VAMOS A VER KERKELIJKE DIENSTEN rs AKTIE IN WOONWIJK BRUKSKE TEGEN HUURVERHOGING VAN 10% BEKEURINGEN „ANDERS" BETALEN VENRAY WEER OP DE RADIO VAKANTIE-FOTO VAN DE WEEK Grote Kerk Venray Kapel St. Servatius Parochie Paterskerk Kerk 't Zonnelied Parochie Vredeskerk Protestantse Kerkengemeenschap Parochie Oostrum Parochie Castenray Parochie Oirlo Parochie Merselo Parochie Leunen Parochie Ysselsteyn Rectoraat Veulen Rectoraat Vredepeel Rectoraat Heide Rectoraat Smakt PEEL EN MAAS it 2 Opeen op dinsdag 15 juni in Brukske thouden vergadering van de bewoners tn huurwoningen is besloten aktie te pecaan voeren tegen de 10% huurverho- I miing, die men zal moeten betalen. Op eze vergadering waren rond honderd v uurders zowel van de A.B.P.-wonin- -en als van woningen van de Woning- puwvereniging Noord Limburg aan- 1rezig. De groep huurders van woningen van V.B.V. heeft besloten aktie tegen de l pgelegde huurverhoging te gaan voe- en. Onder de huurders is intussen een jinvulstrook" verspreid waarop men ^nan aangeven op welke manier men aan ie aktie wil deelnemen. Kontaktperso- [g|ien zullen dezer dagen de strook iphalen. 'J Een tijdens de vergadering opgericht 2ijuurderscomité zal donderdag 24 juni ^H.s. om 20.30 uur bijeenkomen in het rijkcentrum Brukske. Deze vergade- ing is voor iedereen toegankelijk. MANIEREN VAN PROTEST RT j Tijdens de vergadering kwam men tot dier manieren om te protesteren tegen e tien procents-huurverhoging. Om niet in moeilijkheden te komen verd de huurders geadviseerd wèl te leialen, maar zodanig, dat de verhuur- Jer te weten komt, dat onder protest _7^ordt betaald. Op de eerste plaats zal men kunnen irotesteren tegen de puntentelling, elke veel huurders te hoog vinden. De punten voor de woonomgeving zijn n.l. jietzclfde gebleven als in voorgaande 81|aren terwijl de busdiensten voor de woonwijk verslechterd zijn. Hiertegen kan men individeel protesteren. Zolang .gtejle uitslag van een eventueel proces niet jr .ibekend is, is het raadzaam de huurver- sw.poging wel te betalen. r M De tweede mogelijkheid is, zo werd "gesteld, een gezamenlijk protest met whulp van een advocaat. In de gehele Vijk worden de klachten over de ironing en de woonomgeving verzameld tn voorgelegd aan een advocaat. Deze 15<kan dan uitmaken hoe de woningbouw- 1 uiiereniging gedwongen kan worden de ruizen en de woonomgeving te verbete rden. Voor de 10% huurverhoging mag ^nok kwaliteit worden geëist, zo werd ü^esteld. Een derde mogelijkheid van protest, kond men, in het wil betalen van de ïuurverhoging, maar dan het oude lrag èn de verhoging apart te gireren, ride overschrijvingen kunnen gelijk tijdig of met een dag verschil worden laan. Dit is een bij de wet toegestane /orm van protest, want de huur plus de /erhoging worden op tijd betaald. Bij lf) de woningbouwvereniging merkt men n Idan iedere maand, dat veel mensen het niet eens zijn met de huurverhoging. „In het vervolg zal de woningbouwver eniging de huur met de hand moeten verwerken, hetgeen arbeidsplaatsen Ischcot". zo werd gezegd. Tenslotte werd een vierde mogelijk- ppncid besproken. Deze bestaat uit het w individueel weigeren om de huurverho ging te betalen. Hiermee zo werd toegelicht komt men adtomatisch in ijeen gerechtelijke procedure. Degenen, ■die voor deze vorm van protest kiezen IVverd wel geadviseerd het geld voor de Iverhoging opzij te leggen, zodat bij eventueel verlies van de rechtzaak het verschuldigde bedrag toch kan worden S betaald In bijna elke straat van Brukske heeft het huurderscomité een kontaktper- »|isoon die zorg zal dragen voor versprei- iding van informatie en bereikbaar is l ivoor vragen en klachten. Daarnaast is ,g een groep gevormd, die regelmatig zal overleggen over de te nemen stappen ïnjzoals gesprekken met juristen, gemeen- ite, woningbouwvereniging etc. vers toi. Seigneur, j'éleve mon ème. vers toi, mon Dieu Na een lang, moedig gedragen lijden overleed vannacht toch nog vrij plotseling ZUSTER PHILOMENA KUSTERS in de leefti|d van 56 taar zusters Ancilla, Vianney, Hélène, Jacmta, Pascale, en zrs. Ursulinen; André en Mien Kusters Martin en Nelly Kusters Venray, 23 juni 1982 Largostraat 21-23 De plechtige uitvaartdienst waarbij wi| u beleefd uitnodigen zal plaats vinden zaterdag 26 juni a.s. om 14.00 uur m de grote kerk St. Petrus Banden te Venray waarna de begrafenis op het kloosterkerkhof van de zrs. Ursulinen te Grubbenvorst. Tot intentie van zr. Philomena zal vrijdag om 19.00 uur een avonddienst worden opgedragen in de parochiekerk van het Brukske, Het Zonnelied. Zuster Philomena ligt opgebaard in de rouwkapel van het St. Elisabeth zieken huis alhier. Merseloseweg 56. De bezoektijd is vrijdag voor de avonddienst, van 18.15 tot 18.45 uur. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor en na de uitvaartdienst, achter In de kerk, in plaats van bezoek aan huis Vanaf 1 juli a.s. is het niet meer mogelijk bekeuringen op. straat aan de verbaliserende politic-agent te betalen, omdat een geheel niepw systeem van „transactie in handen der politie" wordt ingevoerd. Krijgt men een bekeuring voor een of andere overtreding behoeft men dus niet meer gelijk te beslissen of men al dan niet tot een z.g. transactie (beta- De Evangelische Omroep (E.O.) heeft Venray gekozen als het middel punt van haar radioprogramma „Rond- uit-Extra", dat gepresenteerd wordt door Jan van den Bosch, die ook de jongerenprogramma's „Ronduit" van de E.O. op de televisie presenteert. Het programma uit Venray wordt uitgezonden vanuit een tent, welke wordt geplaatst op het parkeerterrein tussen Hoenderstraat en Schouwburg op woensdag 30 juni van 15.30 tot 16.15 uiir (Hilversum I). Iedereen is daarbij welkom en de toegang is gratis. Er wordt een regionaal getint pro gramma gebracht waaraan van Venray- se zijde wordt meegewerkt door de heer E. Messemaeckers, die iets over de door hem gemaakte film over Venray zal vertellen. J. Duffhaus projectleider van de Praktijk-oriënterende leerwerkplaats zal iets vertellen over het Venrayse POL-project. Omdat Venray een bijen korf met bijen in haar wapen voert, zal gesproken worden met enige imkers. Het regionale karakter wordt inge bracht door de heer Sprinkhuizen van het Genootschap voor promotie van de asperges. Verder wordt meegewerkt door Kees Knoester, evangelist te Helmond. Gos pelmuziek wordt ten gehore gebracht door Adri v. d. Berk en Wim Bevelander. VAKANTIEWINKEL FOTO-AKTIE —I Proficiat! De kadobon vair deze week gaat naar mevrouw L. van Waayenburg uit Venray. De winnende foto is gemaakt op Mallorca. ,s U kunt uw leukste foto dagelijks inleveren bij de Vakntiewinkel p.a. Nederlandse Credietbank, Patersstraat 13 te Venray. Misschien komt u ook in aanmerking voor een kadobon van 25,en een tri gratis vergroting. Waag een kans en doe ook mee! Let wel: kleurenfoto's als zwart-wit in de krant geplaatst zijn nooit zo mooi ling van de boete) wil overgaan, ue bekeurde krijgt twee weken tijd om te betalen. Hij/zij kan die betaling dan vanaf zij luie stoel via bank of giro regelen. Men kan ook aan het politie bureau betalen, maar dan alleen op werkdagen (maandag t/m vrijdag) tussen 9.00en 12,30 uur en tussen 13.30 en 17.00 uur, uitsluitend bij de admini stratie. De bekeurde krijgt een z.g. kennis geving van bekeuring (gele bon) uitge reikt waarop het boetebedrag staat aangegeven en natuurlijk ook het gepleegde feit waarvoor de bekeuring is gegeven. Betaalt men niet binnen de voorge schreven tijd van veertien dagen, dan wordt procesverbaal opgemaakt en naar de Justitie gezonden. In de meeste gevallen zal de Justitie alsnog een accept-girokaart toezenden. In een boekje dat de bekeurende politieman bij zich heeft staat aange geven wat een bepaalde overtreding „kost". Het rijden op een fiets zonder bel kost een tientje. Dat is de „goed koopste" overtreding. Het keren of achteruitrijden op een autoweg kost het maximumbedrag van 120,—. Krijgt men een schikking van de Justitie, dan moet men rekening houden met een hoger bedrag. Het niet hebben van een bel kost dan f 15,— en het keren of achteruitrijden öp een autoweg 140,Laat men de zaak voorkomen, dan kan de boete nóg hoger zijn. In het geval 'van de ontbrekende bel betaalt men dan 20,en voor de overtreding op de autoweg 170,—Uiteraard bepaalt de rechter de hoogte van de boete. Bij parkeerovertredingen wordt de gele bon op het voertuig bevestigd en de bekeurde kan dan thuis de boete over maken. Het aantal overtredingen, waarvoor de politie een bon kan uitschrijven, is aanmerkelijk uitgebreid. Veel overtre dingen, o.m. op het gebied van de milieuwetgeving, alsmede de plaatse lijke verordening, zijn toegevoegd. Zo kan men een bon krijgen voor het laten loslopen van honden, het niet sneeuwvrij maken van trottoirs, het zonder vergunning ten gehore brengen van muziek in Horecabedrijven etc. Overigens is de nieuwe gele bon kennelijk alleen bestemd voor mensen met hele goede ogen, want de tekst is zo klein gedrukt, dat zij amper te lezen is. Alleen het giro-nummer is uiteraard goed leesbaar van 26 juni tot en met 3 juli Zaterdag: 19.00 nederlandse hoog mis, int. ouders Coenen-Houtackers ouders Driessen-Wagemakers Marti- nus van Vegchel (buurtver. St. Jozef). Zondag: Dertiende zondag door het jaar. 8.00 leesmis, int. pastoor Amouri Esser, ouders, broers' en zussen; 9.30 gregoriaanse hoogmis, int. Jacob van Mil en echtgenote bijzondere intentie (v. R.) Jac. Fonck; 11.00 nederlandse hoogmis, int. overl. ouders Cox-Dec- kers, Antoon en Gerrie Antoon Claessens en Hendrina Jenniskens. Maandag: H. Ireneüs, bisschop en martelaar. 9.00 oude stichtingen bijzondere intentie; 19.00 Johannes Willems. Dinsdag: H.H. Petrus en Paulus, apostelen. 9,00 Hein van Son en overl. fam.; 17.00 leesmis voor een 80-jarige; 19.00 ouders van Vegchel-Muysers overl. fam. Wismans. Woensdag: 9.00 Jozef Aarts en Antoinetta Janssen; 19.00 Wilhelmina van Mil-Rutten (van de bejaarden). Donderdag: 9.00 Annemarie Saes. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. 9.00 Frqncisca Wolke-Hettema Theo- dor Creemers; 19.00 Henri Jans-Beken en zoon Arnold Petronella janssen-v. Dijk Wim Vermeulen, echtgenote en zoon. Zaterdag: H. Thomas, apostel. 9.00 Piet Janssen en overl. fam.; 19.00 Jan Huisman (buurtver. St. Jozef) Pierre en Grada Gooren. Mededelingen: Zondag onder de mis van 11.00 uur is er kindercrèche in het zaaltje on der de sacristie. Leidsters: José van Gerven en Mieke Janssen. Vrijdag, eerste vrijdag van de maand, wordt vanaf 9.00 uur de heilige communie gebracht aan de zieken. Akolieten: Zaterdag: 19.00 Manon Vullings en Liset Jacobs, lezer: M. van Pelt. Zondag: 8.00 Pieter Hermus en Henri Willems, lezer: J. Wekking; 9.30 John van Bers; 11.00 Anneke van Soest en Mirjam van Soest, lezer: L. Truyen. Misdienaars: Maandag en dinsdag: 19.00 Colette Teunissen en Nicole Schwachöfer. Woensdag en vrijdag: 19.00 Inge Truyen en Ton van Ham. Zaterdag 26 juni: 14.00 gezongen Eucharistieviering bij het 40-jarig hu welijksfeest van dhr. en mevr. Lubse (pav. G); 18.30 Avondmis (volkszang), int. Leo Cortenbach (nm. vm. hoofd gezinsverpleging). Misdienaars: Harm v. d. Bosch en Gert-Jan Wismans. Zondag 27 juni: 13e zondag door het jaar. 09.30 Hoogmis (nederlandse en gregoriaanse gezangen) int. overl. Hr. F. Vermeulen. Misdienaars: Peter Jans sen en Wilbert Valkx. Door de week iedere dag avondmis om 18.30. behalve woensdag. Zondag 27 juni: H. Missen: 9.00; hoogmis 10.15 gezongen door de Zangers van St. Frans; 11.45; avondmis 18.00 uur. Dinsdag: Feest van de apostelen Petrus en Paulus. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart van Jezus. 19.00 avondmis om Gods zegen te vragen over gezinnen van de parochie. Zaterdag: 17.00 gelegenheid om te biechten. 18.30 avondmis. Misintenties: Zaterdag: 18.30 Piet Koenen overl. ouders Oudenhoven-Evers Johanna Lormans-Gerrats. Zondag: 9.00 overl. ouders Janssen- Maurus en Kusters-Belerams; 10.15 Felix Peters voor de parochie; 11.45 overl. ouders Maas-Derkx; 18.00 overl. fam. Ambrosius. Maandag: 8.00 overl. fam. Arts- Janssen; 19.00 Piet Spee-van Osch en overl. kinderen Antoinette Janssen- Flinsenberg en overleden zuster. Dinsdag: 8.00 overledenen (offerbus; 19.00 levende en overl. fam. Wijnen- Wijnhoven en overleden zuster. Woensdag: 8.00 levende en overleden familie; 19.00 overl. ouders Dupont- Gooren Huub Stevens en overl. zuster. Donderdag: 8.00 Selina Rojer en Constant Rojer; 19.00 Jan Huisman )Buurt O.Oostrumseweg). Vrijdag: 8.00 overl. ouders Akker mans-Timmermans; 19.00 gezinsmis; overl. fam. Derks-Heesen. Zaterdag: 8.00 Antoinette Elsevier en Éva Rojer. Akolieten en Misdienaars: Zaterdag: 18.30 Geert Claes en Willy v. d. Bekerom. Zondag: 9.00 Peter en Martijn Smelt; 10.15 Hans van Geenen; 11.45 Ricky Douwes en Peter Schoenmaekers; 18.00 Tonnie Vermeulen. Maandag, woensdag, vrijdag: 8.00 Ronnie Winrath; 19.00 Twannie Pee ter s. Dinsdag, donderdag, zaterdag: 8.00 Pepijn Dobbelaar. Dinsdag en donderdag: 19.00 Tonnie Vermeulen. Zaterdag 26 juni: Eucharistieviering om 19.00 uur. Geen crèche. Misintentie: Harry Verstegen. Zondag 27 juni: Gezongen eucharis tieviering om 10.00 uur m.m.v. ons gemengd koor. Kindercrèche aanwezig. Misintentie: overl. hr. P. Kruysen en fam. Woensdag 30 juni: Eucharistieviering om 19.00 uur. j Dertiende zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 Avondmis voor overl. Grada Arts-Janssen voor overl. August van Bergen voor overl. Petronella Siebers en zoon Guus voor overl. Thei van de Pasch en Piet Vermeulen. Zang door het dameskoor „Venrode". Zondag: 8.00 leesmis voor overl. Piet Philipsen en Nout Cremers en Tiny Philipsen; 9.00 leesmis voor overl. ouders Hendrix-Seijkens en zoon Harry en voor overl. Wim Brouwers; 10.00 hoogmis voor overl. Karei Groenen (kinderen en kleinkinderen) voor overl. André Hoppenbrouwers. Neder landse gezangen met het kerkelijk zang koor. 11.30 leesmis voor overl. Anna Hoedemaekers-Madou (buurt); 18.30 avondmis voor overl. Theodorus Claas- sen. Maandag: H. Ireneüs, bisschop en martelaar. 8.00 leesmis voor overl. Ri chard van Dijk; 19.00 avondmis voor overl. ouders Bouten-van Megen en Hu- berta van Megen. Dinsdag: Hoogfeest van de H.H. apostelen Petrus en Paulus. 8.00 leesmis tot zekere intentie (Th.); 19.00 avond mis voor overl. familie Wijnhoven-Vol- lenberg als jaargetijde voor overl. Jan Jacobs voor overl. familie Gommans- Bouten. Woensdag: 8.00 leesmis voor overl. Dina Linders; 19.00 avondmis voor overl. Lep Cortenbach. Donderdag: 8.00 leesmis voor overl. Maria Derks; 19.00 avondmis voor overl. Peter Pelzer voor overl. Rombout Appels. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan de verering van het H. Hart. 8.00 leesmis voor overl. familie Thielen-Hendriks; 19.00 avondmis voor overl. Jan van den Heuvel en overl. familie. Zaterdag: H. Thomas, apostel. 8.00 leesmis tot zekere intentïe (v. R.); 19.00 avondmis voor overl. Leo Cortenbach (van Vrienden) Voor overl. Anna Hoedemaekers-Madou (buurt) voor overl. Jaap Strijbosch. Mededeling: Zondag onder de mis van 11.30 kleutercrêche in de kleuterschool vlak bij de kerk. Leidster: mej. Marjo Rou- vroye. Akolieten en Misdienaars: Zondag: 8.00 B. Verstegen. S. Rongen; 9.00 S. Fijneman, Th. Hou wen; 10.00 F. Vercauteren, M. Fijne man, J. Dommeck; 11.30 B. Trimbos. P. v. Weert; 18.30 G. Krijnen, P. Arts. Maandag, dinsda g, woensdag: 8.00 R. Poels, Michiel van Genugten; 19.00 O. Geurts, M. v. Ampting. Donderdag, vrijdag, zaterdag: 8.00 T. Franken, E. Smits; 19.00 S. Rongen, F. Linskens. Jongens! Willen allen die op vakantie gaan opgeven, wanneer ze weg zijn. Kapelaan van Galen Zondag 27 juni a.s. om half tien dienst in de aula van Den Hoebert aan de Westsingel en om elf uur in de Her vormde Kerk aan de Maasweg te Blitterswijck. Predikant is Ds. W. Dijkstra uit Groesbeek. Koliekten voor het Protestants Inter kerkelijk Thuisfront en plaatselijk kerkewerk. Zaterdag: 19.00 Jan Haegens Maria Maas-Martens Bert Daniëls en overl. familie jaardienst Harry Reijnders overl. ouders Muyres-Derks. Zondag: 8.30 Jan v. d. Berg; 10.00 overl. familie Derks-Ewals gest. jaardienst familie Verheijen-Hendrix Jan Kessels Toon Janssen (Gem. Koor). Maandag: 9.00 Leo Hulsman. Dinsdag: 9,00 Theo Camps en Anna Verhoeven. Woensdag: 9.00 tot intentie Vermeu- len-Moorrees. Donderdag: 9.00 overl. familie Ven- nekens-Verschuren Vrijdag, eerste vrijdag van de maand. 9.00 Sjeng Hoedemakers. Zaterdag: 19.00 Jan Versleijen Toon Janssen (v.w. de buurt) Maria Maas-Martens. Misdienaarsbeurten Vrijdag: 14.00 Hans Holtackers en Ronny Pelzer. Zaterdag: 19.00 Jan Rutten, Sjackie Wilmsen. Clemens Weijs, Bram Lins kens. Zondag: 8.30 Wilbert Kusters, Bas Künen. Michel Ghielen, W. Vollenberg; 10.00 Ronny Reijnders, Ron Versleijen, Robin Oudenhoven, Sjonnie v. Cuijck. Misdienaars: Pepijn Houwen en René Linders; Eddy Philipsen en Marcel Classens; Luc Vennekens en Rob Weys. (Lees ook,,De Schans"). Zaterdag: 19.00 Lei Heidens. Zondag: 8.00 uit dankbaarheid (P); 10.00 (In de feesttent tegenover de kerk) b.g.v. de eerste lustrum-viering van onze fanfare. Deze H. Mis wordt dan ook opgeluisterd door de fanfare. Mis intentie: Martinus Friesen. Tevens t.i.v. de fanfare. Dinsdag: 19.00 jrd. voor Louis Roe- lofs. Woensdag: 8.00 tot intentie van degenen die in deze H. Mis offeren. Donderdag: 8.00 overleden familie van Kuyck-Verrijt. Vrijdag: 8.00 Martinus Kuypers (koll.). Zaterdag: 19.00 Leida Duykers-Vul- lings (R). Tevens voor Jacoba Dinghs- v. d. Beuken. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis als Gezinsmis, verzorgd door de kinderen, thema: „Vakantie". Int. Theodora de Mulder-Jeuken (maandd.) Sef Claes sens en zoon Simon (jaard.) Theodo rus Peters en zoon Gerard Frans Verstappen (jaard.) Jos Driessen (jaard.). Zondag: 8.30 H. Mis st. Willem Hesen en Anna Janssen; 10.00 Hoog mis, Johan Classens (maandd,) Teng Steeghs st. Engelbertus Lenssen en ouders st. Hendrikus Houwen en Margareta Boijens. Dinsdag: 8.00 H. Mis tot bijzondere intentie (L.). Woensdag: 8.00 H. Mis tot zekere intentie (C.). Donderdag: 19.00 H. Uur en Eucha ristieviering. J. Lemmen J. Bartels. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan de verering van het H. Hart van Jezus; 19.00 H. Mis F. Baten Leonie Philipsen-Verdellen. Zaterdag: 19.00 gez. H. Mis, Jozef Baten )jaard;). Dertiende zondag door het jaar. Zaterdag: 19.00 gezinsmis bij gele genheid van de beëindiging van het schooljaar, weekd. v. Anna Bouten Martin Jenniskens (vanw. Gussenstr.) gest. jrd. v. Hendrik Marcellis en echtg.; 10.00 gest. jrd. v. Peter Joh. van Rens en Gertruda van Rens-Litjens maandd. v. Jozef Croijmans, echtg. en Martin Croijmans weekd. v. Maria "Loonen-Scheffers; 11.15 gest. jaard. v. overl. ouders Litjens-Reintjes jrd. v. Johannes Swinkels lsm. v. Sjang Heesen. Maandag: 19.00 weekd. v. Grad de Mulder weekd. v. Petronella Gerrits (vanw. fam. Stevens-Gerrits) lsm. v. Maria Achten-van Dijck en overl. ouders. Dinsdag: 19.00 lsm. v. Antoon Verheijen en Zuster Cunera lsm. v. Grad de Mulder (vanw. electro Savel- berg). Woensdag: 7.30 gest. jrd. v. Gerar- dus Smits, echtg. en dochter Maria gest. jrd. v. Martinus Claessens. Donderdag: 7.30 gest. jrd. v. Engel- bert Janssen-Wismans en overl. kinde ren lsm. tot bijz. intentie (P.). Vrijdag: eerste vrijdag van de maand, toegewijd aan het H. Hart. 7.30 lsm. v. fam. Loonen-van Rens gest. jrd. t.e.v. H. Hart; '19.00 lsm. v. Martin Jennis kens (vanw. fam. Swinkels) gest. jrd. t.e.v. O.L. Vrouw van Altijddurende Bijstand. Zaterdag: 19.00 weekd. v. Anna Bouten jrd. v. Gerard Willemse gest. jrd. v. Frans Verkoeyen lsm. v. overl. fam. Voermans-Franssen. Misdienaar: 19.00 Rudy Kuenen. Akolieten: za 19.00 Erw. Holtackers en Sand. Peeters; zo 8.00 J. Janssen; 10.00 hgm. Wilb. Emonts, Wilb. Heidens en Luc Peeters; 11.15 M. en T. Heesen. Huwelijksafk.: Harry Voermans en Fia Franssen (Ysselsteyn); Gerrit Helle gers en Bernadet Gielens (Tienray). Zaterdag: 19.00 1. H. Mis voor Anna Janssen-Spreeuwenberg nms. fam. Janssen; 2. H. Mis voor Mathieu Arts nms. fam. Arts. Zondag: "8.30 jgt. voor Franciscus van Soest en Anna van Bracht; 10.00 1. H. Mis voor Hay Versteegen nms. fam. Poels; 2. H. Mis voor Helm Janssen; 11.00 gest. jgt. v. Petrus van Well en overl. fam. Maandag: 19.00 1. jgt. v. Mevr. Swinkels-Heiligers; 2. weekd. v. Mevr. de Weert-de Swart. Dinsdag: 8.00 H. Mis voor Jacob Arts en overl. fam. Woensdag: 8.00 H. Mis voor Jeu Arts. Donderdag: 8.00 H. Mis voor bijz. intentie; 14.00 H. Mis uit dankbaarheid b.g.v. het huwelijk van Fia Franssen en Hay Voermans. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 19.00 weekd. v. Toon Hendricks. Zaterdag: 19.00 1. maandd. v. Hendrikus Stiphout en Cath. Jeuken; 2. maandd. v. Piet Janssen; 3. H. Mis voor overl. fam. Peeters-Ewals; 4. H. Mis voor Jeanne v. d. Berg-Swinkels. Misdienaars: Zaterdag: 19.00 Tom Lemmens en Jos Bovee. Zondag: 8.30 Karei Dekkers en Patrick Marcellis; 10.00 Joan Lutters en Rob Strijbos; 11.00 Noël Michels en Peter Michels. Weekdagen: Roel Emonts en Patrick Vergeldt. Vrij: Marc Sijbers, Ramon Jacobs en Bart Marcellis. Mededeling: In verband met het ochtendconcert is er a.s. zondag om elf uur de laatste H. Mis i.p.v. om half twaalf. Zaterdagavond om 7 uur Hgm. voor zal. Maria Ewals-Holtackers. Zondag: 9.45 Hgm. jgt. voor zal. Leo Heidens en echtg.: 11.15 Hgm. voor zal. Jan Fleurkens. Maandag: 8 uur lsm. tot bijzondere intentie. Dinsdag: 8 uur lsm. jgt. voor zal. Leo Geelen en Harrie. Woensdag: 8 uur lsm. voor overl. fam. van Staveren-Reintjes. Donderdag: 8 uur lsm. zal. Tónna Willems. Vrijdag: om negen uur bijz. H. Mis bij gelegenheid afscheid juffr, Ger Toe- bast; 13.30 pl. Hgm. bij gelegenheid huwelijk Ton van Kempen en Thea Hendriks. Zaterdag: Priesterzaterdag. 8 uur H. Mis tot intentie Priesterzaterdag; 's avonds om 7 uur pl. Hgm. tot intentie Vormelingen. Het H. Vormsel zal worden toegediend door Vicaris gene raal J. G. ter Schure S.D.B. Akolieten voor 27 juni: H. en P. Timmermans en H. Cleven. Misdienaars: M. Backer en Tw. Reintjes. Zaterdag 26 juni: kermisdagen, feest van St. Jan de Doper, kerkpatroon. 7 uur Gezinsmis. Thema: Kermis-Kerk- mis, kerkfeest. Intentie: Bernard Gie- len, Maria Arts. Zondag 27 juni: 13e zondag door het jaar. Kermis. 10.00 jgt. Comelis en Johannes Muysers; 11.30 voor fam. Poels. Maandag: feest van H. Ireneüs, bisschop en martelaar. 8.30 Johannes Janssen, Johanna Janssen. Dinsdag: feest van Apostelen Petrus en Paulus. 8.30 Antoon Poels, Catha- rina van Dooren, Johannes Henricus Arts, echtgenote en kinderen. Woensdag: feest van de Eerste Martelaren van de Kerk van,Rome. 8.30 Grada Arts-Janssen. Donderdag 1 juli: feest van het Kostbaar Bloed. 8.30 uit dankbaarheid en Huberta van Dijk (P). Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.30 ter ere van het H. Hart voor degenen die geofferd hebben en Jan Bardoel. Zaterdag 3 juli: feest van de H. Thomas, apostel, ook Priesterzaterdag. Er zal een H. Mis gelezen worden voor de priesters. 2 uur Huwelijk Verheggen- v. d. Venne; 7 uur Henri van Osch en Theodora Poels. Misdienaars: zondag 10.00, zaterdag 2 uur en 7 uur: Petri van Hoof en Chantal Wilms; 11.30 Henri Jacobs en Patrick van Helden. Kollektanten: zaterdag 7 uur J. van Hoof; zondag: 10.00 T. Emonts; 11.30 H. Arts. Kerk schoonmaken 1 juli: Mevr. Arts, Beekweg, Mevr. Janssen-Berents, Dorperveld. Zaterdag: 19 uur namens Veeverzeke ring. Zondag: 10 uur t.i.v. fam. v. d. Cruysen. Maandag: 8 uur t.e.v. H. Antonius. Dinsdag: 8 uur voor bijz. intentie. Woensdag: 8 uur voor Henk Na- buurs. Donderdag: 8 uur voor Tony Botden. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.30 H. Mis t.i.v. fam. v. d. Heuvel. Zaterdag: 19 uur t.i.v. fam. Botden. Dertiende zondag door het jaar, 27 juni 1982. Zondag: 8 uur H. Mis voor de over leden familieleden Ewals-Fleuren; 10 u. Hoogmis: gesticht gezongen jaargetijde voor Wim Derikx en Jan Janssen. Akolieten: Stephan Gielens en Twan Achten. Misdienaars van de week: Wilbert Claessens en Maurice Engbersen. Maandag: H. Irenëus, bisschop en martelaar. 8 uur H. Mis t.i.v. de familie Spee-Arts. Dinsdag: H.H. Petrus en Paulus, apostelen. 8 uur H. Mis uit dankbaar heid. Woensdag: 8 uur H. Mis voor Henricus Eibers, Maria Manders en overleden Familieleden. Donderdag: 8 uur H. Mis voor de overleden ouders Loonen-Baltussen. Vrijdag: eerste vrijdag van de maand. 8.45 H.Mis voor Helm Claes. Zaterdag: 19.30 Avondmis voor de overleden ouders Engelbertus en Ger truda Poels-Voesten en tevens voor de overleden ouders Poels-Michels. Zaterdag: 19.00 Avondmis voor Piet Wismans, fam. Weerdenburg en Rieter, Koks. Zondag: 8.30 H. Mis te Holthees voor fam. v. d. Heyden-van Veghel; 9.30 Plechtige Hoogmis, opgedragen door Vocaris Martin, die de jongens en meisjes van de zesde klas het sacrament van het Vormsel zal toedienen. Naast de intenties van onze vormelingen bidden wij voor Gerrit Koopmans, Gerardus Gooren, fam. Goossens. Maandag: 8.45 H. Mis voor de overledenen van de Karmel, voor de gelovige zielen en Pastoor Roos. Dinsdag: 8.45 H. Mis t.e.v. De Apos telen Petrus en Paulus voor een zieke en P. Hagens. Woensdag: 8.45 H. Mis ter ere van de H. Jozef voor genezing van een zieke en voor werk voor onze zoon. Donderdag: 8.45 H. Mis voor een zieke voor uitkomst in moeilijkheden, voor fam. Vossen-Verrijdt. Vrijdag: 8.45 H. Mis t.e.v. het heilig Hart voor fam. Testers-Bakx en voor slagen van een examen. NOTICIAS RELIGIOSAS El domingo próximo celebramos la fiesta de los Apostoles Pedro y Pablo: a las once y cuarto en nuestra capilla, Overloonseweg 2, Misa con cantos y platica en Castellano. Después de la Misa reunión en la salita del convento con ocasión del dia onomèstico del Don Juan Jacobs. El domingo el dia 4 de julio, durante la Eucharistia en nuestra capilla, el Padre Juan bautizara a la pequena Miranda Novoa de Boxmeer. Hasta la vista! NOTICIAS CULTURALES El sabado el dia 26 de junio a las seis de la tarde en Mozeshuis, Waterloo- plein 57, el Abogado espafiol Francisco Vega Sala darè una charla y consulta a los Espafioles interesatfos sobre la nueva ley espanola sobre el matrimo- nio. El dia 1. de julio las monaguillas deben estar a las ocho y media en la plazuela de la Iglesia paroquial de Geysteren para participar en la excur- sión de todos monaguillas a Vlakenburg en autobus; volveremos a las seis de la tarde. Hasta la vista! EEN KRANT OM TE LEZEN

Peel en Maas | 1982 | | pagina 11