30 Bijzondere intentie (E) Zaterdag feest van H. Oda. Begin van het Kerkelijk Nieuwjaar (advent); 19.00 Uit dankbaarheid (M.E.) MISDIENAARS Zondag 10.00 en zatedag 19.00 Judith Gellings en Anja Verstegen. 11.30 Leon Voesten en WUliam Arts. KOLLECTANTEN Zaterdagavond 19.00 J. Verhaag. Zondag 10.00 J. v. Hoof en 11.30 T. Emonts. KERK SCHOONMAKEN 25 november Mevr. Verhoeven, Daland en Mevr. Geliings-V. Rijswijck Daland. RECTORAAT VREDEPEEL Zaterdag 19.00 t.i.v. fam. Botden. Zondag 10.00 voor de parochie. Maandag 8.00 t.i.v. M. Janssen. Dinsdag 8.00 t.i.v. fam. Peters- Claissens. Woensdag 8.00 t.i.v. fam. Huis. Donderdag 8.00 voor overl. fam. Pouwels-v.d. Steeg. Vrijdag 8.00 t.i.v. fam. v. Veghel- Peeters. Zaterdag 19.00 voor overl. ouders. PAROCHIE LEUNEN Zaterdag: 19.00 weekd. v. Anna Bouten lsm. v. Piet Jacobs-v. Cruchten en overl. Fain Tlsm. v. uerarü Thijssen lsm uit dankbaarheid v. fam Janssen-Nellen. Zondag: feest van Christus Koning. 8.00 lsm. v. Sef Linders en overl. fam. lsm. v. overl. fam. Claessens-Gussen; 10.00 Hgm. gest. jd. v. Piet Vullings maandd v. Jozef en Gerrit Claessens maandd. v. Herman v. Leipsig hgm. voor genezing van 'n zieke (C); 11.15 lsm. v. Harrij Heessen lsm. v. overl. ouders Bomm en Johanna Beclet weekd. v. Maria Loonen-Scheffers. Maandag: 19.00 lsm. v. Martin Jenniskens (vanw. invalidenbond) lsm v. slachtoffers van Libanon gest. jd. v. Peter. Joh. Goumans en echtgen. Dinsdag: 19.00 lsm. v. Thoed. Bouten, echtgen. en Anna en Gerrit Bouten lsm v. overl. fam. Manders- Jenniskens. Woensdag: 19.00 lsm. v. Frans v. Bavel en overl. fam gest. jd. v. Willem Loonen en echtg. Donderdag: 19.00 maandd. v. Ine Janssen maandd. v. Eduard eh Stans Dietz gest. jd. t.e.v. H. Catharina. Vrijdag: 14.00 Huwelijk Weijs-v. Dijk. Zaterdag: 19.00 weekd. v. Anna Bouten lsm. v. fam. Vlemmix- Lijten lsm. v. Frans Rongen en overl. fam. Rongen-v. Cuijck. Misdienaar. 19.00 Erw. Holtackers. Akolieten. za. 19.00 R. Kuenen en J. Cornelissen; zo. 8.00 J. Janssen; 10.00 R. v.d. Beele, S. Peeters en H. Cornelis sen; 11.15 M. en T. Heesen. Gedoopt: Rudy Martens; Theis v. Glabbeek; Maartje Thijssen; Davy Hellegers. Huwelijksafk. Thomas Weijs-Wilma v. Dijck; Leo Niessen(Grubbenvorst)- Anjo Reintjes. PAROCHIE CASTENRAY Misdienaars: Stefan Bloemen en Marcel Strijbos; Rene Linders en Denny Wismans; Pepijn en Bram Houwen. Zaterdag: 19.00 Jrd. voor Antoon Roelofs, Martinus Philipsen, Leonard Heidens en Gertruda Heldens-Driessen. Zondag: 8.00 Voor overleden ouders, broers en fam. Keulaerds-Werry; 10.00 Jrd. voor Gerardus van Kuyck. Dinsdag: 19.00 Peter Johannes Strij bos. Tevens uit dankbaarheid t.e.v. O.L.Vrouw van Altijdd. Bijstand b.g.v. de bevrijdingsdag van Castenray. Woensdag: 8.00 Overleden fam. van Keyck-Verrijdt. Tevens intentie van de offeraars. Donderdag: 8.00 overleden ouders, voor Hein en Martinus Emonts. Vrijdag: 8.00 Martinus Kuypers. Zaterdag: 19.00 uit dankbaarheid (v. C.). Tevens jrd. voor Henry van Kuyck. RECTORAAT SMAKT Zaterdag 20 nov. 19.00 Avondmis vor Gerrit Koopmans, voor overl. fam. Verstegen-Kuiypers en Dorus Koek. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor Tieny Martens-Heiming, Johan- nus Hubertus van de Ven; 10.00 Hoogmis voor Johannus Hubertus v.d. Winkel, overl ouders Derkx Meulen- steen, Antoon Janssen en Theodora Vermeulen en Gerardus Gooren. Maandag 8.45 H. Mis voor de overledenen van de Carmel v.b.i. Mevr. Cornelissen. Dinsdag 8.45 H. mis voor fam. van Rietschoten voor de overledenen. Woensdag 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef voor fam. Ketelaar en fam.La- mers. Donderdag 8.45 H. mis voor ouders van Es-Barends, Toos en Dick. Vrijdag 8.45 H. Mis voor C. Bongers voor een zieke dochter en t.z.i. RECTORAAT HEIDE Christus, Koning van het Heelal. 21 november 1982. Zondag: 8.00 H. Mis voor An Achten Cox; 10.00 Hoogmis voor Johannes en Hendricus v. Kempen en Ger v. Kempen-Friesen. Misdienaars van de Hoogmis: Harold Linders, Ad Remmen, Jan Willem v. Rens, Johan Droesen, Marco en Michel van Kempen. Misdienaars van de week: Maurice Engbersen en Richard Janssen. Maandag, H. Cecilia, maagd en martelares; 8.00 H. Mis voor Sjef Willems. Dinsdag 8.00 H. Mis voor Helm Claes. Woensdag 8.00 H.Mis voor Piet Spee. Donderdag 8.00 H.Mis voor over leden ouders Meijboom-Janssen en overleden familieleden. Vrijdag 8.00 H. Mis. Zaterdag 19.30 uur avondmis voor An Achten-Cox v.w. de buurt. JEHOVAH'S GETUIGEN Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een bijbeltoespraak met als thema: „Zult u de laatste dagen overleven", in de .Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat 11. Aan vang 10.00 uur v.m. Gratis toegang; geen collecte. VAMOS A VER NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo es la fiesta del Cristo Rey: a las once y cuarto en nuestra capilla, Overloonseweg 2, Misa con cantod y plètica en Castellano. Después de la Misa reunión con un cafelito en la otra salita (peluqueria) del convento. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES El sabado próximo, a las ocho de la noche, en nuestro centro pelicula especial: Los doce del patibulo (para mayores); seguido de baile con buenos ritmos. Hasta la vista! TEN BATE VAN VENRAYS MANNENKOOR KAN MEN BEZORGEN IN DE CONTAINER ACHTER GARAGE VAN HAM, MAASHESEWEG

Peel en Maas | 1982 | | pagina 13