VERENIGINGSNIEUWS >NJ cav27mc SPRINGPLANK EN WIJK ZUID VELTUM MERPENMIWS Orkestvereniging Venray li I.V.N. L.V.B. VENRAY O.J.C. DE BARAK FREE WHEELIN Venrays Mannenkoor Drum- en Showband St. Petrus Banden „TUSSEN MAAS EN PEEL" PEEL EN MAAS uw weekblad Werkgroep Homosexualiteit ftMOEDNGS BOND FNV Schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan BRUKSKE BRIDGECLUB „VENRAY" TRIMCLUB VENRAY WIJKCENTRUM BOWLING BOND VENRAY St. Theobaldusgilde Overloon Verenigingsnieuws s.v.p. zo vroeg moge lijk inleveren, uiterlijk dinsdags 10 uur. Het zeer succesvolle optreden j.l. zondag tijdens de Limburgse zangersda- gen te Blerick, waarbij ons koor in de juryrapporten veel lof werd toege zwaaid, was 'n terechte beloning voor maandenlang keihard repeteren. Ook 'n groot compliment en waardering voor directeur Pierre Gerits is op z'n plaats. A.s. donderdag zal dan ook in 'n nabe spreking aandacht besteed worden aan dit optreden en zal ieder lid 'n afschrift van de juryrapporten ontvangen. Om 19.30 repeteren de baspartijen en om 20.00 uur 't gehele koor. Donderdag 4 nov. om 19.30 repetitie tenoren en om 20.00 gehele koor. Zaterdag 6 nov. feestelijke bijeen komst met dames in de schouwburg. Tijdens deze avond zullem 4 jubilaris sen gehuldigd worden. Op 26 en 27 nov. zal ons koor medewerking verlenen op de Gulden Humor. 11 dec. organisatie concert Nachtega len van Polen. Kerstconcerten 18, 19en25 dec. Afmeldingen bii R. van Mil, tel. 86917 of de Burggraaf, lel. 81244. Donderdag 28 okt.: 19.30 repetitie harmonieorkest Zondag 31 okt.: Dodenherdenking begraafplaats Boschhuizen, om 14.45 uur aanwezig zijn. Wit hemd zwarte vlinderdas. Donderdag 4 nov.: 19.30 repetitiw harmoniorkest. AGENDA: Zondag 31 okt.: 15.00 uur dodenher denking begraafplaats. Donderdag 11 nov.: Sinte Merte in wijk Veltum. Zaterdag 13 nov.: Ceciliafeest. Zondag 14 nov.: 13.30 intocht St. Nico- laas. Zondag 28 nv.: opluistering kerkdienst i.v.m. 44 jaar Piëlhaas. Zondag 12 dec.: concert te Blerick met Blerick en Horst. HOFKAPEL Zaterdag: 17.00 repetitie nieuwe arrangemen ten etc. Woensdag 3, vrijdag 5 12 nov.: zittingen Servaas. LEERLINGENOPI.E1DING: Donderdag 28 okt.: 18.30 repetitie jeugdorkest Donderdag 4 nov.: idem Individuele repetities volgens af spraak met uw leraar. DRUMBAND: Zondag 31 okt.: 10.30 uur repetitie voor Frank en Martien Wilmsen, Frank Janssen. Roel en Walter Aben, Rob Derkx en John van Els. Bardienst: hr. Raedts (M. Peters). Zondag 7 nov.: Repetitie drumband Bardienst hr. Thomassen Afmelden harmonieorkest bij de se cretaris, tel. 80225; leerlingen bij de heer Raedts, tel. 82803 en drumband bij de heer van Els, tel. 86824. Telefoon clublokaal 82515. Agenda: Vrijdag 29 oktober: om 18.30 voor altenen sopranen om 19.15 voor tenoeren en bassen Zondag 31 oktober: Allerheiligen. Om 10.15 Hoogmis in de Paterskerk. Maandag 1 november: om 18.30 alleen voor de alten Dinsdag 2 november: om 18.30 alleen voor de sopranen Woensdag 3 november: om 18.45 alleen voor de nieuwelingen met aansluitend om 19.30 uur spel- avond voor alle jongens. Eventuele afmeldingen: secretariaat Langstraat 104, tel. 81690. Algemeen: Aanstaande zondag feest van ASllerhei- ligen. We verwachten alle koorleden voor het zingen van de Hoogmis op deze dag. Zaterdag 6 november zal het korps de voetbalwedstrijd Helmond Sport-Gro- ningen muzikaal opluisteren. Dit optre den wordt door de Supportersvereni ging aan de club aangeboden. Ongetwijfeld een stimulans voor de leden geen repetitie te willen missen! DAMESKOOR Zondag 31 okt. a.s. zongen we om 11.30 uur tijdens de Mis in de Vredes- kerk; boven bij het orgel. Woensdag 3 nov. om 19.45 uur repetitie voor het gehele koor! In de voormalige Henseniusschool bij de Vredeskerk. Zaterdag 20 nov. vieren we ons Cae- ciliafeest, 's avonds in de Wieënhof. Als U verhinderd bent, wilt U zich dan afmelden ofwel bij Mevr. v. d. Waerden, tel. 83659, of bij Mevr. v. d. Bekerom, tel. 83332. Vijdagmorgen 29 okt.; 10.00 aanwezig zijn in de schouwburg Vrijdagmiddag 29 okt.: 13.30 aanwezig zijn in de schouwburg Vrijdag 29 oktober: 19.00 aanwezig zijn in de schouwburg Zondagmorgen 31 oktober: 10.15 generale repetitie voor Heerlen Zondagmiddag 31 oktober: 14.30 vertrek naar Heerlen bij het Boschveldcollege. BEN OP TIJD, WANT DE BUS WACHT ECHT NIET! Maandag 1 november: 19.00 Sopranen Dinsdag 2 november: 19.00 Alten. JONGERENORKEST „BOJEMA" Vrijdagmorgen 29 okt.: 10.00 aanwezig zijn in de schouwburg Eigen standaards meenemen. Vrijdagmiddag 29 okt.: 1330 aanwezig zijn in de schouwburg Vrijdagavond 29 okt.: Geen repetitie. „SALTARELLO" Zaterdagmiddag 30 okt.: 14.45 aan\ ezig zijn in de aula van de school. Eigen standaards meenemen. „AGÊVOLÊ" Vrijdagmorgen 29 okt.: 8.45 aanwezig zijn in de kerk van het Brukske. Zondagavond 31 okt.: Geen repetitie. Iedere woensdagavond repetitie in de Henseniusschool van 6.30 tot 7.30 uur. Bezoek trouw deze repetities in verband met de a.s, kerstconcerten. Zondag 7 nov.: Hoogmis zingen in de Paterskerk. Nieuwe leden kunnen zich melden tijdens onze repetities of bij de voorzit ster Mevr. Claessens, Kempweg 79, tel. 81719. Zaterdag 30 oktober: Houthakken in de Heidse Peel. Ver trek vanuit Venray om 9.45 uur, vol gens nadere afspraak. Hebt u om welke reden dan ook nog niet meege holpen? Doe het dan nu. Woensdag 3 novenber: 20.15 repetitie voor het hele symfo nie-orkest; 20.15 onderlinge repetitie voor het barokensemble. Woensdag 10 november: 20.15 repetitie voor het symfonie orkest; 20.15 repetitie voor het barokensem ble o.l.v. Jan Temme. Donateursaktie - Bent u nog niet aan het streefbedrag? Vraag dan uw buren, kennissen, vrienden, familie en colle ga's, elke gulden is welkom. U hebt nog 2 weken de tijd. Wilt u lid worden van onze vereni ging? Informeert u bij de sekretaris. of kom eens kijken en luisteren bij de repetitie in de M.L.K.-school „De Essel" aan de Ursulastraat. Afmelden voor de repetities bij de sekretaris Pie Noten. tel. 87858. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Zondag 31 oktober, 15.00 uur mede werking Allerzielenviering Begraaf plaats Boschhuizen. Dinsdag 2 november, 19.30 uur repetitie voor de tenoren, om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel, Ursula straat. Gedurende de openingstijden van het Tuincentrum Henk Smits kunt U oud papier deponeren in de loods achter het centrum. Indien U verhinderd bent, dan gelieve U zich af te melden bij: Dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of Mw. W. Manders-Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. A.s. donderdagavond is het club van 18.30 - 20.00 uur voor jongens en meisjes van 6 - 8 jaar. Het programma wordt verzorgd door Truus, Monique, Jolanda, Annette en Angelique. Vrijdagavond is het club van 19.00 - 21.00 uur voor jongelui van 9-12 jaar. Het programma wordt verzorgd door Henk, Twan, Astrid, Willy. Het belooft heel wat te worden. Zaterdagavond is het club van 19.30 - 21.30 uur voor jongelui van 13 -16 jaar. Tot a.s. weekend. Groetjes, de leiding. De vorige week stond er geen stukje in de Peel en Maas vanwege het HEKA. Op het HEKA werden best wel leuke dingen gezien, zoals: Bonte Strandlo- pers, Grauwe Blauwe en Bruine Kieken dieven, Kruisbekken en meer van dat gespuis. Verder werd er een loopkever onderzoekje gedaan o.l.v. John die een trasect vallen had uitgezet in verschil lende vegetatietypen. Hier werd erg aktief aan gewerkt. Aan paddestoelen is verder ook nog wat gedaan en er werden o.a. Parasolzwammen gezien van wel 30 cm groot. Zaterdag a.s. is een belangrijke dag voor iedereen. De D.V. begint dan namelijk om 11 uur in het wijkcentrum Brukske. Er wordt dan (door alle leden) vergaderd over het afgelopen NJN-jaar in districtsverband. Tevens wordt het nieuwe bestuur gekozen en kan men zich daarvoor nog als kandidaat opgeven tot de verkiezin gen beginnen! 's Avonds is er na de D.V. dan nog aldaar een D-fuif voor iedereen! Komt daarom allen! Breng wel a.u.b. zelf ook iets mee voor de fuif, zodat de kosten niet op het district vallen. Tot dan dan maar. De zondag na deze gebeurtenis is er dan nog een excursie o.l.v. mijzelf naar de bult i.v.m. het inventarisatieproject aldaar. Er zal vooral naar vogels worden gekeken en verder eventuele andere gewervelde dieren. Verder zal er nog naar Spore-planten en met name mossen worden gekeken. Vertrek om 8.00 uur vanaf het Schouwburgplein. Houdoe, Stefan. Informatie tel. (04780)-82413. Dia-lezing over duinvorming en zijn plantengroei Op maandag 1 november a.s. wordt een dia-lezing verzorgd door Lex Ba kens. De lezing vindt plaats in café Lensen te Geijsteren, aanvang 20.00 u. Op deze bijeenkomst bestaat tevens de mogelijkheid om als lid van het I.V.N. „Geijsteren-Venray" toe te treden. Wij hopen op veler belangstel ling! De optredens in november zien er als volgt uit: Zaterdag 6 november. Mare Falco and the Rest. Symphonische rock zoals het moet. Deze driemansformatiekomt uit het zuiden des lands en bestaat uit ex- beroepsmuzikanten van Partner, Girls Walk By en Garlic. Mooie muziek voor weinig geld. Vrijdag 12 november. The Mo met als voorprogramma Persplex. Lachend de beste, zo zou je de hernieuwde Mo kunnen Betitelen. Schitterende muziek met een goede show. Persplex, de groep uit het voorpro gramma komt evenals de Mo uit Leiden en bestaat uit 7 man die eigen popwerk brengen. De voorverkoop is reeds gestart en we raden iedereen aan om op tijd een kaartje te kopen want op is op! en vol is vol! Zaterdag 20 november. The Moosegang uit Venlo. Wederom een van de vele groepen uit het Muziekkollktief van Venlo. Fraaie Funk. En iedereen die het optreden van Marrons nog kan herin neren weet dat ze in Venlo funk kunnen maken. Ook de Moosegang kan dat. Woensdag 3 en 10 november gaan we op excursie naar slagerij Drabbels. Aanvang 20.00 uur. Dames zelf de opgegeven datum in de gaten houden. Tot ziens bij Drabbels. OPTREDEN VAN JOHNNY G. Op woensdag 3 november zal m „O.J.C. De Brak", Johnny G. optre den. Johnny G. maakte in 1977 zijn debuut met de single „Call me Bwana". Sindsdien heeft hij de volgende albums gemaakt: Sharp/Natural(1978); G-Beat (1980); Water into wine en de bonus L.p. Pure Beaujolais (1982). Deze laatste l.p. werd geproduceerd door Bob Andrews die bekend is van hits van Jona Lewie en Tenpole Tudor. Johnny G. maakt een heel eigen mixture van Rock 'n Roll, Blues en Reggae, in de sfeer van Jona Lewie. Johnny G bestaat uit: Johnny G, Gitaar en Vocals; Chas Ambler, Percussion; Jamie Mathews, Percussion en Bill Lynn, Bas. DISCO SPECIAL Hallo disco vrienden en vriendinnen, eindelijk is het zover. Zaterdag is er dan eindelijk de DISCO-SPECIAL. Je weet wel met veel licht en zo. +- iedereen van 9 jaar en ouder is op deze avond van harte welkom. We beginnen om 19.30 en stoppen om 22.30 uur. De entree is voor deze avond 1.50 en de consumpties kosten 0.75. Gerrit, Anja, Mieke, Alda, Mientje zorgen voor de drankjes en Geert en Wiel zorgen voor de rest. Tot ziens zaterdag in wijkgebouw Den Hoender, Ursulastraat, Venray. Op donderdag 28 oktober is er weer een soosavond. Deze soosavond, welke elke laatste donderdag van de maand gehouden wordt, is voor iedereen toegankelijk, die zin heeft in een babbeltje, een drankje, of als je zo maar eens kennis met ons wil maken. We zijn open vanaf 20.00 uur in café de twee lantaarns, Langstraat 7 in Venray. Wil je algemene informatie over het COC bel dan: vrouwen04780 - 80107 mannen: 04780 - 88809 Op 2 november is er de maandelijkse kollektief vergadering voor iedereen die katief is (wil zijn) binnen het COC. Je bent van Harte welkom op beide avon den. Koolektief vergadering is in MASJ om 20,00 uur. Dus 2 nov. Hallo, hier zijn we weer. De clubmiddag werd de afgelopen keer weer druk bezocht. A.s. zaterdag is er weer clubmiddag, er is voor elk wat wils, zoals: handwerken, schilderen, kaarten, 'n spel spelen enz. of babbelen bij 'n vers kopje koffie. Is er voldoende belangstelling voor 'n fietstochtje in de nacht of avond, willen wij dit graag organiseren, voor zowel leden als niet leden. Men wordt verzocht zich op tijd te melden bij het bestuur (graag binnen 14 dagen). Bij de administratie is gebleken dat er nog leden zijn die niet betaald hebben. Willen jullie deze alsnog betalen!! Dan tot slot laten we weten dat er binnenkort weer een ledenvergadering is. Bye Bye en Zwaai Zwaai. A.s. maandag 1 nov. de 3e info- avond van het seizoen '82-'83. Op deze avond kan men terecht voor alle soorten zaken waarover men graag wat meer zou willen weten, b.v. eenmalige uitke ring, huursubsidies, bonnen enz. enz. Deze avond wordt weer gehouden bij A. Evers, Grootdorp 10, Merselo van 19.00 - 20.30 uur. 2 november Groepsavond voor de Jongerengroep. Er staat een rondleiding door het laboratorium van het zieken huis op het programma. Bijeenkomst 17.45 uur aan de Clockert. We gaan allemaal samen lopend naar het ziekenhuis. Graag allemaal op tijd aanwezig!! 9 nov. groepsavond voor beide groepen. Een medewerker van de kin dertelefoon uit Venlo komt ons iets vertellen over zijn werk. Aanvan 18.00 uur precies. Nieuwe leden voor de Jeugd (11-13 jaar) en Jongerengroep (13-16 jr.) kunnen zich nog steeds aanmelden onder tel. nr. 04780 - 85936. Lourdescomité afdeling Venray UITNODIGING Na een lange tijd van voorbereiding is het dan eindelijk zover. A.s. zaterdag 30 oktober nodigen wij iedereen uit voor het bijwonen van een gevarieerde avond in „De WieënhoF' aan de Leunseweg. Wat is er zoal te beleven? Op de muziek van De Razelkapel kan men een dansje wagen of gewoon ontspannen luisteren naar deze bekende muzikanten. Men kan tussendoor een gokje wagen bij het Rad van Avontuur waar leuke prijzen te winnen zijn. Maar men kan er ook terecht om te sjoelen. Ook hiermee zijn enkele prijsjes te winnen. Er zal ook een z.g. „blinde- bak" geplaatst worden. Dit sjoelen geschiedt onder de deskundige leiding van de Invaliden Sportvereniging afd. Sjoelen. De algehele leiding hiervan is in handen van Mevr. Door van Dijck. Wij hopen dat zeer velen a.s. zaterdag een bezoekje zullen brengen aan „De WieënhoF'. De opbrengst van deze avond is ten bate van Limburgse Kinderbedevaart naar Lourdes in 1983. Foto's/Dia's Op maandag 8 november houden wij onze traditionele foto/dia-avond in Huize St. Vincentius aan de Heuvel straat. Iedereen die dit jaar met de Limburgse Bedevaart naar Lourdes is geweest, wordt hierbij voor deze avond uitgenodigd. Intrducees zijn eveneens welkom. Er worden op dit moment nog foto's opgehaald, die aldaar tentoongesteld zullen worden voor eventuele bijbestel ling. KOLPORTAGE Elders in dit blad treft U in de rubriek „Gemeentepraat" de collectekalender voor de maand november aan. Houdt hier s.v.p. rekening mee met uw kolportage. Laat geen twee akties door elkaar lopen. Voor event, inlichtingen kunt U zich wenden tot G. Philipsen, Goudsmid straat 42, tel 83575 of H. Beerkens, Noordsingel 11, tel. 83428. —Aan alle leden, de algemene leden vergadering van 1 november kan door omstandigheden niet doorgaan. Want dan is er tevens bondsvergadering waar het bestuur naar toe moet. De muziek gaat na een korte onderbrekong weer gewoon door op de woensdag zoals gewoonlijk is. Tijden: leerlingen 18.00 uur korps-fluiten 19.00 uur korps-trommen 19.15 uur. Ouders werkt U mee, dat de kinderen op tijd zijn. Ook nieuwe jongens en meisjes zijn van harte welkom. Kom gerust maar eens aan als er geoefend wordt. WIJKRAAD Als penningmeester van de wijkraad Brukske is benoemd, in plaats van Dhr. D.N. H. Jellema, die zijn funktie heeft neergelegd. Dhr. I. M. M. Schuurmans, adres: Fagotstraat 60. Verder is benoemd tot kontaktper- soon van de werkgroep Verkeer in het Brukske, Dhr. P. F. Knevel, Bachstraat 80, telefoon 80500. boekhandel van den munchhof is ook dinsdags de gehele dag geopend Ondanks het winterseizoen waar in alle aktiviteiten stilliggen gaan de maandelijkse ledenvergaderingen ge woon door. Dinsdag 2 november is er om 20.00 uur een vergadering in het Gildehuis. Agenda: 1Opening. 2. Notulen. 3. Ingekomen stukken. 4. Mededelingen. 5. Contributie. 6. Rondvraag. 7. Sluiting. Bij deze nodigen wij U uit tot het bijwonen van de fotoclubavond van 4 november. Op deze avond is er de rondreiscollec- tie nr. 8212 met fot's van F.c. de Muggen, F.K. Heerlen en F.c. St. Anneland. Verder is er de mogelijkheid tot bespreken van fotowerk. Voor hen, die op de zeer geslaagde clubavond van 21 oktober geen fotowerk t.a.v. zelfpor tretten bij zich hadden, bestaat van avond de gelegenheid om dit alsnog te doen. Het eigenlijke programma voor deze avond zou zijn: informatie over tele- foxografie. Dit kan helaas niet door gaan, wilt U derhalve er voor zorg dra gen dat er voldoende fotowerk, ter bespreking wordt meegebracht. Clubleden en belangstellenden (voor een eerste of verdere kennismaking) zijn van harte welkom. Plaats: St. Anto- niusstraat 1 te Venray. Op donderdag 21 oktober vond onze jaarvergadering plaats. De belangstel ling van bijna 80% van de leden be wijst, dat het wel en wee van de vereni ging allen aangaat. De opkomst is zeer verheugend te noemen in een tijd dat vergaderingen maar natig bezocht wor den. De voorzitter animeerde de leden tot trouwe opkomst en belangstelling. Jaarverslag van secretaris en penning- meesteresse werden beide zeer goed en accuraat bevonden. Ingekomen stukken werden demokratisch besproken en afgehandeld. Twee bestuursleden ston den op de nominatie van aftreden, maar hun werk werd zodanig gehonoreerd dat zij beiden werden herkozen. Zij waren: Mevr. Stappers en Hr. de Vos. De successen van de clubcompetitie en vele andere comp. en drives werden gememoreerd. Hier vermelden is niet nodig, want meerdere malen zijn er in het afgelopen verenigingsjaar artikelen in dit blad verschenen, waar deze successen zijn vermeld. De clubcompetitie zal gaan beginnen donderdag 28 oktober en zal vermoede lijk 5 rondes van elk 4 zittingen gaan bedragen. In promotie en degradatie is enige verandering gekomen. De eind- promotie-degradatie zal voortaan af hankelijk zijn van de totale eindstand in de gehele competitie. Wel zal tussentijd se prom. en degr. plaats hebben na elke ronde; behalve de laatste. Er zullen nog bijzondere evenemen ten plaats hebben, zoals Interpolis - Ruitenboer en vele andere. Hierover zal tijdig in dit blad worden geïnformeerd. Diverse leden maakten gebruik ban de rondvraag en kwamen met opmer kingen en suggesties, die zeer opbou wend waren en due getuigden van vol medeleven. Al bij al een zeer geslaagde jaarver gadering, waar het wel en wee eenieder ter harte ging. Mogen de vruchten zodanig zijn, dat op prettige wijze kan worden verder gegaan op de weg naar groei en bloei van de vereniging.. Na de vergadering, die kort maar krachtig was, was er nog gelegemheid een wedstrijd te spelen van 24 spellen, onder het verorberen van een heerlijk door de kas verstrekt saucijzebroodje. Aan het bestuur hartelijk dank voor al het gedane werk in het afgelopen jaar. Aan alle leden dank voor opkomst en inbreng, besloot de voorzitter. Weer allen present op de clubcompe titie die a.s. donderdag begint. (28-10). P.S. Wat INTERPOLIS betreft kan reeds worden gemeld, dat deze drive, die voor iedereen open staat, dus ook thuisbridgers, zal plaats hebben op vrijdag 19 niv, a.s. in clubhuis VEER HUIS, Henseniusstraat 13, Venray, aanvang 20.00 uur. Inschrijving (per paar 10,00) aan de zaal. Hieromtrent komt nog nader bericht. Zaterdag 30 okt. om 7.15 uur op het Ballonzuil circuit een duurloop van 10 km., 6 km is ook mogelijk. Zondagmoregn 31 okt.: om 9 uur vertrek vanaf wandelpad kapel Geyster- se bossen voor loop- en trimoefeningen. Woensdagavond 3 nov. om 21.00 in de sportzaal Sl. Antoniusstraat loop-, trimoefeningen en balspel. Verzamelen 5 minuten voor aangege ven vertrektijden s.v.p. U bent van harte welkom. Inlichtingen verstrekt gaarne Piet Loomans, Ouverturestraat 14", Venray, tel. 85384. In het kader van de eigen bijdrage in de bouw van het Wijkcentrum Veltum organiseert de Wijkvereniging Veltum weer een wijkfeest. Dit feest gaat plaats vinden op 11, 12 en 13 november. Was het in de eerste planning zo dat er een feesttent opgezet zou gaan worden, nu zal het restaurant Vlakwater de centrale plek zijn waar het feest grotendeels plaats vindt. Deze verandering was nodig omdat de vergunning voor de feesttent erg veel beperkingen met zich meebracht. Zo mocht de feestavond niet langer duren dan 24.00 uur. Jammer is dit, want de Wijkvereniging verwachtte in een tent meer mogelijk heden en dus ook meer opbrengst te hebben. En daar gaat het, naast de gezelligheid, uiteindelijk om. Dit alles tesamen genomen neemt niet weg dat de Wijkvereniging er toch in geslaagd is een feestprogramma in elkaar te zetten wat voor iedereen wat te bieden heeft. SINTEMERTEN Evenals vorig jaar zal de Wijkvereni ging ook dit jaar weer een Sint Maar tensfeest organiseren voor de allerklein sten. Om 7 uur vertrekt er vanaf Co- ninxhof een lampionoptocht. De har monie zal deze toch vergezellen. Na tuurlijk zal Sint Maarten zelf ook meegaan. Na een korte tocht door de wijk zal er een groots vuur aangestoken worden. De verwachting is dat er ook dit jaar weer honderden kinderen mee zullen lopen. Tijdens het feest zullen niet alleen kinderen aan het lopen gezet worden, ook voor volwassenen is er een voettocht uitgezet. Maar dan wel een bijzondere tocht. ORIËNT ATIETOCHT Vrijdag 12 november zal er vanaf 21.00 uur een oriëntatie-wandel-speur tocht (of hoe je ook maar noemen wilt) van start gaan. Deze tocht zal in kleine groepjes gelopen worden. Inschrijven voor deze bijzondere tocht, want bijzonder zal het worden, moet vooraf gebeuren. Het kan telefo nisch bij Theo Stuart, tel. 88009 of bij Miep Mantel, tel. 88694. Na afloop staat de soep voor U klaar. Om de kosten te dekken vragen wij 2,50 per persoon, daarvoor krijgt U een avon- tuurljke „wandeling" en een lekkere kop soep. FEESTAVOND Na gedane arbeid is het goed rusten. Daarom is er grandioos feest op poten gezet. En niemand minder dan de Teddy Boys zullen op deze feestavond de muziek verzorgen. Dat is in ieder ge val kwaliteit in huis. Maar hierover leest U een andere keer weer mee. U weet nu in ieder geval dat U die zaterdagavond vrij moet houden. Uitslagen van de 7e wedstrijdronde: Maandagavond: The Lady Strikers-Verheyen/O.D. 0-4 The Real Strikers-All 10 4-0 Reynders/cl.Enc.-SVCB 2-2 Fall Down-Spraeland Sport 3-1 Magie Line-Pinfall Wizzard 1-3 Dinsdagavond: Oud Meerlo-Club Up 52 3-1 Returns-Sjopins 1-3 Red Arrows-Sigma's 1-3 The Hustlers/Cor Paint-Spares 0-4 Bowlingtraining Afgelopen zaterdag is er de eerste keer in de geschiedenis van de Venrayse Bowling Bond gelegenheid geweest om onder leiding van een gediplomeerde Bowlingtrainer te trainen. Er wordt getraind in periodes van 4 weken. In de eerste periode komen 16 bowlers/sters hiervoor in aanmerking. Er kunnen nog twee gegadigden meedoen. De bedoe ling is, dat eerst „beginnende" bowlers in aanmerking komen voor deze cursus. De bowlers met een gemioddelde be neden de 155 en die in de gelegenheid zijn deze cursus te volgen, zouden wij hierbij gaarne adviseren zich op te geven bij de heer Michiels die de opga ven coördineert. Laat deze kans om vooruit te gaan niet voorbijgaan. Bij voldoende belang stelling start er over 3 weken weer een nieuwe cursus. FANCY-FAIR TE OVERLOON Op zondag 31 okt. en zondag 7 nov. zal in het Gildehuis te Overloon weer het grote traditionele fancy-fair worden gehouden door het St. Theobaldusgilde. Op zondag 31 okt. zullen we starten na de dodenherdenking op het kerkhof, en zullen we doordraaien tot 9 half 10 en daarna het Rad van Avontuur sluiten. Op zondag 7 nov. zullen we starten om 4 uur namiddag en zullen dan ook doordraaien tot aan de uitloting van de loterij. De trekking hiervan zal plaats vinden om 10 half 11 Het fancy-fair voor de kinderen zal hier gewoon in doordraaien, evenals de eerste zondag. Ok is er weer een grote loterij opgezet, waarvan de prijzen ditmaal geldprijzen zullen zijn, met enkele levensmiddelenpakketten. Bij het Rad van Avontuur zijn als vanouds weer prachtige prijzen te winnen, met ditmaal ook levensmidde len. U bent deze dagen van harte welkom in het Gildehuis.

Peel en Maas | 1982 | | pagina 11