VERENIGINGSNIEIIWS y SPRINGPLANK EN WIJK ZUID MRPENMIWS Orkestvereniging L.V.B. VENRAY I.V.N. >NJ Venray IN cw.Kts>-1 WAB cav2f7mc QQIZ FNV I Venrays Z, Mannenkoor DERDE ORDE „TUSSEN MUS EN PEEL" Gemengde Zangvereniging maakt een concertreis naar Duitsland Folkloristische dansgroep Schutterij 't Zandakker Gilde SI Jan PEEL EN MAAS indui triehond REISVERENIGING OUD PAPIER Verenigingsnieuws s.v.p. zo vroeg moge lijk inleveren, uiterlijk dinsdags 10 uur. A.s. donderdag 16 sept. om 19.30 uur repetitie voor de baspartijen en om 20.00 uur voor 't gehele koor. A.s. zondag 19 sept. zondagochtend concert samen met fanfare St. Oda Merselo in de foyer van de schouwburg. Aanvang 11.30 uur. Alle zangers worden verzocht al om 9.30 uur in uniform te verzamelen bij de hoofd ingang van St. Anna voor 't maken van 'n foto. Hierna om 10.45 uur inzingen in de schouwburg. Het programma van dit concert vindt U elders in dit blad. Donderdag 23 sept. om 19.30 repeti tie voor de tenorpartijen en om 20.00 uur voor «t gehele koor. Vrijdag 29 okt. deelname zangers- dagen te Blerick 6 nov. feestelijke bijeenkomst in de schouwburg. Afmelden bij R. van Mil, tel. 86917 of de Burggraaf tel. 81244. Donderdag 16 sept.: 19. .30 repetitie harmonieorkest. Vrijdag 17 sept.: serenade gouden huwelijk. Om 19.00 uur aanwezig zijn nabij Pelgrimshuis Smakt. Eigen vervoer. Eventueel a.s. donderdag onderling regelen. Uni form: beige hemd rode das. Zaterdag 18 sept.: Concert met gemengde zangvereni ging Arcen te Arcen. Vertrek met ex tra bussen om 19.45 uur vanaf de Perdstal. Ook echtgen./verloofden kunnen mee. Uniform: wit hemd zwarte vlinderdas. Donderdag 23 sept.: 19.30 repetitie harmonieorkest. HOFKAPF.I.: Zondagmorgen: 10.15 uur St. Anna. Wit hemd/rode vlinderdas. Maandagavond 20sept.: Repetitie 19.30 uur i.v.m. opnamen L.P. LEEgLINGENOPLElDING: Donderdag 16 sept.: 18.30 repetitie o.l.v. hr. Verstegen. Donderdag 23 sept.: idem o.l.v. hr. Steyvers. Individuele repetities volgens af spraak met uw leraar. DRUMBAND: Zie harmonieorkest voor vrijdag en zaterdag. Zondag 19sept.: 10.00 repetitie leerlingen. 10.30 repetitie drumband. Bardienst: hr. Voesten. Afmelden harmonieorkest bij de secretaris, tel. 80225; leerlingen bij de heer Raedts, tel. 82803 en drumband bij de heer van Els, tel. 86824. SJL -Al'* -j»DE VREDESKLOK3ES<j. WÈ* Vrijdag, dus morgen, 17 september is er koorrepetitie voor allemaal, le en 2e stem om 4.15 uur n.m. tot 5.15 uur n.m. Zaterdag 18 september zingen we weer de eerste mis na de vakantie. Zorg dat je om 6.30 uur n.m. in parochie zaaltje bent. Je weet dat het een bijzon dere mis is, zorg dat je er allemaal bent. Donderdag 23 sept. is er repetitie om 4.15 uur voor de le stem, dus de kinderen uit de 3e en 4e klas. Vrijdag 24 september is er repetitie om 4.15 uur voor de 2e stem, dus 5e en 6eklassers. Nog niet alle kinderen zijn op de repetitie geweest. Tot 1 oktober kun je laten weten of je wel of niet wilt komen zingen. Kom dat even zelf vertellen en laat dat niet aan je vriendje of vrien dinnetje over! Graag rekenen we ook op de mede- werkin van U, ouders. DAMESKOOR Woensdag 22 sept. zingen we om 16.00 uur voor de Derde Orde in de Wieënhof; in uniform! 's Avonds om 19.45 uur partij-repe titie voor de sopranen; om ongeveer 20.15 uur komen dan de mezzo-sopra nen en de alten erbij. Woensdag 29 sept. repetitie. Zaterdag 1 okt. zingen we om 17.00 uur de meerstemmige latijnse mis in de kerk van Ysselstcyn, t.g.v. het zilveren huwelijksfeest van ons medelid Mevr. van Kessel; in uniform! Als U verhinderd bent, graag uw af melding aan Mevr. v. d. Waerden, tel. 83659, of aan Mevr. v, d. Bekerom, tel. 83332. Agenda: Vrijdag 17 september: om 18.30 voor alten en tenoren; om 19.15 voor tenoren en bassen Zondag 19 september: om 10.15 Hoogmis in de Paterskerk Maandag 20 september: om 18.30 alleen voor de alten Dinsdag 21 september: om 18.30 alleen voor de sopranen Woensdag 22 september: om 18.45 alleen voor de nieuwe so pranen, aansluitend om 19.30 spel- avond voor alle jongens. Eventuele afmeldingen: secretariaat Langstraat 104, tel. 81690. VENRAYS GEMENGDE ZANGVERENIGING ARS MUSICA Zaterdag 18 en zondag 19 september concertreis naar Enniger, nabij Mün- ster. Dinsdag 21 sept. 19.30 repetitie voor de sopranen; om 20.00 uur voor het hele koor in de Essel, Ursulastraat. Zondag 3 oktober: 11.30 zondagoch tendconcert in de Schouwburg. Indien U verhinderd bent dan gelieve U zich af te melden bij: dhr. J. Steijlen, Kolkweg 3, tel. 81221 of Mw. W. Man- ders-Weijers, Oranjestraat 7, tel. 86159. Gedurende de openingstijden van het Tuincentrum Henk Smits kunt U oud papier deponeren in de loods achter het centrum. 15 september 1982: Orkest: repetitie om 20.15 uur voor hele orkest o.l.v. Henry Adams. Barokensemble: 20.15 uur onderlinge repetitie. 22 september: Orkest: repetitie om 20.15 uur voor hele orkest o.l.v. Henry Adams. Barokensemble: 20.15 uur repetitie o.l.v. Jan Temme. N.B. De repetities worden gehouden in M.L.K.-school ,,De Essel", St. Ursulastraat 15, Venray. De repetities beginnen stipt op tijd. Wilt u tijdig aanwezig zijn i.v.m. stemmen. 29 september: Algemene vergadering in „De Wieèn- hof" om 19.00 uur. Nadere mededelingen hierover vol gen. GEMENGDE ZANGVERENIGING VENRAY Zonder tegenbericht gaan wij donder dag 23 sept. gezellig een dagje uit. Verder nieuws hierover hoort U nog op de repetities. Zondag 26 sept. zingen we in de Paterskerk JONGERENKOOR „CAPRICCIO" Zondagmorgen 19 september: 10.45 Tenoren en Bassen 11.15 Gezamenlijke koorrepetitie. Maandagavond 20 sept.: 19.00 Sopranen Dinsdag 21 sept.: 19.00 Alten JONGERENORKEST „BOJEMA" Vrijdagavond 17 sept.: 18.45 Gezamenlijke orkestrepetitie. Vrijdagavond 24 sept.: 18.45 Alleen de strijkinstrumenten hebben repetitie i.v.m. vioolconcert Stamitz. „SALTARELLO" Zaterdagmiddag 18 sept.: 16.00 Repetitie voor: Monique Jans sen, Karianne Noten, Erik vanJaars- veld en Rogier Krebbekx. „AGÉVOLÉ" Zondagavond 19 sept.: 19.00 Repetitie in Merselo. P.S. Contributie betalen, doe dat toch gewoon. VIERING 125-JAR1G BESTAAN Voor degenen die zich hebben opge- gen om ons jubileum mee te vieren in gasten-centrum „De wieënhof": De Eucharistieviering negint om 4 uur. Het geheel van deze feestelijke her denking wat tevens onze Franciscus-vie- ring is, (wegens het feit dat wij in oktober niet in Het Schuttersveld kun nen vergaderen) zal om c.a. 9 uur zijn beëindigd. KATHOLIEKE VROUWENVERENIGING II K' ME VROUWEb Woensdag 22 september a.s. houden wij onze kienavond. We beginnen om 19.45 uur in zaal „In den Engel". katholiek vrouwengilde venray Seer. Martinet Roling-Scholten Serenadestraat 68 Tel. 84927 Eerstvolgende ledenavond: maandag 20 september a.s. om 20.00 uur in de foyer van de schouwburg. „Huwelijksgoederenrechten erfrecht" door de heer M. Janssen, notaris te Vlijmen. Aan de hand van verhalen uit zijn praktijk vertelt hij ons over erfrecht, testamenten en alles wat hiermee samenhangt. Wij als bestuur kunnen ons voorstel len dat uw echtgenoot ook belangstel ling heeft voor dit onderwerp. Daar omvan harte welkom! Op donderdag 7 okt.: Bezoek aan de Tweede Kamer te Den Haag. Vraaggesprek met kamerleden rondleiding door het Binnenhof bezichtiging van de Ridderzaal lunch in „Nieuwspoort". Woensdagavond 22 sept. is er een bijeenkomst voor de leden van de L.V.B. in 't zaaltje bij de Vredeskerk jaarvergadering. Het jaarverslag wordt voorgelezen. Verder wordt de avond verzorgd door de heer en mevr. Kessels uit Oostrum met 'n kwis. Dames die de kontributie nog niet be taald hebben gelieve dat mee te brengen op 22 sept. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom. Aanvang 8 uur. De bouw- en Houtbond FNV, afde ling Venray, gaat op zaterdag 25 sep tember a.s. met hun bejaarde bonds leden een busreis maken naar de Hoge Veluwe. Op de terugreis zal hun dan een gezellig dinertje worden aangeboden ter afsluiting van een prettige dag. Het bestuur wenst hen een fijne dag en mooi weer. Dinsdag 21 sept. groepsavond voor beide groepen. Er komt dan een spreker van huize Maria Roepaan te Ottersum. Aanvang 18.000 uur. Kom a.u.b. op tijd. Dinsdag 28 sept. is er voor de jeugd groep een preventie-lijst „ogen van achteren en voren". Aanvang 18.00 uur tot 19.00 uur. Nieuwe leden kunnen zich opgeven bij G. Wolters, Gitaarstraat 20, tel. 85936. Voor de leden van het instituut voor natuurbeschermingseducatie start a.s. zondag 19 september 1982 een excursie naar het landgoed „de Hamert", Deze na-zomerse wandeling zal wor den geleid door Marianne Jacobs en Lies Oudenhoven. Vertrekpunt vanaf het schouwburg;, plein te Venray om 9.30 uur. Autobe zitters worden verzocht niet auto-bezit ters een lift te geven. Het landgoed de Hamert is in 1961 door de stichting Het Limburgs Land schap in eigendom verworven. Het bestaat uit bos, heide, vennen en moerassen, terwijl een klein aantal pachtboeren de cultuurgrond gebrui ken. Een speciaal karakter toont ons de begroeiing van de natte voedselgronden van het in 1770 gegraven afwaterings kanaal. Door het snel stromende water uitgeslepen ravijn groeit een wilgenbos met een rijke vogelbevolking. De ijsvogel komt hier nog regelmatig voor. Hoi, Van de vogelexcursie van vorige week weet ik weinig te vertellen, want ik ben er niet geweest. Maar zondag is er weer een excursie en wel o.l.v. Ton naar de Castenrayse vennen. Dit is een moerasgebiedje bij Castenray dat ontstaan is doordat het in het dal (stroomgebied) van de Lollebeek ligt. In deze beek groeien erg leuke plantjes en ook in de moerassen er rond om heen. Aan insecten en vogels valt er verder ook veel te beleven. Ton vertrekt om 8.00 uur vanaf het Schouwburgplein. Houdoe, Stefan. Informatie: tel. 04780-82413. Berichten uit 't Peppelshuus De opening van ons Scoutingjaar staal voor de deur. Op 25 september trekken we er met z'n allen op uit - en dan wordt ook de nieuwe naam van onze groep bekendgemaakt. Door een fusie van de Jeanne d'Arc, de Oda en de Petrusgroep worden we één grote groep Scouting Venray, onder de naam 't Peppelshuus is nu weer op orde - de groepen draaien - zij het soms nog met wat kleine probleempjes. Een van die kleine probleempjes kunt u helpen oplossen als U: belangstelling heeft voor de jeugd graag met hen wat vrije tijd op een prettige manier wilt doorbrengen tesamen met hen het spel van verken nen wilt spelen. De Noodkreet van de sherpa's (meisjes van 14 t.m. 17 jaar) is nog steeds: Wie wordt onze nieuwe leidster? Ook kabouters en gidsen kunnen nog best wat leiding gebruiken. Wie belt - of schrijft even naar - ons secretariaat, Tuinstraat 18 tel. 83193 J. Truyen. Wie versterkt onze leiding? Wij wachten op uw telefoontje. Bedankt, namens de Scouts van Venray Op 18 en 19 september a.s. gaar „Ars Musica", Venrays Gemengde Zangver eniging. een concertreis naar Duitsland maken. Na reeds enige malen naar Frankrijk op reis te zijn geweest, gaat het koor nu naar Munster. In het plaatsje Ennigerloh zijn ze te gast bij het koor Sr. Mauritius. Muzikaal staat er een gezamenlijk concert op het programma en het verzorgen van een eucharistieviering. Uiteraard is zo'n reis niet alleen een muzikaal gebeuren maar een internatio nale ontmoeting in vriendschap. De koorleden zullen ook hun schut- tertalenten moeten tonen in het Schilt- zenfest. De zaterdagavond wordt „lus tig gefeiert". Hier zal ook van culturele uitwisseling sprake zijn. Ars Musica voert dan enkele echt Hollandse volks dansen uit. Ook het Duitse koor heeft enkele voordrachten op haar program ma staan. En natuurlijk zal er veel gezongen worden. SUCCESVOLLE AKTIE „OPEN HUIS" Met alle waardering voor de kosten- loze service die Peel en Maas ons biedt in de berichtgeving naar de Venrayse gemeenschap, soms echter is het hinder lijk als het zetduiveltje toeslaat. Zo ook in ons artiekel van afgelopen week waarin wij ons „Open Huis" aankon digden, met daaraan gekoppelde moge lijkheid om bij die gelegenheid kinderen voor onze clubs in te schrijven. Ditmaal met het duidelijke doel om die inschrij ving niét tot Veltum beperkt te houden. („Niet" was in dat artikel helaas weggevallen vandaar Ons „Open Huis" is inmiddels suc cesvol afgesloten en misschien dat een aantal mensen door dit drukfoutje in de aankondiging de gang naar onze clubs niet hebben durven ondernemen. Voor hen is het goed te weten dat er nog beperkte plaatsruimte is en voor aanmelden en/of nadere informatie wil ons secretariaat U gaarne van dienst zijn: (niessenstraat 4, Venray, tel. 84570). Altijd welkom bij de jeugdclubs in Veltum. Bestuur en leiding. DISCO DISCO DISCO DISCO Zaterdag 17 sept. is er weer Disco voor de liefhebbers. We hopen dat jullie weer allemaal naar her wijkgebouw komen, liefst met je vriend of vriendin. Vanaf 9 jaar is iedereen weer welkom in Den Hoender. We maken om 19.00 uur de deur open en we stoppen met de disco om 22.00 uur. De entree is 1,— per persoon. Anja, Geert, Peter-Paul, Elly, Mieke en Wiel zullen aanwezig zijn voor het verzorgen van uw drankje en de mu ziek. Tot ziens in Den Hoeber, Ursula straat. Hallo jongelui. Afgelopen vrijdag en zaterdag heb ben we de openingsavonden gehad. Jullie belangstelling was overweldigend. A.s. donderdagavond beginnen we met onze eerste programma-avond. De donderdagavond is bedoeld voor jon gens en meisjes van 6 jaar t/m 8 jaar. We beginnen om 18.30 uur tot 20.00 uur. Het programma voor deze avond wordt verzorgd door Truus, Annette, Monique, Angelique en Jolanda. Vrijdagavond zijn we open van 19.00 - 21.00 uur en voor jongens en meisjes van 9 jaar t/m 12 jaar. Het programma wordt verzorgd door Sjang, Frank, Frans. Zaterdagavond staan de deur open voor jongelui van 13 jaar t/m 16 jaar. Hebben jullie al enig idee wat jullie willen gaan doen. Maak je ideeën bekend op de clubavond aan de leiding. Wat de kontributie betreft het vol gende: De kontributie bedraagt 30,— per half jaar. Dit kun je betalen op de clubavond of via de bank. Binnenkort krijg je hierover een stencil mee naar huis. Voor diegenen voor wie het beta len per half jaar problemen oproept, kan ook per avond betalen. De onkosten zijn dan 1.50 per keer. Dit brengt echter wel met zich mee dat er iedere groepsavond tijd verloren gaat met het innen van deze kontributie, daarom ziet de leiding liever betaling per half jaar via de bank. De keus laten we echter geheel aan jullie over. Tot a.s. weekend. Groetsjes, leiding Door de enorme belangstelling, ook tijdens de braderie, is duidelijk gewor den, dat er behoefte is aan 'n folkloris tische dansgroep. Vooral de jeugd is erg geïnteresseerd in de oude dansen en de streekdrachten. Vele ouderen zijn erg gelukkig met dit initiatief, omdat ze de oude gebruiken weer zien herleven. Ook de toer met haar pracht en praal (specifiek Lim burgs) heeft er recht op in ere te worden hersteld. Er heeft zich inmiddels al een speelman gemeld, die voor de begelei ding van de dansen zal zorgen. Het zou fijn zijn als we over meer muzikanten kunnen beschikken. We zijn nog steeds op zoek naar oude dansen en dansliedjes. Wie kan ons helpen? Onze oprichtings-bijeenkomst zal zijn op maandag 27 september a.s. in het wijkcentrum „De Kiosk", Brukske. De voorlopige planning is vanaf half 9 tot half 11 om de 14 dagen samen te dansen. U kunt zich nog altijd, per paar (jon gen-meisje, man-vrouw) aanmelden bij Ans v. d. Putten, tel. 82623. Tot ziens! Werkgroep Aktiviteiten Brukske Zoals het afgelopen seizoen, zullen wij ook het nieuwe seizoen verder gaan met de aktiviteiten in ons wijkcentrum de Kiosk te Brukske Venray. Donderdag 16 sept., aanvang 19.30 uur: tafeltennis, biljart, sjoelen de ba sisscholen van 19.30 tot 21.00 uur; de groten van 21.00 tot 23.00uur. Vrijdag 17 sept. aanvang 20.00 uur kaarten. Zaterdag 18 sept. Disco Dansen, aanvang 19.30 uur. Zondag 19 sept. Ruilbeurs van 10.00 tot 13.00 uur. Zondag 19 sept. Disco jeugd, aan vang 14.00 uur. .jfeHRAyo Op dinsdag 21 september 1982 is er géén ledenvergadering. De volgende ledenvergaderingen zijn op: Dinsdag 19 oktober 1982 en dinsdag 16 november 1982, in zaal „De Volle Maan", Merseloseweg 36, Venray. Fietsvossejacbt Zondag a.s., 19 september, is er een vossejacht, welke georganiseerd wordt door H7 en Papa Victor. Deze 2 vossen hebben ons verzekerd dat dit een speciale vossejacht wordt. Er zijn mooie prijsjes te winnen en iedereen is van harte welkom. Starten en inschrijven is bij het gebouw aan de Antoniusstraat 3a. Vanaf 14.00 uur kun je daar terecht voor het inschrijven en vanaf 14.30 uur gaan we starten. Aan deze vossejacht doen ook enkele bestuursleden mee. Verder zijn we van plan gedurende de wintermaanden 1 maal per maand een fietsvossejacht te organiseren. Het gaat er dan niet om prijzen te winnen, maar gewoon om wat plezier te hebben. Bovendien kan er op deze manier geoefend worden voor de volgende competitie. Aan iedereen die meedoet met deze (oefen) vossejachten zal een kleine bijdrage gevraagd worden als tegemoetkoming in de kosten van de vergunning. Dit bedrag zal zeker lager zijn dan het normale inschrijfgeld. We hopen dat veel mensen gebruik zullen maken van deze gelegenheid om zowel plezier te hebben als wat ervaring op te doen. Wanneer het zover is zullen wij de data bekend maken. Voorlopig houden we het bij: „Tot zondag" Hobby-middag. A.s. zaterdag is er weer hobby- middag. Laat je neus eens zien. De koffie staat klaar en ideeën om de wintermaanden gezellig door te komen in deze ruimte zijn van harte welkom. Contributie. Tot slot nog een kleine financiële mededeling. Nog niet iedereen heeft zijn contributie voldaan. Wij verzoeken jullie dan ook dit zo gauw mogelijk in orde te maken en laat even iets van je horen zodat de reorganisatie van het ledenbestand zo snel mogelijk uitge voerd kan worden, bye, bye en zwaai, zwaai. Gildefeesten Gemert Zondag 19 sept. a.s. neemt ons gehele gilde deel aan de vrije gildedag te Gemert. 75 gilden zullen hieraan deelnemen. Alle leden worden om 10.30 uur in het gildehuis aanwezig geacht; om 11.00 uur wordt er per bus vertrokken. 's Avondszullen we om 20.30 uur weer in Venray terug zijn. De jeugddrumband gaat meedoen aan het jeugdfestival te Stevensweert op 18 september. Samenkomst om 13.30 uur bij onze voorzitter Joep Krijnen, waarna vertrek per auto. Ouders en leden van de'schutterij kunnen natuur lijk mee als supporter. 20 september ledenvergadering in ons gildehuis Klomp, aanvang 20.30 uur. Komt U allen, dan kunnen we het winterprogramma bespreken. uw Venrays weekblad HULDIGINGSAVOND Op maandagavond 20 september a.s. om 20.00 uur zal distriktsbestuurder C. Bel tijdens een ledenvergadering in "De Burggraaf" enkele leden van de af deling Venray het goeden CNV-insigne opspelden wegens hun 25-jarig lidmaat schap van de Christelijke Vakbeweging. Op deze bijeenkomst zal tevens gesproken worden over het onderwerp: DE Industriebond C.N.V. in Limburg. De gunstige ontwikkeling van het C.N.V. in Limburg en ook in Venray zal op deze huldigingsavond worden besproken in ongedwongen sfeer, om dat ook de dames-leden en de dames van de leden verwacht worden op deze feestelijke ledenvergadering. We herinneren nog even aan de ex cursie naar Diest en Zoutleeuw op a.s. zondag 19 september. Vertrek om 8 uur vanaf het Henseniusplein. Voor zover er plaats is in de bus, kun nen ook niet-leden meegaan. Men kan het beste even telefonisch kontakt opnemen met het secretariaat, telefoon 84603. Verder is er a.s. dinsdag 21 september om 20.00 uur de eerste bijeenkomst in het nieuwe seizoen. De heer J. Gootzen, leraar aan het Boschveldcollege zal spreken over Landbouw in Noord Limburg en zijn ontwikkeling". De heer Gootzen zal zijn lezing illustreren met fraaie dia's uit het Venrayse land. Deze bijeenkomst wordt gehouden in de foyer van de schouwburg. VEN R AYe.o. Op zondag 19 sept. om 10 uur bak- kenbezoek bij W. v. Mill, Beethoven- straat 19 te Venray. U bent van harte welkom. Op 21 sept. kontaktavond in café Vermeulen te Oostrum. Aanvang 20.00 uur met o.a. de huiskeuringsuitslag van 4 sept. j.l. Ook dan bent U weer van harte welkom. Ook voor niet-leden is deze avond gratis te bezoeken. Doe meer met uw hobby, sluit U aan bij A.V.E.O. Tot ziens op 21 sept. Amateur Fotografen Vereniging A. F. V. VENRAY Bij deze nodigen wij U uit tot het bijwonen van de clubavond op 23 september. Het programma van deze avond bestaat uit het selecteren van de dia's voor de bondsdiawedstrijd en uit het selecteren van de foto's en dia's voor de tweede Interlimburgs foto- en diafestival. Hierna is er gelegenheid tot het bespreken van het overige foto- en diawerk. Wij hopen ook foto's/dia's te mogen zien, gemaakt op de macro - avond van 9 september. Clubleden en belangstellenden (voor een eerste of verdere kennismaking) zijn van harte welkom op deze avond. Plaats: St. Antoniusstraat 1 te Venray. Aanvang 20.00 uur. VENRAY E.O. Geachte leden en niet-leden. Op donderdag [23 september] gaan wij voor het eerst weer kienen in dit nieuwe seizoen. Wij hopen dat onze leden ons weer komen steunen, zodat we onze kas weet wat verder kunnen vullen voor <1~ toe komst, want wij willen weer op reis in 1983. De kienavond wordt gehouden in ons clubhuis aan de Merseloseweg, café „De Volle Maan", Merseloseweg 36, Venray. De kienprijzen bestaan voornamelijk uit levensmiddelen en andere waarde volle prijzen. De aanvang van de kien avond is: 20.00 uur. De kaarten kosten: Losse kaart 2,50; serie van 4 .10,serie van 6 ƒ12,50. Iedereen is welkom. TEN BATE VAN VENRAYS MANNENKOOR KAN MEN BEZORGEN IN DE CONTAINER ACHTER GARAGE VAN HAM, MAASHESEWEG

Peel en Maas | 1982 | | pagina 11