Jubileum handboogschutters Ruitersport DAMMEN Jeugdschaken VAMOS A VER O.J.C. DE BARAK KERKELIJKE DIENSTEN „DE ROOS" TOERNOOI KUNSTKRING „AMBER" Grote Kerk Venray Kapel St. Servatius Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Parochie Yredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Rectoraat Smakt Parochie Oostrum Parochie Oirlo Parochie Castenray Parochie Leunen Rectoraat Veulen Jehovah's Getuigen Parochie Ysselsteyn Parochie Merselo Rectoraat Vredepeel Rectoraat Heide OUD PAPIER Handboogschuttersdistrikt „De Vriendschap" bestaat 60 jaren. Bij dit distrikt zijn 15 handboogverenigingen aangesloten, welke grotendeels hun thuishaven hebben in Venray, Horst e.o. De Kring heeft dit diamanten be- staansfeest reeds eerder gevierd in de vorm van een onderlinge wedstrijd. Recentelijk vond een feestvergade- ring plaats in zaal Martens te Leunen. Op deze drukbezochte feestvergade- ring werd ruime aandacht geschonken aan de voorbije 60 jaren. Door de voor zitter werden diverse heugelijke feiten in de herinnering opgeroepen. Ook aan belangrijke figuren uit het verleden werd aandacht geschonken. Oprichters van de Kring „De Vriendschap" en mensen die daarna heel veel voor de handboogsport hebben gedaan, t.w. A. Poels en J. Claessens uit Venray en J. Arts uit Merselo terwijl ook Th. Voer- mans niet vergeten mag worden. De kringvoorzitter legde de nadruk niet zozeer op het feit dat de handboog- schutterijen een sportclub zijn maar wel een culturele vereniging in het kader van de vrijetijdsbesteding waaraan jong en oud kan meedoen, derhalve de beoefe ning van de handboogsport is niet leeftijd gebonden. Uit het gegeven dat in deze kring na genoeg wekelijks 55 zestallen hetzij vriendschappelijk, hetzij in wedstrijd verband deze sport beoefenen, kan worden geconcludeerd dat deze vereni gingen duidelijk in een behoefte van zinvolle vrijetijdsbesteding voorzien en derhalve haar bestaansrecht duidelijk bewijst. Het hoogtepunt van deze feestverga- dering was evenwel het decoreren van het oudste aktieve lid van de gehele kring, de heer Jacob van Osch van handboogschutterij St. Hubertus Mer selo. Hij is lid geweest van dit distrikt vanaf de oprichting en steeds aktief in de handboogsport bezig geweest. In het begin was hij lid van De Batavieren, Cas te nray, daarna lange tijd van St. Joris Leunen en ook weer lange tijd van St. Hubertus Merselo. In de vroegere jaren was hij een ge vreesde tegenstander, die vele malen in het distriktsteam werd uitgenodigd. In zijn dankwoord memoreerde de heer van Osch nog enkele leuke voor vallen uit het verleden, tot grote hilariteit der aanwezigen. Foto: Kringvoorzitter Kuypers speldt Jacob van Osch de decoratie op. PONYCLUB ST. JAN MERSELO Zondag j.l. werden op de kringkam pioenschappen te Horst de volgende prijzen gehaald: Frans Philipsen BII 2e prijs Astrid Janssen LI 5e prijs Petri Kessels BII 5e prijs Petra Jacobs L II 5e prijs 4-tal 5e prijs Allen van harte gefeliciteerd. In navolging op het vorig jaar zo succesvol verlopen le lustrumtoemooi van de luchtbuksvereniging „De Roos" organiseert deze vereniging dit jaar wederom een soortgelijk toernooi als jaarlijks terugkerend evenement. Dit jaar zal dit evenement gehouden worden op zaterdag 18 september a.s. in het verenigingslokaal Albionstraat 32 te Leunen. Er zal geschoten worden op 7 mtr. banen met door „De Roos" beschik baar gestelde wedstrijdbuksen (merk Feinwerkbau). Dit toernooi is, evenals vorig jaar, bedoeld voor teams samengesteld door de plaatselijk verenigingen en teams gevormd door individuele bewoners van Leunen, Veulen en Heide. In tegenstelling tot vorig jaar heeft de organiserende vereniging het voorne men om af te zien van de toen toegepas te „tijdsplanning" evenals van het vooraf opgeven van het aantal teams waarmee de verenigingen wensen deel te nemen. Daarentegen kunnen teams zich op bovengenoemde datum van 12.00 tot 17.00 uur laten inschrijven. Gelegenheid tot proefschieten is er op deze dag van 12.00 tit 14.00 uur, waarna met het wedstrijdschieten zal worden aangevangen. Het streven is om dezelfde avond om 20.30 uur de prijsuitreiking te laten plaatsvinden. Tijdens dit hele gebeuren is er gelegenheid tot het z.g. „Attraktieschie- ten". ENRAY Onze aktiviteiten: Iedere zaterdagmorgen om 7.15 uur vertrek voor een duurloop van 10 km. 11 sept. lopen wij op het Rank Xerox- circuit. Iedere zondagmorgen om 9 uur precies vertrek voor het trimmen van 1 uur. We hebben wisselende vertrek punten, a.s. zondag 12 sept. vanaf wan delroute Lorbaan, waar om 8.55 uur verzamelen is. Iedere woensdagavond om 18.45 uur vertrek voor loop- en trimoefeningen. Wooensdag 15 sept. op het Geysterse bossen circuit. Inlichtingen verstrekt u gaarne Piet Loomans, Ouverturestraat 14, Venray, telefoon 85384. De tourrenners, met onder hun gelederen weer eens Né Tacken, die op zijn leeftijd nog stevig meedoet, hebben in plaats van de rit naar de Veluwe een tocht van ongeveer 80 km gemaakt rich ting Liessel-Zeilberg-Griendtsveen. Een mooie rit, al was de regen onderweg toch even spelbreker. Komende zondag 12 sept. gaan de tourrenners naar Xanten in Duitsland. 120 km en paspoort meenemen, terwijl een versterking voor onderweg ook niet vergeten mag worden. De kleine wedstrijdrennertjes, jeugd en adspiranten, hebben zaterdag in Eindhoven een jeugdtournooi afge werkt. Daarbij moeten ze dan drie onderdelen, t.w. tijdrit, puntenrace en afvalrace, afwerken. Over die drie onderdelen wordt dan een totaalklasse ment gemaakt. Maurice Engbersen deed het erg goed, met een vierde plaats. Mare Lemmen rijdt nog even sterk, want hij werd tweede en bij de adsp. A werd Rob Mulders 2e in de punten- koers. Ook Driessen uit Well rijdt sterk in die categorie. Zaterdag 11 september is er weer zo'n jeugdtoernooi in Wanroy. In Horn reden de gentlemen, senioren en amateurs. Herman Philipsen is prijs- rijder want hij kwam als zesde binnen. Drees Willemssen was 18e en Pieter Thielen 19e. Bij de senioren reed niemand prijs. Toch wordt er aardig gestreden door onze clubleden. Gerard Keysers is weer aardig op dreef na een blessure. Theo Raymakers rijdt sterk, maar komt in de eindsprint tekort. De laatste bijeenkomst van de kunst kring „Amber" voor Venray e.o. was op maandag 30 augustus j.l. Intussen zijn de grote groep mensen, die „Amber" momenteel vormt, een aantal kleinere commissies ontstaan, die bepaalde projekten van de kunstkring realiseerbaar moeten maken. Zo is er op dit moment al een commissie voor de „behuizing" en een voor „aktivitei ten". Daarnaast is er besloten in de toekomst op gezette tijden een forum te houden dat ten doel heeft de eventuele kritiek in leerzame en doelmatige banen te leiden. Momenteel exposeert in de resto Quick In op de Grote Markt 11 te Venray, Anja Bolten-Cox uit Meerlo met voornamelijk olieverfschilderijen. Deze expositie zal gedurende de hele maand september te bezichtigen zijn. In de maand oktober, zal in dezelfde resto Marcel van Veen uit Venray eveneens olieverfschilderijen laten zien. In de Engelse Pub „The Old Calahan", de Gouden Leeuw 14 te Venray exposeert momenteel „Joa- chum". Ook deze tentoonstelling zal gedurende de rest van de maand blijven hangen. Alle drie de exposanten zijn leden van de kunstkring „Amber" voor Venray e.o. De volgende bijeenkomst van „Am ber", wordt wederom gehouden in restaurant Vlakwater, Kempweg te Venray. De bijeenkomst zal op maan dag 20 september om 20.00 uur beginnen. Mensen die interesse hebben zijn altijd van harte welkom. Op maandag 30 augustus is D.C. Venray begonnen met de nieuwe rang lijstcompetitie. De eerste helft, bestaande uit 13 speelavonden, zal worden gespeeld volgens Zwitsers systeem. Dit houdt in, dat men geen vast spelrooster heeft, dat spelers met gelijk aantal punten tegen elkaar uitkomen en dat inhaalpartijen niet aan de orde zijn. Op de eerste speelavond waren er al enkele verrassende uitslagen. Zowel Kroh als Gooren wisten hun gerouti neerde tegenstanders Batist en Noyens beiden in het eindspel een puntje af te snoepen. Er zijn 20 deelnemers en het belooft een zeer spannende en interessante competitie te worden. Uitslagen le speelavond: Wester-Peters 2-0 Peek-v. d. Voort 2-0 van Bommel-Zaal 1-1 Gooren-N oyens 1 -1 Tijssen-Alblas 2-0 Kroh-Batist 1-1 Jacobs-Kennis 0-2 Berhitu-Verstegen 2-0 Op dinsdag 14 september a.s. starten wij weer met het nieuwe schaakseizoen 1982-1983 en wel voor de jeugd van 9 jaar t/m 14 jaar. Het adres van ons clublokaal is: St. Antoniusstraat 1 te Venray (achterkant van het „Oud Lyceum"). Er wordt gespeeld van 18.30 - 20.00 uur. Nieuwe leden worden opgeleid voor het Pionnen-, Toren- en Konings-diplo- ma (vaste clubavond wordt t.z.t. maandag) en voor diegenen die deze di ploma's reeds behaald hebben wordt een interessante en leerzame vervolgop leiding gegeven (vaste clubavond dinsdag). Meer informatie hierover op onze eerste clubavond. Tot ziens op dinsdag 14 september a.s. om half zeven. ENGELSE FORMATIE REALITY Reality is een 5 mans formatie uit Bir mingham. Onder leiding van Bob Lamb (U.B. 40) is de groep de afgelopen maanden druk bezig geweest met plaat opnamen. Vooruitlopend op de LP-re- lease eerst een single „Gonna life my life" „Singer dan" plus een 12 inch met 4 nummers. De band maakt intensief gebruik van de saxofoon maar niet met dezelfde ex pressie als U.B. 40, maar meer vrolij ker. De band bestaat nu 3 jaar en bestaat uit: Clifton Morris, drums/vocaal Billy Austin, bas Sammy Morgan, keyboards Keith Evans, saxofoon Robert Green, citaar/vocaal. A.s. 8 sept. „Live muziek op woens dag", O.J.C. De Brak, Leunseweg 20, Venray. VAN 11 TOT EN MET 18 SEPTEMBER Zaterdag: 19.00 nederlandse hoogmis (kinderkoor de Bandelieren), int. Hein en Judith Bloemen-Verhaegen Frans de Vocht Maria Sikes-Nilessen (v. d, buurt) Sjef Janssen. Zondag: vierentwintigste zondag door het jaar. 8.00 leesmis, int. Pierre en Grada Gooren; 9.30 leesmis, int. overl. parochianen; 10.00 in de kerk in Oostrum gregoriaanse hoogmis, int. Maria van Dijck-Duykers intenties van de pelgrims; 11.00 nederlandse hoogmis, int. Gerardus Truyen jrd. Piet Kerff overl. ouders van Dijck- Cox en fam. Maandag: H. Johannes Chrysosto- mus, bisschop en kerkleraar. 9.00 oude slichtingen; 19.00 Maria Sikes-Nilessen (v.d. L.V.B.). Dinsdag: Kruisverheffing. 9.00 overl. fam. Jonkers-Claessens; 19.00 Johan Verhaegen en overl. fam. Woensdag: Onze Lieve Vrouw van Smarten. 9.00 uit dankbaarheid; 19.00 Frans de Vocht (Tuinstraat) Sraar Spee. Donderdag: H.H. Cornelius, paus en Cyprianus, bisschop, martelaren. 9.00 bijzondere intentie. Vrijdag: H. Lambertus, bisschop en martelaar. 9.00 Mathieu Arts; 19.00 Jacob Gossens en Anna Gossens Thei Swaters (buurtver. St. Jozef). ZXaterdag: 9.00 Mathijs Janssen en Lambertina van Rens Gerardus Cleo- phas overl. ouders Kersten-Daniëls en zoon Piet; 19.00 ouders Bosch-v. d. Weijer Pieter Verblakt Petronella Barents-Flinsenberg fam. Hendriks- Willemse. Mededelingen: Huwelijksafkondiging: Mariet Vre de en Henk Zegers. Zondag 12 september is de jaarlijkse bedevaart naar Oostrum. Om 10 uur is daar de hoogmis, gezongen door ons dames- en herenkoor. Akolieten: Zaterdag: 19.00 Leon Stoffels en Erik Wekking, lezer: T. Verbeek. Zondag: 8.00 Geert en Paul Flinsen- berg, lezer: R. Janssen; 9.30 Nard Kronenberg en Eric van Gerven; 11.00 Wilbert van Waayenburg en Wiljan Wilms, lezer: A. Regli; 10.00 te Oostrum: Anneke van Soest en Mirjan van Soest. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Colette Teunissen en Nicole Schwachöfer. Woensdag en vrijdag: 19.00 Adriëtte Hoppenbrouwers en Eugenie Driessen. Zaterdag 11 sept.: 18.30 Avondmis (volkszang) voor overl. fam. Hendriks. Misdienaars: Bas Dirkx en Hans Heb ben. Zondag 12 sept.: 24e zondag door het jaar. 9.30 Hoogmis (Gregoriaans), uit dankbaarheid. Misdienaars: Wilbert Valkx en Peter Janssen. Door de week iedere'dag avondmis om 18.30 behalve woensdag. Zondag 12 september. H. Missen: 9.00; hoogmis 10.15 gezongen door Crescendo; 11.45; avondmis 18.00. Woensdag: Feest van O.L. Vrouw van Zeven Smarten, Patrones van onze parochie. Donderdag: 9.00 H. Mis b.g.v. het 25-jarig bestaan van de Claraschool en het Beukenhöfke. Vrijdag: 19.00 avondmis voor de gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten; 18.30 avondmis. Misintenties: Zaterdag: 18.30 jgt. overl. ouders van Leuken-Reijnders en zoon Harry en zoon Harry en Jo jgt. Anna Philipsen- Kleuskens Maria Poels-Litjens. Zondag: 9.00 voor overleden echtge noot en om zegen over gezin uit dankbaarheid bij een 40-jarig huwelijk; 10.15 in Venray overleden Franciscanen Felix Peters; 11.45 Piet Clephas voor de parochie; 18.00 jgt. Hendrikus Janssen en Jacoba Janssen-Hansen overl. ouders van den Heuvel-Oost hoek. Maandag: 8.00 overl. ouders Akker- mans-Timmermans; 19.00 zuster Ed- garda van den Akker. Dinsdag: 8.00 t.e.v. O.L. Vrouw en St. Antonius; 19.00 Pater Hein Nuyens Wim Derix. Woensdag: 8.00 Sjang Ewals t.e.v. O.L. Vrouw van Zeven Smarten; 19.00 Johanna Huberta Lamers. Donderdag: 8.00 Jo en Piet Janssen; 9.00 uit dankbaarheid; 19.00 overl. ouders Cleven-Maassen. Vrijdag: 8.00 voor kinderen en klein kinderen; 19.00 gezinsmis; Harrie Jans sen tot zekere intentie. Zaterdag: 8.00 overl. fam. Ambro- Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 Johan en Leo Pouwels. Zondag: 9.00 Willy v. d. Bekerom en Geert Cl?aes; 10.15 Maurice Drks; 11.45 Peter en Martijn Smelt; 18.00 Eric Arts en Hans Kerstjens. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Martin Leenders. Dinsdag en donderdag: 19.00 André Basten. boekhandel van den munekhof Is ook dinsdags de gehele dag geopend Brukske Zaterdag 11 sept.: Eucharistieviering om 19.00 uur. Geen crèche. Misintentie: voor de parochie. Zondag 12 sept.: Gezongen eucharis tieviering om 10.00 m.m.v. ons ge mengd koor. Kindercrèche wordt ver zorgd door Usha Sanichar en Ellen Ger- rits. Misintentie: Leo Zeegers en Mar den Zeegers Mevr. Jansen. Woensdag 15 sept.: Eucharistievie ring om 19.00 uur. Misintentie: Zr. Os- walda. Zaterdag 11 sept. 14.00 H. Mis uit dankbaarheid b.g.v. een onderwijsjubi- leum; 16.00 H. Mis uit dankbaarheid voor het 25-jarig dienstverband van dhr. S. Jacobs. Beide H. Missen in de kapel van Veltum. 19.00 Avondmis voor overl. fam. van Meyel-van Dinte- ren Leo Cox-Vervuurt en fam. overl. fam. v. d. Bekerom-Wijnen overl. Margaretha Barents-Clemens. We zingen enkele nederlandse gezan gen. Zondag: 24e zondag door het jaar. 8.00 voor overl. Hubertus Hendriks en fam. tot zekere intentie; 9.00 voor Leo Cortenbach (buurtver. St. Jozef)» 10.00 Hoogmis, met gregoriaanse zang door ons mannenkoor, voor overl. fam. van Rossum-Janssen Johannes van Galen; 11.30 voor Pastoor Geerits (bew. Huvenhof) overl. Leo Verbeek; 18.30 als jaargetijde voor overl. Piet Arts. Maandag: H. Johannes Chrysosto- mos. 8.00 Pastoor Geerits (bew. Hubenhof); 19.00 overl. ouders Voer- mans-Leyssen voor overl. Jaap Min en zoon George overl. moeder Agatha Theuvenet. Dinsdag: Kruisverheffing, feest. 8.00 voor een goede uitslag ter ere van O.L. Vrouw en H. Antonius voor Thei van de Voort; 19.00 voor overl. Mia van Helden Jan van der Vorst (buurt). Woensdag: Onze Lieve Vrouw van Smarten. 8.00 overl. Gerlach van Ass; 19.00 overl. Rombout Appels Her- mina v. d. Laar-van Els. Donderdag: H.H. Cornelius en Cy prianus. 8.00 overl. Pastoor Geerits voor een goede uitkomst, t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand en de H. Antonius; 19.00 voor overl. Anna Wilmsen-Hermkens en fanm. Leo Janssen en zonen Gerrit en Piet. Vrijdag: 8.00 voor de zielen in het vagevuur. 13.00 Plechtige Huwelijks sluiting voor het bruidspaar Arts-Jans sen; 14.00 H. Mis uit dankbaarheid voor het 40-jarig huwelijkspaar Gou- mans-Swinkels; 15.00 Plechtige Huwe lijkssluiting voor het bruidspaar Kunz- ler-van Aken. (Alle diensten in de Kapel van Veltum); 19.00 voor Piet Vermelt- foort overl. ouders van Ool-Lucassen overl. ouders van Hoof-Spreeuwen- berg en fam. Zaterdag: 8.00 tot bijzondere intentie overl. Jihannes van Galen; 19.00 overl. Jan van den Heuvel Leo Koopmans Pastoor Geerits Marga retha Barents-Clemens. Mededeling: De opbrengst voor de MIVA bedroeg 2012 gulden én een nieuwe fiets voor pater Peeters, aangeboden door een parochiaan. Huwelijksafkondiging: Jan Arts en Anita Janssen; Sjaak Kil- laards en Ria van den Heuvel; Theo Duykers en Henriëtte Arts. Kindercrèche: Tijdens de mis van 11.30 kinder crèche o.l.v. Marjo Rouvroye. Akolieten en Misdienaars: Zondag: 8.00 T. Franken, O. Geurts; 9.00 B. Verstegen, S. Rongen; 10.00 J. Dommeck, P. v. Weert, S. Fijneman; 11.30 M. Fijneman, F. Vercauteren; 18.30 G. Krijnen, P. v. Dinter. Maandag, dinsdag, woensdag: 8.00 P. Bodden, R. Broens; 19.00 F. Linskens, J. Cornejo. Donderd.ag, vrijdag, zaterdag: 8.00 R. Poels, A. Hermans; 19.00 J. Verstegen, J. Rongen. Zondag 12 september a.s. om half tien viering van het H. Avondmaal en bevestiging van nieuwe ambtsdragers in de aula van Den Hoebert aan de Westsingel. Predikant is Ds. J. Heine. Koliekten voor de diakonie en het orgelfonds, In Blitterswijck worden met ingang van zondag a.s. tijdens de wintermaan den geen diensten gehouden. Zaterdag 11 sept. 19.00 Avondmis voor Gerrit Koopmans, John van Veghel, Jan Rouwens en fam. Weerden- burg. Zondag: 8.30 H., Mis te Holthees voor Maria Stoffelen, Piet van Kempen (namens de buurt); 10.00 Hoogmis voor overl. fam. Thijssen-Geurts, overl. fam. van Kempen-Lochtens, overl. fam. Philipsen-van Dijck, Josephina en Henricus Janssen. Maandag: 8.45 H. Mis voor de overledenen van de Carmel, Jan Hou- ben, Hesemans. Dinsdag: 8.45 H. Mis uit dankbaar heid voor vele gunsten. Woensdag: 8.45 H. Mis t.e.v. de H. Jozef en fam. Weerdenburg. Donderdag: 8.45 H. Mis tot zegen en bescherming, voor goede geest in huis. Vrijdag: 8.45 H. Mis t.z.i. en voor de overledenen. Zaterdag: 19.00 Aleida Claessens- Teuws Thei Camps Toon Janssen (v.w. de buurt) Maria Maas-Martens. Zondag: 8.30 tot zekere intentie; 10.00 Lambertus Rutten Jan Kessels (Koor van Petrus Bandenkerk). Maandag: 9.00 voor de genezing van een zieke t.e.v. O.L. Vrouw. Dinsdag: 9.00 Toon Janssen. Woensdag: 9.00 tot intentie Vermeu- len-Moorrees. Donderdag: 9.00 tot zekere intentie. Vrijdag: 9.00 tot zekere intentie; 14.00 voor het Bruidspaar Weijers- Driessen. Zaterdag: 19.00 Theodorus van Ar- sen Lena Camps-Driessen Bert Daniëls en overl. familie Aleida Claes- sens-Teuws jaard. Johannes Rongen Hendrina Maria Houwen-Jacobs Maria Maas-Martens Truus Sijbers (Jongerenkoor). Misdienaarsbeurten: Zaterdag: 19.00 Harm van Huet, Clemens Weijs, Bram Linskens, Sander Martens. Zondag: 8.30 Coen Litjens, Sjonnie van Cuijck, Ronny Reijnders, Wilbert Kusters. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Kinder koor), jaardienst Mathijs Geurts. Zondag: 8.30 H. Mis voor de parochie; 10.00 Hoogmis overleden familie Custers-Keursten st. Pastoor Gerards en ouders (1925-1953). Dinsdag: 8.00 H. Mis tot bijzondere intentie (L.). Woensdag: 8.00 H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw (C.). Donderdag: 8.00 H. Mis t.e.v. H. Machutus. Vrijdag: 15.00 pl. Huwelijksmis bruidspaar Raijmakers-Loonen. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis (Dames koor), maandd. Leonie Philipsen-Ver dellen. Misdienaars: Stefan Bloemen en Marcel Strijbos; René Linders en Denny Wismans; Pepijn en Bram Houwen. Zaterdag: 19.00 Willem van der Sterren. Tevens jrd. voor Leonardus Classens, Gertruda Hendriks en Wilhel- mina Voermans. Zondag: 8.00 jrd. voor overleden ouders Janssen-Emonts en zoon Pierre; 10.00 Lei Heidens, Jan Cremers en Antonetta en Jo Swinkels. Dinsdag: 19.00 jrd. voor overleden ouders Jac. van Kuyck en Petronella Verriet. Woensdag: 8.00 Geert Classens. Tevens voor intentie van de offeraars. Donderdag: 8.00 overleden familie Tielen-Thielen-Smits. Vrijdag: 8.00 Willem van der Sterren. Zaterdag: 19.00 Martinus Kuypers (door de buurt). Tevens jaard. voor Joannes v. d. Water, Maria Wilh. Spreeuwenberg en Petronella Gertruda Lommen. Vierentwintigste zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 weekd. v. Anna Bou ten Gerrit Camps en overl. fam. /t.i.v. Ponyclub „Ons Genot". Zondag: 8.00 maandd. v. Mathijs Litjens en echtg. tot bijz. intentie (P); 10.00 hgm. maandd. v. Jozef Croij- mans, echtg. en Martin Croijmans Jan Tax; 11.15 Ism. v. Sjang Heesen maandd. v. Ant. en Bern. Loonen, beide echtg. en Johanna Verheijen-Loo- nen. Maandag: 19.00 lsm. v. Antoon Ver hei jen. Dinsdag: 7.30 v. Sef Linders en overl. fam. Woensdag: 7.30 v. overl. fam. Claessens-Gussen. Donderdag: 19.00 lsm. v. Martin Jenniskens Mia Langenkamp-Litjens. Vrijdag: 7.30 maandd. v. fam. Loo- nen-van Rens. Zaterdag: 19.00 weekd. v. Anna Bouten Jean Loenen-Poels. Misdienaar: 19.00 Erw. Holtackers. Akolieten: za 19.00Th. v. Kempenen R. Duijkers; zo 8.00 Tj. Jenniskens; 10.00 E. Holtackers, E. Kanters en S. Peeters; 11.15 M. en T. Heesen. Huwelijksafk.: Hub v. d. Heuvel (Venray) en Margret Gom mans. Zondag 12 sept. 24e zondag door het jaar. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. zal. Maria Smits-Groetelaars. Zondag: 9.45 Hgm. tot bijz. intentie fam. Erben; 11.15 Hgm. voor zal. Jan Fleurkens. Maandag: 8 uur lsm. zal. Wim van de Goor. Dinsdag: 8 uur lsm. overl. fam. Kunen-v. Rens. Woensdag: 8 uur lsm. ter ere van de H. Jozef, int. offerblok. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Tónna Willems. Vrijdag: 8 uur lsm. zal. Sef Linders en overl. fam. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. overl. ouders Burgers-Heesen. Akolieten voor 12 sept. Chr. v. Dongen, G. Timmermans, J. Thissen. Misdienaars: B. van Oers en H. Spreeuwenberg. Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van een openbare bijbeltoe spraak met als thema: „Doet u wat God verlangd" in onze Koninkrijkszaal aan de Henri Dunantstraat. Tijd: zondag 12 sept. 10 uur v.m. Gratis toegang, geen kollekte. Zaterdag: 19.00 1. gest. jgt. v. Hub. Maessen en Josephina Swinkels; 2. jgt. v. Maria van Soest-Swinkels; 3. H. Mis v. overl. ouders Smedts-Dinghs en Eli-' sabeth. Zondag: 8.30 H. Mis t.e.v./O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand en de H. Gerardus; 10.00 1. gest. jgt. v. Johannes Geurts en Maria Geurts-1 Schreven; 2. H. Mis voor Peter Johannes Rongen; 11.30 1. maandd. v. Fran s Claessens; 2. H. Mis uit dank baarheid fam. Slangen-Verheijen. Maandag: 19.00 l.H. Mis voor Ma rian van Haperen; 2. H. Mis voor Jan Jeurissen nms. vrienden; 3. weekd. v. Mevr. Litjens-Fleurkens. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor wed. Si- kes-Nelissen nms. bekende. Woensdag: 8.00 H. Mis voor Ma thieu Artys. Donderdag: 8.00 H. Mis voor bijz. intentie. Vrijdag: 19.00 1. Maandd. v. Toon Hendricks; 2. H. Mis v. Gerard Vul- lings en Hendrika Vullings-Janssen. Zaterdag: l.H. Mis voor Jos Arts; 2. maandd. v. Theodora Verheijen; 3. H. Mis voor Jan Jeurissen nms. Mevr. Korf. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Rob Janssen en Peter Michels. Zondag: 8.30 Tom Lemmens en Roel Emonts; 10.00 Patrick Marcellis en Patrick Vergeldt; 11.30 Joan Lutters en Bart Marcellis. Weekdagen: Rob Strijbos en Mare Sijbers. Vrij: Noël Michels. Zaterdag 11 sept.: 7 uur voor Henk van Meyel. Zondag 12 sept. 24e zondag door het jaar. 10.00 Harry Versieegen (Haag); 11.30 int. familie Marcellis. Maandag: feest van H. Johannes Chrysothomus. 8.30 jgt. Antoon Klaas- sen. Dinsdag: feest van Kruisverheffing. 8.30 voor Peter en Johanna Poels-Poels Woensdag: feest van O.L. Vrouw van Smarten. 8.30 jgt. Gerardus Emonts- echtgenoten en kinderen. Donderdag: feest van H. Cornelius en Cyprianus. 8.30 voor Antoon Ver haag. Vrijdag: H. Lambertus, bisschop en martelaar. 8.30 voor Wil de Rijk. Zaterdag: feest van H. Joseph van Copertina. 7 uur voor Peter Pubben v.w. de buurt. Misdienaars: zondag 10.00 en zater dagavond Judith Gellings en Anja Versteegen; 11.30 Leon Voesten en William Arts. Kollektanten: zaterdagavond 7 uur T. Emonts; zondag 10.00 H. Arts; 11.30 F. Hendriks. Kerk schoonmaken op 16 sept.: Mevr. Janssen, Weverslo en Mevr. Arts-Gielen, Coppelenberg. Zaterdag: 19 uur voor Maria van Lip- zig-Willemsen. Zondag: 10 uur voor Antoon Weerts. Maandag: 8 uur voor overl. fam. Poels-Geurts en dochter. Dinsdag: 8 uur t.i.v. fam. Bloemen. Woensdag: 8 uur t.i.v. M. Janssen. Donderdag: 8 uur t.i.v. fam. Arts- Kuypers. Vrijdag: 8 uur t.i.v. fam. Marsman. Zaterdag: 19 uur t.i.v. fam. Corne- lissen. 24e zondag door het jaar, 12 sept. Zondag: 8 uur voor de overleden familieleden Ewals-Fleuren; 10.00 uur Hoogmis voor Helm Claes v.w. neven en nichten van de familie Derikx. Akolieten: Jos Drabbels en Bert Janssen van de Groeneweg. Misdienaars van de week: Johnny Rongen en Aron Voermans. Maandag: H. Johannes Chrysosto- mos, Bisschop en kerkleraar. 8 uur H. Mis voor Wim Derikx en overl. fami lieleden Derikx-Voesten. Dinsdag: Kruisverheffing. 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Meij- boom-Janssen en overleden familie leden. Woensdag: O.L. Vrouw van Smar ten. 8 uur H. Mis voor Arnold Gielens en Piet Michels. Donderdag: H.H. Cornelius, paus en Cyprianus, bisschop, martelaren. 8 uur H. Mis voor Sjef Willems. Vrijdag: 8 uur H. Mis voor de over leden familieleden Voesten-Gielen. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor Helm Claes. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo es el die nacio- nal de los enfermos: a las once y cuarto en nuestra capilla, Overloonseweg 6, Misa con cantos y plètica en Castellano. Después de la Misa reunión en la salita del convento. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES El s&bado el dia 11 de septiembre, en nuestro Centro, a las siete y media de la noche: Kina con buenos regalos. No se olvide que en Holanda todos los niflos deben ir a la escuela bèsica. Hasta la vista! TEN BATE VAN VENRAYS MANNENKOOR KAN MEN BEZORGEN IN DE CONTAINER ACHTER GARAGE VAN HAM, MAASHESEWEQ

Peel en Maas | 1982 | | pagina 12