De Wetleling AGENDA SCHOOLFOTO VAN VROEGER Aan de Leeuwstraat slopen voor nieuwbouw van appartementen PEEL EN MAAS ook üw krant Koninkl. Harmonie EUTERPE op concertreis DIEFSTALLEN Verenigde Milieu-Defensie VENRAYS ANTI-FACISTISCH KOMITEE V6RLIND6N JUWGUGR Hartelijk welkom voor nieuwe burgemeester van Vierlingsbeek Met het slopen van de voormalige panden Wijnhoven, Clephas en Amos aan de Henseniusstraat en Leeuwstraat in het centrum, wordt de bouw van 71 appartementen op deze plaats defini tief. j Na het verdwijnen van deze panden zullen er in eerste instantie 37 apparte menten in aanbouw zijn; de overige 34 worden in aanbouw genomen zodra ook hiervoor de subsidiebeschikking zal zijn verleend. De appartementen worden in ver schillende typen gebouwd en hebben allemaal een eigen parkeerplaats op het binnenterrein. Afhankelijk van het type zijn er 1, 2 of 3 slaapkamers. Alle woningen hebben c.v., centrale anten ne, 1 binnen- en 1 buitenberging, thermopane beglazing en andere stook - kostenbesparende voorzieningen. Doordat de woningen allemaal in de zgn. premie A-sektor gebouwd worden zijn de maandlasten bij een 100% hypo- De Koninklijke Harmonie Euterpe van Venray hield op donderdag 27 mei j.l. haar jaarvergadering die vooral in het teken stond van de concertreis die de vereniging op 11, 12 en 13 juni gaat maken naar het West-Duitse Dipperz vlak aan de Oost-Duitse zonegrens. Euterpe zal een vijftal optredens verzorgen ter gelegenheid van het 20e Bondsmuziek feest van de muziekbond Rhün. Het gelegenheidsrepertoiré van de Koninklijke Harmonie telt ongeveer 40 muzieknummers, zowel van het lichtere alsook van het serieuzere genre. Helaas zal door de concertreis de harmonie in dit weekeinde van 12 en 13 juni verstek moeten laten gaan bij twee belangrijke Venrayse gebeurtenissen jn.l. de intocht van de jeugdvierdaagse en het kampioensfeest van SVV. Ook de bekende Venrayse Hofkapel maakt dc reis naar Dipperz mee en zal op zaterdag de feestavond opluisteren. Verder heeft ook de joekskapel iBrandholt zijn medewerking toegezegd 'en aldus zullen de luisteraars in Dipperz kennis kunnen nemen van het veelzij dige Venrayse muziekleven. 115.000,-in 1982 En volgend belangrijk thema op de jaarvergadering was de financiële posi tie van de vereniging en de begroting voor 1982. Voor het eerst sinde vele jaren kon penningmeester Pierre Verbeek over het afgelopen verenigingsjaar een positief saldo melden. Gelijktijdig echter moest hij waarschuwen voor een te groot opti misme voor 1982. De vereniging zal in 1982 meer dan 115.000,nodig hebben. Dat is ruim ƒ20.000,—meer dan in 1981. Tegenover deze sterke kostenstijging staat bovendien een verlaging van de ge meentesubsidie met 10%. Euterpe zal hard moeten werken teneinde de exploitatie sluitend te kunnen maken. De Koninklijke Harmonie richt daar bij haar hoop op de „vrienden van Eu terpe", de club van begunstigers die momenteel 84 leden telt. President Kooien prees de leden voor hun inzet in het afgelopen jaar. Meer dan 50 keer gaf de harmonie in 1981 acte presence. IN 1983 DEELNAME AAN CONCOURS De president blikte verder vooruit naar het volgend jaar. Hoogtepunt zal moeten worden de deelname aan het muziekconcours. Er zal van de leden een extra zware inspanning gevergd worden, want de eisen die in de supe rieure afdeling gesteld worden zijn bijzonder hoog. Beschermheer drs. Kremer en Ere president L. Laurensse woonden beiden de vergadering bij. De heer Laurensse ging in zijn woord nog eens nader in op de financiële positie die weliswaar is verbeterd maar wees daarbij op het omvangrijke wensenpakket dat de vereniging heeft. Beschermheer W. Kremer prees voor al de jeugd voor het vele harde werken en wees daarbij op de grote en succes volle deelname van de jeugdige leden aan het recentelijk gehouden solisten- concours van de gemeentelijke muziek- federatie. Tenslotte deed hij de suggestie tot oprichting van een muziekbibliotheek. De vergadering nam verder enkele ogenblikken stilte in acht ter gedachte nis aan de in 1981 overleden leden de heren Willem Lucassen en Jan Lamers. theek vrij laag: n.l. afhankelijk van het type óf 260,-, óf 310,-, óf 395,-. ue douw wordt uitgevoerd door Bouwmij Gebr. Janssen B.V. terwijl de verkoop in handen is van Makelaars kantoor Stienstra. Vermoedelijk met gebruikmaking van een valse sleutel werd toegang ver schaft tot een schaftkeet aan de Hors- terweg. Ontvreemd werden enkele boormachines, enkele zaagmachines en wat andere gereedschap. De benadeelde is een aannemer uit Oostrum. Ten nadele van een bewoner van de Boterbloem in Landweert werden 250 trottoirtegels en 5 opsluitbanen ont vreemd. Een 17-jarige bromfiets- bezitter uit Venray deed aangifte van diefstal van zijn bromfiets, welke hij bij een bedrijf aan de Henri Dunantstraat had geplaatst. Door zelf speurwerk te verrichten, kwam hij er achter dat zijn bromfiets bij een 16-jarige plaatsgenoot stond. De politie hield die dader aan en deze bekende de bromfiets te hebben gestolen. Na het opmaken van proces verbaal is hij zonder bromfiets huis waarts gezonden. De bromfiets is in middels aan de rechtmatige eigenaar ter hand gesteld. Aangifte werd gedaan van diefstal van totaal 5 fietsen, 2 uit de stalling van de NS te Oostrum. 2 vanuit de stalling van het Boschveldcollege, alwaar een geslaagdenfeest werd gehouden en 1 fiets uit de stalling van het sportpark de Wieën. D. deed aangifte van diefstal van tuinmeubelen, in de nacht van zondag op maandag. 4 klapstoelen en 1 witte tafel werden ontvreemd, vanaf achter zijn woning aan het Rosakker te Oirlo. Volgens sporen moet er gebruik zijn gemaakt van een auto om het gestolene te vervoeren. v. d. K. wonende in de Handel- straat deed aangifte van inbraak of diefstal. Door verbreking van een ruit is toegang verkregen tot de woning. Ontvreemd werden enkele spaarbrie- ven, een bedrag aan geld en diverse Perzische tapijten. De totale schade bedraagt naar schatting 17.000 gulden. De bewoners waren thuis en hebben niets van de inbraak gemerkt. Mogelij ke getuigen van deze inbraak worden verzocht zich in verbinding te willen stellen met de politie. In de nacht van zondag op maandag werd uit 'n kermistent/kraam te "Leunen ontvreemd een zak met stickers (fietscross), 2 dozen kandelaars en kaarsen, 3 dozen met 3 longdrink glazen. De benadeelde is de kermisex ploitant R. uitOss. - Door de fa. v. d. V. uit Eindhoven werd aangifte gedaan van diefstal uit een in aanbouw zijnde woning aan de Gentiaan in Landweert. Ontvreemd werden 2 aluminium trappen, 1 kist materialen, 1 work-mate type 2000, 3 zakken voegmortel en 5 zakken tegel- lijm. Toegang was verkregen door verbreking van een ruit. Weer kwamen meldingen binnen van diefstallen van fietsen. Bij het gemeentelijk zwembad verdween veen zwartkleurige Union damesfiets; op' de kermis te Leunen en in Venray-centrum werden herenfietsen gestolen In de nacht van zondag op maandag werden uit een bar in het centrum twee jacks ontvreemd, terwijl vanuit een perceel aan de Dril één jack werd gestolen. Er werd aangifte gedaan van diefstal van 1 krat bier, 2 kratten cola, 1 krat seven-up en een auto-accu vanuit het verenigingslokaal van de honden club in Landweert. Een inwoner deed aangifte van diefstal van 4 kratten vanaf het balcon van een flat aan de Zuidsingel. Er was 1 Vi krat vol met bier, de rest was leeg. Een Venrayse autobezitter deed aan gifte van diefstal van 4 siervelgen van zijn aan de Pettenmakerstraat gepar keerd staande personenauto. Enkele aannemers, werkzaam in plan Landweert deden aangifte van diefstal len en inbraak in bouwketen. O. M. deed aangifte dat voor enkele duizenden guldens aan bouwmateriaal ontvreemd was. Uit een bouwcontainer werd ook een radio-casette-recorder ontvreemd. Aan gereedschappen en kabels ten nadele van het Venrayse bouwbedrijf V. werd voor een bedrag van 5000 gulden ontvreemd. Een bewoner van de Horsterweg deed aangifte van diefstal van 4 tuinstoelen welke achter zijn woning stonden. Een jeugdige eigenaresse van een bromfiets, merk Vespa, oranje van kleur, deed aangifte dat «haar aan het station van de NS te Oostrum gestalde voertuig verdwenen was. Onze afvalhopen worden groter en groter. We verdrinken straks allemaal in ons afval. Een groot gedeelte van ons afval bestaat uit verpakkingsmateriaal. Om deze verpakking te maken, zijn grond stoffen nodig èn wordt er veel energie gebruikt. Beide zijn erg schaars! Een belangrijke zaak is dus met elkaar te zorgen voor minder afval, dus o.a. minder vepakking. Eén van de methoden om dit te bereiken is de statiegeldfles of pot. Vorige keer vertelden we iets over de glasbak. De glasbak is al een verbetering, om dat de grondstoffen door dit systeem worden bespaard, maar het smelten van het oude glas om nieuw te maken, kost onnoemelijk veel energie. Deze energie kunnen we ook besparen door alle drank en ook melk en melkprodukten in glazen statiegeldflessen te doen en alle ingemaakte groente, fruit, jams enz. in glazen statiegeld potten. We hebben hiervoor geen plastic of kartonnen verpakking meer nodig en ook geen blik. Dus minder afval! Dank zij de aktie „Pak de fles" van Ver. Milie defensie zijn meerdere win keliers in Venray en elders in Nederland er toe overgegaan de glazen melkfles weer in hun assortiment op te nemen, (in ere te herstellen). Hulde aan deze mensen! Maar we zijn er nog lang niet. We moeten doorgaan! Ook U kunt hier alvast mee beginnen. Koop melk, yoghurt, vla, enz. in flessen, koop geen blik maar glas. Ook kunt U de rest van Uw inkopen heel bewust doen. Zorg dat U zo weinig mogelijk verpakkingsmateriaal koopt. Zo weinie- mogeliik Diastic. maar papier. Deze 3 artikelen hebben U in grote lij nen iets verteld over de afvalproblema- tiek. Meer informatie bij An Wondergem, tel, 84545 of Wilma Jonkman tel. 84876. WAT; WAAROM EN WAARTOE? Het doel van het V.A.F.K. is de be strijding en de preventie van het facisme en de facistische tendenzen in de Ven rayse samenleving. Als men solidariteit betuigt met slachtoffers van facistische regiems in het buitenland (zoals El Salvador, ^Jua- temala, Brazilië, Indonesië, Turkeije. enz. enz,), is het echter maar halve solidariteit als men opkomend facisme en opkomende facistische tendenzen in eigen omgeving niet bestrijdt. Wanneer wij zien dat facistische be wegingen opkomen in West-Duitsland. België, Engeland en óók Nederland (N.V.U., de Vikingjeugd, de heren Glimmerveen en Ego), is deze strijd bitterhard nodig! Kijkend naar de Venrayse samenle ving, zien wij dat met het slechter gaan van de economie (dat Rank Xerox gaat binnenkort wéér ruim 180 mensen ont slaan en heeft reeds voor 1100 mensen arbeidstijdverkorting verkregen), tege lijkertijd mensen in je directe omgeving zich zeer laakdunkend uitlaten over gastarbeiders, werklozen, w.a.o.-ers, en andere uitkeringsgerechtigden, werk loze jongeren, mensen uit de psychia trische inrichtingen die zich willen inte greren in de Venrayse samenleving, mensen met een eigen kuituur die een et nische minderheid vormen en ga zo maar door!! O.a. al deze mensen wil men bestempelen als zondebokken van de huidige economische malaise en tege lijkertijd weer zie je de grove uitspattin gen van dit uiters ongenuanceerde den ken, n.l. vernielingen met hakenkruis- bekladdingen, mensen die met hard ge weld bedreigd worden, dreigementen met brieven en telefoontjes, enz. enz. Maar ook democratische rechten, zoals recht van meningsuiting, vak bondsrechten, oprichten van vrije vak bonden, vrijheid van demonstreren, e.d., worden stelselmatig bedreigd. De toenemende automatisering op het gebied van de personenregistratie brengt gevaren voor de privé:levens- sfeer met zich mee. m.n. het opslaan van privé gegevens die naar willekeur gebruikt maar ook misbruikt kunnen worden, b.v. bij sollicitaties, bij banken en door de politie en B.V.D. Kortom, wij dienen uiterst alert te zijn op zaken en ontwikkelingen, die de democrati sche verworvenheden in onze samenle ving aantasten. Daarom roepen wij mensen en poli tieke partijen op, die zich werkelijk zor gen maken over het opkomend neo-fa- cisme. Mensen en politieke partijen die zich gezamenlijk sterk willen maken tegen ontwikkelingen die andere, on schuldige medemensen willen bestempe len als zondebokken van een falend eco nomisch, beleid. Mensen, die facisme aan den lijve hebben ondervonden in de 2e wereldoorlog en o.a. in Oosterse en Westerse concentratiekampen hebben door moeten brengen. Hén roepen wij op mee te willen werken in het Venrays Anti-Fascistisch Komitee. Een aantal (voorlopige) V.A.F.K.- aktiviteiten zijn o.a. een jaarlijkse herdenkingsmanifestatie op de 4e mei, beroepsverbod manifestaties, duidelijk heid brengen omtrent neo-fascisme waarbij gedacht wordt aan gesprekken met leerlingen in de Venrayse scholen, reageren op aktuele zaken, e.d. Wij hopen binnenkort in samenwer king met de direktievan de bioscoop theaters in Venray, te beginnen met een stuk scholing met het vertonen van de Italiaanse speelfilm „Novo-Cento". Dit is een 5 uur durende speelfilm die gaat over de opkomst van het facisme in Ita lië en de uiteindelijke excessen van het facisme in al z'n facetten laat zien. Gratenstraat 10, Venray is het kontaktadres van het V.A.F.K. en hier kunnen dus geïnteresseerden terecht, die zich aangesproken voelen en een weerwoord willen vormen tegen hef opkomend neo-facisme! GOUDEN SIERADEN nu i.v.m. de internationale lage goudprijzen AANTREKKELIJKER dan U denkt I bijvoorbeeld: gouden herenmonogramrlng met massieve scheen Incl. graveren 575,- met de lage goudprijs 470,- ST HUBGRT I VGNRAY Past. Jacobsstr 34 I Groiestraat 2 HGLMOND Ameidestraat 18 OVERLAST VAN VLIEGTUIGEN Vorige week werden in het kader van internationale vliegoefeningen o.m. schijnaanvallen uitgevoerd op het sla pende Nato-vliegveld „De Peel". Hierbij is bepaald, dat de toestellen niet beneden de geldende vlieghoogte van 1000 voet mogen komen. Woensdagmorgen werd een schijn- aanval door Amerikaanse F 15 toestel len van de vliegbasis Gilze Rijen op de basis „De Peel" uitgevoerd, waarbij kennelijke deze twee mótorige toestellen zich niet aan de spelregels hebben gehouden. Kippenhouders in het geoied rond Heide, Ysselsteyn en Merselo klaagden bij de gepieente over ernstige onrust in de kippenhokken terwijl veehouders klaagden over het „op hol slaan" van hun vee. Ook bewoners van de flats in Veltum klaagden over ernstige geluids overlast. Naar aanleiding van deze klachten heeft het gemeentebestuur van Venray contact opgenomen met het commando van de Vliegbasis Volkel. In verband met de ernst van de klachten zal een on derzoek worden ingesteld of en in hoeverre de piloten onder de geldende vlieghoogte hebben gevlogen. Ook de klachten over vliegtuiglawaai op dinsdagavond zullen worden onder zocht. opgnbare bibliotheek O venray ea Keuze uit de nieuwe aanwinsten voor de jeugdafdeling: A-boeken (tot 9 jjar]: Hauptmann, T. Een dag uit het leven van een Ringelore Krul. Prenten boek zonder tekst waarin een varkens- gezin bezoek ontvangt. Door de kun stige bladuitsparingen in de blazijden kun je steeds van de ene kamer in de andere kijken. Hoban, R. Eten bij Alberta. Ar thur, een jonge krokodil, knoeit altijd aan tafel en maakt iedereen dol met zijn elektrische gitaar; Dat verandert, wan neer hij Alberta ziel. Winkler-Vonk, A. Droppie. Drop- pie, een zwarte poes, vertelt over haar dagelijkse belevenissen en ondeugende streken. Om voor te lezen aan kinderen vanaf ca. 5 jaar, om zelf te lezen vanaf 8 jaar. B-boeken [van 9 tot 12jaar]: Bawden,, N. Snoef. Wat zou er toch met dat vreemde jongetje Snoef aan de hand zijn? Vier buurkinderen gaan op onderzoek uit en doen een vreemde ont dekking. Blume, J. Sheila de geweldige. Eigenlijk bestaat Sheila uit twee perso nen: de Sheila die alles weet, alles durft en alles het beste kan en de (echte) Sheila die overal bang voor is. Dorrestein, H. De rooie vuur- toren; of, Vrijdag en de andere wilden. Voor Anne, die door zijn rode haar toch zou moeten weten dat het uiterlijk er niet toe doet, is het moeilijk om in zijn klas de kinderen met aan andere huidskleur te accepteren. Nowee, P. Arendsoog en de man zonder verleden. De buurman van Arendsoog wordt overvallen en raakt daarbij zijn geheugen kwijt. Als er dan ook nog andere geheimzinnige dingen gebeuren, komen Arendsoog en Witte Veder in aktie. C-boeken [vanaf 11 jaar]: Batten, H. Mortimer. Het zingen de woud. Twee verhalen waarin de levens worden beschreven van een moederloos hert in de Schotse Hooglan den en van een jonge wilde koe in de Australische wildernis. Tiesema, B. Enkele reis of retour. De 13-jarige Dennis komt uit een kin dertehuis in een pleeggezin terecht. Aanvankelijk heeft hij het er best naar zijn zin, maar na een tijdje krijgt hij heimwee. Dan besluit hij zijn moeder te gaan zoeken. Zee, N". van der Daphne. Een meisje neemt een baan aan als typiste van een schrijver om te bewijzen dat zij haar eigen boonntjes kan doppen. Zeker voor een plechtigheid als de in stallatie van burgemeester H. v. d. Moosdijk [51] had het genist wat minder warm mogen zijn dan zaterdag middag toen de riante raadzaal van het gemeentehuis te Vierlingsbeek te klein was om alle gasten te herbergen. Een bijzonderheid was, dat het op die dag precies dertig jaar geleden was, dat oud- burgemeester G. van Heusden werd geïnstalleerd Voordat loco-brgemeester v. d. Pas de uit Veldhoven afkomstige nieuwe burgemeester tooide met de ambtsketen zei hij blij te zijn, dat de gemeente Veld hoven waar de heer v. d. Moosdijk wethouder was de grote verliezer en Vierlingsbeek de grote winnaar is geworden. Hij herinnerde zich de woorden, die in Veldhoven bij het afscheid waren gesproken en waarbij de nieuwe burge meester van Vierlingsbeek een goedge humeurde persooonlijkheid, een levens blije collega en in de raad een bindend element werd genoemd. „Met zo'n burgemeester kan Vierlingsbeek alleen maar gelukkig zijn", zei de heer v. d. Pas. De loco-burgemeester vroeg bij voor baat al grote aandacht van de nieuwe burgervader voor de vele problemen waarmee de gemeente Vierlingsbeek kampt. Mevr. Monnée-Sluis zegde alle mede werking van de Overloonse fraktie toe. Hetzelfde deed de heer Litjens namens de Maaskantse frakties. Hij gaf daarbij de verzekering, dat de raad niet kritiek loos, maar wel opbouwend is. Nadat de heer Wijnhoven als gemeen tesecretaris de steun van het gehele per soneel had toegezegd, was het woord Burgemeester tot raadslid gekozen De nieuwe burgemeester van Vierlingsbeek, de heer H. v. d. Moosdijk, werd enkele dagen voor zijn installatie door de Veldhovense bevolking gekozen tot raadslid van deze Brabantse gemeente. In Veldhoven stond de heer H. v. d. Moosdijk bij de gemeente raadsverkiezingen als nr. 2 op de C.D.A.-lijst. Als wethouder van Veldhoven had de heer v. d. Moosdijk een verkiesbare plaats op de C.D.A.-lijst. Toen deze lijst moest worden ingediend was hij nog niet benoemd in Vier lingsbeek. Om zijn wethouder schap veilig te stellen aanvaardde hij zijn kandidatuur. Direct na zijn benoeming tot burgemeester heeft de heer v. d. Moosdijk afstand gedaan van zijn raadslidmaatschap. aan de heer v. d. Moosdijk. Uit hetgeen reeds tot hem was gezegd kon hij met vertrouwen aan zijn werk in de gemeente Vierlingsbeek beginnen. Uiteraard waren er nog tal van andere sprekers, w.o. oud-burgemeester van Heusden en de burgemeester van Veld hoven. Na al die woorden was de daad aan het gemeentelijk verenigingsleven om zich voor de heer em mevr. v. d. Moos dijk in een défilé te presenteren. PROGRAMMA SPORTHAL DE WETTELING van 11 l.m. 17 juni 1982 Vrijdag 11 juni: Jeugdavondvierdaagse 19.30 FC Hento zaalv. vr. 20.30 FC Hento zaalv. vr. Zaterdag 12 juni: 12.00-18.00 zaalv. toernooi Stappers NW. Deelnemende teams: ïGomp, EJP 2, Veronica, Quatre Bras, Con cordia, Stappers NW. Jeugdavondvierdaagse. Zondag 13 juni: 10.00-12.00 Badminton Jeugdavondvierdaagse Maandag 14 juni: 18 00-20.30 VC Roov Dinsdag 15 juni: 21.00-23.00 badminton k Woensdag 16 juni: 19.00-20.30 ZVV de Wetteling zaalv. 20.30-22.30 Badmonton Donderdag 17 juni: 21.00-22.30 Badminton dcPtMirt van Brabant Het adres voor uw ZAKENLUNCH 's Maandags gesloten Reserveringen (Ook voor hotelkamers) 04782-213 Kalverstraai 1 Uw gastheer 5823 AJ Maashees M Crooymans BRAND IN HUIZE ST. SERVATIUS Zondagavond moest de brandweer uitrukken voor een brandmelding in een van de paviljoens van dit psychiatrisch centrum. Waarschijnlijk was door een peuk van een sigaret een matras in brand geraakt. Venrays brandweer ging met rookmaskers deze brand te lijf. Door de tijdige ontdekking waren er geen grote nadelige gevolgen. Een der verpleegden moest met een lichte rook vergiftiging naar het ziekenhuis worden vervoerd. De schade aan het paviljoen kon beperkt worden gehouden. BRAND IN DE LATERIJE Vorige week woensdagavond werd een uitslaande brand gemeld bij het gezinsvervangend tehuis de Laterije aan de Heuvelstraat. Venrays brandweer rukte met groot materieel en manschap pen uit. Toen ze arriveerden sloegen de vlammen reeds naar buiten. Waar schijnlijk is brand ontstaan in een der kamers waar een televisie kortsluiting veroorzaakte. Voordat een begin van brand kon worden geblust had deze reeds de gehele kamer in brand gezet. Met kalmte konden de 32 bewoners in het naast gelegen St. Jozefklooster worden ondergebracht. De kamer waar in de brand ontstond brandde geheel uit, terwijl de naast gelegen kamers veel roet, rook- en waterschade opliepen Het dak werd ook door het vuur aange tast. Een gelukkige omstandigheid was dat de brand tijdig werd ontdekt en dat de meeste bewoners zich nog niet te rusten hadden begeven. De schade welke vele duizenden guldens be loopt wordt door de verzekering gedekt. SCHOOLFOTO VAN VROEGER Deze foto is omstreeks 1-909 gemaakt in Leunen. Eerste rij [van boven]: 1 Teng Hee- zen; 2 Bertus Rongen; 3 Grad Reintjes; 4 Lei Hendriks; 5 Harrie Maas; 6 Louis Janssen; 7 Peter Thijssen; 8 Harrie Lamers; 9 Peter Derks; 10 Bert Hendriks. Tweede rij: 11 Bertus Janssen; 12 Sjang Boom; 13 Grad de Mulder; 14 Sjang Maas; 15 van het Molenhuisje; 16 Harrie Reintjes; 17 Sjaan Keizers; 18. van het Molenhuisje; 19 Grad van Hoof; 20 Bert Janssen. Derde rij: 21 Meester Jansen; 22 Dri- na Raijmakers; 23 Tonia de Mulder; 24 Minna Aarts; 25 Nella Verheyen; 26 Dinna Aarts; 27 Minna Verheyen; 28 onbekend; 29 Nella Janssen; 30 Bertha Martens; 31 Maria Seijkens; 32 Maria van Kuik; 33 M. Leijendekkers. Vierde rij: 34 P. Gielen; 35 Dina Pe ters (Molenhof); 36 Trui Rongen; 37. Maria Lamers; 38. N. Lamers; 39. Maria Hoedemakers; 40 Maria Heezen; 41 Betje van Meijel; Ant. Martens. ZONDAGSDIENST HUISARTSEN Weekenddienst voor de patiënten van W. Bloemen, A. Franken, Th. Lankveld, H. Schraven en J. Wittgen: W. BLOEMEN Stationsweg 15 tel. 81465 Weekenddienst voor de patiënten van P. Corver. G. van Loon, F. de Muinck Keizer, F. Schmeetz, Th. van Thiel, D. Vercauteren en J. de Vocht: E. DE MUINCK KEYZER telefoon 88800 DR. KEIJZER van Beurdenweg 10, Ysselsteyn telefoon 04785-777 Voer spoedeisende gevallen kunt u op de genoemde data bij de genoemde doktoren terecht: "s morgens van 10 tot 11 uur; 's middags van 17 tot 18 uur. ZIEKEN- EN ONGEVALLENVERVOER Telefoon 04780-81333 WEEKEND- EN NACHTDIENST VENRAYSE APOTHEKEN van heden vrijdagavond 18 uur tot vol gende week vrijdag. APOTHEEK ST. ODA Passage 1 teli. 81255 Openstelling: zaterdag van 9.00 tot 13 00 en van 17.00 tot 18.00 uur. zondag: van 10.00 tot J ?.00 en van 17.00 tot 18.00 uur; Verder alleen voor spoedgevallen (via het nachtluikje) TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY Voor spoedeisende gevallen, uitsluitend na telefonische afspraak, neemt waar P. WASSER, telefoon 84504 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN KLEINE HUISDIERENPRAKTIJK van Winden/Ruymbeek M.J. VAN WINDEN Stationsweg 8 Venray tel. 04780-81336 DIERENARTSENPRAKTIJK W.H. Kremer en W.G.A.M. Loonen dienst op vrijdag, zaterdag en zondag W.H. KREMER, Mgr. Nolensstraat 12 Venray telefoon 04780-81000 Spreekuur kleine huisdieren: za en zo van 13.30 tot 14.00 uur en volgens afspraak KAMERBEMIDDELINGSBURO open: ma. 17.00 tot 19.00 uur di. t.m. vrij.: 10.00 tot 1200 uur Hoenderstraat 33 tel. 85251 Venray F.N.V. afdeling VENRAY Sekretariaat: Overloonseweg 89 telefoon 04780-88723 Aangesloten plaatselijke bonden: industriebond, bouw- en houtbond, voedingsbond, vervoersbond, ABVA/KABO. ABOP. dienstenbond Juridische dienst: elke tweede en vierde donderdag avond van de maand. Klachtenbureau' alleen voor leder,van de industriebond iedere eerste en derde donderdag avond van de maand van 18.30-19.30 op het adres Burg. v.d. Loostraat 2b. ALGEMENE HULP-DIENST VENRAY telefoon 04780 - 84163 Bereikbaar elke werkdag van 9 tot half 11 'smorgens en van 7 tot 8 uur 'savonds KINDERDAGVERBLIJF „DUIMELOT" Heuvelstraat Venray tel. 87110 Geopend van ma tm vr 8.00 17.30 u MASJ maatschappelijk advies sentrum voor jongeren Hoenderstraat 33, Venray Tel. 04780-85251 Open: maandag tm vrijdag van 10.00 tot 20.00 uur GEZINSVERZORGING EN BEJAARDENHULP Westsingel 5 Venray tel. 04780-86363 spreekuur maandag t.m. vrijdag van 9 tot 10 uur. REGIONALE VERENIGING HET GROENE KRUIS VENRAY De dienstdoende wijkverpleegkun dige voor Venray, Meerlo en Wanssum is bereikbaar via telefoonnummer 04780 -81269. Spreekuur voor Venray: Voor eventuele behandelingen door de wijkverpleegkundigen alsmede het doorgeven van boodschappen is er ge legenheid van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur. Uitleen voor Venray: Voor het afhalen en terugbrengen van uitleenartikelen kunt U terecht van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur en van 16.00 tot 17.00 uur. In het weekend alleen voor spoedge vallen door de wijkverpleegkundige van de weekenddienst. Eenieder wordt verzocht de artikelen na gebruik zo spoedig mogelijk terug te bezorgen. Zuigelingen-kleuterbureau en gehoorscreening: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269. Spreekuur Diëtiste: Uitsluitend op afspraak, telefoon 81269. Zwangerschapsgymnastiek: Aanmeldingen via telefoon 81269. Groene Kruis Wijkcentrum „De Kiosk" Brukske Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver pleegkundige van maandag tot en met vrijdag van 13.30 tot 14.00 uur, telefoon 83859. Zuigelingen- en kleuterbureau uitslui tend op afspraak. Wijkgezondheidscentrum „Landweert" Venray: Spreekuur en uitleen door de wijkver- pléegkundige op maandag, woensdag en vrijdag van 08.30 tot 09.00 uur, tele foon 88273 of 85900.

Peel en Maas | 1982 | | pagina 3