PEEL EN MAAS MINI STOCKCARRACERS Gemeente zocht op HILTHO naar ondernemer SCHOUWBURG- wekelijks in de ban van de echte Grand Prix ISOLEREN VAN GEBOUWEN Speel-o-theek in Venray in de startblokken TREINBOTSING IN SMAKT GEVONDEN VOORWERPEN MENSEN EN HUN HOBBY Er zijn in Venray mensen, die een niet alledaagse hobby hebben of een vrij zeldzame sport be oefenen. We denken b.v. aan de heer Hennie Meijer uit Venray, die wij eerder in dit blad naar voren brachten en die onlangs in het museum een tentoonstelling heeft gehouden van zijn unieke verzameling van onderscheidin gen. Enige tijd geleden besteed den we aandacht aan de zeldza me wapenverzameling van de heer P. Ariaens in Leunen. Der gelijke unieke verzamelingen zul len er ongetwijfeld meer zijn in Venray. Ook op sportgebied komen er niet alledaagse dingen voor. Dat ontdekten we b.v. bij de opening van het circuit van de mini- stockcarracers op De Spurkt. Wat we daar zagen was voor ons aanleiding om vanaf heden - althans voor zover de ruimte ons dit toelaat - regelmatig een „zeldzame" sport of hobby te belichten in ons blad. Wie een unieke hobby heeft of een zeldzame sport beoefent kan contact opnemen met de redactie van Peel en Maas. Als wij er iets in zien, komen wij eens kijken en praten. Vandaag de eerste aflevering over de radiografisch bestuurde mini-stockcars, die iedere zondag op het nieuwe circuit op de hoek van de Paul Burgmanstraat tus sen Rank Xerox en Inalfa rond snorren. Mini-stockcars, een technische hobby Een fantastisch mooie race-baan, aangelegd in eigen beheer In de pits, monteren, demonteren, proefdraaien een zelf-bouwwagentje met zendappa ratuur en een PTT-vergunning". En om te bewijzen dat zij er ook verstand van heeft gaat zij technisch in op de zes 27 Mc kanalen en de vier frekwenties op de 40 Mc band, die de club ter beschikking staan. Hebben de tokkelaars dan geen last van de zendaktiviteiten van de mi ni-stockcars? „Wij soms wel van hen" is haar antwoord. „Maar dat is gauw afgelopen want binnenkort beschikken we over apparatuur om de stoorzenders op te sporen. De ervaring heeft geleerd, dat de lucht gauw geklaard is. wanneer wij daarom vragen. En andersom natuurlijk ook". Al staan zij met hun met antennes uitgeruste zendapparaatjes als henge laars langs de visvijver wanneer zij hun radiografisch bestuurde mini-stockcars over het asfaltcircuit laten scheuren, in hun hart voelen zii zich een Keke Ros berg, een Patrese, een Alain Prost of een Didier Pironi. In hun verbeelding zijn hun 3,27 cc race-autootjes, turbo's, bolides of Brabhams van de grand prix en is hun circuit „De Spurkt" voor hen Zand- voort, Le Mans, Monte Carlo, Zolder of Las Vegas. Dat zijn de mannen van Stockcar Racing Peeldrivers, die iedere zondagmorgen, gekleed in hun zwarte overalls, bezig zijn met hun hobby op het prachtige nieuwe circuit op de hoek van de Paul Burgmanstraat, ingesloten door Inalfa en Rank Xerox. Géén snelheden van 275 km per uur, waarmee Rosberg de Alfa Romeo van De Cesaris ooit raakte, maar wel zeventig ronden in tien minuten met een gemiddelde snelheid van 50 tot 55 km met dezelfde crashes en caramboles, die Nikki Lauda destijds gelukkig wél en Villeneuf onlangs helaas niet hebben overleefd. Geen vliegensvlugge pits stops van 12 seconden als Nelson Piquet 'om banden te wisselen en te tanken, maar wél dezelfde nerveuze spanning bij de helpers, als tijdens een heat een stuurstangetje verbuigt. En ook dezelf de vakmanschap, wanneer de minicar- monteurs gewone banden moeten ver wisselen voor regenbanden of een van !de wagentjes een brandstof injektie no dig heeft. Het grote verschil ligt evenwel in het feit, dat ene Arnoux zijn wagen een elektronische brandstofinjektie laat geven, terwijl op „De Spurkt" geïnjek- teerd wordt met voor benzine omge bouwde ruitensproeiers uit sloopauto's, om de 65 cc tankjes te vullen Zó is de sfeer op zondagmorgen tij dens de races van de Peeldrivers; een sfeer, die kompleet gemaakt wordt met motorgek netter en blauwe walm en stank van de uitlaatgassen. Maar ook hier, waar alles in het klein gaat, zijn geluid, kleur en geur een fraktie van die van de echte en grote circuits. Het gaat er bovendien minder gevaarlijk toe dan op de grand prix circuits. Ofschoon de helpers danig moeten uitkijken om geen klap te krijgen van een 3 tot 4 kg zwaar wagentje, dat radiografisch be stuurd over de baan vliegt. Sinds begin september beschikken de mini-stockcarracers over hun eigen circuit. Met ongetwijfeld gerechtvaar digde trots weet secretaris Pierre Kunz- ler te vertellen, dat dit circuit enig is in Europa. „In Engeland, waar men bijna pro fessioneel deze sport beoefent, heeft men geen circuit zoals bij ons in Venray" zegt hij en terwijl hij de wens de vader van zijn gedachten laat zijn, hoopt hij het volgend jaar op de Euro pese kampioenschappen op het Spurkt- circuit. „Duitsland is pas toegetreden tot de Europese bond en kan volgend jaar de organisatie van de Europese kampioen schappen verzorgen. Om dat te kunnen zal men toch over een goed circuit moeten beschikken. Dat hebben zij niet, (naar wij wel" zegt hij. Overigens zegt hij dat niet zo maar. Oud-kampioenen hebben in de afgelopen weken het Venrayse circuit bezocht en waren vol lof over hetgeen midden in een van de Venrayse bossen is gebouwd. Lang heeft men uitgekeken naar een stukje grond, waarop de leden van De Peeldrivers hun hobby konden botvie ren. Iedere keer het circuit van 26 bij 16 meter te moeten uitleggen en weer afbreken op een stukje industrieterrein aan de Henri Dunantstraat was maar niks. Daarom werd bij de gemeente aangeklopt om een stukje braakliggend terrein om daar zelf en op eigen kosten een permanente baan aan te leggen. Om onduidelijke redenen gingen de plannen op een geschikt terreintje in Kleindorp niet door. Toen men tenslotte op de hoek van de Paul Burgmanstraat te recht kon, werden in een sneltreinvaart de plannen uitgevoerd. „We hebben het de gemeente beslist niet moeilijk gemaakt. We hebben alleen gevraagd om een stukje grond. Van de andere kant heeft de gemeente ons alle mede werking gegeven en daar zijn we erg blij mee" aldus de heer Kunzler die ook in de toekomst de gemeente niet nodig denkt te hebben. „Wij doen en bekos tigen alles zelf". Wat de leden van De Peeldrivers ge presteerd hebben op het stukje indus trieterrein grenst aan het ongelooflijke. Slechts een enkele boom, die dan ook echt in de weg stond, moest worden ge kapt. Tussen de bomen paste het circuit precies en ook ten behoeve van de bouw van het „tellershuisje" en de kantine was er ruimte voldoende tussen de bomen. „We hebben de zaak geëgali seerd, een sloot dichtgegooid, de sleu ven voor de riolering zelf gegraven etc. Alleen de nutsvoorzieningen en het aanleggen van de bitumen-baan hebben we aan anderen moeten overlaten" ver telt de heer Kunzler. Uniek op dit circuit is de computer, die op een beeldscherm de ronden aan geeft en de stand van zaken op het circuit nauwkeurig registreert. Dat is het werk van een ingenieus verenigings lid, dat daarmee zowel landelijk als internationaal Venray grote faam heeft gegeven. De mini-stockcarclub De Peeldrivers is een snel-groeiende vereniging, op dit ogenblik 112 leden tellend. Hieronder bevinden zich zestig rijders, die afhan kelijk van hun prestaties op hun wagen tjes een wit, geel, blauw of rood dak mogen voeren. Een rood-wit-blauw dak mag gevoerd worden door de Neder landse kampioen, een zilveren dak door de Europese kampioen en een gouden dak door de wereldkampioen. Henk Schillings, de Nederlandse kampioen, afkomstig uit Wijchen en normaal in Rosmalen rijdend, is tevens lid van De Peeldrivers.Met recht mag secretaris Pierre Kunzler dus praten over „onze Nederlandse kampioen". Tonnie Schoenmakers, wiens wagentje met een blauw dak is getooid, heeft bij de ope ning van de baan de beste prestatie op zijn naam geschreven: 37 ronden in vier minuten. Op 17 oktober worden op De Spurkt de voorselekties verreden voor het klubkampioenschap. Of het een dure sport is? Hiervan weet mevr. Kunzler, die in deze man nenwereld even aktief is als haar man en drie zonen, alles te vertellen. „Afhan kelijk van het te gebruiken materiaal ben je tussen 700,- en 1.000,- kwijt om te kunnen rijden. Daarvoor heb je VRIJDAG 8 OKTOBER 1982 Nr. 40 HONDERDENDERDE JAARGANG De gemeente Venray heeft tijdens de Hiltho 1982 in Horst zes dagen lang naarstig gezocht naar een zakenman, ondernemer of industrieel, die zich in Venray zou willen vestigen om daarmee weer wat werkgelegenheid te scheppen. Het Bureau Voorlichting en Inspraak van de gemeente vestigde met een in het oog springende stand de aandacht op personeel, dat in Venray naar bedrijven zoekt; op wegen, die naar verkeer, en bouwstenen, die naar ondernemers zoeken. Bij gelegenheid van de opening door Ing. E. Mastenbroek, lid van het college van Gedeputeerde Staten die o.m. belast is met economische zaken, bood burgemeester mr. H.J.M. Defesche de deputéeen „zoekende bouwsteen" aan. Deze ging vergezeld van de volgende tekst: „In Venray ligt nog bouwrijp klaar Een stuk van ruin dertig hectaar Dat zoekt naar een of meerd're heren Die hier nog wilflen) investeren. Een bouwsteen zoekt hier officieel Een ondernemer, industrieel. Die tussen Europoort en Ruhrgebied Juist zoekt wat Venray hem ook biedt. Als het symbool van ons gezoek Een steen voor u, heer Mastenbroek. Kunt u beide zoekers ooit verbinden Weet dan Venray wél te vinden!" Uiteraard had de gemeente Venray niet de illusie op de Horster tentoon stelling Venrayse industriegrond te verkopen. Het feit, dat de gemeente Venray naast Horst zelf en Helden, zich presenteerde, mag al lofwaardig worden genoemd. De Venrayse „standwerkers" hebben in ieder geval tóch een aantal belangrijke contacten gelegd. Opvallend was, dat op deze Horster jubiieuntentoonstelling, die vele duizen den bezoekers heeft getrokken (waar onder zeer veel Venrayers) het Venrayse zakenleven slechts met drie stands was vertegenwoordigd Met deze in alle opzichten keurig ver zorgde vijfde Hiltho heeft Horst Venray in ieder geval duidelijk de loef afgesto ken. Houthandel Holten B.V. Veldstraat 27 Deume Tel. 04930-12346 Voor de vakman en doe-het-zelf Balkhout Schroten Wandbetimmering Balkenplafonds Isolatie Binnen en buitendeuren Lijstwerk Houtveredeling Lijmen en Lakken P.V.C. Golfplaten Riool en Regenwater Gereedschap Uitgebreid ass. Ijzerwaren Snelle levering Lage prijzen DOORRIJDER ACHTERHAALD Een tenrayse autobestuurster remde op de Rondweg Brukske om rechtsaf een weg in te draaien. De bestuurder van een achteropkomende personen auto zag dat afremmen te laat en boste nu tegen de afremmende auto. Hij reed daarna gewoon door, zonder zijn identiteit bekend te maken. Hij had echter pech want het kenteken kon aan de politie worden doorgegeven. Hij werd in zijn woning aangehouden. Hij bleek onder invloed van alcohol te ver keren en daarom werden hem de bekende blaas- en bloedproeven afge nomen. Zijn rijbewijs werd ingevorderd terwijl hem voor dat rijden onder invloed en het doorrijden na een aanrij ding procesverbaal werd aangezegd PEEL EN MAAS uw weekblad Voor de isolatie van 168 woningen in Venray-Zuid, 40 woningen in Merselo, 7 woningen in Vredepeel, 8 woningen in Smakt, 19 woningen in Castenray en 42 woningen in Oirlo, wordt a.s. dinsdag aan de gemeenteraad gevraagd, een onderhandse lening van de Woning bouwvereniging te willen garanderen. De betreffende isolaties zullen in de maanden januari tot en met juli van het volgend jaar worden aangebracht. Gestart wordt in Merselo en Vredepeel. Daarna komt Oirlo en Castenray aan de beurt en tenslotte Venray-Zuid. Een enquêteur van de Woningbouw vereniging is momenteel nog aan het onderzoeken wie aan het isolatieprojekt wil deelnemen. Naar verwachting zal ongeveer 75% van de persoonlijk bena derde adressen meedoen. Dat is iets groter dan bij voorgaande isolatiepro- jekten. De benodigde subsidietoezeggingen zijn inmiddels ontvangen. Alleen de netto kosten worden aan de huurders doorberekend. Omgeslagen per deel nemer betekent dit een huurverhoging van circa 30,per maand. - Isolatie van de Gelderkoel in Heide Omdat reeds meermalen mankemen ten aan de 11 jaar oude oliegestookte luchtverwarming van het jeugd-gemeen- schapshuis De Geldderkocl in Heide zijn opgetreden, overweegt de gemeente de installatie te vervangen door een gas gestookte verwarming. In dit verband is tevens bezien, of het zinvol zou zijn aanvullende isolatie voorzieningen te treffen, ter beperking van het energieverbruik. Berekend werd, dat 4000,per jaar bezuinigd zou kunnen worden op het energieverbruik, indien de buiten spouwmuren en het plafond geïsoleerd zouden worden. Dit gegeven maakt de benodigde investering alleszins de moei te waard. De werkzaamheden worden uitge voerd onder verantwoordelijkheid van de gemeente waarbij overigens is overeengekomen, dat de plafondisolatie in zelfwerkzaamheid zal geschieden. De gemeenteraad zal a.s. dinsdag de goedkeuring aan deze voorzieningen moeten geven. Het is inmiddels bijna een jaar gele den dat onze werkgroep: Speel-o-theek Venray heeft opgericht. Het doel van onze groep is in Venray een Speel-o- theek op terichten: een uitleenplaats voor speelgoed. In het afgelopen jaar hebben wij hard gewerkt aan ons beleidsplan. Maar het is nu dan helemaal klaar. Belangrijke punten uit dit beleidsplan zijn: Wij willen een Speel-o-theek voor alle Venrayse kinderen van 0 tot 12 jaar. Wij willen zoveel mogelijk ver schillend speelgoed aanbieden. Wij willen een ontmoetingsplaats zijn voor ouders en kinderen. Wij willen U zo goed mogelijk helpen bij het kiezen van 't juise speel goed. (Door te kunnen lenen kunt U speelgoed uitproberen). Wij willen werken met vrijwillig sters. Wij hebben straks mensen nodig die willen helpen bij het uitlenen (advies geven, administratie, controle). Maar ook mensen die willen helpen het speelgoed te onderhoouden en repare ren, en mensen die straks zitting nemen in ons bestuur. Mensen, die denken: „hé dat lijkt we wel wat" kunnen zich nu al opgeven bij onze contactpersoon: Irma Goldenbeld, Mambostraat 88, tel. 87329. In het beleidsplan hebben we ook uitgerekend hoeveel geld we nodig hebben. Ondanks het feit dat we wel lidmaatschapsgeld vragen, komen we toch te kort. Daarom hebben we een subsidie aanvrage bij de gemeente ingediend. Een ander probleem is het vinden van ruimte. Tot nu toe zijn we er niet in geslaagd een geschikte ruimte te vinden, die we, eventueel samen met anderen, kunnen gebruiken. Weet U een ruimte voor ons, bel even onze bovenvermelde contactpersoon. Iedereen die precies wil weten wat er in ons beleidsplan staat, kan een exem plaar aanvragen bij dezelfde contact persoon. Wat ons betreft kunnen we morgen beginnen. Een dode, drie zwaargewonden Door onverklaarbare oorzaak is zondagmiddag een personenauto met 4 inzittenden in botsing gekomen met de personentrein NijmegenVenlo. Het ongeluk gebeurde op de spoorwegover gang in de St. Jozeflaan te Smakt. Knipperlichten en belinstallatie van deze overweg waren op dat moment in werking. De bestuurster van de auto, de 58-jarige mevr. Martens-Jenneskens uit Vierlingsbeek werd bij de botsing gedood. Haar zoon met vrouw en 3-jarig kind wonende in Cuijk werden levensgevaarlijk gewond. Zij zijn in 't Venrays ziekenhuis opgeno men. De auto werd bij de botsing in stukken gereten. De Venrayse brand weer moest in aktie komen om de spoorbaan weer vrij te maken. Het treinverkeer had circa een uur vertra ging. Politie en brandweer ondervonden veel last van het kijklustige publiek dat met zijn auto's zelfs dubbel parkeerde op de toch al smalle St. Jozeflaan. NIET ERNSTIG GEWOND WEL DRONKEN Zondagavond moesten de hulpverle ningsdiensten ambulance, brandweer en politie uitrukken vanwege de melding dat op de Maasheseweg, net over de spoorwegovergang, een auto tegen een boom was gebotst en de bestuurder be kneld zat. Volgens een latere verklaring van de bestuurder, een 31-jarige man uit Grubbenvorst, had hij naar rechts moeten uitwijken voor een tegenligger. Hij had zijn auto niet meer onder controle krijgen totdat zijn auto tegen een boom totaal vernield tot stilstand was gekomen. De bestuurder bleek geen noemenswaardige verwondingen te heb ben opgelopen. Wel konstateerde de politie dat de bestuurder onder invloed van alcohol verkeerde en daarvoor de nodige proeven moest ondergaan. Met de aanzegging dat procesverbaal zal worden opgemaakt kon hij huiswaarts keren. De auto was rijp voor de sloop, de boom was totaal vernield. De brand weerlieden behoefden dus geen beknel de bestuurder te bevrijden, wel de weg zuiveren. BOTSINGEN Onvoldoende opletten en afstand bewaren was op de Leunseweg oorzaak dat een Venrayse autobestuurder tegen een afremmende bedrijfsauto uit Ste- vensweert botste. De geparkeerde personenauto van K, uit Venray bleek op de Akelei door een ander voertuig te zijn beschadigd. Die veroorzaker had niet de moeite genomen zijn visitekaartje achter te laten. Op de splitsing OirlosewegWitte Venneweg was onvoldoende rechts hou den oorzaak dat een personenauto uit Venlo in botsing kwam met een personenauto uit Horst. Een autobestuurder uit Venray kwam op de parkeerplaats bij het ziekenhuis tot de ontdekking dat zijn geparkeerde personenauto beschadigd was; kennelijk door een andere auto. Hij kon geen visitekaartje ontdekken. Een 17-jarige jongedame reed met haar fiets over de Westsingel en kreeg op de kruising met de Veltumse Kleffen geen voorrang van een atsiaanae per sonenauto. Bij de botsing liep de jongedame lichte verwondingen op benevens lichte schade aan haar fiets. Een autobestuurder wilde op de rondweg Brukske-Marimbastraat de binnenbocht nemen. Op dat moment naderde een tegenligger. Een botsing was onvermijdelijk. Het bleef gelukkig bij materiële schade. Op de Langstraat stond een taxi voor een café te wachten. Die stil staande auto werd te laat door de bestuurder van een achteropkomende personenauto opgemerkt. Gevolg een flinke botsing met materiële schade. Een 20-jarige autobestuurder ver- lendde op de kruising Kennedystraat- Langeweg geen voorrang aan een andere personenauto. Gevolg, botsing, maar ook hier alleen materiële schade. BEJAARDE DAME LICHT GEWOND Het echtpaar V. stond op de Albionstraat, met de fiets aan de hand, te kijken om over te steken. Mevr. V. meende dat de weg vrij was en zij stak over terwijl haar man bleef staan. Een naderende automobiliste deed nog alle pogingen om haar auto langs de dame te sturen, maar dat gelukte maar gedeelte lijk. De auto raakte de dame nog even. Zij kwam daardoor te vallen en moest per ambulance naaT het ziekenhuis worden vervoerd en aldaar ter observa tie worden opgenomen. CHRIS HINZE AND HIS FRIENDS IN VENRAY Topfluitist Chris Hinze concerteert op donderdag 14 oktober in de Venrayse Streekschouwburg met Ann Burton, Louis van Dijk en bassist John Clayton. Het programma kent naast „muziek van vroeger en nu", uiteraard de hoog tepunten uit barok-interpretaties van Chris en Louis. Maar natuurlijk ook hedendaagse komposities van deze twee grootmeesters en songs van „vroeger" (Billy Holliday) en „nu" (o.a. Lennon en McCartney), gezongen door An Burton, zullen het afwisselende pro gramma een verrassende verscheiden heid aan muzikale hoogtepunten geven. Hoe kan het ook anders, met de wetenschap dat drie van deze vier musici al één of meerdere Edisons kre gen toegekend TONEELGROEP THEATER IN VENRAYSE SCHOUWBURG Op dinsdag 12 oktober speelt Toneel groep Theater in de Schouwburg van Venray „De dood van een Handelsrei ziger" van Arthur Miller. Indertijd wist Ko van Dijk in dit vermaarde stuk glansrijk gestalte te geven aan Handelsreiziger Willy Lo- man. De hoofdrol is nu voor Bemhard Droog. In een regie van Jochen Neuhaus zijn verder te zien: Caroline de Beus, Rob Delhez, Jan Gorissen, Guy Lavreysen, Willy Maasdam, Hans Pauwels, Jeröme Reehuis, Hari^ van Rijthoven, Do van Stek, Liesbeth Struppert en Hans Veerman. De inhoud van het stuk is de teloorgang van handelsreiziger Willy Loman die, na een leven van keihard werken moet erkennen, dat zijn dromen en verwachtingen niet verwezenlijkt zijn. Hoofdrolspeler Bernhard Droog zegt erover: „Je moet het publiek niet vooraf attenderen op de symbolen in het stuk. Laat ze dat zelf maar ontdekken. Over Arthur Miller en zijn stukken zijn vele essays en analyses ver schenen. Miller zelf gaat er nooit zo verklarend op in. Ik vind dat juist. Als een voorstelling goed is, zal men meestal iets herkennen van zichzelf of zijn omgeving. In de Hamlet kom je jezelf ook tegen als je goed kijkt. In „De dood van een Handelsreiziger" kom ik mezelf ook tegen en ik denk dat zijn zoons dat beslist ook zo zien." van 14 sept. t.m. 20 sept. Bril met bruin metalen montuur Jonge kater, rood gestreept met witte bef Valkparkiet Zwarte reu Jonge poes Briefje van 5 Ring van „marokkaans" goud 7 sleutels aan een ring 4 sleutels aan een ring met lederen riempje 1 Wilka-sleutel met groen plastic label waarop de naam: Ruisbroek 2 losse sleutels met opschrift 3 sleutels aan een ring 2 sleutels in bordeaux-rood etui 1 fiet- sensleutel oranje sporttas met sport- kleren Blauw kindertasje Zwarte stoffen ceintuur Strip met gele pillen Frisbee Grijs etui, inhoudende 30, 1 huissleutel en pennen. Van 21 t.m. 27 sept. 1982 Lapjeskat Bruin etuitje met daarin een sleutel 2 autosleutels, vermoede lijk van een citroen Bos sleutels aan ring, 3 stuks en een hanger Zwarte portemonnaie met twee ritsen inhoud: sleutels en een geldbedrag Union laureat horloge met stalen armband Kompas met graadverdeling /-Rozen krans (Lourdes) 2 fietspompjes Witte plastic draagtas, inhoud: boek,, vest, w.c. papier. van 28 sept. t.m. 3 okt. 1982 Hanger met 4 sleutels Quartz horloge, merk Helo Een briefje van 100 Dameslingerie in boodschappen- zakje Een buitenbeugel. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de administratie van de Gemeente politie te Venray, Leunseweg 4, tel. 04780 - 84888, toestel 227. DRANK IN BESTUURDER Een 44-jarige autobestuurder uit Venray moest de bekende proeven ondergaan omdat de politie hem onder invloed van alcohol achter zijn stuur aantrof. Met een rijverbod en aan zegging dat procesverbaal zal worden opgemaakt, werd hij huiswaarts gezon den. INBRAAK IN WOLWINKEL Door verbreking van een ruit hebben onbevoegden zich toegang weten te verschaffen tot de wolwinkel aan de Langeweg. Uit de kassa werd een bedrag van enkele honderden guldens ontvreemd. Het is de dader kennelijk niet om wol te doen geweest.

Peel en Maas | 1982 | | pagina 9