VENRAY De Wetteling 69 AGENDA 30 jaar geleden SCHOOLFOTO VAN VROEGER KINDER VAKANTIEWERK KUNST OP DE KOFFIE BEJAARDENWERK Venrayers slaagden voor Duits diploma GESLAAGD GEVONDEN VOORWERPEN PEEL EN MAAS In de laatste weken van juli, van 19 tot en met 23 juli cn van 26 tot en met 30 juli wordt in Venray weer het jaarlijkse Kindervakantiewerk gehouden. Ook dit jaar hebben we daarvoor weer een flink mtal leiders en leidsters nodig. Sommigen hebben zich al reeds opgege ven, maar anderen wachte liever tot een persoonlijke oproep in de krant ver schijnt of'op een persoonlijke uitnodi ging, wanneer ze ook in het verleden al eens meededen. De brieven aan oud Leid(st)ers zijn weer verstuurd, zodat iedereen die mee wil doen, zich nu kan opgeven op het onderstaande adres: H. Verheijen, Pasodoblestraat 9 5802 NJ Venray (04780-84292) Men kan zich opgeven voor één of twee weken. Men moet wel tenminste 16 jaar oud zijn en zich een of twee weken voor de kinderen willen inzetten. Iedereen die zich opgeeft krijgt van te voren (voor dat het KVW begint) een programmaboekje, waarin precies staal wat er op de verschillende dagen zoal te doen is. De ervaring van de laatste jaren heeft ons geleerd dat cr de laatste dagen vóórdat het KVW begint, nogal wat jongeren zijn die zich op het laatste moment komen opgeven. Dit verschijn sel is voor ons niet zo plezierig, omdat we dan vaak weer met groepen moeten gaan wisselen. Degenen, die nog niet weten wat het leiederschap bij het KVW allemaal pre cies inhoüdt, en voor de anderen, die vóór het KVW nog eens gezellig bij elkaar willen komen, houden wij op donderdag 15 juli van 20.00 uur tot on geveer 22.15 uur een instruktieavond in de Levensschool (Vormingscentrum) aan de Bcvrijdingswcg (naast de LTS) in Venray. Zij die zich al hadden opge geven en zij die er nog eens over willen denken, zijn op die avond van harte welkom. Het is dan tevens de laatste gelegenheid om je als leider of leidster op te geven. Mocht iemand na lezing van het [bovenstaande nog verdere informatie ■wensen, dan kan hij/zij die krijgen, ook op bovenstaand adres. De nieuwe exposant in de „Resto Quick In" te Venray, zal gedurende de maand juli, de in Venray wonende en werkende, Louis Erkcns zijn. De in 1930 in Schaesberg (Zuid-Lim burg) geboren kunstenaar is geheel autodidact. Tevens is deze man een laat bloeier. Hij begon namelijk pas met schilderen is januari 1975, omdat zijn zoon hem daartoe overhaalde en inspi reerde. In zijn, vaak, super-realistische olie verfschilderijen. herken je vooral veel ronde vormen, evenals in zijn gasbeton- nen sculpturen. Hij tracht vaak een verdieping te bereiken van een idee. Zowel in zijn landschappen of stillevens als in het surrealistische werk, dal hij creërt. Louis Erkens exposeerde reeds eerder in de Venrayse schouwburg en wel in 1980 en 1981. Ook gedurende de maand juli zal zijn werk daar te zien zijn, als een van de deelnemende leden van de kunstkring ..Amber". De expositie in de ..Resto Cuick In", gelegen aan de Grote Markt 11 (boven in Markthof) te Venray is dagelijks tot (wee uur na winkelsluiting geopend. KUNSTKRING „AMBER De laatste dcelncmersbijeenkomst op maandag 7 juni j.l. in hotel De Zwaan was, zoals te verwachten viel, voorna melijk gericht op de organisatie en het beleid voor de komende grote tentoon stelling in de Venrayse schouwburg. Daarnaast echter zijn er in het voorlopig bestuur twee nieuwe mensen benoemd. Deze twee zijn: Jan Tonies en Ger Munten. Eveneens zullen we hier nog even de duur en de openingstijden van de op handen zijnde expositie vermelden: van 2 juli tot en met 29 juli 1982 exposeert de kunstkring „Amber" in de Venrayse schouwburg. De opening is vastgesteld op 2 juli 's avonds om 20.00 uur. De openingstijden zijn als volgt: weekdagen: 9. - 12-00 uur en van 14.00- 17.00 uur, zaterdags gesloten en zon dags van 14.00 - 17.00 uur. De volgende bijeenkomst is op maandag 21 juni om 20.00 uur, wederom in hotel de Zwaan. Graag willen wij U er aan herinneren dat er nog 5 lessen zullen volgen op 29 juni, 30 juni, 1 juli, 29 juli en 3 augus tus. Deze lessen vinden plaats op dezelfde tijd en dezelfde plaats en zijn gratis. Voor het nieuwe seizoen kunt U zich opgeven voor een gevorderdcncursus. Deze start alleen bij voldoende deelna me. Ook zal er weer gestart worden met een beginnerscursus. Deze gaat dan 15 lessen duren. De datum en prijs zijn nog niet bekend.. Echter, alleen bij voldoen de deelname. KADERCURSUSSEN Eevenals vorig jaar, ook dit najaar weer een kadercursus voor beginners, gevorderden en vergevorderden. We starten waarschijnlijk al in september. U kunt zich nu alvast opgeven. Verdere gegevens ontbreken echter nog. CURSUSSEN Zijn er onder U mensen die geïnteres seerd zijn om een cursus te volgen, het maakt niet veel uit welke, en U heeft voldoende gegadigden, dan bestaat de mogelijkheid het bejaardenwerk als tussenpersoon te laten optreden. Dit geldt ook als U alleen nog maar een vaag idee heeft. Laat eens wat van u horen! FIETSENDIEFSTALLEN Woensdag werd in de Pr. Bern- hardstraat een fiets ontvreemd welke dezelfde dag op de Steegse Peel weg werd teruggevonden, achter een wo ning. De bewoner ontdekte echter ook, dat in plaats daarvan zijn groene Peu geot herenfiets verdwenen was. D€ achter gebleven fiets was van mindere kwaliteit. Er is wel een verdacht per soon aan de Steegse Peelweg gesigna leerd en de politie hoopt op medewer king van getuigen, teneinde de dader aan te houden. Tussen vrijdag en zaterdag werd alhier ten nadele van een inwoonster uit Meerlo, een damesfiers gestolen. De fiets was afgesloten. Twee inwoners deden aangifte van diefstal van hun fiets, en wel vanaf de Marktstraat. Het aantal gestolen fietsen dit jaar, waarvan aangifte is gedaan, is inmiddels naar een record-hoogte ge stegen van 250. Het is dikwijls moeilijk voor de eigenaren om bij hun aangifte een juiste omschrijving te geven van hun fiets. Merk en bijzonderheden kunnen dik wijls niet worden medegedeeld. Nog- naals willen wij er op wijzen dat aan de balie van het politiebureau een z.g. fiet- senpaspoort gratis verkrijgbaar is. Alle bijzonderheden kunnen daarin worden genoteerd. VERNIELINGEN Een eigenaar van een personen auto deed aangifte van vernieling van de antenne van zijn aan de Veltumse Klef- fen geparkeerde auto. Eenzelfde aangifte werd ook gedaan door iemand die zijn auto aan de Kruitweg geparkeerd had staan. Een afrasteringsdraad van hel sportveld van het Boschveldcollege aan de Sportlaan was doorgeknipt en ver nield. Men vraagt zich af wat voor plezier men aan de zinloze vernielingen heeft. INBRAAK Onbevoegden hebben zich door ver breking van een dubbele tuindeur toe gang weien te verschaffen tot de kantine van het sportterrein St. Servatius. Di verse pogingen om afgesloten kasten te openen zijn niet gelukt, maar veroor zaakten wel veel schade. Verschillende limonadeflesjes waren kapot gegooid. De dader(s) heeft (hebben) zich tevre den moet stellen met een radio en een tafelkleed. Middels de gevonden sporen hoopt de politie de dader(s) te achter halen. JONGEN BIJ OVERSTEKEN ERNSTIG GEWOND Donderdag stak op de Deurnese- weg de 7-jarige Dennis v. B. uit Venray plotseling de autoweg over en liep daar bij tegen de zijkant van een naderende personenauto uit Oostrum. De jongen werd met zeer ernstige verwondingen naar het ziekenhuis vervoerd. Het is op die plaats al meermalen voorgekomen dat er „bijna-aanrijdin- gen" plaatsvinden. Vanuit het Bruks- ke wordt niet alleen door kinderen* maar ook door volwassenen die auto weg overgestoken naar de aan de overzijde gelegen bergingsvijver en de volkstuintjes.Het wordt de hoogste tijd dat daar ter plaatse maatregelen worden genomen om het oversteken tegen te gaan, dan wel voorzieningen aan te brengen om het gevaar tot een minimum te beperken. MATERIËLE SCHADE Een 40-jarige autobestuurder uit Budel wilde vanaf een uitrit van de Veltumse Kleffen de weg oprijden, terwijl op dat moment over de weg een bromfietser naderde. Die bromfietser kon de auto niet meer ontwijken. Hij botste tegen de auto op, maar gelukkig bleef de schade beperkt. Een bromfietser uit Deurne reed op de weg langs het Defensiekanaal en van daaruit de Deurnesewég op. Hij stopte voor een auto welke op de Deurneseweg reed, maar een tweede auto had hij echter niet gezien. De bestuurder van dit tweede auto kon de bromfietser niet geheel ontwijken. Nu botste de bromfiets legen de zijkant van de auto. Het bleef bij zware schade aan de bromfiets en lichte schade aan de auto. De bromfietser liep geen noe menswaardige verwondingen op. Op de kruising Lceuwstraat-Hen- seniusstraat werden de voorrangs- regels niet in acht genomen en daardoor ontstond een botsing tussen twee perso nenauto's uit Venray, Gelukkig alleen materiële schade. Onvoldoende rechts houden was oorzaak dat op de Lollebeekweg twee personenauto's met elkaar in botsing kwamen. Ook hier alleen materiële schade. OM HET LIMBURGS KAMPIOENSCHAP SJOELEN Een record aantal deelnemers had zich laten inschrijven voor de open Lim burgse sjoelkampioenschappen, welke dit jaar in zaal „In den Engel" te Venray werden georganiseerd. Niet minder dan 180 „stenengooiers" ver schenen aan de bakken bij het achtste sjoeltoemooi, georganiseerd door de enige echte Limburgse sjoelvereniging uit Lottum. Onder de deelnemers bevond zich ook een aantal invalide sporters. Het Limburgs kampioenschap verhuisde naar Nijmegen. In de klasse Heren C werd de Venrayer J. Borghs derde. M. Schee pers uit Venray werd derde in de Dames A-groep en de Venrayse Diny van Dijk werd bij Dames C tweede. Bij de jeugd 2e klas (6-9 jaar) ging de tweede prijs naar de Venrayer P. Borghs. Twan van Dijk uit Venray werd winnaar van de wisselbeker voor de beste speler van de Invalidensportbond. DIEFSTALLEN Ui t een in aanbouw zijnde fabriek aan de Smakterheide werd een slangen pakket voor gas een zuurstof ont vreemd, alsmede een aantal multiplex- platen Het gestolene heeft een waarde van lOOOgulderw Door via het plat dak binnen te komen werd toegang verkregen tot het Chinees restaurant in Veltum. Een gok automaat was opengebroken en circa 130 gulden meegenomen. Daarnaast miste de eigenaar 15 pakjes sigaretten. —Dat tuinstoelen ook in Landweert niet onbeheerd mogen blijven onder vonden bewoners aan Helmkruid 4. Vier witte tuinstoelen welke op een terras stonden bleken verdwenen te zijn. Op een terrein aan de Metaalweg werd woensdagavond hout wegehaald, maar de daders werden gestoord omdat iemand op het terrein kwam. Het reeds gestolen hout werd later in een bos in de buurt aangetroffen. De politie kon enkele sporen veilig stellen en het zal hen wel gelukken de dader(s), die met een auto waren, te achterhalen. Vanuit een werkkeet te Merselo werden ontvreemd 60 blikjes frisdrank, meerdere blikken soep, 10 rollen gele tape en 1 pak suikerklontjes. Zelfs de koppeling van de werkkeet werd gede monteerd. Het is niet onmogelijk dat er getuigen zijn van deze diefstal. Die wor den verzocht zich in verbinding te willen stellen met de politie. AUTO OPENGEBROKEN Een gezin uit Helmond ging wandelen op de Boshuizen en parkeerde de auto aan een bospad. Toen het gezin enkele uren later terugkeerde ontdekte men dat het rechter portierraam was ingeslagen en dat de kofferbak was opengebroken. Alle goederen welke in de auto aanwezig waren bleken gestolen te zijn. Kleding, automaterialen, reserve-onder delen, radio casetle-recorder met 20 cassettebandjes. De totale waarde van het gestolene en van de vernielingen worden op 3000 gulden geschat. DADER DIEFSTAL AANGEHOUDEN Als dader van de diefstal van een groot model accu, welke eind april ten nadele van de fa. de H. aan de Henri Dunantstraat plaatsvond, kon worden aangehouden een 19-jarige Helmonde naar. De accu kon via een heler, eveneeens woonachtig in Helmond, worden achterhaald. Terzake diefstal, c.q. heling werden processen verbaal aangezegd. GEEN VISITEKAARTJE Na een geparkeerde personenauto in de Tarantellastraat behoorlijk te heb ben geramd, ging de veroorzaker met zijn rood gekleurde auto er vandoor. Hij liet geen visitekaartje achter. De eigenaar zit nu met een schade van 1400 gulden. MATERIËLE SCHADE Een autobestuurder uit Ruinen zag waarschijnlijk op de Beekweg te laat de voor hem rijdende personenauto afrem men. Te laat, al kon hij wel de auto ont wijken, maar nu botste de auto tegen een betopnen paal en kwam tegen een richtingaanwijsbord tot stilstand. Te genstrijdige verklaringen^ van de be stuurders: de Venrayer verklaarde rich ting aangegeven te hebben, de bestuur der uit Ruinen had niets gezien. De apparatuur was in orde. De rechter zoekt het nu wel uit. Twaalf combinaties met de meest vreemdsoortige al dan niet waterbesten dige „voertuigen" hebben in het gemeentelijk zwembad in zo kort mogelijke tijd vanaf een zeephelling naar een in het water geplaatste bel te komen. Uiteraard spectaculaire pogin gen waarbij het slechts enkelen gelukten reglementair aan de bel te trekken. Twanny en Carlo van de wijkraad Smakterheide ondervonden, dat het tobbedansen niet geheel van gevaar is ontbloot. Zij werden in het water geraakt door hun uiteengevallen tobbe. Er moest doktershulp aan te pas komen. Tussen de bedrijven door werd een demonstratie kunslzwemmen gegeven door meisjes van de zwemvereniging SPIO. De prijzen werden na afloop uitge reikt door wethouder J. van Oers, Nr. I werd Ron Arts in 14 seconden; 2 Peter Vermeulen en Johnny de Bruijn in 27 sec. en 3 na barrage Carlo van Senten en Paul de Bruijn in 6 sec. Uiteraard ging de pechprijs naar het ongelukkige tweetal van Smakterheide. Jacq Smetsers kreeg voor zijn eenmans- lanceerinrichting de prijs voor de origi neelste tobbe. UIT PEEL EN MAAS van zaterdag 21 juni 1952 - nr. 25 Het Venrays Mannenkoor organi seerde een alleszins geslaagd concours. Enkele successen waren: In de 4e afde ling verwierf „Logeko" uit Overloon de 2e prijs met 286 punten. In de 3e afde ling kreeg het Dameskoor Cantabile uit Castenray 334 punten en daarmee 'n eerste prijs. De Nederlandse Spoorwegen besloten definitief het station Meerlo-Tienray gesloten te houden. De Venrayse sigarenwinkeliers boden op Vaderdag aan drie Venrayse vaders elk een kistje sigaren aan. Dat waren resp. de vader van de 18.000ste inwoner; aan Venrays oudste vader en aan een invalide vader. Een 11-jarige jongen uit Veltum werd door een passerende automobilist ont voerd. Eerst 's-anderdaagsmorgens werd de jongen door de politie van Maarheeze vlak bij de Belgische grens aangehouden en naar Venray terugge bracht. Douwe Egberts lanceerde zijn nieuwe thee-melange „Pickwick Thee" in een groen doosje, voor 76 ct. per 100 gram. de Poort van Brabant Het adres voor uw ZAKENLUNCH 's Maandags gesloten. Reserveringen (Ook voor hotelkamers) 04782-213 Kalverstraat 1 Uw gastheer 5823 AJ Maashees M. Crooymans van 24 juni t.m. 1 juli 1982 Donderdag 24 juni: 20.00-21.00 Bowling Bistro Venray zaalv. vr. 21.00-22.30 Badminton Vrijdag 25 juni: 19.30 FC Hento zaalv. vr. 20.30 FC Hento zaalv. vr. Zaterdag 26 juni: 10.00-12.00 Badminton 14.00-15.00 SVV jeugd zaalv. vr. Zondag 27 juni: 09.00-19.30 Manual familie handbal- toernooi Maandag 28 juni: geen programma Dinsdag 29 juni: 20.00-21.00 Bowling Bistro Venray zaalv. vr. 21.00-23.00 Badminton Woensdag 30 juni: 19.00-20.30 ZVV de Wetteling 20.30-22.30 Badminton Donderdag 1 juli: geen programma. De brigadier van Venray's politie, Dirk Krouwel, was het vorig jaar reeds in het nieuws toen hij als eerste het keurmeestersdiploma voor vrachtauto's behaalde. De brigadier, die als dé des kundige op verkeersgebied van Venrays politie geldt, ging onlangs naar Hanno ver om daar het diploma te halen dat hem in staat stelt luchtdruk-rem- installaties bij vrachtauto's te beoorde len. Dat was geen gemakkelijke opgave, maar de brigadier slaagde met glans. De eerlijkheid gebiedt te zeggen dat hij in Venrays gezelschap verkeerde, want ook de werkplaatschef van de TOP-ga- rage. Mart Weymans, maakte geen fouten en kreeg eenzelfde getuigschrift uitgereikt. Onder de vele kandidaten was dit tweetal de enige Nederlanders. Aan de Gezondheidszorg Acade mie te Sittard slaagde voor het diploma Maatschappelijke Gezondheidszorg richting Algemene Gezondheidszorg Will v. d. Einden, Verdistraat 43, Venray. In Arnhem slaagde aan het Oplei dingsinstituut Schoevers, Marjon Smits als Europese directiesecretaresse. van 14 tot en met 20 juni 1982 Een zwart-bruine Duitse Herder, reu, ongeveer 4 jaar oud, 2 afgezaagde hoek tanden, ketting om hals Eén bankbil jet van 25,— Een bruine portemon- naie, inhoud: 1 zilveren ring (Steve) en 4 sleutels Eén sleutel merk: Poörkey no. 200 Een goudkleurige sleutel, mister minil LP30 Een koffiemolen, merk Moulinex. Voor informatie kunt U zich wenden tot de administratie van de gemeente politie, Leunseweg 4, tel. 04780-84888, toestel 227. EEN ABONNEMENT WAARD openbare bibliotheek lo venray OPENBARE BIBLIOTHEEK afd. voor volwassenen, Julianasingel 33, afd. voorde jeugd. Schoolstraat 32, VENRAY tel. nr. 81970 Keuze uit de nieuwe aanwinsten voor de jeugdafdeling: A-boeken [tot 9 jaar]: Backx, C. Koos en Bep. De dage lijkse belevenissen van twee kleuters. Leesoefenstof met korte zinnen, éénlet tergrepige woorden en zonder hoofdlet ters voor beginnende lezertjes. Capdevilla, J. Nicky en An willen bij de brandweer. Prentenboek met kleurige platen over de belevenissen van twee kinderen die met de brandweer meemogen. Leeuwen, Joke van. De metro van Magnus. Nadat Magnus een platte grond van een metro heeft verzonnen, komt hij plotseling onder de grond terecht en rijdt in een trein langs de door hemzelf bedachte stations. Schleusing, B. Voor mijn raam staat een boom. Tekstloos prentenboek waarin de wisseling der seizoenen wordt weergegeven door middel van de attributen op de vensterbank en de gebeurtenissen die zich buiten afspelen. B-boeken [van 9 tot 13 jaar]: Brill, Y. Applaus voor clowntje Anders. Anette - Clowntje Anders - en haar vriendinnen verheugen zich erg op de logeerpartij bij het circus van Annette's ouders. Maar dan krijgt Anette op een dag een brief... Fox, P. Prins in Brooklyn. Een kleine negerjongen in New York droomt dat hij een prins is om te vergeten dat zijn moeder in het zieken huis ligt. Als hij van huis wegloopt, wordt hij ontdekt door een bende hondedieven en beleeft angstige avon turen. Jong, M. K. de Robinson Crusoë; een leesboek voor de lagere school. Als Robinson Crusoë na een* schipbreuk alleen op een eiland in de caraïbische zee belandt, weet hij door energie en vernuft een behoorlijk bestaan op te bouwen. Dit verhaal is korter dan het originele. C-boeken [vanaf 13 jaar]: Roetemeijer, H. J. M. De avonturen van Wim Grotegoed. Een 15- jarige jongen maakt een zeereis vol avonturen van Batavia naar Amsterdam aan boord van een groot zeilschip. Sant, M. van 't. Met losse teugels. Rick kan slecht leren, maar zijn moeder wil dat niet aanvaarden zodat hij instort. Pas als hij zijn eigen weg mag gaan, komt alles weer goed. Williams, K. Masquerade. Pren tenboek met realistische illustraties waarin op ironische wijze de tocht van een haas wordt beschreven die van de maan opdracht krijgt een sieraad, teken van haar liefde, aan de zon te brengen. Teksten en tekeningen bevatten aanwij zingen om de tocht te volgen. - SCHOOLFOTO VAN VROEGER Deze week weer een schoolfoto van de meisjesschool aan de Maasheseweg. De foto is van de le klasse A, onder leiding van juf Greefkens en is gemaakt omstreeks 1930. Bovenste rij v.l.n.r.: Drieka Litjens, Willy Jannes, Mia Jenniskens, Lies Jan sen, Mia Beerkens, Grada Jacobs, Lea Esser, Mientje Daniëls, Ida Coenders. 2e rij: Agnes van Houdt, Nelleke Creemers, Mia Beterams, Mia Hen driks, Drieka Huisman, Netje Lenssen, Drieka Berbers, Truus Coopmans, Joke Goumans. 3e rij: Mia Laurensse, Oda Camps, Riekie Vollenberg, Rieka Janssen, Jetje Arts, Drien van Hoof, Stien van Hoof, Mia van Kessel, Bertha Bouten. 4e rij: Anneke Arts, Mia Berkers, onbekend, Anneke Fleurkens, Truus Janssen, Truus Coenen, Annie Jacobs, Elly Keizers. Onderste rij: Antoinette Janssen, Wies Claessens, Tonnie Jansen, Netje Goumans, Wiesje Jansen, Thea Baeten, To van Els. Ook deze foto kan men desgewenst nabestellen bij: J. v. d. Putten, Westsingel 18, Venray. Hebt U nog 'n oude schoolfoto of andere interessante foto, dan houden wij ons gaarne voor plaatsing in dit blad aanbevolen. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Franken, Th. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: SCHRAVEN Stationsweg 15, tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver, G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz, Th. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: J.W. DE VOCHT Henseniusstraat 13a, tel. 81878 DR. KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn telefoon 04785-777 Voor spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: 's morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. APOTHEEK ST. ODA Passage 1 teli. 81255 Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13-00 en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag: van 10.00 tot 11.00 en van 17.00 tot 18.00 uur; Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonische a'fspraak, neemt waar H. PETERS, telefoon 83478 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN KLEINE HUISDIERENPRAKTIJK van Winden/Ruymbeek M.J. VAN WINDEN Stationsweg 8 Venray tel. 04780-81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag M.G.A.M. Loonen, telefoon 82690 Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum Spreekuur kleine huisdieren: za en zo van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak F.N.V. afdeling VENRAY Sekretariaat: Overloonseweg 89 telefoon 04780-88723 Aangesloten plaatselijke bonden: industriebond, bouw- en houtbond, voedingsbond, vervoersbond, ABVA/KABO, ABOP, dienstenbond Juridische dienst: elke tweede en vierde donderdag avond van de maand. Klachtenbureau: alleen voor leder, van be. industriebond iedere eerste en derde donderdag avond van de maand van 18.30-19.30 op het adres Burg. v.d. Loostraat 2b. KAMERBEMIDDELINGSBURO open: maandag tm donderdag 10 -12 vrijdag 17 - 19 uur Hoenderstraat 33 tel. 85251 Venray MASJ maatschappelijk advies sentram voor jongeren Hoenderstraat 33, Venray Tel. 04780-85251 open: maandag tm donderdag 10 - 18 vrijdag 10 - 20 uur GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP Westsingel 5 Venray tel. 04780-86363 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. WERGROEP HOMOSEKSUALITEIT VENRAY tel. 04780 - 88809 (mannen) tel. 04780 - 80373 (vrouwen) INFFO 3 Informatiêcentrum van de provinciale nutsbedrijven PLEM, LIMAGAS en WML Past. Wijnhovenpark 1, 5801 BZ Venray telefoon 04780 - 86333 Geopend maandag tm vrijdag 9-17 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkun dige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via telefoonnummer 04780 -81269. Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er ge legenheid van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uitleenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedge vallen door de wijkverpleegkundige van de weekenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na gebruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269. Spreekuur Diëtiste: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269. Zwangerschapsgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269. Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859. Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige op maandag, woensdag en vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur, tele foon 88273 of 85900.

Peel en Maas | 1982 | | pagina 3