PEEL EN MAAS Doe mee en win 'n rondvlucht boven Venray motorrijders in Venray kan start bij de KNMY-kampioensrit cor Up in pace ZIEKENOMROEP Volgend weekend 5 en 6 november Reconstructie van Stationsweg wordt uitgesteld Programma van de Venrayse Omroep Stichting Volgende week vrijdag en zaterdag fdt in de gemeente Venray de jaar- se KNMV kampioensrit verreden, er een circuit van 136 km, dat door de itorrijders elke dag tweemaal moet irden afgelegd. )riehonderd motorrijders, waarvan (in de junioren-klasse en 140 in de lioren-klasse, zullen aan de start ver- lijnen. Van de 140 senioren zijn er 40 itenlanders, uit Engeland, België, reden. West- en Oost-Duitsland, aronder twee fabrieksteams. Onder motorrijders zijn slechts 10 Limbur- waarvan 2 uit Noord-Limburg. ORGANISATIE Op verzoek van de KNMV zijn de ren Ben Min en Johan van Dijck, met ministratieve medewerking van Jan crickx, bijna een jaar bezig geweest :ze kampioensrit voor te bereiden en te ganiseren. Vorig jaar werd deze rit ge- ZZ luden in Hilvarenbeek bij de Beekse rgen, terwijl volgend jaar de organi- tie is toegedacht aan Breda. In 1984 Dfdt dan een internationale zesdaagse >or motorrijders gehouden in Assen. VEEL MEDEWERKING De organisatoren hebben niets dan over de medewerking van de meente, van de politie en van de land- Hiwers/grondbezitters, die allemaal {Stemming moesten geven om dit adelijk evenement in Venray te linnen houden. Men prijst zich daarbij tlukkig, het circuit van 136 km clemaal binnen de gemeentegrens te bben kunnen uitzetten, zonder dat en door kom of kerkdorpen zou oeten rijden. Dat is wel een unicum. Van de route van 136 km is slechts 15 m verharde weg (allemaal kleine stuk- si. De rest zijn bos- en landbouwwe- en, zelfs landbouwgronden. De route inmiddels tweemaal met ambtenaren an de gemeente doorgereden, waarbij nkele kleine correcties werden aange- racht in verband met milieu- en iuidshinder. Overigens moeten de motorrijders ich volledig houden aan de verkeers- DOrschriften en -maatregelen welke oor het circuit gelden. Overtredingen an die voorschriften, bijvoorbeeld te oge snelheid, zullen met punten cstraft worden kan zelfs diskwalifi- itie ten gevolge hebben. Ook de politie ai ongetwijfeld controlerend optreden. Zoals gezegd hebben de organisato- en c.q. route-samenstellers o.a. van ele grondeigenaren toestemming ge raagd, om over hun wegen, weiland of ouwland te mogen rijden. De KNMV «ft op zich genomen eventuele schade •herstellen in overleg met de eigenaren f beheerders, binnen 2 weken, óf zo icn wenst, in het voorjaar van 1983. en garantiebedrag van 10.000,— is aarvoor bij de gemeente gestort. Het ligt trouwens in de bedoeling, dat iterdag, direct na afloop van de rit, 'pet bulldozers en ander materiaal de oute langsgereden wordt en kapotge- eden wegen zullen worden hersteld. De rganisatoren nemen aan, dat, wind en i-eder dienende, uiterlijk 10 november Hes weer in zijn oude staat is terugge- racht. KEURING Daags voordat de eerste z.g. betrouw- aarheidsrit gereden wordt, moeten de otoren bij de startplaats de oormalige campinR Vlakwater orden ingeleverd. Daar worden ze tkeurd op verlichting, remmen, verze tting, banden en velgen, kentekenbe- ijzen etc. Vervolgens worden de otoren opgesloten in het z.g. pare nnée, tot 's anderdaags 'n kwartier oor de start. Tot dan heeft niemand de otoren mogen benaderen, laat staan inraken of onderdelen mogen uitwis- Dit najaar zal niet meer worden Jegonnen met de reconstruktie van de Stations weg. Deze werkzaamheden houden o.m. *n gedeeltelijk opbreken en verschui ven van de Stationsweg en de aanleg van een fietspad aan de noordzijde, tussen Oostsingel en Kruidenlaan, in. De an leg van het fietspad aan de zuidzijde van de Stationsweg zal wel doorgaan. Dit werk kan volledig naast de bestaande weg worden gerealiseerd. Waarom dit uitstel? Op de voorlichtingsavond van 29 september j.l. is al aangegeven dat de Henri Dunantstraat opnieuw voor het verkeer moet zijn opengesteld voordat de Stationsweg kan worden afgesloten. Door het slechte weer van begin oktober hebben de werkzaamheden aan deze weg 3 weken vertraging opgelopen. Verwacht wordt dat pas half november de Henri Dunantstraat weer door het verkeer kan worden gebruikt. De werk zaamheden aan de Stationsweg en de daarop aansluitende afsluiting kunnen dus pas half november beginnen. Met een tijdige start van het werk aan de Stationsweg en een krappe planning zou het mogelijk zijn geweest om voor kerstmis tot een afronding te komen. Het moeten verschuiven van de start datum en de najaarsbuien in het vooruitzichten dus vertraging en een extra lange afsluitingsperiode van de weg) zorgen er voor dat het werk niet tijdig kan worden afgerond. Besloten is daarom met de recon struktie van de weg pas in het voorjaar van 1983 te beginnen. Gehoopt wordt om zo voor de aanwonenden en de weggebruikers de overlast tot een minimum te beperken. selen. Starten mag pas, ais net startsein gegeven wordt en dan moet men zijn motor binnen 30 seconden ,,aan de praat hebben" anders heeft men zijn eerste strafpunten al verdiend. DE KAMPIOENSRIT Deze kampioensrit bestaat dus uit een 2-daagse betrouwbaarheidsrit voor solo motoren. Aan de hand van de behaalde resulaten uit dit evenement én de voorafgaande ritten, worden de KNMV kampioenstitels 1982 toegekend. De deelnemende buitenlanders komen niet in aanmerking voor een nationale kam pioenstitel. De start nabij Vlakwater begint zowel vrijdags als zaterdags om 8 uur 's morgens. Elke deelnemer start indivi ducel, met 'n tussentijd van circa 20 seconden. Het eerst van start gaan de junioren, gevolgd door de senioren. Het is mogelijk dat de laatsten óf de achterr blijvers van de junioren worden inge haald door de senioren, maar in zijn algemeenheid probeert men de twee groepen gescheiden te houden. Zowel de junioren als de senioren zijn weer in 'n vijftal klassen onderverdeeld, vanaf 51 cc tot en met 250 cc en vier- taksklassen. CROSSPROEVEI»! In deze rit zijn twee crossproeven opgenomen. De organisatoren spreken liever van snelheidsproeven, omdat hier van het echte crosswerk toch geen sprake is. Deze snelheidsproeven wor den telkens gehouden op het trainings circuit Vredepeel en in de omgeving van Castenray. Dit zijn feitelijk ook de enige attractieve plaatsen waar het geïn teresseerde publiek zich kan verma ken" met de prestaties van de motorrij ders. In de tour zelf is weinig spectacu lairs te zien, of men zou toevallig bij een kapotgereden modderig bospad moeten staan, om te zien hoe de rijders zich daar met hun motoren doorheen wors telen. Maar natuurlijk kan men zich ook opstellen bij de start, de tijd- of routecontroleposten om de rijders te zien passeren. Behalve 2 snelheidspioeven per ronde, is er nog 'n acceleralieproef over 200 meesterschilders omdat schilderen een zaak van vertrouwen is. cor reijnders dr, poelsstraat 14 venray telefoon: 82810 meter in de eerste ronde ingebouwd. Verder zijn er dus de nodige tijd- en routecontroles, waar de rijders zich maar te melden hebben, willen ze geen strafpunten oplopen. Men mag deze kampioensrit niet ver gelijken met een „gewone" oriëntatie- rit. Het gaat hier vooral om de betrouw baarheid van de motoren en de kunde van de rijders. De heren zitten beide dagen dan ook zo'n 7 uur per dag op hun voertuig, met 'n gemiddelde snelheid van 38 km voor junioren en 44 km voor de senioren. En dat schijnt volgens insiders een pittige rit te garanderen. Diezelfde insiders verklaren, dat, na de TT van Assen, deze kampioensrit HET evenement van de KNMV is. Ongetwijfeld zullen pers, radio en TV daar de nodige aandacht aan besteden. Voor het eerst in Nederland zullen de persoonlijke gegevens en prestaties van de rijders per computer verwerkt worden, zodat men telkens na beëindi ging van de rit direct volledige uitslagen ter beschikking heeft. VEILIGHEID De KNMV en met name de route samenstellers hebben er alles aan gedaan, om de veiligheid van de renners en het publiek te waarborgen. Daarom ook is het o.m. verboden dat andere motorrijders zich op het narcours be vinden. Vier of vijf maal moeten de rijders grote verkeerswegen oversteken, Dat gebeurt telkens onder strenge bewaking, waarbij het verkeer op de grote wegen altijd voorrang krijgt en dus niet gehinderd wordt. In de buurt van het parcours wonen den wordt aangeraden beide dagen honden en katten binnen te houden. Een ongeluk zit in een klein hoekje Het is verder ook niet toegestaan de motorrijders onderweg de helpende hand toe te steken. Ze moeten het zelf maar zien te klaren.... Zo niet, dan levert dat strafpunten op, of zelfs diskwalifacatie. Tot slot nog petje af voor de organi satoren, die ontzettend veel werk hebben moeten verzetten. We noemen slechts het plaatsen/aanbrengen van 7000 route- en verkeersbordenen niet te vergeten, de zorg voor de nacht rust van de renners, hun verzorgers enz. Twaalfhonderd personen moeten dat weekend worden ondergebracht. Daar voor heeft men hotelreserveringen moe ten doen in geheel Noord Limburg, tot Eindhoven toe en heeft men zelfs een gedeelte van De Vers in Overloon voor dit doel moeten huren. Uitvaartverzekeringen uw vertrouwen waard VAN DE KAMP ASSURANTIËN telefoon 87575 FIETS OMRUILEN ALSTUBLIEFT Een Venrayse fietsbezitter kwam, na inkopen bij de Hema te hebben gedaan, tot de ontdekking dat zijn fiets verdwe nen was. Er stond wel een fiets welke enige gelijkenis vertoonde met zijn eigen karretje. Wie schetst zijn verba zing toen zijn fietssleuteltje ook nog paste. Hij nam de fiets mee naar het politiebureau en deed daar aangifte. De politie gaf hem de raad de fiets toch maar mee te nemen. Hij hoopt dat middels dit bericht de man met de ver keerde fiets zich in verbinding zal stellen met de politie. Die zorgt dan wel dat beide fietsen kunnen worden geruild. AUTO TOTAAL UITGEBRAND Ondanks het snelle uitrukken van Venrays brandweer kon men niet ver hinderen dat zondagmiddag nabij het Schoor een personenauto totaal uit brandde. De bestuurder had door snel de auto te verlaten zich het vege lijf kunnen redden. De oorzaak van de brand kon nog niet worden vastgesteld. Voor verder onderzoek is de auto veilig gesteld. INBRAKEN EN DIEFSTALLEN L. deed aangifte van poging tot in braak in zijn aan de Dolomietenlaan gelegen woning. Met een breekijzer is getracht in de woning te komen. Dat is kennelijk, doordat de dader in zijn werk is gestoord, niet gelukt. In de nacht van vrijdag op zaterdag is er ingebroken in de woning van de familie B. Verschillende laden en kasten waren opengebroken. Het is nog niet te zeggen wat er wordt vermist omdat de bewoners met vakantie zijn. Geen prettige thuiskomst. P. deed aangifte van inbraak in zijn aan de Jurahof gelegen woning. Voor een waarde van 500 gulden worden sieraden vermist. In een garage aan de Maasheseweg was een inbraak gepleegd in het tank station. Door op het dak te klimmen had men het bovenlicht geforceerd en toegang verkregen. Ontvreemd werden stoelhoezen, autoradio's met boxen, cassettebandjes, 100 pakjes shag en enkele kleinere autoaccessoires alsmede eenbedrag van 400 gulden aan klein geld. Een inwoner deed aangifte van diefstal van zijn portefeuille, waarin 3 bankbiljetten van 100 zaten, uit zijn colbertjasje dat hij in het kleedlokaal van de afdeling therapie van het zieken huis had opgehangen. De diefstal gebeurde tijdens een half uur durende behandeling. Een dure therapie dus. AUTO IN DE SLOOT Rond het middernachtelijk uur van zaterdag op zondag geraakte een per sonenauto op de Ysselsteynseweg in een sloot. In plaats vaïi in de achteruit, schakelde de bestuurder in de vooruit, met het boven geschetste gevolg. Per soonlijk letsel behoefde niet te worden geregistreerd. VRIJDAG 29 OKTOBER 1982 Nr. 43 HONDERDENDERDE JAARGANG GROTE AKTIE WINKELCENTRUM VENRAY Vorige week vrijdag is in Venray een grote aktie van start gegaan van het Winkelcentrum in Venray. Deze aktie haakt in op het 4 x 11-jarig bestaansjubileum van de vastelaoves- vereniging de Piëlhaas. Het initiatief tot deze aktie kwam van het organiserend comité van deze jubi lerende vereniging en werd spontaan overgenomen door bestuur en leden van het aktieve Winkelcentrum Venray. Onlangs werden huis-aan-huis, in Venray en wijde omgeving, deelname formulieren verspreid voor een grote foto-spaaraktie. Op dit deelnametormuiier trett u vier en veertig afbeeldingen aan van alle Piëlhaas Prinsen en Vorsten van de af gelopen 44 jaar, aangevuld met vier maal de afbeelding van de bekende schrijver Toon Kortooms, die dit jaar in Venray de eervolle Limburgse onder scheiding ,,de Gulden Humor" in ont vangst mag nemen tijdens een grote galazitting in de schouwburg op zater dag 27 november. Zindien U bij de deelnemende winkeliers, die vermeld staan op de achterzijde van het deelnameformulier de komende weken, de aktie loopt tot 13 november, krijgt U bij elke vif gulden die U besteedt een fotoplaatje dat overeenkomt met een der foto's op het deelnameformulier. Om de aktie spannend te houden heeft er een willekeurige verdeling van de fotoplaatjes plaats gevonden, onder toezicht van een notaris, zodat het voor kan komen dat U een aantal exemplaren dubbel heeft, maar er ook weer een aantal mist om de serie compleet te maken. Middels sparen en ruilen moet het echter mogelijk zijn om een of meerdere series compleet te krijgen. Elke complete serie geeft U, na afstem peling bij het VVV-kantoor in de Schouwburg te Venray, recht op een cadeaubon voor een leuke attentie. Indien U al de vier series compleet hebt, maakt u kans op de hoofdprijs, namelijk een rondvlucht boven Venray. U dient het volgeplakte formulier dan in te leveren bij een der plaatselijke banken. Middels deze unieke aktie draagt het Winkelcentrum Venray bij, op haar eigen wijze, aan de festiviteiten rondom het 4 x 11-jarig bestaan van de Vastel- aovesvereniging de Piëlhaas. Het hoog tepunt van deze jubileumviering vindt medio november plaats. Het volledige programma treft U aan op de achter zijde van het deelnameformulier. Mocht u echter het deelnameformu lier nog niet ontvangen hebben, dan zijn ze nog voloip verkrijgbaar bij de deelnemende winkeliers van het Winkel centrum Venray. Deelname is gratis en U mag zoveel mogelijk formulieren bij houden en inleveren als U wenst. De deelnemende winkeliers zijn her kenbaar aan een raamaffiche. Doe mee en win een van de vele waardebonnen en wellicht een rond vlucht boven Venray. BOTSINGEN Onvoldoende opletten, bij het weer aan 't verkeer deelnemen na op de vluchtstrook van de Venloseweg te hebben stilgestaan, werd de 40-jarige Venrayse autobestuurster noodlottig. Een autobestuurder uit Grubbenvorst kon de invoegende personenauto niet meer ontwijken. Het bleef bij materiële schade. Bij het achteruitzetten nabij Hubenhof lette een 23-jarige autobe stuurder onvoldoende op. Daardoor boste zijn auto tegen een daar gepar keerde auto. Materiële schade. Een 19-jarige autobestuurder uit Venray kon zijn auto op de kruising Raadhuisstraat-Stationsweg niet in het goede spoor houden. Hij reed een verkeerszuil omver. Op het Henseniusplein vond een aanrijding plaats en werden twee personenauto's beschadigd, omdat een bestuurder onvoldoende oplette. St. Etisabethziekenhuis Venray: te beluisteren via kanaal 4. Dinsdag, van 10.15 tot 11.00 uur: het programma „Fijne luistermuziek". Woensdag, eerste woensdag van de maand: van 10.15 tot 11.15 uur: het programma „van maand tot maand" Donderdag, van 10.15 tot 11.15 uur: het programma „Nieuws en informa ties", waarna het verzoekplatenpro- gramma. Donderdag, van 14.00 tot 14.45 uur: het speciale programma voor de jeug dige luisteraars. St. Anna, Psychiatrisch Centrum Ven ray: Maandag, van 15.00 tot 16.30 uur: het programma „Non-stop lichte en veel gevraagde muziek". Dinsdag, eerste dinsdag van de maand: van 14.00 tot 15.00 uur: het programma „van maand tot maand" Woensdag, van 10.00 tot 10.45 uur: het programma „Fijne luistermu ziek". Vrijdag, van 10.00 tot 11.30 uur: het programma „Nieuws en informa ties", waarin het verzoekplatenpro- g ram ma. St. Servatius, Psychiatrisch Centrum Venray: Donderdag: vanaf 14.00 uur: het pro gramma „Nieuws en informaties", waarna het prohgramma „Fijne luis termuziek". De Kruuze, Geriatrisch Centrum Ven ray: Maandag, van 14.00 tot 15.00 uur: het programma „Houwen zo". Vrijdag, van 14.00 tot 15.00 uur: het programma „Nieuws en informaties" waarna het verzoekplatenprogramma Wilt U aan familie, vrienden en/of bekenden in een van bovenstaande in stellingen een muzikale groet brengen? Wij zijn U graag van dienst. Stuur Uw aanvrage tijdig in naar de Venrayse Omroep Stichting, postbus 320, 5800 AH Venray. VENRAYSE OMROEP STICHTING Aaanvraagformulier voor het verzoekplatenprogramma De plaat is bestemd voor: Dhr/Mevr/Mej Instelling: Afdeling:_ Deze plaats wordt aangeboden door: Dhr/Mevr/Mej Woonplaats: VERNIELINGEN Aangifte werd gedaan van vernie ling aan een aan Wilgenstraat gepar keerd staande personanauto. De achter klep was gedeukt en de linker achter zijde was bekrast. Zondagavond werd geconstateerd dat van de ter hoogte van de Mambo- straat staande abri van de Zuid-Ooster een ruit was vernield. In de nacht van zondag op maandag was glasgerinkel gehoord bij Martens bouwbedrijf aan de Land- weertweg. Bij een ingesteld onderzoek kwam aan het licht dat een ruit aan de Land weer tzij de was ingegooid. Men had daar op dat moment een persoon zien wegrennen en men vermoedt dat dit de dader moet zijn geweest. Of dat ingooien verband zou kunnen houden met een poging tot inbraak, dan wel vernielzucht zal wel een onbeant woorde vraag blijven. DRONKEN BESTUURDER REED MARKERINGSLAMP OMVER Het beneveld brein van een Venrayse autobestuurder was mogelijk oorzaak dat hij de rode markeringslamp van de politie op de Westsingel niet zag staan. Hij reed die lamp omver, maar gelukkig konden de politiemannen nog net voor komen dat er ernstige ongelukken gebeurden. De bestuurder kon worden aangehouden en na de bekende proeven te hebben ondergaan kon hij met een rijverbod huiswaarts keren. Die markeringslamp was geplaatst bij een verkeersongeval op de kruising Merseloseweg-Langeweg, waar een 36- jarige autobestuurder uit Meerlo-Wans- sum geen voorrang verleende aan de over de Westsingel rijdende personen auto bestuurd door de Venrayer H. Bij de ontstane botsing werd de 46-jarige mevr. H. dusdanig gewond dat zij naar het ziekenhuis moest worden vervoerd. Beide auto's waren na de botsing rijp voorde sloop. GROTE BUIT BIJ INBRAKEN Van de H., wonende aan de Kemp- weg, deed vrijdagavond aangifte dat hij ongewenst bezoek in zijn woning had gehad. Vermoedelijk met een valse sleu tel was toegang verkregen. Ontvreemd werden: 1 videorecorder, 80 bespeelde videobanden, 100 grammofoonplaten en muziekapparatuur. Totale waarde bedraagt 20.000,—. De politie ver zoekt degene welke vrijdagavond tussen half tien en kwart voor twaalf op de Kempweg tussen Hubenhof en de Dak dekkerstraat verdachte personen heb ben gezien zich met hen in verbinding te willen stellen. W. deed aangifte van diefstal uit zijn garage van een AEG boormachine en een radiocassetterecorder merk Phi lips. Bij het psychiatrisch ziekenhuis bt. Anna werd een automaat verbroken. De sloten waren vernield. Tien doosjes si garen bleken verdwenen te zijn. Geld en sigaretten worden niet vermist. Moge lijk heeft de dader alleen maar zijn eigen merk sigaren willen hebben. Een eigenaar van een éénassige aanhangwagen deed aangifte van de diefstal daarvan. Hij had zijn voertuig gestald bij de volkstuintjes aan de Pas te Merselo. De waarde bedraagt 4Ö0 gul den. In één der afgelopen nachten werd gepoogd in te breken in de slagerij van V. aan de Horsterweg. Men was op het platdak geklommen en had daar een raam geforceerd. De bureaux bleken doorzocht te zijn, maar zover kon worden nagegaan, is er niets vermist. DRANK IN BESTUURDER Een 48-jarige autobestuurder uit Ven ray bleek zaterdagavond, bij een controle van de politie, zodanig onder invloed van alcohol te verkeren dat hij na de blaasproef ook de bloedproef moest ondergaan. Met de aanzegging van een rijverbod en dat procesverbaal zal worden opgemaakt werd hij huis waarts gezonden. LICHT GEWOND Het niet verlenen van voorrang op de Julianasingel door een 23-jarige auto mobilist uit Venray, was oorzaak dat zijn personenauto in botsing kwam met een 16-jarige bromfietser. De bromfiet ser werd gewond naar het ziekenhuis vervoerd, maar kon later naar huis worden gebracht. DRANKGEBRUIK In de nacht van zondag op maandag geraakte een personenauto uit Meerlo op de Deumeseweg uit de juiste koers. Voordat de bestuurder zijn auto onder controle had was deze in een sloot tot stilstand gekomen. De bestuurder liep geen letsel, wel een zwaar gehaven de auto op. De politie ontdekte drank gebruik en daarvoor moest de bestuur der hem de bekende proeven onder gaan. Met de aanzegging dat procesver baal zal worden opgemaakt en met een rijverbod werd hij huiswaarts gezon den. In de nacht van maanaag op dinsdag hield de politie een 22-jarige autobestuurder aan welke onder invloed van alcohol verkeerde. Ook die bestuur der moest de bekende proeven onder gaan en kon met een rijverbod en de aanzegging dat procesverbaal zal wor den opgemaakt huiswaarts keren. VERNIELING Aangifte werd gedaan van vernielin gen aan een op het Lovinckplein gepar keerde personenauto. Vier banden waren stuk, terwijl de linker buitenspie gel en antenne eveneens vernield waren. INBRAAK Tussen zaterdagmiddag en maandag morgen hebben onbevoegden en bezoek gebracht aan de stomerij in het winkelcentrum Veltum. Door forceren van een raam werd toegang verkregen. Ontvreemd werden, een draagbare radio, 170 panty's, klein geld ter waarde van 50 gulden en een rek met naaigoede- ren van het merk Sorbo. Het is ook mogelijk dat er kleding, die voor reini ging was afgegeven, door de dader is meegenomen. DURE AUTO GESTOLEN Maandagmorgen ontdekte v. d. M. aan de Jan Poelsweg te Ysselsteyn dat zijn Mercedes personenauto, bouw jaar 1982 type 300 D, kenteken HS-31- NJ niet meer achter zijn woning stond. Er zijn nog geen aanwijzingen hoe die diefstal heeft plaats gevonden. WIE KAN DE POLITIE INLICHTEN Niet alleen de Venrayse politie, maar ook de Rijkspolitie van omliggende korpsen zijn maandagmiddag enkele uren in aktie geweest om een verfspoor te volgen, Over een lengte van vele kilometers was het wegdek aangetast door dat verfspoor. Op de Deurneseweg moest de Venrayse brandweer in aktie komen om de weg, door verf glad geworden, weer veilig berijdbaar te maken. Toen ook autobezitters bij de politie melding kwamen doen dat hun auto overdekt was met fijne verfresten, moest men constateren, dat er twee ver schillende verfsporen bestonden. De politie hoopt de beide daders te kunnen achterhalen. VERNIELINGEN Mevr. A. deed aangifte van vernie ling van een ruit van haar flatwoning aan de Hoge Beek. Bij onderzoek bleek die ruit vernield te zijn door een kogeltje uit een luchtbuks. De dader kon nog niet worden achterhaald. Zondagmorgen werd ontdekt dat een ruit van een frturezaak aan de Lang straat vernield was. De dader van die vernieling kon worden aangehouden, het bleek een 20-jarige dienstplichtig militair te zijn. Voor het verdere onderzoek werd hij overgedragen aan de Koninklijke Marechaussee. AUTO UIT DE BOCHT, in particuliere tuin en gemeenteplantsoen In de nacht van zaterdag op zondag is vermoedelijk een oranjekleurige Opel Ascona met 2 inzittenden vanaf de Pr. Irenestraat de Pr. Bernhardstraat inge reden en door een verkeerde manoeuvre uit de bocht gevlogen. Via een particu liere tuin en het gemeenteplantsoen kon de bestuurder zijn weg vervolgen. Omdat er nogal wat schade is aange richt zou de politie gaarne achter de identiteit van de bestuurder komen. Daarom worden getuigen opgeroepen zich in verbinding te willen stellen met de politie.

Peel en Maas | 1982 | | pagina 9